11 najlepších ionizátorov vzduchu

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Kritériá výberu. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamu ani návod na nákup. Pred nákupom sa poraďte s odborníkom.

Ako si vybrať ideálny ionizátor vzduchu

Výber ionizátora závisí od toho, na čo ho potrebujete a v akej oblasti bude fungovať.

Rozhodnite sa pre zamýšľané použitie

Ozón, ktorého sa všetci obávajú, sa vytvára len v tých ionizátoroch, ktoré nemajú vnútorný ventilátor a pracujú na princípe „iónového vetra“, alebo v tých, ktoré kombinujú elektrostatický filter a ionizačné hroty. Upozorňujeme však, že všetky zariadenia, ktoré tento „následný plyn“ emitujú, ho vytvárajú v rámci hygienických limitov, takže sa ho nemusíte obávať.

Na čo potrebujete ionizátor:

Stabilizovať kvalitu ovzdušia. To zlepšuje imunitu obyvateľov a zvyšuje pohodu. Pre efekt budú vhodné bežné zariadenia, ale maľované na menšej ploche, než je daná miestnosť. Pre tých, ktorí trpia astmou alebo alergiami, sú soľné lampy dobrou voľbou, pretože ich účinky sú mierne.

Pomáha odstraňovať pachy a stopy tabaku a iných pachov. Pre takéto prípady je vhodné zvoliť zariadenia s emisiou ozónu – jeho molekuly viažu náboj patogénnych zlúčenín a neutralizujú ich. V tomto prípade výhody prevažujú nad škodami. Výkon by mal byť primeraný ploche miestnosti alebo kancelárie, je lepšie zvoliť zariadenia s elektrostatickým odlučovačom – ľahšie sa z neho odstraňuje decht a ťažké nečistoty. Náhradné filtre sa v takýchto podmienkach rýchlo upchajú.

Na odstránenie prachu rôzneho pôvodu v domácnostiach s deťmi, astmatikmi a alergikmi možno zakúpiť čističky vzduchu s filtrami HEPA a generátormi iónov. Tie účinne neutralizujú prach a prakticky nevypúšťajú ozón.

Plus alebo mínus?

Bipolárne ionizátory generujú záporné a kladné ióny. O ich vhodnosti sa však vedú diskusie. Mnohí odborníci zastávajú rovnaký názor, že kladné ióny vyžarujú domáce a kancelárske spotrebiče vo veľmi veľkom množstve, zatiaľ čo človek potrebuje na udržanie zdravia len záporné náboje. Prirodzená rovnováha kladných a záporných nábojov je 2:3, preto sa v kancelárskych priestoroch a miestnostiach s mnohými spotrebičmi uprednostňujú unipolárne spotrebiče – neutralizujú nadmerné „+“. Pre spálňu alebo detskú izbu, kde nie sú žiadne spotrebiče alebo je ich minimum, by bol vhodným riešením bipolárny ionizátor.

hladina hluku

Ionizátory vetra vytvárajú cirkuláciu vzduchu vďaka vysokej koncentrácii náboja – ich prevádzka je takmer nehlučná. Jednotky s ventilátorom budú logicky počuteľné, hoci úroveň hluku priamo súvisí s rýchlosťou lopatiek. Ionizátory vo vyššom cenovom segmente 10 tisíc a viac majú ventilátory, ktoré pracujú s minimálnym hlukom.

Úroveň vlhkosti

Keď ionizátor pracuje, vzduch v miestnosti je suchší, ak je na začiatku vlhkosť v miestnosti nízka. V takýchto prípadoch by ste mali zvážiť zvlhčovač vzduchu s ionizátorom – zariadenie 2 v 1. Môže to byť ultrazvukový rozprašovač, ktorý sa používa v malých miestnostiach s filtrovanou vodou, alebo klasický rozprašovač, ktorý funguje vo väčších miestnostiach s bežnou vodou.

V prípade veľkých miestností s veľmi znečisteným vzduchom sa odporúča vybrať klimatizačný systém, ktorý zahŕňa čističku, zvlhčovač a ionizátor.

Oblasť

Ionizátori vykazujú rôzne zmyslové reakcie v uzavretých priestoroch:

 1. s elektrostatickým filtrom by mal výkon jednotiek zodpovedať veľkosti miestnosti, alebo by mala byť skutočná plocha o niečo menšia, aby sa priestor vyčistil dôkladnejšie;
 2. S filtrom HEPA sú ionizátory určené pre rovnakú plochu alebo pre o niečo väčšie metre štvorcové.

V miestnostiach s veľkým počtom osôb a technológií, kde sa ióny absorbujú takmer okamžite, je žiaduce vziať si zariadenie s extra kapacitou.

Odporúčaná koncentrácia iónov „-“ podľa predpisov by mala byť v rozmedzí 600-50000 iónov/cm3. Je dobré, ak má zariadenie zabudovaný analyzátor vzduchu – je dôležité sledovať koncentráciu mikročastíc, a ak prekročíte normu, nenechávajte zariadenie zapnuté nepretržite, robte prestávky v sedeniach.

Čiževského luster

O tomto ionizátore vie veľa ľudí – určite aj lekári. Čiževského luster je veľmi účinný generátor záporného náboja, ale na domáce použitie je príliš silný – rýchlo prekročí povolenú koncentráciu „-„, preto sa zapína prísne podľa plánu. Je vhodný na liečbu, dezinfekciu lekárskych ordinácií, ale nie do obytných priestorov bežného bytu. Je lepšie uprednostniť domáce zariadenie – je často drahšie, ale bezpečnejšie a nevyžaduje si prísny dohľad pri prevádzke.

Ionizátory do auta

Existujú zariadenia určené na čistenie vzduchu v autách. Zásady výberu sú rovnaké ako v prípade domácich zariadení:

 1. s elektrostatickým odlučovačom sú vhodné do miestností, kde sa fajčí;
 2. s textilnými filtrami, HEPA filtrami a filtrami s aktívnym uhlím jednoducho dobre čistia vzduch;
 3. prevádzkový priestor v rámci veľkosti salónu.

Filtre do auta môžu byť pripojené k portu USB ako flash disk alebo do zásuvky zapaľovača cigariet a môžu byť namontované na paneli pod čelným sklom, na mriežke klimatizácie alebo na samotnom čelnom skle. Ionizátory do auta sú väčšinou za nízke ceny.

Slovo o starostlivosti

Bez ohľadu na to, ktorému zariadeniu dáte prednosť, je dôležité sa oň dobre starať a včas ho čistiť, aby sa neznížila účinnosť zariadenia.

 1. elektrostatické odlučovače sa musia čistiť aspoň raz za 1-2 týždne opláchnutím pod tečúcou vodou a v prípade potreby použitím handričky.
 2. Neurónový filter sa musí čistiť každé 1-2 mesiace – musí sa vysávať a spravidla meniť každých šesť mesiacov.
 3. ak máte zvlhčovač vzduchu, pravidelne kontrolujte množstvo vody v ňom a pred každým naplnením ho opláchnite. Komponenty, ktoré sú v kontakte s vodou, by sa mali tiež umyť, aby sa zabránilo rozvoju patogénnej mikroflóry, na čistenie sa môžu použiť lekárske roztoky chlórhexidínu, alkohol, v niektorých prípadoch stačí utrieť povrchy mydlovou vodou.
 4. V klimatizačných jednotkách a klasických zvlhčovačoch vzduchu je potrebné raz ročne vymeniť odparovací filter a raz týždenne ho opláchnuť pod tečúcou vodou.

Dôležitá je aj bezpečnosť – ionizátor neumiestňujte bližšie ako 1 meter od osoby alebo iných domácich spotrebičov a kancelárskeho vybavenia.

Hodnotenie najlepších ionizátorov – kompletná obnova

NomináciaMiestoNázovCena
Najlepšie ionizačné odonátory1MILLDOM M900 Premium11 400 €
2RAWMID Moderné RMO-047 990 €
3Boneco P504 490 €
4Diac Ion-253 550€
Najlepšie čističky vzduchu s ionizátorom pre domácnosť1Yamaguchi Oxygen26 900 €
2AIC CF850013 800 €
3Boneco P34015 990€
Ballu AP-110 (12990)11 990 €
Najlepšie zvlhčovače vzduchu s ionizátorom pre vašu domácnosť1Electrolux EHU-3315D7 990 €
2

olaris PUH 9105 IQ Home

10 500 €
3Ballu UHB-10007 990 €

Najlepšie ionizátory-Zonátory

MILLDOM M900 Premium

Hodnotenie: 4.9

MILLDOM M900 Premium (11400)

Ionizátor MILLDOM M900 Premium je najvýkonnejší ionizátor pre domácnosť v Rusku. Toto je najnovší model vydaný v roku 2021. Vhodné pre plochy do 160 m2.., Produkuje ozón do 900 mg/h a ióny do 90 000 na kubický centimeter. Ide o optimálne hodnoty na čistenie a osvieženie vzduchu vo veľkých miestnostiach vrátane miestností preťažených kancelárskym vybavením a ľuďmi. Zdroj zariadenia je viac ako 10 tisíc hodín, čo by malo stačiť na viac ako 20 rokov, t. j. ionizátor si môžete kúpiť raz a nemusíte sa obávať o jeho výkon po mnoho rokov. Táto dlhá životnosť je spôsobená rýchlym jednorazovým účinkom – ionizátor rýchlo čistí vzduch a nevyžaduje dlhú aktiváciu, spotrebuje iba 10 wattov za hodinu.

MILLDOM M900 Premium je citlivý na dotyk a samotné telo je mimoriadne kompaktné, pričom sa používajú materiály lekárskej kvality. Mimochodom, od roku 2020 sa predchádzajúce verzie ionizátora používajú vo verejných zariadeniach na boj proti šíreniu Covid-19 a od roku 2021 je v prevádzke M900. Tieto zariadenia vykazujú vyššiu účinnosť ako germicídne recirkulátory. Certifikát zhody v Rusku – TC RU C-HK.AD81..00831, séria RU, č. 0727354 zo dňa 06.07.2018.

Výhody

 • Vhodné pre väčšie priestory;
 • Dlhá životnosť až 20 rokov;
 • ovládanie senzorov;
 • Vhodné na čistenie vody a potravín;
 • ióny a ozón vo vysokých, ale prijateľných koncentráciách;
 • primeraná cena.

Nevýhody

 • nedefinované.

RAWMID Moderné RMO-04

Hodnotenie: 4.8

RAWMID MODERN RMO-04 (7990)

V druhom riadku recenzie je RAWMID Modern RMO-04 unipolárny ozonátor-ionizátor. Je vhodný na odstraňovanie tabaku, mačacieho steliva, sadzí a zatuchnutého zápachu, možno ho použiť aj na kompletné čistenie chladničiek, odstraňovanie plesní a húb v priestoroch s vysokou vlhkosťou, odstraňovanie vírusov a baktérií vo vzduchu, detských hračiek atď. . Samotné zariadenie má kompaktné rozmery 8x22x29 cm, ovláda sa diaľkovým ovládačom v niekoľkých predprogramovaných režimoch časovača. Vybrané indexy sa zobrazujú na displeji samotného ionizátora. Kapacita 400 mg/h pre ozón a 5000000 iónov na m3. cm. RAWMID Moderný RMO-04 spotrebuje iba 10 W. Zdroj zariadenia by mal byť aspoň 15 rokov. v príručke nie sú žiadne informácie o konštrukčnej oblasti, ale kupuje sa hlavne pre malé priestory a sterilizáciu výrobkov.

Výhody

 • Optimálny výkon pre malé miestnosti
 • životnosť – 15 rokov;
 • Sterilizácia výrobku a vzduchu;
 • ovládanie pomocou diaľkového ovládania;
 • kompaktná veľkosť.

Nevýhody

 • žiadne informácie o konštrukčnej ploche.

Boneco P50

Hodnotenie: 4.8

Boneco P50 (4490)

Cenovo dostupná čistička vzduchu Boneco P50 kombinuje funkcie ionizátora, aróma difuzéra a prenosnej čističky vzduchu. Dodáva sa s dvojicou vymeniteľných nádob s netkanými vložkami na esenciálne oleje a samotnými olejmi Boneco, silikónovou podložkou pre zariadenie. Ionizátor je veľmi malý – má rozmery len 63 x 178 x 63 mm a váži 300 g. Možno ho vziať so sebou na cestu a používať aj v aute – funguje z elektrickej siete, z akéhokoľvek zdroja napájania s portom USB, napríklad z PowerBank, z cigaretového zapaľovača v aute s adaptérom. Ovládanie tohto „dieťaťa“ je jednoduché – reguluje sa len rýchlosť ventilátora, v zariadení nie sú žiadne indikátory a analyzátory. Ionizátor dokáže vyčistiť vzduch v miestnosti s rozlohou až 10 metrov štvorcových. Spotreba energie je len 1 W. Vnútorný predfilter.

Boneco P50 je vhodný na lokálnu dezinfekciu vzduchu, napr. v jednej pracovnej alebo lôžkovej oblasti, na ošetrenie potravín a vody.

Výhody

 • kompaktné rozmery a hmotnosť;
 • sa pripája k akémukoľvek zdroju napájania;
 • sa dá nainštalovať do auta a vziať na cesty
 • difuzér vône bez vody;
 • nízka cena.

Nevýhody

 • nie je definované.

Diac Ion-25

Hodnotenie: 4.7

Diac Ion-25 (3550)

Ionizátor-diak Ion-25 pomáha vytvárať zdravú atmosféru v domácnostiach a kanceláriách do 25 m2. . len za 20 minút. Vo všeobecnosti je toto zariadenie modifikáciou Chiževského lustra v modifikácii „Petal“ a malo by sa používať v prísnom dávkovaní, aby sa zabránilo prekročeniu prípustných hodnôt iónov „-“ vo vzduchu. Ionizátor sa používa najmä na liečbu a profylaxiu ochorení dýchacích ciest, krvi, kože a na normalizáciu metabolických procesov v celom tele. V priebehu 10-20 minút prístroj úplne vyčistí vzduch od patogénov, mikroorganizmov, vírusov a plesní; účinok trvá najmenej 12 hodín. Spotreba energie je 5 W, žiadne ďalšie podrobnosti nie sú k dispozícii, ale výrobca jasne uviedol čas, počas ktorého je možné zariadenie používať na danom mieste, čo stačí na bezpečnú prevádzku ozonizátora Dyack Ion-25 vo vašej domácnosti.

Výhody

 • úplná dezinfekcia vzduchu za 10-20 minút;
 • Udržuje čistotu vzduchu najmenej 12 hodín;
 • nízka cena;
 • zaujímavý dizajn.

nevýhody

 • Málo informácií o technických vlastnostiach zariadenia;
 • Pokyny sa musia prísne dodržiavať.

Najlepšie iónové čističky vzduchu pre vašu domácnosť

Yamaguchi Oxygen

Hodnotenie: 4.9

Yamaguchi Oxygen (26 900)

Ionizátor Yamaguchi s funkciou čistenia vzduchu je vhodný pre miestnosti do 50 m2. . Vyčistí až 350 metrov kubických vzduchu za hodinu – vynikajúci ukazovateľ, pričom hluk jeho motora nespôsobuje podráždenie – iba 50 dB, nie je hlasnejší ako vriaca kanvica. Jednoducho sa ovláda, má dotykový panel s možnosťou výberu z troch režimov čistenia a štyroch rýchlostí a pracovný čas od 1 do 8 hodín. K dispozícii je diaľkové ovládanie a senzory na analýzu stavu vzduchu, ktorý prechádza štyrmi stupňami čistenia cez uhlíkový, fotokalitický a non-rah H-12 filter, ultrafialovú lampu. Kontrolka vás upozorní, keď je jednotka zapnutá a v prevádzke, ale v režime „Spánok“ nesvieti, aby nerušila váš spánok. Po tom, čo vzduch prejde všetkými stupňami čistenia, zariadenie ho obohatí o záporné ióny v koncentrácii až 20000000 jednotiek – ich množstvo sa reguluje automaticky v závislosti od zvoleného režimu.

Výhody

 • vyššia koncentrácia generovaných iónov;
 • Štvorstupňové čistenie vzduchu;
 • indikátory prevádzky a klimatizácie;
 • Má časovač;
 • diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.

Nevýhody

 • vysoká cena.

AIC CF8500

Hodnotenie: 4.8

AIC CF8500 (13800)

Miniatúrny (38,4 x 40,916,2 cm) a napriek tomu výkonný ionizátor AIC CF8500 môže byť užitočný aj v obytných a kancelárskych priestoroch do 40 metrov štvorcových. . Táto jednotka je vybavená UV lampou a tromi filtrami – vzduch je kompletne vyčistený od prachu, voľných radikálov, vírusov, plesní a iných kontaminantov a tiež obohatený o záporné ióny – vďaka nim sa čiastočne neutralizujú mnohé patogény a suspenzie ťažkých kovov, choroboplodných zárodkov. Ionizátor spotrebuje iba 55 W a je takmer nehlučný, iba 48 dB, pričom za hodinu vyprodukuje až 210 kubických metrov vzduchu.

Nastavenie ionizátora AIC CF8500 je jednoduché – ovláda sa pomocou mimoriadne citlivého dotykového panela. Výrobca poskytol časovač, jasné indikátory prevádzky zariadenia a úrovne znečistenia ovzdušia.

Výhody

 • model tichého ionizátora;
 • dotykový ovládací panel;
 • úplná neutralizácia vzduchu;
 • má časovač.

Nevýhody

 • chýba detský zámok tlačidiel.

Boneco P340

Hodnotenie: 4.8

Boneco P340 (15990)

Zariadenie Boneco P340 je vhodné na profesionálne použitie a na čistenie vzduchu v domácnostiach s rozlohou do 50 m2. Odporúča sa pre tých, ktorí trpia alergiami na zvieratá, kvitnúce rastliny, domáci prach – tieto patogény sú neutralizované filtračným systémom prístroja s aktívnym uhlím, pomáha tiež zbaviť sa tabakového dymu a cigaretového zápachu, hoci vo vnútri je to nearafilter, zámerne v miestnosti pre fajčiarov prístroj radšej neumiestňujte.

Ionizátor Boneco P340 je dostatočne výkonný na to, aby vyčistil až 224 metrov kubických za hodinu. Svetelný indikátor vás informuje o tom, že je čas vymeniť filter; v priemere sa to robí raz ročne. Zariadenie pracuje v niekoľkých režimoch, pozn. AUTO s automatickou voľbou parametrov v závislosti od stavu vzduchu. Ionizátor má tri časovače – 1, 2, 8 hodín. Mimochodom, zariadenie má funkciu pamäte predchádzajúcich nastavení.

Výhody

 • pre priestory s podlahovou plochou do 50 m2. ;
 • odstraňuje zápach a dezinfikuje vzduch;
 • vhodné na profesionálne použitie;
 • Má časovač a funkciu na zapamätanie posledného nastavenia.

Nevýhody

 • nie je definovaný.

Ballu AP-110 (12990)

Hodnotenie: 4.7

Ballu AP-110 (12990)

Ďalší v našom prehľade kompaktného iónového generátora čističky vzduchu Ballu AP-110 má 6 stupňov čistenia prostredníctvom 4 filtrov, UV lampy a nasýtenia iónmi. analyzátor vyhodnocuje stav vzduchu a signalizuje, kedy je čas spustiť zariadenie. Režim vysokorýchlostného čistenia možno zvoliť automaticky alebo manuálne, časovač možno nastaviť až na 24 hodín a filter možno vymeniť.

Motor ionizátora je takmer nehlučný, najmä v nočnom režime – je to kvôli maximálnemu pohodliu používateľa. Ballu AP-110 je určený pre malé miestnosti s rozlohou do 20 m2. ., Čistí vzduch rýchlosťou až 200 metrov kubických za hodinu. Prepínanie režimov a nastavenie časovača sa vykonáva na paneli na tele zariadenia, diaľkové ovládanie nie je súčasťou balenia.

Výhody

 • šesťstupňové čistenie vzduchu;
 • má analyzátor vzduchu;
 • časovač až na 24 hodín;
 • indikuje, kedy je čas na výmenu filtra;
 • Vysoký výkon s malými rozmermi.

Nevýhody

 • hlučné vo všetkých režimoch okrem nočného režimu; jednotka pracuje vo viacerých režimoch.

Najlepšie ionizátory-vlhčovače pre vašu domácnosť

Electrolux EHU-3315D

Hodnotenie: 4.9

Electrolux EHU-3315D (7990)

Ionizátor-vlhčovač vzduchu Electrolux EHU-3315D je ideálny pre domácnosť. Čistí vzduch zápornými iónmi a zvlhčuje ho na normované hodnoty, čím uľahčuje dýchanie v domácnosti. Zariadenie je k dispozícii v bielom a čiernom kryte, môžete ho nainštalovať na podlahu alebo na stôl – so svojimi rozmermi 22,5 × 26 × 15,5 cm nezaberie veľa miesta. Ionizátor je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 50 štvorcových metrov. ., Je schopný nepretržitej prevádzky až 13 hodín, pričom počas tejto doby nie je potrebné dopĺňať vodu – kapacita nádrže 5,5 litra a prietok pri maximálnom výkone 400 ml/h. Zabudovaný hydrostat chráni zariadenie pred chodom naprázdno. Ionizátor sa ľahko nastavuje – má dotykový panel, všetky parametre sú zobrazené na samostatných tlačidlách, môžete použiť diaľkové ovládanie. Ionizácia je k dispozícii v piatich režimoch, zvlhčovanie je nastaviteľné v intenzite, teplote, smere fúkania pary, môžete vykonať aromatizáciu vzduchu. Filter má demineralizačnú vložku, ktorej činnosť výrazne predĺži používanie vyčistenej upravenej vody. Výrobca sa postaral o bezpečnosť – poskytuje časovač, automatické vypnutie, indikátor hladiny vody, ochranu proti zapnutiu bez vody a detskú poistku.

Výhody

 • Nízka hladina hluku 25 dB;
 • Antibakteriálny náter v nádrži;
 • Nastavenie intenzity, teploty a smeru pary;
 • Dotykový panel a diaľkové ovládanie;
 • kompaktná veľkosť;
 • funkcia vône;
 • prevádzka až 13 hodín.

Nevýhody

 • nie je definované.

olaris PUH 9105 IQ Home

Hodnotenie: 4.8

Polaris PUH 9105 IQ Home (10500)

Ionizátor-vlhčovač Polaris PUH 9105 IQ Home možno ovládať odkiaľkoľvek na svete prostredníctvom Wi-Fi, a to až 4 používateľmi prostredníctvom špeciálnej aplikácie IQ home, ktorá sústredila všetky nastavenia zariadenia, ale prakticky všetky nastavenia možno nastaviť aj na dotykovom paneli. Má 7 rýchlostí pary, filter na čistenie vody pred striekaním, funkciu prevoňania vzduchu a, samozrejme, ionizátor. Časovač je možné nastaviť na 12 hodín nepretržitej prevádzky, je možné naplánovať zariadenie na týždeň po hodinách. Kapacita nádrže 5 litrov, má indikátor hladiny kvapaliny, ako aj ochranu proti vyčerpaniu, výkon 500 ml/h. Prívod vody je zdola nahor, nie všetkým používateľom sa to páči, ale musíte si na to zvyknúť. Mimochodom, funkcia teplej pary je skvelá do spálne alebo detskej izby. Je možné nastaviť automatickú reguláciu vlhkosti – Polaris PUH má analyzátor vzduchu. Oblasť, pre ktorú je toto zariadenie určené – 45 km2. .

Výhody

 • diaľkové ovládanie pomocou smartfónu;
 • Jednoduché používanie ovládacieho panela s dotykovou obrazovkou;
 • Nastavenie časovača a týždenného plánu;
 • LED indikátory ochrany a hladiny vody;
 • tichá prevádzka.

nevýhody

 • neboli identifikované.

Ballu UHB-1000

Hodnotenie: 4.7

Ballu UHB-1000 (7990)

Ionizačný zvlhčovač vzduchu Ballu UHB-1000 má veľkú nádrž na vodu – 5,8 litra, maximálny výkon ultrazvukovej membrány 0,35 litra za hodinu, nevyžaduje dopĺňanie a môže pracovať počas dňa v miestnostiach s rozlohou až 40 metrov štvorcových. . V prípade, že v nádrži dôjde voda, automaticky sa vypne, rovnako ako v prípade prevrátenia alebo prudkého naklonenia. Prístroj súčasne so zvlhčovaním nasycuje vzduch „-“ iónmi v troch režimoch, môže rozprašovať vôňu.

Ionizátor možno ovládať pomocou tlačidiel na tele alebo diaľkovým ovládaním. Nemá časovač zapnutia, ale čas vypnutia možno nastaviť kedykoľvek. Indikácia zapnutia, ako aj podsvietenie displeja, dodávaný analyzátor vzduchu. Používatelia si všimli stabilnú prevádzku ionizátora a tichý chod, ale mnohí si všimli, že prúd pary nie je dostatočne vysoký ani pri maximálnom režime, takže je stále lepšie inštalovať ho nad podlahu.

Výhody

 • Ovládanie pomocou diaľkového ovládania alebo dotykového panela;
 • Ochrana proti chodu nasucho a ochrana proti prevráteniu;
 • tri režimy zvlhčovania a ionizácie;
 • tichá prevádzka.

Chyby

 • Nedostatočne vysoký prúd pary, vyžaduje montáž na stôl.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: