10 najlepších hotelov v meste Fethiye

Najčastejšou cestovnou destináciou Rusov je Turecko. Ako viete, v tejto krajine sa nachádza niekoľko letovísk. Jedným z nich je Fethiye. V tejto rekreačnej oblasti sa nachádza neuveriteľné množstvo hotelov. Ak sa neubytujete v tom správnom, riskujete, že si zničíte dovolenku. Aby ste sa tomu vyhli, odporúčame vám prečítať si náš výber. Tvoria ju výlučne najlepšie hotely v meste alebo v jeho blízkosti. Spomenieme aj apartmány – niektorí ľudia uprednostňujú pobyt výlučne v nich, pretože ich to vyjde oveľa lacnejšie.

Najlepšie hotely v Fethiye

NomináciamiestohotelCena za deň
Top 10 hotelov v meste Fethiye1Club Hotel Letoonia – All Inclusive18 456€
2Jiva Beach Resort – All Inclusive13 548€
3Club Tuana Fethiye – All Inclusive9 443€
4
 • BERTY HOTELY LYKIA
 • 30 858€
  5Hotel Alesta Yacht7 002€
  6Sunset Beach Club 2 Bedroom Apt
  7Vila Ga
 • s 1
 • 42 300€
  8Hotel Rebin Beach4 953€
  9Suity v centre mesta Fethiye5 652€
  10Vila Car
 • 12 393€

  Club Hotel Letoonia – All Inclusive

  Hodnotenie hotela (Fethiye): 4.9

  Club Hotel Letoonia - All Inclusive

  Náš rebríček začína hotelom all inclusive. To znamená, že v reštaurácii nájdete kompletný bufet. Takéto jedlá sa podávajú na raňajky, obed a večeru. Veľkosť hotela so 620 izbami umožnila realizovať tento typ stravovania. To znamená, že v letnej sezóne tu býva okolo tisíc ľudí.

  Hotel je vzdialený štyri kilometre od centra letoviska. Čo sa týka vzdialenosti od letiska, je to celkom slušných 57 km. To je veľká nevýhoda. S tým sa však nedá nič robiť, pretože taká je poloha samotného letoviska. Pri rezervácii pobytu v tomto hoteli však nezabudnite na spiatočný transfer na letisko a späť. Keď už sme pri tom, takýto zájazd si môžete dopriať za približne 130 €. trieť. Odporúčame vám však nešetriť a rezervovať si izbu s výhľadom na more. V tomto hoteli je 464 takýchto izieb. Ak sa chystáte na dovolenku s jedným alebo dvoma deťmi, odporúčame vám pobyt v apartmáne junior s rozlohou od 24 m² do 28 m². . Veľká skupina priateľov si môže prenajať vilu, ktorej veľkosť je ohromujúca. Je však len jeden, čo znamená, že je k dispozícii len zriedka.

  Nech si vyberiete ktorúkoľvek izbu, budete mať k dispozícii sušič vlasov, vaňu (v bungalovoch sú namiesto nej sprchy), satelitnú TV, telefón, klimatizáciu (nemôžete si ju ovládať sami), minibar a trezor. Mnohé izby majú balkón – informujte sa pri rezervácii v hoteli.

  Do Turecka sa ľudia najčastejšie chodia opaľovať na pláž. Club Hotel Letoonia má až tri piesočné pláže. Na jednom z nich sa odporúča byť ticho, pretože je to najpokojnejšie miesto na opaľovanie. Samozrejme, dostanete plážové uteráky, slnečníky a ležadlá!. Na každej pláži sú nielen kabínky na prezliekanie, ale aj sprchy. Je to pekný prvok, nie všetci hotelieri na tento malý detail pamätajú.

  Jedlá sa podávajú v troch reštauráciách. V hoteli sa nachádza aj deväť barov, v ktorých sa podáva občerstvenie a alkoholické nápoje. Ak chcete navštíviť nákupné centrum, nemusíte chodiť nikam inam – nachádza sa na území hotelového komplexu. Hotel sa môže pochváliť aj amfiteátrom, v ktorom sa takmer každý večer konajú predstavenia, konferenčnou miestnosťou a herňou. Nezabudnuteľný animačný program, ktorý by mal osloviť rodiny s deťmi. K dispozícii je klub pre deti vo veku 4-12 rokov – môžete tu nechať svoje dieťa samé na pláži alebo inde. Pre 13- až 17-ročných je k dispozícii samostatný klub, ktorý trvá približne päť hodín denne. Netreba dodávať, že je tu aj priestor na detské ihrisko.

  No, čo môžu dospelí robiť pre zábavu?? Club Hotel Letoonia ponúka mnoho možností. Najskôr sa ponorte do hlavného bazéna, ktorý sa nachádza priamo na prahu hlavnej budovy. Nájdete tu aj dva klubové bazény. Jedna z nich, čo je dôležité, má detské oddelenie. K dispozícii sú aj samostatné detské bazény, z ktorých jeden má dokonca detskú šmýkačku. Stručne povedané, Club Hotel Letoonia je najlepšou voľbou pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku v Turecku so svojím dieťaťom. A to sme ešte nespomenuli, že si môžete za príplatok prenajať opatrovateľku!

  Ak sa vrátime k atrakciám pre dospelých, nemôžete vynechať tobogány so zostupom do mora. Zatiaľ to nie je vodný park, ale má k nemu veľmi blízko! K dispozícii sú aj turecké kúpele, sauna, vírivka, minigolf, basketbalové ihrisko a ďalšie. K dispozícii je dokonca aj vodný bicykel! Zahrať si môžete aj plážový volejbal, šípky, biliard a stolný tenis. Na všetky tieto činnosti sa väčšinou nežiadajú peniaze. Môžete sa zabaviť na nočnej diskotéke a zatancovať si na horúce melódie so svojou polovičkou.

  Samozrejme, niečo je tu k dispozícii len za poplatok. Odporúčame vám, aby ste si dopriali výlet za potápaním. K dispozícii je aj plnohodnotná škola potápania. To znamená, že vás najprv naučia, ako pracovať pod vodou a ako používať správne vybavenie. Môžete si tiež zaplatiť strihanie v kaderníctve, parasailing, jazdu na banáne, masáže, vodné lyžovanie a mnoho ďalšieho.

  Nevýhody

  • Tri výborné piesočnaté pláže so slnečníkmi a ležadlami;
  • Strava sa podáva formou bufetu;
  • K dispozícii je nielen detský klub, ale aj klub pre tínedžerov;
  • Veľký počet bazénov pre dospelých a deti;
  • K dispozícii je sauna a vírivka;
  • Môžete sa plaviť na banáne a surfovať;
  • Nachádza sa tu škola potápania;
  • Nachádza sa tu množstvo reštaurácií a barov;
  • Z mnohých izieb je výhľad na more;
  • Môžete športovať.

  Nevýhody

  • Žiadna posilňovňa;
  • Hotel je vzdialený od letiska.

  Jiva Beach Resort – All Inclusive

  Hodnotenie hotela (Fethiye): 4.8

  Jiva Beach Resort - All Inclusive

  Ďalší hotel all inclusive. Tí, ktorí tam boli ubytovaní, zvyčajne zanechávajú recenzie, ktoré hovoria o pocite nadšenia. Všetko je pozitívne: od luxusnej výzdoby izieb až po čistú pláž. Dĺžka trvania je 105 m. Ležanie je k dispozícii na piesku. Vstup do mora je piesočný. To nemôže nevyvolať tie najpríjemnejšie pocity. Každý, kto sa v hoteli ubytuje, dostane zadarmo nielen uterák, ale aj ležadlo a slnečník.

  Samozrejme, aj morská voda môže byť únavná. Preto má hotel niekoľko bazénov. Najväčší je otvorený. K dispozícii je aj malý bazén pre deti. Treba poznamenať, že tento hotel je ideálny pre rodiny s deťmi. Nezabúdajte však, že potom sa pravdepodobne neuspokojíte so štandardnou izbou, ktorá stojí 120 tisíc eur na sedem nocí. Euro. (Cena uvedená v čase rezervácie zájazdu je vrátane letenky). Budete chcieť izbu s väčším priestorom. Hotel ju ponúka, aj keď za mierne vyšší poplatok.

  V hotelovom komplexe je k dispozícii celkom 367 izieb. Celková rozloha hotela je 35 000 metrov štvorcových. . Pokiaľ ide o polohu hotela, do centra mesta to máte len 5 km. Na letisko je to ďaleko – asi 50 km.

  Každá izba v tomto hoteli má telefón, klimatizáciu, balkón so stoličkami a stolom, káblovú TV, trezor, sušič vlasov a toaletné potreby. Extra veľké izby majú vlastný bazén a dve ležadlá.

  Tento hotel vás nakŕmi, kedykoľvek budete chcieť. Na mieste nájdete hlavnú reštauráciu a dve reštaurácie a la carte. Posledné dve menované ponúkajú aj bezplatné stravovanie, ale služby sú na objednávku. Prvá reštaurácia sa zaoberá tureckou kuchyňou a druhá ponúka jedlá európskej kuchyne. Hlavná reštaurácia ponúka všetko – miestnu aj medzinárodnú kuchyňu. Upozorňujeme, že od 14.30 do 19.00 nie je otvorená žiadna z reštaurácií. Nikto vám však nebráni, aby ste medzitým navštívili bar s občerstvením. A ak sa už stihlo zatvoriť, sú tu menšie bary, ktoré ponúkajú občerstvenie a početné pochutiny. Na takomto mieste skrátka nebudete mať veľký hlad.

  Samozrejme, nemôžete len jesť, spať a relaxovať na pláži alebo v bazéne. Niekedy musíte urobiť niečo iné. Rezort Jiva Beach ponúka minifutbalovú halu, saunu, parný kúpeľ a wellness centrum. A to je len začiatok zoznamu! Ženy sa môžu zúčastniť aerobiku. Muži si môžu večer zahrať biliard. No, manželský pár môže hrať stolný tenis. Ak by sme chceli pokračovať v športových aktivitách, hotel ponúka šípky, plážový volejbal a plachtenie. K dispozícii je aj surfovanie. Odporúčame vám navštíviť potápačské centrum; pod vodou sa nachádzajú úžasné rastliny a rôzne ryby.

  Možno je to vynikajúci hotel, ktorý má všetko, čo potrebujete. Často sa tu zastavujú aj podnikatelia, ktorí chcú mať na území hotela konferenčnú miestnosť. A sú dokonca dve! Mimochodom, je tu aj požičovňa áut. To je dôležité, ak sa chcete dostať do iného tureckého mesta.

  Výhody

  • Môžete sa venovať rôznym druhom športov;
  • K dispozícii je potápanie, surfovanie a ďalšie aktivity;
  • Každá izba má balkón;
  • K dispozícii sú kúpele;
  • Stravovací plán all inclusive;
  • K dispozícii sú požičovne áut;
  • K dispozícii je sauna a parný kúpeľ;
  • Množstvo bazénov pre deti aj dospelých;
  • Na požiadanie je k dispozícii stráženie detí;
  • K dispozícii sú tri reštaurácie a niekoľko barov;
  • Nádherná piesočnatá pláž so slnečníkmi a ležadlami.

  Nevýhody

  • Hotel je vzdialený od letiska;
  • Hotel je otvorený len od apríla do septembra.

  Club Tuana Fethiye – All Inclusive

  Hodnotenie hotela (Fethiye): 4.7

  Club Tuana Fethiye - All Inclusive

  Niektoré hotely raz za čas zmenia svoj názov. Tento hotel môžete poznať pod názvom Majesty Club Tuana Park, ako bol známy do roku 2016. Keďže sa nachádza v blízkosti mesta Fethiye, na letisko je to dlhá cesta – približne 42 km. Hotel sa však postará o váš transfer, ak si objednáte zájazd do Turecka a rozhodnete sa tu ubytovať … Mimochodom, takýto turistický balíček vás vyjde minimálne na 118 tisíc!. trieť.

  Rozloha tohto hotela je približne 120 000 metrov štvorcových. . Takýto obrovský hotelový komplex nemohol nemať vlastnú pláž. Tu je dlhá 250 m. Niektorým sa nebude páčiť, pretože je to kamienková pláž. Inak je však dosť ťažké niečo vytknúť, pretože sú tu kabínky na prezliekanie, ležadlá, slnečníky a dokonca aj sprchy. Samozrejme, každý, kto sa v hoteli ubytuje, dostane plážový uterák. To všetko vám umožní pohodlne sa opaľovať a z času na čas prerušiť proces kúpania v mori.

  Prihláste sa do Club Tuana Fethiye a ako prvé sa zoznámite so svojou izbou. Celkovo má hotelový komplex 465 izieb rozdelených do niekoľkých skupín. Najväčšia z nich je štandardná klubová izba s rozlohou 30 m². . Bez problémov sa v ňom môžu ubytovať dvaja dospelí a dve deti. Hotel ponúka aj 39 rodinných izieb. Ich rozloha je 43 metrov štvorcových. . Vďaka tomu sa v ňom môžu pohodlne ubytovať štyria dospelí a jedno dieťa. Nezabudlo sa ani na izby pre osoby so zdravotným postihnutím. Najlacnejšou možnosťou sú izby s výhľadom na park s rozlohou 24 m². . Maximálna kapacita sú dvaja dospelí a jedno dieťa.

  Ako už asi tušíte, hotel víta nielen zamilované páry, ale aj ich deti. V tomto prípade sa určite nájde detské ihrisko. K dispozícii je aj detský klub, kde sa zabávajú deti vo veku od 4 do 13 rokov. Deti si zamilujú aj mini diskotéku.

  Vráťme sa však k popisu miestnosti. Všetky izby majú satelitnú TV, telefón, minibar, balkón, centrálnu klimatizáciu, sušič vlasov, kúpeľňové vybavenie a trezor.

  Mimo izieb sa môžete venovať rôznym činnostiam. Navštíviť môžete aj minizoo a centrum hier. Za príplatok je k dispozícii surfovanie, biliard, potápanie a mnoho ďalšieho, vrátane strihania vlasov v kaderníctve.

  Samozrejme, nie všetky atrakcie sú spoplatnené. Zaplávať si môžete vo vonkajšom bazéne. Plocha hlavného objektu dosahuje 1000 metrov štvorcových. . Hotel vám s láskavým dovolením poskytol detský bazén. Je zložený z dvoch častí! Sú tu aj tobogany, čo je skvelé aj pre bežného človeka bez detí. Ak vás voda omrzí, môžete si zahrať tenis na trávniku, stolný tenis, vodné lyže, strieľať z brokovnice alebo z luku, ísť do tureckých kúpeľov alebo sauny a plaviť sa.

  Za rovnakých podmienok vám odporúčame ubytovať sa v jednom z dvoch predchádzajúcich hotelov. Club Tuana Fethiye má niekoľko nevýhod, ktoré sa v popisoch cestovných kancelárií zvyčajne neuvádzajú. Po prvé, ponuka jedál je cenovo výhodná a pravidelne sa tu tvoria dlhé rady. Jedlo je najčastejšie mastné, hotel akoby zabudol na ovocie. Po druhé, mnohé izby majú veľmi starý nábytok, čo tiež kazí dojem. Po tretie, hotel nemá najlepšiu zvukovú izoláciu. No mali by ste vedieť, že to môže vašu dovolenku vystaviť riziku mučenia. Hotel skrátka nezodpovedá svojej cene. A kto mu udelil status piatich hviezdičiek??

  Výhody

  • Nachádza sa tu niekoľko reštaurácií a barov;
  • K dispozícii je fitnescentrum a športoviská;
  • Mini zoo;
  • K dispozícii sú izby pre hendikepovaných hostí;
  • K dispozícii sú bazény pre deti aj dospelých;
  • K dispozícii je wellness centrum, sauna a parný kúpeľ;
  • K dispozícii je detské ihrisko a detský klub.

  Nedostatky

  • Hotel je vzdialený od letoviska a letiska;
  • Zlá zvuková izolácia;
  • Pláž je kamienková a vyžaduje si obuv;
  • Lehátka nestačia pre každého;
  • Jedlo sa nedá nazvať dokonalým;
  • Mini zoo spôsobuje nepríjemný zápach.

 • BERTY HOTELY LYKIA
 • Hodnotenie hotela (Fethiye): 4.7

  <li></div><p>BERTY HOTELS LYKIA“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/39216666194671-2210.jpg“ height=“467″ title=“</p><li>BERTY HOTELS LYKIA“><p>Zatiaľ čo predchádzajúci model v našom hodnotení mal niekoľko závažných nedostatkov, tento</p><li>BERTY HOTELS LYKIA je oveľa zaujímavejšia. Áno, je to tiež veľmi ďaleko od letiska a pobyt tam bude mať ešte väčší vplyv na rodinný rozpočet. Môžete sa však tešiť na perfektnú dovolenku. Zariadeniu, jedlu a samotnému ubytovaniu sa dá len ťažko niečo vytknúť.<p>Na začiatku sa hotelový komplex rozprestiera na ploche 282 500 km2. . Môžete sa cítiť ako v samostatnom meste na pobreží Stredozemného mora. Hotel má krásnu architektonickú stavbu, ktorá slúži ako hlavná budova, a niekoľko trojposchodových budov. Nájdete tu vynikajúcu pláž dlhú 750 m, ktorá je dostatočne veľká pre každého. Pláž je piesočnato-kamienková a každý, kto sa v hoteli ubytuje, sa môže spoľahnúť na slnečníky, ležadlá a ďalšie radosti z rekreácie na takomto povrchu.</p><p>Hotelový komplex má celkovo 645 izieb. Všetky sú rozdelené do šiestich skupín. Väčšina izieb je štandardného typu s manželskou posteľou – zvyčajne s výhľadom do záhrady a bočným výhľadom na more. Veľkosť izby, ktorá má 24 m², je pre hotel viac ako dostatočná. ., V hoteli sa môže ubytovať dvojica dvoch dospelých a jedného dieťaťa. Hotel má aj zväčšené štandardné izby s približne rovnakým výhľadom z okna – rozloha týchto izieb je 29 m². . Mierne drahšie ubytovanie vo zväčšenej štandardnej izbe s priamym výhľadom na more. A nakoniec sú tu rodinné izby vrátane priľahlých izieb – tie si vyberajú tí, ktorí prichádzajú do Turecka s dvoma deťmi.</p><p>Nech si rezervujete ktorúkoľvek izbu, môžete očakávať trezor, minibar, centrálnu klimatizáciu, TV s dvoma Slovenskámi kanálmi, sušič vlasov, telefón, toaletné potreby a detskú postieľku (ak ju potrebujete). Každá izba má terasu alebo aspoň balkón.</p><p>Hotel ponúka stravovanie formou all inclusive. Nie je to nič iné ako veľkolepé! Ukazuje sa, že môžete bezpečne jesť v hlavných reštauráciách a vybrať si absolútne akékoľvek jedlo. Treba povedať, že strava je tu veľmi dobrá a nikto z obyvateľov o nej nenapísal žiadne negatívne hodnotenie. Ak máte chuť na rafinovanejšie jedlo, rezervujte si stôl v jednej zo šiestich a la carte reštaurácií. Za menu sa však bude platiť. Nájdete tu aj 11 barov.</p><li>HOTELY BERTY LYKIA často navštevujú veľké spoločnosti, ktoré tu organizujú tlačové konferencie. Nie je prekvapením, že sa tu nachádza 13 konferenčných sál s celkovou kapacitou 1100 osôb. Obyčajní ľudia ocenia 17 bazénov. Zaujímavosťou je, že len dve z nich sú vnútorné, otvorené sú na jeseň, v zime a na jar. Samozrejme, približne polovica bazénov je určená pre deti. V reštaurácii je k dispozícii aj samostatné menu. Nezabudli ani na detské ihrisko a miniklub, ktorý môžu využívať aj 16-roční. Najväčší dojem však robí areál s rozlohou 22 000 metrov štvorcových. m venovaný detskému klubu „Detský raj“. Deti môžu spolu s učiteľmi a animátormi objavovať rôzne hracie kútiky. Hry sa hrajú od rána do večera. Tento klub je jediným dôvodom, prečo je tu ubytovanie drahšie ako v niektorých iných tureckých hoteloch.<p>Dospelí tu nájdu rovnako veľa zábavy, ba dokonca ešte viac. Hotelový komplex má napríklad takmer dve desiatky tenisových kurtov. Ako povrch sa používa kremenný piesok. Na mieste sa nachádza aj veľké fitnescentrum. Zahrať si môžete aj šach, stolný tenis, basketbal, volejbal (plážový aj klasický), futbal, šípky a dokonca aj backgammon. Môžete ísť aj do sauny. K dispozícii sú aj turecké kúpele, ale ich návšteva nie je bezplatná. Nezabudlo sa ani na vodné aktivity – rôzne druhy jázd na banánoch, potápanie, vodné lyžovanie a ďalšie. Dokonca sa tu dá liezť po skalách! Stručne povedané, druhy zábavy – toľko, že nemôžete počítať. Chcete tu zostať niekoľko mesiacov a vyskúšať ich všetky!</p><p>Ak nie ste ranný človek, určite si užijete večernú zábavu. V hoteli sa pravidelne konajú diskotéky a iné zábavné programy. Nie je nič lepšie ako tancovať s partnerom na pláži?</p><h4>Výhody</h4><ul><li>K dispozícii sú detské bazény a bazény pre dospelých so šmykľavkami;</li><li>K dispozícii je fitnescentrum a posilňovňa;</li><li>Priestranná piesočnato-kamienková pláž s ležadlami a slnečníkmi;</li><li>K dispozícii je vynikajúci detský klub s niekoľkými ihriskami;</li><li>Je tu veľa barov a reštaurácií;</li><li>K dispozícii je detský kočík a detská postieľka;</li><li>Množstvo zábavných programov;</li><li>Môžete sa venovať rôznym športom;</li><li>Má kompletné kúpele.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nachádza sa 71 km od medzinárodného letiska;</li><li>Bezplatné stravovanie – len v hlavných reštauráciách.</li></ul><h3>Hotel Alesta Yacht</h3><p>Hodnotenie hotela (Fethiye): 4.7</p><div style=Hotel Alesta Yacht

  Ide o podstatne menší hotel. Je tiež štvorhviezdičkový, čo niektorých potenciálnych návštevníkov odradí. Hotel má skutočne dobrú hodnotu. Dá sa povedať, že mu chýbalo len málo, aby dosiahol vyšší status.

  Hotel dostal svoj názov podľa toho, že sa nachádza oproti prístavu. Hotel sa nachádza v centre mesta, takže nemusíte cestovať taxíkom ani autobusom. Transfery z letiska zaberú čas, pretože v blízkosti Fethiye nepristávajú žiadne lietadlá.

  Keďže sa hotel nachádza priamo v meste, nemôžete očakávať, že bude veľmi priestranný. Na návštevníkov čaká pomerne kompaktný areál s hlavnou budovou, v ktorej sa nachádza 52 izieb. Všetky majú výhľad na more. To je dôležité, pretože si chcete vychutnať morskú krajinu aj vo svojej izbe! Môžete si vybrať štandardnú, deluxe alebo prepojenú rodinnú izbu – výber je pomerne veľký. K dispozícii máte sušič vlasov, satelitnú TV, trezor, telefón, minibar, klimatizáciu a balkón. Okná a dvere sú odolné voči hluku.

  Bohužiaľ, v tejto oblasti nie je veľa zábavy. Súčasťou prístavu je malý bazén so sladkou vodou. Lehátka okolo bazéna – sú ešte užitočnejšie. Má kúpeľné centrum na masáže a kozmetické procedúry. to je všetko! Bohužiaľ, neponúka možnosť vodného lyžovania ani tenisu. Myslíme si však, že väčšinu času strávite vo Fethiye a budete si užívať krásy Turecka. Hotel nemá vlastnú pláž, ale na mestskú pláž sa dostanete pešo.

  Čo sa týka stravy, patrí k typu „plná penzia“. Samozrejme, je tu len jedna reštaurácia. Prečo by ich malo byť viac, keď máte päť desiatok izieb?? K dispozícii je aj bar, v ktorom sa podáva občerstvenie.

  Pravdepodobne,

 • BERTY HOTELS LYKIA sa do nášho zoznamu nemusela dostať. Oproti svojim konkurentom s podobnou veľkosťou má však výhodu. Jednoduchý prenájom auta! Je to teda skvelá voľba, ak chcete navštíviť nielen Turecko, ale aj niekoľko ďalších miest.

  Výhody

  • Nie je to zlá zvuková izolácia;
  • K dispozícii je malý bazén s ležadlami okolo neho;
  • K dispozícii je požičovňa áut;
  • K dispozícii je šesť rôznych typov izieb;
  • Všetky izby majú balkón a výhľad na more;
  • Nie je to zlé jedlo;
  • K dispozícii je kúpeľné centrum;
  • Náklady na ubytovanie sú veľmi nízke.

  Nevýhody

  • Nie je tu žiadna zábava;
  • Žiadna súkromná pláž;
  • Jachty môžu byť pravidelným rozptýlením;
  • Nachádza sa ďaleko od letiska.

  Sunset Beach Club Apartmán s 2 spálňami

  Hodnotenie hotela (Fethiye): 4.6

  Sunset Beach Club 2 Bedroom Apt

  Ako sme sľúbili, naše hodnotenia sa neobmedzujú len na tradičné hotely. K dispozícii sú aj apartmány. Ukladajú určité nepríjemnosti – na bezplatné stravovanie možno zabudnúť, rovnako ako na rôzne druhy zábavy. Je to však skvelá voľba pre tých, ktorí prišli do Turecka nielen za oddychom na pláži a opaľovaním pri bazéne.

  Penzióny tu zaberajú pomerne veľkú plochu. Všetky sú postavené okolo niekoľkých veľkých bazénov. Kúpanie môžete striedať s oddychom na ležadlách, na ktoré sa tu tiež nezabúda. Ak vás omrzí slnko, môžete rozložiť slnečník, ktorý je k dispozícii pri každom lehátku.

  Samotný apartmán má dve samostatné spálne. Vďaka tomu ich môžeme odporučiť rodinám s dospelými deťmi. V apartmánovej vile sa zmestí aj veľká skupina piatich až šiestich ľudí. Všetky apartmány majú kuchyňu a jedálenský kút. Je pekné, že kuchyňa má nielen spotrebiče na varenie, ale aj umývačku riadu. Pozor, je to návykové! Možno budete chcieť zvážiť, či si ho neskôr zaobstaráte aj do svojej domácnosti! Ak dostanete chuť, pozrite sa na náš výber najlepších umývačiek riadu.

  Po návrate do apartmánov vás poteší satelitná TV. Ale o niečo viac ako balkón s krásnym výhľadom na hory. Za niektorými vilami sa nachádzajú súkromné bazény. Sú síce malé, ale v jednom bazéne môžu plávať len jedna alebo dve osoby.

  Niektoré agregátory hotelov uvádzajú, že hotelový komplex má vlastnú pláž. V skutočnosti to tak nie je. Pláž v Çalıç je však relatívne blízko – asi jeden a pol kilometra od hotela. Je to podstatne bližšie k letisku, ktoré je vzdialené 47 km. V areáli sa však nachádza reštaurácia. Za jedlo sa samozrejme platí, ale reštaurácia je otvorená takmer počas celého dňa a večera, čo je hlavnou výhodou služby à la carte.

  V mnohých krajinách sa apartmány upratujú denne, rovnako ako tradičné hotelové izby. Ale turecký

 • BERTY HOTELS LYKIA je výnimkou z pravidla. Denná upratovačka je k dispozícii, ale za príplatok. Ak však nemáte v úmysle premeniť toto miesto na chliev, môžete sa uspokojiť s nedostatočným upratovaním.

  Výhody

  • K dispozícii je gril;
  • K dispozícii sú dva pomerne veľké bazény;
  • K dispozícii sú vily s vlastným bazénom;
  • Používanie sauny alebo kúpeľa (za príplatok);
  • Je tu dobrá reštaurácia;
  • Apartmány majú kuchyňu s dobrými spotrebičmi.

  Nevýhody

  • Upratovanie a strava nie sú zahrnuté v cene;
  • Žiadna súkromná pláž;
  • Apartmány sú vzdialené od letiska;
  • Vo všetkých izbách nie je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet;
  • Žiadna zábava.

  Vila Ga
 • s 1
 • Hodnotenie hotela (Fethiye): 4.5

  Villa Ga<li></div><p>s 1″ src=“/wp-content/uploads/2023/10/67616666194671-4710.jpg“ height=“477″ title=“Vila Ga</p><li>s 1″><p>Ďalší apartmán hodný zaradenia do nášho hodnotenia. Tento hotelový komplex sa skladá z niekoľkých víl v meste Fethiye. Hlavnou nevýhodou je absencia súkromnej pláže. Majitelia týchto nehnuteľností odporúčajú pláž Kalis vzdialenú len niečo vyše troch kilometrov. Desať kilometrov od nej sa nachádza prístav Edje-Saray.</p><p>Medzi vilami je krásna záhrada a každý dom má veľký bazén. Umiestnenie posledného z nich pod šírym nebom jasne ukazuje, že apartmány sú mimo sezóny menej zaujímavé. Príjemné je, že v bazéne môžu plávať len ľudia vo vile. Takže vás nikto nebude obťažovať. Pohodlné ležadlá so slnečníkmi na jednom z okrajov bazéna.</p><p>Zvyčajne majú tieto vily tradičnú kúpeľňu, ktorá nie je práve posiata hviezdami z oblohy. Ale návštevníci vily Ga</p><li>si môžete posedieť vo vírivke. Ešte nedávno sa takouto vaňou mohli pochváliť len kúpele! Pred rezerváciou si však nezabudnite overiť dostupnosť! Niektoré vily môžu mať vlastnú kúpeľňu.<p>Každý apartmán má terasu, moderne vybavenú kuchyňu, krb, obývaciu časť s pohovkou, TV, práčku a mnoho ďalšieho, vrátane zariadenia na grilovanie. Mikrovlnná rúra, chladnička, rúra, rýchlovarná kanvica a kávovar vám pomôžu pri príprave jedál a nápojov. Majitelia bytov nezabudli ani na umývačku riadu.</p><p>Majiteľ hovorí turecky a anglicky. Ak máte cennosti, môžete si ich uložiť do trezoru. Bohužiaľ, nejde o apartmány, ktoré sa pravidelne upratujú – majiteľ vily Ga</p><li>sa rozhodli ušetriť na údržbe. Má však všetko, čo potrebujete na pohodlný život, vrátane klimatizácie. V blízkosti víl sa nachádza turistické centrum. Tu vám ponúknu nielen kúpanie v mori na jachte, ale aj potápanie a zoskok padákom (v tandeme s inštruktorom).<p>Ako už bolo spomenuté, tieto apartmány sú pomerne ďaleko od letiska. Za príplatok si však môžete objednať kyvadlovú dopravu k bazénu a späť. Ale čo ak chcete navštíviť napríklad národný park Saklikent, ktorý je vzdialený 49 km?? Existuje východisko – môžete si prenajať auto. Po okolí sa môžete previezť aj na prenajatom bicykli.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Každá vila má vlastný bazén;</li><li>V blízkosti sa nachádza kúpeľné centrum;</li><li>Kuchyňa má moderné spotrebiče;</li><li>K dispozícii sú požičovne áut a bicyklov;</li><li>Je možné zabezpečiť kyvadlovú dopravu na letisko;</li><li>Hneď vedľa sa nachádza reštaurácia;</li><li>Deti mladšie ako päť rokov sa môžu ubytovať;</li><li>Nízke životné náklady.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>V dostatočnej vzdialenosti od letiska;</li><li>Cena za izbu nezahŕňa stravu;</li><li>Žiadna vlastná pláž;</li><li>Žiadna zábava.</li></ul><h3>Hotel Rebin Beach</h3><p>Hodnotenie hotela (Fethiye): 4.4</p><div style=Hotel Rebin Beach

  Na portáli Expertology sú spravidla hodnotené len tie hotely, ktoré získali minimálne 4-hviezdičkový status. Existujú však aj výnimky z pravidla. Hotel Rebin Beach je len „trojhviezdičkový“. Je však zrejmé, že majitelia tohto podniku chcú zvýšiť status svojho podniku. V niektorých ohľadoch je hotel rovnako dobrý ako jeho renomovanejší konkurenti. Existujú napríklad tri bazény. Jedna je pomerne veľká – môžete si zaplávať do sýtosti. Ďalšie dve sú vhodné najmä pre deti, pretože nie sú príliš hlboké a ich veľkosť sotva niekoho vystraší. Nezabudlo sa ani na ležadlá, ktoré vám umožnia v pokoji sa opaľovať.

  Je možné, že chýbajúca súkromná pláž bráni hotelu získať vyšší status. Ale prečo by ho potrebovala, keď je pláž Calis vzdialená len pol kilometra?? Všetky izby sú klimatizované. Každá izba má navyše balkón. Treba poznamenať, že z balkóna niektorých izieb je nádherný výhľad na spomínané bazény. Hotel sa môže pochváliť aj záhradou lemovanou palmami. To všetko môže len vytvoriť príjemný pobyt.

  V každej izbe je satelitná televízia, minibar a trezor. Samozrejme, nezabudlo sa ani na kúpeľňu so všetkými potrebnými toaletnými potrebami. Dievčatá ocenia prítomnosť sušiča vlasov.

  Izby v tomto hoteli sú dvoch rôznych typov. Štandardná dvojlôžková izba môže mať jednu manželskú posteľ alebo dve oddelené postele. Možnosť ubytovania dvoch dospelých a jedného dieťaťa. Hotel sa môže pochváliť aj trojlôžkovými izbami.

  Dobré je, že v cene je zahrnuté jedlo nielen ráno, ale aj večer. Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu. Obed je za príplatok a môžete si ho vybrať z jedálneho lístka. V areáli sa nachádza nielen reštaurácia, ale aj bar – musíte ho hľadať pri bazéne. S občerstvením skrátka nebudete mať žiadne problémy.

  Je to jedna z najlepších možností pre tých, ktorí nechcú na dovolenku minúť príliš veľa peňazí. Problémom je, že hotel má malý počet izieb. Netreba pripomínať, že je potrebné si ich rezervovať v dostatočnom predstihu? Nie každému bude vyhovovať 45-kilometrová vzdialenosť na letisko. To je však typické pre všetky hotely v meste Fethiye alebo v jeho blízkosti.

  Výhody

  • V cene sú zahrnuté raňajky a večere;
  • Do izby si môžete nechať doniesť jedlo a nápoje;
  • K dispozícii sú tri bazény;
  • Skromné, ale čisté izby;
  • Príjemný personál;
  • K dispozícii je služba vyzdvihnutia a odvozu z letiska;
  • Pláž je veľmi blízko;
  • Je možné hrať šípky a biliard;
  • Prenájom auta k dispozícii.

  Nevýhody

  • Letisko je vzdialené len kúsok cesty autom;
  • Žiadne zábavné programy;
  • Žiadna súkromná pláž.

  Suity v centre mesta Fethiye

  Hodnotenie hotela (Fethiye): 4.4

  Suity v centre mesta Fethiye

  Mnohé z nich sa nachádzajú v novopostavených domoch. Downtown Fethiye Suites je výnimkou z pravidla. Izby sa nachádzajú v pomerne starej budove. Nenechajte sa zastrašiť, bol nedávno zrekonštruovaný. Zároveň sa takmer dokonale zachoval jej pôvodný vzhľad, čo nemôže nevzbudzovať obdiv. V interiéri nájdete moderné interiéry, ktoré uvoľnia vaše telo aj myseľ.

  Ak hľadáte nejaký vidiecky hotel, Downtown Fethiye Suites nie je pre vás. Tento hotel sa nachádza v rušnej štvrti v blízkosti barov, reštaurácií, kaviarní a nočných klubov. Skrátka, hluk veľkomesta bude určite počuť, najmä ráno a večer. Za krásami Turecka nemusíte cestovať ďaleko.

  Izby v tomto hoteli sú luxusné suity. To znamená, že sa ubytujete v izbe s rozlohou 35 m2 v hoteli Downtown Fethiye Suites. Mesto má vynikajúcu polohu, má nielen spálňu, ale aj kuchynku; K dispozícii sú gurmánske miesta na jedenie a gril. K dispozícii je obývacia časť, nie zle vybavená. V kuchyni určite nájdete sporák, mini chladničku, mikrovlnnú rúru a veľa riadu. V apartmáne je aj knižnica a televízor, ku ktorému je pripojená satelitná anténa. Je nepravdepodobné, že budete čítať knihu v turečtine alebo angličtine. Sprcha v kúpeľni sa však určite dobre využije. Je pekné, že hostia majú k dispozícii nielen toaletné potreby, ale aj sušič vlasov.

  Ceny sa líšia v závislosti od počtu hostí. Ak sa do Turecka chystáte sami alebo vo dvojici, týždenný pobyt vás vyjde len na 51 000 eur. RUR. Cena dovolenky s tromi spálňami je 57 000 eur. trieť. No spoločnosť so štyrmi alebo piatimi ľuďmi bude musieť vynaložiť ešte viac. Už teraz je tu však tesno. Hoci si každý nájde miesto na spanie – v apartmáne môže byť jedna manželská posteľ, jedna samostatná posteľ a jedna rozkladacia pohovka. Mimochodom, v apartmánoch je aj klimatizácia, takže určite nebudete trpieť horúčavami.

  Dá sa povedať, že hotel je určený pre tých, ktorí prichádzajú do Turecka pracovne. Očakáva sa, že väčšinu času strávite mimo svojej izby a pozemku. Prvý deň sa môžete prejsť k antickému divadlu Telmessos. Druhý deň sa môžete vydať na výlet loďou po mori; prístav sa nachádza neďaleko hotela. Určite budete obdivovať aj slávne námestie Fethiye, ktoré je vzdialené doslova dve minúty chôdze.

  Aparthotel nemá vlastnú reštauráciu. Ale aspoň je tu kaviareň, kde sa podáva káva a čaj! V okolí ľahko nájdete reštauráciu za rozumnú cenu, takže sa nemusíte obávať. Čo sa týka pláže – hotel nemá vlastnú, ale na mestskú pláž sa dostanete ľahko.

  Výhody

  • Apartmány môžu mať viac ako jednu posteľ;
  • Personál sa snaží hovoriť po rusky;
  • Dobré spotrebiče v kuchyni;
  • Steny apartmánov zdobia maľby;
  • Nízke životné náklady.

  Nevýhody

  • Chcel by som viac blízkosti letiska;
  • Žiadny bazén ani súkromná pláž;
  • Žiadna zábava;
  • V cene nie je zahrnuté žiadne stravovanie.

  Vila Car
 • Hodnotenie hotela (Fethiye): 4.2

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: