10 najlepších lacných zavlažovacích systémov

*Prehľad tých najlepších od redaktora. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom si vyžaduje odborné poradenstvo.

Hodnotenie najlepších nízkonákladových zavlažovačov

NomináciaUmiestnenieNázovCena
Hodnotenie najlepších nízkonákladových zavlažovačov1Revy
 • ne RL100
 • 3 500 €
  2B.Vrt WI-9222 790 €
  3Nicefeel FC 188 UV2 900 €
  4Oral-B Professional Care OxyJet MD203 890 €
  5Revy
 • ne RL210
 • 3 200 €
  6Kitfort KT-29023 290 €
  7AQUAJET LD-A82 790 €
  8CS Medica AquaP
   sar CS-2
  2 790 €
  9Soocas W3 Pro2 890 €
  10B.Studňa WI-9123 490 €

  Revy
 • ne RL100
 • Hodnotenie: 4.9

  Revy<li></div><p>ne RL100″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/416666197751-6610.jpg“ height=“400″ title=“Revy</p><li>ne RL100″><p>Prvý model v našej recenzii je od značky Revy</p><li>ne. Za hlavné „skvelé“ vlastnosti zariadenia sa považuje jeho jednoduché používanie, vysoká funkčnosť a cenová dostupnosť pre väčšinu používateľov. Irigátor čistí medzery a ďasná kombináciou vysokého tlaku a pulzujúcej vodnej technológie. funkcie, ktoré sú neporovnateľné s bežnými zubnými kefkami. Tento typ irigátora je nevyhnutný pri plánovaní liečby u ortodontistov, pretože dôkladne čistí ústa v prítomnosti rovnátok. Pri každodennom používaní výrazne znižuje riziko vzniku zubného kazu.<p>V tomto modeli je k dispozícii kryt na ceruzky, ktorý umožňuje uložiť sedem trysiek obsiahnutých v súprave a udržiavať ich v perfektnom stave, prísavné nožičky bezpečne upevnia zavlažovač na rôzne povrchy. Pokiaľ ide o samotné trysky, v tomto zariadení sa otáčajú o 360 stupňov. Model má 10 nastavení tlaku. Zariadenie je vybavené automatickým časovačom na tri minúty. Puzdrá zavlažovačov sú robustné a odolné voči vode. Hladina tlaku kvapaliny je dostatočne vysoká. Je pozoruhodné, že tento model má pomerne nízku hladinu hluku. Kapacita nádržky na vodu v prístroji je 600 ml – dostatočná na vyčistenie celých úst. Vodný prúd tohto zariadenia vytvára až 1700 pulzácií za minútu.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>S cenou, ktorá je dostupná pre väčšinu používateľov;</li><li>schopné dôkladne vyčistiť ústa počas nosenia rovnátok;</li><li>Poskytuje pohodlný kryt na ceruzky;</li><li>V súprave sa nachádza sedem trysiek;</li><li>Trysky tohto zariadenia sa otáčajú o 360 stupňov;</li><li>Má 10 nastavení tlaku;</li><li>je vybavený automatickým časovačom na tri minúty;</li><li>puzdro odolné voči vlhkosti;</li><li>Hladina hluku je pomerne nízka;</li><li>Vodný prúd vytvára až 1 700 pulzácií za minútu;</li><li>Objem nádržky na vodu je 600 ml.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Relatívne vysoká cena.</li></ul><h3>B.Studňa WI-922</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=B.Well WI-922

  Ďalší zavlažovač je stacionárne zariadenie určené pre celú rodinu.

  Tento model je plne vybavený na profesionálne čistenie zubov a úst. Tento zavlažovač pracuje v pulznom režime a tento princíp prevádzky má vysokú účinnosť. Pri tomto modeli je ľahké vybrať správnu úroveň tlaku prúdu pre každého používateľa, pretože zariadenie má desať nastavení výkonu. Nastavenie výkonu je dostatočne plynulé, umožňuje nastaviť tlak prúdu v závislosti od pocitu a vybraného čistenia.

  Pokiaľ ide o samotnú hubicu, otáča sa o 360 stupňov, takže môžete čistiť ťažko dostupné miesta. Zariadenie sa dodáva so siedmimi tryskami – 3 štandardné, určené pre celú rodinu. Špeciálne nástavce na čistenie jazyka, rovnátok a ďasien, ako aj umelých pomôcok. Trysky sú celkom vhodné na uloženie, na tento účel je v samotnom zariadení špeciálny kryt. Tento model je napájaný zo siete; z hľadiska času nepretržitej prevádzky dosahuje až 30 minút. Zavlažovač má pomerne objemnú nádržku na tekutinu (600 ml). Dizajn tohto modelu je celkom šikovný – je tu držiak na rukoväť zariadenia, tiež protišmykové nožičky a dlhá hadica na vodu.

  Výhody

  • Toto zariadenie je určené pre celú rodinu;
  • zavlažovač pracuje v pulznom režime;
  • Zariadenie má desať nastavení výkonu;
  • Tryska sa otáča o 360 stupňov;
  • So zariadením sa dodáva sedem trysiek
  • Veľká kapacita nádržky na kvapalinu – 600 ml;
  • Na rukoväti zariadenia je držiak;
  • protišmykové nožičky;
  • Dlhá hadica na vodu.

  Nevýhody

  • žiadne nevýhody.

  Nicefeel FC 188 UV

  Hodnotenie: 4.8

  NICEFEEL FC 188 UV

  Ďalší plnohodnotný zavlažovač, tentoraz s dostatočne veľkou nádržkou na kvapalinu (1000 ml). Má tiež veľkú rukoväť a dezinfekčnú trysku. Stojí za zmienku pulzová frekvencia tohto modelu – 1200-1700 za minútu. Irigátor je ideálny na čistenie rovnátok, zubov a ochorení ďasien. Tento model je oveľa väčší ako podobné produkty. Na spodnej strane tela sú prísavné nožičky, ktoré umožňujú montáž irigátora v rôznych rovinách. Týmto typom upevnenia možno výrazne znížiť aj hluk a vibrácie. Hladina hluku tohto výrobku je nižšia ako 75 dB.

  Dodáva sa so 7 kvalitnými tryskami, z ktorých 3 sú štandardné, tryskou na čistenie jazyka, ortodontickou tryskou, paradentóznou tryskou a implantologickou tryskou. K dispozícii je špeciálny regulátor, ktorý umožňuje vybrať si z troch rôznych režimov používania. Tento model je vybavený automatickým vypnutím ultrafialovej lampy po 15 minútach. Samotné zariadenie je napájané zo siete.

  Výhody

  • Má dostatočne veľký zásobník na tekutinu s objemom 1000 ml;
  • Má veľkú rukoväť;
  • zariadenie na dezinfekciu trysiek;
  • Pulzná frekvencia v tomto modeli je 1200-1700 za minútu;
  • Vákuové chápadlo má prísavné nožičky;
  • Hladina hluku je nižšia ako 75 dB;
  • Spolu so zariadením sa dodáva 7 hláv;
  • Existuje špeciálny regulátor;
  • Automatické vypnutie ultrafialovej lampy.

  Nevýhody

  • oveľa väčšie ako podobné výrobky.

  Oral-B Professional Care OxyJet MD20

  Hodnotenie: 4.7

  Oral-B Professional Care OxyJet MD20

  Ďalší model v našom prehľade patrí k spotrebičom od svetoznámej značky
  teta. Zavlažovače tejto spoločnosti sú známe po celom svete pre svoju nemeckú kvalitu a spoľahlivosť. Tento model je jedinečný vďaka technológii mikrobublín. Toto zariadenie sa od bežných zariadení líši tým, že do prúdu vody vtláča až 5 % vzduchu, pričom vytvára milióny stabilných mikrobubliniek. Tieto bublinky pod tlakom ničia bakteriálny povlak, ktorý je hlavnou príčinou zubných problémov. Čistí aj medzi zubami a pod ďasnami, masíruje a zmäkčuje ich.

  Prístroj je vybavený zásobníkom na 600 ml kvapaliny. Ventil zabudovaný v nádrži zabraňuje vyliatiu vody pri jej vybratí. Tento model má dva jedinečné režimy čistenia, medzi ktorými sa dá ľahko prepínať:

  Turbo prúd – V tomto režime sa aktivuje miniturbína zabudovaná v hlave trysky. Roztočí sa až na 8 000 otáčok za minútu a vytvára špirálovitý prúd, ktorý ľahko preniká pod líniu ďasien a ničí baktérie a zvyšky jedla. Masíruje ďasná a predchádza paradentóze.

  Monoflow – aktivuje priamy, cielený prúd vody, ktorý napáda bakteriálny povlak, odplavuje zvyšky jedla medzi zubami, okolo implantátov, koruniek a mostíkov.

  Dodáva sa so štyrmi koncovkami na čistenie zubov, ďasien, jazyka a podnebia. Poskytujú zavlažovaču multifunkčnosť a všestrannosť. Má pohodlnú základňu, ktorá vám pri používaní poskytuje stabilitu. Tento model je napájaný zo siete. Daný zavlažovač môžu používať len dospelí.

  Výhody

  • Nemecká kvalita a spoľahlivosť
  • technológia mikrobublín je jedinečná;
  • Vybavený zásobníkom na tekutinu s objemom 600 ml;
  • Spätný ventil zabraňuje úniku vody;
  • Má dva jedinečné režimy kefovania;
  • dodávajú sa štyri trysky;
  • Poskytuje pohodlnú základňu.

  Nevýhody

  • môžu používať len dospelí.

  Revy
 • ne RL210
 • Hodnotenie: 4.7

  REVY<li></div><p>NE RL210″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/8731666197751-1510.jpg“ height=“490″ title=“REVY</p><li>NE RL210″><p>Zvážte náš prvý model napájaný z batérie v tejto recenzii. Je schopný pracovať až 14 dní bez dobíjania. Tento model možno nabíjať z akéhokoľvek zariadenia so zásuvkou USB, čo rieši problém nabíjania v nepredvídaných situáciách. Výkon tohto modelu je porovnateľný so stacionárnym zariadením tohto typu, čo sa považuje za dôležitý faktor pri výbere správneho modelu. Na takéto prenosné zariadenie je kapacita zásobníka celkom dobrá, 150 ml.</p><p>Výkon tohto modelu je 5 W. Má tiež tri režimy pulzovania vody. Vďaka tomu je irigátor ideálnym zariadením na kompletné a dôkladné čistenie ústnej dutiny. Pokiaľ ide o počet impulzov, dosahuje 1 800 za minútu. Viac o režimoch, ktoré umožňujú pohodlné používanie:</p><p>Normálny režim je určený na každodenné používanie;</p><p>Režim Soft je určený pre citlivé zuby;</p><p>P-mód</p><ul>je určený na masírovanie ďasien.<p>Jeho kompaktné rozmery ocenia cestovatelia a častí obchodní cestujúci. Irigátor vám vďaka ergonomickému a štýlovému telu a kompaktným rozmerom pohodlne padne do ruky. Na prepravu zariadenia je k dispozícii mäkké puzdro a trysky možno uložiť do plastového puzdra, ktoré je súčasťou súpravy.</p><p>Tento irigátor je vynikajúci na prevenciu vzniku zubného kameňa a medzizubných priestorov a na zlepšenie zdravia ďasien pri zápale ďasien, paradentóze a paradentóze.</p><p>Irigátor sa používa aj na prevenciu vyššie uvedených ochorení počas tehotenstva a dojčenia, pri cukrovke a u fajčiarov. Skvelé pre rovnátka, implantáty, korunky, výplne a fazety.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>zariadenie funguje na batériu;</li><li>Napájanie pomocou nabíjateľnej batérie až na 14 dní;</li><li>Môže sa nabíjať z akéhokoľvek zariadenia s konektorom USB;</li><li>Kapacita je porovnateľná so stacionárnymi zariadeniami;</li><li>má tri režimy dodávky vody s pulzáciou;</li><li>Pulzuje rýchlosťou až 1800 impulzov za minútu;</li><li>kompaktné zariadenie;</li><li>na prepravu zariadenia je k dispozícii mäkké puzdro.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nádrž musíte často plniť.</li></ul><h3>Kitfort KT-2902</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Kitfort KT-2902

  Ďalší prenosný zavlažovač napájaný vstavanou batériou. Nabíjanie sa vykonáva pripojením kábla USB. Môže sa nabíjať aj z externej batérie alebo počítača. Ľahko sa prenáša na dlhé cesty, pretože sa ľahko zmestí do malej tašky. Samotný prístroj možno umiestniť do špeciálneho vrecka z nepremokavej látky, ktoré sa dodáva spolu s irigátorom.

  Irigátor má tri režimy prevádzky:

  Normálny režim zabezpečuje maximálnu účinnosť čistenia;

  Režim Soft je určený pre citlivé ďasná;

  Režim P

   Se masíruje ďasná pulzujúcim prúdom vody.

   Tento model sa ľahko používa – stačí naliať tekutinu do nádržky s objemom 300 ml a vybrať požadovaný režim. Zásobník na vodu má otvor na plnenie. Má dve vymeniteľné trysky, ktoré sa dodávajú s rôznymi farebnými O-krúžkami a umožňujú starostlivosť o ústnu hygienu pre dvoch používateľov.

   Výhody

   • Napájanie pomocou dobíjateľnej batérie;
   • Možno ho nabíjať pripojením kábla USB;
   • ľahko sa dá vziať so sebou na dlhé cesty;
   • Vodotesný textilný poťah;
   • má objem zásobníka 300 ml;
   • K dispozícii sú dve vymeniteľné trysky.

   Nevýhody

   • relatívne vysoká cena.

   AQUAJET LD-A8

   Hodnotenie: 4.6

   AQUAJET LD-A8

   Tento model je určený na profesionálnu starostlivosť o ústnu dutinu v domácnosti. Značka AQUAJET je majetkom spoločnosti

  • ttle Doctor, ktorá vyrába zdravotnícke výrobky. Telo zariadenia má pogumovaný ovládací panel Soft-Touch, ktorý zabraňuje hromadeniu vody a prachu, uľahčuje používanie zavlažovača a výrazne zvyšuje jeho životnosť. Tento model môžu používať všetci členovia rodiny. Dodáva sa so štyrmi tryskami v rôznych farbách. Každodenné používanie ústneho irigátora zabezpečuje správne čistenie zubov a mäkkých tkanív od plaku a zvyškov jedla.

   Integrovaná 500 ml nádržka na vodu AquaP je vyrobená z plastu a je ideálna na kontrolu hladiny vody a plnenie rôznymi soľnými roztokmi. Zariadenie je vhodné na umývanie v umývačke riadu, čo veľmi uľahčuje jeho čistenie. Nádržka na kvapalinu obsahuje dostatok kvapaliny na 90 sekúnd pri plnom tlaku postreku.

   Tento model sa dodáva s 5 rôznymi typmi trysiek. Pokiaľ ide o umiestnenie zariadenia, možno ho nainštalovať na stenu a nezaberá miesto v kúpeľni. Trysky sú uložené v priehradke umiestnenej na zariadení. Súprava trysiek obsahuje novú trysku na čistenie boľavých ďasien. Výkonnejší a účinnejší ako predchádzajúce modely. Výkon je nastaviteľný, čím sa predchádza nepohodliu.

   Výhody

   • určené na profesionálnu starostlivosť;
   • Ovládací panel Soft-Touch je pogumovaný;
   • môžu ho používať všetci členovia rodiny;
   • dodávajú sa štyri rôzne farebné trysky;
   • objem zásobníka kvapaliny je 500 ml;
   • Nádobu je možné umývať v umývačke riadu;
   • je možné ho namontovať na stenu;
   • novinka, nástavec na žuvačky;
   • výrazne výkonnejšie a efektívnejšie ako predchádzajúce modely;
   • Jeho výkon je nastaviteľný.

   Nevýhody

   • žiadne nevýhody.

   CS Medica AquaP
    sar CS-2

   Hodnotenie: 4.5

   CS Medica AquaP<ul></div><p>sar CS-2″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/9431666197751-7210.jpg“ height=“435″ title=“CS Medica AquaP</p><ul>sar CS-2″><p>Ďalší v našom prehľade: multifunkčný ústny irigátor na čistenie úst a masáž ďasien. Štandardná striekacia hlava má dva pulzné režimy: striekanie a prúd. Otáčaním farebného krúžku na tryske používateľ vyberie jeden z režimov:</p><p>Režim otryskávania sa používa na čistenie ústnej dutiny od zvyškov jedla;</p><p>Funkcia spreja, ktorá umožňuje masírovať ďasná a vykonávať všeobecnú hygienu.</p><p>Moderný a výstižný dizajn tohto modelu. Hlavnou funkciou irigátora je čistenie zubného povlaku, medzizubných priestorov, krčkov a ťažko prístupných oblastí od zvyškov. Masíruje tiež ďasná (ako prevencia proti krvácaniu). Zariadenie je vybavené špeciálnym regulátorom výkonu, ktorý ešte viac uľahčuje ovládanie. Ovládací gombík sa nachádza na rukoväti zavlažovača. Jeho stlačením pri výbere výkonu, ako aj počas procesu, môžete zariadenie prispôsobiť svojim osobným pocitom a podmienkam v ústnej dutine. Zapínanie a vypínanie zavlažovača sa vykonáva pomocou dotykového panela.</p><p>Zariadenie sa dodáva s dielmi na upevnenie zavlažovača na stenu a rukoväť je zaistená magnetickým držiakom. Hladina hluku tohto modelu je nízka. Tento zavlažovač má tiež tlačidlo, ktoré slúži ako mechanizmus, pomocou ktorého sa dajú dýzy vybrať z puzdra a vymeniť. Dodáva sa s 5 tryskami, 3 štandardnými na každodenné použitie, jednou na čistenie jazyka, ktorá pomáha odstraňovať zubný povlak, a hlavicou kefky, ktorá kombinuje zavlažovanie a čistenie zubnou pastou. Samotná nádržka na vodu má objem 500 ml a jej vyprázdnenie trvá 70 až 150 sekúnd v závislosti od úrovne výkonu.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>pracuje v dvoch pulzujúcich režimoch;</li><li>preventívne opatrenie proti krvácaniu;</li><li>Zariadenie je vybavené špeciálnym regulátorom výkonu;</li><li>zapínajú a vypínajú sa dotykovým tlačidlom;</li><li>diely na montáž zavlažovača na stenu;</li><li>Hladina hluku je pomerne nízka;</li><li>Dodáva sa s 5 rukoväťami;</li><li>Objem 500 ml;</li><li>Vyčerpanie vody trvá 70 až 150 sekúnd.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>relatívne vysoká cena.</li></ul><h3>Soocas W3 Pro</h3><p>Hodnotenie: 4.4</p><div style=SOOCAS W3 PRO

   Ďalší pomerne výkonný a väčšinou používateľov vyhľadávaný prístroj, ktorý pomocou pulzujúcej vody čistí zuby od zubného povlaku, baktérií, zvyškov jedla a vďaka masážnym funkciám zlepšuje prekrvenie ďasien. Ak máte rovnátka, určite chápete, že ich nosenie je náročné, ale táto jednotka ich zvládne, čo celý proces liečby výrazne urýchľuje. S týmto modelom vám stačí minúta po jedle, aby ste si udržali čisté a zdravé zuby.

   Zariadenie funguje tak, že vysiela vysokofrekvenčné vodné impulzy rýchlosťou až 1300 impulzov za minútu. K dispozícii sú tri režimy zásobovania vodou, ktoré si môžete vybrať podľa vlastného uváženia, najvhodnejšie a najpohodlnejšie. Tri režimy majú 7 intenzívnych postrekov. Pridaný je aj režim bodového rozprašovania na umytie zubného povlaku a zvyškov jedla medzi zubami.

   Napájanie pomocou dobíjateľnej batérie, ktorá pri pravidelnom používaní vydrží 40 až 80 dní. Rýchle nabíjanie – nabíjanie typu C. Pre jednoduchosť používania inžinieri mysleli na moment s podporou 360-stupňového otáčania trysiek. Nádržka na vodu má v porovnaní s predchádzajúcim modelom malú kapacitu – 230 ml. Na mnohé aplikácie to však stačí. tento zavlažovač má úložný priestor na trysky. Aby sa nestratili a boli vždy po ruke. Telo tohto modelu je odolné voči vode. Prístroj možno umývať vcelku bez obáv, že by jeho časti zhrdzaveli alebo skorodovali.

   Výhody

   • pulzovanie vody umožňuje odstrániť zubný povlak zo zubov
   • Pracovný proces dosahuje až 1300 pulzácií za minútu;
   • pre zásobovanie vodou existujú tri režimy;
   • bol pridaný režim bodového striekania;
   • Napájanie na batérie;
   • nabíjanie zariadenia typu C;
   • pri bežnom používaní vydrží 40 až 80 dní;
   • Na ukladanie trysiek je k dispozícii špeciálna priehradka.

   Výhody

   • Žiadne nevýhody.

   B.Vrt WI-912

   Hodnotenie: 4.3

   B.Well WI-912

   Ako posledný v našom prehľade zvážime ďalší zavlažovač od značky B.Dobre. Tento ústny strojček sa považuje za profesionálny model starostlivosti o zuby a ďasná a je k dispozícii pre každého doma. Tento model je pomerne ľahký a kompaktný a má výkon porovnateľný s najlepšími stacionárnymi zavlažovačmi. Má tri rôzne nastavenia na pohodlné čistenie zubov a starostlivosť o ďasná:

   1. Normálny režim je určený na účinné čistenie;
   2. jemný režim – určený pre citlivé zuby;
   3. režim „p
     se‘ – poskytuje upokojujúcu masáž ďasien.

   Prístroj sa dodáva s 5 nástavcami – 2 z nich sú štandardné a s rôznym farebným označením, určené pre dvoch používateľov, 1 nástavec dokonale vyčistí jazyk, 1 nástavec je parodontálny, ktorý je určený na čistenie ďasien, 1 nástavec je ortodontický, ktorý je určený na čistenie rovnátok, Výmena nástavca nevyžaduje veľa úsilia, stačí stlačiť špeciálne tlačidlo umiestnené na tele.

   Model nepotrebuje batérie a nefunguje na elektrickú sieť, zariadenie funguje na batérie. V porovnaní s inými typmi prenosných zavlažovačov je tento model vybavený lítium-iónovou batériou, ktorá nemá „pamäťový efekt“, ktorý časom znižuje kapacitu batérie. Dobíjateľná lítium-iónová batéria vydrží po celý čas intenzívneho používania – fén môže pracovať až 60 minút bez dobíjania. Čas plného dobíjania dosahuje maximálne 24 hodín.

   Nádržka na vodu má objem 150 ml a je vyrobená z priehľadného plastu. Keď je nádrž úplne plná, doba prevádzky sa pohybuje od 40 do 100 sekúnd v závislosti od zvoleného režimu. Zariadenie je vybavené automatickým vypnutím, ktoré sa spustí po 2 minútach prevádzky. Za zmienku stojí schopnosť hlavy – otáča sa o 360 stupňov pre pohodlné čistenie.

   Výhody

   • Je dostatočne ľahký a kompaktný;
   • Zariadenie má tri režimy;
   • Súčasťou balenia je 5 trysiek;
   • Ak chcete vymeniť trysku, stačí stlačiť špeciálne tlačidlo;
   • Zariadenie funguje na batériu;
   • Model je vybavený lítium-iónovou batériou, ktorá nemá „pamäťový efekt“;
   • Nádrž na vodu je vyrobená z odolného a priehľadného plastu;
   • Prevádzkový čas od 40 do 100 sekúnd pri plnej nádrži;
   • Ručná zavlažovacia jednotka má funkciu automatického vypnutia;
   • Trysky sa dajú otáčať o 360 stupňov na čistenie bez námahy.

   Nevýhody

   • objem nádržky na vodu je 150 ml.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: