12 najlepších bieloSlovenskách maskár

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Toto je subjektívna správa, nie reklama a nie predajná ponuka. Konzultácia s odborníkom pred nákupom.

Kozmetika z Bieloruska bola na domácom trhu vždy žiadaná. Jeho popularita spočíva vo vysokej kvalite a prijateľnej cene. Mnohé produkty sú rovnako účinné ako európske líčidlá. Bieloruské maskary sa vyznačujú bezpečným zložením. Neobsahujú lacné toxické zložky a prísne dodržiavajú bezpečnostné normy. Mnohé produkty obsahujú zložky, ktoré sú vhodné pre riasy, posilňujú ich a stimulujú ich rast. Do prípravkov sa najčastejšie pridávajú minerálno-vitamínové komplexy a prírodné oleje, ako sú arganový a ricínový.

Bieloruské kozmetické značky potešia svojich zákazníkov širokou ponukou produktov. Každý má niekoľko radov maskár pre rôzne výsledky. Každé dievča si tak bude môcť nájsť presne to, čo práve potrebuje. Ďalším plusom je, že poskytuje presne to, čo výrobca maskary sľúbil. Maskary z Bieloruska sa dodávajú s praktickými kefkami. Nasadzuje sa rýchlo a pohodlne. Za výhodu sa považuje aj jeho úsporná spotreba.

Mnohí sa stali dlhoročnými obdivovateľmi výrobkov z našej spriatelenej krajiny. A pre tých, ktorí na ne práve chcú prejsť, ale nevedia, ktoré produkty si vybrať, tu je 12 produktov rôznych typov, ktoré si zamilujete hneď na prvýkrát a budú vám stálym spoločníkom pri vytváraní skvele vyzerajúceho make-upu. Odborníci na krásu, ako aj používateľky označujú riasenky za najlepšie.

Najlepšie maskary v Bielorusku

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie maskary pre objem v Bielorusku1Bie
 • Luxusný arganový olej
 • 314 €
  2Relouis Top Model194 €
  3BelorDesign Podium Extreme195 €
  4LUXVISAGEXXL Super objem falošných mihalníc198 €
  Najlepšie bieloruské maskary na zväčšenie objemu1Relouis Gold s kučerou130 €
  2BelorDesign5 Hviezdičky171 €
  3LUXVISAGE 3D EFFECT, tónovanie, oddeľovanie a ohýbanie152€
  Najlepšie riasenky na natáčanie1BelorDesign Massive Long195 €
  2Bie
 • na Amore 4D
 • 218 €
  3LUXVISAGEKiller225 €
  Najlepšie vodoodolné maskary z Bieloruska1Relouis Emotion Proof174 €
  2BelorDesignVysoká odolnosť voči vode161 €

  Najlepšie bieloruské maskary pre objem

  Bie
 • Luxusný arganový olej
 • Hodnotenie: 4.9

  Bie<li></div><p>ta Luxusná riasenka s arganovým olejom“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/7021666196801-5412.jpg“ height=“450″ title=“Bie</p><li>Luxusná riasenka s arganovým olejom<p>Prvé miesto patrí riasenke, ktorá dodá kráľovský objem aj veľmi tenkým a riedkym riasam. Krémová textúra pre husté, ale vzdušné krytie. Žiadny pocit ťažkosti alebo nepohodlia, aj keď sa nanesie len niekoľko vrstiev. Maskara vytvára vizuálny multiplikačný efekt, vďaka ktorému vaše líčenie vyzerá ako od profesionálnych stylistov alebo umelých mihalníc.</p><p>Arganový olej je súčasťou zloženia. Táto cenná zložka dokáže v krátkom čase výrazne zlepšiť krehké a suché vlasy. Stávajú sa pružnými a prestávajú intenzívne vypadávať. Exkluzívne zloženie udržuje očný make-up po celý deň bez ohľadu na vonkajšie podmienky. Silikónová viacvrstvová kefa má dvojitú funkciu: dodáva objem a zároveň oddeľuje, čím zabraňuje zlepeniu vlasov.</p><p>12 ml balenie vydrží veľmi dlho. Puzdro je zdobené zlatou farbou. Vyzerá veľmi reprezentatívne a draho. Spätná väzba je, že sa časom neodiera a zachováva si svoj pôvodný vzhľad.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Talianske prísady;</li><li>intenzívna pigmentácia;</li><li>extrémny objem;</li><li>Účinná elastická kefa;</li><li>vyživujúci olejový komplex.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>RelouisTop Model</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Relouis Top Model maskara

  Maskara, ktorá sa stala jednou z najobľúbenejších u Slovenskách zákazníčok, sa nachádza v druhom rade. Je všestranný. Možno ho použiť na vytvorenie denného líčenia, ale jeho hlavným účelom je vytvoriť slávnostné líčenie. Prípravok zároveň zahusťuje a predlžuje vlasy, čím vytvára efekt prehliadkového móla. Inovatívna textúra úplne pokryje riasy vrátane blond a krátkych rias. Nezasychá hneď a umožňuje tónovanie alebo nanesenie jednej alebo viacerých ďalších vrstiev.

  Počas dňa sa nedrobí ani nerozmazáva. Kefka s viacerými silikónovými štetinkami pôsobí na každú riasu, oddeľuje ich a zabraňuje zlepovaniu. Jeho malé rozmery sú navrhnuté tak, aby maximalizovali efekt otvoreného vzhľadu bábiky. Tvar tela je veľmi pohodlný do ruky. Dizajn rúrky je elegantný a stručný. Vďaka intenzívnemu pigmentu riasenka veľmi jemne steká.

  Podľa recenzií je vhodný pre dievčatá náchylné na alergie. Funguje skvele za každého počasia, dobre odoláva vysokej vlhkosti aj horúčavám.

  Výhody

  • objem + predĺženie;
  • intenzívna pigmentácia;
  • neutrálna vôňa;
  • dlhodobá stabilita;
  • ľahko sa odstraňuje.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  BelorDesignPodium Extreme

  Hodnotenie: 4.7

  BelorDesign Maskara Podium Extreme

  Na treťom mieste sa umiestnila maskara, ktorá je dokonalou náhradou umelých rias. Bohatá textúra pokrýva vlasy a opticky zvyšuje ich hustotu. Je bezpečný a nespôsobuje podráždenie. Zloženie s vitamínom E intenzívne vyživuje a obnovuje štruktúru rias. Stávajú sa pružnejšími a silnejšími a prestávajú vypadávať a lámať sa.

  Jej oválny tvar kefy poskytuje úplné pokrytie aj na ťažko prístupných miestach. Silikónové štetiny oddeľujú chĺpky a zabraňujú ich zlepeniu. Rovnomerne rozdeľujú textúru od korienkov ku končekom, takže nie je potrebné používať ďalšie očné linky. S riasenkou BelorDesign je možné vytvoriť večerné líčenie s otvoreným, široko nasadeným pohľadom; riasam dodá nádherný objem a krivky. Má ľahkú a príjemnú vôňu, vyžaduje veľmi malú spotrebu.

  Brilantný dizajn upúta pozornosť žien, ktoré ho ešte nevyskúšali. Verní fanúšikovia maskary Podium Extreme sú si istí, že okrem zaujímavého dizajnu poskytuje presne ten efekt, ktorý očakávajú.

  Výhody

  • okamžitý objem;
  • zamatová textúra bez zhlukovania;
  • vitamínové zloženie;
  • Pohodlný tvar kefy;
  • curl.

  Nevýhody

  • neboli identifikované.

  LUXVISAGEXXL Super objem Falošné riasy efekt

  Hodnotenie: 4.6

  LUXVISAGE Super volume Super False Eyelashes effect mascara

  Štvrtá cena – maskara na vytvorenie mega objemu a otvoreného, výrazného pohľadu. Nielenže zahusťuje, ale aj predlžuje, natáča a oddeľuje riasy. Dlhotrvajúce krytie bez rozmazávania alebo vynechávania. Nemôže byť ovplyvnený počasím, pretože sa dodáva so špeciálnymi fixačnými zložkami. Jemné zloženie: vhodné pre citlivé oči a pokožku.

  Textúra je veľmi pružná a umožňuje líčenie bez náhlenia, korigovanie a odstraňovanie nedokonalostí. Nezaťažuje vás, je prakticky bez námahy, necítite sa v nej nepríjemne. Silikónová kefa je navrhnutá v tvare kužeľa. Pomáha rozostriť všetky ťažko dostupné miesta bez zanechania pigmentácie a veľmi krátkych chĺpkov. Netvoria sa žmolky, pretože prebytočný produkt nezostáva na riasach, ale na štetinkách.

  Mnohým ľuďom sa prezentácia maskary páčila. Červený štetec kontrastuje s čiernou rukoväťou. Rovnaká kombinácia na puzdre priťahuje pozornosť. Len pozitívne recenzie o produkte BelorDesign. Lacný, ale vysokokvalitný produkt poskytuje dobré výsledky. Využíva sa minimálne. Nevysychá a zachováva si jednotnú konzistenciu.

  Výhody

  • objemné krytie bez zaťaženia;
  • oddelenie + krivka;
  • Dlhodobé udržanie tvaru;
  • Mäkká krémová textúra;
  • Pohodlná kefka.

  Nedostatky

  • neidentifikované.

  Najlepšie bieloruské maskary na kučery

  Relouis Gold Lash Curler maskara

  Hodnotenie: 4.9

  Relouis Mascara Gold with Curl

  Lídrom v tejto kategórii je kozmetický výrobok z Bieloruska, ktorý sa stal nevyhnutným produktom pre ženy, ktorých riasy sú rovné a tuhé. „Krotí“ ich, disciplinuje, robí ich pružnejšími a poddajnejšími. Neuveriteľný efekt natáčania vydrží celý deň bez ohľadu na prostredie. Jeho zloženie je bezpečné, je bez parfumácie, a preto ho môžu používať aj dievčatá s precitlivenosťou.

  Silikónová zakrivená kefa nadvihuje vlasy, natáča ich a zafixuje na mieste. Krémová textúra je jemná, ľahká a rovnomerne sa rozotiera. Obsahuje špeciálne zložky, ktoré spevňujú tvar. Zanecháva riasy oddelené, bez trčania. Pigmentácia je intenzívna, takže sa znižuje spotreba.

  Všetci zákazníci hodnotia túto cenovo výhodnú riasenku ako „výbornú“. Je preukázané, že je veľmi účinný a môže konkurovať drahším produktom. Puzdro má diskrétny, minimalistický dizajn. Formulár je veľmi pohodlný pri aplikácii. Maskara sa odstraňuje akýmkoľvek odličovačom.

  Výhody

  • trvalo fixovaná krivka;
  • nealergénne zloženie;
  • Posilňuje tenké riasy;
  • dlhotrvajúce zloženie;
  • bez tvorby zápachu.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  BelorDesign 5 Stars maskara

  Hodnotenie: 4.8

  BelorDesign 5 Star Mascara

  Strieborný víťaz – maskara, ktorá si poradí s rovnými, nepoddajnými riasami a vytvorí krivku, ktorá rozšíri váš pohľad a zväčší vaše oči. Výrazne predlžuje riasy a robí ich hustejšími. Zloženie je bezpečné, nespôsobuje podráždenie u dievčat s očnými ochoreniami. Vôňa je neutrálna, čo je tiež pozitívne pre použitie.

  Zakrivená kefka prechádza po celej ploche a zároveň natáča a oddeľuje riasy. Je vyrobený podľa inovatívnej technológie, ktorá umožňuje vynikajúcu aplikáciu make-upu. Silikónové štetiny uvoľňujú optimálne množstvo produktu, prebytok zostáva na štetinách. Preto sa nevytvárajú žiadne hrudky ani lepenie.

  Krémová konzistencia, nezaťažuje, maximalizuje pigmentáciu už pri prvej aplikácii. Pantenol je súčasťou zloženia. Pomáha posilňovať vlasy, znižuje ich lámavosť, posilňuje ich ochranné vlastnosti proti nepriaznivým vonkajším faktorom. Skúsenosti potvrdzujú dobré výsledky. Maskara je ideálna pre tých, ktorí potrebujú natočiť riasy.

  Výhody

  • špeciálny elastický vzorec
  • maximálny ohyb;
  • trvalý výsledok;
  • Extra predĺženie;
  • komplex vitamínov.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  LUXVISAGE 3D EFFECT maskara, tónovanie, oddeľovanie a natáčanie

  Hodnotenie: 4.7

  LUXVISAGE 3D EFFECT Maskara, na farbenie, vyhladzovanie a natáčanie

  Tretí v prehľade je produkt na vytvorenie denného a večerného make-upu. Je najžiadanejší, keď chcete dodať očiam výraznejší pohľad. Maskara natočí tuhé riasy. Predlžuje krátke vlasy a vytvára otvorený vzhľad. Ďalšou výhodou je, že zahusťuje jemné riasy a dodáva im objem. Zloženie je bezpečné. Riziko podráždenia je minimalizované.

  Silikónový štetec zachytí a uvoľní správne množstvo pigmentu pre rovnomerné krytie bez hrudiek. Vďaka svojmu kužeľovitému tvaru oddeľuje a rozčesáva neposlušné chĺpky. Kefka sa dostane do všetkých ťažko prístupných miest. Textúra je pružná, nevysychá okamžite, umožňuje kontrolu aplikácie a úpravu make-upu.

  Maskara sa počas dňa nerozpíja a nezanecháva čierne stopy na viečkach, ani keď je vystavená vysokým teplotám. Miera spotreby je jemná. Je to vďaka vysoko pigmentovanému zloženiu. Mnohí používatelia oceňujú pekný dizajn v ružových a čiernych tónoch.

  Výhody

  • účinný závit;
  • trojitá akcia;
  • klinicky overené zloženie;
  • kompaktné puzdro;
  • Intenzívna vôňa.

  Chyby

  • neidentifikované.

  Najlepšie rozširujúce maskary z Bieloruska

  BelorDesign masívna dlhá maskara

  Hodnotenie: 4.9

  BelorDesign masívna dlhá maskara

  Špičková riasenka pre extra dĺžku a veľkolepé natočenie. Jeho jemná, bohatá textúra prekrýva prírodný pigment pri jedinej aplikácii. Dlhodobé udržanie tvaru zabezpečujú moderné polyméry, ktoré nielen držia, ale sa aj ľahko odstraňujú.

  Intenzívne zloženie s niekoľkými aktívnymi zložkami na obnovu zdravia a krásneho vzhľadu rias. Pantenol a vitamín E zaisťujú jemnosť a obnovujú štrukturálne poškodenia. Vďaka tomu je pružná a ohybná, čo zabraňuje lámaniu koncov. Botanické zložky zvyšujú rast. Bobuľové, karnaubské, ryžové a čajové vosky chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

  Vláknová kefa má tvar osmičky. Dokonale oddeľuje aj nepoddajné vlasy. Je to spôsobené prítomnosťou špeciálnych mikroguličiek na štetinách, ktoré tiež kontrolujú množstvo naneseného pigmentu. Jedno balenie po 15 ml. Je dlhotrvajúci, nevysychá, nestráca svoje vlastnosti.

  Výhody

  • mega dlhé, oddelené riasy;
  • Nedráždivé zloženie;
  • inovatívna kefa;
  • Silná vitamínová podpora;
  • bez vône.

  Nevýhody

  • neboli odhalené.

  Mascara Bie
 • taAmore 4D
 • Hodnotenie: 4.8

  Bie<li></div><p>ta Amore 4D Mascara“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/80516666196801-812.jpg“ height=“420″ title=“Bie</p><li>riasenka Amore 4D“><p>Druhé miesto patrí bieloruskej značke riasenky Bie</p><li>ta. Dokáže nielen predĺžiť riasy, ale aj vytvoriť dokonalé líčenie na každú príležitosť. Aplikácia jednej vrstvy pre skvelý denný vzhľad. Vďaka viacnásobnej vrstve je možné vytvoriť večerné alebo slávnostné líčenie, vďaka ktorému sú riasy nielen predĺžené, ale aj objemné a natočené. Textúra je jemná, krémová a hladká.<p>Kužeľovitý tvar kefky uľahčuje dosiahnutie dlhých rias a zároveň krátkych rias v kútikoch očí. Prenáša pigment bez prebytku, takže na povrchu nevznikajú žiadne hrudky ani hrudky. Vôňa je neutrálna. Spotreba – ekonomická.</p><p>Zloženie s vyživujúcim komplexom, ktorý udržiava riasy zdravé. Jojobový olej im dodáva pružnosť a zabraňuje ich lámavosti. Dopĺňa nedostatok živín a obnovuje prirodzené funkcie. Výťažok zo semien sladkých mandlí stimuluje rast. Karnaubský vosk pomáha dosiahnuť požadovaný tvar a udržať ho po celú dobu nosenia make-upu. Má tiež zmäkčujúci a hydratačný účinok.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Talianska výrobná technológia;</li><li>pružná konzistencia;</li><li>Maximálne zväčšenie dĺžky rias;</li><li>multifunkčné pôsobenie;</li><li>vyživujúce a hydratačné.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>LUXVISAGEKiller</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=LUXVISAGE Mascara Killer

  Bronz patrí riasenke, ktorá pomáha vytvoriť mega dlhé, oddelené riasy. Jeho bezpečné zloženie zaručuje, že nedôjde k podráždeniu. Textúra je hladká a ľahko sa nanáša. Je pružný, nevysychá okamžite, takže môžete bezpečne nanášať make-up a korigovať nedokonalosti. Vysoká odolnosť pri všetkých teplotách a úrovniach vlhkosti.

  Efekt maximálnej dĺžky rias sa dosiahne kombináciou inovatívneho zloženia a špeciálne tvarovanej kefky. Zloženie bohaté na pigmenty prekrýva prirodzenú farbu rias. Dokonca ani krátke chĺpky na ťažko prístupných miestach nezostanú nenatreté. Kefka má na konci špeciálne bublinky, ktoré pomáhajú vytvoriť objem a starostlivo oddeliť riasy.

  Starostlivé zložky sú zahrnuté. Výťažok zo senegalského agátu upokojuje a stimuluje rast. Vosk z ryžových otrúb robí chĺpky mäkkými a poddajnými a pomáha lepšie fixovať výsledný tvar. Dievčatá tvrdia, že riasenka Length and Lengthen, rovnako ako ostatné produkty LUXVISAGE, nesklame. Skutočne spĺňa všetky tieto vlastnosti.

  Výhody

  • bezpečné zložky;
  • predĺženie + zakrivenie + objem;
  • Špeciálne navrhnutá nylonová kefa;
  • vylepšené výživové zloženie;
  • dlhodobá udržateľnosť.

  Nevýhody

  • nebolo zistené žiadne šampónovanie.

  Najlepšie vodoodolné bieloruské maskary

  RelouisEmotion Proof

  Hodnotenie: 4.9

  Relouis Emotion Proof maskara

  Prvé miesto patrí riasenke, ktorá dodá objem, definíciu a udrží tvar celé hodiny. Jeho zloženie zaručuje 100 % ochranu proti všetkým druhom vlhkosti. Vydrží za každého počasia vrátane dažďa a snehu a neopadáva ani nezanecháva šmuhy, keď ste v bazéne, saune alebo na pláži. Prípravok je vyvážený a nemá nepriaznivé účinky na pokožku a sliznice.

  Štetec s ôsmimi štetinami poskytuje prirodzený vzhľad denného líčenia. Ak chcete, môžete ho vždy naniesť vo vrstvách, aby ste svoj pohľad viac zvýraznili a zväčšili oči. Textúra je hladká, netvoria sa žiadne hrudky. Na štetci zostáva príliš veľa produktu.

  Prípravok je obohatený o živiny. Udržujú riasy zdravé a znižujú stres po dlhom pobyte na slnku alebo v saune. Bisabolol má upokojujúci účinok a chráni pred teplom. Komplex vitamínov nahrádza nedostatok živín. Vodoodolná maskara Relouis získala najviac hlasov a bola zvolená za najlepšiu spomedzi podobných bieloSlovenskách výrobkov.

  Výhody

  • Absolútna ochrana proti vlhkosti;
  • pre vynikajúci objem rias;
  • oddelenie + krivka;
  • beztiažová textúra;
  • komplex aktívnej starostlivosti.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  BelorDesignVysoko vodoodolná maskara

  Hodnotenie: 4.8

  BelorDesign riasenka s vysokou odolnosťou voči vode

  V druhej línii je maskara, ktorá rozjasňuje a oddeľuje všetky riasy, čím dodáva pohľadu hĺbku a otvorenosť. Bohaté zloženie poskytuje rovnomerný povrch hneď na prvýkrát. Opticky predlžuje riasy a udržuje ich tvar po celý deň. Inovatívne polyméry chránia pred šírením. Maskara vás nesklame ani v daždivom či zasneženom počasí, ani na kúpalisku či na dovolenke.

  Silikónová kefa má oválny tvar. Preberá pigment z tuby maskary a dodáva ho na riasy. Prebytok zostáva na štetinách. Zloženie nespôsobuje alergiu. Neutrálna vôňa. Puzdro má výrazný dizajn. Modrá farba je nielen estetická, ale zároveň odlišuje vodoodolnú riasenku od viacerých iných riaseniek v kozmetickej taštičke.

  Výrobok je ekonomický. Prípravok počas skladovania nevysychá. Maskara sa odstraňuje všetkými druhmi odličovačov. Podľa recenzií sa naozaj dobre drží vo všetkých podmienkach. Dokonca aj keď ho postriekate dažďom alebo ponoríte do vody, zostane bezchybný a upravený. Dievčatá, ktoré túto bieloruskú riasenku už dlho používajú, ju odporúčajú na kúpu ostatným a potvrdzujú jej vysokú odolnosť voči vode.

  Výhody

  • 100 % vodoodolné zloženie;
  • vysoko kvalitný a bezpečný prípravok
  • predĺženie a zvlnenie;
  • Nelepí sa, ani keď je mokrý;
  • šetrná spotreba.

  Chyby

  • neidentifikované.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: