12 najlepších masážnych prístrojov na krk a ramená

*Prehľad najlepších masážnych prístrojov na telo od redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa chápať ako odporúčanie na nákup. Pred kúpou je potrebné konzultovať s odborníkom.

Masážne zariadenia udržiavajú svaly v činnosti a stimulujú krvný obeh. Pomáhajú predchádzať vzniku degeneratívno-dystrofických ochorení a iných patologických stavov chrbtice. Naše hodnotenie predstavuje obľúbené masážne prístroje na krk a ramená od dôveryhodných značiek.

Hodnotenie najlepších masážnych prístrojov na krk a ramená

NomináciaUmiestnenieNázovCena
Najlepšie ručné masážne prístroje na krk a ramená1adex „Relax“ KZ 00601 005 €
2CS Medica CS-v72 590 €
3Nozomi MH-1022 539 €
4Beurer MG803 892 €
Najlepšie masážne prístroje na krk a ramená1Rumba nás medica8 900 €
2MASÁŽNY STROJČEK NA HNETENIE KRKU1 475 €
3Zdravý chrbát Nový
adex
1 785 €
4Masážne šály na krčnú chrbticu2 859 €
Najlepšie elektrické masážne prístroje na krk a ramená1Richter Relax7 500 €
2Gess-129 uShiatsu4 860 €
3JT-5001 490 €
4Martinson2 990 €

Najlepšie manuálne masážne prístroje na krk a ramená

Do prvej kategórie patria najjednoduchšie produkty, ktoré nevyžadujú batérie. Ručné masážne prístroje sú cenovo dostupné a ľahko sa používajú.

adex „Relax“ KZ 0060

Hodnotenie: 4.8

</div><p>adex Relax KZ 0060″ src=“/wp-content/uploads/2023/11/13416666196851-2112.jpg“ height=“400″ title=“<br />Relax KZ 0060″></p><p>Ľahký model sa hodí na celé telo. Masážny prístroj Relax od <br />Krk a ramená s rotáciou a vibráciami. Ovláda sa miniatúrnym kolieskom. Zariadenie je vyrobené z odolného plastu. Počas používania sa nezahrieva. Sada obsahuje 5 nástavcov pre rôzne oblasti. Má nastaviteľnú silu otáčania, ergonomický dizajn a jednoduchú údržbu.</p><p>Bezpečný a cenovo dostupný masér získal mnoho vysokých hodnotení spotrebiteľov. Uvoľňuje a príjemne pôsobí, zmierňuje únavu a zlepšuje svalový tonus. Výhodou tohto modelu sú jeho kompaktné rozmery, minimálna spotreba energie a nízke náklady na energiu. Cena približne 900 €.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>primeraná cena;</li><li>jednoduchosť používania;</li><li>5 trysiek;</li><li>ergonómia.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>príliš krátky gombík.</li></ul><h3>CS Medica CS-v7</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=CS Medica CS-v7

Na druhom mieste sa umiestnil bezdrôtový model CS Medica CS-v7. Má 5 programov oscilačných pohybov s rôznymi frekvenciami vibrácií od 3000 do 8000 bpm. Puzdrá prenosných, bezdrôtových, vodotesných zariadení z neškodného plastu. Môžete ho používať v sprche alebo si ho vziať so sebou na cesty. Vďaka kompaktným rozmerom sa zmestí do priehradky v aute a jeho bezkáblové vyhotovenie umožňuje pohodlné používanie počas zastávok.

Obsahuje nabíjačku a systém uzamykania na kľúč

avel Lock zabezpečuje proti neúmyselnému stlačeniu. Memory Smart je integrovaná pamäťová funkcia, ktorá si zapamätá posledný zvolený program. Zariadenie je určené pre všetky časti tela a podľa recenzií stačí 10 minút masáže, aby ste pocítili pozitívne účinky. cena 2500 €. plne odôvodnená svojou funkčnosťou a vysokou kvalitou.

Výhody

 • 5 masážnych programov;
 • bezdrôtové zariadenie;
 • zabudovaná pamäťová funkcia;
 • vodotesné vlastnosti;
 • automatické blokovanie tlačidiel.

Nevýhody

 • nie.

Nozomi MH-102

Hodnotenie: 4.6

Nozomi MH-102

Na treťom mieste je vibračný masážny valček, ktorý je vybavený infračervenou lampou. Jeho blahodarné vlny sú prirodzeným zdrojom tepla, ktoré priaznivo pôsobí na prietok krvi v tele a účinne zahrieva celé telo. Zlepšením metabolizmu posilňuje imunitný a nervový systém a odbúravaním tukov a vylučovaním toxínov pomáha normalizovať hmotnosť a zlepšiť stav pokožky. Infračervené vlny sú pre človeka úplne bezpečné. Sú účinné pri bolestiach svalov a poruchách tráviaceho traktu.

Veľkou výhodou modelu je vibračný režim, vďaka ktorému je relaxačná vlastnosť. Je to spôsobené mechanickým pôsobením dvoch zabudovaných masážnych prstov. Nastaviteľný 2-rýchlostný režim umožňuje zvoliť si pohodlnú intenzitu pohybu. Vibračná masáž stimuluje krvný obeh a zlepšuje funkciu centrálneho nervového systému.

Výhody

 • Zahrieva celé telo;
 • odnímateľné trysky;
 • infračervený žiarič;
 • viaczložková masáž.

Nevýhody

 • nie.

Beurer MG80

Hodnotenie: 4.5

Beurer MG80

Ďalší člen poradia má najlepšiu kontrolu intenzity. Ručný masér nemeckej výroby dokonale ošetruje oblasť ramien. Dve hlavné trysky sú umiestnené veľmi inteligentne. Nezaťažujú oblasť pozdĺž chrbtice. Zákazníci sú nadšení jeho premysleným dizajnom a vysokou kvalitou masáže. Užite si kombináciu vibrácií a vyhrievania, odnímateľnú rukoväť a dlhý kábel.

Zákazníci tvrdia, že model pomáha rýchlo tonizovať svaly a oživiť celé telo. Prístroj dobre uvoľňuje napätie a vyžaruje žiarenie, ktoré zvyšuje účinok liečby. Infračervené vlny normalizujú krvný obeh a zlepšujú metabolické procesy. Nevýhodou je značná hmotnosť. Cena – 5000 Euro.

Výhody

 • plynulo nastaviteľná intenzita;
 • Dostupnosť infračerveného vykurovania;
 • mnoho nadšených recenzií.

Nevýhody

 • ťažká váha.

Najlepšie masážne prístroje na krk a ramená perkusného typu

Mechanické zariadenia sú napájané zo zástrčky alebo batérie. Patria sem perkusné masážne prístroje vo forme obojkov.

Rumba nás medica

Hodnotenie: 4.9

Rumba nás medica

Ocenenie začína jedinečným masážnym prístrojom ako plášťom s vreckami. Je dobre premyslený z hľadiska dizajnu. Protiváha sa dosahuje pomocou vreciek. Tým sa zabezpečí správne rozloženie hmotnosti výrobku. Polohu plášťa je možné ľubovoľne meniť a prispôsobiť ošetrovanej oblasti. Ovplyvňuje oblasť krku a ramien, poklepáva a poklepáva. Rytmické ťahy sú ako hudobný rytmus.

Pri maximálnom režime je účinok masáže príliš citeľný, preto neodporúčame začínať s ňou prvé sedenia. Obojok môžete používať kdekoľvek, kde je pripojenie k elektrickej sieti. Celkovo 5 rôznych programov v zariadení. Mnohí zákazníci sa domnievajú, že plášť nahrádza ruky profesionálneho maséra. Masážny prístroj váži 2,7 kg. Cena začína od 8000 Euro.

Výhody

 • veľký počet dobrých recenzií;
 • 5 rôznych programov;
 • pohodlné polohovanie
 • vysoká kvalita;
 • Zmierňuje únavu a dodáva silu.

nevýhody

 • Veľká hmotnosť:
 • predražené.

MASÉR NA HNETENIE KRKU

Hodnotenie: 4.8

MASÉR NA HNETENIE KRKU

MASÁŽ krčnej chrbtice je kĺbový mechanizmus, ktorý účinne uvoľňuje svalové napätie. Ergonomické zariadenie je navrhnuté s ohľadom na anatomické vlastnosti, čo zaručuje pohodlné používanie. Vďaka pohodlnému tvaru goliera, ktorý drží na mieste vďaka špeciálne prišitým pútkam na ramená, dobre sedí na krku, ramenách alebo chrbte. Vrchná vrstva je pokrytá jemnou, príjemnou kožou a štyri integrované plávajúce masážne valčeky poskytujú vynikajúcu stimuláciu unavených svalov.

Toto univerzálne zariadenie možno použiť na všetky časti tela a ovláda sa pomocou praktického diaľkového ovládača. Je praktický a kompaktný, má infračervené vyhrievanie a je vybavený automatickým časovačom, ktorý možno nastaviť až na 8 minút. Vnútro je potiahnuté príjemnou tkaninou a tvar zástrčky poskytuje pohodlné umiestnenie rúk, pod ktorých váhou sa masážny prístroj prirodzene stláča.

Výhody

 • diaľkové ovládanie;
 • anatomický tvar;
 • samočinný časovač na 8 min.;
 • Funkcia infračerveného ohrevu.

nevýhody

 • nie.

adex zdravý chrbát

Hodnotenie: 4.7

</div><p>adex“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/12316666196851-2412.jpg“ height=“400″ title=“Zdravý chrbát Nový <br />šľahač ></p><p>Ďalším je najlepší thajský masážny prístroj. Masážny prístroj s vhodným názvom „Zdravý chrbát“ má hlboký účinok na hladké tkanivá, pomáha rozširovať kapiláry a zlepšuje výživu pokožky. Masíruje nielen ramená a krk, ale aj spodnú časť chrbta a stehná. V textilnom puzdre je umiestnené perkusné vačkové zariadenie, ktoré zabezpečuje rovnomerné vibrácie.</p><p>Masážny prístroj sa zahrieva vďaka infračervenému žiariču. Je možné zvoliť ktorýkoľvek z 12 prevádzkových režimov. Masážny vankúš sa prispôsobí tvaru krku. Na nastavenie stačí zatiahnuť za dve slučky. Chváli sa za vysokú kvalitu, trvanlivosť a odolnosť proti opotrebovaniu. Cena – 2700 Euro. Dôležité je mať na pamäti, že zariadenie je vhodné pre zdravý chrbát. Masážny prístroj je v určitých prípadoch kontraindikovaný.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>všestrannosť;</li><li>otepľovací účinok;</li><li>12 režimov prevádzky;</li><li>9 úrovní tlaku.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>žiadne veľké nevýhody.</li></ul><h3>Masážne šály na krčnú chrbticu</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Masážne šály na krčnú chrbticu

Štvrtá pozícia patrí perkusnému masážnemu prístroju, ktorý môže pracovať tak dlho, ako je potrebné. Jeho robustný motor je chránený proti prehriatiu. vačkový mechanizmus poskytuje pocit ľahkého ťukania rôznej intenzity. Dokáže účinne ošetriť akúkoľvek časť tela bez toho, aby ste ju museli držať v rukách. Multifunkčné zariadenie má diaľkové ovládanie na reguláciu rytmu a výber režimu prevádzky.

Zariadenie je vyrobené z príjemných a moderných materiálov, ktoré poskytujú dodatočné pohodlie. Vonkajšia časť je vyrobená zo syntetickej kože, zatiaľ čo vnútorná časť je z perforovanej tkaniny. Výrobok pracuje v 38 masážnych režimoch a má 9 úrovní intenzity ťahov. Integrovaný časovač zabezpečuje optimálnu dĺžku relácií, čo kompenzuje nedostatok mobility. Možnosť voľby medzi manuálnym a automatickým režimom prevádzky.

Výhody

 • ochrana proti prehriatiu;
 • Zabudovaný časovač;
 • materiály šetrné k telu;
 • 9 rýchlostí.

Nevýhody

 • nie.

Najlepšie elektrické masážne prístroje na krk a ramená

Elektrické zariadenia sú univerzálne výrobky, ktoré možno doplniť rôznymi možnosťami. Sú napájané zo siete alebo z batérie.

Richter Relax

Hodnotenie: 4.9

Richter Relax

Elektrický masážny prístroj Richter Relax je optimálny na použitie v aute. má tvar opierky hlavy a je vybavená rotujúcimi valčekmi. Vďaka infračerveným vlnám zahrieva svaly a tkanivo. Ovládací panel sa nachádza na tele modelu. Komfort používania je spôsobený senzorom. Maximálny čas ošetrenia je 20 minút.

Zákazníkom sa páči pekný vzhľad, nízka hmotnosť a jednoduché používanie. Pri kúpe zariadenia Richter Relax sa musíte postarať o zakúpenie adaptéra. Pôvodný kábel je príliš krátky. Cena – 6300 Euro.

Výhody

 • jednoduché používanie;
 • krásny dizajn;
 • nastavenie rýchlosti otáčania;
 • pohodlné ovládanie.

Nevýhody

 • krátky kábel.

Gess-129 uShiatsu

Hodnotenie: 4.8

Gess-129 uShiatsu

Ďalším členom poradia je masážny vankúš, ktorý vyzerá ako motýľ. Bezpečné cestovanie a úspora miesta. Je vhodný na krk a celý chrbát. Má zabudovaný vykurovací systém. Má vo vnútri masážne valčeky, ktoré hnetú svaly. Možno ich nastaviť v rôznych smeroch. Napájaný masážny prístroj funguje z elektrickej siete. Chválený za zaujímavý vzhľad, dlhú záruku, automatický kábel v balení.

Výrobok funguje 20 minút bez zastavenia. Zákazníci si obľúbili jednoduché a priamočiare ovládanie a tichý chod. Masážny vankúš je ideálny ako darček pre milovanú osobu. Masážny prístroj vyrobený z plastu, ktorý je čalúnený velúrom. Je kompaktný a má nízku hmotnosť. Recenzie o výrobku sú väčšinou schvaľujúce. Cena – 4300 Euro.

Výhody

 • vykurovanie;
 • 3D masáž;
 • jednoduchá obsluha;
 • Vhodné na cesty.

Nevýhody

 • žiadne vážne nevýhody.

JT-500

Hodnotenie: 4.7

JT-500

V tretej polohe – vzduchový kompresný masážny prístroj na chrbát a šiju, ktorý má samostatný zdroj energie. Jeho puzdro v tvare písmena U je vyrobené z robustného plastu svetlej farby. Zariadenie kombinuje elektronické a impulzné masážne režimy, ktoré sú zabezpečené polárnymi prvkami integrovanými v konštrukcii. Nízkofrekvenčné vibrácie masážneho prístroja Smart Massager účinne stimulujú krvný obeh a obnovujú nervové reflexy.

Kompaktné rozmery a dobíjateľný typ napájania umožňujú používať zariadenie nielen v byte alebo kancelárii, ale aj v aute počas zastávok. Vyhrievaná kombinovaná masáž krčnej časti chrbtice zlepšuje cirkuláciu lymfy, tonizuje svaly a má relaxačný účinok. jeho pohodlný tvar s mäkkými rozťahovacími krídlami je vhodný pre všetky veľkosti krku. Modulácia intenzity sa nastavuje pomocou technologického displeja s podsvietením.

Výhody

 • funkcia vykurovania;
 • malá veľkosť;
 • napájanie z batérie;
 • pohodlný tvar.

Nevýhody

 • nie.

Martinson

Hodnotenie: 4.6

Martinson

Štvrté miesto patrí multifunkčnému elektrickému masážnemu prístroju, ktorý je vhodný na každodennú starostlivosť o ramená, chrbát a krk. Pôsobí na viaceré oblasti tela vrátane akupunktúrnych bodov rôznymi spôsobmi. Pre chrbát sa používa impulzný režim s automatickou vlnovou frekvenciou oscilácie, ktorá uvoľňuje svalové napätie. Pre oblasť krku sa používajú relaxačné, karpálne, akupresúrne a konvenčné masáže.

Samostatná jednotka je napájaná dvoma batériami AAA, ktoré sa vkladajú do ovládača. Regulácia výkonu a rýchlosti sa vykonáva stlačením tlačidla S

, potom môžete zvýšiť intenzitu oscilačného pohybu tlačidlom ON alebo spomaliť tlačidlom OFF. Pred začatím masáže sa musia elektronické podložky umiestniť symetricky na masírované časti tela. Výrobok je určený na každodennú starostlivosť a je určený na intenzívne používanie.

Výhody

 • výber masážnych režimov;
 • jeho vplyv na rôzne zóny;
 • prenosné zariadenie;
 • automatické nastavenia.

Nevýhody

 • nie.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: