13 najlepších produktov na riasy

Výber redakcie: *prehľad toho najlepšieho na trhu. Naše výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a nepredstavuje návod na nákup. Pred jeho kúpou je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Príroda vymyslela mihalnice na ochranu oka pred cudzími telesami, ako sú prachové častice, nečistoty a drobný hmyz. Pre ženy však majú ďalšiu dôležitú funkciu. Dlhé a husté riasy dodajú vášmu pohľadu výraz a otvorenosť a váš pohľad bude príťažlivejší. Nech už staroveké ženy používali akékoľvek triky, aby si vytvorili dokonalý obraz, aby si zafarbili každú riasu, aby boli objemnejšie. Ako farebné pigmenty sa používali spálené mandle a okvetné lístky ruží, grafit s medom, antimón a dokonca aj krokodílie výkaly.

Dnešné dievčatá sa nemusia uchyľovať k takým drastickým opatreniam. Výrobcovia riaseniek vyrábajú riasenky v rôznych farbách na zväčšenie objemu, predĺženie, natočenie. A každý ich rád používa bez toho, aby myslel na škody spôsobené ich každodenným používaním: vlasový stvol slabne, riasy sa stávajú tenkými a krehkými, ľahšie vypadávajú.

Špeciálne oleje, séra, gély, stimulanty pomôžu vyrovnať sa s týmto problémom, posilniť korene a obnoviť štruktúru, zvýšiť rast. Naše produkty vyberajú spotrebitelia a odborníci z odvetvia na základe hlasovania o najlepších produktoch.

Hodnotenie najlepšieho produktu na riasy

Objem
NomináciaMiestoNázovCena
Najlepší olej na riasy1Gemene311 €
2DNC orech176 €
3Vivienne Sabo Ideal Sub
 • ja
 • 130 €
  Najlepšie séra na riasy1SesDerma Seslash sérum na podporu rastu rias a obočia2 190 €
  2Sérum na rast rias Almea Xlash –2 650 €
  3Shiseido F
   l Sérum na riasy
  2 700 €
  4Eva
 • Advance Volumiere Active 3 v 1
 • 700€
  Najlepší podklad na riasenku1Lumene Nordic Secret Volume Lash Primer1 416€
  2NYX Professional Make Up Big Loud532 €
  3L’Action Eyelash
  458 €
  Najlepšie gély na riasy1Refectocil Longlash Gel1 182 €
  2Mavala Double-Lash1 160 €
  3Levrana Gél na obočie a riasy250 €

  Najlepší olej na riasy

  Ricínový olej – prvý produkt na posilnenie rias, ktorého výhody oceňovali už naše prababičky. Bol to univerzálny liek, ktorý posilňoval rast rias, obnovoval štruktúru vlasov, zabraňoval vzniku mimických a stareckých vrások. V súčasnosti sa okrem ricínového oleja vo veľkej miere používajú aj oleje z rakytníka, hroznových jadierok, marhúľ, mandlí a olív. Obsahujú vitamíny, glycerín, triesloviny, kyselinu linolovú, ktoré účinne obnovujú poškodené riasy a posilňujú žiarovku.

  Gemene

  Hodnotenie: 4.9

  GEMENE

  Spoločnosť GEMENE Lotyšsko vytvorila produkt na poškodené riasy, ktorý v krátkom čase posilňuje, stimuluje rast, obnovuje a vyživuje riasy. Obsahuje komplex ricínového, mandľového a broskyňového oleja. Poskytujú jemné a nadýchané riasy a zabraňujú intenzívnemu vypadávaniu rias. Výrobok je hypoalergénny, pretože neobsahuje žiadne agresívne zložky.

  Olej má príjemnú vôňu, konzistenciu a dobre sa rozotiera na riasy, nezanecháva lepkavý a mazľavý pocit, nespôsobuje podráždenie a opuchy.

  Podľa spätnej väzby od skutočných používateľov vyzerajú riasy po 2 týždňoch pevnejšie, narástli nové riasy a sú vizuálne výrazne dlhšie. Obzvlášť oceňujem pohodlný štetec na nanášanie oleja a objemový hrebeň.

  Výhody

  • stimulácia rastu;
  • hypoalergénne;
  • hospodárne využitie;
  • jednoduchá aplikácia;

  Nevýhody

  • Neidentifikované.

  DNC Walnut

  Hodnotenie: 4.8

  DNC

  Krásu a zdravie vašich rias môžete obnoviť pomocou nasledujúceho hodnotiaceho produktu. Hĺbková výživa vďaka obsiahnutému vitamínovo-minerálnemu zloženiu. Jeho prírodné, bezpečné zložky nedráždia citlivé osoby a jeho neutrálna vôňa je bonusom pre alergikov.

  Orechový olej posilňuje korienky, preniká hlboko do vlasového folikulu, nasycuje látkami potrebnými pre zdravý rast rias. Fľaštička má špeciálnu zátku, ktorá odstraňuje prebytočný produkt, takže na obočie a riasy zostáva len správne množstvo.

  Nízka cena, 12 ml, úsporné používanie a dobré výsledky po aplikácii robia DNC krém mimoriadne obľúbeným u zákazníkov.

  Výhody

  • bezpečné zloženie;
  • preukázané výsledky;
  • dlhodobé používanie jedného balenia;
  • rozpočtová cena;

  Nevýhody

  • Niekedy veko praskne.

  Vivienne Sabo Ideal Sub
 • ja
 • Hodnotenie: 4.7

  VIVIENNE SABO IDEAL SUB<li></div><p>ME“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/51116666196551-3413.jpg“ height=“400″ title=“VIVIENNE SABO IDEAL SUB</p><li>ME“><p>Repeach olej sa už dlho používa ako účinný prostriedok na posilnenie a prevenciu vypadávania vlasov. Švajčiarska značka si to vzala k srdcu a vytvorila IDEAL SUB</p><li>ME pre zdravé a krásne riasy a obočie. Vďaka vitamínom a živinám obsiahnutým v zložení sú spoľahlivo chránené pred poškodením a vplyvmi prostredia.<p>Po aplikácii sa obnoví prirodzená pigmentácia chĺpkov, riasy sú svieže, dlhé a husté. Kefa sa skladá z rôznych dĺžok štetín: jedna strana je dlhá, druhá kratšia a hrubšia. Olej je vhodné aplikovať na obočie aj riasy.</p><p>Osobitnú pozornosť vzbudil atraktívny obal: uzáver s čiernymi bodkami a samotná tuba s jemným pružinovým vzorom. Príjemná bylinná vôňa zlepšuje náladu na celý deň.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>príjemný dizajn rúrky;</li><li>viditeľné posilnenie po 2 týždňoch používania;</li><li>Vôňa čerstvo pokosenej trávy;</li><li>rozpočtová cena;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neboli identifikované žiadne vosky.</li></ul><h2>Najlepšie séra na riasy</h2><p>Rovnako ako olej, aj sérum na riasy obsahuje všetky zložky potrebné na výživu rias. Na rozdiel od neho však obsahuje ďalšie látky, ktoré dodávajú objem, pevnosť a pružnosť. Obsahuje vosky, antioxidanty a polyméry. Hoci sa zloženie líši, každé sérum obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá je známa svojimi omladzujúcimi vlastnosťami. V tejto kategórii predstavujeme najlepšie produkty podľa jednomyseľného názoru používateľov a odborníkov. Je klinicky testovaný a považuje sa za najbezpečnejší pre zdravie a najzdravší pre riasy.</p><h3>SesDerma Seslash sérum na podporu rastu obočia</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=SesDerma Seslash Sérum na rast obočia

  SesDerma Seslash, sérum na podporu rastu obočia a rias, bolo vyhlásené za najlepšie. Emulzia je založená na folostatíne a výťažku z moruše a ricínového oleja – stimulujú vlasové folikuly. Dokáže zastaviť vypadávanie rias a stimuluje prebudenie spiacich folikulov. Účinok sa dosahuje vďaka technológii NANOTECH: aktívne zložky sú zabalené do lipozómových mikrokontajnerov, ktoré dodávajú vlasom a pokožke výživný kokteil. Výsledkom je, že obočie a riasy prirodzene rastú hustejšie, čo si všimli takmer všetky ženy, ktoré používajú SesDerma Seslash denne alebo v kurzoch. Ani vysoká cena okolo 2 190 Euro ich nevyvádza z miery: sú ochotní zaplatiť za takýto rýchly a viditeľný efekt. Aplikuje sa aplikátorom, čo je vhodné na obočie, ale nie až tak na riasy.

  Sérum sa odporúča na obnovenie rýchlosti a kvality rastu obočia a rias po lekárskych zákrokoch a liečbe a je schválené pre citlivé sliznice. Je vhodný na profesionálne aj domáce použitie a má dlhú trvanlivosť 30 mesiacov.

  Výhody

  • Technológia NANOTECH na lepšiu výživu vlasových folikulov a vlasov;
  • rýchly rast obočia a rias;
  • Prebúdza spiace folikuly;
  • Vhodné na opätovný rast vlasov po kozmetických a lekárskych zákrokoch;
  • dlhá trvanlivosť.

  Chyby

  • vysoká cena za 5 ml.

  Sérum na rast rias Almea Xlash

  Hodnotenie: 4.8

  ALMEA XLASH SÉRUM NA RAST RIAS

  Ďalšie účinné sérum, vďaka ktorému obočie a riasy rastú oveľa lepšie – Almea Xlash. Je vhodný na obnovu rias po predlžovaní vlasov, lekárskom ošetrení a na každodennú starostlivosť pre tých, ktorí chcú mať výrazný pohľad bez použitia kozmetiky. Prípravok stimuluje vlasové korienky a vyživuje ich, v dôsledku čoho folikuly pracujú lepšie ako zvyčajne a vlasy rastú až o 72 % rýchlejšie. Účinnou zložkou séra Almea Xlash je špeciálny biopeptid, ktorého pôsobenie je zamerané na stimuláciu folikulov. Vitamínový komplex a kyselina hyalurónová hydratujú vlasy a pokožku.

  Pri každodennej aplikácii po umytí tváre sú prvé výsledky viditeľné po 2 týždňoch, ale zjavný maximálny účinok sa dostaví po 6-8 týždňoch, keď sa ukončí celý cyklus rastu chĺpkov. Potom sa môže používanie séra znížiť na dvakrát týždenne, aby sa udržal stav vlasových folikulov a vlasov. Iný spôsob použitia – 3 mesiace s mesačnou prestávkou. Sérum Almea Xlash žiadané po celom svete.

  Výhody

  • Zrejmým prínosom je rast a hustota obočia a rias;
  • praktická kefa;
  • osvedčený bezpečný vzorec;
  • hydratácia pokožky;
  • hypoalergénne zloženie.

  Nevýhody

  • vysoká cena.

  Shiseido F
   Sérum na riasy

  Hodnotenie: 4.7

  Shiseido F<ul></div><p>l Lash Serum“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/56816666196551-4713.jpg“ height=“420″ title=“Shiseido F</p><ul>l Lash Serum“><p>Sérum Shiseido F rýchlo omladzuje krehké a tenké riasy, posilňuje ich korienky a obnovuje prirodzenú pigmentáciu, ktorá je poškodená dekoratívnymi prípravkami. Vhodné pre alergikov, laboratórne testované dermatológmi a oftalmológmi.</p><p>Arginín v zložení normalizuje stav vlasov, aktívne ich vyživuje a robí ich silnejšími a pružnejšími. Hydratácia vydrží až 4 hodiny po aplikácii. IN F</p><ul>l Lash Serum má namiesto kefky aplikátor, ale nie je ťažké ho používať, naopak, umožňuje vám odľahčiť riasy na samom spodku.<p>Ženy, ktoré výrobok používali 4 týždne alebo dlhšie, si všimli, že ich riasy zosilneli a objavili sa nové chĺpky. Je bez zápachu, čo je pre citlivé osoby jednoznačnou výhodou.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Vizuálne vylepšenie rias;</li><li>jednoduchá aplikácia;</li><li>nespôsobuje podráždenie;</li><li>dlhotrvajúci hydratačný účinok;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>vysoké náklady.</li></ul><h3> Eva<li>ne Advance Volumiere active 3 v 1</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=EVE<li></div><p>NE ADVANCE VOLUMIERE“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/11616666196551-7113.jpg“ height=“400″ title=“EVE</p><li>NE ADVANCE VOLUMIERE“><p>Prejdime k poslednému produktu v tejto kategórii. Má tri aktívne účinky, ktoré dokážu v krátkom čase dosiahnuť požadovaný výsledok: husté a dlhé riasy.</p><p>Kyselina hyalurónová stimuluje rast nových vlasov a hydratuje. D-panthenol dodáva riasam pružnosť a pevnosť. Sójové proteíny obnovujú zvnútra, zabraňujú vypadávaniu vlasov. Pohodlnú aplikáciu zabezpečuje praktický predĺžený štetec s krátkymi silikónovými štetinami, ktoré rozmazávajú aj jemné chĺpky.</p><p>Sérum EVE má pri pravidelnom používaní vynikajúce výsledky</p><li>NE líder medzi ostatnými produktmi v tejto cenovej kategórii. Respondenti ocenili najmä dobrý objem 10 ml, minimálne množstvo na jedno použitie a nízku cenu.<h4>Výhody</h4><ul><li>predĺženie a objem po 2 týždňoch aplikácie;</li><li>výrazné spevnenie;</li><li>jednoduchá aplikácia;</li><li>nízke náklady;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h2>Najlepšia maskara pod riasy</h2><p>Podkladová riasenka nielen posilňuje, vyživuje a obnovuje poškodené chĺpky, ale tiež pripravuje riasy na nanesenie maskary. Sú pevnejšie a dlhšie, držia tvar a krivky, takže stačí jedna vrstva maskary na dosiahnutie výrazného pohľadu s hustými a objemnými riasami. Vedecky zdokonalené receptúry výrobcov riasenky pomáhajú vytvárať jedinečné prípravky na udržanie zdravých a krásnych rias. Tu sú najlepšie podkladové riasenky, ktoré odborníci aj používatelia hodnotia vysoko.</p><h3> Lumene Nordic Secret Volume Lash Primer</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Lumene Nordic Secret Volume Lash PrimerLumene Nordic Secret Volume Lash Primer

  Spoločnosť Lumene uviedla na trh výrobok, ktorého cieľom je nielen vytvoriť objem, ale aj intenzívne hydratovať, spevniť a obnoviť. Zloženie bez škodlivých chemických zložiek zaručuje jeho bezpečnosť a hypoalergénnosť. Nordic Secret Volume Lash Primer je vhodný pre veľmi citlivé ženy.

  Krémová textúra sa dobre rozotiera, vytvára priehľadný, nelepivý film. Najmenšie vlákna sa ukladajú jedno na druhé a viditeľne predlžujú vlasy. Sú pripravené na nanášanie maskary, ktoré je už teraz bezproblémové a časovo úsporné.

  Kefka v trojuholníkovom tvare pokryje každú riasu, oddelí a zakriví ju a upraví smer neposlušných chĺpkov. Biela farba obalu pôsobí luxusne a štýlovo. Mnohé ženy sa vyjadrili, že tento základ sa stal plnohodnotnou náhradou umelých rias.

  Výhody

  • Zahusťuje riasy;
  • dlhotrvajúca hydratácia;
  • hypoalergénne zloženie;
  • štýlový dizajn;

  Nevýhody

  • nenájdené.

  NYX Professional Make Up Big Loud

  Hodnotenie: 4.7

  NYX Professional Make Up Big Loud

  Profesionálny produkt americkej značky z nášho hodnotenia robí krátke a riedke riasy dlhými, objemnými a nadýchanými. Stačí naniesť podkladovú bázu a výsledky sa dostavia v krátkom čase.

  Okrem estetickej krásy Make Up Big Loud poskytuje aj ďalšie výhody: hydratuje lámavé vlasy, zabraňuje ich vypadávaniu, chráni pred negatívnymi vplyvmi prostredia. Silikónový štetec má podlhovastý tvar s jemnými a hustými štetinami, ktoré dobre definujú, tvarujú a natáčajú.

  ľahká gélová textúra nelepí, nespôsobuje nepríjemné pocity. Podkladová riasenka vydrží oveľa dlhšie, neopadáva, nekrváca a je odolnejšia voči teplu a vlhkosti. Podľa respondentov je NYX Professional Foundation najlepším produktom v pomere cena/výkon.

  Výhody

  • Upravuje smer neposlušných rias;
  • Vizuálne predlžuje;
  • pohodlné používanie;
  • Zlepšuje stav vašich rias;

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  L’Action EyelashObjem jedla

  Hodnotenie: 4.6

  L'Action Eyelash<tr></div><p>eatment Volume“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/92516666196551-3013.jpg“ height=“408″ title=“L’Action Eyelash</p><tr>Objem rias“><p>Podklad sa odporúča pre tenké, krátke a poškodené riasy, obnovuje ich štruktúru, stimuluje rast nových chĺpkov, hydratuje. Hypoalergénne a bezpečné schválené dermatológmi. Riasy</p><tr>eatment Volume možno použiť samostatne alebo ako podklad pod riasenku.<p>Obsahuje komplex vitamínov, ktorý vyživuje počas celého dňa. Kefka dobre prečesáva chĺpky, po aplikácii sú riasy natočené, hustejšie a dlhšie.</p><p>Výrobok získal pozitívnu spätnú väzbu od žien s tenkými a krátkymi riasami. Okrem predĺženia pomocou vlákien a objemu stimuluje rast vďaka výživným vlastnostiam vitamínov, robí ich mäkšími a pružnejšími. Mnoho dievčat sa zmienilo o používaní tohto produktu na posilnenie a úpravu obočia.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Dodáva objem a predlžuje</li><li>dobrý základ na nanášanie maskary;</li><li>Znižuje vypadávanie rias;</li><li>nízke náklady;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>niekedy lepkavé riasy.</li></ul><h2>Najlepšie gély na riasy</h2><p>Gély, rovnako ako predchádzajúce produkty v hodnotení, sú zamerané na posilnenie a obnovu poškodených rias, ich ochranu pred vplyvmi prostredia, stresovými faktormi dekoratívnej kozmetiky a odlíčením. Pri pravidelnom používaní môžete vidieť účinok: ich rast sa zvyšuje, sú silnejšie, mäkšie, pružnejšie. Maskara je na podklade príjemnejšia ako na neošetrených riasach, dlhšie drží svoj pôvodný vzhľad, nekrváca, nedrobí sa. Odborníci vybrali 3 najlepšie gély, ktoré pomôžu vašim riasam získať späť ich krásu.</p><h3> Refectocil Longlash Gel</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=REFECTOCIL LONGLASH GEL

  REFECTOCIL vytvoril predlžujúci gél na krátke riasy, ktorý sa stará o tenké a krehké chĺpky, posilňuje ich a dodáva im nadýchanosť, jemnosť a objem. Môže sa používať ako ošetrenie a ako podklad pod riasenku, ktorý pripraví riasy na nanesenie maskary, vymodeluje ich tvar a zakrivenie.

  Rastlinné výťažky a vitamíny vytvárajú maximálnu starostlivosť a hĺbkovú hydratáciu, zabraňujú lámavosti a intenzívnej strate. Obsahuje tiež glycerín a D-panthenol.

  Výrobca uvádza, že jedno 7 ml balenie vystačí na 250 aplikácií. Jeho úsporné používanie potvrdili ženy, ktoré ho používajú denne, ako aj výsledky, ktoré boli v mnohých prípadoch viditeľné už po 7 dňoch každodennej aplikácie: riasy vyzerajú zdravo, sú lesklé a výrazne predĺžené.

  Výhody

  • terapeutický účinok;
  • Viditeľné predĺženie po 1 týždni od aplikácie;
  • zabraňuje vypadávaniu rias;
  • vyživujúce zloženie;

  Nevýhody

  • nie je zistená.

  Mavala Double-Lash

  Hodnotenie: 4.8

  Mavala Double-Lash

  Vytvorenie prirodzene krásnych, dlhých a objemných rias je teraz jednoduché. Pravidelné používanie gélu Double-Lash vám to pomôže dosiahnuť vo veľmi krátkom čase. Výživné zloženie posilňuje oslabené vlasy, stimuluje ich rast, dodáva im vlhkosť a chráni ich pred agresívnymi podmienkami.

  Jeho bezpečné zloženie nespôsobuje podráždenie ani opuch a je vhodné pre citlivé oči. Prípravok obnovuje prirodzenú pigmentáciu vlasov, stmavnú bez použitia maskary. Špirálovitá kefka dôkladne nanesie gél na riasy a zabráni preniknutiu aj krátkych a ťažko dostupných chĺpkov.

  Skúsenosti potvrdili jeho účinnosť po 2 týždňoch každodenného používania. Mnohí zákazníci sa vyjadrili k nízkej spotrebe a dlhodobému používaniu jednej fľaše.

  Výhody

  • bezpečné zloženie;
  • testované oftalmológmi a dermatológmi;
  • viditeľné predĺženie po 10-14 dňoch;
  • jednoduchá aplikácia;

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Levrana Gél na obočie a riasy

  Hodnotenie: 4.7

  Levrana gél na obočie a riasy

  Levrana gél fixuje tvar obočia na celý deň a jeho zloženie na prírodnej báze poskytuje starostlivosť o chĺpky, ich posilnenie a rast. Textúra nie je ani príliš riedka, ani príliš hustá a je ideálna na rovnomerné nanášanie a rozdeľovanie, čomu napomáha aj úhľadná kefa zo syntetických štetín, ktorú môžete použiť na úpravu vlasov podľa potreby. Gél na riasy sa môže používať aj ako ošetrujúci prostriedok. Vo svojom zložení – kyselina mliečna a pšeničné proteíny, výťažky z lopúcha, prasličky, tymiánu a šalvie, šťava z aloe – tento koktail posilňuje nielen vlasy, ale aj žiarovky, pri kontakte s pokožkou nespôsobuje alergie. S gélom Levrana ženy zaznamenali zlepšenie obočia a rias, odstránenie lámavosti, udržanie obočia počas dňa bez tvorby tuhej kôry a pocitu nepohodlia.

  Výhody

  • prijateľná cena okolo 200 Euro;
  • prírodné zloženie;
  • Úprava obočia po celý deň;
  • Posilňuje chĺpky a korienky obočia a rias.

  Nevýhody

  • nie je definované.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: