16 najlepších olejov na nechty a kožičku

*Riadok tipu redaktora. Kritériá výberu. Tento dokument je subjektívny, nie je reklamou a nepredstavuje odporúčanie na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

upravené nechty a hladká pokožka sú prvým znakom udržiavaných rúk. Niektorí ľudia tomu nevenujú veľa času, pretože to najlepšie majú z prírody. Napriek tomu musí väčšina ľudí vynaložiť veľa úsilia na to, aby ich nechty a ruky vo všeobecnosti neboli ovplyvnené každodennými prácami. Kožtička je najhorším nepriateľom, s ktorým sa treba popasovať, a preto ju treba odstraňovať aspoň raz týždenne, buď sami, alebo v nechtovom salóne. Nielenže ničí vzhľad, ale spôsobuje aj otlaky a iné rovnako nepríjemné následky.

Naše špeciálne produkty sú určené na upokojenie drsnej pokožky. Jeden z najúčinnejších olejov na nechty a kožičku. Pôsobí vo viacerých smeroch, prináša hmatateľné výsledky, uľahčuje starostlivosť o ruky a minimalizuje čas potrebný na následné ošetrenie. Olej má predovšetkým silné vyživujúce vlastnosti. Zjemňuje pokožku, odstraňuje lámavosť nechtov a robí nechty hladšími. Zároveň posilňuje rast.

Mnohé kozmetické výrobky majú hojivé a antiseptické vlastnosti. Zmierňujú zápal, podporujú regeneráciu buniek, upokojujú a zmierňujú bolesť. Oleje dokážu rýchlo zmierniť podráždenie spôsobené pravidelným kontaktom s tvrdou vodou a čistiacimi prostriedkami.

Dnes si môžete kúpiť akýkoľvek výrobok na starostlivosť o pleť, na ktorý si spomeniete, podľa svojej finančnej situácie. Aj cenovo výhodné produkty sú účinné a pomáhajú udržiavať krásu rúk. Tie drahšie pridávajú cenné zložky, ktoré zlepšujú vlastnosti výrobkov. V našom prehľade nájdete 12 olejov na nechty a kožičku, ktoré nezávislí odborníci zvolili za najlepšie a ktoré sa osvedčili v praxi. Výber bol uskutočnený na základe spätnej väzby od skutočných používateľov.

Ako si vybrať olej na kožičku

Väčšina kožných olejov je zmesou výťažkov z viacerých druhov ovocia alebo semien, zvyčajne s obsahom 3-5. V niektorých fľašiach sa ako základ používa minerálny olej – je relatívne bezpečný, ale minimálne účinný a jeho účelom je zlacniť výrobok. Prírodný olej je najlepší pre pokožku a má prirodzenú vôňu bez parfumácie (v ideálnom prípade), preto ho uprednostňuje väčšina žien a manikérov.

Oleje by sa mali vyberať podľa niekoľkých kritérií: zloženie, forma výroby, balenie, krajina pôvodu a v niektorých prípadoch aj značka.

Čo je v ňom

Zloženie oleja určuje cenu oleja na pokožku – čím viac zložiek, tým vyššia cena. Na zložky sa však treba pozrieť pozorne:

 1. Samotný vitamín E je súčasťou iných olejov a nepoužíva sa len ako zložka.
 2. Vitamín A je tiež súčasťou prírodného zloženia oleja a nepridáva sa samostatne.
 3. Feniklový, ružový, klementínový a kadidlový olej obsahujú kolagén a pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a nechtovú platničku produkciou prirodzeného bunkového kolagénu.

Teraz viac o funkciách samotných olejov:

 1. Jojoba ako zvláčňujúci, hydratačný krém udržiava vlhkosť v bunkách bez filmového efektu. Olej pomáha tvorbe kolagénu v pokožke a nechtovej platničke a je vhodný ako základ pre komplexné kompozície.
 2. Sezamový olej má silný hydratačný účinok a je vhodný pre veľmi suchú pokožku a nechtové platničky. Je tiež bohatá na vápnik a mastné kyseliny a je prírodným antibiotikom, takže je vhodná pre tých, ktorí majú problémy s poškodením rúk patogénnou mikroflórou.
 3. Olej z hroznových jadierok má obrovskú dávku antioxidantov a je jedným z najcennejších olejov, ktorý sa používa vnútorne aj zvonka. Prípravok posilňuje ochrannú bariéru pokožky a ochranné funkcie nechtov, pomáha normalizovať rast nechtov a obnoviť pokožku po mikrotraumách.
 4. Levanduľa aktívne bojuje proti zápalom, olupovaniu.
 5. Citrónový olej spomaľuje starnutie pokožky a nechtov, odstraňuje žltnutie.
 6. Cyprus tiež bojuje proti zápalom a má lokálny baktericídny účinok, vhodný pre tých, ktorí potrebujú zahojiť a opraviť kožičku.
 7. Eukalyptus je silné prírodné antiseptikum a anestetikum.
 8. Harmanček podporuje regeneráciu kožných a nechtových buniek, je nevyhnutný pri poraneniach tkaniva, ako aj pri pigmentácii.
 9. Čajovníkový olej je známy svojimi protizápalovými a antiseptickými vlastnosťami.

Tieto základné oleje sú zvyčajne súčasťou komplexov na starostlivosť o nechty a kožičku, samozrejme, môžu byť doplnené ďalšími. Prakticky všetky majú hydratačný účinok, preto je najlepšie vybrať si ho podľa stavu vašej pleti, a nie podľa všeobecného odporúčania.

Je lepšie zvoliť si olej na báze neutrálneho rastlinného oleja – jojobového alebo kaméliového – ktorý bude stáť viac, ale bude mať lepší účinok.Minerálny olej sa vyrába z rafinovaných ropných produktov a používa sa ako základná zložka mnohých kozmetických výrobkov. Bola však preukázaná jeho schopnosť vytvárať film na pokožke. Pod ním sa udržiava vlhkosť, ale bunky nedýchajú – vzniká lokálny skleníkový efekt. Na krátkodobú starostlivosť sa môže používať prípravok na báze tohto oleja, ale nie dlhodobo.

Zloženie

Olej však môže byť nielen tekutý, ale aj tuhý. Ľahko sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva a nezafarbí oblečenie, takže ho môžete nosiť v kabelke bez obáv, že sa vyleje. Výrobca používa ako základ olej s vysokým bodom topenia, glycerín a parafín. Nesporným lídrom na trhu je však tekutý olej.

Je možné stretnúť sa s krémovou textúrou olejov na kožičku, ale je logickejšie odkazovať na tieto výrobky na krémy a masky na starostlivosť o pleť, často sú obohatené o ďalšie zložky – vitamíny E, F, kyseliny Omega-9 a Omega-6, karotonoidy, ktoré priaznivo ovplyvňujú nechtovú platničku, ak nie je pokrytá lakom.

A čo obal??

Sklenená fľaša je ideálnym obalom pre tekutý olej na kožičku, pretože neprichádza do kontaktu s obsahom, takže nedochádza k ovplyvneniu chemickej štruktúry. Jediná dôležitá vec, ktorú treba vedieť, je, že sklo by sa malo uchovávať v tieni: prepúšťa slnečné svetlo, ktoré oxiduje akýkoľvek olej a spôsobuje, že stráca svoje užitočné vlastnosti.

Kovový obal je nepriepustný pre svetlo a nereaguje s obsahom, ale je vhodný najmä pre tuhé oleje. Výrobok má minimálnu trvanlivosť v plaste, ale väčšinou sa dodáva v malých tubách, ktoré sa naozaj rýchlo spotrebujú.

Teraz k tvaru obalu.

Fľaštička s kvapkadlom je pre manikérky nevyhnutná – dávkovač tak neinteraguje s pokožkou rovnako ako väčšia časť oleja. Kefa je pohodlnejšia na aplikáciu oleja, menej sa uchopuje, ale štetiny sú v kontakte s pokožkou, tento nástroj nie je vhodný na prácu s klientmi v toku, na domácu starostlivosť je to dobrá voľba. Nehovoriac o olejoch v balení ceruzky, ktoré je ukončené valčekom alebo štetcom. Zvyčajne obsahujú malé množstvo výrobku, ktoré si môžete vziať so sebou, nosiť ho v kabelke a používať podľa potreby.

Zdroj:

Výber oleja na pokožku podľa krajiny výroby. Čínske značky sú najlacnejšie vďaka vysokému dopytu a lacnému dodaniu. Za európske oleje zaplatíte viac, ale ak sú od známych značiek, ich kvalita je výrazne lepšia ako kvalita olejov z Nebeského impéria. Zlatou strednou cestou sú výrobky ruskej výroby, ktoré sú takmer rovnako dobré ako európske značky a zároveň sú lacné a cenovo dostupné.

Značka

V profesionálnych predajniach starostlivosti o nechty nájdete najmä známe značky OPI, CND, DNC, Orly, Kodi a ďalšie značky v oblasti starostlivosti o nechty. Olej na nechty a kožičku OPI Pro Spa má široké cenové rozpätie, vyhovuje takmer každému a je obľúbený najmä u manikérov a pedikérov. Oleje na kožičku od výrobcov prípravkov na starostlivosť o kožičku, ako sú BELWEDER, NAILLOOK BEAUTY, sú relatívne lacné a mnohým ľuďom vyhovujú aj svojím praktickým balením a príjemnou vôňou. PHYT’S je prémiový olej z Francúzska, vhodný na starostlivosť a ošetrenie.

Hodnotenie najlepších olejov na nechty a kožičku

Avokádový olej na kožičku+
NomináciaMiestoNázov produktuCena
Hodnotenie najlepších olejov na nechty a kožičku1PHYT’S Huile Ongles Cutic olej
  es
2 414 €
2Orly kožička a nechty
997 €
3Olej na kožičku s broskyňovou vôňou INM Premium Peach Oil270 €
4Čistý olejček na kožičkuSalu Hansen’s nail oil580 €
5I+M olej na nechty a kožičku1 000 €
6OPI Pro Spa olej na nechty a kožičku (kvapkadlo)1 120 €
7CND Solárny olej na starostlivosť o nechty a kožičku (štetec)525 €
8Avokádový olej na nechty DomiX347 €
9Huilargan’s Curicle and Nail Polish Strengthening Oil405 €
10Olej na nechty a kožičku Zeitun302 €
11Belweder Aromatický regeneračný olej na kožičku a nechty239 €
12Runail Beauty and wellness Olej na nechty a kožičku z čiernych ríbezlí178 €
13Levrana Citrónový olej na kožičku300 €
14KINETICS Profesionálny olej na nechty a kožičku (štetec)260 €
15DNC Bio olej na zmäkčenie kožičky a starostlivosť o nechty133 €
16NailLOOK Beauty Olej na nechty a kožičku230 €

PHYT’S Huile Ongles Cutic Oil
  es

Hodnotenie: 5.0

 PHYT'S Huile Ongles Cutic<ul></div><p>es“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/39716666196551-9716.jpg“ height=“400″ title=“Olej PHYT’S Huile Ongles Cutic</p><ul>es“><p>Zlatý medailista je olej s najlepším zložením, vďaka ktorému budú vaše ruky počas jedného sedenia vyzerať rovnako čisto a upravene ako po návšteve manikúry. Dodáva maximálnu pevnosť slabým a krehkým nechtom. Prestanú sa štiepiť a začne sa intenzívny rast. Tuhá kožtička sa zjemní. Koža, ktorá je drsná v dôsledku nedostatku vitamínov a záderov, sa upravuje.</p><p>Zloženie s prísadami vypestovanými na ekologických farmách. Komplex obsahuje výťažky z marhule, citróna, slnečnice, jojoby, argánu, rozmarínu a petržlenu. Francúzsky fytoprodukt sa osvedčil. Opravuje najzávažnejšie chyby, odstraňuje problémy a dlhodobo udržiava zdravie.</p><p>Nespornou výhodou je zloženie spreja. Rozprašovač umožňuje objemovú aj bodovú aplikáciu na pokožku alebo dosku. Konzistencia je ľahká a rýchlo sa vstrebáva bez zanechania zvyškov. Vysoké náklady vzhľadom na veľký objem fľaštičiek 30 ml.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>zmes cenných prírodných látok;</li><li>Výrazne posilňuje nechty;</li><li>na zmiernenie šupinatej kože v prípade avitaminózy;</li><li>Aktívna výživa a hydratácia;</li><li>jednoduchá aplikácia.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>Orly kožička a nechty<tr>Olej na kožičku+</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=ORLY CUTICLE AND NAIL<tr></div><p>EATMENT CUTICLE OIL+ “ src=“/wp-content/uploads/2023/10/5021666196551-7216.jpg“ height=“450″ title=“ORLY CUTICLE AND NAIL</p><tr>OLEJ NA KOŽIČKU+“><p>Orly Olej na kožičku a nechty</p><tr>Orly Cuticle Oil+ je vhodný na domáce alebo profesionálne použitie a dokonca sa dodáva v dvoch baleniach s objemom 30 a 118 ml. Fľaša je vyrobená z mäkkého plastu, dávkovač je tenký výtok, cez ktorý môžete vytlačiť kvapku požadovanej veľkosti.<p>Obsahuje olej z hroznových jadierok a aloe vera, obnovujúce a posilňujúce zloženie pre pokožku a nechty. Výrobca založil svoj výrobok na hydratačnom svetlicovom oleji a na zlepšenie vlastností výrobku použil ďalšie zložky prevažne prírodného pôvodu, ako napríklad extrakt z pomarančovej kôry a extrakt z ľanových semien s antioxidačnými vlastnosťami.</p><p>Ženy, ktoré používajú olej na kožičku a nechty Orly</p><tr>Tí, ktorí používajú Cuticle oil+, si všímajú pohodlné balenie, príjemnú, nie sladkú vôňu a dobrú absorpciu výrobku na pokožke; jeho účinnosť sa prejavuje najmä v chladných ročných obdobiach. Malá fľaša vydrží dlho, takže vysoká cena je oprávnená.<h4>Výhody</h4><ul><li>prírodné zloženie;</li><li>Praktická výlevka;</li><li>skutočne posilňuje nechtovú platničku;</li><li>Upravuje kožičku.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie je definované.</li></ul><h3>Olej na kožičku s broskyňovou vôňou INM Premium Peach Oil</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=OLEJ NA KOŽIČKU S VÔŇOU BROSKYNE INM PREMIUM PEACH OIL

Olej INM Premium Peach Oil je vybraný pre svoju broskyňovú vôňu a schopnosť hydratovať pokožku a dokonca oddialiť jej rast. Hojí otlaky, zanecháva ruky upravené a hydratuje pokožku. Nanáša sa štetcom, rýchlo sa vstrebáva a nemusí sa dlho vmasírovať.

INM Premium Peach Oil sa dodáva v 15 ml sklenenej fľaštičke, ktorá vystačí na dlhé domáce použitie.

Je založený na minerálnom oleji, do ktorého výrobca pridal olej zo semien svetlice farbiarskej, tokoferyl na výživu a vôňu – vo výrobku nie je broskyňový olej, čo spotrebiteľa zavádza.

Ohlasy na INM Premium sú prevažne pozitívne: ženy, ktoré si ho už raz kúpili, zostávajú výrobku verné, vôňu menia len pre radosť. V rade je ich niekoľko, ale zákazníčky majú najradšej broskyňovú.

Výhody

 • pohodlná fľaša s kefkou;
 • jemná broskyňová vôňa;
 • primeraná cena;
 • Upravuje stav kožičky.

Nevýhody

 • Žiadne broskyňové výťažky, len vôňa.

Prípravok na opravu poškodenej kožičky

Hodnotenie: 4.8

Prípravok na opravu poškodenej kožičky, Sally Hansen

Olej v praktickej fľaštičke so štetcom Sally Hansen bol vytvorený špeciálne pre poškodené a stenčené kožičky. Jeho zloženie obsahuje vitamín E v komplexe sezamového a avokádového oleja, ktorý katalyzuje regeneračné procesy v bunkách a pomáha normalizovať prirodzené procesy v tkanivách. Ženy používajú olej, ktorý výrazne hydratuje, po aplikácii je príjemný a rýchlo sa vstrebáva. Prípravok tiež pomáha eliminovať lámanie nechtových platničiek a zabezpečiť, aby bola manikúra dobre upravená, kompletná.

Balenie Sally Hansen pozostáva z praktickej ceruzky s aplikačným štetcom, takže je ľahké naniesť správne množstvo. Olej vydrží dlho a má trvanlivosť 2 roky.

Výhody

 • Spúšťa procesy hojenia a regenerácie;
 • Posilňuje nechtovú platničku;
 • Hĺbkovo hydratuje tkanivo;
 • praktické balenie;
 • dlhá trvanlivosť.

Nevýhody

 • nie je určené.

I+M Olej na nechty a kožičku

Hodnotenie: 4.8

I+M Olej na nechty a kožičku

Jeho organické zloženie je vhodné pre vegánov. Žiadne syntetické prísady v zložení. Všetok obsah je založený na rastlinných zložkách. Bezpečnosť a šetrnosť k životnému prostrediu potvrdzujú medzinárodné certifikáty. Výrobok má vysoký stupeň účinnosti. Je to vďaka zmesi mandľového, sójového, slnečnicového a konopného oleja. Svojimi omladzujúcimi účinkami spomaľuje proces starnutia.

Fľaštička má valček, ktorý možno použiť na nanášanie výrobku. Nepotrebuje žiadne ďalšie vtieranie ani dlhé masírovanie, pretože sa okamžite vstrebáva bez zanechania akýchkoľvek stôp a mastných zvyškov.

Podľa recenzií po neustálom používaní vyzerajú nechty úhľadne aj bez manikúry. Povrch je vyhladený a farba je rovnomerná. Pokožka je zmäknutá a dá sa ľahko odlúpnuť z dosky pomocou špeciálnej tyčinky. Jej rast sa zastaví, takže pokožka zostane dlho čistá a upravená.

Výhody

 • ekologický výrobok;
 • Má spevňujúce aj rozjasňujúce účinky;
 • Výrazné zlepšenie vzhľadu;
 • praktický valčekový aplikátor;
 • príjemná kvetinová vôňa.

Nevýhody

 • neboli identifikované.

OPI Pro Spa olej na nechty a kožičku (kvapkadlo)

Hodnotenie: 4.8

OPI Pro Spa olej na nechty a kožičku (kvapkadlo)

Profesionálny olej americkej značky, ktorý sa aktívne používa v manikérskych salónoch a doma. Pomáha udržiavať nechty čisté a upravené bez použitia iných produktov. Tuhá a suchá kožtička je jemná a hydratovaná. Zabraňuje intenzívnemu rastu nechtov; Nekĺže po doske.

Krehké, šupinaté a tenké nechty sú posilnené. Ich povrch je hladký a lesklý. Dokonca aj zle rastúce dosky začnú intenzívne rásť. Zmes prírodných olejov z avokáda, sezamu, slnečnice a hroznových jadierok zvyšuje účinok. Má mierne zosvetľujúce a omladzujúce vlastnosti. Výživné zloženie udržiava nechty zdravé pri nedostatku vitamínov. Posilňuje jeho ochranné vlastnosti proti akýmkoľvek vonkajším agresívnym vplyvom.

Zloženie je bezpečné; neobsahuje žiadne konzervačné látky, vonné látky ani iné syntetické prísady. Výrobok má nemastnú konzistenciu. Dobre sa vstrebáva. Pohodlné používanie. Aplikácia sa vykonáva pomocou kvapkadla. hospodárne používanie.

Výhody

 • profesionálny produkt;
 • rýchlo sa vstrebávajúca konzistencia;
 • oživenie a starostlivosť;
 • Dlhotrvajúca jemnosť a hydratácia;
 • stimulácia rastu nechtov.

Nevýhody

 • Nie je dostupný pre každého.

CND Solárny olej na starostlivosť o nechty a kožičku (štetec)

Hodnotenie: 4.7

CND Solárny olej na starostlivosť o nechty a kožičku (štetec)

Profesionálny výrobok, ktorý obnoví krásu vašich rúk počas niekoľkých ošetrení a dodá im upravený a zdravý vzhľad. Má priaznivý účinok na pokožku a nechty. Pokožka je zmäknutá, dá sa ľahko oddeliť od dosky. Textúra preniká medzi šupinky nechtov a zlepuje ich. Hladký, zrkadlový povrch bez škvŕn a nerovností. Použitie výrobku vedie k rýchlej polymerizácii a zlepšuje kvalitu manikúry.

Už po jednom ošetrení sa znižuje krehkosť a šupinatosť. rýchlejšie hojenie rán, odstránenie olupovania a suchosti. Zloženie sa skladá z niekoľkých olejov: jojobového, z ryžových otrúb a mandľového oleja. Obsahuje aminokyseliny, vitamíny a iné užitočné prvky.

Americký olej sa bežne používa v salónoch a v domácnostiach. Vykazuje vynikajúce výsledky, odstraňuje vonkajšie nedokonalosti a ich príčiny. Fľaštička je malá, takže sa zmestí do kozmetickej taštičky. Kefka je praktická a malá. Spotreba výrobku je šetrná. Vôňa je jemná a nepostrehnuteľná.

Výhody

 • výrobok na starostlivosť o salón;
 • Dobrá kombinácia cenných olejov;
 • odstránenie silného vrstvenia dosky;
 • Posilnenie rastu nechtov;
 • leštiaci efekt.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Avokádový olej na nechty Domix

Hodnotenie: 4.7

Avokádový olej na nechty Domi

Olej na kožičku Domix s veľkou dávkou vitamínov A, E a F a avokádovým olejom. Prípravok hydratuje a posilňuje kožičku a nechtovú platničku, podporuje hojenie tkanív a spevňuje necht. Rýchlo sa vstrebáva s minimálnym trením a nezanecháva pocit mastnoty.

Domix je založený na avokádovom oleji, zriedenom minerálnym olejom. Výrobca pridal niekoľko vyživujúcich zložiek na vyváženie výživy nechtov a kožičky. Predáva sa vo fľaštičke s dávkovačom, takže sa ľahko používa a nanáša v požadovanom množstve. Zákazníkov priťahuje príjemná avokádová vôňa oleja, aj keď obsahuje parfum.

Výhody

 • Posilňuje krehké nechty;
 • rýchlo sa vstrebáva do pokožky a nechtov;
 • v zložení prevláda avokádový olej;
 • fľaša s dávkovačom.

Nevýhody

 • minerálny olej v zložení.

Huilargan olej na posilnenie kožičky a nechtov

Hodnotenie: 4.7

Huilargan Oil na kožičku a nechty

Terapeutický prípravok na veľmi lámavé nechty. Posilňuje, zhusťuje platňu, robí ju pružnou a zabraňuje jej štiepeniu. Jeho prirodzené zloženie nepoškodzuje ľudské zdravie ani životné prostredie. Obsahuje výlučne bezpečné prírodné zložky, ktoré sú vysoko regeneračné a ošetrujúce.

Zloženie obsahuje pomarančový, ružový, mandľový, arganový, citrónový, jojobový a hroznový olej, ktoré sú bohaté na vitamíny a aminokyseliny, ktoré stimulujú metabolizmus a posilňujú ochranné funkcie. Citrusová vôňa s orientálnymi tónmi zlepšuje náladu počas ošetrenia. Veľmi pohodlné používanie, nie je potrebné čakať, kým sa produkt vstrebe.

Ohlasy používateľov hovoria o vysokej účinnosti oleja. Môže sa používať ako terapeutický a preventívny produkt kedykoľvek počas roka, aby vaše ruky boli vždy čisté a upravené.

Výhody

 • produkt profesionálnej starostlivosti;
 • organické zloženie;
 • Odporúča sa na lámavé nechty;
 • rýchly a kvalitný výsledok;
 • minimálny prietok.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Zeitun Olej na nechty a kožičku

Hodnotenie: 4.7

Zeitun Beauty Oil na nechty a kožičku

Olej je renomovaná značka prírodnej kozmetiky z Jordánska. Má vysoké ošetrujúce vlastnosti, ktoré transformujú drsnú pokožku a zabraňujú odlupovaniu a lámavosti nechtov. Neobsahuje žiadne drsné chemické zložky, je úplne prirodzený a bezpečný. Dobre vyvážená zmes olejov má vysoký terapeutický účinok. Zvlhčuje pokožku a zabraňuje jej intenzívnemu rastu. Má tiež zosvetľujúci účinok. Nechty sú vybielené, tón je vyhladený.

Olivový, mandľový a ricínový olej majú aktívny účinok. Zabezpečujú prevenciu starnutia. Citrusové esenciálne oleje vytvárajú luxusnú vôňu, takže ošetrenie pripomína kúpeľný zážitok. Textúra je nemastná, okamžite sa vstrebáva, takže nemusíte odkladať svoje každodenné aktivity.

Rovnako ako všetky produkty Zeitun je balený vo fľaši s drahým dizajnom. Praktická stránka je tiež na vrchole. Kvapkadlo získava a dávkuje optimálne množstvo bez prebytku. Tmavé sklo zachováva vlastnosti prípravku a chráni ho pred slnkom.

Výhody

 • zmes prírodne hodnotných olejov;
 • lak na nechty
 • Odstraňovanie odolných nečistôt;
 • dlhotrvajúci účinok;
 • účinok proti starnutiu.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Belweder Aromatický regeneračný olej na kožičku a nechty

Hodnotenie: 4.6

Belweder Aromatický regeneračný olej na kožičku a nechty

Olej, ktorý pôsobí vo všetkých smeroch. Zjemňuje, hydratuje, spomaľuje rast nechtovej kožičky a posilňuje ju, stimuluje rast nechtovej platničky. Má tiež protizápalové a regeneračné vlastnosti. Vďaka zloženiu vône je starostlivosť o pleť ešte príjemnejšia; svieža kvetinovo-trávnatá vôňa pretrváva počas celého dňa.

V zložení nie sú žiadne konzervačné látky ani agresívne prísady. Obsahuje liečivý ricínový a slnečnicový olej, ako aj cenné avokádový a makadamový olej. Prírodný jojobový olej tvorí 75 % výrobku. Vitamín E zvyšuje ochranu pokožky. Výťažky z nechtíka lekárskeho a harmančeka dezinfikujú a zabraňujú množeniu baktérií.

Môže sa nanášať šikovným štetcom. Rýchlo sa vstrebáva. Po 2-3 minútach úplne odstraňuje lesk a nelepí sa. Recenzie potvrdzujú, že olej zvláda svoje úlohy na absolútnu päťku. Zmäkčuje pokožku a zabraňuje jej priľnutiu k platničke. Pravidelné ošetrenia zaručujú upravený a zdravý vzhľad.

Výhody

 • Zloženie obsahuje vzácne oleje;
 • antibakteriálny účinok;
 • Rýchlo hojí rany;
 • trvalý zmäkčujúci účinok;
 • luxusná vôňa.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Runail Beauty and wellness Olej na nechty a kožičku z čiernych ríbezlí

Hodnotenie: 4.5

Runail Beauty and wellness Olej na nechty a kožičku z čiernych ríbezlí

Multifunkčný produkt, ktorý poskytuje skvelé výsledky v krátkom čase. Aktívne hydratuje a zjemňuje suchú a stvrdnutú pokožku, spomaľuje rast kožičky a obnovuje zdravé nechty. Zloženie je založené na mandľovom a hroznovom oleji. Stimuluje regeneráciu buniek, čo vedie k urýchleniu hojenia rán. Zložky majú aj protizápalové vlastnosti, takže sa minimalizuje riziko vzniku kožných infekcií.

Obsahuje vzácny prírodný olej zo semien Perilla Basilica. Je bohatý na omega-3 a kyseliny linolové. Výrobok má príjemnú vôňu čiernych ríbezlí. Minimálna spotreba. Aplikuje sa pomocou kvapkadla. Dávkuje optimálne množstvo prípravku, ktoré sa ľahko rozotrie masážnymi ťahmi a rýchlo sa vstrebe.

Textúra je nelepivá a nezanecháva stopy, takže ju môžete používať kedykoľvek a kdekoľvek. Len pozitívna spätná väzba od spotrebiteľov. Žiadne nepohodlie. Odporúčané odborníkmi a zákazníkmi.

Výhody

 • Zmes prírodných olejov;
 • Príjemná nemastná konzistencia;
 • regenerácia nechtových platničiek;
 • Dlhotrvajúca hydratácia;
 • Jemná bobuľová vôňa.

Nevýhody

 • žiadne zvyšky.

Levrana Citrónový olej na kožičku

Hodnotenie: 4.4

Levrana Citrónový olej na kožičku

Olej ruskej značky, ktorý má všetky potrebné vlastnosti na okamžité zlepšenie vzhľadu nechtov a udržanie tohto stavu vždy, bez ohľadu na vonkajšie faktory a negatívne vplyvy. Zloženie je bezpečné a nedráždi citlivú pokožku. Zjemňuje drsnú pokožku, vyživuje, dodáva nechtom hladkosť a lesk. Viditeľne posilňuje ich rast a znižuje lámavosť nechtov.

Recept pozostáva z prírodných masiel z ricínového oleja, citrónového oleja, oleja z hroznových jadierok a jojobového oleja. Intenzívne vyživujú a obnovujú normálne funkcie pokožky. Zloženie je obohatené o kozmetický vitamín E. Rastlinné výťažky z rias, mrkvy, ďateliny, fialky, prasličky majú hojivé, antiseptické a antimikrobiálne účinky. Španielsky citrónový olej pomáha zosvetliť nechtovú platničku a zjednotiť jej farbu.

Výrobok Levrana predlžuje zachovanie manikúry. Pokožka dorastá pomalšie a nevznikajú žiadne praskliny ani zádery. Olej odporúča mnoho zákazníkov, ktorí sú spokojní s jeho účinkami.

Výhody

 • kvalitatívne zloženie;
 • prírodný produkt;
 • Posilnenie a rast nechtov;
 • aromaterapia;
 • bieliaci účinok.

Nevýhody

 • nebola zistená.

KINETICS Profesionálny olej na nechty a kožičku (štetec)

Hodnotenie: 4.3

KINETICS Profesionálny olej na nechty a kožičku

Lotyšský olej s dobrými ošetrujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. Obsahuje zdravé zložky, ktoré podporujú rast nechtov a výrazne zmäkčujú tvrdú kožičku. Hlavná zložka – sladký mandľový olej. Je bohatý na prospešné látky, ktoré rýchlo hojia a dlhodobo stabilizujú pokožku.

Prípravok okamžite odstraňuje suchosť a podráždenie. Má regeneračný účinok, znižuje nepríjemné pocity v prítomnosti mnohých otrepov. Praktický formát balenia zaručuje, že ho budete mať vždy po ruke a v prípade potreby ho môžete použiť. Textúra nie je hustá a má dobré absorpčné vlastnosti. Po aplikácii nedochádza k zafarbeniu oblečenia.

Olej má údajne veľmi príjemnú pomarančovú vôňu. Prerezáva odolné nečistoty a úplne ich rozpúšťa. Fľaštička je malá, takže sa zmestí do kozmetickej taštičky. Veko sa pevne zaskrutkuje, takže sa doň nedostanú žiadne baktérie.

Výhody

 • aktívny ošetrujúci vzorec;
 • okamžitý účinok;
 • kompaktná veľkosť;
 • Bez mastných stôp a zvyškov;
 • úsporná spotreba.

Nevýhody

 • neidentifikované.

DNC Bio olej na zmäkčenie kožičky a posilnenie nechtov

Hodnotenie: 4.2

DNC Bio olej na zmäkčenie kožičky a posilnenie nechtov

Nízkonákladový produkt, ktorý je v kozmetickej taške mnohých dievčat. Obsahuje bezpečné prírodné zložky, ktoré nepoškodzujú ľudí s precitlivenosťou. Výrazne posilňuje nechtovú platničku, robí ju zdravou a stimuluje jej rast. Pri pravidelnom používaní sa zastaví štiepenie a lámanie.

Vitamínovo-olejové zloženie aktívne vyživuje. Pokožka je zmäkčená. Udržujte profesionálny vzhľad rúk bez častých návštev nechtového salónu. Účinné látky: marhuľa, ricín, horčica, čierne korenie a kakaové maslo. Sú zodpovedné za intenzívnu výživu a regeneráciu. Propolisový extrakt dezinfikuje, urýchľuje hojenie kožičky a rán.

Komplex vitamínov A, D, E poskytuje živiny. Obsahuje aj vápnik a tokoferol. Dodáva sa v malej tube s dávkovačom. Jedna alebo dve kvapky stačia na jedno ošetrenie. Textúra je hustá, ale rýchlo sa vstrebáva. Výsledok je okamžitý: aj veľmi hrubé kožičky sú zjemnené a nechty majú zdravý, prirodzený lesk.

Výhody

 • veľké množstvo prírodných olejov;
 • bez chemických prísad;
 • rýchla akcia;
 • ľahko použiteľný postrekovač;
 • účinný pri nanášaní laku.

Nevýhody

 • neboli zistené žiadne kožné chyby.

NailLOOK Beauty Olej na nechty a kožičku

Hodnotenie: 4.1

NailLOOK Beauty Olej na nechty a kožičku

Olejčeky dopĺňa prípravok, ktorý zmäkčí a zjemní pokožku, zastaví jej rast a ruky budú vyzerať príťažlivo a upravene. Po aplikácii je povrch nechtov vyhladený, hladký a lesklý. Prípravok zabraňuje vysychaniu, pomáha zlepšovať metabolizmus. Mandľový olej obsahuje všetky látky potrebné na stabilizáciu normálneho stavu pokožky a nechtov.

jednoduchá aplikácia. Štetec je malý a ľahko rozotiera produkt. Úplne sa vstrebe za 1-2 minúty, takže sa môžete okamžite pustiť do práce bez obáv, že si zašpiníte oblečenie. Jeho vôňa je neutrálna. Hospodárnosť pri používaní. Vitamínové zloženie hĺbkovo vyživuje a udržiava optimálnu rovnováhu živín.

Podľa spotrebiteľských recenzií funguje vo všetkých ročných obdobiach vrátane období nedostatku. Dievčatá si všimnú, že kožička začína rásť pomalšie, manikúra vydrží dlhšie. Pokožka je upravená, bez otlakov a nečistôt. Nechtová platnička vyzerá zdravo a prestáva sa odlupovať.

Výhody

 • nelepivá konzistencia;
 • rýchle zotavenie;
 • zdravý a upravený vzhľad;
 • pohodlné používanie;
 • miniatúrna fľaša.

Nevýhody

 • Neidentifikované.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: