5 najlepších farieb na obočie

*Odborná recenzia najlepšieho. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako nákupný sprievodca. Pred kúpou by ste sa mali vždy poradiť s odborníkom.

Farba na obočie je dekoratívny výrobok určený na domáce farbenie obočia. Skvelé na týchto produktoch na líčenie je, že na konci dňa, keď sa všetok make-up zmyje, vaše obočie bude mať stále atraktívny a výrazný vzhľad, ktorý mu dodali tónovacie prípravky. Tento make-up obočia vydrží až 2-7 dní.

Podobný výsledok dosiahnete tetovaním alebo klasickým farbením obočia v kozmetickom salóne. Nie každý si však môže dovoliť časté návštevy odborníka na obočie. Použitie tónovania doma šetrí peniaze a čas. Tóny sú zvyčajne veľmi atraktívne a pomáhajú vám ušetriť veľa peňazí. Dôležité je, aby ste sa pri výbere nepomýlili.

Kritériá výberu odtieňa

Pred investíciou do farby na obočie by ste mali zohľadniť nasledujúce kritériá:

 1. Zloženie. Uprednostňované by mali byť výrobky s prírodnými zložkami. Bude mať pozitívny vplyv na vašu pokožku a vlasy.
 2. Farba. Vizážisti odporúčajú vyberať odtiene, ktoré sú o niekoľko odtieňov tmavšie ako skutočná požadovaná farba.
 3. trvalá sila. Tento výrobok by mal vydržať aspoň 2 dni.
 4. Nastavenie. Je dôležité, aby ste si na nanášanie farby zaobstarali aplikátor alebo štetec
 5. K dispozícii sú fóliové aj gélové tóny.Po nanesení na obočie zaschne a vytvorí film, ktorý sa dá ľahko odlúpnuť. Dodáva obočiu výrazný akcent. Tónovacie gély vytvárajú efekt tetovania a dokonale fixujú tvar obočia. Naši odborníci vybrali 5 najlepších odtieňov, ktoré majú veľa pozitívnych ohlasov od milovníkov make-upu.

Hodnotenie najlepších farieb na obočie

NomináciaMiestoNázovCena
Najlepšie farby na obočie1MANLYPRO
ow Tint
1 350 €
2Missha7Days Tónované oči
ow
950 €
3Tajný kľúčTetovanie oka
ow Tint Pack
760 €
4BerrisomOops Môj
Balenie na tetovanie
780 €
5L’Oreal Paris Unbe
 • eva
  ow
 • 850 €

  Najlepšie farby na obočie

  Lídrami vo výrobe takýchto produktov na farbenie obočia sú kórejskí výrobcovia. Môžete však nájsť aj slušné verzie týchto výrobkov od európskych značiek. Kľúčom k výberu takýchto produktov je zladiť ich farbu a zvyknúť si na proces aplikácie.

  Tónovanie obočiaMANLYPRO
  ow Tint

  Hodnotenie: 4.9

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: