5 najlepších vysávačov na manikúru

*Prehľad najlepších od redaktora. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa chápať ako odporúčanie na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

Dobrá manikérka vie, že vysávač je nevyhnutnosťou. Rýchlo čistí nielen najmenšie nečistoty, ale aj prach a chráni používateľa pred širokou škálou infekcií. Je dôležité, aby ste v našej širokej ponuke obchodov našli ten správny výrobok. Preto sme sa rozhodli zostaviť prehľad najlepších vysávačov na manikúru na základe nasledujúcich vlastností:

 1. robustná konštrukcia;
 2. kombinácia kvality a ceny
 3. jednoduchosť používania;
 4. funkčnosť;
 5. veľkosť ventilátora.

Spätná väzba od spotrebiteľov bola obzvlášť pozoruhodná.

Hodnotenie najlepších vysávačov na manikúru

Nomináciaumiestnenienázov výrobkucena
Hodnotenie najlepších vysávačov na manikúru1
  TRATECH NEXT
6 490€
2Max
  timate
5 000€
3Runail 32241 540€
4Runail Professional1 665€
5Zberač prachu1 999€

  TRATECH NEXT

Hodnotenie: 4.9

<ul></div><p>TRATECH NEXT“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/9861666196571-165-.jpg“ height=“400″ title=“</p><ul>TRATECH NEXT“><p>Čestné prvé miesto pre vysávač na manikúru od značky</p><ul>TRATECH. Dodáva sa už zmontovaný a vďaka svojmu štýlovému dizajnu dokonale zapadne do interiéru pracoviska. Slušný výkon 65 W zaručuje rýchle odsávanie najmenších častíc. Poteší dlhý napájací kábel, ktorý dosahuje 1,8 m. Odsávač pár je vybavený ventilátorom s plochými lopatkami, ktoré zabraňujú odletu prachu. Piliny sa sústreďujú v špeciálnom vyberateľnom vrecku na prach. V súprave je ich šesť.<p>Priemer prívodu vzduchu je tu pomerne širší ako v štandardných jednotkách. Puzdro a podložku zariadenia možno ľahko čistiť dezinfekčnými prostriedkami. Vysávač je celkom tichý. Má pohodlnú podložku pod ruky na zadnej strane. Odporúčame umiestniť pod spotrebič podložku, aby sa zabránilo jeho posúvaniu. Cena výrobku zodpovedá jeho kvalite. Cena 6500 Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>trvanlivosť;</li><li>V súprave je 6 vrecúšok:</li><li>tichá prevádzka;</li><li>vysoký výkon;</li><li>dlhý kábel;</li><li>sedem lopatiek ventilátora.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie.</li></ul><h3>Max<ul>timate</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Max<ul></div><p>timate“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/71616666196571-285-.jpg“ height=“400″ title=“Max</p><ul>timate“><p>Vysávač Max udržiava pracovný stôl a náradie v čistote. Integrovaná jednotka výborne odsáva prach vďaka výkonnému ventilátoru. Jedinečná konštrukcia vám dáva možnosť formovať prúdenie vzduchu a zabrániť rozptylu jemných častíc. Vysávač sa vyznačuje jednoduchým používaním. Má nízku hmotnosť.</p><p>Nechtovým technikom sa páči kvalita ich vysávača, spôsob, akým sa skutočne zbavuje prachu, a štýlový vzhľad. Nevýhodou je jeho hlučná prevádzka a ťažkopádna hmotnosť. S plastom tela je potrebné zaobchádzať jemne. Hrozí riziko poškriabania. Plusom je, že ventilátor je nastaviteľný. Vhodný je akýkoľvek typ vrecka, ale najlepšou voľbou je filtračné vrecko MAX</p><ul>Vynikajúco filtruje prach a zabraňuje jeho striekaniu na kolená. Cena – 4900 Euro.<h4>Výhody</h4><ul><li>zbavuje prachu;</li><li>Vyzerá štýlovo;</li><li>jednoduché používanie;</li><li>ovládanie výkonu.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>hlučné;</li><li>objemné.</li></ul><h3>Runail 3224</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Runail 3224Runail 3224

Ručný minivysávač Runail 3224 má nielen kompaktné rozmery, ale je aj cenovo dostupný a. Účinne absorbuje piliny počas korekcie alebo predlžovania nechtov. Zákazníci si obľúbili štýlový dizajn kapoty. Hovorí sa, že zariadenie nie je hlučné a na pracovnej ploche vyzerá skvele. Jednoduché čistenie. Klient si naň môže pohodlne položiť ruku. V súprave sú 2 odnímateľné vrecká.

Existujú hlásenia o poruchách spotrebiča. Niektoré z nich sú však spôsobené nesprávne namontovaným náhradným absorpčným vakom na materiál. Ak zákazník zdvihne dlaň vysoko alebo ju náhodne vystrie do strany, časť prachu sa dostane na stôl. Cena – 1500 Euro.

Výhody

 • ticho;
 • ľahko sa čistí;
 • nezaberá veľa miesta;
 • mäkké na dotyk;
 • primeraná cena.

Nevýhody

 • Na stole môže zostať trochu prachu.

Runail Professional

Hodnotenie: 4.6

Runail Professional

Prehľad pokračuje profesionálnym čističom manikúry od spoločnosti Runail. Je vyrobený z vysokokvalitného plastu a má štýlový vzhľad. Jednoduché premiestňovanie vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom. Účinne absorbuje piliny, ktoré vznikajú pri oprave alebo predlžovaní nechtov.

Chválená pre svoju jednoduchosť a ľahké používanie. Spotrebič rýchlo vyčistí povrch a okolie od prachu. Kapota má dlhú záručnú dobu. Môže sa umývať zhora. Dodáva sa s 2 odnímateľnými vreckami. Niektorí zákazníci považujú výkon 20 W za nedostatočný. Cena – približne 2000 Euro.

Výhody

 • Pohodlie pre zákazníka;
 • mäkké;
 • jednoduché používanie.

Nevýhody

 • nízky výkon.

Zberač prachu

Hodnotenie: 4.5

Zberač prachu

Vysávač na manikúru pre prenosné manikúry dopĺňa prehľad o množstvo výhod. Model je cenovo dostupný a má pohodlnú opierku na dlane. Mriežka zabraňuje vniknutiu cudzích predmetov do motora, takže vysávač je úplne bezpečný. Pozitívom je, že je tichý, pohodlný na používanie a má mäkký koženkový povrch.

Zariadenie zaberá málo miesta a stojí za ponúkanú cenu. Na výber sú biele a ružové kapucne. Podľa recenzií zberač prachu dobre zbiera prach, ale nie o veľa. Mnohí majitelia si želajú, aby mal ventilátor širší priemer. 3 robustné tašky sú súčasťou balenia. Šnúra zariadenia nie je príliš dlhá. Cena – 1500 Euro.

Výhody

 • primeraná cena;
 • pekný vzhľad;
 • mäkký povlak;
 • Zaberá málo miesta.

Nevýhody

 • krátky kábel;
 • nízky výkon (30 W).
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: