8 najlepších bublinkových masiek na tvár

Kozmetický priemysel bol ohromený zavedením nových bublinkových masiek. Veľmi obľúbené u dnešných dievčat. Nie je prekvapením, že pena bohatá na kyslík dobre zmatňuje a čistí pleť. Náš panel odborníkov vyhodnotil najlepšie bublinkové masky na tvár. Ich výhody a nevýhody.

Ako si vybrať bublinkovú masku

Za vytvorenie bublinkových masiek vďačíme kozmetičke z Južnej Kórey. Výrobok má zvyčajne hlinený základ alebo základ z dreveného uhlia. Mikrobublinky vo vzduchu vznikajú pri interakcii látok so vzduchom. Bunky epidermy sú tak naplnené kyslíkom a procesy v nich sa normalizujú. Na dosiahnutie požadovaného účinku je dôležité venovať pozornosť nasledujúcim parametrom:

 1. Vekové obmedzenia;
 2. typ dermy;
 3. forma výrobku;
 4. vzorec;
 5. indikácie aplikácie.

Maska stojí od 100 Euro za 1 vrecúško. Nekupujte lacné produkty. Cena luxusných výrobkov sa pohybuje do 3 tisíc Euro. Hodnotenie najlepších masiek na tvár vám pomôže nájsť výrobok, ktorý vyhovuje vášmu vkusu a cene.

Hodnotenie najlepších bublinkových masiek na tvár

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšia bublinková maska na báze dreveného uhlia1Koža
 • te „sopečný popol
 • 110€
  2Mliečne prasiatko s uhličitanovou hlinenou maskou1 020€
  3ETTANG Flower Bubble Bomb Mask1 470€
  4Kyslík a drevené uhlie Dizao250€
  Najlepšie bublinkové masky na báze ílu1Glamglow INSTAMUD 60-sekundová maska na tvár3 560€
  2BY ALL GREENS PENIVÁ HĹBKOVO ČISTIACA MASKA SO ZELENÝM ČAJOM, SPIR
   INA A ŠPENÁT, PÔVOD
  3 360€
  3TONY MOLYTako Pore Bubble Pore Pack 65g1 260€
  4O2 Bubble Volcanic Black Mask od Cos.W175€

  Najlepšie bublinkové masky na báze dreveného uhlia

  Do prvej kategórie patria bublinkové masky, ktoré sú ideálne pre dievčatá, ktorých pokožka je citlivá na hlinu. Drevené uhlie je známe svojimi vysokými absorpčnými vlastnosťami, odstraňuje toxíny, vyťahuje z pórov jemné častice nečistôt, baktérií a kožného mazu.

  Koža
 • te „sopečný popol“
 • Hodnotenie: 4.9

  SKIN<li></div><p>TE SOPEČNÝ POPOL.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/71416666193791-28-.jpg“ height=“400″ title=“SKIN</p><li>TE SOPEČNÝ POPOL.webp“><p>Na vrchole zoznamu je tkanivová maska na báze aminokyselín z jabĺk, vulkanického popola, výťažkov z papáje, čučoriedok, citróna a cukrovej trstiny. Jediné, čo by ste nechceli vidieť, je vôňa, ktorá je stále prítomná. Efekt je viditeľný hneď od začiatku. Maska vytvára mikromasáž. Bublinky príjemne šteklia povrch tváre, keď je základňa na pokožke.</p><p>Výsledkom je svieža a omladená pleť. Zákazníci neočakávali takýto úžasný účinok od rozpočtového produktu. Zaznamenávajú, že ich tvár sa rozjasňuje, známky zápalu sa zmenšujú a pupienky večer takmer miznú. Cena – približne 100 €.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>super cena;</li><li>viditeľný účinok po prvom použití;</li><li>príjemný pocit;</li><li>jedinečné prospešné zložky vo forme rastlinných extraktov.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>zloženie vo vzorci.</li></ul><h3>Mliečne prasiatko s uhličitanovou hlinenou maskou</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=MLIEČNE PRASIATKO SÝTENÁ BUBLINKOVÁ HLINENÁ MASKA

  Nie nadarmo sa táto maska nazýva „ohromujúca“, pretože po prvom použití transformuje pokožku a jemne čistí folikulové kanály. Koža je zaplavená kyslíkom a vitalitou.

  Uhlie v prípravku odstraňuje rohovú vrstvu pokožky, osviežuje epidermis. Extrakt z aloe upokojuje zápaly a hojí drobné rany, zelený čaj zjemňuje povrch a čajový prášok matcha bojuje proti akné a čiernym bodkám. Prípravok obsahuje aj výťažky z vŕbovej kôry, portulaky a škorice. Kórejský výrobok sa dodáva v stogramovej nádobe. Cena bublinkovej masky je 1 020 €.

  Výhody

  • pre všetky typy pleti;
  • dobré meno značky;
  • Optimálna cena za vysokú kvalitu;
  • Mnoho pozitívnych recenzií;
  • viditeľný účinok.

  Nevýhody

  • nie.

  ETTANG Kvetinová maska s bublinkovou bombou

  Hodnotenie: 4.7

  MASKA S BUBLINKOVOU BOMBOU ETTANG

  Maska obsahuje proteínové bielkoviny, výťažky z ruže, tropických rastlín a pivonky. Poskytuje hĺbkové čistenie pokožky počas mikromasáže. Neobvyklá konzistencia mnohých malých bubliniek sa jemne dotýka vrstiev pokožky a nespôsobuje podráždenie.

  Pena preniká do otvorov, vytláča „nečistoty“ a odlupuje odumreté bunky. Výsledkom je jemnejšia a jasnejšia pleť. Cena sa pohybuje od 900 do 1470 Euro. Dodáva sa v 100 g nádobke. Recenzie kyslíkovej masky sú prevažne pozitívne.

  Výhody

  • kvetinový komplex;
  • mnoho pozitívnych názorov;
  • nespôsobuje nepohodlie
  • jemný efekt;
  • hĺbkové čistenie.

  nevýhody

  • Žiadne veľké nevýhody.

  Kyslík a drevené uhlie Dizao

  Hodnotenie: 4.6

  DIZAO ACCORD & COAL.jpeg

  Ďalšia v poradí tkanivová maska, ktorá je skvelá proti čiernym bodkám, čistí a hydratuje pokožku. Bez parabénov. Obsahuje však drevené uhlie, výťažky z kamélie, anízu, ovocia, aloe a uhorky. Výrobok je vhodný pre pleť v akomkoľvek stave a pre ženy v akomkoľvek veku.

  Maska sa vyberie z vrecka a okamžite sa priloží na tvár. V priebehu niekoľkých sekúnd sa zloženie zmení na penu. Po desiatich minútach sa základňa odstráni a tvár sa umyje vodou. Priemerná cena za jednu masku – 250 Euro.

  Výhody

  • jednoduchosť používania;
  • výťažky z kvetov a ovocia v zložení;
  • dobre čistí dutiny;
  • Vynikajúca hydratácia.

  Nevýhody

  • trochu drahý na jedno ošetrenie.

  Najlepšie bublinkové masky na báze hliny

  Hlinené bublinkové masky sú bohaté na vitamíny a stopové prvky. Nasycujú tkanivá kyslíkom a živinami. Výsledkom je zrýchlenie metabolizmu, hojenie zápalov a stimulácia cirkulácie krvných tekutín.

  Glamglow INSTAMUD 60-sekundová maska na tvár

  Hodnotenie: 4.9

  GLAMGLOW INSTAMUD maska na tvár 60 sekúnd

  Maska Glamglow Express je prvým nominovaným. Je vynikajúci na odstránenie rozšírených pórov. Už za jednu minútu môžete očakávať bezchybný vzhľad tváre. Zloženie je okysličené, pena sa pri kontakte s pokožkou mení na penu levanduľovej farby. Prípravok obsahuje kaolínový íl, bentonit, vilín, aloe vera a koreň sladkého drievka. Maska na dodanie energie a vitality, zvodného lesku a oddýchnutého vzhľadu.

  Kúpiť si ho môžete na stránke Il De Bote. Cena s maximálnou zľavou 2670 Euro. Plná cena – 3560 Euro. Maska je k dispozícii v 50 ml fľaštičke. Dávkovač je radosť používať. Ak ho budete používať 2-3-krát týždenne, vyčerpá sa za 2-3 týždne.

  Výhody

  • bezchybný vzhľad;
  • vyživujúce zloženie;
  • jedinečný levanduľový bublinkový základ.

  Nevýhody

  • vysoké náklady;
  • malý objem.

  Origins By All Greens Penivá hĺbkovo čistiaca maska so zeleným čajom, Spir
   A špenát

  Hodnotenie: 4.8

  BY ALL GREENS FOAMING DEEP CLEANSING MASK WITH GREEN TEA SPIR<ul></div><p>INA A PÔVOD ŠPENÁTU.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/28016666193791-298-.jpg“ height=“400″ title=“BY ALL GREENS PENIVÁ HĹBKOVO ČISTIACA MASKA SO ZELENÝM ČAJOM</p><ul>INA A PÔVOD ŠPENÁTU.webp“><p>Ďalšou v poradí je maska, ktorá okrem ílu obsahuje aj špenát, zelený čaj a kaolín. Tieto látky poskytujú okamžitú očistu, výživu a detoxikáciu. Prípravok odstraňuje všetko nadbytočné z mazových kanálikov, nevysušuje ani nedráždi. Úžasne vonia. Výsledkom je svieža a žiarivá pleť, vysušené zápaly a zmiznuté pupienky.</p><p>Je škoda, že maska je menej penivá, pretože okrem výhod nás zaujímajú aj magické bubliny. Z tohto dôvodu sme nemohli dať výrobku prvé miesto. Stojí 3360 Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>expresné čistenie;</li><li>nedráždi;</li><li>vynikajúca vôňa;</li><li>úľava od akné a pupienkov.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nie každý si to môže dovoliť;</li><li>dobre nepení.</li></ul><h3>TONY MOLY Tako Pore Bubble Pore Pack</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=TONY MOLYTAKO BALENIE S BUBLINKAMI NA PÓRY 65G

  Ďalšou špičkou je dômyselný dizajn obalu. Vďaka hĺbkovému čisteniu pokožky sa kanáliky rýchlo zbavia kožného mazu a nečistôt, zmizne zápal, normalizuje sa rovnováha vody a tukov a odstránia sa patogény. Medzi účinné látky patrí rašelinová voda, taurín, soľ z Mŕtveho mora, íl z Rotorua a ženšenový extrakt.

  Súdiac podľa recenzií, obsah zapuzdrený v maske chobotnice dokonale čistí horné vrstvy pokožky, takže tvár vyzerá svieža a zdvihnutá. Tento výrobok reaguje na pokožku normálne, nespôsobuje alergické reakcie. Cena je plne odôvodnená vysokou kvalitou kórejského výrobku. Maska stojí 1260 Euro.

  Výhody

  • slušná kvalita
  • jedinečný dizajn fľaše;
  • Svieža a tónovaná tvár na konci dňa;
  • bez alergie.

  Nevýhody

  • žiadne veľké nevýhody.

  Cos.W O2 Bubble Volcanic Black Mask

  Hodnotenie: 4.6

  O2 BUBBLE VOLCANIC BLACK MASK od COS.W.webp

  Vďaka obsahu hyaluronátu, výťažkov z pomaranča, citróna a čučoriedok je maska ideálna pre zmiešanú a mastnú pleť. Vulkanický íl absorbuje prebytočný maz, odstraňuje komedóny a zanecháva pleť matnú. Odstraňuje toxíny a baktérie z pokožky. Alantoín upokojuje podráždenie a hojí pokožku.

  Dievčatá sú nadšené sviežou penou s malými bublinkami. Mikromasážny efekt pomáha zlepšovať krvný obeh. 1 vrece stojí 175-190 Euro.

  Výhody

  • prospešné zložky;
  • Svieža, príjemná pena;
  • boj proti mastnote;
  • zlepšenie krvného obehu;

  Nevýhody

  • žiadne veľké nevýhody.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: