18 najlepších rýchlovarných kanvíc

*Editor’s top knife picks. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamu ani sprievodcu nákupom. Pred nákupom by ste sa mali poradiť s odborníkom.

Dnešná recenzia je venovaná rýchlovarným kanviciam. 18 najlepších modelov od renomovaných domácich a zahraničných výrobcov. Pre pohodlie čitateľov sme nominovaných rozdelili do 5 kategórií:

 1. Lacné.
 2. plastové puzdro.
 3. V prípade kovu.
 4. Sklenené puzdro.

„Inteligentné“ rýchlovarné kanvice s ovládaním pomocou smartfónu.

Pri výbere konkrétnych modelov pre jednotlivé skupiny sme zohľadňovali nielen obľúbenosť značky, ale aj použité technologické riešenia, ich praktickosť a funkčnosť. Medzi naše kľúčové kritériá výberu patria reálne skúsenosti s používaním spotrebiča. Ako zdroj informácií sme použili spätnú väzbu od zákazníkov, ktorí už elektrické kanvice používajú, a mohli sme zostaviť podrobnú recenziu konkrétneho modelu s výhodami, nevýhodami a funkciami.

Všetky informácie pre našu recenziu boli prevzaté z rôznych verejných zdrojov – recenzných stránok, oficiálnych webových stránok výrobcov, trhoviska Yandex.Trh a iné online zdroje.

Ako si vybrať rýchlovarnú kanvicu

Pri výbere rýchlovarnej kanvice je potrebné zohľadniť nasledujúce faktory:

 1. Výkon vykurovacieho telesa.
 2. Zväzok.
 3. Materiál puzdra.
 4. Dostupnosť ďalších funkcií.

Výkon je jedným z kľúčových kritérií pri výbere rýchlovarnej kanvice, najmä ak ide o domy so starými rozvodmi, ktoré nevydržia špecifické zaťaženie. Výkon vykurovacieho telesa sa pohybuje od 500 W do 3 000 W v závislosti od modelu. Väčšina moderných rýchlovarných kanvíc má vykurovacie teleso s výkonom 1500 – 2000 wattov.

Ďalším dôležitým kritériom pri výbere konkrétneho modelu je kapacita kanvice. V tomto prípade bude všetko závisieť od počtu ľudí, ktorí budú piť čaj alebo kávu v rovnakom čase. Pre trojčlennú rodinu je kapacita 1-1.2 litre a pre veľkú spoločnosť 6-7 ľudí je lepšie kúpiť kanvicu na 1.8-2 litre. Treba si tiež uvedomiť, že čím menšie množstvo vody sa naleje, tým rýchlejšie zovrie.

Pri výrobe rýchlovarných kanvíc sa používajú tri základné materiály:

 1. Plastové.
 2. Kov.
 3. Sklo.

Plastové kanvice sú cenovo najdostupnejšie, preto ich často nájdete na domácom trhu. Nevýhodou tohto riešenia je možný chemický zápach, ktorého sa dá ťažko zbaviť (najmä pri najlacnejších modeloch od neznámych čínskych výrobcov).

Medzi kovovými kanvicami sú obľúbené najmä modely s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele. Ich hlavnou výhodou je štýlový vzhľad, absencia reakcie kovu s horúcou vodou, ako aj zvýšená mechanická odolnosť. Tieto kanvice majú aj nevýhody – je to vysoká cena, ako aj pravdepodobnosť úniku v miestach, kde sú pripevnené priehľadné vložky na určenie hladiny vody.

Sklenené kanvice sú na vrchole popularity vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu (najmä modely s vnútorným osvetlením) a maximálnej šetrnosti k životnému prostrediu (žiadny kontakt vody s plastom alebo inými materiálmi). Všetky majú rovnakú nevýhodu – sú krehké. Skúsenosti však ukazujú, že pri správnom zaobchádzaní budú spotrebiče fungovať niekoľko rokov.

Výber kanvice môžu ovplyvniť ďalšie funkcie spotrebiča. Medzi hlavné možnosti patrí možnosť nastavenia konkrétnej úrovne ohrevu vody, presná regulácia teploty, ako aj udržiavanie teplej vody. Je tiež potrebné oddeliť kategóriu „inteligentných“ rýchlovarných kanvíc, ktoré možno ovládať zo smartfónu alebo prostredníctvom hlasového asistenta Alice.

Správna kanvica vám poskytne dostatok horúcej vody na všetky nápoje a vydrží dlho.

Najlepšie kanvice

NomináciaUmiestnenieNázovCena
Najlepšie lacné rýchlovarné kanvice3Wizardica EC 0,5/0,5-220359 €
2Leben 475-154530 €
1IR-1347546 €
Najlepšie plastové kanvice4Scarlett SC-10201 135 €
3Hotter HX-0101 250 €
2Bosch TWK 3A0131 752 €
1Tefal KO 299 Express Plastic1 649 €
Najlepšia kovová rýchlovarná kanvica4REDMOND RK-M1831 903 €
3Bosch TWK 71012 885 €
2Kitfort KT-6213 150 €
1De’Longhi KBOV 20015 519 €
Najlepšie sklenené rýchlovarné kanvice4VITEK VT-70371 789 €
3REDMOND RK-G1921 682 €
2Kitfort KT-640-41 698 €
1

olaris PWK 1753CGL

1 970 €
Najlepšia inteligentná rýchlovarná kanvica (ovládanie cez smartfón)3REDMOND SkyKettle G214S2 100 €
2Xiaomi Mi Smart Kettle Pro3 297 €
1

PWK 1775CGLD WIFI IQ Home

5 990 €

Najlepšie lacné rýchlovarné kanvice

Do kategórie Najlepšie lacné elektrické kanvice sme vybrali 3 modely od Slovenskách a zahraničných výrobcov. Všetky nominované modely sa vyznačujú optimálnym pomerom medzi cenou a kvalitou, pričom každá kanvica sa môže pochváliť jedinečným dizajnom a funkčnosťou.

Masteritsa EF 0,5/0,5-220

Hodnotenie: 4.1

MASTERICA EH 0,5/0,5-220

Prvý model v kategórii najlepších lacných rýchlovarných kanvíc – Masteritsa EF 0,5/0,5-220. Masteritsa je mladá domáca značka, pod ktorou sa vyrábajú rôzne malé domáce spotrebiče. Táto kanvica je vyrobená v Rusku a má jednoročnú záruku.

Dizajn kanvice je čo najjednoduchší. Prakticky tradičná kanvica v plastovom obale. Kompaktné rozmery a objem len 0 litrov.5 litrov. Plášť je vyrobený z potravinárskeho plastu, ktorý eliminuje nepríjemné pachy počas celej životnosti a zabezpečuje bezpečný kontakt s vodou. Liatinová kanvica, plochá, so zdvíhacím vekom (čo najjednoduchšia konštrukcia s jednou osou) a nehrejivou rukoväťou.

Kanvica je ideálna na rýchle uvarenie malého množstva vody, a preto sa často používa na chate, v garáži alebo ako cestovný variant. Má príkon len 500 W a priemerný čas varu menej ako 5 minút.

Ak chcete začať pracovať, musíte zasunúť kábel do konektora na tele kanvice (v skutočnosti pripojte kanvicu priamo k napájaciemu káblu), nabrať vodu (sú tu značky minimálnej a maximálnej hladiny) a zapojiť ju do zásuvky.

Dodáva sa v štyroch farbách (červenej, béžovej, zelenej a fialovej), takže si môžete vybrať tú správnu možnosť pre svoju dekoráciu.

Výhodou kanvice pre majiteľov je jej kompaktná veľkosť, rýchly čas varu a nízke náklady. Medzi nevýhody patrí absencia automatického vypnutia a krátky napájací kábel.

Makeritsa EF 0,5/0,5-220 odporúčame všetkým, ktorí chcú veľmi jednoduchú a kompaktnú rýchlovarnú kanvicu pre 1-2 osoby, ktorá je ideálna na cesty alebo na chatu.

Výhody

 • Kompaktná veľkosť.
 • Zachovanie čo najjednoduchšieho dizajnu.
 • Potravinárske plasty.

Nevýhody

 • Nemôže zostať bez dozoru.
 • Žiadne automatické vypnutie a krátky kábel (na základe recenzií používateľov).

Leben 475-154

Hodnotenie: 4.5

Leben 475-154

Ďalšou kanvicou v našej recenzii je Leben 475-154 od mladého ruského výrobcu, ktorý vyrába malé spotrebiče v cenovo dostupnom segmente od roku 2015. Vyrobené v Číne a vzťahuje sa na ne jednoročná výrobná záruka.

Ide o jednu z najlacnejších kanvíc s kovovým telom a uzavretým vykurovacím telesom. Model je vyrobený v klasickom dizajne, ktorý kopíruje prvé kotúčové kanvice Tefal Vitesse, ktoré sa objavili začiatkom roka 2000.

Kanvica vyzerá štýlovo a draho vďaka kombinácii leštenej nehrdzavejúcej ocele a matného čierneho plastu.

Kľúčovou vlastnosťou modelu je diskové vykurovacie teleso, ktoré nekrváca a vydrží dlhšie ako tradičná „kanvica“. Takisto sa oveľa ľahšie čistí od vápenatých usadenín a iných nečistôt.

Kontaktná podložka kanvice je umiestnená v strede podstavca, čo umožňuje jej voľné otáčanie okolo osi. Je to veľmi pohodlné, pretože používateľ nemusí vstupovať do konektora a kanvicu môžu pohodlne používať ľaváci aj praváci.

Model je vybavený systémom automatického vypnutia pri varení, ako aj blokovaním zapnutia bez vody. Vďaka tomu je prevádzka zariadenia čo najbezpečnejšia.

Kapacita kanvice je 1.8 litrov a výkon ohrievača je 1500 W. S takýmto výkonom zariadenie nespôsobuje kritické zaťaženie elektrickej siete, takže ho možno používať takmer vo všetkých domoch, bytoch a iných.

Používatelia si pochvaľujú štýlový vzhľad kanvice, diskový ohrievač a systém automatického vypnutia. Medzi nevýhody patrí zápach plastu, ktorý po niekoľkých vareniach zmizne.

Moderný vzhľad, vysoké bezpečnostné štandardy, praktickosť a nízka cena umožnili rýchlovarnej kanvici Leben 475-154 zaujať popredné miesto medzi konkurenciou vo svojej cenovej kategórii.

Výhody

 • Kovový a plastový kryt.
 • Ohrievač diskov.
 • Automatické vypnutie pre vriacu a prázdnu vodu.

Nevýhody

 • Silný zápach plastu (podľa spotrebiteľských správ).

IR-1347

Hodnotenie: 4.6

IRIT IR-1347

Náš prehľad lacných rýchlovarných kanvíc uzatvára model irit IR-1347 od obľúbenej Slovensko-čínskej spoločnosti. Kanvica sa montuje v Číne a prechádza dvojitou kontrolou kvality – každý výrobok sa testuje na účinnosť v továrni a potom pri dodávke do Ruska. Záruka výrobcu – 12 mesiacov.

Konvica je skonštruovaná v tradičnom štýle modelov s kotúčovým ohrievačom, s kombinovaným krytom z nehrdzavejúcej ocele a plastu. Štyri žiarivé farby (oranžová, zelená, ružová a červená) sú zvláštnosťou.

Z hľadiska technických špecifikácií je tento model prakticky nerozoznateľný od už spomínanej rýchlovarnej kanvice Leben 475-154.

Medzi hlavné prednosti patria svetlé farby, štýlový exteriér a ohrievač diskov. Nevýhodou je mierna vôľa a štrbiny medzi plastovými časťami na rukoväti kanvice.

Odporúčame rýchlovarnú kanvicu Leben 475-154 pre jej jasný vzhľad a praktickosť.

Výhody

 • 4 rôzne farby.
 • Telo je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a plastu.
 • Otáčanie stojana o 360 stupňov.
 • Automatické vypínanie a blokovanie bez vody.

Nevýhody

 • Voľnosť a medzery medzi plastovými prvkami na rukoväti.

Najlepšie plastové kanvice

Do tejto kategórie sme vybrali 4 kanvice od obľúbených domácich a zahraničných výrobcov. Všetky modely majú svoje jedinečné vlastnosti (vzhľad, typ dizajnu, funkčnosť atď.)..), vďaka čomu sa stali najlepšími vo svojej kategórii.

Scarlett SC-1020

Hodnotenie: 4.6

SCARLETT SC-1020

Prvým modelom v tejto kategórii je Scarlett SC-1020 od známej čínskej značky. Na rýchlovarnú kanvicu sa vzťahuje jednoročná záruka od výrobcu a prostredníctvom dobre rozvinutej siete servisných stredísk môže používateľ vyriešiť akýkoľvek problém s údržbou a opravou spotrebičov.

Model je vybavený kotúčovým ohrievačom a centrálnou kontaktnou skupinou, ktorá umožňuje otáčanie okolo svojej osi.

Použitie dvoch typov plastu – matného a priesvitného – odlišuje zariadenie od jeho náprotivkov. Vďaka tomu môžete vidieť hladinu vody v kanvici. Na čiernom plaste sú vodováhy a maximálna kapacita kanvice je 2.2 .

Model je vybavený jasným modrým podsvietením, ktoré sa zapína počas činnosti vykurovacieho telesa. Umožňuje nielen jasne vidieť aktuálnu hladinu vody, ale dodáva kanvici aj štýlový a výrazný vzhľad.

Okrem plastu boli na konštrukciu tela použité aj prvky z nehrdzavejúcej ocele – okraj na dne a veko s reliéfom kvetu. Samotné veko sa pohodlne otvára pomocou tlačidla umiestneného v hornej časti rukoväte. Vypínač je umiestnený v spodnej časti pod rukoväťou.

S výkonom ohrievača 2200 W sa celý objem uvarí za niekoľko minút. Výtok má zabudované odnímateľné sitko, ktoré zachytáva usadeniny vodného kameňa.

Napájací kábel je dlhý 70 cm, takže kanvicu ľahko umiestnite vedľa zásuvky. Prebytočný drôt sa dá pohodlne ukryť v podstavci.

Majitelia spotrebičov si všímajú rýchle varenie, štýlový vzhľad, podsvietenie a dobrú ergonómiu kanvice. Medzi nevýhody niektorých spotrebiteľov patrí nie veľmi dobrý tvar výtoku, ktorý vynecháva niekoľko kvapiek.

Originálny dizajn, podsvietenie, systém automatického vypnutia a prijateľná cena umožnili kanvici Scarlett SC-1020 stať sa jedným z lídrov vo svojej cenovej skupine.

Výhody

 • Vnútorné podsvietenie.
 • Automatické otváranie veka.
 • Vysoký výkon (2200 W).

Nevýhody

 • Nie veľmi dobrý tvar výtoku (podľa recenzií spotrebiteľov).

Hotter HX-010

Hodnotenie: 4.7

Hotter HX-010

Hotter HX-010 je kompaktná rýchlovarná kanvica od ruskej značky, ktorá predstavuje jedny z najlepších aerogrilov a iných malých kuchynských spotrebičov. Vyrobené v Číne a vzťahuje sa na ne jednoročná výrobná záruka.

Zvonku vyzerá kanvica celkom štýlovo a originálne vďaka neobvyklému kužeľovitému tvaru s reliéfnymi stranami. Hlavné telo je vyrobené z priesvitného plastu, vďaka ktorému je hladina vody veľmi dobre viditeľná. Model je k dispozícii v dvoch farbách – zelenej a modrej. Spodná časť je vyrobená z plastu a dočasne slúži ako podpera.

Vo vnútri je nainštalovaný diskový ohrievač s výkonom 1100 W a kanvica má objem 0.8 litrov. Tlačidlo zapnutia s indikátorom sa nachádza na spodnej strane krytu.

Hlavným rozdielom medzi týmto modelom a konkurenciou je skladacia konštrukcia, vďaka ktorej je kanvica ešte kompaktnejšia. Ak chcete kanvicu zložiť, stačí jednou rukou jemne stlačiť hornú časť tela a druhou rukou jemne zatlačiť veko.

Veko sa automaticky otvára stlačením tlačidla, vďaka čomu je používanie modelu pohodlnejšie.

Podľa recenzií na stránke Yandex.Na trhu bola kanvica označená ako „výber kupujúceho“ s hodnotením 4.8 z 5 a 98 % používateľov ho odporúča na kúpu. Medzi výhody spotrebiča patrí originálny vzhľad a skladací dizajn, kompaktné rozmery a nízka spotreba energie. Nevýhodou je neodnímateľný napájací kábel a žiadna priehradka na jeho uloženie.

Zariadenie Hotter HX-010 odporúčame na použitie v domácnostiach so starou elektroinštaláciou, ako aj na cesty do vidieckych domov alebo na služobné cesty.

Výhody

 • Nízke zaťaženie striedavým prúdom (1100 W).
 • Skladacia konštrukcia.
 • Ochrana proti prehriatiu.
 • Kompaktné rozmery.

Nevýhody

 • Po varení sa tlačidlo zapnutia musí vrátiť do pôvodnej polohy.
 • Šnúra nie je odnímateľná (podľa recenzií používateľov).

Bosch TWK 3A013

Hodnotenie: 4.8

BOSCH TWK 3A013

Ďalšou kanvicou v našom zozname je Bosch TWK 3A013 od obľúbeného nemeckého výrobcu domácich spotrebičov a ďalších výrobkov pre domácnosť. Na model sa vzťahuje jednoročná záruka, krajina montáže – Čína.

Výrobca sa rozhodol odkloniť od klasického dizajnu rýchlovarných kanvíc s kotúčovými prvkami a dal tomuto modelu moderný a štýlový vzhľad s podlhovastým valcovým telom. Kanvica má tradične centrálny napájací konektor a pri montáži na základňu sa môže otáčať okolo svojej osi.

Jednou z vlastností tohto modelu je mechanizmus otvárania veka. Model nemá žiadne tlačidlá a na otvorenie veka ho musíte otočiť o pol otáčky a vytiahnuť ho. Možno sa to nezdá veľmi pohodlné, ale v skutočnosti je to najpraktickejší a najbezpečnejší spôsob skladania kanvice. Prvá výhoda – veko je bezpečne upevnené, takže sa nemôže náhodne otvoriť pri nalievaní horúcej vody z kanvice (napr. náhodným stlačením tlačidla). Druhý dôležitý bod – kanvica nebude fungovať bez veka, ktoré eliminuje vyvarenie vody a poruchu zariadenia.

Ďalšou funkciou tohto modelu je nastavenie tlačidla napájania do nefunkčnej polohy pri vybratí kanvice zo základne. Tým sa zabráni opätovnému vykypeniu vody a prehriatiu vykurovacieho telesa, keď sa spotrebič následne postaví na stojan.

Kapacita kanvice je 1.7 litrov a na sledovanie hladiny vody sú na oboch stranách tela priehľadné vložky so stupnicou.

Model je k dispozícii v štyroch farbách – bielej, čiernej, červenej a béžovej. Farebné kanvice sa od seba odlišujú len posledným číslom v nomenklatúre.

Majitelia vyzdvihujú moderný, elegantný dizajn, vysokokvalitný plast a tesne priliehajúce veko. Medzi nevýhody pre spotrebiteľov patrí pomalý ohrev plnej kanvice.

Štýlový moderný dizajn, premyslená konštrukcia, bezpečnostný systém a kvalitné použité materiály umožnili rýchlovarnej kanvici Bosch TWK 3A013 obsadiť jedno z popredných miest v našom hodnotení.

Tefal KO 299 Express Plastic

Hodnotenie: 4.9

Tefal KO 299 Express Plastic

Plastová kanvica Tefal KO 299 Express uzatvára náš prehľad štyroch najlepších plastových kanvíc. Čajníky Tefal sú zaslúžene na čele svojej skupiny výrobkov už viac ako 20 rokov, pretože táto značka bola jedným z prvých modelov s uzavretým kotúčovým výhrevným telesom (slávna séria Vitesse). Kanvice boli také úspešné, že ich dizajn dodnes kopírujú iní výrobcovia. Model sa vyrába v Číne vo vlastnej továrni a vzťahuje sa naň dvojročná záruka.

Charakteristickým prvkom kanvice je stupnica s označením hladiny vody. Celková kapacita je 1.5 litrov, ale stupnica je rozdelená na 2 časti. Hladinu vody môžete vidieť nad 05.-0.Kanvica má objem 6 litrov, zatiaľ čo malá kanvica má rozdelenie na jednu alebo dve šálky, čo je veľmi výhodné, keď nemá zmysel variť plnú kanvicu.

Model sa môže pochváliť aj komplexným bezpečnostným systémom. Prístroj nepracuje bez vody a s otvoreným vekom, a ak sa kanvica odstráni z podstavca, resetuje tlačidlo zapnutia do nulovej polohy.

Podľa recenzií zákazníkov na stránke otziv- má kanvica hodnotenie 4.55 z 5. Na zdroji Yandex.Tento model získal prestížnu známku „buyers‘ choice“ a hodnotenie 4 na trhu.6. 94 % majiteľov spotrebičov odporúča tento výrobok na kúpu.

Medzi výhodami respondenti uvádzajú praktický indikátor pre 1-2 šálky, rýchle nahriatie a komplexný systém ochrany (vybratie zo základne, uzamknutie zariadenia bez vody a s otvoreným vekom). Nevýhody, ktoré niektorí spotrebitelia uvádzajú, sú vysoká hladina hluku pri varení, ale to je charakteristická vlastnosť všetkých diskových kanvíc.

Odporúčame Tefal KO 299 Express Plastic pre jeho premyslenú konštrukciu, klasický dizajn a dobrý bezpečnostný systém.

Výhody

 • Zobrazenie dvojitej stupnice.
 • Vysoká úroveň zabezpečenia.
 • Kvalitná konštrukcia.

Nevýhody

 • Úrovne hluku.

Najlepšie kovové elektrické kanvice

Do tejto kategórie sme vybrali 4 modely rýchlovarných kanvíc od obľúbených domácich a zahraničných výrobcov. Všetky modely majú puzdro z nehrdzavejúcej ocele, ktoré zaručuje dlhú životnosť a vysokú mechanickú odolnosť. Napriek niektorým podobnostiam má každá kanvica svoje vlastné charakteristické vlastnosti, ktoré ju robia najlepšou vo svojej skupine.

REDMOND RK-M183

Hodnotenie: 4.6

REDMOND RK-M183

Našu recenziu začíname modelom REDMOND RK-M183. Táto kanvica je vyrobená v klasickom puzdre s charakteristickými „súdkovitými“ stranami. Výrobca použil oceľ AISI 304. Je to potravinárska nehrdzavejúca oceľ so zvýšeným obsahom chrómu, ktorá má zvýšenú odolnosť voči teplote, agresívnemu prostrediu a mechanickému poškodeniu.

Jednou z vlastností modelu je prítomnosť modrého podsvietenia LED vo vnútri, ktoré kanvici dodáva štýlový vzhľad. Svetlo je viditeľné cez bočné priehľadné okienko na kryte a plastovú vložku vo veku.

Tlačidlo na otvorenie veka a zapnutie kanvice sa nachádza v hornej časti rukoväte kanvice. Integrovaná vyberateľná sieťka na odstraňovanie vodného kameňa vo výtoku.

Používatelia oceňujú štýlový dizajn, atraktívny vzhľad kanvice vďaka podsvieteniu a relatívne nízku hladinu hluku počas prevádzky. Medzi nevýhodami niektorí spotrebitelia uvádzajú príliš krátky napájací kábel.

REDMOND RK-M183 Dostupná cena, štýlový vzhľad a použitie vysokokvalitných materiálov radia kanvicu medzi najlepšie vo svojej skupine produktov.

Výhody

 • Telo a ohrievací disk z ocele AISI 304.
 • Vnútorné svetlo.
 • Veko sa dá otvoriť pomocou tlačidla.

Nevýhody

 • Krátky sieťový kábel.

Bosch TWK 7101

Hodnotenie: 4.7

BOSCH TWK 7101

Ďalším modelom v našom hodnotení je Bosch TWK 7101 od obľúbenej nemeckej značky. Kanvica má originálny dizajn s hladkým valcovým telom. Vďaka tomu ju možno bez problémov integrovať do každej modernej kuchyne.

Výrobca sa snažil minimalizovať použitie plastu v konštrukcii kanvice a obmedzil jeho kontakt s vodou. Tento model má kryt z nehrdzavejúcej ocele vrátane veka a disku vykurovacieho telesa. Jediný kontakt medzi vodou a plastom je cez priesvitnú vložku s ukazovateľom hladiny, ktorá sa nachádza na zadnej strane pod rukoväťou. Samotná rukoväť je tiež vyrobená z plastu, ale nie je v žiadnom prípade v kontakte s vodou. Táto konštrukcia zabraňuje nepríjemnému a nepríjemnému zápachu, ktorý sa môže hromadiť pri varení vody.

Pre väčšie pohodlie sa veko otvára pomocou tlačidla a vyklápa sa až o 90 stupňov, čo umožňuje ľahký prístup do vnútra kanvice na jej čistenie.

Vo všetkých ostatných vlastnostiach a konštrukčných prvkoch sa model prakticky nelíši od predtým posudzovaných rýchlovarných kanvíc. Prístroj je vybavený systémom automatického varenia a ochranou proti zapnutiu bez vody, má tradičnú okrúhlu základňu s kontaktnou skupinou v strede a malým sieťovým káblom.

Majitelia spotrebičov si pochvaľujú originálny moderný dizajn a pohodlnú ergonomickú rukoväť. Nevýhodou je podľa niektorých používateľov nepohodlná vizuálna kontrola hladiny vody.

Odporúčame rýchlovarnú kanvicu Bosch TWK 7101 pre tých, ktorí si chcú kúpiť spoľahlivé zariadenie od známeho nemeckého výrobcu v modernom lakonickom a prísnom dizajne.

Výhody

 • Telo z nehrdzavejúcej ocele, minimum plastu.
 • Pohodlná ergonomická rukoväť.
 • Otváranie veka pomocou tlačidla.

Nevýhody

 • Vodováha je umiestnená za rukoväťou, čo nie je pohodlné (podľa recenzií spotrebiteľov).

Kitfort KT-621

Hodnotenie: 4.8

Kitfort KT-621

Ďalší model rýchlovarnej kanvice od obľúbeného ruského výrobcu Kitfort KT-621. Vzhľad zariadenia sa podobá na predtým recenzovanú kanvicu od spoločnosti Bosch – rovnaký štýlový elegantný dizajn, ktorý dokonale zapadá do každého moderného interiéru.

Samotné telo je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a jeho veko sa otvára pomocou tlačidla, ktoré sa stalo tradičným pre väčšinu kovových kanvíc.

Charakteristickým znakom tohto modelu je multifunkčná základňa s ovládacími tlačidlami. Používatelia môžu zapnúť štandardný režim ohrevu, zvoliť pevné nastavenie teploty (40, 70, 90 alebo 100 stupňov) a zvoliť funkciu udržiavania tepla (na 1 hodinu). Keď teplota dosiahne nastavenú teplotu, kontrolka okolo tlačidla prestane blikať a kanvica vydá krátke dvojité pípnutie.

Podľa recenzií na stránke Yandex.Market, kanvica získala prestížnu známku „voľba spotrebiteľa“ s hodnotením 4.8, pričom 94 % respondentov ho odporúča na kúpu. Medzi výhody majiteľov technológie patrí dobrá funkčnosť modelu, štýlový vzhľad a jednoduché používanie. Medzi nevýhody patrí nepohodlná stupnica hladiny vody, ktorá sa nachádza za rukoväťou.

Rýchlovarná kanvica Kitfort KT-621 je skvelým riešením pre milovníkov čaju, kávy a iných nápojov, ako aj pre rodičov s malými deťmi, ktorí potrebujú vodu rôznych teplôt na prípravu dojčenskej výživy.

Výhody

 • Výber teplotného režimu.
 • Funkcia udržiavania teploty.
 • Štýlový vzhľad.

Nevýhody

 • Nepríjemná stupnica hladiny vody za rukoväťou.

De’Longhi KBOV 2001

Hodnotenie: 4.9

De'Longhi KBOV 2001

Dokončenie prehľadu kovových kanvíc De’Longhi KBOV 2001. Model patrí do prémiového radu Icona, ktorý zahŕňa aj hriankovač a kávovar. Produkt je vyrobený v Číne a má dvojročnú výrobnú záruku.

Kľúčovým prvkom tohto modelu je dizajn vo vintage štýle, ktorý vyvinuli talianski remeselníci. Kanvica je skutočným skvostom v každej klasickej kuchyni a dodáva interiéru charakter.

Puzdro je vyrobené z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele – vnútri leštené a zvonka lakované v jednej z niekoľkých farieb (hnedá, čierna, béžová, zelená). Výber farieb sa môže líšiť v závislosti od trhu. Nos a okraj na spodnej časti tela sú chrómované, čo dodáva výrobku ušľachtilý a pôsobivý vzhľad.

Osobitne by sme chceli vyzdvihnúť originálny „zobákovitý“ tvar výlevky, vďaka ktorému je nalievanie vody do šálky veľmi pohodlné. Kanvica sa zapína stlačením páčky v zadnej časti krytu pod stupnicou hladiny, pričom činnosť spotrebiča signalizuje malá bočná LED dióda.

Užitočná kapacita je 1.7 litrov a plošný výkon ohrievača 2 000 W.

V službe Yandex.Market udelil známku „Buyer’s Choice“ s hodnotením 4.7 bodov. Majitelia jednoznačne pozitívne hodnotia neobvyklý a štýlový vintage dizajn, ako aj vysokú kvalitu použitých materiálov, širokú škálu farieb a dobrú kvalitu vyhotovenia. Nevýhodou je podľa niektorých používateľov zvýšená hlučnosť počas prevádzky a tesné veko.

Jedinečný vzhľad, premyslená konštrukcia a vysoká kvalita montáže umožnili rýchlovarnej kanvici De’Longhi KBOV 2001 stať sa jedným z lídrov vo svojej skupine výrobkov.

Výhody

 • Neobvyklý vintage dizajn.
 • Puzdro z nehrdzavejúcej ocele, minimálne z plastu.
 • Pohodlný tvar výtoku.
 • Farebný rozsah.

Nevýhody

 • Vysoká cena.
 • Príliš hlučný (podľa recenzií spotrebiteľov).

Najlepšie sklenené čajníky

Do tejto časti nášho prehľadu sme vybrali 4 modely od renomovaných domácich a zahraničných výrobcov. Napriek pomerne veľkej vizuálnej a funkčnej podobnosti medzi nominovanými, každá kanvica má svoje vlastné výhody a jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým zaslúžene získava titul najlepšej vo svojej skupine produktov.

VITEK VT-7037

Hodnotenie: 4.6

VITEK VT-7037

Prehľad najlepších sklenených rýchlovarných kanvíc začíname modelom VITEK VT-7037 od populárnej ruskej značky malých domácich spotrebičov. Vyrobené v Číne, dodáva sa s ročnou továrenskou zárukou.

Telo je vyrobené z troch materiálov – hlavné telo zo žiaruvzdorného skla, horné a dolné prvky z nehrdzavejúcej ocele a čierneho matného plastu, rukoväť – celá z plastu. Táto kombinácia dodáva technike štýlový a výrazný vzhľad.

Tento model má 2200-wattový ohrievač, ktorý umožňuje variť plný objem (1.8 litrov) v priebehu niekoľkých minút. Veko zariadenia sa automaticky otvorí pomocou tlačidla a po dovarení alebo odobratí z podstavca sa kanvica sama vypne.

Okrem toho je vo výlevke kanvice odnímateľná filtračná sieťka.

Jednou z vlastností modelu je prítomnosť vnútorného podsvietenia, ktoré je vyrobené technológiou Color. LED pásik je umiestnený na vonkajšom obvode vykurovacieho kotúča a je spoľahlivo chránený pred vodou a vysokými teplotami. Čajová kanvica počas používania svieti modrým svetlom, čo jej dodáva výrazný vzhľad. Spoločnosť VITEK ako prvá uviedla na Slovenská trh sklenenú kanvicu s vnútornou žiarovkou, čím otvorila úplne nový smer v oblasti malých kuchynských spotrebičov.

Majitelia kanvice si pochvaľujú jej originálny dizajn, šetrnosť k životnému prostrediu (minimum plastu), rýchle varenie a prítomnosť svetla vo vnútri kanvice. Medzi nevýhody patrí úzky výtok, cez ktorý voda zle prúdi.

Kanvicu VITEK VT-7037 odporúčame pre jej originálny dizajn, použitie moderných kvalitných materiálov a prijateľnú cenu.

Výhody

 • Nádrž je vyrobená z lisovaného skla.
 • Podsvietenie vo vnútri puzdra.
 • Rýchle varenie vody.

Nevýhody

 • Úzky výtok, slabý tlak vody.

REDMOND RK-G192

Hodnotenie: 4.7

REDMOND RK-G192

Ďalší model v našom hodnotení – REDMOND RK-G192 od obľúbeného čínskeho výrobcu domácich spotrebičov (predovšetkým multifunkčných varičov). Na kanvicu sa vzťahuje oficiálna výrobná záruka na 1 rok.

Klasicky tvarovaný kryt je vyrobený zo špeciálneho skla, ktoré odoláva teplu a praskaniu. Jedna z vlastností zariadenia – výtok je tiež vyrobený zo skla, a nie z plastu ako väčšina analógov.

Model sa môže pochváliť dômyselne navrhnutým vekom a ergonomickou rukoväťou. Veko možno otvoriť stlačením stredového tlačidla. Bonusom je, že veko má zabudovaný filter proti vodnému kameňu, nie výlevka.

Špeciálny tvar rukoväte z brúseného plastu umožňuje držať aj plnú kanvicu jednou rukou a voľne nalievať vriacu vodu do šálok.

Uzavretý výkon ohrievača 2200 W poskytuje rýchly čas varu 1.6 litrov vody pri maximálnom naplnení. Modré podsvietenie vnútri žiarovky dodáva kanvici štýlový a moderný vzhľad. Rozloženie LED pásu je podobné ako pri predtým recenzovanom modeli VITEK VT-7037.

Jedna z vlastností modelu – použitie kontaktných skupín popredného britského výrobcu STRIX vám umožní čo najpraktickejšiu alebo najbezpečnejšiu prevádzku kanvice. Prístroj sa vypne bez vody, pri varení alebo po vybratí zo základne (to zabráni stlačeniu tlačidla štart na opätovné spustenie).

Používatelia pozitívne hodnotia vzhľad, podsvietenie a premyslenú ergonómiu. Neboli zistené žiadne závažné nedostatky, okrem toho, že niektorí používatelia zaznamenali pomerne ťažké zariadenie, ale to možno vysvetliť liatym sklom.

Premyslená konštrukcia, podsvietenie, použitie kvalitných komponentov a štýlový vzhľad umožnili rýchlovarnej kanvici stať sa jednou z najlepších vo svojej cenovej skupine.

Výhody

 • Rýchle varenie.
 • Bezpečná prevádzka.
 • Pohodlný mechanizmus otvárania veka.

Nevýhody

 • Veľká hmotnosť vďaka sklenenému puzdru (podľa recenzií používateľov)

Kitfort KT-640-4

Hodnotenie: 4.8

KITFORT KT-640-4

Ďalšou sklenenou kanvicou v našej recenzii je Kitfort KT-640-4 od populárneho ruského výrobcu domácich spotrebičov. Zariadenie je tradične vyrobené v Číne (ako všetky spotrebiče tejto značky) a má ročnú záruku.

Klasický dizajn s mierne súdkovitým tepelne odolným skleneným krytom. Rukoväť, veko a základňa sú vyrobené z plastu. Výrobca vyrába tento model v 5 rôznych farebných variantoch (smaragdový, modrý, ostružinový, sivý a lila), čo vám umožní ľahko si vybrať tú správnu farbu pre váš konkrétny dizajn kuchyne.

Hlavným rozdielom medzi týmto modelom a sklenenými kanvicami, ktoré sme recenzovali skôr, je elektronický systém ovládania, ktorý vám umožňuje zvoliť si konkrétnu teplotu (od 40 do 100 stupňov). Umožňuje zvoliť optimálny prevádzkový režim na varenie rôznych čajov, prípravu detských zmesí a iných jedál a nápojov, pri ktorých je dôležitá konkrétna teplota vody.

Za zmienku stojí aj to, že vďaka elektronickému ovládaniu kanvica hlasno pípa počas varu, pri zapnutí, pri vybratí zo základne a opätovnom postavení na podstavec. Umožňuje počuť varenie kanvice, ak ste v inej miestnosti.

Ďalšou vlastnosťou modelu je, že podsvietenie mení farbu podľa konkrétneho režimu ohrevu. Napríklad pri 40 stupňoch bude zelená, pri 70 jasne modrá (spolu 5 režimov).

Podľa recenzií na stránke Yandex.Trh, kanvica je hodnotená 4.8 z 5 a získal aj známku „výber kupujúceho“. Tento model odporúča 95 % spotrebiteľov. Medzi výhody majiteľov technológie patrí široká škála farieb, elektronické ovládanie, viacero úrovní teploty a originálne podsvietenie. Medzi nevýhodami niektorí používatelia zaznamenali príliš hlasný zvuk a nemožnosť vypnúť zvukový signál pri vybratí/nastavení kanvice na základňu.

Kitfort KT-640-4 sa v našom rebríčku umiestnil na dôstojnom mieste vďaka používateľsky prívetivému ovládaniu, rozsiahlej funkčnosti, štýlovému vzhľadu a primeranej cene.

Výhody

 • Možnosť voľby teploty ohrevu.
 • Elektronické ovládanie.
 • Rôzne farebné podsvietenie (v závislosti od nastavenia teploty).
 • Filter mierky.

Nevýhody

 • Hlasné pískanie, ktoré sa nedá vypnúť (podľa používateľov).

olaris PWK 1753CGL

Hodnotenie: 4.9

Polaris PWK 1753CGL

Náš prehľad najlepších sklenených rýchlovarných kanvíc Polaris PWK 1753CGL od obľúbenej Slovensko-švajčiarskej značky. Oficiálna záruka na výrobok je 3 roky a technika sa vyrába v Číne v modernom závode pod dohľadom švajčiarskych inžinierov.

Navonok sa kanvica príliš nelíši od predchádzajúcich skúmaných modelov – rovnaké klasické telo, rovnaká kombinácia číreho skla a čierneho matného plastu, rovnaké výhrevné teleso a rovnaké modré LED podsvietenie vnútri. Napriek tomu, že tento model vyzerá podobne ako konkurencia, má niektoré vlastnosti, ktoré ho robia jedinečným.

Prvým bodom je vysokokvalitné žiaruvzdorné sklo, ktoré prechádza dodatočným testovaním jednotnosti a štrukturálnej integrity. Absencia skrytých chýb a iných nedokonalostí výrazne predlžuje životnosť materiálu a znižuje jeho krehkosť.

Druhou zaujímavosťou je patentovaná technológia WATERWAY Pro na nalievanie vody bez otvárania veka. Podstatou myšlienky je, že veko má malú priehlbinu s namontovanou pohyblivou klapkou na pružine. Pod tlakom vody sa otvorí do kanvice a potom sa vráti do pôvodnej polohy.

Treťou vlastnosťou je použitie „lekárskej“ nehrdzavejúcej ocele Promedic na vykurovací disk. Tento materiál je odolný voči teplotám a ľahko sa čistí.

Štvrtým bodom je použitie britských kontaktných skupín STRIX, ktoré majú vysokú životnosť (vydržia približne 15 000 cyklov varenia) a zároveň umožňujú bezpečné používanie kanvice. Prístroj sa automaticky vypne pri varení, bez vody sa znovu nespustí a vypne sa, keď ho vyberiete zo stojana bez toho, aby ste ho znovu zapli.

Piatou funkciou je úplne odnímateľné veko, ktoré sa veľmi ľahko čistí pod vodou. Kanvica sa ľahšie čistí zvnútra.

Majitelia techniky pozitívne hodnotia štýlový vzhľad, jednoduchosť čistenia, rýchly čas ohrevu a prítomnosť podsvietenia, ktoré je účinné najmä v noci. Neboli zistené žiadne kritické chyby, ale niektorí spotrebitelia poukazujú na to, že model nie je príliš estetický kvôli trvalej kondenzácii v hornej časti. To nemožno považovať za vadu alebo nedostatok, pretože aj kanvice s uzavretým plášťom (plastové, kovové) produkujú kondenzát, ktorý však nie je viditeľný.

Odporúčame rýchlovarnú kanvicu Polaris PWK 1753CGL pre jej kvalitné materiály, spoľahlivosť a nové technologické riešenia.

Výhody

 • Technológia plnenia vodou WATERWAY Pro.
 • Kontaktné skupiny STRIX.
 • Úplne odnímateľný kryt.
 • Jasné podsvietenie.

Nevýhody

 • Hlučné pri varení.

Najlepšie „inteligentné“ rýchlovarné kanvice (ovládanie smartfónom)

V kategórii „najlepších“ rýchlovarných kanvíc s možnosťou ovládania prostredníctvom smartfónu sú zahrnuté 3 modely populárnych zahraničných a Slovenskách značiek. Modely sa od seba líšia nielen vzhľadom a cenou, ale majú aj vlastné funkčné a dizajnové vlastnosti, ktorými sa odlišujú od konkurencie.

REDMOND SkyKettle G214S

Hodnotenie: 4.7

REDMOND SKYKETTLE G214S

REDMOND SkyKettle G214S otvára túto časť nášho hodnotenia. Kanvica má sklenené telo a podsvietenie a jej vzhľad je prakticky rovnaký ako u základných modelov radu REDMOND a iných výrobcov.

Kľúčové funkcie spočívajú v možnosti ovládať zariadenie prostredníctvom smartfónu. Na tento účel je potrebné stiahnuť aplikáciu R4S (Ready for SKY), pridať nové zariadenie do zoznamu a synchronizovať ho so systémom. Model podporuje aj virtuálnu asistentku Alice.

Upozorňujeme, že kanvicu možno ovládať aj manuálne. Na rukoväti je elektronický modul, pomocou ktorého môžete zariadenie zapnúť a vybrať jedno zo 4 pevných nastavení teploty. Ak chcete získať prístup ku všetkým funkciám, je potrebné nainštalovať aplikáciu do smartfónu.

Možnosti aplikácie sú pomerne rozsiahle a umožňujú vám nastaviť rôzne individuálne nastavenia. Používateľ môže kanvicu zapnúť na diaľku, nastaviť správnu teplotu s presnosťou na 1 stupeň (užitočné najmä pre detskú výživu a rôzne nápoje, ktoré si vyžadujú presnú kontrolu teploty). Môžete tiež použiť režim udržiavania teploty. Časovač a kalendár na nastavenie časového plánu. Ďalšie možnosti aplikácie zahŕňajú dostupnosť technických informácií – celkový prevádzkový čas zariadenia. Počet použití a celková spotreba energie.

Podsvietenie počas ohrievania vody mení svoju žiaru z modrej na červenú. To umožňuje vizuálne určiť stupeň ohrevu vody.

Ďalšou vlastnosťou modelu je plná kontrola nad podsvietením. Používateľ môže nielen nastaviť vhodný odtieň svietenia v pohotovostnom režime, ale aj používať kanvicu ako nočné svetlo bez varenia vody.

Aplikácia obsahuje recepty na správnu prípravu rôznych čajov a iných nápojov.

Medzi výhody používatelia zaraďujú štýlový vzhľad, multifunkčné použitie, jednoduché ovládanie a inovatívnu technológiu. Medzi nevýhody patrí potreba zakúpiť ďalší modul na pripojenie cez Wi-Fi a na spárovanie s asistentom Alice.

Rýchlovarná kanvica REDMOND SkyKettle G214S s rozumnou cenou, štýlovým vzhľadom a množstvom funkcií je jednou z najlepších vo svojej kategórii.

Výhody

 • Diaľkové ovládanie.
 • Inteligentné LED podsvietenie.
 • Sklenené telo.
 • Široká škála nastavení.
 • Pracuje s Alice.

Nevýhody

 • Potrebuje prídavný modul pre Wi-Fi (podľa recenzií spotrebiteľov).

Xiaomi Mi Smart Kettle Pro

Hodnotenie: 4.8

XIAOMI MI SMART KANVICA PRO

Ďalším modelom v našom zozname je Xiaomi Mi Smart Kettle Pro od populárneho čínskeho výrobcu, ktorý sa zaoberá výrobou rôznych spotrebičov, elektroniky, užitočných gadgetov a zariadení pre inteligentný domáci systém.

Model je navrhnutý v minimalistickom štýle, podobne ako väčšina produktov Xiaomi. Valcovitý tvar zvonka pokrytý bielym plastom. Vďaka jednodielnej nádobe z nehrdzavejúcej ocele je varenie a ohrievanie vody hygienickejšie a kanvica vydrží dlhšie.

Veko sa otvára stlačením tlačidla a na rukoväti je skrytý displej a ovládacie tlačidlá. Používatelia môžu zapnúť varenie alebo zvoliť funkciu automatického udržiavania nastavenej teploty (platí 12 hodín). Na displeji sa zobrazí aktuálna teplota vody v kanvici.

Užitočná kapacita je 1.5 litrov a výkon ohrievača 1800 W. Zahriatie plnej kanvice do varu trvá približne 6 minút, pričom samotné zariadenie pracuje dostatočne ticho. Jedna z funkcií – dvojité steny, vďaka ktorým je vonkajšia časť tela mierne vyhrievaná, čo eliminuje popálenie pri náhodnom dotyku.

Kanvica je vybavená termostatom a riadiacou jednotkou britskej spoločnosti STRIX, ktorá zabezpečuje bezpečnú prevádzku modelu (blokovanie spustenia bez vody, ochrana proti prehriatiu, automatické vypnutie pri varení).

Hlavnou funkciou, ktorá robí kanvicu „inteligentnou“, je možnosť bezdrôtového pripojenia cez Bluetooth k vášmu smartfónu. V aplikácii Mi Home vyberte tento model a synchronizujte. Používateľ bude môcť udržiavať teplotu s možnosťou výberu časového intervalu, ako aj nastavenia konkrétnej úrovne ohrevu vody. Ponuka aplikácie je čo najprehľadnejšia a najstručnejšia, takže je pre každého používateľa bezproblémová.

Medzi pozitíva používatelia zaraďujú vysokú kvalitu materiálov a spracovania, možnosť nastavenia teploty prostredníctvom smartfónu, ako aj rýchle varenie vody. Nevýhodou je nemožnosť zapnúť zariadenie na diaľku, ako aj nedostatok hladiny vody. Skutočnosť, že kanvicu nemožno zapnúť prostredníctvom aplikácie, vysvetľuje výrobca bezpečnostnými predpismi.

Odporúčame Xiaomi Mi Smart Kettle Pro všetkým fanúšikom kvality a spoľahlivosti zariadení, ktorí chcú získať nielen rýchlovarnú kanvicu, ale aj moderné všestranné zariadenie s diaľkovým ovládaním.

Výhody

 • Elegantný dizajn.
 • Vysoká tepelná izolácia.
 • Možnosť voľby režimu vykurovania a teploty.
 • Tichá prevádzka.
 • Vysoký bezpečnostný štandard.

Nevýhody

 • Nemožno zapnúť smartfónom.
 • Neexistuje žiadna vizuálna hladina vody (podľa recenzií používateľov).

olaris PWK 1775CGLD WIFI IQ Home

Hodnotenie: 4.9

Polaris PWK 1775CGLD WIFI IQ Home

Poslednou na našom zozname inteligentných kanvíc je Polaris PWK 1775CGLD WIFI IQ Home. Model je vyrobený v sklenenej vitríne s LED podsvietením. Na rozdiel od väčšiny podobných kanvíc od iných výrobcov má kanvica základňu s ovládacími prvkami.

Používatelia si môžu vybrať jeden zo štyroch režimov ohrevu, uviesť kanvicu do varu a nastaviť teplotný režim.

Prístroj je vybavený riadiacou jednotkou od britského výrobcu STRIX, ktorá zabezpečuje nielen bezpečnú prevádzku, ale zaručuje aj dlhú životnosť (minimálne 15 tisíc cyklov varenia alebo 10 rokov intenzívnej práce). Veko kanvice sa otvára pod uhlom 90 stupňov, čo uľahčuje čistenie vnútra a uľahčuje plnenie vodou.

Vďaka vlastnej aplikácii IQ Home možno kanvicu ovládať cez Wi-Fi odkiaľkoľvek na svete. Maximálna funkčnosť dostupná pre používateľa. Okrem voľby teplotného režimu a možnosti udržiavania teplej vody, ale aj zablokovania ovládacích tlačidiel na základni pred deťmi (tlačidlá budú stlačené a rozsvietené, ale kanvica nebude fungovať). V aplikácii je k dispozícii aj viac ako 100 receptov na rôzne čaje.

Aplikácia neobmedzuje počet používateľov, ktorí môžu techniku ovládať, ani nevyžaduje ďalší rozbočovač Wi-Fi ako niektorí iní výrobcovia. Zariadenie tiež nemá problém so spárovaním s hlasovým asistentom Alice.

Výkonné vykurovacie teleso ohrieva 1 liter vody na bod varu približne 2 minúty. Tento výsledok sa považuje za jeden z najlepších medzi rýchlovarnými kanvicami s podobnými vlastnosťami.

Majitelia techniky pozitívne hovoria o rýchlosti ohrevu vody, vzhľade kanvice a širokej škále funkcií (vrátane práce s Alice). Medzi nevýhodami mnohí používatelia upozorňujú na hlasný zvuk (nízkofrekvenčné pípanie), ktorý nemožno vypnúť alebo aspoň znížiť zvuk.

Štýlový vzhľad, možnosť diaľkového ovládania, skvelá funkčnosť a rýchly ohrev umožnili „inteligentnej“ rýchlovarnej kanvici Polaris PWK 1775CGLD WIFI IQ Home zaujať jedno z popredných miest vo svojej skupine výrobkov.

Výhody

 • Rýchlo sa varí (1 liter za približne 2 minúty).
 • Kompatibilita s Alice.
 • Ovládanie cez Wi-Fi odkiaľkoľvek na svete.
 • Široká škála funkcií.
 • Dá sa ovládať zo základne.

Nevýhody

 • Hlasný bzučiak, ktorý sa nedá deaktivovať (podľa recenzií zákazníkov).
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: