Bosch MUM4880

Urobil1 miesto v hodnotení:

Najlepšie kuchynské roboty

Prejsť na hodnotenie

Bosch MUM4880

Všeobecné vlastnosti

Typmixér
Napájanie600W
Kapacita miskyžiadne údaje
Blender
Ovládacie prvkypočet rýchlostí: 4

V súprave

Odšťavovačpre citrusové plody
Brúskaje tu
Mlynnie
PrílohyHák na cesto, šľahací nadstavec, strúhadlo celkový počet nadstavcov: 9

Funkcie

Vyrobenételo: plast
Odkladací priestor na trysky na citrusové plodyje tu
Napájací kábels úložným priestorom, dĺžka 1.20

Recenzie na Bosch MUM4880

Výhody:Vynikajúca funkčnosť, kompaktné rozmery, veľmi tichý chod
Nevýhody:Umývanie, montáž, ale treba si na to zvyknúť. Ak radi jazdíte, radi riadite sane, ako sa hovorí
Nevýhody:Odporúčam ho, je to veľmi užitočná vec v kuchyni, veľmi uľahčuje život mojej manželky

ortodoxný presviter


Výhody:Multifunkčné
Nevýhody:Zaberá veľa miesta.
Nevýhody:Tento stroj mám už 10 rokov. Vidím, že sa to odvtedy ani trochu nezmenilo. Používam ho pravidelne. Páči sa mi to. Sú tu niektoré nedorobky, ktoré je potrebné doladiť, napríklad poloha mlynčeka na viacero potravín (je buď príliš vysoko, alebo príliš nízko), mixér sa ťažko rozoberá, odšťavovač je príliš ťažký a strúhadlo je v súprave buď príliš malé, alebo príliš veľké. Otáčanie disku začína v poslednej dobe klopať. Dúfam, že bude slúžiť tak dobre, ako to urobil))) moja sestra mi závidela a kúpila si mixér na to isté (teraz môj mixér má plastové telo, mám aj sklenené). Cena sa za 10 rokov veľmi nezmenila, kúpil som ju za 7 Euro.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Dostatok funkcií na všetko, čo potrebujete (mlynček na mäso, strúhadlo, mixér, odšťavovač atď.).Kompaktný, ale dostatočne výkonný.
Nevýhody:Pri používaní mixéra dochádza k určitým problémom kvôli tvaru misy (produkt jednoducho lieta po stenách misy, pokiaľ samozrejme nie je tekutý)
Nevýhody:Celkovo je to dobrý kuchynský robot za svoje peniaze, ale kvôli mixéru nie je „skvelý“

Vinogradov Michael


Výhody:Skvelý produkt, funkčnosť.
Nevýhody:Nie je možné stiahnuť drôt.

Nek Boris


Výhody:Kompaktné. Nie je hlučný. Nie je drahé.
Nevýhody:Žiadny nástavec na krájanie
Nevýhody:Dlho som si vyberal kuchynský robot. Chcel som Kenwood, pretože som ho už používal, ale je oveľa drahší. Vybral tento model po mnohých porovnaniach a čítaní recenzií. Som s ním veľmi spokojný! Používam ho v poslednej dobe, ale stojí to za to takmer každý deň! Kúpil som si ich hlavne kvôli mlynčeku na mäso a mixéru na cesto, ktoré používam. Veľmi pohodlné pre mňa, ľahko sa čistí. Strúhadlo to vyskúšalo – ok.

Kočetková Alexandra


Výhody:Všestranné, výkonné, praktické, jednoduché a kvalitné vyhotovenie
Nevýhody:Stroje sa mi páčia, sú tiché (samozrejme, je tam nejaký hluk, ale nemáte pocit, že ste na dráhe), veľmi výkonné, zvládajú všetky moje kuchárske povinnosti. Skvelá kvalita a veľmi ostré nože/čepele – jediná vec je, že zakaždým si myslím, že pri ručnom umývaní zošúcham celú hubu, takže sa ich snažím umývať opatrne a starostlivo, hoci takmer všetky časti sa dajú umývať v umývačke riadu. Podľa pokynov nemôžete umývať vložku noža a samozrejme ani samotné hlavné telo. Veľkou výhodou je, že je veľmi pohodlný, rýchlo a jednoducho sa montuje a nahrádza niekoľko zariadení v jednej krabici. Bezpečne a pevne sedí, žiadne vibrácie, veľmi dobre vyrobené a verné kvalite. Z nákupu som nadšená, konečne mám ďalšieho krásneho, štýlového a multifunkčného kuchynského pomocníka.

Petuchová Lena

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: