Hotpoint-Ariston FA5 844 JH IX

Urobilporadie 5 v hodnoteniach:

NAJLEPŠIA LACNÁ VSTAVANÁ ELEKTRICKÁ RÚRA

Prejsť na hodnotenie

Funkcie Hotpoint-Ariston FA5 844 JH IX

Celkový výkon

Rúraelektrický nezávislý
Kapacita71
Rozmery (VxŠxH)59.5 59.5 x 55.1 cm

Režimy

Režimy vykurovania10
Automatické programy2
Grilje elektrický
Konvekciaje tu
Rozmrazovaniek dispozícii na

Kontrola

Prepínačevýsuvný
Časovačje tu
Zobrazeniedotykový displej

Extra

Spitnie
Dvierka rúryzávesné
Počet okien na dveráchdva
Čistenie rúryhydrolýza
Ďalšie vlastnosti a funkcieOsvetlená komora, chladiaci ventilátor, detská poistka, bezpečnostné vypnutie
Hodinyje, elektronická
Farba trupustriebro

Recenzie na Hotpoint-Ariston FA5 844 JH IX

Výhody:Pekný dizajn. Pohodlné používanie, perfektne pečie, veľmi spokojný.
Nevýhody:Žiadna príručka v ruštine…Pravdepodobne jediná nevýhoda doteraz.
Nevýhody:Podľa môjho názoru najlepšia hodnota za peniaze!

Používateľ zatajil svoje údaje


Výhody:Rúra pečie naozaj dobre. Nikdy nenechal v rúre žiadne jedlo nedopečené.
Nevýhody: Sklá sú dve
Nevýhody:Rúra je skvelá. Veľmi jednoduché montáž, manžel strávil nie viac ako 20 minút na všetko. Veľmi dobre sa hodí do kuchyne, čo ma prekvapilo, pretože som si myslela, že bude vyzerať príliš moderne. Dvere sa otvárajú a zatvárajú hladko, bez nárazov. Dve sklá, ale na funkciu to nemá vplyv. Veľmi praktické zapustené spínače, nebojím sa, že by som do nich pri varení narazil alebo ich rozbil. Displej je citlivý na dotyk. Môžete nastaviť detskú poistku alebo časovač.

Irina Shamonina


Výhody:pečie perfektne, moja prvá vstavaná rúra, stojí za to
Nevýhody:Nedostatok rotisserie bol veľmi sklamaním, budem opatrný nabudúce
Nevýhody:Často pečiem koláče a potrebujem veľmi dobrú rúru s veľkou kapacitou. Z nejakého dôvodu som si ho okamžite všimol, možno preto, že sa hodí do dizajnu kuchyne. Krásne sa pečie. Pečenie je vynikajúce. Veľmi často poteší moju rodinu, koláče sú perfektné. Pohodlné sušenie pusiniek, sušienky nikdy nespadnú. Nič sa nepáli. V poslednom čase grilujem kurča a je to naozaj dobré. Musím vyskúšať grilovanie mäsa a rýb.

Nadežda Kitová


Výhody:Jednoduché používanie dotykového displeja, rozumná cena, veľmi hladké otváranie, čistenie parou
Nevýhody:varí skvele a zvyšok rúry je zvláštne žiadať
Nevýhody:Bolo pre mňa dôležité, aby rúra dobre zapadla do kuchyne, ktorej dizajn je moderný a minimalistický, takže som chcela farebnú a nepreplnenú rúru. Tento je v poriadku. Zdá sa mi, že je pre moju kuchyňu ako stvorená. Displej je oveľa užívateľsky prívetivejší ako bežný mechanický časovač, všetko je jasne viditeľné a zrozumiteľné. Praktická je funkcia samočistenia parou

Eugenia Martynenko


Výhody:Samočistenie s hydrolýzou, všetko sa pečie rovnomerne
Nevýhody:všeobecne si myslí, že neexistuje nič lepšie ako elektrická rúra. Veľmi jednoduché nastavenie teploty, ak chcete, môžete nastaviť časovač alebo môžete nastaviť teplotu a dokonca aj čas varenia. Veľmi rýchle zahrievanie, rovnomerné pečenie. Mäso v hrnci už pre mňa nie je problém. Vďaka nemu je všetko upečené bez toho, aby bolo rozmočené. Žiadny zápach spáleniny alebo iné nepríjemné pachy v rúre. Jednoduché čistenie špongiou po samočistení hydrolýzou.

Zoya Kopylova


Výhody:Cena, časovač, dotykový displej, jednoduché použitie, čistič hydrolýzy
Nevýhody:nenašiel
Nevýhody:Kúpil som si rúru, páči sa mi cena a vonkajší dizajn je dobrý. Funkcie sú naozaj dobré, najviac sa mi páči dotykový displej, som s ním viac ako spokojný, pretože je oveľa pohodlnejší a známejší. Tiež je pekné, že má časovač, je to dôležitá funkcia, že môžete zabudnúť, čo ste nastavili na varenie a potom sa to zničí. Tiež spokojný s čistením hydrolýzou, pretože je mi veľmi známy. Dostatočne jednoduché ovládanie, veľmi rýchlo som na to prišiel. Takže s ním varím takmer každý deň a som veľmi spokojná s jeho fungovaním!

Polina Malašková


Výhody:Cena/výkon, parné čistenie a displej
Nevýhody:V súlade so svojou cenou – dobre pripravuje všetky druhy pochúťok. Myslím si, že je dôležité, že existuje parné čistenie – je to jednoducho skvelý vynález! Po polhodinovom státí rúry a jej naplnení horúcou parou stačí všetko utrieť handričkou z mikrovlákna. So starou rúrou som mal problém odstrániť umývanie, ale táto rúra ide takmer sama dole

Anžela Ekditová


Výhody:Hlavnou výhodou je, že je možné ho jednoducho nainštalovať kdekoľvek. Zabudovali sme ho v úrovni očí. Je pohodlnejšie vynášať uvarené jedlo a dohliadať na. Dve sklá a svetlo v rúre mi umožňujú sledovať, čo sa varí, bez toho, aby som musela otvárať dvierka. Týmto spôsobom sa všetko upečie do zlatista a sušienky neopadávajú. Funkcia grilu je veľmi praktická, chutí to oveľa lepšie ako v obchode a vychutnať si shashlikom môže byť kedykoľvek počas roka. Má tiež skvelé čistenie hydrolýzou a dvere sa dajú zatvoriť bez zabuchnutia.
Nevýhody:Nezabudnite si kúpiť roštenku

Olga Isakičeva


Výhody:Výklopné spínače, časovač, výklopné veko, pomer cena/výkon
Nevýhody:Vymenil som svoju starú sovietsku rúru za tento model. Je to moja prvá rúra, ktorú som nezdedila po babičke, takže som sa pozerala na cenu a za tú cenu sa mi naozaj páčila. Vo všeobecnosti sa mi po sovietskom vzore zdalo veľmi slušné. Na tomto modeli sa mi najviac páči, že spínače sú zapustené, čo uľahčuje a spríjemňuje zmenu teploty a výkonu. Veko rúry sa otvára veľmi hladko a na známu stranu. Veľmi ma teší aj to, že je k dispozícii časovač, ktorý uľahčuje sledovanie varenia. Nevýhody ako také som nenašiel, páči sa mi výkon rúry a vyzerá to veľmi pekne zvonku. Dúfam, že vydrží tak dlho ako sovietsky.

Lena Tichonová


Výhody:Hydrolýza samočistenie, normálna cena, je tu elektrický gril a konvekcia
Nevýhody:žiadne
Nevýhody:Páči sa mi, že do rúry môžete ľahko vložiť 2 jedlá naraz, objem 71 litrov je pomerne veľký. Rovnomerne pečie všetky, a mäso a cesto) Tu už napísal, ale ja tiež nemôžem vynechať na vedomie hydrolytické čistenie, veľmi cool vynález. So starou rúrou bolo veľmi nepríjemné, že sa museli starať o čistenie, všetky druhy výrobkov, ale tu je všetko oveľa jednoduchšie, začnem samočistenie a potom už len utieram handričkou)))

Ludmila Stavická

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: