ProfiCook PC-KW 1040

Urobil3. miesto v hodnotení:

NAJLEPŠIA ELEKTRONICKÁ VÁHA S MISKOU

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie ProfiCook PC-KW 1040

Celkový výkon

Typelektronický
Limit váženia5 kg
Presnosť merania1
Tarotová kompenzáciaje tu
Dôsledné váženienie
Meranie objemu kvapalinyje tu

Zobrazenie

Časovačnie
Sledujte stránkunie

Napájanie

Typ batérie2 AA
Automatické vypnutieje tu

Funkcie

Tárovací dizajnmiska
Odnímateľná miskaje tu
Kapacita misky2
Materiál miskyoceľ
Materiáloceľ

Recenzie na ProfiCook PC-KW 1040

Výhody:Všetky kovové povrchy v t.h, a misa, je podsvietenie, ľahko sa pozrieť na displej t.. má stojan, je veľmi presný, po vložení prázdnej tary sa dá vynulovať – kompenzácia tary, v podstate všetko dobre vykonané
Nevýhody:Priehradka na batérie roztrhne kryt batérie, t.. Úzke, ťažko sa vyťahuje z priehradky príliš t.., Žiadna šnúrka a samotné batérie sa vkladajú s ťažkosťami, batérie s kapacitou 2600 mAh, stačí na 20 vážení, ak sú batérie aj mierne podnabité, aby sa vložili, píše Lo – nízke nabitie a vypne sa. Ako riešenie problému s batériou bol zvolený 5 V napájací zdroj pre mobilný telefón, ktorý sa pripája priamo do priestoru pre batériu.
Nevýhody:Vzal by som si tento model s vedomím týchto nevýhod – nie. Expert4u je profesionálny názor na akýkoľvek druh informácií. Recenzie, testy, porovnania, hodnotenia, odporúčania, najlepší z radu, top 5.

Výhody:Hlavná vec je celokovové telo a misa. Presnosť naozaj od 1 gramu. Používam ho často, za rok používania som nemal žiadne problémy a ešte som nevymenil batérie.
Nevýhody:Nenašiel žiadne.
Nevýhody:Miska váhy ich dokáže úplne zakryť! Misku z váhy odoberiete, zakryjete a použijete ako stojan – to znamená, že priestor, ktorý ste vyčlenili pre váhu, zostáva vaším pracovným priestorom :) Považujem ho za veľmi praktický. Keďže miska má objem 2 litre a kovovú misku, slúži mi ako ďalšia „rýchla miska“ v kuchyni.

Vasharin Dmitrij

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: