Shivaki SHRF-90DP

Obsadené2 miesto v hodnotení:

Najlepšia dvojkomorová chladnička pre vidiecke domy

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Shivaki SHRF-90DP

Celkový výkon

mrazničkazhora
Farba / materiál náterusivá/plastová/kovová
Kontrolaelektromechanické
Spotreba energieTrieda A (296 kWh/rok)
Počet kompresorov1
ChladivoR600a (izobután)
Počet kamier2
Počet dverí2
Rozmery (ŠxVxV)47.5×49.5×85.2 cm

Studená

Odmrazovanie mraziaceho priestorumanuál
Odmrazovanie priestoru chladničkyodkvapkávací systém

Zväzok

Celkový objem88
Objem chladiaceho priestoru61
Objem mraziaceho priestoru27

Ďalšie vlastnosti a funkcie

Generátor ľadunie
Materiál policesklo
Hladina hlukuDo 40 dB
Klimatická triedaN
Hmotnosť26 kg

Recenzie na Shivaki SHRF-90DP

Výhody:+ Zo zadnej časti chladničky nevyčnieva chladič, t.. Je tu rovná stena a môže byť umiestnená takmer priamo pri stene + Kapacita je neuveriteľná, ak vezmeme do úvahy všetky veci. Aj štandardný držiak na vajcia pojme dvanásť vajec, hoci veľký držiak Bosch – desať. + horná časť chladničky má plastovú poličku, ktorá zakrýva horný okraj dverí mrazničky. .. Výrobca si uvedomil, že na chladničku (mám mikrovlnnú rúru) sa budú dávať rôzne nezmysly, a zámerne ju zakryl zhora. Veľmi dobré. + Montáž, chladenie, dizajn – všetko vynikajúce.
Nevýhody:– Záhadná história hluku. Je pochopiteľné, že každá chladnička je hlučná, ale s chladničkou, ako je táto, som sa ešte nestretol. Kompresor je tichý, ale po chvíli začne chladnička vydávať záhadné nepravidelné zvuky, ktoré znejú ako vŕzganie snehu alebo párovací krik žiab. Každých pár sekúnd. Zvykol som si na to, ale radšej by som uprednostnil monotónny hluk, aj keď trochu hlasnejší. Na druhej strane, chladnička stojí tri metre od čela postele a spravidla je mimo dosahu, t.. Znie to ticho, aj keď zvláštne.
Nevýhody:Nechápem, kde sa táto chladnička zahrieva. Obvykle je radiátor vzadu teplý, ale tu je ukrytý uprostred ničoho, bočné steny sú mierne teplé a vzadu je chladno. Vo vnútri mrzne. Dal by som mu 5, keby nebolo nezrozumiteľného chrastenia. Aj montážnici strčili elektrickú zástrčku niekde v útrobách okolo kompresora, aby ju vytiahli a nič tam nezlomili – samostatná úloha. Nech je to 4,5. Celkovo – veľmi kultúrna jednotka, som hrdý na Slovensko )

Tiunov Misha


Výhody:Kompaktný, tichý, nízka výška – ideálny „nočný stolík“ pre multicooker :) oddelená mraznička, ktorá funguje skvele
Nevýhody:Rozloženie oboch dverí sa líši od všetkých prezentovaných fotografií modelu – spodné dvere majú vertikálne rozdelenie horných políc – sú tu tri police, ale police sa zmenšili, „polica“ horných dverí je len obmedzujúca doska a nie plnohodnotná polica
Nevýhody:Zatiaľ je všetko v poriadku, aj keď vzhľadom na ruskú montáž a balenie (napájacia zástrčka bola posunutá tak, že bola dobrá šanca poškodiť medené rúrky z kompresora) a niektoré pripomienky, stále existujú obavy o spoľahlivosť a servisovateľnosť… Ale! – Ak vezmeme do úvahy výrobok v prevádzkyschopnom stave, je to len vynikajúci pomer cena/veľkosť/funkčnosť P.S. V prevádzke viac ako šesť mesiacov, neboli zistené žiadne problémy

Používateľ zatajil svoje údaje


Výhody:Dizajn, kompaktné rozmery, samostatné dvierka pre mrazničku, tichá prevádzka.
Nevýhody:Žiadne problémy po 4 rokoch používania. Niekoľkokrát ročne je potrebné rozmrazovať/umývať a čistiť odtok. Bude ho musieť predať.. Veľkosť už nestačila a kúpil si väčšiu chladničku

Používateľ vynechal svoje údaje


Výhody:Spoľahlivé, dostatočne kvalitné, dobre mrazí, police sa nerozbíjajú. Je ideálny do malého priestoru a slúži aj ako nočný stolík na televízor a iné drobnosti. Pri správnom usporiadaní potravín a použití plastových nádob je v porovnaní so svojou veľkosťou pomerne priestranná. Mraznička je tiež dobrá pre svoju veľkosť a priamu funkciu. Dostatok pre 2-3-člennú rodinu. Len chodím nakupovať o niečo častejšie. Tichý. Stojí v kuchyni, kde vždy niekto spí a nikto mu neprekáža. Odoláva brutálnym zmenám napätia smerom nadol. Rozmrazovanie dvakrát ročne. Udržuje strednú teplotu, ak ju ochladíte, na zadnej stene priestoru chladničky sa vytvorí ľad a potraviny zmrznú. Premýšľam o tom, že by som ho dal na maximum a v budúcnosti ho používal úplne ako mrazničku. veľmi spokojný s chladničkou!
Nevýhody:Nie. Za štyri roky používania nás ani raz nesklamal.
Nevýhody:Raz sme to mali veľmi ťažké. Žije na našej chate. Jednu zimu sme ho nechali bežať v mrazivej miestnosti. V mojej mysli som sa s ním už rozlúčil. A na jar sa vypol, umyl, vysušil a……………. no dobre! Po tom všetkom, čím sme si prešli, funguje už tri roky ako hodinky. Ako som napísal vyššie, u mňa je to už 4 roky. Ako sa ukázalo, zhromaždenie Rusov nie je vždy zlé.

Ekaterina Fedorová


Výhody:Drobné
Nevýhody:Nedá sa opraviť
Nevýhody:Únik freónu v penovej časti po roku a pol používania.

Hajdukov Nikolaj


Výhody:Dizajn. Žiadne sťažnosti na mrazničku. Tichý.
nevýhody:1.Druhý rok to prestalo mrznúť, alebo by sa dalo povedať, že to fungovalo. 2.Spodná komora nie je dobre chladená a nie je nastaviteľná (v lete je teplota 10-15gr..) 3. V spodnej časti sa tvorí veľa kondenzátu, potraviny sú mokré a hnijú.
Nevýhody:Pri nákupe čítal recenzie, všetky boli pozitívne, ale zdá sa, že je to ďalšia sovietska výroba. Zabudnite na kvalitu v honbe za kvantitou. Hoci ZIL svojho času fungoval približne 40 rokov.

2


Výhody:Tichý, priestranný, kompletný s: výklopnými policami, výrobníkom ľadu, špachtľou, sklenenými policami.
Nevýhody:Nie sú.
Nevýhody:Chladnička je skvelá ! Funguje veľmi ticho. Objemná mraznička a dobré mrazenie! Odporúčané pre všetky produkty.

Kondrashina Irina


Výhody:Tichý, elegantný, kompaktný jeho funkcie vykonáva 100% mraznička je v poriadku studená zóna je veľmi dobrá pre jednu osobu cena kvalita je porovnateľná
Nevýhody:Nie je to naozaj veľký problém, len som ho zapol a zabudol naň pred rokom
Nevýhody:Minimálna údržba v podobe utierania handričkou vo vnútri, som veľmi spokojný

andrei roundlov


Výhody:Vzhľad, skvelé mrazenie, tichý, kompaktný, veľmi priestranný napriek svojej veľkosti
Nevýhody:Nie
Nevýhody:(Kúpil som ho do izby, nerobí hluk, neruší spánok, zaberá veľmi málo miesta – nainštaloval som naň mikrovlnnú rúru)) Vydala som sa a presťahovala som sa s manželom do vlastného bytu, ale stále mám svoju chladničku, pretože zatiaľ mi stačí, keďže manžel je proti jej výmene) Keď prídu deti, môžem si kúpiť novú. Odporúča!

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Rozumná cena, malá mraznička
Nevýhody:Pri práci praská (nie je jasné čo), chladnička zle mrzne aj na maximum, kondenzačný otvor sa upcháva nevysvetliteľnou mastnotou, ktorá bráni úniku kondenzátu
Nevýhody:Čo je také chrumkavé (praskajúce) pri práci? Prečo chladnička zle mrazí v režime 5? Chcel by nejaké vylepšenia, celkovo stojí za tie peniaze, aj keď je to úsek.

Zhernovkov Roman

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: