12 najlepších značiek detských zimných čiapok

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamný alebo nákupný návod. Pred kúpou sa poraďte s profesionálnym výrobcom klobúkov.

Pohodlie a teplo v chladnom období – to sú hlavné podmienky, ktoré predurčujú zimné oblečenie. A klobúky sa uplatňujú aj najpriamejším spôsobom, najmä ak budete kupovať výrobok pre dieťa.

Na trhu je obrovský výber detských čiapok a každá značka samozrejme považuje svoje výrobky za najlepšie a najkvalitnejšie. Preštudovali sme názory a rady skúsených matiek. Na základe ich recenzií sme zostavili rebríček najlepších spoločností, ktoré vyrábajú skutočne prírodné a kvalitné detské klobúky.

Ako vybrať zimnú čiapku pre dieťa?

Získanie dobrého klobúka pre vaše dieťa je cieľom všetkých starostlivých rodičov. Tento proces je zvyčajne taký jednoduchý, ako vyzerá. A je to ešte jednoduchšie, ak zohľadníte nasledujúce nuansy a aspekty.

 1. Klobúk by mal byť teplý a chrániť hlavu dieťaťa pred chladom, vetrom a prievanom. Krása je na druhom mieste.
 2. Bezpečné pre zdravie vášho dieťaťa. Všetky deti sú rôzne, a ak dieťa vášho známeho nie je alergické na materiál použitý na výrobu klobúka, nezaručuje to neprítomnosť reakcií precitlivenosti u vášho dieťaťa. Preto sa uistite, že tkanina použitá na výrobu výrobku nespôsobí vášmu dieťaťu svrbenie pokožky hlavy alebo čela, nepríjemné pocity alebo začervenanie.
 3. Veľkosť. Nikdy nekupujte čiapku, ktorá je pre vaše dieťa príliš veľká. Klobúk, ktorého veľkosť je o 2-3 body väčšia ako obvod hlavy dieťaťa, sa dieťaťu nezmestí z jednoduchého dôvodu, že výrobok nebude dobre priliehať k hlave. V dôsledku toho dieťa nie je úplne chránené pred chladom a vetrom. Zároveň by klobúk nemal stláčať hlavu. Je dobré zvoliť si klobúk, ktorý sa dá ľahko zložiť jedným pohybom ruky.
 4. Obloženie. Nezabudnite si vybrať klobúk s teplou podšívkou z prírodného a bezpečného materiálu. Preto sa neponáhľajte a nekupujte ich s ovčou alebo inou vlnou: nezabudnite na riziko reakcie

a precitlivenosť u detí. Teraz sú veľmi obľúbené čiapky na fleece, ktorý je mäkký, dostatočne jemný, ale zároveň teplý.

Nekupujte zimnú čiapku sami – nezabudnite vziať svoje dieťa so sebou do obchodu. Vyskúšajte si výrobok a zistite, ako dobre sedí vášmu dieťatku. A nezabudnite zohľadniť názor svojho dieťaťa, pretože klobúk bude nosiť počas celého chladného obdobia.

Rebríček 12 najlepších značiek detských zimných čiapok

Pri kúpe zimnej čiapky pre dieťa sa snažte uprednostniť spoľahlivé a obľúbené značky. Mnohé zahraničné spoločnosti úspešne vyrábajú tieto produkty, ale aj miestni výrobcovia sú dôveryhodní. Podľa spotrebiteľov a odborníkov z odvetvia sme pre vás vybrali 12 najlepších značiek, ktoré vyrábajú kvalitné zimné čiapky pre deti.

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Rebríček 12 najlepších značiek detských zimných čiapok1Reima5.0
2Kivat4.9
3Lassie4.8
4Nels4.7
5Kerry4.6
6Huppa4.5
7Chobi4.4
8Didriksons4.3
9Gusti4.2
10Junior Repub
 • k
 • 4.1
  11Beezy4.0
  12Teyno3.9

  Reima

  Hodnotenie: 5.0

  Reima

  Reima ponúka detské zimné čiapky v rôznych dizajnoch pre chlapcov a dievčatá. Existuje mnoho možností pre klobúky: nájdete bini, a klobúky-helmy, a mnoho ďalších typov výrobkov.

  Všetky výrobky tejto značky sú vyrobené z prírodných tkanín. Niektoré modely majú špeciálne označenia a emblémy, ktoré odrážajú svetlo. To je dôležité najmä v zime, keď sa rýchlo stmieva.

  Detské uši sú chránené vložkou na vonkajšom okraji klobúka. Úplne zakrývajú ucho a neprepúšťajú studený vzduch.

  Klobúk s prilbou z Reimy je dlhý klobúk, ktorý sa pre svoj vzhľad nazýva aj „balaklava“. Tieto výrobky sú však obľúbené, pretože ich dĺžka umožňuje bezpečne skryť čelo a krk dieťaťa.

  Modely mini-bini pripomínajú pokrývky hlavy pre dospelých. Existujú však aj také s väzbou pod bradou. Tieto čiapky majú mäkké vnútorné ušné vrecká, ktoré chránia pred mrazivým a prenikavým vetrom.

  Výhody

  • Široký sortiment výrobkov;
  • Rôzne modely klobúkov;
  • čiapky pre chlapcov, dievčatá a unisex;
  • iba prírodné, kvalitné a bezpečné materiály;
  • Značka má na trhu dobré meno;
  • Rôzne vzory klobúkov.

  Nevýhody

  • drahé.

  Kivat

  Hodnotenie: 4.9

  Kivat

  Fínska spoločnosť je v rebríčku na druhom mieste. Značka Kivat vyrába čiapky s prilbou pre deti, ktoré sú ideálne na nosenie v mrazivom počasí. Výrobok dobre a pevne odľahčuje hlavu dieťaťa a ponecháva odhalenú len tvár a malú časť čela.

  Existujú modely určené zvlášť pre chlapcov a zvlášť pre dievčatá. Tkanina je k dispozícii v rôznych štýloch, z rúna, bavlny, vlny atď. Pre svoje dieťa si môžete vybrať klobúk s prilbou s rôznym zaujímavým dizajnom.

  Veľmi obľúbené sú napríklad výrobky s mohawkom na vrchu. Tieto klobúky sú určené pre chlapcov a vyzerajú celkom nezvyčajne, štýlovo a roztomilo.

  Spoločnosť vyrába rafinované výrobky pre dievčatá. Čiapky s potlačou alebo korunkou sú ozdobou každej malej princeznej. Preto sa teraz stali hitom sezóny a tešia sa veľkej obľube.

  Existujú modely, ktoré sú prízemnejšie, ležérnejšie a neutrálnejšie. Klobúky s bambulou alebo s „ušnými klapkami“, napríklad.

  Výhody

  • veľký výber detských zimných čiapok;
  • …komfort a pohodlie..;
  • prírodná hypoalergénna tkanina;
  • oddelené linky pre chlapcov a dievčatá;
  • čiapky s prilbou bezpečne zakryjú hlavu a krk dieťaťa, aby ho ochránili pred chladom a mrazivým vetrom.

  Nevýhody

  • vysoká výrobná hodnota.

  Lassie

  Hodnotenie: 4.8

  Lassie

  Detské pletené čiapky Lassie sú na treťom mieste. Výrobky sú vysokokvalitné, odolné voči praniu a opotrebovaniu, nevyťahujú sa a nevylievajú sa. Sú veľmi pohodlné a praktické. Dieťa je v takomto výrobku celkom pohodlné aj dlhší čas.

  Čiapka dobre prilieha na hlavu a tvár a zároveň chráni krk dieťaťa pred chladom a vetrom. Klobúky majú rôzny dizajn, od najjednoduchších až po najprepracovanejšie a najvýraznejšie. Pre dievčatá a chlapcov boli vytvorené samostatné rady klobúkov, hoci niekedy nájdete aj unisex výrobky.

  Hlavným materiálom na výrobu klobúkov je zmes rôznych druhov vlny. K dispozícii je aj fleece, ktorý je tiež veľmi hrejivý a na dotyk mäkký a príjemný.

  Čiapky Lassie sa dobre nosia a sú skvelé pre dojčatá a batoľatá. K dispozícii je široká škála klobúkov, takže nebudete mať problém nájsť ten správny.

  Výhody

  • prírodná tkanina;
  • krásny dizajn;
  • širokú škálu možností;
  • všetky výrobky sú teplé a mäkké, dobre chránia dieťa pred chladom;
  • prijateľná cena.

  Nevýhody

  • Pri praní v príliš horúcej vode sa látka môže „scvrknúť“.

  Nels

  Hodnotenie: 4.7

  Nels

  Klobúky Nels patria do prémiovej kategórie. Majú vyššiu cenu ako ich analógy, ale cena je plne odôvodnená vysokou fínskou kvalitou.

  V Rusku sú klobúky tejto značky obľúbené aj vďaka tomu, že vyhovujú našim klimatickým podmienkam. Výrobky sú nielen teplé – majú krásny dizajn a veľmi pohodlný poťah. Nemajú veľké, tvrdé švy, ktoré by mohli spôsobiť odreniny alebo nepohodlie.

  Ponuka klobúkov je úžasne rozmanitá. Množstvo zaujímavých modelov pre dievčatá a chlapcov. Vyberte si podľa dizajnu a farby ten správny klobúk pre svoje dieťa. K dispozícii sú modely s viazaním a bez viazania, ako aj s prírodnými kožušinovými bambuľkami.

  Nie je veľa spätnej väzby od zákazníkov o značke. Dôvodom sú predovšetkým vysoké náklady na tovar. Výrobky nie sú dostupné vo všetkých obchodoch a na trhoch v Rusku.

  Výhody

  • Prémiové klobúky;
  • prírodný a bezpečný materiál;
  • široký sortiment výrobkov;
  • roztomilý dizajn;
  • mnoho modelov klobúkov pre dievčatá a chlapcov.

  Nevýhody

  • nákladnosť;
  • Výrobky nie sú dostupné vo všetkých obchodoch v Rusku.

  Kerry

  Hodnotenie: 4.6

  Kerry

  Ďalšia fínska firma sa umiestnila na piatom mieste v rebríčku najlepších výrobcov detských čiapok a. Značka je považovaná za inovátora na trhu s pokrývkami hlavy, pretože dbá nielen na kvalitu svojich výrobkov, ale neustále ju zlepšuje. Spoločnosť napríklad používa svoju patentovanú výplň kerryfill na izoláciu detských čiapok. na trhu zatiaľ nebola nájdená žiadna porovnateľná izolácia.

  Všetky výrobky tejto značky sa v Rusku tešia veľkej obľube. Klobúky aj oblečenie od spoločnosti Kerry sú vysoko kvalitné, čo sa spája s relatívne miernou cenou a absolútnou bezpečnosťou.

  Existuje mnoho štýlov, farieb a vzorov detských klobúkov. A dizajnéri značky pravidelne vydávajú nové produkty, ktoré nadchnú malých spotrebiteľov. Klobúky s obrázkami obľúbených kreslených postavičiek, so zábavnými bambuľkami, hviezdami, ušami – zoznam pokračuje veľmi dlho. Všetky výrobky sú vyrobené s ohľadom na anatomické vlastnosti detskej hlavy, takže v zime je možnosť, že dieťa prechladne, veľmi nízka.

  Výhody

  • Obľúbená značka, ktorá je dôveryhodná;
  • Rôzne veľkosti čiapok – existujú modely pre novorodencov a pre deti školského veku;
  • prírodné a vysokokvalitné materiály;
  • rozmanitosť dizajnov a štýlov;
  • Použitie tepelnej izolácie autora.

  Nevýhody

  • Skutočná veľkosť klobúkov sa nemusí zhodovať s uvedenými údajmi;
  • Zimné čiapky sú drahé.

  Huppa

  Hodnotenie: 4.5

  Huppa

  Klobúky fínskej značky sa dodávajú v pestrom a všestrannom sortimente pre rôzne vekové skupiny. Sú vyrobené z kvalitných a certifikovaných materiálov. Tkanina použitá na šitie týchto výrobkov je vysoko bezpečná a hypoalergénna. Najčastejšie sa na klobúky používajú vlna, akryl, rúno a bavlna.

  Každý výrobok má špeciálnu značku s logom výrobcu. Toto príslušenstvo sa používa z dobrého dôvodu: nie je to len identifikátor značky, ale aj reflektor. Takže v zime môžete bezpečne chodiť po ulici so svojím dieťaťom: vo svetle reflektorov bude nášivka na detskej čiapke svietiť celkom jasne.

  rodičia dôverujú najmä klobúkom a prilbám od spoločnosti Huppa. Tieto výrobky sú dlhé, teplé a veľmi pohodlné na nosenie. A hoci sa nemôžu pochváliť rozumnou cenou, predsa sa veľmi rýchlo vypredajú.

  Výhody

  • Štýlové vzory, ktoré upútajú pozornosť;
  • Bezpečné a hypoalergénne materiály;
  • široký výber modelov;
  • Reflektory na vonkajšej strane klobúka.

  Nevýhody

  • vysoká cena.

  Chobi

  Hodnotenie: 4.4

  Chobi

  Klobúky z prémiového segmentu, ktoré sa vyrábajú vo veľkom množstve. Na šitie klobúkov sa používa len prírodný a vysoko kvalitný materiál. Prioritou spoločnosti je bezpečnosť detí, ako aj ochrana pred chladom a mrazom.

  Ponuka klobúkov pre deti je pomerne rozsiahla. Medzi ponúkanými produktmi nájdete výrobky v štýle ushnok. Tieto modely sú k dispozícii pre chlapcov aj dievčatá, ale s rôznymi vzormi a farbami.

  Bežné klobúky bez uzlov alebo s uzlami sa vyrábajú zo zmesí rôznych druhov vlny, kašmíru a iných materiálov. Ich dizajn je tiež odlišný: existujú jednoduché jednofarebné kópie bez ďalšieho príslušenstva a farebné výrobky. Výrobca aktívne používa kamienky, flitre, vyšívacie bambulky a mnoho ďalších doplnkových prvkov na vytvorenie módnych klobúkov.

  Výhody

  • Výrobky patria do prémiového segmentu;
  • veľký výber modelov;
  • Klobúky sú k dispozícii pre deti všetkých vekových kategórií;
  • výrobky sú odolné voči chladu, spoľahlivo chránia hlavu dieťaťa pred vetrom a mrazivým vzduchom.

  Nevýhody

  • vysoké náklady;
  • Často si ich musíte kúpiť online, pretože nie sú dostupné vo všetkých obchodoch v Rusku.

  Didriksons

  Hodnotenie: 4.3

  Didriksons

  Roztomilé a roztomilé detské klobúky od tejto spoločnosti nenechajú nikoho ľahostajným. Mnohé modely sú vyrobené ako čiapka ushnok, ktorá chráni uši dieťaťa pred vetrom a mrazivým vzduchom.

  Môžete vybrať klobúk pre svoje dieťa vo farbe, ale nemali by ste očakávať veľkú rozmanitosť štýlu a štýlu. Všetky klobúky sú v klasickom a veľmi základnom dizajne. Nie je potrebné hľadať honosné produkty – jednoducho neexistujú. Ak oceňujete klasický a diskrétny štýl obliekania, potom bude táto pokrývka hlavy pre vaše dieťa ideálna.

  Vnútri má každý klobúk kožušinovú podšívku. pokrývka hlavy je prešitá po celej ploche klobúka vrátane uší. Kožušina nielen dobre hreje, ale aj chráni hlavu pred chladom v bezveternom, ale mrazivom počasí.

  Výhody

  • Roztomilý štýl klobúkov;
  • kožušinová podšívka;
  • Trvanlivosť a prirodzenosť tkaniny;
  • trvanlivosť;
  • jednoduchá údržba a pranie.

  Nevýhody

  • univerzálne modely;
  • relatívne vysoká cena.

  Gusti

  Hodnotenie: 4.2

  Gusti

  Táto značka detských čiapok sa v našom rebríčku umiestnila na deviatom mieste. Podľa názoru spotrebiteľov je viac výrobkov tejto značky vhodných pre dievčatá, hoci pre chlapcov je výber klobúkov tiež dosť rozmanitý.

  Výrobky tejto kanadskej spoločnosti sú odolné, spoľahlivé a prirodzené. čiapky sú vyrobené z kvalitného prírodného materiálu, ktorý neprepúšťa vietor ani studený vzduch.

  Poznamenal kupujúcich a štýlový dizajn výrobkov. Široká škála štýlov vám umožní vybrať pre dieťa najlepší strih a dizajn výrobku. Zimné modely čiapok majú dodatočnú ochranu v podobe špeciálnych membránových vložiek. Chránia detské uši pred chladom, pretože dobre priliehajú k tvári.

  Mnohé vzory majú nielen krásne výtlačky, ale aj roztomilé bambuľky. S týmto produktom bude vaše dieťa vyzerať rozkošne a čo je najdôležitejšie, žiadny mráz mu nebude hrozný.

  Výhody

  • známa kanadská značka s dobrou povesťou;
  • Zimné čiapky sú odolné a chránia dieťa pred chladom až do ˗35 °C;
  • prírodné a teplé tkaniny nedráždia pokožku;
  • krásny dizajn.

  Nevýhody

  • väčšina modelov je určená pre dievčatá;
  • Pompómy sú vyrobené z umelej kožušiny;
  • klobúky by sa mali pred kúpou vyskúšať, pretože skutočná veľkosť nie vždy zodpovedá uvedeným parametrom.

  Junior Repub
 • k
 • Hodnotenie: 4.1

  Junior Repub<li></div><p>k“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/93416666195811-8212.jpg“ title=“Junior Repub</p><li>k“><p>Ruská značka vyrába rovnako štýlové a pohodlné čiapky pre deti rôzneho veku. Nájdete tu módne modely pre predškolákov aj štýlové kreácie pre tínedžerov.</p><p>Klobúky sú vyrobené z vlny a vlnených tkanín. Okrem toho sú zateplené fleecom, takže sú veľmi teplé, mäkké a pohodlné na nosenie. Mráz ani prudký vietor vášmu dieťaťu v takejto čiapke neublížia.</p><p>Nedá sa povedať, že by značka ponúkala príliš širokú škálu produktov. Nové kolekcie pre dievčatá aj chlapcov sú pravidelne aktualizované podľa najnovších módnych trendov. Ceny tejto kategórie výrobkov sú celkom slušné, nie sú oveľa nižšie ako náklady na dovážané výrobky, ale mnohí kupujúci sú s nimi celkom spokojní.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Spoľahlivá domáca značka;</li><li>všetky klobúky sa vyrábajú podľa módnych trendov danej sezóny;</li><li>Hustá fleecová izolácia;</li><li>Použitie prírodných vlnených a polovlnených tkanín pri šití klobúkov.</li></ul><h4>Chyby</h4><ul><li>vysoké ceny tovaru.</li></ul><h3>Beezy</h3><p>Hodnotenie: 4.0</p><div style=Beezy

  Ukrajinská značka, ktorá získala mnoho pozitívnych recenzií, je v rebríčku na jedenástom mieste. Spoločnosť vyrába vysoko kvalitné a bezpečné výrobky pre deti rôznych vekových kategórií. Najobľúbenejšou a najrozsiahlejšou kategóriou výrobkov sú klobúky Beezy, ktoré sa vyrábajú v širokej škále farieb a vzorov.

  Výrobca používa iba vysokokvalitné materiály. Väčšina klobúkov je teda vyrobená z bavlny, merino vlny alebo chollovlákna. Tieto typy tkanín sú veľmi mäkké a teplé; spoľahlivo chránia hlavu a krk dieťaťa pred chladom a prievanom.

  Mnohé modely sú vybavené reflexnými prvkami. Pohodlne sa nosia a ľahko sa udržiavajú. Klobúky vyzerajú štýlovo a moderne, pretože sú ušité podľa aktuálnych módnych trendov sezóny. Preto nie je prekvapením, že mnohí zákazníci boli prekvapení kvalitou výrobkov a konštatujú, že čiapky Beezy v ničom nezaostávajú za populárnymi zahraničnými značkami, pokiaľ ide o kvalitu a pohodlie.

  Výhody

  • veľký sortiment klobúkov;
  • Prírodné suroviny používané na šitie klobúkov;
  • Reflexné nášivky;
  • Mnohí rodičia odporúčajú túto značku detských klobúkov.

  Nevýhody

  • vysokú hodnotu výrobkov;
  • nie všade v Rusku si môžete kúpiť klobúky od tejto spoločnosti.

  Teyno

  Hodnotenie: 4.0

  Teyno

  Aktívne sa rozvíjajúca, progresívna ruská značka uzatvára náš rebríček najlepších výrobcov zimných čiapok pre deti. Hoci sa výrobky tejto spoločnosti zatiaľ nemôžu porovnávať s výrobkami z fínskych tovární, majú už svoj okruh znalcov. A kupujúci sú presvedčení, že domáce výrobky čoskoro ovládnu trh a budú sa tešiť obrovskej popularite.

  Spoločnosť Teyno vyrába vysokokvalitné detské čiapky z prírodných, teplých a úplne bezpečných tkanín. Spoločnosť vyvíja a používa vlastné technológie na šitie klobúkov, pričom využíva skúsenosti zahraničných kolegov a partnerov.

  V zimných modeloch sa používa prírodná vlna. Podšívka je tvorená bavlnenou tkaninou a je pridaný patentovaný izolátor, ktorý chráni hlavu dieťaťa pred chladom. Vysoká kvalita, trvanlivosť, spoľahlivosť – takto charakterizujú výrobky tejto značky zákazníci vo svojich stále málo recenziách.

  Výhody

  • nová a sľubná domáca značka;
  • Výrobky spĺňajú všetky normy kvality a bezpečnosti;
  • prírodné tkaniny ako základ pre klobúky;
  • pohodlie a komfort nositeľa.

  Nevýhody

  • Značka zatiaľ nie je na trhu dobre známa.

  Výber detskej zimnej čiapky je pre rodičov veľmi náročná úloha. Kupujte len tie spoločnosti, ktoré sú pri tvorbe svojich výrobkov svedomité a nepoužívajú na šitie klobúkov syntetické látky, ktoré môžu byť zdraviu škodlivé.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: