20 najlepších značiek dámskych hodiniek

Hodinky sú už dlho základným módnym doplnkom. Nielenže zdôrazňuje vkus a dotvára imidž nositeľa, ale poukazuje aj na jeho materiálne a spoločenské postavenie. Moderný trh ponúka obrovský výber modelov: s drahými a umelými kameňmi, s koženými remienkami a zlatými náramkami, s kalendármi a budíkmi. Pred kúpou tohto doplnku je preto dôležité pochopiť módne trendy, rebríčky značiek a základné kritériá výberu.

Ako si vybrať náramkové hodinky

Rozlišujú sa mechanické, quartzové a elektronické hodinky. Ten vydrží dlho len pri prísnom dodržiavaní pravidiel používania, pretože jeho mechanizmus je citlivý na rôzne vplyvy. Mali by sa neustále navíjať a pravidelne upravovať v dielňach. Hlavnou výhodou týchto hodiniek je, že nie je potrebné kupovať batérie. Quartzové hodinky sa neboja náhlych zmien teploty a sú odolné voči pádom. Elektronické hodinky pre ženy sú rovnaké quartzové hodinky, ale s digitálnym zobrazením času, rozšírenou funkčnosťou a najinformatívnejším displejom.

Sklo je väčšinou minerálne alebo zafírové, ale niekedy môžete nájsť hodinky s plastovým sklom. Minerálne sklo – umelo vypestovaný kryštál. Sú veľmi odolné a zároveň majú prijateľnú cenu. Zafírový kryštál je syntetický materiál s rovnakými fyzikálnymi vlastnosťami ako prírodný kameň. Toto sklo je ťažké poškriabať, aj keby ste chceli, ale je pomerne krehké a ľahko sa rozbije. Používa sa v drahých modeloch hodiniek.

Na výrobu puzdra sa používa mnoho rôznych materiálov. Najobľúbenejšie sú:

 1. Plastové. Ľahký, cenovo výhodný materiál nie je náchylný na poškriabanie a pri nízkych teplotách sa stáva krehkým.
 2. Mosadz. Lacný kov, ktorý je potrebné ďalej ošetriť dekoratívnym náterom, pretože oxidácia zanecháva na zápästí tmavé stopy. Zadná strana puzdra je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele.
 3. Nerezová oceľ. mimoriadne odolné a odolné. Povrch je však náchylný na poškriabanie, ktoré sa dá odstrániť len leštením.
 4. Titán.Nepotrebuje žiadnu ďalšiu povrchovú úpravu, pretože nespôsobuje alergie a neoxiduje. Vďaka nízkej tepelnej vodivosti sú hodinky mimoriadne pohodlné na nosenie. Titán sa vyznačuje matnou sivou farbou. Nevýhodou sú povrchové škrabance.
 5. Paládium.„Ako materiál puzdra sa často používa biele zlato. Paládium je podobné platine, ale váži oveľa menej. Kov neoxiduje ani nekoroduje, a čo je najdôležitejšie, je vysoko leštený.
 6. Keramika. Odolný materiál zo zliatiny titánu a volfrámu, ktorý eliminuje mechanické poškodenie a poškriabanie, nespôsobuje alergie a vyzerá veľmi štýlovo. Hoci je materiál jemný, nemožno ho považovať za lacný.
 7. Zlato.Jeho puzdro je jedným z najprestížnejších a najkrajších. Tento materiál je napriek svojej mäkkosti a cene vždy neuveriteľne obľúbený.

Moderní výrobcovia ponúkajú obrovskú škálu modelov pre nežnejšie pohlavie. Aby ste sa v ponuke nestratili, naši odborníci vyhodnotili najlepšie značky dámskych hodiniek.

Rebríček najlepších značiek hodiniek pre ženy

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie značky lacných hodiniek pre ženy: pod 10 000 Euro1Fosílnelepší dizajn
2Daniel Wel
 • ngton
 • Obľúbenosť a klasický štýl
  3Cluse La RocheDobrá kvalita za rozumnú cenu
  4Tommy HilfigerNajlepší výber elegantných a originálnych modelov
  5Hádajteexkluzívny dizajn
  6SwatchVodotesné hodinky vynikajúcej kvality
  7SkagenVysoká kvalita a jedinečný dizajn
  8Seikohigh-tech hodinky
  9CasioŠiroký výber za rozumnú cenu
  Najlepšie značky dámskych hodiniek: do 40 000 RUR1Marc JacobsSpoľahlivosť a jedinečný štýl
  2TrénerElegantný a bezchybný štýl, vysoká kvalita výrobkov
  3BurberryBezkonkurenčná presnosť a odolnosť
  4Michael KorsLuxusné hodinky za atraktívnu cenu
  5TissotVYSOKÁ KVALITA
  6GarminŠPORTOVÉ INTELIGENTNÉ HODINKY
  Najlepšie prémiové značky dámskych hodiniek1RolexŠpičková kvalita, elegantný štýl, presnosť a spoľahlivosť
  2B
   gari
  Trvanlivosť a exkluzivita
  3TAGLuxus, najvyššia presnosť a vysoká kvalita
  4TiffanyJedinečný dizajn a spoľahlivosť
  5CartierNÁDHERNÝ A ORIGINÁLNY DIZAJN

  Najlepšie značky lacných hodiniek pre ženy: rozpočet do 10 000 Euro

  Fosílne

  Hodnotenie 4.9

  Fosílne

  Spoločnosť Fossil bola prvým výrobcom hodiniek v USA, ktorý spojil vysokú kvalitu s originálnym dizajnom, čím sa odlíšil od svojich konkurentov. Vďaka dizajnérom spoločnosti sa zmenilo vnímanie náramkových hodiniek ľuďmi, ktorí ich teraz považujú za štýlový doplnok.

  Svoje výrobky predáva prostredníctvom vlastnej siete predajní, ktorú pravidelne monitoruje, aby zistila potreby svojich zákazníkov. Výrobky tejto značky sú vhodné pre aktívnych mladých mužov, ktorí ocenia pohodlie a multifunkčnosť. Dámske náramkové hodinky Fossil ponúkajú nielen ultramoderné modely, ale aj klasickú estetiku.

  Daniel Wel
 • ngton
 • Hodnotenie 4.8

  Daniel Wel<li></div><p>Guesses sú jedinečné svojím dizajnom a konštrukciou. src=“/wp-content/uploads/2023/10/24216666194671-5420.jpg“ height=“490″ title=“Daniel Wel</p><li>ngton“><p>Značka Daniel Wel pre mužov a ženy</p><li>Kolekcia Tommy Hilfiger je jednou z najpredávanejších a zákazníci ju oceňujú. Preppy a elegantný dizajn, ktorý spája módu a štýl. Vymeniteľné nylonové a kožené remienky dodávajú základný štýl, vďaka ktorému sú modely značky vhodné pre každý vzhľad.<p>Kožené remienky sú k dispozícii v hnedej a čiernej farbe, čo vyhovuje klasickejšiemu vzhľadu. Daniel Wel</p><li>Spoločnosť La Roche vyrába niekoľko kolekcií dámskych hodiniek. Ide najmä o unisex modely s veľkými a stredne veľkými ciferníkmi, ktoré sú univerzálne.<h3>Cluse La Roche</h3><p>Hodnotenie 4.8</p><div style=Cluse La Roche

  Amsterdamská spoločnosť CLUSE je nízkonákladová, minimalistická značka quartzových hodiniek. Napriek svojej cene je CLUSE rovnako dobrý ako jeho luxusní konkurenti. Vodotesné puzdro výrobku je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

  Cluse drží krok s modernými trendmi a ponúka obrovský sortiment vymeniteľných remienkov, takže si môžete byť istí, že má vždy aktuálne modely. Modely Cluse sú ideálnym doplnkom pre dievčatá, ktorý bude užitočným doplnkom každého outfitu bez toho, aby jeho majiteľka vyčnievala z davu.

  Tommy Hilfiger

  Hodnotenie 4.8

  Tommy Hilfiger

  Americká spoločnosť Tommy Hilfiger Corporation vyrába veľké množstvo výrobkov, nielen hodinky. Kolekcie dámskych náramkových hodiniek ponúkajú niečo pre každý vkus a príležitosť, od klasických až po módne. Výrobca používa spoľahlivé švajčiarske a japonské mechanizmy a zdobí ich diamantmi, pravou kožou a kryštálmi Swarovski.

  Tommy Hilfiger predstavuje jedinečný štýl, sofistikovanosť, luxus a eleganciu. Žiadne zbytočné prvky dámskych hodiniek nevyčnievajú z davu. Neuveriteľný dizajn zvýrazní krehkosť a ženskosť nositeľky. Kolekcia Tommy Hilfiger je určená pre nezávislé a slobodné ženy.

  Hádajte

  Hodnotenie 4.7

  Hádajte

  Hodinky Guess sú známe svojím nezameniteľným dizajnom a konštrukciou. Značka používa len tie najkvalitnejšie materiály – rôzne oceľové zliatiny a kryštály Swarovski – a japonské strojčeky Miyota. Klasické modely s dokonalým dizajnom, doplnené kameňmi a remienkami, ktoré na hodinkách vyzerajú skvele.

  V kolekciách nájdete aj hodinky pre aktívne a sebavedomé dámy, ktoré zdôraznia nielen ženskosť, ale aj nezávislosť svojej majiteľky. Dámske hodinky Guess spájajú klasiku a aktuálne trendy, nepredvídateľnosť a inovácie, eleganciu, šik a originalitu.

  Swatch

  Hodnotenie 4.6

  Swatch

  Skupina Swatch nevyrába len mechanické a quartzové modely, ale dodáva aj strojčeky a komponenty pre iné značky, ktoré vyrábajú švajčiarske hodinky. Hodinky SWATCH patria medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie hodinky. Harmonicky spájajú obdivuhodnú eleganciu, nezvyčajnú farebnosť a kvalitné technologické vlastnosti.

  Všetky hodinky Swatch sú vodotesné, ale s rôznymi funkciami. Hodinky s nízkym rozpočtom môžu byť zapnuté počas umývania, kúpania alebo umývania riadu. Na potápanie si vyberte zariadenia s vyšším výkonom. Spoločnosť Swatch každých šesť mesiacov predstavuje svojim zákazníkom nový sortiment.

  Skagen

  Hodnotenie 4.6

  Skagen

  Toto hodnotenie by nebolo úplné bez spoločnosti Skagen. Spája v sebe nielen skvelú kvalitu a cenovú dostupnosť, ale aj svetoznámy dánsky dizajn. Okrem skvelého vzhľadu majú hodinky Skagen ďalšiu veľkú výhodu. Všetky modely sú vyrobené len z najlepších materiálov: chirurgickej ocele, titánu a odolného minerálneho skla. Mnohé dámske hodinky sú vybavené zafírovým sklíčkom a koženým remienkom.

  Všetky výrobky prechádzajú sériou testov, ktoré zaručujú ich kvalitu a trvanlivosť. Napriek severskému minimalistickému dizajnu je dámska kolekcia značky Swagen prekvapivo rozmanitá.

  Seiko

  Hodnotenie 4.5

  Seiko

  Japonská značka hodiniek Seiko dokonale spája dômyselný dizajn s vysoko inteligentnými komponentmi. Seiko boli prvé hodinky s quartzovým strojčekom, ako aj modely s LCD displejom a základnými možnosťami počítača. Výrobca zaručuje spoľahlivosť a kvalitu všetkých svojich výrobkov.

  Najnovšia technológia umožňuje vyrobiť hodinky, ktoré nevyžadujú iný zdroj energie ako pohyb zápästia. Zníženie veľkosti dielov a zvýšenie ich spoľahlivosti umožnilo výrazne znížiť veľkosť modelov. Dámske hodinky tak získali výrazný biznisový vzhľad, ktorý určite poteší úspešného muža.

  Casio

  Hodnotenie 4.4

  Casio

  Globálna značka Casio je už dlho synonymom pre dlhú životnosť a presnosť. Popularita spoločnosti spočíva v spoľahlivosti mechanizmov, univerzálnosti a cenovej dostupnosti výrobkov. Výrobca dokonale spája všetky najnovšie technológie a funkcie. Väčšina hodiniek je vyrobená zo zliatin titánu, vysoko kvalitných kovov, tiež z veľmi odolného plastu.

  Široká ponuka zahŕňa niekoľko sérií určených pre ľudí s rôznymi záujmami a životným štýlom. Mechanické modely sú voľbou pre tých, ktorí oceňujú presnosť a správnosť. Elektronické quartzové hodinky sú jednoduchšou možnosťou, sú skvelé pre každodenný vzhľad.

  Najlepšie značky dámskych hodiniek: rozpočet do 40 000 RUR

  Marc Jacobs

  Hodnotenie 4.9

  Marc Jacobs

  Americký módny návrhár Marc Jacobs po svojom závratnom úspechu v móde začal navrhovať vreckové a náramkové hodinky pre ženy všetkých vekových kategórií. Náramkové hodinky Marc Jacobs sú voľbou úspešných mužov s aristokratickým zmyslom pre vkus.

  Netradičný štýl a tvar hodiniek je vyvážený spoľahlivosťou a kvalitou, vďaka ktorým sú tieto výrobky také obľúbené. K dispozícii sú klasické aj športové štýly, všetky s veľmi pozitívnym a originálnym dizajnom. Exkluzívna, všestranná a sofistikovaná značka Marc by Marc Jacobs sa stala celosvetovým symbolom sofistikovanosti.

  Tréner

  Hodnotenie 4.8

  Tréner

  Slávna spoločnosť Coach vyrába nielen hodinky, ale aj kožené výrobky, tašky, topánky a rôzne luxusné doplnky. Dámske hodinky si zachovávajú dôležitú kombináciu amerického dizajnu a neprekonateľnej kvality. Väčšina modelov je honosná alebo niekedy zámerne jednoduchá a minimalistická a stelesňuje rôzne štýlové nápady.

  U značky fair sex nájdete modely pre všetky chute: klasické modely s okrúhlym alebo štvorcovým ciferníkom a originálne, farebné – s trojuholníkovým alebo obdĺžnikovým. Puzdro je vyrobené z jednoduchej ocele, ale väčšina dámskych hodiniek je pokrytá pozlátením. Gumové a kožené remienky rôznych hrúbok pre maximálne pohodlie. Mnohé sú zdobené rôznofarebnými prírodnými alebo syntetickými kameňmi, ktoré vytvárajú fascinujúci lesk a trblietanie.

  Burberry

  Hodnotenie 4.8

  Burberry

  Podobne ako mnohé iné módne značky, aj Burberry, najstaršia a najuznávanejšia britská značka oblečenia, ponúka doplnky, ako napr. Náramkové hodinky spoločnosti sa prvýkrát označujú ako „módne hodinky“. Modely Burberry sú doplnky, v ktorých sa spája presnosť a spoľahlivosť pohybu, dizajn a krása do dokonalého výrobku.

  Najznámejšie náramkové hodinky s remienkom zdobeným tradičným károvaným vzorom, ktorý sa hodí takmer ku každému oblečeniu. Diskrétny a aristokratický, a teda samotná esencia britského vkusu. Základný sortiment dámskych hodiniek je k dispozícii z ocele a absencia akejkoľvek povrchovej úpravy neohrozuje ich kvalitu. Niektoré modely sú pokryté zlatom alebo platinou, ktoré menia ich vzhľad. Zafírové sklá hodiniek sú odolné proti poškriabaniu a nárazom.

  Michael Kors

  Hodnotenie 4.8

  Michael Kors

  Michael Kors navrhuje praktické a funkčné hodinky, ktoré sú na vrchole módnych rebríčkov. Hodinky Michael Kors podporujú celý koncept, takže aj jednoduché, tradičné hodinky vyzerajú luxusne a štýlovo.

  Dámske modely sú posiate drahými kameňmi a kamienkami, zdobené nezvyčajnými detailmi, ako sú kúsky korytnačieho panciera. Robustné a funkčné výrobky Michael Kors sú postavené na japonskom quartzovom strojčeku Miyota. Puzdrá dámskych hodiniek sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a zlata a sklíčko je z minerálneho kryštálu.

  Tissot

  Hodnotenie 4.7

  Tissot

  Švajčiarska značka Tissot ponúka rozmanité a zaujímavé mechanické hodinky pre ženy vysokej kvality. Značka svojimi výrobkami teší nežné pohlavie už od roku 1853. Spoločnosť Tissot začala s prívesnými hodinkami a neskôr začala vyrábať náramkové hodinky. Už v 40. a 50. rokoch začala táto značka ponúkať rôzne modely pre každý vkus, príležitosť (šport, práca, večerné recepcie) a pre každú vekovú kategóriu.

  Kolekcia tejto značky zahŕňa: vzácne miniatúrne doplnky, modely pre mladých ľudí, hodinky, ktoré stierajú hranice medzi pohlaviami (Tissot TwoTimer). Spoločnosť tiež uviedla na trh prvé dámske hodinky na svete s kamenným puzdrom a prvé hodinky Tissot T-Touch. Značka vyrába aj veľmi ženské hodinky – Tissot T-Collection alebo Tissot Precious Flower.

  Hodinky Tissot nie sú len robustné a odolné hodinky, ale aj elegantný doplnok, ktorý podľa recenzií v priebehu rokov nevyšiel z módy. Každé hodinky Tissot majú označenie „Swiss made“, ktoré zaručuje, že boli vyrobené vo Švajčiarsku. Spoločnosť poskytuje medzinárodnú záruku (24 mesiacov) vo všetkých krajinách, kde má značka zastúpenie.

  Garmin

  Hodnotenie 4.6

  Garmin

  História americkej spoločnosti Garmin sa začala písať v roku 1989. Značka získala svoj názov spojením mien dvoch talentovaných ľudí (Gary Burrell a Min Kao), ktorí ju vytvorili. Značka vyrába športové inteligentné hodinky, ktoré sú veľmi obľúbené u žien aj mužov. Prvý model bol uvedený na trh v roku 2001. Bola to séria Forerunner. Sortiment náramkových hodiniek sa v priebehu rokov výrazne rozšíril.

  Hodinky Garmin merajú rýchlosť, vzdialenosť, srdcovú frekvenciu a ďalšie športové parametre. Spoločnosť si uvedomuje, že ženy oceňujú nielen funkčnosť doplnku, ale aj spôsob, akým sa bez problémov začlení do ich šatníka. Keďže existuje veľa modelov tejto značky s jedinečným štýlom, vhodný model si môže nájsť romantický pár aj podnikateľka. Všetko príslušenstvo je kompaktné a ľahké. V ruke je prakticky nezničiteľný.

  Zariadenia značky Garmin majú priestrannú batériu. Umožňuje používať dámske športové hodinky 10-12 mesiacov bez nabíjania. Vďaka rôznym dizajnom a širokej ponuke produktov si každá dievčina môže vybrať to správne príslušenstvo Garmin a ešte viac si užiť tréning.

  Najlepšie prémiové značky dámskych hodiniek

  Rolex

  Hodnotenie 4.9

  Rolex

  Samozrejme, medzinárodne uznávaná švajčiarska značka Rolex otvára tento rebríček kategórií. Výrobky spoločnosti si už dlho obľúbili ľudia s dobrým príjmom, ktorí sú zvyknutí na luxus a kvalitu. Značka si cení svoju povesť, a preto kladie veľký dôraz na exkluzívny dizajn a precíznosť. Originálne hodinky sú ťažké, pretože sú vyrobené z pevného kovu a odolného zafírového skla. Každá spoločnosť Rolex má sériové číslo so špeciálnym označením.

  V širokej ponuke modelov je možné nájsť jednoduché hodinky z ušľachtilej ocele aj hodinky zdobené diamantmi. Spoločnosť má exkluzívnu distribučnú sieť, ktorá zahŕňa niekoľko butikov so šperkami. Značka nikdy neznižuje cenu svojho tovaru. „Spoločnosť Rolex neorganizuje predajné a vernostné dni pre stálych ani nových zákazníkov, neponúka zľavy a nevydáva zľavové karty.

  B
   gari

  Hodnotenie 4.8

  B<ul></div><p>gari“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/63416666194671-720.jpg“ height=“480″ title=“B</p><ul>gari“><p>B</p><ul>gari je popredný výrobca šperkov, hodiniek, parfumov a kožených doplnkov. Spoločnosť sa zaoberá výrobou hodiniek od polovice 20. storočia. Dizajnéri vyvíjajú rozmanité produktové línie, ktoré uspokojujú klasický vkus, ako aj mladistvý, exkluzívny a originálny.<p>Široká škála športových sérií s nárazuvzdornými a vodotesnými funkciami. Výrobky sú symbolom statusu a zdôrazňujú príslušnosť majiteľa k určitému okruhu. Sledovať B</p><ul>Cartier sa od ostatných značiek odlišuje jedinečným talianskym štýlom.<h3>TAG</h3><p>Hodnotenie 4.8</p><div style=TAG

  Švajčiarska značka TAG vyrába luxusné náramkové hodinky. Tag Heuer je popredný svetový výrobca vysokokvalitných športových hodiniek. V jej kolekciách sa spája aj zdanlivo nezlučiteľné: inovácia a tradícia, vysoká funkčnosť a dokonca aj pôvab.

  Pri výrobe hodiniek sa používajú len vysokokvalitné materiály a technológie zdobenia detailov. Všetky dámske hodinky majú zafírové sklíčko s obojstrannou antireflexnou vrstvou. Dámske modely majú ciferník a rámik vykladaný diamantmi. Uznávaný ako jeden z najlepších chronografov na svete.

  Tiffany

  Hodnotenie 4.7

  Tiffany

  Tiffany je symbolom vynikajúcej švajčiarskej kvality hodiniek a nádherného dizajnu. Na modeloch tejto značky zriedka uvidíte neobvyklý tvar alebo veľký počet ručičiek a chronometrov, ale často uvidíte diamanty. Mnohé z jej náramkových hodiniek sú majstrovskými dielami šperkárskeho umenia.

  Výrobky Tiffany sú vybavené mimoriadne presnými a spoľahlivými pohybmi. Ochrannou známkou značky je tyrkysová krabička. Pri kúpe sa vydáva certifikát kvality s exkluzívnym číslom hodiniek. Produkty vhodné pre tých, ktorí nesledujú čas tak pozorne ako módu.

  Cartier

  Hodnotenie 4.7

  Cartier

  Spoločnosť Cartier vyrobila svoje prvé hodinky v roku 1888. Každá kolekcia tejto značky sa vyznačuje sofistikovaným a originálnym dizajnom. Každé hodinky predstavujú najnovšie poznatky v oblasti hodinárstva a šperkárstva. Hodinky Cartier vlastnia úspešné a slávne ženy s vycibreným vkusom: Grace Kelly, princezná Diana, Michelle Obama, Angelina Jolie, Tamara Ecclestone a ďalšie.

  Originálne doplnky Cartier sú vyrobené z ocele, čo znamená, že ich váhu pocítite. Na remienok sa používa aj zlato, platina alebo pravá koža. Na všetkých hodinkách je laserom vygravírovaný nápis „Swiss made“. Originálne výrobky sa predávajú v marokových obaloch, sú čalúnené moiré tkaninou a majú všetky potrebné dokumenty na preukázanie pravosti.

  Slávne kolekcie hodiniek Cartier: Tank, Tortue, Ca

 • e, Pasha,
  an, Crash. Ich škála siaha od jednoduchých klasických hodiniek cez skeletové hodinky až po nezvyčajné hodinky so zakrivenými puzdrami. Značka je známa svojou schopnosťou držať sa tradície v dizajne výrobkov a zároveň experimentovať s novými nápadmi. Cena príslušenstva tejto značky sa pohybuje od 2 394 USD do 68 388 USD v závislosti od modelu.
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: