13 najlepších skladacích kempingových stoličiek

*Prehľad najlepších od redaktora. Naše výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje podporu alebo odporúčanie na nákup. Pred nákupom sa opýtajte odborníka.

Chystáte sa na rybársky výlet? Alebo sa zúčastnite na niekoľkodňovom kempovaní? Alebo ak musíte cestovať tisíce kilometrov autom? Skladacie stoličky sa hodia vo všetkých týchto situáciách. Známe aj ako kempingové stoličky. Nekúpte si však len prvú stoličku, ktorú uvidíte. Ešte lepšie je pozrieť si náš výber kvalitných modelov, ktoré sú prakticky nezničiteľné.

Hodnotenie najlepších skladacích kempingových stoličiek

F-046
Nomináciaumiestnenienázov výrobkucena
Najlepšie skladacie kempingové stoličky1Tramp
5 300€
2Zelená poľana 89x88x49 cm3 600€
3Kreslo Envision Comfort 5 Plus4 000€
4Chodítko Comfort 45 L9 100€
5

A

 • SAD Camping 69591
 • 1 000€
  6Nika Premium 31 700€
  7Norfin Sandnes NF Alu 22x20x27 cm2 000€
  8Irit IRG-504695€
  9Cedr SSM-02600€
  10KingCamp Four Legs1 300€
  11ECOS 993064400€
  12ATEMI ASC-110700€
  13Green Glade PC330500€

  TrampF-046

  Hodnotenie: 4.9

  Tramp<tr></div><p>F-046″ src=“/wp-content/uploads/2023/03/12416666198051-4913.jpg“ height=“400″ title=“Tramp</p><tr>F-046″><p>Veľmi drahé, ale najodolnejšie a multifunkčné kreslo. Nielenže je skladací, ale môže sa aj otáčať! Výsledkom je pocit, že ste v teréne, akoby ste sedeli v kresle pri počítači!</p><p>Táto vysoká stolička je najstabilnejšia kempingová stolička, akú si môžete kúpiť. Stojí na zemi pomocou štyroch kovových nôh. Žiadna možnosť straty rovnováhy. Po zložení má stolička rozmery 11x11x40,3 cm. Nie je ich veľa. Hmotnosť však nie je tak nízka – až 1,4 kg. Preto sa stolička zmestí do batožinového priestoru alebo na zadné sedadlo auta, ale nie do batohu.</p><p>Po zložení má rozmery 49,5 cm x 50 cm x 101,5 cm. Predpokladá sa, že sa hodí takmer pre každého dospelého muža. Dokonca aj dosť robustný, pretože výrobca uviedol prípustné zaťaženie 120 kg. Mimochodom, použitá tkanina je polyester 600D. Na mnohé batohy sa používa viac-menej rovnaký materiál.</p><p>Pravdepodobne ideálna skladacia stolička na vonkajšie použitie. Jedinou sťažnosťou je cena. Kto z občanov našej krajiny by zaplatil za pomerne malú stoličku 5 tis. Euro?</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Dodáva sa s krytom;</li><li>K dispozícii je rotačný pohyb;</li><li>Maximálna stabilita;</li><li>Pohodlný skladací dizajn;</li><li>Vydrží aj veľmi vysokú hmotnosť;</li><li>Vysokokvalitná tkanina.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Veľmi vysoká hodnota;</li><li>Bez operadla</li></ul><h3>Zelená poľana 89x88x49 cm</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Zelená poľana 89x88x49 cm

  Táto kempingová stolička neotáča osobu, ktorá na nej sedí. Môže sa však pochváliť prítomnosťou aspoň niektorých podrúčok a veľmi veľkou opierkou na pravej strane. Na túto dosku stola možno položiť fľašu piva a tanier s varenou rybou. Je veľmi pohodlná! Je potrebné poznamenať, že je vyrobený z dreva, nemožno naň uplatniť žiadne nároky.

  Na tejto stoličke môže sedieť prakticky každá osoba. Výrobca tvrdí, že jeho výtvor vydrží 150-kilogramové užitočné zaťaženie. A nie je dôvod mu nedôverovať. Dôvodom je, že stolička je vyrobená z odolných materiálov. V skutočnosti tvorcovia použili oceľové rúry s priemerom 25 mm a polymérovým povlakom. Nevýhodou tohto riešenia je, že stolička váži 7 kg. Od začiatku však bolo jasné, že toto nie je produkt pre turistov. stolička, ktorú by si so sebou brali len motoristi. Skvele by vyzeral aj na chate.

  Ak hovoríme o tkanine, používa polyester typu 240D. Okrem toho je vybavená penovým polstrovaním. Na zadnej strane stoličky je sieťovina. Kupujúci stoličky nebudú klamať: sedí sa na nej neuveriteľne pohodlne. Väčšie pohodlie je možné len na pohovke alebo v kresle pri počítači.

  Ak chcete ušetriť peniaze, existuje aj cenovo výhodnejšia verzia tejto stoličky. Najviac ho odlišuje absencia tabuľky.

  Výhody

  • Pomerne skromná veľkosť v zloženom stave;
  • K dispozícii je mriežka;
  • Používa sa kvalitný polyester;
  • Dokáže uniesť veľmi ťažkú osobu;
  • Doplnené o skladací stôl;
  • Poskytuje vám maximálne pohodlie.

  Nevýhody

  • Je veľmi ľahký;
  • Vysoká hodnota.

  Kreslo Envision Comfort 5 Plus

  Hodnotenie: 4.7

  Kreslo Envision Comfort 5 Plus

  Táto skladacia stolička má veľmi zaujímavý dizajn. Umožňuje polohu v pololežiacej polohe. Táto funkcia je veľmi užitočná, ak sa chystáte dlho odpočívať – niektorí ľudia si môžu dokonca zdriemnuť.

  Táto stolička je vyrobená zo zliatiny kovov, čo vysvetľuje jej pomerne vysokú cenu. Výrobca tvrdí, že jeho výtvor vydrží 100-kilogramové zaťaženie. Malo by sa mu dôverovať, pretože výrobok zhromažďuje len pozitívne recenzie, ktoré sa nezmieňujú o žiadnych poruchách. Samotná stolička váži 4 kg. Pomerne veľká hodnota. Nebolo však pochýb o tom, že tento model nie je určený pre turistov.

  Je zaujímavé, že stolička Envision Comfort 5 Plus umožňuje nielen polohovanie. Uhol operadla môžete nastaviť, čo je ideálne, ak chcete osláviť svoj úlovok. Môžete tiež nastaviť výšku nôh ako na statíve. To znamená, že stoličku možno umiestniť aj na veľmi nerovnom povrchu.

  Použitá tkanina je polyester 600D Oxford. Môžete si byť istí jeho kvalitou. Rovnako ako v prípade celej stoličky. Je ideálny do prírody alebo na rybolov. Nájdete ich aj v niektorých vidieckych domoch. Ide o prípad, keď výrobok nemá žiadne osobitné nevýhody. Niektorí by však určite povedali, že stolička by potrebovala podrúčky. A cena rozhodne nie je pre každého.

  Výhody

  • Stolička je robustná a odolná;
  • Dá sa ľahko zložiť;
  • Sklon operadla je nastaviteľný;
  • Výšku každej nohy možno nastaviť;
  • Používame vysoko kvalitný polyester.

  Nevýhody

  • Vysoké náklady;
  • Žiadne podrúčky;
  • Stoličku nemožno nazvať ľahkou.

  Chodítko Comfort 45 L

  Hodnotenie: 4.6

  Chodítko Comfort 45 L

  Dohodnite sa, že zaplatíte za skladacie kreslo toľko peňazí, koľko chcete? V tomto prípade má zmysel zvážiť Walkstool Comfort 45 L. Tento výrobok sa dodáva s krytom. Je to tak jednoduché, ako to len ide. Nemá opierku chrbta ani sklápacie lehátko. Výrobca dokonca znížil počet nôh na tri! Presne to je hlavná výhoda tohto modelu. Čím menej nôh – tým nižšia je hmotnosť stoličky.

  Pripravte sa na. Tomu sa mi veľmi nechce veriť. Stolička má hmotnosť 825 g! Niet divu, že si Walkstool Comfort 45 L nájde svoje miesto aj na peších túrach a viacdňových cyklistických výletoch. Rozmery kempingovej stoličky sú tiež veľmi malé. Vďaka skladaciemu dizajnu ich môžete ľahko uložiť. Tu je každá noha teleskopická, čo znižuje výšku zo 45 cm na 25 cm. Nemali by ste predpokladať, že sa stolička rozpadne, keď si na ňu prvýkrát sadne niekto s určitou telesnou hmotnosťou. Výrobca tvrdí, že výrobok vydrží aj 200-kilogramové zaťaženie! Zázraky!

  Mimochodom, názov označuje výšku stoličky v rozloženom stave. Existujú aj mierne vyššie verzie. A stojí za to sa naň pozrieť pre tých, ktorým nezáleží na hmotnosti tohto produktu.

  Nohy tohto modelu sú vybavené gumovými podložkami. Pokiaľ ide o sedadlo, bolo vytvorené zo sieťoviny. Môžete si byť istí, že sedadlo nespôsobí žiadne nepohodlie. Bude vás to len trápiť kvôli vyhodeným peniazom. Ide o to, že švédsky výrobca požaduje viac ako 9 000. Euro. To je dosť divoká hotovosť, za ktorú si môžete kúpiť napríklad masívny stan. Nie je prekvapujúce, že na Slovenskojazyčnom internete nie sú takmer žiadne recenzie na Walkstool Comfort 45 L – je to zriedkavá osoba v našej krajine, ktorá môže minúť toľko na skladacie kempingové stoličky.

  Výhody

  • Je nezvyčajne ľahký;
  • Schopnosť niesť 200-kilogramový náklad;
  • Jeho rozmery sú pomerne malé;
  • Používa vysokokvalitný sieťový materiál;
  • Dodáva sa s krytom.

  Nevýhody

  • Astronomická cena;
  • Niekto sa bude sťažovať na chýbajúce operadlo;
  • Žiadne opierky rúk.

  A

 • SAD Camping 69591
 • Hodnotenie: 4.6

  PA<li></div><p>SAD Camping 69591″ src=“/wp-content/uploads/2023/03/7571666198051-313.jpg“ height=“400″ title=“PA</p><li>SAD Camping 69591″><p>Máte súkromný dom s bazénom v jeho blízkosti? V takom prípade má zmysel kúpiť si skladacie kreslo s podrúčkami. Napríklad PA</p><li>SAD Camping 69591. Umožní vám užiť si hodiny zábavy na slnku. Navyše jeho rozloženie nevyžaduje veľa úsilia – zvyčajne táto činnosť trvá len niekoľko sekúnd.<p>Táto skladacia stolička nie je navrhnutá tak, aby vydržala obrovské zaťaženie. Používa pomerne tenký polyester, takže je dimenzovaný len na maximálne zaťaženie 90 kg. Túto stoličku je tiež vhodné pri daždi uložiť niekde pod strechu. Ani nie kvôli látke, ale kvôli kovovému rámu – môže skorodovať.</p><p>Rozmery tohto výrobku sú 5x51x69 cm v zloženom stave. To znamená, že stolička sa ľahko zmestí niekde za skriňu. Aj v rozloženom stave pojme vysokú osobu.</p><p>PA</p><li>SAD Camping 69591 nie je ničím výnimočným. Ide o obyčajnú skladaciu stoličku s nohami v tvare D, ktorá si vyžaduje rovný podklad. Niet divu, že cena tohto produktu je 1000 Euro. Najlepšia voľba pre rekreačný dom, ale priemerná voľba pre kempovanie. Váha 2,4 kg. Dokonca aj krehká dievčina ho môže dať do auta!<h4>Výhody</h4><ul><li>Spoľahlivý dizajn;</li><li>Veľmi malá hrúbka po zložení;</li><li>K dispozícii je niekoľko farebných možností;</li><li>Veľmi nízke náklady;</li><li>Podrúčky.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Môže sa zdať, že sa vonku necíti veľmi pohodlne;</li><li>Nie je určený pre veľmi ťažké osoby.</li></ul><h3>Nika Premium 3</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=Nika Premium 3

  Ďalšia relatívne lacná skladacia stolička. Zvyčajne sa predáva za 1700 Euro, ale v predaji nájdete výrazne nižšiu cenu. Už teraz je cítiť, že výrobca myslí na to, že jeho výtvor sa bude používať počas výletov v prírode. Tento výrobok získal slušnú odolnosť aj krásny vzhľad.

  Hmotnosť tohto modelu je 2,35 kg. To vám bráni odporučiť ho na turistiku. Ale na kempovanie a turistiku v aute je kreslo najlepšie. Nezaberie veľa miesta v batožine, pretože jeho rozmery v zloženom stave sú len 77x17x17 cm.

  Ako sa od kvalitnej kempingovej stoličky očakáva, Nika Premium 3 má kovový rám. Známa polyesterová tkanina. Z toho všetkého je jasné, že stolička udrží aj bacuľatého človeka s určitou obezitou. Výrobca uvádza maximálne zaťaženie 100 kilogramov.

  Pravdepodobne jedna z najlepších skladacích stoličiek na rybolov. Môže byť tiež umiestnená vedľa záhrady, aby ste si mohli vychutnať prestávku od sejby. A výrobca nezabudol na tašku – odporúča sa v nej prepravovať stoličku na dlhé vzdialenosti. Na opierky rúk však nemyslel. Škoda, bolo by to perfektné kreslo.

  Výhody

  • Ľahko sa skladá;
  • Nie príliš vysoká cena;
  • Schopné odolať veľkej záťaži;
  • Dlhá životnosť;
  • Dodáva sa s krytom;
  • K dispozícii sú dva farebné varianty.

  Nevýhody

  • Žiadne opierky rúk.

  Norfin Sandnes NF Alu 22x20x27 cm

  Hodnotenie: 4.5

  Norfin Sandnes NF Alu 22x20x27 cm

  Jedna z najmenších skladacích kempingových stoličiek. Aby sa zmenšila veľkosť, musel sa výrobca vzdať operadla. Ale bude sa to zdať hrozné len tým, ktorí chcú stráviť veľa času na svojej vysokej stoličke. Ak sa však chystáte vziať stoličku na túru, bude pre vás prínosom. Určite oceníte aj priložené puzdro na prenášanie. Uľahčuje prepravu stoličky a chráni ju pred všetkými druhmi poškriabania.

  Predané za 2k. Výrobok bol vytvorený z hliníka leteckej kvality. Preto je stolička mimoriadne ľahká. Ťažko tomu uveriť, ale stupnica pod ním ukazuje iba 300 g! Môže sa zdať, že takáto stolička musí byť neuveriteľne krehká. To však nie je tento prípad. Samotný hliník je schopný uniesť veľmi veľkú hmotnosť. Tento veselý obrázok dotvára polyester 900D, veľmi odolný materiál, ktorý možno poškodiť len nožom. Stolička tak bez problémov unesie 120-kilogramové zaťaženie.

  A pozrime sa stručne na čísla, ktoré mnohých ľudí zaujímajú. Rozmery v zloženom stave 26x14x4 cm. Tento produkt môže byť niekde hodený, úplne zabudol, kde presne je teraz. Po rozložení sa zväčší na 20x22x27 cm.

  Samozrejme, nie je to ideálne. Ako už bolo spomenuté, nie je určený na dlhé a pohodlné odpočívanie, pretože nemá operadlo ani podrúčky.

  Výhody

  • Používa sa najsilnejší možný polyester;
  • Zmestí sa do batohu;
  • Dodáva sa s krytom;
  • Stolička má obrovskú maximálnu nosnosť;
  • Malá hmotnosť;
  • Ľahko sa skladá.

  Nevýhody

  • Bez operadla a podrúčok;
  • Kreslo sa ukázalo byť pomerne malé;
  • Niektoré jednotky sú krehké.

  Irit IRG-504

  Hodnotenie: 4.5

  Irit IRG-504

  Jedna z najneobvyklejších kempingových stoličiek, ktoré sme preskúmali. V skutočnosti je to kompletná cestovná taška, ktorá obsahuje skladacie kreslo! Veľmi zaujímavá myšlienka! Len jeho realizácia je sklamaním. Ak sa chystáte vziať túto stoličku na túru, budete sklamaní. Konštrukcia batohu je veľmi nedbalá a zámky neznesú žiadnu vážnu záťaž. A dĺžka popruhov je príliš krátka. Preto rybárom odporúčame kúpiť napríklad model Irit IRG-504. Do tašky môžu nahádzať výbavu a ďalšie príslušenstvo a potom všetko hodiť do kufra auta.

  Napriek prítomnosti plného batohu nie je výrobok ťažký ani drahý. Ak hovoríme o hmotnosti, tá nedosahuje ani 800 gramov. Pokiaľ ide o cenu, väčšina Slovenskách internetových obchodov si za tento model vypýta len 700 Euro.

  Taška je vyrobená z polyesteru 600D Oxford. Na tkaninu sa nikto nesťažuje. Ako sme už spomenuli, na šitie sa objavujú nespravodlivé sťažnosti – možno mať pocit, že výrobca nezamestnáva obzvlášť profesionálne krajčírky (alebo sú slabo platené, čo vzhľadom na cenu stoličky nie je prekvapujúce). Okrem toho je batoh vybavený krytom z PVC. Myslíte si, že vydrží aj ľahký dážď. Ale lejak určite zmáča všetko vo vnútri.

  Pokiaľ ide o stoličku, bola vyrobená z oceľových rúrok s hrúbkou steny 0,6 mm. Zdá sa, že vôbec nie je veľký;. Tvorcovia stoličky však deklarovali nosnosť 100 kg. Chcete im veriť a recenzie nehovoria, že táto stolička nevydržala pod niekým.

  Výhody

  • Obsahuje plný batoh;
  • Taška je vyrobená z hrubej tkaniny;
  • Hmotnosť nemožno označiť za nadmernú;
  • Nízke náklady;
  • Podporuje celkom vážne zaťaženie.

  Nevýhody

  • Veľmi nedbalý strih;
  • Popruhy sú príliš krátke;
  • Zámky nie sú veľmi spoľahlivé;
  • Rozmery batohu a stoličky sú veľmi malé.

  Cedrový SSM-02

  Hodnotenie: 4.4

  Cedrový SSM-02

  Chcete si kúpiť skladacie kreslo na vonkajšie aktivity, ktoré vydrží aj veľmi ťažkú osobu? V tomto prípade vám odporúčame zvážiť kúpu Kedar SSM-02. Podopierajú ho dve nohy v tvare D a jeho maximálna nosnosť je 120 kg. Má aj operadlo. Nie každá skladacia stolička je taká vysoká, ako ste si všimli.

  Táto stolička nie je obzvlášť vysoká. Nie je však ani príliš malá, pretože výška od podlahy po sedadlo je 40 cm. Rozmery sedadla sú 32×30 cm. A čo sa týka operadla, má dobrú výšku 32 cm.

  Výrobca tejto stoličky sa nesnažil čo najviac znížiť hmotnosť svojho výtvoru. Z tohto dôvodu sa rozhodol pre rám z oceľových rúrok s priemerom 22 mm. Niet pochýb o tom, že tieto rúry by mali uniesť aj toho najťažšieho človeka. To platí aj pre tkaninu, ktorú tu používame – polyester 600D Oxford. Celkovo váži 2 280 g. Nie je to veľa, najmä ak chcete stoličku prepravovať v kufri alebo na zadnom sedadle auta. Veľkosť tiež nie je príliš krátka, meria 53x46x8 cm.

  Zostáva dodať, že tento produkt je k dispozícii v dvoch farebných variantoch. Čo sa týka ceny, zvyčajne je to 700 Euro alebo ešte menej za stoličku. Niet divu, že dopyt po ňom v niektorých ročných obdobiach prevyšuje ponuku.

  Výhody

  • Dokáže uniesť 120-kilogramové zaťaženie;
  • Skromná veľkosť v zloženom stave
  • K dispozícii je opierka chrbta;
  • Veľmi nízka cena;
  • Používa sa hustá tkanina.

  Nevýhody

  • Žiadne podrúčky;
  • Hmotnosť nie je malá.

  KingCamp Four Legs

  Hodnotenie: 4.3

  KingCamp Four Legs

  Vyššie sme vám povedali o stoličke so statívom. Išlo však o mimoriadne kompaktný, ľahký a veľmi drahý model. Ak sa nehoníte za rekordmi a chystáte sa cestovať autom, potom budete spokojní s KingCamp Four Legs. Namiesto troch nôh sú tu štyri. Sú však usporiadané podobným spôsobom. Sedadlo s rozmermi 340×340 mm sa nachádza nad ním. Je umiestnený vo výške 460 mm. Sedadlo je potiahnuté polyesterom 600D Oxford. Je to veľmi hustá tkanina, ktorá má aj PVC povlak.

  Rám sedadla je vyrobený z ocele. Nie je obzvlášť hrubý, súdiac podľa hmotnosti, ktorá je 1,5 kg. Skladací mechanizmus je veľmi pohodlný. Má dokonca aj rukoväť na prenášanie! Skrátka, vynaložené peniaze nebudete ľutovať. Treba povedať, že požadovaná cena nie je príliš vysoká – v našom prehľade už boli spomenuté oveľa drahšie modely.

  Výhody

  • Dodáva sa s rukoväťou na prenášanie;
  • Nie je veľmi drahý;
  • Dobrá stabilita aj na nerovnom teréne
  • Rám je vyrobený z kvalitnej ocele;
  • Hustá tkanina potiahnutá PVC.

  Nevýhody

  • Opierka chrbta by bola pekná;
  • Výrobca neuvádza maximálnu nosnosť.

  ECOS 993064

  Hodnotenie: 4.2

  ECOS 993064

  Mnohé lacné skladacie stoličky sa dodávajú v niekoľkých farbách. Model ECOS 993064 predávaný za 400 Euro nie je výnimkou z pravidla. K dispozícii v modrej alebo zelenej farbe. Ďalšie možnosti nie sú vylúčené, ale väčšina internetových obchodov je ich plná.

  Toto turistické kreslo je určené pre ľudí, ktorí nie sú príliš ťažkí. Ide o to, že jeho rám nie je vyrobený z obzvlášť hrubého kovu. V dôsledku toho môže dôjsť k poškodeniu po tom, čo si na stoličku sadne osoba s hmotnosťou vyššou ako 80 kg. A práve rám sa zlomí, pretože polyester, ktorý sa tu používa, znesie oveľa väčšie váhy.

  Tenký kov mal pozitívny vplyv na hmotnosť stoličky. Má len 0,6 kg. V porovnaní s niektorými inými podobnými kempingovými stoličkami vyzerá tento výrobok ako bezvýznamná vec. Teoreticky by táto stolička mohla nájsť miesto v batohu človeka, ktorý sa chystá na viacdňovú túru. V takýchto prípadoch je však lepšie priniesť ešte kompaktnejší výrobok, aj keď nemá operadlo. Tu je prítomná, takže po zložení sa stolička nezdá byť príliš malá; a. Preto sa častejšie používa na dlhé cesty, nie na kempovanie. Rybári často používajú aj ECOS 993064. Môžu sa sťažovať len na absenciu opierky na ruky, vďaka ktorej by bolo sedenie ešte pohodlnejšie. Ďalšou zjavnou nevýhodou je skutočnosť, že stolička sa dodáva bez poťahu. V batožinovom priestore vozidla sa môže nejakým spôsobom poškodiť, aj keď len mierne.

  Zostáva dodať, že veľkosť sedadla je 32×28 cm a jeho pohodlná výška je 58 cm.

  Výhody

  • Používa polyester 600D;
  • Veľmi nízke náklady;
  • Jednoduché skladanie;
  • Veľmi malá veľkosť;
  • Veľmi nízka hmotnosť;
  • K dispozícii sú dve až tri farebné varianty.

  Nevýhody

  • Nemusí vydržať príliš veľké zaťaženie;
  • Dodáva sa bez krytu;
  • Žiadne podrúčky.

  ATEMI ASC-110

  Hodnotenie: 4.1

  ATEMI ASC-110

  Táto kempingová stolička sa môže pochváliť najrýchlejším a najpohodlnejším skladaním. Cena nie je taká vysoká ako absencia operadla a podrúčok. Ale aspoň získate veľmi pekne vyzerajúce kreslo. ATEMI ASC-110 je zriedkavým prípadom, keď kovový rám nie je natretý čiernou farbou.

  Táto stolička má rozmery 24x24x28 cm. Hmotnosť nepresahuje 450 gramov. To je pôsobivý výsledok! Čiastočne sa to dosiahlo použitím polyesteru s nízkou hustotou. Zaujímavé je, že funguje pozoruhodne dobre aj v daždi. Skutočnosť, že výrobca vybavil tkaninu vodoodpudivou vrstvou.

  Môžem si túto stoličku vziať so sebou na turistiku alebo cyklistiku?? Áno, ak vám vyhovuje hmotnosť. Rozmery stoličky v zloženom stave sú 34x7x7 cm. Zdá sa, že aj fotografické statívy zaberajú viac miesta. Je pekné, že ATEMI ASC-110 sa môže pochváliť robustnosťou pred veľmi ťažkými ľuďmi. Maximálne zaťaženie hliníkového rámu je 100 kg! Skrátka, tých 700 Euro, ktoré stojí, vám nemôže byť ľúto.

  Výhody

  • Polyester má povrchovú úpravu s vodoodpudivou úpravou;
  • Stolička unesie aj ten najťažší náklad;
  • Veľmi nízka hmotnosť;
  • Po zložení má veľmi skromné rozmery;
  • Jednoduché skladanie;
  • Roztomilý vzhľad.

  Nevýhody

  • Bez operadla;
  • Dodáva sa bez puzdra.

  Green Glade PC330

  Hodnotenie: 4.0

  Green Glade PC330

  Jedna z najlacnejších stoličiek na trhu uzatvára náš výber. Ruské obchody zvyčajne žiadajú za tento model iba 450 Euro. Minimalistický dizajn by vás preto nemal prekvapiť. Tvorcovia sa dokonca snažili použiť čo najmenej látky. To je jasne viditeľné na operadle, ktoré obsahuje skromný kúsok polyesteru.

  Treba poznamenať, že na rozdiel od niektorých vyššie uvedených konkurentov je tu aspoň operadlo. mnohým sa páči, že farba látky môže byť rôzna – k dispozícii sú najmenej tri možnosti. Jednoduché skladanie stoličky – trvá tri až štyri sekundy.

  Použitý rám je vyrobený z ocele. Priemer každej rúrky je 16 mm, okrem toho majú polymérový povlak, ktorý chráni materiál vybraný výrobcom pred poveternostnými vplyvmi. Rám musí uniesť až 90 kg, čo je údaj uvedený v špecifikáciách.

  Rozmery v rozloženom stave sú 73x43x32 cm. Slušné čísla. Preto sa Green Glade PC330 často kupuje na umiestnenie v blízkosti bazéna. Málokedy sa používa vonku. Do auta sa však zmestí, pretože po zložení je výrazne menší a váži 1,7 kg – žiadny problém.

  Výhody

  • K dispozícii sú minimálne tri farebné varianty;
  • Jednoduché skladanie;
  • Používa sa kvalitná tkanina;
  • Veľmi nízke náklady;
  • Je k dispozícii v plastovom vyhotovení;
  • Má opierku chrbta.

  Nevýhody

  • Nemusí byť schopný odolať vážnemu zaťaženiu;
  • Žiadne podrúčky;
  • Rozmery nemožno nazvať veľmi malými.

  Záver

  Teraz už viete, ktoré skladacie kempingové stoličky sú najlepšie. Je samozrejmé, že sme brali do úvahy len tie modely, ktoré sa dajú ľahko kúpiť v Slovenskách internetových obchodoch. Zdá sa nám, že ani dokonalá stolička si nezaslúži byť objednaná zo zahraničia, a preto máme množstvo ťažkostí.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: