5 najlepších darčekových krabíc na cukrovinky

Bez ohľadu na to, či ide o dovolenku alebo o potrebu urobiť príjemný a predovšetkým dôstojný darček – vysoko kvalitné lahodné sladkosti sú vždy dobrou voľbou. Ako si však vybrať darčekovú súpravu tak, aby ste uspokojili nielen svoj vlastný vkus, ale aj potešili príjemcu?? Ujasnime si to v našom rebríčku najlepších darčekových súprav cukroviniek.

Ako si vybrať úspešnú darčekovú sadu sladkostí?

Pri výbere sladkosti si dajte záležať, pretože autentickosť a význam darčeka majú veľký vplyv na celkový účinok darčeka.

Majte preto na pamäti niekoľko jednoduchých, ale účinných tipov, ktoré vám pomôžu kúpiť naozaj dobrý a príjemný darček pre niekoho, komu chcete dať chutné prekvapenie:

  1. Pre detiJe mimoriadne dôležité venovať pozornosť nielen cukrovinkám v sade, ale aj zloženiu cukroviniek, dátumu ich výroby (čo je dôležité pri výbere darčeka nielen pre deti), názvu výrobcu.
  2. Pri výbere čokoládovej súpravy je lepšie uprednostniť tie, ktoré neobsahujú zložky podliehajúce skaze (napr. jogurtovú náplň). Dôležité je aj balenie: musí byť pevné a dobre navrhnuté.
  3. Pri výbere darčeka pre ľudí, ktorí už dávno opustili detstvo, je lepšie vybrať si sadu, ktorá obsahuje cukríky s bohatými náplňami vrátane nugátu, orechov, alkoholických náplní, horkej čokolády.

Najlepšie hodnotenie darčekovej sady cukroviniek

Nominácia umiestnenie názov výrobku cena
Hodnotenie najlepších darčekových súprav cukroviniek 1 Reber Mozart Patrizier, 340 g 1 627€
2 Viazací poklad, 320 g 1 559€
3 Kolekcia Ferrero: Raffaello, Ferrero Rocher, Ferrero Rondnoir, 269,4 g 689€
4 Pralinky MarChand 400gr 939€
5 Impresso, 424 g 789€

Reber Mozart Patrizier, 340 g

Skóre : 4.9

Reber Mozart Patrizier, 340g

Reber Mozart Patrizier – viac ako len cukríky. V Nemecku sa už viac ako 100 rokov vyrábajú skutočné čokoládové majstrovské diela z tých najkvalitnejších produktov. Darčeková súprava pozostávajúca z 11 originálnych cukríkov sa určite stane ideálnym darčekom pre rafinovaných znalcov čokolády, ktorí uprednostňujú neobvyklú škálu chutí. V cukrovinke dominuje nugátová, pistáciová, ananásová, pomarančová a oriešková príchuť. Súprava pozostáva zo sladkostí s rumom a ovocím, mandľami a orechmi, hľuzovkami a sultánovou náplňou, čokoládovým marcipánom atď. Cena sa pohybuje od 1600 do 2000 Euro.

Výhody

  • vysokokvalitné balenie;
  • prírodné zložky
  • Neobvyklá prezentácia – každý z nich vyzerá ako malý darček;
  • kóšer výrobok.

Nevýhody

  • nenájdené.

Súprava čokoládových cukríkov Bind Treasure, 320g

Hodnotenie: 4.8

Väzba

Súprava cukríkov Bind je určená pre dospelú cieľovú skupinu

Pralinka – skutočný poklad pre znalcov pistácií a kávových tónov, originálne doplnený šťavnatou chuťou pomaranča, ako aj jemnou chuťou karamelu a ganache (krém z čokolády a smotany). Diskrétne balenie z neho robí ideálny darček pre mužov. Cena sa pohybuje od 1500 do 1700 Euro.

Výhody

  • Štýlové balenie, ktoré sa dá rozložiť do tvaru stolíka;
  • prírodné zložky;
  • Rôzne druhy čokolády;
  • halal výrobok.
Prečítajte si viac  6 najlepších výrobcov oleja z čiernej rasce

Nevýhody

  • nenájdené.

Kolekcia Ferrero: Raffaello, Ferrero Rocher, Ferrero Rondnoir, 269,4 g

Hodnotenie: 4.7

Kolekcia Ferrero

Kolekcia od spoločnosti Ferrero, prezentovaná ako darček, poteší milovníka orechovej čokolády a znalca „nebeskej“ kokosovej náplne. Kolekcia predstavuje 3 druhy cukroviniek: mliečna čokoláda – lieskovooriešková náplň, horká čokoláda – mandľová náplň, biela čokoláda s kokosom – pistáciová náplň. Elegantne navrhnutá súprava v unisex štýle sa dá považovať za univerzálny darček pre ženy aj mužov. Cena sa pohybuje od 800 do 1100 Euro.

Výhody

  • štýlový obal;
  • Chuťový profil sladkosti osloví takmer každého
  • Rozmanitosť čokolády.

Nevýhody

  • „komplexné“ zloženie, vrátane mnohých aróm, kváskov, sóje.

MarChand čokoládové pralinky 400g

Hodnotenie: 4.6

Pralinková čokoláda MarChand 400g

Čo môže byť chutnejšie ako slávna belgická čokoláda? Len jeho veľký počet. Kolekcia čokolád belgickej cukrárenskej značky MarChand je darom z nebies pre tých, ktorí chcú prekvapiť a potešiť darčekom skutočného čokoládového fanúšika: jedinečná škála chutí prezentovaná v 16 variantoch s horkou, mliečnou a bielou čokoládou je vo vzájomnej harmónii, vďaka čomu je jedenie čokolády symfóniou chuti. Súprava ponúka kávovú, karamelovú, krémovú náplň a slávnu pralinku. Cena sa pohybuje od 800 do 1100 Euro.

Výhody

  • štýlový obal;
  • Jedinečná kompatibilita chutí;
  • Rôzne druhy čokolády.

Nevýhody

  • žiadne.

Súprava Premium Candy Impresso Black, 424 g

Hodnotenie: 4.5

Impresso

Nedostatok rozmanitosti vo všeobecnosti neznamená nedostatok produktov, takže obmedzený výber v sade Impresso len s horkou čokoládou bude báječným nálezom pre tých, ktorí by chceli potešiť znalca pálivej, hlbokej, nezvyčajnej čokoládovej chuti doplnenej jemnou poznámkou lieskových orieškov v jemnej praline. Cena sa pohybuje od 500 do 800 Euro.

Výhody

  • ideálna pre vyznávačov horkej čokolády;
  • Neutrálny dizajn darčekovej krabičky – hodí sa pre každého.

Nevýhody

  • „komplexné“ zloženie, ktoré zahŕňa množstvo príchutí, kypriacich látok a cukrárskeho tuku;
  • Obal nemusí pre niekoho vyzerať reprezentatívne.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Comments: 2
  1. Martin

    Ktorá z týchto darčekových krabíc na cukrovinky je podľa vás najlepšia? Máte osobné odporúčania? Chcel by som si kúpiť niečo pekné pre mojich blízkych, ale neviem sa rozhodnúť. Ďakujem za vašu pomoc!

    Odpovedať
  2. Róbert Kollár

    Ahoj! Sám čítaš o 5 najlepších darčekových krabiciach na cukrovinky. Mám záujem o nejaký pekný darček pre moju sladkú polovičku. Môžeš mi prosím povedať, aké sú tieto krabice a kde ich môžem kúpiť? Ďakujem veľmi pekne!

    Odpovedať
Pridať komentáre