10 najlepších barov v Jekaterinburgu

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nepredstavuje sprievodcu nákupom. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

V Jekaterinburgu je veľa solídnych barov s charakteristickými nápojmi a autorským jedlom. Tu môžete nielen raňajkovať v uvoľnenej atmosfére, ale aj zabávať sa v noci pri hitoch DJ-ov. Pohľad na ikonické miesta z posledných rokov a ich silné a slabé stránky.

Najlepšie bary v Jekaterinburgu

NomináciaMiestoNázovHodnotenie
Najlepšie bary v Jekaterinburgu1Dvojitý gril bar5.0
2itannia4.9
3Rosy Jane4.8
4Grott
ewery Bar
4.7
5Intouch4.6
6Ben Hall4.5
7Bukowski Grill4.4
8A
 • bi
 • 4.3
  9James4.2
  10Ogonyok4.1

  Dvojitý gril bar

  Hodnotenie: 5.0

  Dvojitý gril bar

  V centre Jekaterinburgu sa nachádza bar Double Grill. Známy svojím historickým interiérom a oduševnenou atmosférou. Originálne predjedlá, zaujímavý výber vín, špeciálne pivá a jednoducho vynikajúce jedlo.

  Kompaktné menu zahŕňa európske jedlá. K dispozícii sú predjedlá na silné nápoje, rýchle občerstvenie, mäsové a rybie jedlá. Krevety s japonskou horčicovou polevou, klasický tvarohový koláč a sušené zeleninové lupienky.

  Šéfkuchár griluje lahodné steaky a ohromuje špeciálnymi hamburgermi. „Syrovú príšeru nájdete len tu. Burger sa pripravuje z placky a fantastickej omáčky.

  Návštevníci si užijú horúcu párty a trendovú hudbu od DJ Pasha Pánika. Príležitostne tu vystupujú známi speváci a hudobníci. Môžete si objednať doručenie domov alebo vykonať rezerváciu online. Ceny sa niektorým návštevníkom môžu zdať prehnané, ale plne zodpovedajú kvalite jedla. Šalát Cézar s kuracím mäsom a slaninou za 490 Euro. V rámci tejto sumy si môžete objednať Double Burger. Je tak výdatný a veľký, že vás zasýti na celý deň.

  Za zmienku stojí pestrá webová stránka spoločnosti. Fotografie jedál sú kvalitné a lákavé. Cena je uvedená pod každým jedlom. Telefón: + 73433171856. Adresa: Jekaterinburg, ulica Mara 8B, 8. V piatok a sobotu je bar otvorený do druhej hodiny ráno a v pondelok a štvrtok sa zatvára o jednej hodine ráno. Bar je v nedeľu otvorený do 00:00.

  itannia

  Hodnotenie: 4.9

  </div><p>itannia“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/79816666197781-3310.jpg“ height=“400″ title=“<br />itannia“></p><p>Druhé miesto ponúka jedinečný bar s atmosférou a interiérom klasického anglického pubu. Miesto konania sa nachádza v kaštieli, ktorý je súčasťou panstva Fofanov. Budova bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2011 a bar bol otvorený v roku 2014 <br />itannia.</p><p>Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o luxusnú reštauráciu s prehnanými cenami. V skutočnosti je situácia iná. Toto miesto ponúka výdatné menu s jednoduchými jedlami za rozumnú cenu. Grécky šalát stojí 350 Euro., Tatarák z lososa – 580 Euro. Medzi občerstvenie k pivu patria cesnakové toasty, pražené orechy, syrové tyčinky, pikantné kuracie krídla, krevety.</p><p>Bar <br />Najlepšie príklady whisky. Otvorená je aj samostatná miestnosť s názvom Whisky Cellar, kde môžete ochutnať neporovnateľný mok. Výber zo 70 druhov whisky z Indie, Japonska, Írska a Škótska. Pivnica sa nachádza v suteréne. Starožitný telefón priamo do hlavného baru.</p><p>Whisky Cellar je známa svojou vinylovou miestnosťou, kde si hostia môžu v súkromí vypočuť platne. Maximálny počet miest na sedenie je 10. Bar poskytuje cateringové služby na bankety a podujatia. Miestnosť pre 34-35 osôb. Adresa: Jekaterinburg, Ul. Rainer Street, 64A. Telefónne číslo: +73432878484. V pracovné dni a v nedeľu je bar otvorený od 12:00 do 01:00, v sobotu sa zatvára o 2:00.</p><h3>Rosy Jane</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Rosy Jane

  ost/o-restorane#gallery-2

  Reštaurácia a bar Rosy Jane je vážnym konkurentom predchádzajúceho účastníka hodnotenia. Otvorili ho v roku 2004. Je vybraná pre svoju veľkú zbierku škótskej whisky, špeciálnych pív a piva. Interiér je navrhnutý v štýle tradičného anglického pubu. Vnútri nájdete vyrezávaný bar, červené kožené pohovky, historické obrazy a pôvodné svietidlá.

  Hostia si pochutnali na výdatnom pivnom občerstvení, bohatých polievkach, šťavnatých rebierkach a steakoch. Pre vegetariánov sú pripravené zeleninové šaláty a ryby varené v pare. Obľúbené sú anglické raňajky s miešanými vajíčkami, klobásami, paradajkami, slaninou, fazuľou a syrom. Vychutnajte si aktualizované letné menu. Šéfkuchári pridali do ponuky šaláty a studené jedlá. Teraz si hostia môžu objednať trek s cuketami (610 Euro).), krevety z Magadanu (870 rbl.), tradičný kvas okroška s teľacím jazykom (320 RUR.), paštéta z tuniaka (290 Euro.).

  Z dôvodu technických prác nemusia byť platby kartou k dispozícii. Dodávková služba od 12:00 do 23:00. Ak potrebujete objednať čoskoro, je lepšie túto službu nepoužívať. Kuriér zvyčajne dorazí do 2-3 hodín. Adresa v Jekaterinburgu: 34 Lenin Ave. Telefónne číslo: +73433171853. Otváracie hodiny: po-pia 9:00 – 2:00, v piatok a sobotu 9:00 – 6:00. Nedeľný bar otvorený od 09:00 do 02:00.

  Grott
  ewery Bar

  Hodnotenie: 4.7

  Grott</div><p>ewery bar“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/7951666197781-3310.jpg“ height=“400″ title=“Grott <br />nízke ceny; > „ewery bar“</p><p>Štvrté miesto sme dali baru Grott <br />ewery. Je to pivovar v škandinávskom štýle s plným pivom. Reštaurácia sa rozprestiera na ploche 600 metrov štvorcových a ponúka všetky druhy jedál na jednom mieste. m, polovica priestoru je vyhradená na penové nápoje a jedlo.</p><p>Šéfkuchári Grott <br />tradičné techniky prípravy zeleniny a mäsa na otvorenom grile. Čerešňové a jablkové uhlíky nasýtia jedlo svojou chutnou vôňou. Vlastný chlieb a rožky nájdete v ponuke. Gulášová polievka podávaná so špeciálnym pečivom. Hamburgery si zaslúžia osobitnú pochvalu. Majú dokonalú chuť a pevnosť.</p><p>Pre obyvateľov Jekaterinburgu a ďalších miest je k dispozícii vernostná karta. Umožňuje vám akumulovať až 10 % z každej fakturovanej sumy. Kartou môžete zaplatiť až 50 % objednávky. K dispozícii sú darčekové poukážky.</p><p>Odporúčame navštíviť tento jedinečný bar a ochutnať limitované druhy piva, šťavnatý roastbeef, rap s údeným bôčikom a omáčkou, morské krúpy v cestíčku. Ceny sú celkom primerané úrovni takejto krčmy a kvalite služieb. Akýkoľvek hamburger si môžete dať za 380 Euro.</p><p>Kritizovali sme najmä zatuchnutú miestnosť a mobilnú aplikáciu, ktorú je ťažké použiť na objednanie donášky domov. Umiestnenie:yy. Jekaterinburg, Leninova trieda 49. Telefónne číslo: +73432877008. Otváracie hodiny: po-pia od 12.00 do 00.00, pi-so 12.00 do 03.00, so 12.00 do 00.00.</p><h3>Intouch</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Intouch

  Bar by sa volal „miesto pre svojich“. Má svoje vlastné tradície. Hostia tlieskajú barmanom, ktorí pripravujú ďalší koktail v šejkri. Pri bare je vždy veľa ľudí. Nie je to prekvapujúce, veď barmani sú majstri svojho remesla a dokážu návštevníkovi pripraviť akýkoľvek nápoj podľa jeho želania.

  Vnútorná izba je malá, ale útulná. Ponuka sa nevyznačuje širokým výberom. Vo všeobecnosti sa tu vždy dá nájsť niečo na jedenie. Zvyčajne si dávajú hamburgery, sendviče, čipsy a omáčku. Intouch ponúka skvelú vodnú fajku. V pondelok sa často konajú špeciálne akcie. Napríklad 3 koktaily za cenu jedného.

  Webová stránka baru je kuriózna, ale nie príliš informatívna. Ak prídete v páre, pri bare nemusí byť dostatok miesta, pretože veľké stoly sú určené pre veľkú skupinu a nie je výhodné ich obsadiť párom. Bar sa nachádza na adrese: Jekaterinburg, ul. Rosa Luxemburgová, 23 rokov. Telefónne číslo: +79014396378. Otvorené: po-pia od 18:00 do 15:00, v piatok a sobotu od 18:00 do 17:00.

  Ben Hall

  Hodnotenie: 4.5

  Ben Hall

  Klub Ben Hall vyniká skvelým výberom jedál, demokratickými obchodnými obedmi, pestrým zoznamom whisky a zábavnými večierkami. V reštaurácii sa pravidelne organizujú tematické podujatia a večierky. Známe kapely sem prichádzajú na turné.

  Pôstne jedlo láka vegetariánov. Na výber je vinaigrette s arašidmi, zeleninové šaláty, zemiaky s baklažánom. Žiadna položka nestojí viac ako 350 Euro.

  Barové špeciality pre narodeninových chlapcov. Počas týždňa pred narodeninovou oslavou a 7 dní po nej vám ponúkame až 50% zľavu na hlavné menu. Priemerný účet: 1500 Euro.

  Niektorí návštevníci si myslia, že inštitúcia existuje skôr ako platforma pre koncertné podujatia. Kvalita služieb je horšia ako pred niekoľkými rokmi. Čašníci sú vždy zaneprázdnení a meškajú s objednávkami. Veľa sťažností na hrubý prístup ochranky. Adresa: Jekaterinburg, ul. Ulica Narodnaya Volya 65, Baku. Telefónne číslo: +79220251682. Otváracie hodiny: po-pia od 12.00 do 00.00, so od 12.00 do 04.00, so od 15.00 do 04.00, so od 15.00 do 00.00.

  Bukowski Grill

  Hodnotenie: 4.4

  Bukowski Grill

  Bukowski Grill je jediný klub v našom hodnotení, ktorý je otvorený celý deň a noc. Miesto je neustále preplnené. Každú sobotu a piatok sa tu konajú veselé diskotéky. Bar je známy svojimi šťavnatými, dokonale grilovanými steakmi. Kuchári výborne pripravujú krkovičku, chilli con carne, teľací jazyk a bravčové rebrá.

  Mnohí návštevníci chodia do Bukowski Grillu kvôli špecialitám Sava Cado, Black Label a Big Bukowski. Alkoholický zoznam zahŕňa pivo, vodku, rum, whisky, tequilu, koktaily, varené víno a sherry. Kategória Big Bukowski obsahuje niekoľko druhov panákov s rôznymi príchuťami.

  Niektorí čašníci v Bukowski Grill sú neprofesionálni. Neupratujú stoly načas, zabúdajú priniesť účet. Personál je celkovo veľmi zdvorilý a pozorný. Hostia odpočívajúci na letnej verande čakajú na objednávku dlhšie ako ostatní, čašníci k nim zavítajú len zriedka.

  Zástupcovia inštitúcie aktívne reagujú na negatívne recenzie v sieti a vždy žiadajú, aby ich kontaktovali, aby situáciu riešili. Priemerný účet začína na 1200 Euro. Adresa: Jekaterinburg, Karla Liebkneht St. 32. Telefónne číslo: +73432221901. Toto miesto je otvorené 24 hodín denne, bez prestávok a voľných dní.

  A
 • bi
 • Hodnotenie: 4.3

  A<li></div><p>bi“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/11416666197781-9710.jpg“ height=“400″ title=“A</p><li>bi“><p>hotos/a.402320626539007/823977274373338</p><p>V centre Jekaterinburgu sa nachádza legendárny bar A</p><li>bi. Pohodové miesto s príjemnou atmosférou a širokou ponukou jedál. Jedálny lístok je zostavený podľa autorských receptov a zahŕňa grilované polievky, grilované morské plody, šaláty a kvalitné predjedlá. Na obed sa podáva kuracie frikasé s hubami (150 Euro.), tatarák z tuniaka (260rub.), okroshka (140 rbl.), boršč s pampúšikmi (120 Euro.). Výber dezertov je chudobný. Čokoládové koláčiky a mangový cheesecake k dispozícii.<p>Ak chcete uplatniť svoju kartu odmien, vyplňte formulár na webovej stránke baru. Rozvoz jedla od 12:00 do 23:00. K dispozícii sú darčekové poukážky.</p><p>Kocúrkové menu je k dispozícii denne od 12.00 do 17.00. Obsahuje polievku Doshik Alibi, kurací vývar, cheburek, biftek a palacinky. Každý hosť si môže vybrať vlastný alkoholický nápoj z ponuky pubu. Sprievod zariadenia nie je podľa vkusu každého. Niektorí stravníci si myslia, že je na ich vkus príliš ponurá. Vo vnútri je zvyčajne preplnené a hlučné.</p><p>A-Bar</p><li>Bar sa nachádza na ulici Malysheva, Jekaterinburg, ul. 74. Telefón: +79193850585. Bar je otvorený od 12.00. V pondelok a v sobotu sa zatvára o 3.00, v sobotu o 5.00.<h3>James</h3><p>Hodnotenie: 4.2</p><div style=James

  ost/o-restorane#gallery-3

  Na deviatom mieste je slušný bar z Jekaterinburgu s vysokým statusom. Na návštevníkov čakajú mäkké koberce, relaxačná hudba, kreatívne jedlá a zábavné večierky. Ráno si môžete dopriať dobré raňajky a potom sa presunúť na pracovný obed, kde sa bude podávať jahňacie carpaccio, šťavnatá teľacia pečienka, tekvicová krémová polievka s kuracím mäsom.

  Ceny v zariadení sú primerané. Červený boršč si môžete dať za 310 Euro a bohatý hubový za 330 Euro. Hostia si môžu vychutnať steaky, údeniny, dezerty a zdravé prílohy. Dodávka potravín.

  Súdiac podľa recenzií, pred niekoľkými rokmi bola úroveň služieb v bare oveľa vyššia. Noví čašníci sú z jedálneho lístka neustále zmätení. Na druhej strane, kuchyňa je špičková. Personál je priateľský a ochotný.

  Cez víkendy hrá hlasná hudba, takže sa nemôžete rozprávať. Ak je bar preplnený, na svoju objednávku budete musieť čakať približne hodinu. V klube hosťuje niekoľko dídžejov, z ktorých každý má svoje vlastné jedinečné sety, ktoré nie každý návštevník ocení. Adresa: Jekaterinburg, ul. Ulica Mamina Sibiryaka 58. Telefón: +73433508374. Otváracie hodiny: Po-Pia a So od 12:00 do 00:00, Pi-So od 12:00 do 04:00.

  Ogonyok

  Hodnotenie: 4.1

  Ogonyok

  V neposlednom rade je tu slávny projekt reštaurácie Jekaterinburg s vlastnými tradíciami a trikmi. Obzvlášť obľúbený je karaoke bar. Popové hviezdy sem radi chodia.

  Kontrola je tu vyššia ako priemer – 2500 Euro. Cena za prílohy a dezerty je primeraná: zemiaková kaša za 150 Euro, tvarohový koláč za 360 Euro. Jedlá z mäsa a rýb sú oveľa drahšie.

  Návštevníci sa stretávajú so situáciou, keď po rezervácii stola tento stôl v skutočnosti nie je k dispozícii. Existujú sťažnosti na prácu ochranky. Často sú hrubé. Podľa pravidiel inštitúcie má klub právo odmietnuť návštevu bez uvedenia dôvodu. Situáciu zachraňuje chutné menu. Chvála za špeciálne koktaily, správne pripravené mäso. Bar dokáže uspokojiť každé želanie hostí. Čašníci sú zdvorilí a diskrétni. Napriek obrovskému počtu návštevníkov sa snažia priniesť objednávku rýchlejšie. Bar Ogonyok otvorený na ulici Engelsa 36, Jekaterinburg. Telefónne číslo: +73432712108. Otváracie hodiny: Pi, St a So od 12:00 do 02:00, St – Čt od 12:00 do 03:00, Pi – So od 12:00 do 05:00.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: