10 najlepších zubných ambulancií v Rostove na Done

*Najlepšie podľa redakčnej rady. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Nie všetci zubári v Rostove na Done ponúkajú dobrý pomer ceny a kvality. Aby ste neľutovali výber kliniky, zoradili sme najlepšie zdravotnícke zariadenia pre obyvateľov mesta, kde sa liečia zuby na zubný kaz, pulpitídu, obnovujú a extrahujú, implantáty, rovnátka, fazety.

Najlepšie zubné lekárstvo v Rostove na Done

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie zubné lekárstvo v Rostove na Done1Astrodent5.0
2No C
 • nic
 • 4.9
  3Dr. Keller4.8
  4Alster4.7
  5Master-Dent4.6
  6Salve4.5
  7Dynasty-C4.4
  8Inovatívne centrum stomatológie a kozmetiky Typ4.3
  9Denta4.2
  1032 Druga4.1

  Astrodent

  Hodnotenie: 5.0

  Astrodent

  Stomatológia „Astrodent“ ponúka pacientom ošetrenie v rámci VHI, bezkonkurenčné materiály, bezplatné konzultácie a kvalitnú diagnostiku na najmodernejšom zariadení. Odborníci zaručujú bezpečnosť všetkých postupov. Anestéziu volia podľa vášho stavu. Zubní lekári pracujú s tehotnými a dojčiacimi ženami kompetentne a opatrne.

  Obyvateľom Rostova na Done ponúka liečbu zubného kazu a pulpitídy, čistenie a bielenie zubov, inštaláciu keramických dýh, extrakciu bez bolesti, protetiku. Dostupnosť vlastného 3D laboratória umožnila znížiť ceny faziet, zubných náhrad a koruniek. Ľudia sem prichádzajú s deťmi, aby im ošetrili mliečne zuby. Dôkazom spoľahlivosti je jeho štatút Národného inovačného centra zubných lekárov.

  Spätná väzba od pacientov je pozitívna. Pochvala za zdvorilý a ochotný personál, bezbolestné postupy. CT snímky na diskoch z iných zdravotníckych zariadení nemusia byť prečítané a potom budete požiadaní o diagnostiku v Astrodente. Ceny zodpovedajú kvalite služieb. Liečba zubného kazu pod mikroskopom stojí 3500 Euro. Stomatológia je otvorená sedem dní v týždni. V meste sa nachádzajú celkovo 3 pobočky. Adresa: Rostov na Done, per. Bratsk. 46\16. Telefón: +78633200446.

  No C
 • nic
 • Hodnotenie: 4.9

  Well C<li></div><p>nic“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/57416666197831-2810.jpg“ height=“314″ title=“Studňa C</p><li>nic“><p>Základné princípy stomatológie Well C sú</p><li>Vysoká úroveň služieb, individuálny prístup k pacientovi, bezpečnosť používaných technológií. Klinika zamestnáva kvalifikovaných lekárov, ktorí používajú materiály renomovaných medzinárodných značiek. Pravidelne sa zúčastňujú školení a konferencií. Vo vrte C<li>Flexibilný systém zliav, bezúročné splátky a špeciálne ponuky.<p>Prvá konzultácia nie je spoplatnená. Komplexná stomatologická prehliadka s V-viziografiou len za 500 Euro. Opätovné vymenovanie bude stáť 200 Euro.</p><p>Úroveň služieb na najvyššej úrovni. Personál je priateľský, lekári pracujú rýchlo a na stretnutia neprichádzajú neskoro. Zubné lekárstvo má pomerne vysoké hodnotenie na známych internetových stránkach: – 5 hviezdičiek, – 4,5 hviezdičky. Adresa: Rostov na Done, ul. Kozmonautov 39/1. Telefón: +79381260092. Inštitúcia pracuje sedem dní v týždni.</p><h3>Doktor Keller</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Doktor Keller

  hoto-89371661_374014002

  Zubné lekárstvo Doktor Keller sa už 2 roky po sebe umiestnilo v prvej stovke v Rusku. Ľudia sem chodia obnoviť a nahradiť zub, vybieliť sklovinu, vyrovnať skus. Kliniku navštevuje viac ako 40-tisíc pacientov, z toho približne 8000 detí. Lekári vykonávajú liečbu v spánku bez bolesti alebo nepohodlia. Túto službu už využilo viac ako 1000 klientov.

  Doktor Keller Dentistry ponúka množstvo špeciálnych ponúk, ktoré na iných klinikách nenájdete. Na implantáty je zľava 5000 Euro a na fazety 3000 Euro. Platba na splátky bez preplatku. Záruka na ošetrenie 5 rokov. V rámci systému VHI je možné dohodnúť si stretnutie. Výhodou sú pohodlné otváracie hodiny. Ordinácia je otvorená denne od 08:00 do 21:00.

  Pacienti si všímajú útulnú atmosféru, priateľský personál a zdvorilých lekárov. Existuje spätná väzba o nenápadnom zavádzaní služieb a diagnostikovaní neexistujúcich problémov. Náklady v cenníku sú primerané. Prvé 2 stretnutia sú bezplatné. Konzultácia parodontológa s meraním koreňových kanálikov je len 900 Euro. Adresa: Rostov na Done, Prospekt Svobody, 5a. Stachka, 150. Telefónne číslo: +78633109288.

  Alster

  Hodnotenie: 4.7

  Alster

  V Alster Dentistry môžete vyriešiť všetky druhy problémov so zubami a ďasnami. Ide o relatívne novú kliniku, ktorá si cení svoju povesť. Vysoko kvalifikovaní lekári poskytujú komplexnú liečbu, ortopedické, chirurgické a terapeutické služby. Hlavným prínosom stomatológie sú skúsení odborníci, ktorí sú vyškolení v Rusku a v zahraničí.

  V zariadení sa používa moderné vybavenie od popredných európskych výrobcov. Alster má obrovské množstvo certifikátov, ocenení a medailí. Nájdete ich na webovej stránke spoločnosti. Tu sú uvedené aj ceny.

  Zdravotnícke centrum je čisté, svetlé a pohodlné. Zostaňte vnútri v pohodlí. Odporúčame sledovať propagačné akcie na webovej stránke spoločnosti, aby ste mali prehľad o akciách a špeciálnych ponukách. Často sa poskytujú zľavy na prvé návštevy a ošetrenie zubného kazu.

  Podľa recenzií trvá terapia a čistenie dlho, ale výsledok stojí za to. Niekedy musíte počkať, kým lekár skončí s predchádzajúcim pacientom. Adresa: Rostov na Done, ul.Malinovskogo, 76B/87A. Telefón: +78632856501.

  MasterDent

  Hodnotenie: 4.6

  Master-Dent

  Stomatológia „Master-Dent“ poskytuje služby na obnovu tvaru a farby, výmenu zubov. Špecialisti na klinike vrátia úsmevu lesk a vybielia ho za menej ako 50-60 minút. Prijímanie malých pacientov od narodenia. Terapia bábätiek je bezbolestná s liekmi na upokojenie.

  Riaditeľom „Master Dent“ je doktor zubného lekárstva, zubný lekár, ortopéd A.Belovodchenko.. Pod jej dohľadom pracujú skúsení chirurgovia, implantológovia, terapeuti a ortopédi. Mladí odborníci tu pracujú ako asistenti.

  Nie všetci zubní lekári „Master-Dent“ sú rovnako dobrí. Je lepšie vybrať si lekára na základe odporúčania priateľov, ktorí už navštívili danú inštitúciu a boli spokojní. Ceny na klinike sú primerané. Náklady na služby na webovej stránke nie sú nadpriemerné. Liečba sa zvyčajne natiahne, aby sa zvýšila suma kontroly. Výhodné ponuky a ponuky nie sú na webovej stránke k dispozícii. Adresa: Rostov na Done, ul. Milčaková 45. Telefón: +78632003377.

  Salve

  Hodnotenie: 4.5

  Salve

  Reťazec zubných kliník Salve je naďalej hodnotený. Ceny patria medzi najdostupnejšie. Celkovo má centrum 6 oddelení: terapeutické ortodontické, ortopedické, diagnostické, chirurgické, profesionálnej hygieny a bielenia.

  Stomatologický tím tvoria muži. O vzdelaní, kvalifikácii a pracovných skúsenostiach lekárov je veľmi málo informácií. Na stránke nie sú uvedené žiadne informácie o konkrétnom zariadení, ktoré sa v Salve používa. Pokiaľ ide o materiály, ich výrobcami sú popredné americké, anglické a nemecké spoločnosti.

  Bezplatnú konzultáciu môžete získať online. Na bielenie a ošetrenie zubov sa často vzťahuje výhodná zľava. Zákazníci si pochvaľujú chirurgov, ktorí odstraňujú zuby rýchlo a bez bolesti. Úvodná konzultácia je bezplatná. Existuje toľko recenzií ako vedúci hodnotenia. Zariadenie je medzi obyvateľmi Rostova na Done menej obľúbené. V každom prípade si zubné lekárstvo zaslúži byť v zozname najlepších vďaka primeranej cene a vysokej kvalite služieb. Adresa: Rostov na Done, ul. 134 Socialistheskaya str. Telefónne číslo: +78632277676.

  Dynasty-C

  Hodnotenie: 4.4

  Dynasty-C

  Široký rozsah služieb v Rostove na Done ponúka klinika „Dynasty-S“. Stomatológia poskytuje pravidelné zľavy na zubné náhrady, korekciu skusu, bielenie a implantáty. Tím špecialistov tvoria najlepší lekári s dlhoročnou praxou a skúsenosťami. Podľa centra sú jeho hlavnými výhodami liečba bez bolesti, zaručený výsledok a individuálny prístup.

  Pacienti chcú od lekára získať viac informácií o jednotlivých fázach liečby a ich nákladoch. Inak nie sú žiadne vážne sťažnosti na prácu kliniky. Lekári sú slušní a zdvorilí. Sú kompetentní vo svojom odbore. Detskí zubní lekári sú obzvlášť cenení. Deti sa prijímajú bez plaču.

  Prvá konzultácia je bezplatná, ale nie informatívna. Trvá to 3-5 minút. Náklady na služby sú dostupné pre mnohých obyvateľov Rostova na Done. Odstránenie zubného kazu stojí len 2650-3000 Euro. Adresa: Rostov na Done, ul. 68/1 Malinovskogo St. Telefón: +78633332647.

  Inovatívne centrum stomatológie a kozmetiky Vid

  Hodnotenie: 4.3

  Inovatívne centrum stomatológie a kozmetiky Vid

  hoto-106084654_388754068

  Zubné lekárstvo „View“ je jedným z najznámejších v Rostove na Done. Bolo otvorené v roku 2003 a získalo štatút najväčšieho inovačného centra združenia StAR. Približne 90 % pacientov sem posielajú priatelia.

  Ponúka 3D-tomografiu, 3D cerektickú rekonštrukciu, ošetrenie ďasien, profesionálnu hygienu, korekciu skusu, extrakciu zubov a implantáty, bielenie Zoom-4. V roku 2018 začala klinika vykonávať liečbu v anestézii. Bezpečnosť zákroku zaručujú osvedčené lieky, najmodernejšie anestetické vybavenie a vysokokvalifikovaní lekári.

  Pri liečbe detí používajú farebné lesklé náplne, motýlie taniere, púšťajú dobré kreslené filmy. Súdiac podľa recenzií, niektorí lekári ukladajú zbytočné služby. Vyskytujú sa negatívne názory na kozmetológiu VID. Žiadne sťažnosti na kvalitu zubného ošetrenia. Adresa: Rostov na Done, pr.Stachki, 177/1. Je výhodné, že klinika funguje každý deň. Telefón: +79633200437.

  Denta

  Hodnotenie: 4.2

  Denta

  Sieť zubných kliník „Denta“ ponúka širokú škálu služieb od implantácie až po estetickú stomatológiu. Tu sa riešia najzložitejšie prípady. Stomatológia v Rostove na Done je známa svojimi rozsiahlymi skúsenosťami – viac ako 20 rokov. Liečba sa vykonáva podľa európskych štandardov vďaka vysokej úrovni vzdelania lekárov a modernému vybaveniu. Lekári nájdu prístup ku každému klientovi, či už ide o dieťa alebo dôchodcu.

  Príchod do inštitúcie je pohodlný z ktorejkoľvek štvrte Rostova na Done. Vo foyer vás privítajú usmievavé recepčné. Je možné absolvovať liečbu prostredníctvom VHI.

  Služby Denta nie sú dostupné pre každého. Konzultácia so zubným lekárom a vypracovanie liečebného plánu stojí 600 Euro a vizitogram 350 Euro. Ceny za bielenie sú vysoké. Ich cena môže dosiahnuť až 24 000 Euro. Adresa: Rostovská oblasť., . Azov, ulica Engelsa. 14. Kancelária je otvorená každý deň bez prestávok a víkendov. Telefónne číslo: +78634252121.

  32 Druha

  Hodnotenie: 4.1

  32 Drogy

  hoto-58619471_327468351

  Stomatológia v Rostove na Done s pôvodným názvom „32 Druga“ dokončuje hodnotenie. Klinika má vlastné technické laboratórium pre celú škálu služieb. Zákroky vykonávajú vysokokvalifikovaní lekári s moderným vybavením. Pre pacientov sú k dispozícii vysoko komfortné sedadlá.

  Zubné lekárstvo zabezpečuje dokonalú sterilitu, čím sa minimalizuje riziko nežiaducich účinkov po návšteve. Oceňujem rozpočtové ceny. Stretnutie s konzultáciou a vyšetrením u zubára stojí len 300 Euro.

  Niekedy sú čakacie lehoty na stretnutia dlhé. Negatívne komentáre sa týkajú nekompetentnosti niektorých lekárov, ich nepozornosti a nedbalosti. Odporúčame vám, aby ste si prečítali recenzie na internete predtým, ako pôjdete do „32 Druha“, aby ste si vybrali lekára.O aktuálnych akciách sa môžete dozvedieť na webovej stránke kliniky, ale zvyčajne je tu len niekoľko špeciálnych ponúk. Telefón: 89045022233. Adresa: Rostov na Done, Koroleva av .23 .

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Comments: 1
  1. Matej

   Dobrý deň, neviete mi odporučiť najlepšiu zubnú ambulanciu v Rostove na Done? Hľadám spoľahlivého zubára, ktorý sa venuje profesionálnemu ošetreniu zubov. Budem vďačný za vaše odporúčanie a skúsenosti s tými najlepšími zubnými ambulanciami v tomto meste. Ďakujem vopred za vašu pomoc!

   Odpovedať
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: