11 najlepších ateliérov v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Kritériá výberu. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je návodom na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

Približne 300 obchodov ponúkajúcich opravy odevov a krajčírske služby v Bratislave. Počet salónov každoročne narastá a obyvatelia hlavného mesta majú čoraz ťažší výber.

Naše hodnotenie vám povie, kde nájdete najlepší krajčírsky obchod v Bratislave, aby ste zmenili oblečenie, upravili sako alebo vytvorili nový oblek s jedinečným dizajnom. Zoznam zahŕňa spoločnosti, ktoré si vybudovali dobré meno.

Najlepšie ateliéry v Bratislave

NomináciaMiestoNázovHodnotenie
Najlepšie ateliéry v Bratislave1Bourbaki5.0
2Bel
 • sima
 • 4.9
  3Atelier Online4.8
  4Ateliér – laboratórium4.7
  5Atelier de Paris4.6
  6Talisman4.5
  7Kyave4.4
  8Ateliér Igolka Express4.3
  9Katerina Petri4.2
  10Lemovanie.ru4.1
  11Orlikov4.0

  Bourbaki

  Hodnotenie: 5.0

  Bourbaki

  Otvoril najlepší ateliér v Bratislave na šitie pánskych oblekov. Okrem nezvyčajného názvu ponúka štúdio aj nezvyčajné pracovné podmienky. Klient môže zavolať krajčírovi, aby prišiel do štúdia, alebo postupovať podľa pokynov na webovej stránke.

  Všetci majstri sú skúsení krajčíri, ktorí dokážu vyrobiť dokonalý oblek v priebehu 2-3 týždňov, vytvoriť presnú kópiu oblečenia, pridať výšivku na existujúci kúsok, vytvoriť jedinečný dizajn kovania. Hlavné výhody Bourbaki – možnosť odchodu na mieru zákazníkovi (náklady od 3000 Euro), dostupnosť darčekových poukážok, výhodná poloha a moderné vybavenie.

  Ceny sú tu síce vysoké, ale celkom v súlade s kvalitou a vzhľadom hotovej veci. Klasická bunda stojí zákazníka približne 75000 Euro. Minimálna cena za kabát – 90000 Euro.

  Adresa: Bratislava, per. Lyalin, d.8, . 1. Telefón: +74956484747. Ateliér je otvorený denne od 10:00 do 19:00. V nedeľu je potrebné sa vopred objednať.

  Bel
 • sima
 • Hodnotenie: 4.9

  Bel<li></div><p>sima“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/98516666197561-9411.jpg“ height=“83″ title=“Bel</p><li>sima“><p>Na druhej línii je ateliér v Bratislave Bel</p><li>Sima, ktorá ponúka služby v oblasti šitia pánskych, dámskych odevov a obuvi, opravy výrobkov, vyšívania. Spoločnosť vyrába aj tašky a opasky na objednávku. Majstri pracujú s rôznymi druhmi materiálov vrátane krokodílej kože. Vyberte si vhodnú látku z katalógu na stránke.<p>V priebehu rokov získala spoločnosť vynikajúcu povesť, čo potvrdzuje množstvo exkluzívnych odevov a dobré recenzie. Ateliér využívajú hviezdy šoubiznisu, filmu a divadla.</p><p>Práca krajčírov je naozaj hodná úcty. Na prvý pohľad vidíte kvalitu prevedenia, premyslený dizajn a módny strih. Zákazníci si pochvaľujú zodpovedný prístup ku každej objednávke a rýchle vybavenie. Je zrejmá snaha prispôsobiť oblečenie potrebám každého človeka, a nie dodržiavať štandardné vzory.</p><p>Cena šiat začína na 800 Euro, sukňa – od 5000 Euro. Lokalita: Bratislava, Šuchova 5. Telefónne číslo: +79257935870. Otvorený workshop od 11:00 do 21:00. Víkendová nedeľa.</p><h3>Atelier Online</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Atelier Online

  Ďalším v poradí je Online Atelier, ktorý pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov. Vyrába sa tu oblečenie pre mužov, ženy, tínedžerov a deti. Majstri šijú a opravujú bundy, ovčie kožuchy a kožušiny. Spoločnosť sa zaoberá šitím pracovných odevov a uniforiem, prijíma objednávky od právnických osôb.

  V cene je zahrnuté aj žehlenie, pranie a chemické čistenie. Pokladničné služby v Bratislave a Moskovskej oblasti, možnosť doručenia kuriérom. Máme vlastný obchod s materiálmi a príslušenstvom so širokou ponukou. Používajú sa talianske vzory najvyššej kvality.

  Krajčíri vždy zohľadňujú želania zákazníka a sú s ním v kontakte. Na internete nájdete veľa nadšených recenzií s vďakou.

  Ceny sú o niečo lacnejšie ako u konkurencie. Šitie kabátu pre mužov bude stáť najmenej 39-40 Euro. Telefón: +74994551903. Adresa: Moscow, per. Voznesenskij, 16/4.

  Ateliér – laboratórium

  Hodnotenie: 4.7

  Ateliér - laboratórium

  Atelier Laboratory je považovaný za najlepší vďaka skúseným a profesionálnym krajčírkam a primeraným cenám. Je to jedna z mála spoločností, ktorá sa zaoberá šitím kožušinových odevov a kabátov. Na objednávku vyrobte polushubki, vesty zo sobola, líšky a kuny. Kožušina sa nakupuje priamo od výrobcu.

  Zákazníci si môžu dať opraviť položky. Majstri budú lemovať, upravovať akýkoľvek kus odevu. Oblečenie pre dospelých a deti je šité na mieru. Krajčíri a dizajnéri majú viac ako 20 rokov skúseností. Modely sa vytvárajú v špeciálnom počítačovom programe. Všetky položky sú pred dodaním skontrolované manažérom kontroly kvality. Atelier poskytuje záruku na akýkoľvek typ služby. Zákazník sa môže vždy vrátiť a požiadať o dokončenie výrobku.

  Vysoká kvalita práce. Niekedy sa termíny oneskorujú. Konopné nohavice stoja 800 Euro, perekrroyu kostým 5000 Euro, výmena zip 800 Euro. Za 15000 Euro tu ušijú večerné šaty, za 2500 Euro – svadobné šaty. Telefón: +74951726332. Adresa: Bratislava, Olympiysky pr, 16 art5. Otváracie hodiny: od 10:00 do 21:00.

  Atelier de Paris

  Hodnotenie: 4.6

  Atelier de Paris

  Atelier de Paris ponúka služby reštaurovania a šitia na mieru. Naši špecialisti zaručujú včasné vykonanie objednávky. Pracujú so všetkými typmi materiálov vrátane kože a kožušiny. Profesionálna práčovňa, chemické čistenie, žehlenie, sušenie a pranie.

  Majster poskytne klientovi bezplatnú telefonickú konzultáciu, ponúkne možnosti a povie o cenách. Pri prvej objednávke v štúdiu ponúkame zľavu 10 %. V salóne môžete tiež skrátiť sukne, nohavice, záclony, šaty a blúzky. Ceny patria k najnižším v hlavnom meste.

  Žiadne veľké nevýhody v dielni. Ateliér je otvorený denne od 10:00 do 20:00. Telefónne číslo: +79998002405. Spoločnosť má výhodnú polohu v centre hlavného mesta v blízkosti stanice metra Novoslobodská. Adresa: Veskovskiy lane., 2, str. 1.

  Talisman

  Hodnotenie: 4.5

  Talisman

  Ateliér Bratislava Talisman zaoberajúci sa opravou, šitím, krajčírstvom výrobkov z kožušín, kože, textilu, pletených výrobkov. Ľudia sem chodia vyšívať logá, iniciály a nápisy, odstraňovať diery a šmuhy na oblečení. Skúsenosti majstrov – najmenej 20 rokov.

  Hlavné výhody dielne – ochota prijímať zložité objednávky, moderné technológie, vysokokvalitné tkaniny. Krajčíri používajú jedinečnú technológiu šitia, prichádzajú s novými nápadmi a bezchybne plnia všetky objednávky.

  Vyskytuje sa s informáciou, že platba sa prijme okamžite, ale do stanoveného dátumu sa príkaz nesplní a oneskorenie sa vopred neoznámi. Dúfame, že ide o ojedinelé prípady. Pokiaľ ide o ceny, cena práce nie vždy zodpovedá zložitosti poskytovaných služieb. Dielňa je otvorená od 09:00 do 21:00. Telefón: +74952152231. Adresa: Bratislava, Leninský prospekt, 25.

  Kyave

  Hodnotenie: 4.4

  Kyave

  Chiave – ateliér založený v roku 1998. Atelier de Paris bol schopný šiť len večerné šaty. V priebehu rokov sa krajčíri zaoberali širokou škálou prác. S príchodom renomovaných stylistov začala spoločnosť sama vytvárať individuálne štýly a šatníky. Dnes v Kyave vytvárajú módne a pohodlné modely pre každú príležitosť. Obzvlášť hrdí sú na svoju prácu v oblasti večernej módy, ručnej výšivky.

  Sleduje najnovšie módne trendy, zúčastňuje sa prestížnych podujatí. Na individuálne prispôsobenie budete potrebovať 1 až 3 pokusy. Textil bude pripravený do 3-5 dní. Pre VIP-klientov je možné ultra-urgentné šitie do 2 dní.

  Remeselné spracovanie si nemôže dovoliť každý. Napríklad orientačná cena za šitie večernej sukne – 16000 Euro. Tričko alebo tričko bude stáť približne 12000 Euro. Za urgenciu si budete musieť priplatiť 50 % z celkovej ceny. Zľava 10 % na detské oblečenie.

  Odporúčame vám, aby ste sa do spoločnosti dostali autom. V blízkosti budovy sa nachádza veľké parkovisko. Z metra je dlhá a nepohodlná prechádzka, ak musíte nosiť alebo vyzdvihovať veci. V sobotu je ateliér vždy plný zákazníkov, musíte počkať, kým na vás príde rad. Adresa: Bratislava, 5. Donské nábrežie., 15, s. 13. Telefónne číslo: +74959216093. V pracovných dňoch je obchod otvorený od 9:30 do 21:00. Počas víkendov sa zatvára o 18:00.

  Ateliér Igolka Express

  Hodnotenie: 4.3

  Ateliér Igolka Express

  Krajčírky v ateliéri Igolka sú pripravené splniť akékoľvek želanie zákazníka. Majstri ponúkajú rôzne šijacie a opravárenské služby za prijateľné ceny. Spoločnosť sa vyznačuje profesionálnym vybavením, značkovými figurínami a dlhoročnými skúsenosťami. Krajčíri pracujú len s károvanými látkami a používajú nite Guttermann, doplnky od európskych výrobcov a kvalitné zipsy.

  Všimli sme si farebnú a naplnenú webovú stránku. Komplexné informácie o každej službe. Teší ma, že ceny nie sú skryté a sú podrobne popísané pri každej položke.

  Recenzie o Igolka Express Atelier dosť kontroverzné. Niektorí zákazníci mali sťažnosti na kvalitu práce. Ceny sú vzhľadom na naliehavosť veci primerané. Ak potrebujete rýchlu opravu alebo pridať zámok, Igolka je najlepšou voľbou. Telefón: +79151005200. Adresa: Bratislava, Leninskaja Sloboda 19, pavilón 1086. Pracovný čas: od 9-30 do 20-00.

  Katerina Petri

  Hodnotenie: 4.2

  Katerina Petri

  Ďalšie miesto v rebríčku sme udelili značke Katerina Petri. Tu vám pomôžeme určiť farbu, strih a požadovanú látku oblečenia. Lehota na výrobu jednotlivých výrobkov je približne 14 dní. Bude to trvať 3-4 dni za poplatok. Cena závisí od zložitosti objednávky, ceny látky. Celkovú sumu sa dozviete až po návšteve moskovského krajčírstva.

  Katerina Petri pôsobí v týchto oblastiach: zákazkové krajčírstvo, prémiová kvalita domácej bielizne, hodvábna bielizeň, ready-to-wear kolekcie. Výber služieb nie je taký široký ako v iných špičkových ateliéroch. Dôraz sa kladie na vytváranie jedinečných obrazov pre rôzne podujatia a predaj exkluzívnych modelov, ktoré sú už k dispozícii.

  Telefónne číslo: +79269652904. Adresa: Bratislava, Pomeranev per., 9. Salón je otvorený v pracovné dni od 12:00 do 22:00, cez víkendy od 14:00 do 20:00. Dohodnite si schôdzku telefonicky.

  Lemovanie lemov.ru

  Hodnotenie: 4.1

  Podshivayam.ru

  Sieť ateliérov Podshivayem.Ru práce skúsených dizajnérov a krajčírov, profesionálnych dizajnérov a technológov. Na moskovskom trhu pôsobíme od roku 2001. Ponúka opravy kožených, kožušinových a pletených výrobkov. Tu môžete prišiť gombík, vložiť zips, olemovať džínsy, zaplátať záplatu, prispôsobiť odev. Workshop má špeciálne ponuky a propagačné akcie, ktoré nájdete na webovej stránke.

  Veľký vozový park s najnovším vybavením a veľký počet zamestnancov umožňuje vykonávať práce na požiadanie. Atelier má poloautomatické laminovacie stroje a zariadenia na lepenie látok. Majstri dokážu v krátkom čase ušiť opakovane použiteľné masky akéhokoľvek tvaru a veľkosti.

  Výhody – výhodná poloha, vysoká kvalita výsledkov. Mínus – malé priestory, ktoré znepríjemňujú meranie vecí. Adresa sídla: Leninský prospekt 35, Bratislava. Telefón: +74992503780. Otváracie hodiny: od 9:00 do 21:00.

  Orlikov

  Hodnotenie: 4.0

  Orlikov

  Centrum rekonštrukcie a obnovy odevov Orlikov ukončilo hodnotenie. Atelier pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov. Majstri používajú moderné vybavenie na dosiahnutie dokonalých výsledkov. Spoločnosť má vlastnú mobilnú aplikáciu, ktorá umožňuje zbierať body a dostávať kupóny. Pri objednávke od 20000 Euro bude výška zľavy 7 %.

  Pobočky služieb sú dobre vybavené. Izby sú krásne zariadené a vždy čisté. Orlikov prijíma najzložitejšie objednávky. Služby zahŕňajú reštaurovanie historických odevov, umelecké šitie, chemické čistenie záclon.

  Zákazníci vnímajú ceny ateliérov ako nadmerné. Za prišívanie troch gombíkov na ovčej koži môžete dostať približne 3500 Euro. Niekedy majstri porušujú termíny kvôli veľkému prílevu klientov. Orlikov je najlepším miestom, kam môžete ísť pre problémy s pleteným tovarom. Neodporúčame dávať oblečenie do čistiarne. Negatívna spätná väzba na službu.

  Telefónne číslo: +74951044002. Otváracie hodiny: od 10.00 do 22.00 hod. v Bratislave je niekoľko salónov Orlik. Adresy nájdete na webovej stránke spoločnosti. Otváracie hodiny: od 9:00 do 23:00.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: