11 najlepších kliník laserovej epilácie v Petrohrade

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamu ani nákupného sprievodcu. Pred nákupom by ste mali požiadať o odborné poradenstvo.

Laserová epilácia je úplne bezbolestný a účinný spôsob odstránenia nežiaduceho ochlpenia. V Petrohrade ponúka svoje služby takmer 400 salónov. Pri výbere kliniky odporúčame sledovať nielen náklady, ale aj kvalifikáciu odborníkov a používané vybavenie. Aby sme sa vyhli zmätku v množstve centier, zostavili sme rebríček najlepších.

Poradie najlepších kliník laserovej epilácie v Petrohrade

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie kliniky laserovej epilácie v Petrohrade1Mediestetik5.0
2Epilux4.9
3Laserový lekár4.8
4Epi
 • um C
 • nic
 • 4.7
  5Laserová klinika krásy4.6
  6SkySkin4.5
  7SkinLazerMed4.4
  8Laserová láska4.3
  9

  rosto Laser

  4.2
  10

  roSkin

  4.1
  11Estetika tela4.0

  Najlepšie kliniky laserovej epilácie v Petrohrade

  Mediestetik

  Hodnotenie: 5.0

  Mediestetik

  „Mediestetik je v Petrohrade veľmi obľúbený, je jedným z najlepších miest na odstránenie nežiaduceho ochlpenia. Pracujú tu pozorní odborníci, ktorí dokážu zmierniť napätie klientov, poskytujú starostlivé a bezbolestné odstránenie chĺpkov.

  Klinika používa špičkové technologické vybavenie – alexandritový laser Candela GentleLASE. Zvýšený pulzný výkon zvyšuje kvalitu a rýchlosť ošetrenia problematických oblastí. Kozmetička používa prispôsobený laser a rôzne nástavce na zvýšenie účinnosti ošetrenia. Technológia chladenia kryogénom sa používa pre pohodlie pacienta.

  Zachováva sa vysoký štandard sterility; epilácia je bezpečná a bezbolestná. Ak chcete využiť túto službu, je potrebné sa objednať 1-2 týždne vopred. Bol vyvinutý pohodlný platobný systém s možnosťou splátok. Zľavy na balíky. Adresa v Petrohrade: Nevsky Prospekt., 90-92, kontaktné telefónne číslo.: +7-812-467-39-43.

  Epilux

  Hodnotenie: 4.9

  Epilux

  Sieť kliník laserovej epilácie Epilux poskytuje celý rad služieb starostlivosti o telo. Môžete získať bezplatnú odbornú konzultáciu s kozmetičkou, ktorá vám odpovie na všetky otázky a pomôže vám nájsť najlepšiu možnosť starostlivosti o vašu pleť. Laserová epilácia sa vykonáva diódovým laserom ViaStar 810 novej generácie, ktorý účinne odstraňuje chĺpky bez poškodenia mäkkého tkaniva. Klinika ponúka nielen depiláciu voskom, ale aj masáže, kozmetické ošetrenia a injekcie. Odborníci majú lekárske vzdelanie a skúsenosti. Postup depilácie je rýchly, šetrný. Kozmetička dohliada na pacienta a v prípade potreby robí prestávky.

  Napriek vysokým cenám sú za rozumné ceny, pretože pre klientov sú pripravené rôzne akcie a balíky. Je možné zakúpiť poukážky v rôznych hodnotách. Príjem je na základe dohody. Adresa: Kronverksky prospekt 27B, registračný telefón +7-911-919-56-16.

  Laserový lekár

  Hodnotenie: 4.8

  Laserový lekár

  Sieť Laser Doctor existuje už viac ako 13 rokov a špecializuje sa na približne 100 rôznych kozmetických zákrokov. klinika je dobre vybavená; epilácia sa vykonáva na laseroch najnovšej generácie – alexandritových a neodymových. Chladiace trysky sa používajú na zníženie bolestivých pocitov. Procedúry sú bezpečné, pretože sa používajú len certifikované výrobky a moderné zariadenia. Personál je lekársky vyškolený a dokáže prispôsobiť nastavenia lasera typu vašich vlasov a pokožky.

  Na klinike vládne príjemná atmosféra, recepčná zdvorilo víta návštevníkov a ponúka čaj a kávu. Flexibilný systém zliav, propagačné ponuky a darčekové poukážky. Laserový lekár v Petrohrade sa nachádza na Prosveshchenie Prospect, 15 a Frunze Street, 5. Tel. +7-812-603-82-82.

  Epi
 • um C
 • nic
 • Hodnotenie: 4.7

  Epi<li></div><p>C</p><li>nic“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/72216666197821-7011.jpg“ height=“400″ title=“Epi<li>um C<li>nic“><p>Osobitná charakteristika Epi</p><li>um C<li>Klinika sa špecializuje na úzku špecializáciu. Tu poskytujeme len služby laserovej epilácie na zariadení 1S PRO Iplaser, ale robíme to veľmi profesionálne. Kvalitu zariadenia a kvalifikáciu odborníkov potvrdzujú certifikáty, ktoré sú umiestnené na oficiálnej webovej stránke. Pred zákrokom môžete absolvovať bezplatnú konzultáciu s kozmetičkou, ktorá vám v nasledujúcich dňoch objasní všetky podrobnosti o zákroku a nuansy starostlivosti o pleť.<p>Na zákazníkov čakajú zaujímavé ponuky platobných metód. 30 % zľava pri prvej návšteve. Môžete získať certifikát na súbor služieb alebo ročné predplatné za zvýhodnenú cenu. Adresa: Vladimirskij prospekt 5, Petrohrad. Tel:. +7-984-888-46-35.</p><h3>Laserová klinika krásy</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Laserová kozmetická klinika

  -Myo4YFOfy/

  Klinika laserovej kozmetológie Delete ponúka služby na obnovenie normálneho stavu pokožky. Odborníci s lekárskym vzdelaním vám pomôžu zbaviť sa prirodzených nedokonalostí pleti a problémov súvisiacich s vekom – straty tonusu, začervenania, pigmentácie, akné atď. Ponuka služieb zahŕňa rôzne procedúry s preukázanou účinnosťou – laserový resurfacing, kontúrovanie, biorevitalizácia, peeling, laserová epilácia. Znížená cena za rôzne služby.

  Laserová epilácia sa vykonáva na ktorejkoľvek časti tela rýchlo a bez nepríjemných pocitov. Použitie moderného vybavenia umožňuje vylúčiť anestéziu. Výber techniky závisí od typu pleti klienta – alexandritový laser, diódový laser, laser Palomar Vectus, E

 • te MPX. Recepcia sa koná na ulici Korpusnaya 5. Musíte sa vopred objednať na kt.. +7-931-255-26-88. Platba len v hotovosti.

  SkySkin

  Hodnotenie: 4.5

  SkySkin

  Klinika sa špecializuje na strojovú kozmetiku. Personál zahŕňa kvalifikovaných odborníkov so zdravotníckym vzdelaním – kozmetológov, dermatológa, zdravotnú sestru. Spoločnosť SkySkin má najmodernejšie vybavenie a na laserovú epiláciu používa diódový laser Magic One. Zákrok je rýchly, bezbolestný a možno ho vykonať na ktorejkoľvek časti tela s rovnakým dobrým výsledkom. Okrem laserovej epilácie klinika ponúka širokú škálu kozmetických procedúr – mezoterapiu, niekoľko druhov peelingov, plastickú chirurgiu kontúr, ošetrenie tváre a tela, botulínovú terapiu. Starnúcim klientom sa ponúkajú terapeutické manipulácie na boj proti účinkom starnutia a strate turgoru pokožky.

  Personál sa snaží vytvoriť pokojnú a upokojujúcu atmosféru, aby sa znížila úzkosť pacientov. Interiér je útulný, udržiava sa v ňom dokonalá čistota a personál je zdvorilý a profesionálny. Klinika má výhodnú polohu (Moskovský bulvár 183-185B) a verejné parkovisko. Ceny za služby sú mierne, existujú akciové ponuky, platba v hotovosti. Tel:.: +7-962-700-66-71.

  SkinLazerMed

  Hodnotenie: 4.4

  SkinLazerMed

  Spoločnosť SkinLazerMed je v Petrohrade známa svojím profesionálnym prístupom k riešeniu kožných a telesných problémov dospelých a detí. Centrum je vybavené moderným vybavením poslednej generácie, ktoré umožňuje širokú škálu postupov. Služby prístrojovej a injekčnej kozmetológie – mezoterapia, biorevitalizácia, rôzne druhy peelingov, plastická chirurgia kontúr. Odborníci pomáhajú zlepšiť stav pokožky, zbaviť sa celulitídy, zmien súvisiacich s vekom, viditeľných defektov.

  Laserová epilácia sa vykonáva na prístroji QuantaSystem – šetrné ošetrenie pokožky. Odstránenie chĺpkov je bezbolestné, nespôsobuje podráždenie a zápal. Služby doplnkovej medicíny s genetickým poradenstvom. Spoločnosť ponúka klientom individuálny program na úpravu hmotnosti, rehabilitáciu po pôrode, liečbu vlasových ochorení, ošetrenie tváre a tela. Špecialisti sú certifikovaní na vykonávanie plastickej chirurgie a odstraňovanie novotvarov.

  Klinika sa nachádza v blízkosti metra (Voskova 27/18) a funguje každý deň, sedem dní v týždni. Tel:.:+7-962-709-01-79.

  Laserová láska

  Hodnotenie: 4.3

  Laserová láska

  Sieť zdravotníckych centier špecializujúcich sa na laserovú epiláciu. Laser Love je vybavený zariadeniami prémiovej triedy – diódovým laserom Jenoptik vyrobeným v Nemecku a hybridnými lasermi najnovšej generácie série DF. Účinok je viditeľný už po prvom ošetrení. Zvláštnosti zariadenia umožňujú súčasné odstránenie tmavého aj svetlého ochlpenia. Prístroj je vybavený špeciálnou tryskou, ktorá vytvára chladiaci efekt a znižuje nepríjemné pocity v citlivých oblastiach pokožky. Zákazník môže cítiť len mierne mravčenie. Laser pôsobí len na štruktúru chĺpkov bez vplyvu na bunky pokožky, takže nedochádza k poškodeniu priľahlých tkanív.

  Klinika poskytuje aj ďalšie služby kozmetického charakteru – nechirurgický lifting tváre pomocou 4D prístroja, vákuový hydropeeling, LPG masáž. Všetky zákroky sa vykonávajú pomocou zahraničnej technológie, sú prísne kontrolované a absolútne bezpečné. Terapeut určí typ pokožky a zvolí vhodné nastavenie zariadenia. Klinika má flexibilný systém platieb a prvé epilovanie je bezplatné. Adresa: Komendantsky pr 9 k2, tel. +7 (950) 008-41-11.

  rosto Laser

  Hodnotenie: 4.2

  Laser Prosto

  /CLBpXTOrJEM/

  Laser poskytuje laserovú epiláciu a kozmetické ošetrenia. Klinika zamestnáva kvalifikovaných odborníkov, ktorých kvalifikácia je potvrdená certifikátmi. Používajú sa vysokokvalitné dovážané zariadenia a bezpečné a účinné výrobky. Personál je k návštevníkom pozorný. S vedomím možného pocitu nepohodlia a prirodzeného vzrušenia zákazníkov kozmetičky pred zákrokom konzultujú nuansy a pokojne a podrobne odpovedajú na všetky otázky, ktoré ich trápia. Voskovanie sa vykonáva rýchlo a osvedčenými metódami. Pacient dostane podrobné odporúčania na nasledujúce dni.

  V interiéri bola vytvorená príjemná atmosféra. Pacientom sa páči čistota, príjemný interiér v svetlých farbách a celkový pocit útulnosti a pokoja. Čas čakania môžete stráviť s výhodou – na klinike je k dispozícii Wi-Fi. Pred odchodom sa zákazníkom podáva káva so sebou.

  Cenová politika kliniky podporuje opakované návštevy. 50% zľava na prvé sedenie. Platba podľa výberu klienta – v hotovosti alebo kreditnou kartou. Adresa v Petrohrade: Klinsky prospekt., 27, tel. +7 (952) 205-65-35.

  roSkin

  Hodnotenie: 4.1

  ProSkin

  Kozmetické štúdio ProSkin poskytuje profesionálnu epiláciu laserom. Epilácia sa vykonáva na prístroji ruskej výroby Magic ONE. Diódový laser má vysoké technické vlastnosti a vykazuje účinné výsledky bez ohľadu na typ pokožky a ochlpenia. Pri práci nedochádza k nepríjemným pocitom, pretože sa nezahrieva a má selektívny účinok. Ničí sa len štruktúra vlasov, čo nemá vplyv na pokožku. K úspechu tohto postupu prispieva vysoká profesionalita lekárov, ktorí uplatňujú individuálny prístup ku klientom. Majster vyberie optimálne nastavenia po určení typu pleti, ošetrovanej zóny a zdravotných zvláštností klienta.

  Salón má licenciu na zdravotnícke činnosti a spĺňa všetky hygienické požiadavky. Používajú sa len certifikované výrobky a jednorazové materiály. ProSkin je v porovnaní s inými klinikami otvorená do 23.00, čo je výhodné pre pracujúcich ľudí. Klientom ponúkame možnosť zakúpiť si klubovú kartu a vybrať si z komplexného programu. Pravidelne sa konajú propagačné akcie a zľavy. Adresa: ul. Adresa: Mayakovskogo 3 (1. poschodie). Telefónne číslo +7-812-770-65-40.

  +7 (812) 770-65-40

  Estetika tela

  Hodnotenie: 4.0

  Estetika tela

  Klinika laserovej epilácie Body Aesthetics poskytuje klientom počas epilácie najvyšší komfort. Používa sa najnovšie dvojité chladiace zariadenie založené na použití zafírového skla. Tým sa eliminuje aj menšia bolestivosť, podráždenie a začervenanie pokožky po ošetrení. Tento účinok je veľmi dôležitý pre klientov s precitlivenou pokožkou a nízkym prahom bolesti. Laserové zariadenie má dobrý výkonový faktor, ktorý umožňuje masérovi skrátiť trvanie procedúry 1,5 až 2-krát. Odstraňovanie chĺpkov prináša skvelé výsledky už po prvom sedení, chĺpky akejkoľvek tvrdosti a farby sú zničené.

  Zamestnanci kliniky sú vyberaní podľa ich špecifických pracovných potrieb. Okrem vysokých profesionálnych kvalít sú kozmetičky priateľské a ústretové, snažia sa pomôcť klientom prekonať rozpaky a strach. Adresa: Petrohrad, Bolshaya Konyushennaya ul., 25. poschodie 1. Tel.: 8 (800) 775-00-52.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: