11 najlepších očných kliník v Kazani

*Odborný posudok najlepšieho. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je určený ako návod na nákup. Pred nákupom by ste mali požiadať o odbornú radu.

Zatiaľ čo niektoré očné problémy možno liečiť na klinike v mieste vášho bydliska, vážnejšie problémy si vyžadujú liečbu v oftalmologickom centre. V Kazani nie je veľa takýchto centier. Pri výbere však stále môžete urobiť chybu. Tu je zoznam najlepších očných kliník, ktoré náš tím našiel.

Hodnotenie najlepších očných kliník v Kazani

Prax ukazuje, že pacienti sa na podobné zdravotnícke zariadenia obracajú z rôznych dôvodov vrátane každoročných preventívnych prehliadok. Zohľadnili sme to. Pri výbere kandidátov sme sa preto riadili nielen pozitívnymi ohlasmi a cenou služieb, ale aj dostupnosťou lekárov rôznych profilov a technologickým vybavením na odstránenie prípadných problémov so zrakom.

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie očné kliniky v Kazani1Kuzlyar5.0
2Pozrite sa na kliniku4.9
3Operácia očí Raschekov4.8
4Očná klinika tretieho oka4.7
5Omicron4.6
6Klinika Kord4.5
7Republiková klinická oftalmologická nemocnica4.4
8Exkluzívne Plus4.3
9Klinika rehabilitácie zraku4.2
10Vision Centre4.1
11Svet vízie4.0

Kuzlyar

Hodnotenie: 5.0

Kuzlar

Naše hodnotenie otvára jedna z najobľúbenejších kliník v meste. Prvá pobočka bola založená v roku 2009. Za ten čas sme si získali dôveru nielen pacientov v Tatarstane. Na klinike sa liečili hostia z iných miest v Rusku a v zahraničí. Riešia sa tu problémy so zrakom akejkoľvek náročnosti: klinické vyšetrenie na medzinárodnej úrovni, korekcia očných anomálií, liečba sivého zákalu. Poskytovanie estetických služieb.

Na našej klinike pracujú vysoko kvalifikovaní odborníci. Z recenzií sme sa dozvedeli, že sú citlivé, chápavé, sprevádzané po operácii. Klinika má najmodernejšie vybavenie. Obsahuje laserovú jednotku americkej výroby, ktorá je považovaná za najrýchlejšiu a najúčinnejšiu na svete.

Prvé stretnutie s očným lekárom stojí 1400 Euro. Nasledujúce sú lacnejšie. Okrem toho je klinika zahrnutá do štátneho programu a poskytuje niektoré služby v rámci politiky MHI. Detské oddelenie. Tieto a ďalšie body vytvárajú veľký tok pacientov. Na jednej strane to svedčí o obľúbenosti a spoľahlivosti centra, na druhej strane to znamená, že musíte čakať v rade.

Nachádza sa na adrese: 6, ul. Ulica Chistopolskaja 16/15. Tel.: +7 (843) 208-54-82. Voľná nedeľa.

Pozrite sa na kliniku

Hodnotenie: 4.9

Pozrite sa na kliniku

Očná nemocnica Look je skvelým miestom na rodinné preventívne prehliadky, ako aj na liečbu komplexných ochorení sietnice, sivého zákalu, glaukómu, strabizmu a mnohých ďalších ochorení. Pacienti si všímajú vysokú úroveň profesionality lekárov, dobré vybavenie a starostlivý prístup k problému. Individuálny prístup však nie je jedinou špecializáciou kliniky. Vedenie rešpektuje potreby a želania svojich klientov, a preto udržiava primerané ceny v celom meste.

pravidelne organizuje bezplatné a užitočné podujatia, súťaže a aktivity týkajúce sa zdravia. Vďaka tomu sa rozdávajú hodnotné ceny, darčeky a špeciálne ponuky. Žiadne vekové obmedzenia ani obmedzenia týkajúce sa bydliska. Účastníci môžu prísť z iných miest a zahraniční hostia. V blízkosti kliniky sa nachádza hotel za rozumnú cenu.

Medzi mnohými pozitívnymi recenziami boli aj negatívne. Klientom vadí nedostatok parkovacích miest, fronty a dlhé čakacie doby na horúcej linke. Nebyť týchto skutočností, klinika by bola na prvom mieste nášho zoznamu.

Adresa: ul. Tolstoj, 28. 5. Tel:.: +7 (843) 226-02-12. Otvorené denne.

Chirurgia očí Raschekov

Hodnotenie: 4.8

Operácia očí Raschekov

Klinika je otvorená od roku 2009 a poskytuje širokú škálu oftalmologických služieb. Personál tvoria vysokokvalifikovaní odborníci s rozsiahlymi praktickými skúsenosťami. Dôkazom toho sú početné diplomy a certifikáty, ako aj spätná väzba od pacientov, ktorým bola v našom zariadení poskytnutá zdravotná starostlivosť. Poskytujú sa služby pre maloleté osoby.

Vďaka rozsiahlemu a modernému diagnostickému vybaveniu sú špecialisti schopní riešiť aj tie najkomplikovanejšie prípady, ktoré iné špecializované centrá odmietli. Operácie sú rýchle a minimálne traumatizujúce. Úspešné výsledky dokazujú štatistiky na oficiálnej webovej stránke. Pacienti dostávajú lekársku a poradenskú pomoc vo všetkých fázach liečby. Nespornou výhodou je, že je bezplatná.

Medzi nevýhody patria dlhé rady a nedostatok voľných termínov v blízkej budúcnosti. Ako vyplýva z nášho výskumu, ide o bežný problém všetkých obľúbených a spoľahlivých kliník.

Adresa: ul. Adresa: Patrice Lumumba Street 28A. Tel:.: +7 (843) 227-06-95. Práca bez voľných dní.

Očná klinika „Tretie oko“

Hodnotenie: 4.7

Očná klinika tretieho oka

Pokračuje naše hodnotenie ďalšieho spoľahlivého centra podľa používateľov. pôsobí na trhu od roku 1998. Poskytuje rôzne oftalmologické služby: liečbu očných chorôb, laserovú korekciu zraku, blefaroplastiku atď. Aktívne pôsobí v oblasti detskej oftalmológie.

Moderné liečebné metódy a špičkové vybavenie umožňujú rýchlu a bezbolestnú diagnostiku a operáciu. Hlavná vec je účinná. Klinika disponuje excimerovou jednotkou, ktorá umožňuje laserové zákroky na obnovu zraku u pacientov s chronickými ochoreniami vrátane cukrovky.

Cena primárnej konzultácie s oftalmológom je 1000 Euro. Dá sa povedať, že v Kazani je priemerný. Vojnoví veteráni, pracujúci, seniori, zdravotne postihnuté osoby, zdravotníci, študenti a viacdetné rodiny majú trvalé zľavy. Vo všeobecnosti sú zamerané na rôzne kategórie občanov.

Adresa: ul. Klinika „Tretie oko“ Tel. 3. Tel:.: +7 (843) 273-17-17. Voľná nedeľa.

Omicron

Hodnotenie: 4.6

Omicron

Očné centrum s takýmto nezvyčajným názvom vzniklo pomerne nedávno – v roku 2015. Dnes je to federálna značka a líder v oblasti mikrochirurgie oka. Svedčia o tom diplomy, certifikáty a predovšetkým úspešné operácie. V múroch inštitúcie si môžete nechať vymeniť šošovku, liečiť syndróm suchého oka, predísť slepote alebo iným zmenám súvisiacim s vekom. K dispozícii je aj moderná a bezbolestná laserová korekcia metódou LASIK.

Personál tvoria skúsení lekári rôznych profilov. Cena stretnutia sa pohybuje od 1000 do 2000 Euro. Závisí od stupňa odbornosti a počtu vyšetrení. Možnosť prenájmu pre zložité operácie. Konzultácia s praktickým lekárom pred operáciou je bezplatná. Z času na čas sa organizujú zľavové akcie a špeciálne ponuky na ďalšie obľúbené služby.

Pacienti sa vyjadrili o vysokej kvalite komplexnej diagnostiky a priateľskom prístupe personálu kliniky. Žiadne pediatrické oddelenie.

Nachádza sa na adrese: 4, Segastaeva str. Ulica Zinina 1 (miestnosť 1). Tel:.: +7 (843) 260-21-21. Žiadne dni voľna.

Kord-Clinic

Hodnotenie: 4.5

Klinika Cord

Na klinike Kord môžete získať starostlivosť o oči na európskej úrovni. Má priestranné a útulné izby, pohovky na čakanie na ošetrenie a vlastné lôžkové oddelenie. Všetky očné ochorenia sa diagnostikujú a liečia pomocou prístrojov najnovšej generácie. Konzultácie vedú lekári s osvedčenou praxou. Poskytuje záruku.

Ďalšou výhodou kliniky je jej vlastná sieť optikov. Nachádza sa po celej Kazani, čo je veľmi výhodné. šošovky na predpis, okuliare, šošovky na predpis sa dajú ľahko nasadiť. Cena – od 800 Euro. Od predchádzajúcich kandidátov sa v rebríčku líši aj tým, že dodržiava časy stretnutí. V rade môžete čakať maximálne 10 minút. Medzi nevýhody patria vysoké ceny. Vzhľadom na to, že servisný balík už obsahuje diagnostický test. Bez nej budú náklady na úvodnú konzultáciu len 1000 Euro. Na to treba myslieť pri výbere zdravotníckeho zariadenia.

Adresa hlavnej nemocnice je Bossaeva 10. Adresa: Adel Kutuy Ave. 82. Telefónne číslo recepcie: +7 (843) 207-11-83. Voľná nedeľa.

Republiková klinická oftalmologická nemocnica

Hodnotenie: 4.4

Republiková klinická oftalmologická nemocnica

Jedna z najstarších kliník v Kazani, ktorá poskytuje služby na zlepšenie a obnovu zraku pre dospelých a deti. V priebehu rokov získala obrovské skúsenosti a zostavila vynikajúci tím multidisciplinárnych odborníkov. V rámci poistenia VHI a CMI sa tu poskytuje nepretržitá lekárska starostlivosť. K dispozícii sú samostatné pediatrické ordinácie. má vlastnú nemocnicu na dlhodobú liečbu alebo ubytovanie občanov z iných miest. Moderné laserové zariadenie umožňuje účinnú a bezbolestnú korekciu rôznych očných chorôb: krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizmu.

Cenová politika je viac ako lojálna. Výhodné zľavy pre študentov a lekárov. Určitým kategóriám osôb sa poskytujú lieky v rámci programu s úhradou. Preventívne vyšetrenie bez čakania v rade stojí len 800 Euro. Hospitalizácia a pooperačné obdobie sú kryté povinným zdravotným poistením.

Mnohí obyvatelia Kazane už počuli o republikovej nemocnici. Niektorí sem prichádzajú na radu rodiny alebo priateľov. Prakticky jediná klinika v meste, ktorá prijíma pacientov v naliehavých prípadoch nepretržite. Úroveň služieb, hoci sú postupy na vysokej úrovni, zaostáva. Žiadne parkovanie, bezplatná schôdzka. To je však bežný problém väčšiny zdravotníckych zariadení.

Adresa: Nikolaj Lomonosov 3a. Ľudia v nemocnici pravidelne navštevujú Butlerovu ul. 14. Jednotná referenčná služba: +7 (843) 528-01-01. Nedeľa je voľný deň, okrem pohotovosti.

Exkluzívne Plus

Hodnotenie: 4.3

Exkluzívne Plus

Očná klinika je medzi dospelými obyvateľmi Kazane obľúbená vďaka bezplatnej lekárskej pomoci po komplikovaných operáciách. Centrum tiež ponúka: laserovú korekciu, liečbu sivého zákalu, odstránenie strabizmu, diabetickú retinopatiu. Okuloplastika je zákrok, ktorý pomáha obnoviť mladistvý vzhľad alebo odstrániť vrodené chyby. Služby pre deti sa poskytujú.

Cena kompletného očného vyšetrenia pre dospelých sa pohybuje od 1650 do 3300 Euro. Bežná konzultácia s oftalmológom stojí 660 Euro. Lacnejšie ho nenájdete. Pravidelne sa konajú propagačné akcie a zľavy na obľúbené služby. Čakacia doba na objednanie môže trvať až 15-20 minút. Ale vy ste informovaní a láskavo ste sa ponúkli, že počkáte na pohovke.

Adresa: Sevillská ulica 4a. Kozmonauti, 42. Jednotná referenčná služba: +7 (843) 279-70-70. Otvorené sedem dní v týždni.

Klinika rehabilitácie zraku

Hodnotenie: 4.2

Klinika rehabilitácie zraku

Centrum je jedným z najlepších lekárskych centier v Kazani v oblasti nechirurgickej korekcie zraku. Vedúci špecialista – Viktor Alexejevič Usov je podľa klientov takmer jediný v meste, ktorý dokáže rýchlo a efektívne vybrať šošovky pre deti. V recenziách sa spomína jej individuálny prístup a úctivý prístup k malým pacientom.

Všetky typy okuliarov, kontaktné šošovky a dospelí môžu byť nasadené. Optiku na mieru vyrábajú skúsení odborníci v našom vlastnom výrobnom závode. To je výhodou, pretože to zaručuje výsledky v mene spoločnosti. Okrem toho môžete podstúpiť hardvérovú liečbu jednoduchých očných ochorení alebo každoročnú profylaxiu. Cenová politika je v meste celkom prijateľná. Medzi nevýhody, ktoré znížili hodnotenie centra, patrí neférová práca recepčného personálu. Trvá dlho, kým zdvihne telefón, môže byť náhly vo svojich odpovediach.

Nachádza sa na adrese: 3, Lenin Ave. Zlepšenie Zlepšite vzhľad svojich očí pomocou okuloplastiky. Kontaktné šošovky pre deti na Vosstanija Str. 31/26. Tel.: +7 (843) 564-33-08. Deň voľna: nedeľa.

Vision Center

Hodnotenie: 4.

Vision Center

Založené v roku 1989. Prakticky prvé oftalmologické centrum v Kazani, ktoré používa ortokeratologické nočné šošovky americkej výroby. To vám umožní obnoviť zrak bez chirurgického zákroku. Okrem základných služieb klinika poskytuje aj netradičné metódy: manuálnu terapiu, japonskú masáž chrbtice, akupunktúru.

Vyšetrenie a liečbu vykonávajú vysokokvalifikovaní odborníci – študenti zaslúžilého lekára Tatárskej republiky M. Gavrilova.. Kuznetsova. Práca detských oftalmológov. Pre mladších pacientov je na rozdiel od dospelých k dispozícii celý rad liečebných postupov. Cenu stretnutí sa nám nepodarilo zistiť. Informácie sa poskytujú na požiadanie. Súdiac podľa recenzií, ceny sú pomerne vysoké. Kvalita ponúkaných služieb je však plne opodstatnená. Na mieste si môžete kúpiť aj produkty na starostlivosť o oči alebo príslušenstvo k šošovkám.

Adresa: ul. Karl Marx ul. 23. Tel:.: +7 (843) 238-33-55. Víkendy So., al.

Mir Sight

Hodnotenie: 4.1

Mir Zrenia

Očná klinika Mir Zrenya v Kazani dopĺňa náš zoznam. Do zoznamu sa dostal vďaka vysokej úrovni služieb, ktorú sme u predchádzajúcich nominovaných nezaznamenali. Recepcia je priateľská, je otvorená po celý čas a pacienti sa tu cítia ako doma. Okrem toho sa poskytuje široká škála oftalmologických služieb. Morálna podpora a plná lekárska podpora pred a po operácii.

Úvodné stretnutie s konzultáciou stojí 1200 Euro. Môžete si vybrať optiku od 250 Euro. Laserová chirurgia je veľmi populárna. Ceny sú nižšie ako v špecializovaných centrách. Celkovo to nie je zlé miesto pre problémy s očami. Medzi významné nevýhody patrí práca na mieste. Nie je možné pozrieť si všetky informácie, ktoré vás zaujímajú, na jednom mieste – stránky nie sú navrhnuté tak, aby boli komplexné, ako by mohli byť.

Adresa: 3, Bastille str. Dzerzhinskogo v Dzerzhinskogo, na ulici Vladimirskaya Saldanova 2. 16. Tel:.: +7 (843) 249-41-02. Víkendy sú štvrtok a nedeľa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: