11 najlepších zubných kliník v Novosibirsku

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Medicína nestojí na mieste a každým dňom sa objavujú stále pokročilejšie technológie, ktoré umožňujú jednoduché a bezbolestné ošetrenie zubov, ako aj riešenie najzložitejších zubných problémov. V Novosibirsku je veľa zubných kliník, ktoré poskytujú tieto služby. Ako si však vybrať najlepšiu možnosť, ktorá spĺňa medzinárodné štandardy v zubnom lekárstve? Naši odborníci vám odporúčajú venovať pozornosť nasledujúcim parametrom:

 1. Kompetentný správca.Recepčný musí kvalifikovane odpovedať na otázky zákazníkov, správať sa zdvorilo a v súlade so svojimi profesionálnymi povinnosťami.
 2. Profesionálny prístup.Lekári sú povinní nielen ústne vysvetliť postupy a náklady, ale aj vypracovať plán liečby so všetkými krokmi liečby. Okrem toho musí špecialista pacientovi poradiť, aké sú výhody a nevýhody jednej alebo druhej metódy, a poskytnúť mu možnosť voľby, či zákrok podstúpi, alebo ho nahradí inou metódou.
 3. Úplný rozsah služieb.musí byť k dispozícii počas konzultácie, ako aj počas liečby, aby mal pacient možnosť vybrať si vhodnú liečbu podľa svojich finančných možností.
 4. Vysoko špecializovaní odborníci.Vynikajúce, ak sa v nemocnici nachádza tím vysoko špecializovaných odborníkov, ktorí majú vysokú úroveň odborných znalostí v konkrétnom odbore a dokážu sa postarať o pacientov so zložitejšími zubnými problémami.

Prísne dodržiavanie hygienických noriem. Zamestnanci sú povinní dodržiavať všetky hygienické normy v súlade s medzinárodnými stomatologickými normami. dostupnosť jednorazových materiálov, čistota miestnosti, germicídne lampy atď. nie sú príjemným bonusom, ale nevyhnutnosťou.

Rebríček najlepších zubných kliník v Novosibirsku

NomináciamiestoStomatológiahodnotenie
Novosibirsk Najlepšie zubné kliniky Hodnotenie1Odporúčanie5.0
2Európa4.9
3Dentiform4.8
4I-Dent4.7
5Skydent4.6
6Triumph4.5
7Rodinné zubné centrum Strizhi4.4
8Estetika4.3
9Zubné lekárstvo Mieczkowski4.2
10Tesnenie4.1
11StyleDent4.0

Odporúčanie

Hodnotenie: 5.0

Odporúčanie

Inovatívne zubné centrum v Novosibirsku sa umiestnilo na prvom mieste nášho rebríčka. RecomenDent sa spolieha na nemeckú technológiu, vybavenie a štandardy kvality. V roku 2016. Klinika bola v nezávislej štúdii vyhodnotená ako najlepšia v Novosibirsku. RecomenDent je tiež v prvej šestke najlepších zubných kliník v Rusku.

V roku 2017 bola klinika označená za jednu z najlepších zubných kliník v krajine. RecomenDent získal štatút „Inovačného centra STAP“, ktorý umožňuje vykonávať komplexné operácie s využitím najnovších technológií a metód. Lekári spoločnosti RecomenDent absolvujú ďalšie školenia a vzdelávanie v Nemecku.

Klinika má špeciálne priestory na relaxáciu, kde si môžete len tak posedieť, občerstviť sa alebo sledovať televíziu medzi ošetreniami. Oddelené izby pre deti. Zákazníci sú s klinikou celkovo spokojní a poukazujú na vysokú úroveň profesionality personálu, príjemné prostredie a vysokú kvalitu stomatologickej starostlivosti. Pacientom sa nepáči, že cena ošetrenia môže byť vyššia, ako bolo pôvodne avizované, preto by ste mali vždy pred každým zákrokom uviesť cenu.

 1. Adresa: Gagarinova ulica, Záhreb. Novosibirsk, ul. 118 Saltykova-Shchedrina St, Novosibirsk, ul. Frunze, 4
 2. Telefón: +7 383 340-40-40
 3. Webová lokalita:

Európa

Hodnotenie: 4.9

Europa

Novosibírska multidisciplinárna klinika s dobrou povesťou sa v našom hodnotení umiestnila na druhom mieste. „Europa je zdravotnícke centrum, ktoré poskytuje širokú škálu služieb. Tu môžete navštíviť všetkých potrebných úzkych a všeobecných lekárov vrátane zubára.

Lekári pracujú s nemeckým zariadením Sirona C8+. Nástroje podliehajú trojstupňovej sterilizácii a sú balené jednotlivo. Existujú detskí zubní lekári. Centrum sa nachádza v Novosibirsku na ul. Vo Frunze sa nachádza zubná ambulancia, ktorá má vysokú návštevnosť, preto skúsení návštevníci odporúčajú, aby ste sa vopred objednali. Môžete tak urobiť telefonicky alebo online na webovej stránke. Pacienti sa tiež sťažujú, že klinika nezamestnáva veľa zubných lekárov, čo spôsobuje neustále rady.

 1. Adresa: Novosibirsk, Slovensko. Novosibirsk, ul. Frunze St. 232
 2. Telefón: +7 (383) 312-14-24
 3. Webová stránka: novosibirsk.stom-/

Dentiform

Hodnotenie: 4.8

Dentiform

Úzko profilová zubná klinika „Dentiform“, ktorá pracuje od roku 2004, patrí do tretieho riadku hodnotenia. Zariadenie je označované za jedno z najlepších v Novosibirsku. Klinika poskytuje širokú škálu služieb. Už viac ako 10 rokov poskytujú zubní lekári ošetrenie zubov, protetické a estetické náhrady, ako aj zubné operácie rôznej náročnosti. Oddelenie detskej stomatológie, ortopédie a ortodoncie.

Veľký tím vám umožní vybrať si lekára priamo pre váš profil problémov. Moderné európske vybavenie pomáha poskytovať vysokokvalitné služby, čo pacienti pozitívne hodnotia. Mnohým sa tiež páči, že klinika poskytuje komplexný program starostlivosti, ponúka výhody pre ľudí s nízkym príjmom a pravidelne organizuje propagačné akcie. Stretnutie si môžete dohodnúť telefonicky alebo si ho rezervovať online.

 1. Adresa: c. Novosibirsk, ul. 68 Lomonosova ulica
 2. Telefón: +7 (383) 211-03-67; +7 (383) 227-01-50
 3. Webová lokalita:

I-Dent

Hodnotenie: 4.7

I-Dent

Jedna z najdrahších elitných úzkoprofilových zubných kliník v Novosibirsku, ktorá bola otvorená v roku 2011. Pozícia medzinárodného centra pre implantológiu, kde sa zavádzajú moderné technológie v protetike a zubnom ošetrení inovatívne pre Slovensko. Za takýto vysoký status umiestnili naši odborníci spoločnosť „I-Dent“ na štvrté miesto v hodnotení.

V Ai-Dent môžete vykonať jedinečný zákrok pomocou novej nemeckej technológie, ktorá umožňuje implantovať ľubovoľný počet zubov počas jednej operácie. Klinika ponúka aj širokú škálu služieb od chirurgie až po estetickú stomatológiu.

Na kliniku cestujú pacienti z celého sveta, pretože centrum poskytuje jedinečné služby a má medzinárodný charakter. Klienti sú spokojní s profesionalitou a službami. Mnohých ľudí však odrádza vysoká cena služby: priemerný účet za ošetrenie jedného zuba je 12-15 tisíc eur. Euro, čo je výrazne viac ako v iných zubných centrách v Novosibirsku.

 1. Adresa: Novosibirsk, ul. 9B Sibrevkom
 2. Telefón: 8 (383) 389-20-71
 3. Webová lokalita: ident-

Skydent

Hodnotenie: 4.6

Skydent

Zubná klinika, ktorá sa označuje za jednu z najbezpečnejších a najmodernejších zubných laboratórií s kompletnými službami, ktorá je v Novosibirsku jedinečná. Skydent je v našom hodnotení na piatom mieste. Špecialisti nešetria na zdraví pacientov a používajú najlepšie materiály európskej kvality. Zubní lekári sa neustále vzdelávajú doma aj v zahraničí a mnohí zákazníci to vo svojich recenziách hodnotia pozitívne.

Klinika je považovaná za jednu z najväčších v Novosibirsku s celkovou rozlohou 900 m². . Klinika má výhodnú polohu, ktorá vyhovuje všetkým procesom. Pomocou 3D diagnostiky môže pacient vidieť výsledok liečby ešte pred jej začatím. V Skydente sú k dispozícii aj unikátne služby – kompletné ošetrenie v jeden deň, záchrana beznádejných zubov a vizitografia. Ponúka aj ošetrenie zubov na úver a s poistením.

 1. Adresa: c. Novosibirsk, ul. Vojenské, d. 9/2; 3, Seidi ul. Novogodnyaya ul. 12/1
 2. Telefón: 8 (383) 285-52-28
 3. Miesto:

Triumph

Hodnotenie: 4.5

Triumph

Jedna z najobľúbenejších súkromných zubných kliník v Novosibirsku, ktorá ponúka zubné ošetrenie pre dospelých aj deti. Lekári spoločnosti Triumph sú vysoko profesionálni, pravidelne absolvujú školenia a zdokonaľujú svoje zručnosti. Okrem toho tu ošetrenie nie je také drahé a konzultácie sú na rozdiel od všetkých ostatných zubných centier bezplatné. Odborníci z expertológie udelili klinike „Triumph“ šieste miesto v hodnotení.

V spätnej väzbe pacienti uvádzajú, že ošetrenie je bezbolestné, personál je priateľský a zodpovedný. Dochádza však k meškaniam, ktoré niekedy spôsobujú fronty, čo sa zákazníkom nie vždy páči, a administratíva sa nesnaží situáciu napraviť.

 1. Adresa: Novosibirsk, obytná zóna Zatulinskiy, ulica Zorge 12A
 2. Telefón: +7 (383) 209-94-19
 3. Webová stránka: med-

Rodinné zubné centrum Strizhi

Hodnotenie: 4.4

Rodinné zubné centrum Strizhi

Rodinné zubné centrum, ktoré sa stará o pacientov všetkých vekových kategórií. Klinika „Strizhi“ ponúka celý rad služieb od čistenia až po zubné implantáty. Bezbolestné zákroky pre deti a lekári učia deti správnej ústnej hygiene. Môžete sa tiež poradiť s ušným, nosným a krčným lekárom. Zubná klinika „Strizhi“ je v našom hodnotení na siedmom mieste.

Zubné služby tradične zahŕňajú ošetrenie zubného kazu, extrakciu a protetiku a špecialisti tiež sami zhotovujú a inštalujú implantáty. Klinika je otvorená denne, bez víkendov a prestávok. Príjem sa uskutočňuje po predchádzajúcom dohovore, preto by ste sa mali na kliniku obrátiť vopred. Pacientom sa páči, že klinika Strizhi poskytuje liečbu pre celú rodinu za rozumnú cenu.

 1. Adresa: Ulica Kubovaja 96, Novosibirsk
 2. Telefón: +7 (383) 285-52-78

Estetika

Hodnotenie: 4.3

Estetika

V zubnej klinike „Estetika“ poskytujú lekári terapeutické, chirurgické a estetické služby. Existuje dokonca oddelenie, ktoré monitoruje kvalitu. V múroch inštitúcie pracujú len skúsení odborníci s minimálne 15-ročnou praxou, používajú sa najmodernejšie zariadenia a materiály. Zákazníkom sa páči najmä to, že na každú jednotlivú službu je poskytovaná záruka. Preto sme kliniku estetiky zaradili na ôsme miesto v našom rebríčku.

Na klinike sa ponúka diagnostika na modernom 3D-tomografe, ktorá umožňuje predpovedať výsledok ešte pred samotnou liečbou. Klinika je pohodlná a čistá a recepčné sú priateľské. Existujú sťažnosti, že niektoré izby môžu prijímať viac ako jedného pacienta naraz.

 1. Adresa: Novosibirsk, ul. Sovietska ulica. 37
 2. Telefón: +7 (383) 383-07-77
 3. Webová stránka: estetika-

Zubná klinika Mieczkowski

Hodnotenie: 4.2

Zubné lekárstvo Mieczkowski

Klinika Miechkovskikh bola založená začiatkom roku 2000 a stále patrí medzi najlepšie kliniky v Novosibirsku. Klienti si túto inštitúciu najviac obľúbili pre jej individuálny prístup a vedenie pacienta od začiatku až do konca liečby. Veľká pozornosť sa venuje diagnostickým postupom, po ktorých sa pripraví a prísne dodržiava plán liečby. Na všetky služby sa vzťahuje záruka.

Pokiaľ ide o cenovú politiku, je celkom prijateľná, zákazníci majú neustále propagačné ponuky a zľavy. V hoteli prakticky nie sú žiadne fronty, personál je priateľský a izby sú čisté. Naši odborníci umiestnili Mieczkowski Dental Clinic na deviate miesto v hodnotení.

 1. Adresa: Novosibirsk, ul. Galushchaka, d. 2
 2. Telefón: +7 (383) 304-98-21
 3. Webová lokalita:

Výplne

Hodnotenie: 4.1

Zastavenie

Jednou z obľúbených rodinných kliník v Novosibirsku je „Stenoma“, ktorá je na predposlednom, desiatom stupni nášho hodnotenia. Profesionálna diagnostika a liečba zubného kazu je tu k dispozícii pre celú rodinu. Zubní lekári neustále absolvujú pokročilé školenia a používajú najnovšie techniky liečby. Novým zákazníkom ponúkame zľavy vo výške 20 % a viac, čo ich veľmi teší. Mimochodom, priemerné náklady na služby sú tu o niečo nižšie ako v celom meste.

Pacientom sa páči aj príjemná atmosféra a srdečný prístup centra; mnohí sa vyjadrujú o dobre koordinovanom postupe zubného lekára a asistentky a o príjemnej komunikácii s administrátorom. Zákazníci sú znepokojení tým, že stretnutie sa nie vždy koná podľa plánu a často dochádza k meškaniu.

 1. Adresa: Novosibirsk, ul. Romanova, d. 39
 2. Telefón: +7 (383) 235-93-43
 3. Webová lokalita:

StyleDent

Hodnotenie: 4.0

StylDent

Na poslednom mieste v rebríčku je zubná klinika StilDent, ktorá sa môže pochváliť najväčším počtom zliav, bonusov a jedinečných ponúk. V spoločnosti StylDent môžete získať darčekové karty na ošetrenie a zbierať body. Časť nákladov na liečbu sa vracia na kartu so zľavami.

Zákazníci si pochvaľujú vysokú úroveň profesionality a čistotu personálu. Často sem privážajú deti a liečia rodiny. Mnohí ľudia sa však sťažujú, že pri platbe za základné služby sa pridávajú ďalšie služby, ktoré neboli pôvodne uvedené, a kontrola sa kvôli tomu zvyšuje. Medzi nevýhody kliniky zákazníci uvádzajú aj zastarané opravy, ktoré boli vykonané začiatkom roka 2000.

 1. Adresa: Novosibirsk, ul. Ulica Boľšoj, Lenina ul. 94
 2. Telefón: +7 (383) 209-10-10
 3. Webová lokalita:
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: