12 najlepších firiem na výrobu plastových okien v Novosibirsku

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou sa musíte poradiť s odborníkom.

Plastové okná sú sofistikovaným technickým systémom, ktorý spĺňa potreby moderného človeka efektívnejšie ako tradičné drevené okná. PVC (polyvinylchlorid) je látka, z ktorej sa vyrábajú profily a neskôr krídla izolačných skiel. Kompletná konštrukcia pozostáva zo štyroch základných komponentov. Ide o rám, krídlo, zasklenie a kovanie.

Profily sú rozdelené do troch tried: A, B a C, každá pre rôzne typy budov. Najodolnejší typ A je najvhodnejší pre obytné priestory. Zvyšok ide na výrobu, skladovanie alebo dočasné budovy. Izolačné sklo je dôležitou súčasťou plastových okien. Pri ich tvorbe sa zohľadňuje všetko od kvality a počtu vrstiev skla až po rôzne povlaky, ktoré zvyšujú odolnosť, priepustnosť svetla a zvukovoizolačné vlastnosti.

Dôležitú úlohu zohráva kompetentný výber kovania, ktorý ovplyvňuje pohodlné užívanie celej stavby. Ponúka množstvo služieb v oblasti výroby a montáže plastových okien. Vybrali sme 12 najdôveryhodnejších spoločností pôsobiacich v Novosibirsku.

Rebríček najlepších firiem na výrobu plastových okien v meste Novosibirsk

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších firiem na výrobu plastových okien v Novosibirsku1Plasty pre okná5.0
2AKNO4.9
3Dinal4.8
4BFC4.7
5Sibírsky komfort4.6
6Mirograd4.5
7Terem4.4
8Hyperion4.3
9StroyTex4.2
10Technoglass4.1
11PÝTAJTE SA NA SLUŽBY4.0
12Express WINDOWS3.9

Plasty pre okná

Hodnotenie: 5.0

Plasty pre okná

Na prvom mieste je spoločnosť, ktorá zamestnáva len certifikovaných odborníkov. Má 5 špecializovaných predajných kancelárií v celom meste. Spoločnosť má vlastné výrobné zariadenia na výrobu izolačných skiel a sietí proti hmyzu. Sklad hotových výrobkov sa nachádza hneď vedľa dielne a má rozlohu 500 m2..

Zavedená služba poskytuje bezplatný výjazd a príchod meracích špecialistov do 30 minút od zavolania zákazníka. Skúsený a kvalifikovaný personál je pripravený poskytnúť služby nielen pri montáži alebo výmene okien, ale aj pri ich oprave a nastavení so zárukou 1 rok. Rozšírený cenník zahŕňa zasklievanie bytov, chát, nebytových priestorov, úpravu balkónov, výmenu tesnení na oknách, montáž sietí proti hmyzu.

Spoľahlivé a odolné plastové okná dokážu nielen udržať teplo v dome, ale aj chrániť pred hlukom z ulice. Vyzerajú elegantne a nevyžadujú si každoročné natieranie ani inú údržbu. Ide o výrobky spoločnosti „Plastics for Windows“. Informácie o zaujímavých a výhodných akciách sú k dispozícii na webovej stránke, môžete si tiež pozrieť príklady práce.

 1. Adresa: ul. 88, Frunze
 2. Telefón: 8 (383) 312-29-90
 3. Webové sídlo: /

AKNO

Hodnotenie: 4.9

Logo AKNO novosibirsk

Druhé miesto získala spoločnosť, ktorá montuje plastové okná už viac ako 12 rokov. Počas tohto obdobia bolo nainštalovaných viac ako 12 000 objektov rôzneho zamerania. Výrobky sú odolné voči vlhkosti a poskytujú lepšiu energetickú účinnosť vďaka minimalizácii tepelných strát. Na armatúry použité pri výrobe sa vzťahuje záruka 30 rokov.

Spoločnosť používa metódu laminovania, ktorá jej umožňuje diverzifikovať sortiment. Spolu s montážou okien sú v cene zahrnuté aj súvisiace práce, ako napríklad montáž odkvapových líšt, parapetov a okenných ostení. Vysokokvalitné materiály z PVC majú množstvo výhod, ktoré vám umožňujú používať ich nielen na zariadenie bytov, ale aj balkónov a lodžií. Za výhodných podmienok ponúka 3 riešenia na kľúč: studené, čiastočne vykurované a teplé zasklenie s tepelnou izoláciou stien a podláh.

Kvalifikovaní zamestnanci vykonávajú konzultácie a cestujú na merania bez akýchkoľvek nákladov zo strany zákazníka. Okrem toho spoločnosť pri objednávke zasklenia poskytuje darčeky v podobe sietí proti komárom alebo teplomerov na meranie vonkajšej teploty. Kapacita našej výroby nám umožňuje znížiť ceny až o 20 %, čo je dobrá finančná podpora pre zákazníkov spoločnosti Akno.

 1. Adresa: ul. Knitazhnaya, 55
 2. Telefón: 8 (953) 770-03-30
 3. Webová lokalita.akno-/

Dinal

Hodnotenie: 4.8

Dinal

Spoločnosť, ktorá sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobou výrobkov pre okná a dvere v Novosibirsku, patrí do prvej trojky. Spoločnosť na tieto účely používa vysokokvalitný hliník a plast. vďaka tomu a dokonalej organizácii servisu sa spoločnosti darí zvyšovať spoľahlivosť stavieb. Na všetky výrobky sa vzťahuje záruka 10 rokov.

Rýchle plnenie želaní zákazníka od online prihlášky a výjazdu meracieho technika až po montáž okien a poradenstvo o správnej prevádzke zvyšuje divácku priazeň zákazníka. Spoločnosť je schopná vyrobiť okenné systémy akejkoľvek veľkosti a v krátkom čase. Dbáme na kvalitu našich výrobkov, používame len profily značiek VEKA a Alutech.

Každý môže využívať služby spoločnosti a zúčastňovať sa na špeciálnych ponukách. Mnohé kategórie ľudí (dôchodcovia, veteráni, novomanželia, ženy v domácnosti a mnohopočetné rodiny) dostávajú od spoločnosti prácu za zníženú cenu. Plastové okná sú prispôsobené individuálnym požiadavkám: od najbežnejších lacných okien až po exkluzívne posuvné okná s viacúrovňovou ochranou proti chladu.

 1. Adresa: ul. Zavodskaja 28 B
 2. Telefón: 8 (383) 285-50-64
 3. Webová stránka: dinal.biz/

BFC

Hodnotenie: 4.7

BFC

Na štvrtom mieste je novosibírska spoločnosť, ktorá montuje plastové okná od roku 1995. Cenník spoločnosti obsahuje rôzne výrobky: od cenovo výhodného „ľudového“ variantu zasklenia až po drahšie „sibmaster“ a „nordmaster“, ktoré sú ideálne do sibírskych podmienok. Všetky výrobky sú vyrobené z nemeckého profilu VEKA a majú široký výber farieb a veľkostí.

Špecialisti certifikovanej spoločnosti vykonávajú bezplatné meranie okenných otvorov a montáž v čo najkratšom čase. používajú sa len kovania špičkových európskych výrobcov, čo zaručuje dlhú životnosť okennej konštrukcie. Zmluva o poskytovaní služieb sa môže uzavrieť po vykonaní meraní a klienti nemusia navštíviť kanceláriu spoločnosti.

V „BFC“ si môžete kúpiť plastové okná na splátky na 4 mesiace bez preplatku a bankový úrok za zákazníka zaplatí spoločnosť. Na všetky montážne a dokončovacie práce sa vzťahuje 10-ročná záruka. Podanie žiadosti pri odchode môže technik vykonať telefonicky alebo na mieste.

 1. Adresa: Titova 22
 2. Telefón: +7 (383) 235-96-87
 3. Miesto: okna./

Sibírsky komfort

Hodnotenie: 4.6

Sibírsky komfort

Piate miesto má spoločnosť, ktorá poskytuje kompletný sortiment služieb pre montáž plastových okien a hliníka v Novosibirsku. Továrenský komplex má rozlohu 4 000 m2. výrobná plocha a 3500 metrov štvorcových. m skladových priestorov s najmodernejším vybavením a profesionálnym personálom. High-tech výrobky využívajúce profil Gealan (Gealan) S9000 vhodné pre zariadenia, ktoré spĺňajú štandardy pasívneho domu.

Multiodvetvový podnik je vybavený automatizovanou linkou, ktorá umožňuje kvalitnú a rýchlu realizáciu objednávok akéhokoľvek objemu. Počas 1 pracovného dňa dokáže vyrobiť 800 metrov štvorcových okien. m plastové okná. Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom kompletný rozsah služieb, počnúc prijatím žiadosti a odbornou konzultáciou, výjazdom meracieho technika, návrhom a výrobou, ako aj rýchlou dodávkou a montážou hotových okenných a sklenených konštrukcií.

Spoločnosť je schopná vykonať aj atypické tvarové alebo farebné preferencie okien. Okná môžu byť lichobežníkové, trojuholníkové, polygonálne alebo oblúkové s protislnečnou ochranou, energeticky úsporné, multifunkčné izolačné sklá.

 1. Adresa: ul. Taiginská ulica, 2
 2. Telefón: 8 (383) 383-30-31
 3. Miesto: /

Mirograd

Hodnotenie: 4.5

Mirograd

Na šiestom mieste je spoločnosť Novosibirsk, ktorá pôsobí v celom Rusku. Ponúka kompletné služby v oblasti zasklievania bytov, chát, chalúp, balkónov. Servisní technici poradia a promptne zorganizujú príchod kontrolóra a výrobu a montáž hotových plastových okien v čo najkratšom čase. Kvalita našich výrobkov a služieb je zabezpečená viacstupňovou kontrolou vo fáze výroby a zodpovedným prístupom k záručnému a pozáručnému servisu inštalovaných výrobkov.

Okná sú vyrobené z nemeckého profilového systému REHAU a vybavené rakúskym kovaním MACO. Kombinácia spoľahlivých konštrukčných prvkov umožňuje spoločnosti vyrábať výrobky, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou. V zime účinne chránia teplo a počas horúcich letných dní udržiavajú príjemnú klímu v interiéri.

Ponuka zahŕňa neštandardné riešenia pre lichobežníkové, trojuholníkové, okrúhle, oblúkové a iné tvary okien. K dispozícii sú aj lakované alebo laminované profily imitujúce drevo. Okná s dvojitým zasklením sa vyrábajú s použitím tónovacích a matných fólií alebo s dekoratívnym vrstvením.

 1. Adresa: ul. 50, Svetlanovská ulica
 2. Telefón: 8 (383) 363-07-07
 3. Webová stránka: /

Terem

Hodnotenie: 4.4

Terem

Siedmu pozíciu obsadila spoločnosť Novosibirsk, ktorá vyrába plastové okná ekonomickej triedy aj luxusné neštandardné konštrukcie akejkoľvek konfigurácie. Spoločnosť zamestnáva ľudí s bohatými skúsenosťami od merania a výroby až po montáž a záručný servis okenných systémov. Všetci majú profilovú prípravu a sú schopní vykonávať všetky úlohy na vysokej úrovni.

K dispozícii v širokej škále farieb, tvarov, tepelnej izolácie a dodatočnej ochrany proti hluku. Pri výrobe sa vykonáva dôkladná kontrola technologického procesu, ktorá zaručuje dlhú životnosť okien. Veľká pozornosť je venovaná záručnému a pozáručnému servisu.

Odborníci spoločnosti Terem dokážu vymeniť okennú jednotku v zimnom období bez straty kvality za 15 minút. Naša spoločnosť má osvedčený profesionálny prístup ku všetkým, aj tým najzložitejším úlohám, bez otáľania a zbytočnej byrokracie. Montéri prídu na miesto inštalácie včas, opravia alebo úplne vymenia opotrebovaný výrobok a nezanechajú po sebe žiadne nečistoty a prach.

 1. Adresa: ul. 58 Dostoevskogo St
 2. Telefón: 8 (383) 381-35-10
 3. Webové sídlo: /

Hyperion

Hodnotenie: 4.3

Hyperion

Na ôsmom mieste je obchodná a výrobná spoločnosť, ktorá od roku 2009 montuje plastové okná v Novosibirsku a regióne. Pracuje len s profilmi známych výrobcov a dodáva vysokokvalitné produkty. Okná neprepúšťajú hluk a chlad, „neplačú“, nežltnú a časom sa neotupia. Spoľahlivý hardvér funguje bezchybne dlhý čas.

Sortiment zahŕňa plastové okná pre panelové a murované domy, chaty a komerčné budovy. Profily VEKA sú veľmi praktické, funkčné a odolné. Balkónové bloky so štvorkomorovým zasklením vhodné pre chladné aj vykurované priestory v budovách rôznych typov.

Spoločnosť má rozsiahlu klientelu a je pripravená dodať nielen okná, ale aj dvere. Súčasťou cenníka je aj rozšírený zoznam stavebných materiálov, ktoré sú pri renováciách najžiadanejšie. Servisný tím, ktorý je schopný nielen prijímať objednávky, ale ich aj včas realizovať, ako aj rýchlo a efektívne dodávať a inštalovať.

 1. Adresa: Kovalevskaya 3, ul. Chasovaja ul. 6/20
 2. Telefón: +7 (903) 934-32-23
 3. Webová stránka: ooo-/

StroyTex

Hodnotenie: 4.2

StroyTex

Deviate miesto patrí spoločnosti, ktorá ponúka rozsiahly zoznam služieb. Vyrába nielen plastové okná, ale aj rolety, žalúzie, siete proti hmyzu a parapety. Po vyžiadaní služby nie je potrebné hľadať ďalšie príslušenstvo. Konštrukcie z priesvitného skla sú vyrobené z vysokokvalitných profilov, ktoré je možné objednať so zvýšenou zvukovou izoláciou v prípadoch, keď sú okná orientované na dopravné tepny.

Konštrukcie sú odolné, vzduchotesné a spoľahlivo chránia priestory pred zrážkami, prievanom a inými agresívnymi vplyvmi prostredia. Okenné bloky sú vybavené vysokokvalitným kovaním, ktoré zabezpečuje ochranu proti vlámaniu. Výrobky slúžia 30 až 50 rokov bez straty vzhľadu: nezmiznú a nevyblednú na slnku.

Skúsení remeselníci spoločnosti dokážu vyrobiť a namontovať okná neobvyklých tvarov a veľkostí. Ide o okrúhle, trojuholníkové a lichobežníkové výrobky, ktorých vlastnosti plne vyhovujú želaniam zákazníkov. Manažéri vám poradia a pomôžu nájsť najlepšiu možnosť pre vaše individuálne požiadavky.

 1. Adresa: Karla Marksa 30/1
 2. Telefón: +7 (383) 310-0-112
 3. Webová stránka: novosibirskiye-windows.Navštívte stránku

Technoglass

Hodnotenie: 4.1

Technoglass

Desiata bola spoločnosť so sídlom v Novosibirsku, ktorá má výrobné kapacity na plnenie veľkých objednávok v čo najkratšom čase. Je oficiálnym partnerom nemeckého výrobcu REHAU a dodáva jeho výrobky takmer do všetkých regiónov krajiny. Dynamický zákaznícky servis poskytuje rýchlu a bezplatnú návštevu meracieho stroja, podľa ktorého závod vyrobí okno do 3 dní.

Spoločnosť nie je obmedzená na rýchlosť realizácie. Jej výrobky sú vysoko kvalitné a majú rozšírenú funkčnosť. Informatívna webová stránka ponúka nielen užitočné informácie o výrobcovi, ale umožňuje aj zavolať odborníka na výmenu zasklenia alebo pružných prvkov, ako aj na nastavenie okna.

Skúsení odborníci zabezpečujú včasnú realizáciu objednávok a poskytujú poradenstvo v oblasti správnej starostlivosti o okenné výrobky. Náklady na služby sú prijateľné, pretože kapacita závodu dokáže znížiť výrobné náklady vďaka neustálemu prísunu veľkého množstva dodávok plastových konštrukcií.

 1. Adresa: ul. Kancelárske potreby, 32
 2. Telefón: +7 (983) 301-08-80
 3. Webové sídlo: /

PÝTAJTE SA NA SLUŽBY

Hodnotenie: 4.0

PÝTAJTE SA NA SLUŽBY

Jedenáste miesto patrí spoločnosti, ktorá pri výrobe okien používa nemecké profily a príslušenstvo VEKA a SIEGENIA. Technologické vybavenie a skúsenosti našich zamestnancov umožňujú vyrábať výrobky akejkoľvek zložitosti: okrúhle, obdĺžnikové, lichobežníkové, trojuholníkové, oblúkové. Masters laminát a vyzdvihnúť farbu, inštalovať kovania a zasklenie akéhokoľvek stupňa ochrany proti vlámaniu.

Okná udržiavajú teplo, sú šetrné k životnému prostrediu a poskytujú vysokú úroveň hlukovej izolácie. Robustný profil je odolný voči vonkajšiemu agresívnemu prostrediu a má vysokú odolnosť voči opotrebovaniu. Jeho životnosť je až 40 rokov. Trojvrstvový antikorózny náter na kovaniach zaručuje ich správnu funkčnosť na ďalšie desaťročia. Výklopno-otočné krídla sú vybavené mechanickými zámkami proti krádeži.

Vďaka technickým riešeniam spoločnosti „ASK SERVICE“ si profilové systémy nevyžadujú dodatočné úpravy počas používania, ani špeciálnu starostlivosť. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú štátne normy. Má vysoké technické parametre a medzi obyvateľmi Novosibirska sa teší zaslúženej reputácii.

 1. Adresa: Leninova ulica 4a. Ulica Dzeržinského 38
 2. Telefón: 8 (383) 213-11-22
 3. Webová stránka: ask-/

Express WINDOWS

Hodnotenie: 4.0

Express WINDOWS

dopĺňa našu recenziu firma, ktorá poskytuje svojim výrobkom vysokú úroveň tepelnej a hlukovej izolácie. Jeho priesvitné vzory majú dokonalý štýl a bezchybnú kvalitu pohodlia. Spoločnosť prešla dlhú cestu od predajcu okien k najväčšiemu výrobcovi nielen plastových výrobkov, ale aj hliníkových konštrukcií.

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť využíva najnovšie technológie, ktorých implementácia je neoddeliteľnou súčasťou jej posilnenia. Dostupnosť vlastných výrobných zariadení nám umožnila výrazne skrátiť čas realizácie objednávok a zvýšiť kvalitu výrobkov na najvyššiu možnú úroveň. Špecialisti inštalujú v krátkych termínoch bez narušenia nabitého harmonogramu spoločnosti.

Proces výroby plastových okien prebieha do 5 dní s použitím komponentov od svetoznámych výrobcov, ktoré spĺňajú požiadavky na odolnosť a bezpečnosť. Kompetentný a pozorný zákaznícky servis poskytuje kompetentné poradenstvo a rýchlo reaguje na nové objednávky, organizuje včasné príchody.

 1. Adresa: 157/1 Krasny Ave
 2. Telefón: +7 (383) 389-19-04
 3. Webová stránka: express-/
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: