12 najlepších online obchodov s nožmi

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa považovať za návod na nákup. Pred kúpou by ste sa mali poradiť s odborníkom.

Keď nemáte žiadny konkrétny dôvod na kúpu noža, je veľmi ľahké stratiť sa v sortimente. Niektoré nože sú určené len na mäso, iné na zeleninu, ďalšie na rybolov atď. Preto sa naši odborníci rozhodli zistiť, kde si môžete kúpiť všetky možné druhy nožov za dobrú cenu a v spoľahlivej kvalite. Najlepšie obchody sme zoradili na základe názoru skúsených používateľov a dostupnosti zaujímavých ponúk. Zaradili sme len tie predajne, ktoré dbajú o pohodlie zákazníkov v čo najväčšej miere. V ich katalógoch nájdete najdôveryhodnejších a certifikovaných výrobcov, informatívne články a recenzie o rôznych modeloch nožov, výhodné dodacie a platobné podmienky a mnoho ďalšieho.

Rebríček najlepších online obchodov s nožmi

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Rebríček najlepších obchodov s nožmi1BestBlades5.0
2Nože4.9
3Victorinox4.8
4Kizlyar4.7
5Samura4.6
6Nožnice4.5
7Morakniv4.4
8Ríša nožov4.3
9Nože Zlatoust4.2
10Najlepšia kuchyňa4.1
11Červený drak4.0
12Forge Nazarov3.9

BestBlades

Hodnotenie: 5.0

BestBlades

BestBlades Shop predstavuje obrovský sortiment nožov, ktoré sú vhodne rozdelené do kategórií. Máme skladacie nože, turistické nože, kuchynské nože, ruské nože, exkluzívne nože a mnoho ďalších. Okrem toho obchod poskytuje všetko potrebné príslušenstvo k nožom: nášivky na nohy, korálky na rukoväte, rôzne puzdrá a tašky, klipy, retiazky atď. Na tento účel je určená špeciálna sekcia. Obchod získal medzi kupujúcimi bezchybnú povesť, pretože pôsobí na trhu viac ako 10 rokov a úzko spolupracuje s najlepšími výrobcami nožov.

Veľkou výhodou tohto online obchodu je, že pri splátkach neplatíte žiadne úroky. Po registrácii jednoducho začnete platiť každý mesiac v troch rovnakých splátkach. Na všetky produkty uvedené v katalógoch BestBlades sa vzťahuje záruka výrobcu. Podľa kupujúcich tu nikdy nenájdete falzifikát. Pre tých, ktorí toho o dnešných značkách veľa nevedia, je na webovej stránke samostatná sekcia s recenziami. Podrobný popis vám pomôže zoznámiť sa s jednotlivými typmi nožov a ich výrobcami. Doručenie si môžete dohodnúť telefonicky s manažérom alebo si ho objednať sami prostredníctvom webovej stránky. Nôž si tu môžete zakúpiť prostredníctvom kuriéra, kuriérskej služby SDEK alebo Ruskej pošty. Obchod bol zaradený medzi najlepšie pre svoje používateľsky prívetivé rozhranie a vysokú kvalitu nožov.

Nože

Hodnotenie: 4.9

Nozhikov

Internetový obchod Knife Shop ponúka približne 200 najlepších výrobcov nožov. Značky sú vhodne usporiadané v abecednom poradí, čo výrazne šetrí čas zákazníkov. Tu si môžete kúpiť vojenské nože, kuchynské nože, nože na prežitie, nože na lov a turistiku a mnoho ďalších. Vernostný program je príjemným spestrením. Už pri prvej návšteve získate 100 bodov za návštevu. Ak chcete získať body, musíte sa zaregistrovať. Okrem nakupovania môžete získať body za nakupovanie priateľov a za zdieľanie odkazu na stránku na sociálnych sieťach. Výhodou tohto internetového obchodu je, že pri nákupe nemusíte platiť žiadne úroky. Pomôže vám vybrať ten správny nôž a povie vám o všetkých jeho vlastnostiach.

Sortiment je pravidelne aktualizovaný, je tu dobrý výber domácich výrobcov. Zákazníci chvália prácu obchodu. Nože sú zvyčajne doručené do niekoľkých dní, vo veľkých mestách môžete svoju objednávku dostať aj do 24 hodín. Jedinou nevýhodou stránky je, že niekedy sú informácie zastarané a nemajú čas ich aktualizovať. Ak je pre vás kúpa noža veľmi dôležitá, skúste si vopred overiť dostupnosť konkrétneho modelu na sklade. Predtým môžete kontaktovať manažéra telefonicky. Ak zadáte objednávku do 5000ruble, nemusíte za ňu platiť. Ak však stojí viac, pošlú vám ho len proti stopercentnej zálohe. V našom hodnotení obchod získal vysokú popularitu medzi používateľmi a prítomnosť výhodného bonusového systému.

Victorinox

Hodnotenie: 4.8

Victorinox

V tomto obchode nájdete kvalitné kuchynské nože aj švajčiarske nože. Ak trávite veľa času v kuchyni, určite si obľúbite výrobky zo série brúsok s keramickými kotúčmi alebo mušľami. Okrem nožov ponúka webová stránka Victorinox aj peňaženky, nožnice, multifunkčné nástroje a ďalšie príslušenstvo. Nože od tejto spoločnosti si používatelia obľúbili pre ich jednoduchosť a spoľahlivosť. Vždy sa dodávajú v niekoľkých farbách, sú vyrobené z pevnej ocele, dlho vydržia naostrené a majú spoľahlivý uzamykací mechanizmus.

Mnohí používatelia si tu radi kupujú cestovné nože a kompaktné nože. Ľahko sa používajú a ich funkčnosť sa hodí v každej situácii. Jeden z týchto nožov má napríklad pílku, vývrtku, pinzetu, špáradlo a ďalšie užitočné predmety. Jediné, čo modely nožov tejto značky vyžadujú, je čistejší pracovný povrch. Ak sa o ne starostlivo staráte, včas ich umyjete a dobre vysušíte, každý model vám bude slúžiť mnoho rokov. Výrobca si je tak istý svojimi výrobkami, že poskytuje doživotnú záruku. Ak sa im však niečo stane, musia sa obrátiť priamo na výrobcu, čo nie je vždy možné alebo časovo náročné. Objednajte si od 3000 Euro a získajte bezplatné doručenie v Bratislave a Petrohrade. Naši odborníci si celkovo pochvaľujú vysokú kvalitu a odolnosť nožov. Vďaka tomu si obchod vyslúžil miesto v našom hodnotení.

Kizlyar

Hodnotenie: 4.7

Kizlyar

Vysoko odolné materiály a ručné spracovanie sú prvou vecou, ktorá tieto nože odlišuje od konkurencie. V katalógu nájdete autorské nože, lovecké nože, dýky, skladacie modely, súpravy na kebab a rôzne doplnky. Zákazníci si pochvaľujú najmä sekacie a turistické nože. Tieto všestranné výrobky sa môžu stať verným spoločníkom na vidieku. Môžu sa používať na krájanie potravín, nastavenie parkoviska atď. Veľkou výhodou nožov Kizlyar je, že sú nielen funkčné, ale aj esteticky krásne. Preto si ich môžete pokojne objednať ako darček. Cenovo dostupné produkty sú pomerne dostupné.

V tomto internetovom obchode máte možnosť nechať si ich vygravírovať laserom. Na webovej lokalite sa môžete poradiť s odborníkom alebo predložiť svoj vlastný vopred navrhnutý obrázok. Náklady na gravírovanie sú nízke – len 400 Euro na stranu. Na všetky naše výrobky sa vzťahuje doživotná záruka na výrobné chyby. Kupujúcim sa tiež páči, že môžu za tovar zaplatiť akýmkoľvek pohodlným spôsobom: bankovými kartami, platbou pri prevzatí alebo prostredníctvom služby PayPal. Ak si v Rusku objednáte tovar v hodnote 6000 Euro alebo viac, dostanete objednávku zadarmo. Naši odborníci považujú kvalitu týchto nožov za dôstojnú a sortiment obchodu za univerzálny, pretože si môžete kúpiť nôž pre seba alebo ako darček. Dostal sa do hodnotenia za toto.

Samura

Hodnotenie: 4.6

Samura

Väčšina nožov v predajni Samura Shop sa vyrába ručne a brúsi sa na mokrom kameni. Tu si môžete kúpiť mnoho všestranných modelov. Sortiment zahŕňa aj srbské sekery, zodpovedajúce súpravy, japonské kuchárske nože a iné. V našom internetovom obchode Samura si môžete objednať produkty s pomocou SDEK, Ruskej pošty a doručovacieho GURU. Možno ich objednať nielen v rámci Ruska, ale aj do iných krajín prostredníctvom medzinárodného partnera. Ak si kúpite tovar na mieste 5000 Euro, nemusíte platiť za dopravu. Pre tých, ktorí radi čo najviac šetria, je tu praktická sekcia s výpredajmi. V sekcii príslušenstva si môžete kúpiť aj kuchynské zástery, batohy, brúsne kamene, magnetické držiaky, podložky a mnoho ďalšieho. Obzvlášť obľúbené sú jednoduché oceľové. Zákazníci si všímajú dobré ostrenie, vysokú kvalitu kovu a rukovätí. Ľahké kuchynské nože sú navrhnuté tak, aby neunavovali ruku a umožnili vám variť mnohonásobne rýchlejšie. Ak chcete vyniknúť, môžete si dať vytetovať nôž. Laserové značenie je high-tech metóda ošetrenia, ktorá vytvára jasný obraz a vydrží dlho. Nože sa dostali do nášho hodnotenia z hľadiska estetiky a odolnosti.

Nožnice

Hodnotenie: 4.5

Nožnice

Obľúbený obchod ponúka rôzne výrobky pre outdoorové aktivity a domácnosť. V závislosti od účelu si môžete vybrať nože z rôznych kategórií. Všetky výrobky predávané v tomto obchode boli podrobené prísnym testom noriem kvality. Na stránke si môžete pozrieť príslušné certifikáty. Nože sú rozdelené do kategórií podľa účelu.

Väčšina používateľov ako rozpočet náklady na dopravu do 200 Euro. Ak si objednáte od 5000 Euro, nebudete zaň musieť platiť vôbec. Po potvrdení objednávky dostanete poštou identifikačné číslo, podľa ktorého ju môžete kedykoľvek sledovať. Väčšina produktov pri prvej objednávke je dodávaná s darčekom. Hoci sa objednávky vybavujú pomerne rýchlo, ich doručenie často trvá týždeň. Inak stránka poteší zákazníkov adekvátnymi cenami. Z hľadiska pomeru ceny a výkonu sa záhradné nožnice dostali do nášho rebríčka.

Morakniv

Hodnotenie: 4.4

Morakniv

Internetový obchod Morakniv predáva originálne švédske nože rovnakej značky. Môžu sa používať na remeslá, varenie, rybolov a lov. Spoločnosti sa darí vyrábať jedinečné modely nožov z vysoko kvalitnej ocele. sa už viac ako 100 rokov zaoberá výrobou nožov všetkých druhov, pričom každý rok pridáva najmodernejšie technológie. Pri objednávke z tohto obchodu si môžete byť istí pravosťou výrobku. Spoločnosť poskytuje certifikát pre každý nôž.

Mnohých spotrebiteľov presvedčilo aj veľmi rýchle dodanie. Preto si často vyberajú tento obchod spomedzi konkurencie. Rôzne typy nožov si môžete objednať v Bratislave, Petrohrade, Rostove, Nižnom Novgorode a Samare. Všetky nože v škandinávskom štýle sú dodávané priamo zo skladov výrobcov a spolu s objednávkou dostanete oficiálnu záruku na výrobok. Rukoväte nožov Morakniv môžu byť vyrobené z dreva alebo syntetických materiálov. Na výrobu lopatiek používame rôzne druhy ocele, z ktorých každá sa taví vo Švédsku. Obchod sa dostal do nášho hodnotenia pre svoju konzistenciu s inzerovanou kvalitou.

Ríša nožov

Hodnotenie: 4.3

Ríša nožov

V spoločnosti Knife Empire si môžete kúpiť lovecké nože, turistické nože, kuchynské nože, taktické nože, skladacie nože a mnoho ďalších. Ak žijete v Petrohrade, môžete si objednať výrobky aj s bezplatným doručením v rámci KAD. Suma objednávky by však nemala byť nižšia ako 3500 Euro. V sekcii „výpredaj“ nájdete mnoho výhodných ponúk. Na stránke sa pravidelne uskutočňujú aj zľavy a propagačné akcie, ktoré môžete sledovať v samostatnej sekcii.

V tomto obchode sú obzvlášť obľúbené lovecké nože. Dajú sa použiť na ohradenie zvierat, stiahnutie kože z loveckých trofejí a ich rozrezanie na rovnaké kúsky. Podľa spotrebiteľov sú všetky poľovnícke výrobky bez ohľadu na značku pohodlné v ruke vďaka pohodlným rukovätiam. nájdete tu nôž s čepeľou od 8 do 15 cm. Zo súvisiacich produktov obchod predáva nástroje na ostrenie, darčeky, príslušenstvo, baterky, zapaľovače a polotovary na nože. Okrem toho si môžete objednať brúsenie a opravu nožov. Lacné grilovacie súpravy sú toto leto žiadané. Ich cena sa pohybuje od 12 000 do 15 000 Euro. Špajdle a súpravy sú vyrobené z nožiarskej ocele, majú kompaktné rozmery a chránia ruky majiteľa pred popálením. Tieto súpravy sa považujú za jedny z najobľúbenejších medzi súťažiacimi, pretože sú vybavené všetkým potrebným. Obchod sa dostal do nášho hodnotenia za najefektívnejšie grilovacie súpravy a vysokokvalitné nože.

Nože Zlatoust

Hodnotenie: 4.2

Zlatisté nože

Na stránke obchodu „Zlatoustove nože“ si zákazníci môžu kúpiť dýky, meče, šable, kozácke meče, katany a šable, ako aj mnoho ďalších kategórií. Tu si môžete objednať suveníry. Objednávka je veľmi jednoduchá. Stačí pridať požadovaný tovar do nákupného košíka, vyplniť niekoľko polí a počkať na telefonát od manažéra. Obchod doručuje do všetkých miest v Rusku, ako aj do miest v Kazachstane a Bielorusku. Najčastejšie sa tu objednávajú nástroje na rybolov a lov. Ženy v domácnosti chvália kuchynské nože. Obchod spolupracuje s oficiálnymi dodávateľmi výrobných závodov. Veľmi priaznivé ceny vďaka dobrej spolupráci.

Manažéri pravidelne aktualizujú katalóg. Stáli zákazníci dostávajú zľavy. Vedenie si vyberá len výrobky najvyššej kvality a chráni svoju povesť tým, že spolupracuje len so spoľahlivými dodávateľmi. Veľkou výhodou obchodu „Zlatoust Knives“ je, že si tu môžete kúpiť výrobky na splátky alebo na úver. To je veľmi výhodné, ak chcete napríklad niekomu darovať veľkolepý nôž, ale nemáte na mysli taký drahý nákup. Prijímame 10 spôsobov platby a niekoľko možností doručenia. Stránka je prehľadná, obsahuje všetky potrebné informácie pre zákazníkov. Vytvára maximálny komfort pri výbere správneho noža, preto sa obchod dostal do nášho hodnotenia.

Najlepšia kuchyňa

Hodnotenie: 4.1

Najlepšia kuchyňa

Stránka obchodu Best Kitchen ponúka široký sortiment nožov: oceľové, keramické, kuchárske nože a mnohé ďalšie. Okrem nich si môžete kúpiť aj mnoho ďalších predmetov: kuchynské náčinie, ocieľky, držiaky na nože, obedové boxy, termosky a termohrnčeky. Obchod je oficiálnym zástupcom všetkých značiek, ktoré nájdete na webovej stránke. Mnohým zákazníkom sa páči aj veľký počet miest vyzdvihnutia. Pomáha šetriť náklady na doručenie kuriérom. Platiť môžete ľubovoľným spôsobom: v hotovosti, bankovou kartou, na dobierku alebo elektronickými peniazmi.

Všetky nože predávané v tomto obchode majú dokonalé ostrenie, pohodlnú rukoväť, ktorá poskytuje pohodlný úchop. Výrobky je možné vrátiť do obchodu do 7 dní od zakúpenia. Niekedy tu môžete ušetriť až 50 % z výpredajov. Pravidelní zákazníci sa dostanú do klubu výhod, kde zbierajú bonusy a neskôr ušetria na nákupoch. V tomto obchode sú obzvlášť obľúbené magnetické držiaky a držiaky s výplňou. Vďaka tomuto príslušenstvu je práca v kuchyni ešte pohodlnejšia. Naši odborníci ho považujú za komplexný obchod, pretože tu môžete kúpiť nielen kvalitné nože, ale aj kompletne vybaviť svoju kuchyňu rôznym príslušenstvom. Preto je v našom rebríčku.

Červený drak

Hodnotenie: 4.0

Červený drak

Obchod „Red Dragon“ sa lepšie ako ostatní špecializuje na tovar z Číny. Predávajú sa tu nože z rôznych druhov ocele, suvenírové zbrane, japonské katany a nože. Niektoré produkty je možné vyrobiť na objednávku. V sortimente sú hojne zastúpené nože gravírované zlatom. Ozdobná zbraň vyniká ostrým ostrím a štýlovým dizajnom čepele. Tieto výrobky môžu byť skvelým darčekom pre vášho šéfa alebo milovaného muža. Obchod sa snaží okamžite informovať svojich odberateľov o nových produktoch. Viac informácií o nich nájdete v sekcii Novinky v obchode. Najčastejšie tento obchod nakupuje darčeky na 23. februára a iné mužské sviatky. Môžete si kúpiť veľkolepé čepele vrátane ručne vyrábaných.

„Red Dragon“ tiež príjemne prekvapí cenovou politikou. Napriek vysokej kvalite nožov zostávajú ceny dostupné. Jedinou nevýhodou spoločnosti je, že na populárnych stránkach s recenziami zhromaždila málo komentárov. Takisto nie je ľahké vrátiť chybné položky, ale tie sa k zákazníkom dostanú len zriedka. Inak je obchod celkom pozoruhodný. Do nášho hodnotenia ste sa dostali vďaka možnosti kúpiť si krásne a kvalitné nože za výhodnú cenu

Forge Nazarov

Hodnotenie: 4.0

Forge Nazarov

Ak ste skutočným znalcom ručne vyrábaných nožov – sortiment obchodu je určený práve pre vás. V katalógu nájdete nože z damaškovej ocele, nože na mušle, nože na sviečkovicu, lovecké nože, kuchynské nože, skladacie nože a mnoho ďalšieho. Hlavnou výhodou týchto výrobkov je ich vysoká odolnosť a doživotná záruka. Internetový obchod funguje nepretržite, takže si môžete objednať kedykoľvek. Fanúšikovia rybolovu dávajú prednosť rybárskym nožom, pre ktoré je na webovej stránke vytvorená samostatná sekcia. Dielňa spoločnosti sa môže pochváliť vlastným remeselným umením, ktoré odovzdáva pracovníkom.

Vysokokvalitné obrázky a všetky dôležité informácie o modeloch nájdete v každej časti webovej stránky. Z ich opisu sa dozviete šírku čepele, jej dĺžku a hrúbku, tvrdosť, pôvod ocele, materiál rukoväte. Po zadaní objednávky môžete získať požadovaný produkt prostredníctvom doručovateľskej spoločnosti SDEK, ako aj kuriérskou službou do všetkých miest v Rusku. Kuriér pracuje v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00, cez víkendy objednávky nedoručuje. Môžete platiť šekom alebo faktúrou, bankovými kartami a dokonca aj elektronickými peniazmi. V sortimente tohto obchodu nájdete aj vzácne nože. Pre svoju vlastnú výrobu a jedinečné nože sa obchod „Forge Nazarov“ dostal do nášho hodnotenia najlepších.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: