12 neobvyklých novoročných darčekov

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je návodom na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

Nový rok je jednou z hlavných sviatkov Rusov a dospelí aj deti sa naň tešia. Po jedličkách a mandarínkach sú darčeky vnímané len ako ďalší atribút zábavy. Ženy, muži, tínedžeri, deti dúfajú, že získajú niečo nezvyčajné a originálne, aby si vytvorili príjemné spomienky počas celého roka.

Nie je vždy ľahké vybrať si darček, ktorý vás prekvapí a poteší na 100 % – najmä ak máte rôzne chute. Predvianočné nákupy vás teda často zanechajú v slepej uličke a prinútia vás stráviť veľa času neplánovanými nákupmi. Odborníci z nášho časopisu zostavili rebríček netradičných novoročných darčekov, ktoré potešia vašich blízkych, priateľov, kolegov a spolužiakov.

Hodnotenie neobvyklých novoročných darčekov

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie neobvyklé novoročné darčeky do 1000 Euro1Mapa dobývania sveta650€
2Novoročný stromček v pohári239€
3Fotorámček rotujúca kocka390€
4Nový rok v termohrnčeku890€
Najlepšie neobvyklé darčeky od 1000 do 3000 Euro1Hojdacia sieť na nohy pod stolom s vyhrievaním USB1 790€
2Darčeková sada Kniha The Science of Winning A. . Suvorov670€
3Vyšívané valienky2 600€
4Darčeky určené na starostlivosť o obuv AUTHORITY1 390€
Najlepšie neobvyklé darčeky nad 3000 Euro1Darčeková sada Da Vinciho kód6 000€
2Pikniková súprava NightMan4 200€
3Stôl Galileo Globe Bar5 500€
4Retro Music Centre Späť do ZSSR7 990€

Najlacnejšie neobvyklé novoročné darčeky do 1000 Euro

Mapa Plán dobývania sveta

Hodnotenie darčekov na Nový rok 4.9

Mapa plánu dobývania sveta

Mapa sveta so zmazateľnou ochrannou vrstvou je najlepší lacný originálny novoročný darček. Osloví nielen ľudí, ktorí majú možnosť neustále cestovať, ale aj tých, ktorí sa ešte len chystajú splniť si svoj sen a navštíviť nové miesto na planéte. Krása karty spočíva v tom, že po návrate z ďalšej vzrušujúcej cesty jednoducho vymažete polohu krajiny mincou alebo iným predmetom.

Vrchná vrstva v zlatej farbe. Keď sa odstráni, mapa sa zafarbí rôznymi odtieňmi a nielen hostiteľ, ale aj hostia môžu oceniť, ako sa plán dobývania sveta stáva skutočnosťou. Môže to byť ideálny darček pre jednotlivca alebo pre rodinu, ktorá sa chystá na spoločnú dovolenku. Možno ho darovať aj ako darček novomanželom alebo kolektívu, ktorý víta spoločný odpočinok.

Karta je vyrobená z hustého materiálu, potrebné miesta sú dobre očistené. Možno ho zavesiť doma alebo v kancelárii.

Jarred vianočný stromček

Hodnotenie nového roka predstavuje: 4.8

Jarred vianočný stromček

Ak hľadáte lacný, ale nápaditý darček, súprava Growing Kit je tou správnou voľbou. Stáva sa druhým v poradí v tejto kategórii. Na začiatku môže byť darca prekvapený, keď uvidí obyčajnú konzervu s konzervovanými potravinami, kondenzovaným mliekom alebo konzervovaným gulášom. Ale keď sa pozriete bližšie, pochopíte, že ide o exkluzivitu darčeka. Vnútro nádoby obsahuje zeminu so semenami, o ktoré sa treba správne starať, aby z nich vyrástol skutočný malý stromček.

Z vianočného stromčeka sa už po niekoľkých týždňoch stane malá plnohodnotná rastlina a všetci členovia domácnosti s radosťou sledujú jej rast. Dizajn plechovky je celkom pekný. Veľa želaní zlepší náladu nielen na Silvestra, ale aj po ňom.

Symbolické prekvapenie pre všetkých, ktorí majú radi tento jeden z hlavných sviatkov našej krajiny. Obdivovať ho budú deti aj dospelí, muži aj ženy, zamestnanci aj ženy v domácnosti. Takýto darček je vhodný na firemné privítanie zamestnancov. Riaditeľ spoločnosti bude môcť ukázať svoj vkus a originálne myslenie a spoločný rast malého jedľového „lesa“ vás ešte viac zblíži.

Fotorámček rotujúca kocka

Hodnotenie nového roka predstavuje: 4.7

Rotačný fotorámik v tvare kocky

Tretie miesto patrí obyčajnému predmetu, ktorý sa však vyznačuje originálnym tvarom, čo z neho robí exkluzívny novoročný darček. Kocka má stojan a otáča sa o 360°. To vám umožní zobraziť všetky obrázky na jeho tvárach. Celkovo ide o 6 kusov s rozmermi 10*10 cm. Samotná kocka má rozmery 10,5*10,5*10,5 cm. Toto prekvapenie je originálnym interiérovým dizajnom a môže zdobiť obývaciu izbu, spálňu alebo detskú izbu. Môžete ho umiestniť na poličku, stôl, nočný stolík a obdivovať krásne obrázky zo svojho života.

Náklady na rám sú pomerne dostupné a predstavujú približne 450 Euro. Tento nápad môžete použiť ako novoročný darček pre priateľov a spolupracovníkov. A aby to vyzeralo originálnejšie, môžete okamžite vložiť fotografiu so zaujímavými, nezabudnuteľnými momentmi vašej spoločnej zábavy.

Nový rok v termohrnčeku

Hodnotenie nového roka predstavuje: 4.6

Nový rok v termohrnčeku

Na štvrtom riadku hodnotenia je praktický darček, ktorý vás v chladný zimný deň zahreje, nech ste kdekoľvek: na klzisku, na lyžiarskom svahu alebo len v mestskom parku. Termokapsa je ľahká, vyrobená z dvojvrstvového plastu. Zaujímavé silvestrovské obrázky vás rozveselia a pomôžu vám dlhšie udržať si dovolenkovú auru. Aplikujú sa sublimačnou metódou, obrázok zostáva jasný počas celej životnosti. Objem hrnčeka je 0,48 l.

Teplota horúceho nápoja sa udrží 1,5 až 2 hodiny, takže si do hrnčeka môžete naliať svoju obľúbenú kávu a vychutnať si ju cestou domov alebo s priateľmi. Vhodné aj na džúsy, minerálne vody, koktaily. Je vhodný na použitie v aute. Hrnček nie je hermeticky uzavretý a nedá sa prevrátiť. Nemôže sa ohrievať v mikrovlnnej rúre ani umývať v umývačke riadu. Hrnček sa však dá dokonale vyčistiť nielen pomocou špeciálnych prostriedkov, ale aj obyčajnou tečúcou vodou.

Takéto prekvapenie sa vždy hodí. Podporí vaše posolstvo z dovolenky a nebude sa na ňu prášiť v skrini ako na nepraktickú pamiatku. Takže ak ste sa ešte nerozhodli, čo darovať svojmu priateľovi, sestre alebo len známemu, tento lacný, ale neobvyklý darček bude najlepšou voľbou.

Najlepšie neobvyklé darčeky od 1000 do 3000 Euro

Vyhrievaná hojdacia sieť na nohy USB pod stolom

Hodnotenie novoročného darčeka: 4.9

Vyhrievaná hojdacia sieť na nohy USB pod stolom

V tejto kategórii cenového hodnotenia vedie veľmi neobvyklý darček, ktorý možno darovať úplne každému: priateľovi, šéfovi, milovanej osobe, dieťaťu, študentovi, dôchodcovi, rodinným príslušníkom a všetkým ostatným, ktorí uprednostňujú zdravý životný štýl. Vďaka tomuto darčeku za originalitu získate najvyššie skóre. Určite sa stane praktickou pamiatkou, ktorú môžete používať všade a vziať si ju so sebou, keď ju budete potrebovať.

Mini hojdacia sieť na nohy slúži nielen ako opora, ale aj na uvoľnenie a odstránenie stresu a únavy z dlhodobého sedenia za stolom. A ak im bude počas chladného zimného večera zima alebo sa budú cítiť nepohodlne, vždy môžete zapnúť funkciu vykurovania. Je bezpečný a neprekračuje teplotu 45 °C, takže poskytuje pocit teplých vlnených ponožiek alebo mäkkého plédu.

Ohrievač funguje na USB. Ľahko sa zapína, ale aj vypína. Hojdacia sieť je vyrobená z prírodnej bavlny. Vyrábajú sa z neho aj laná. Drevené priečniky sú vyrobené z bukového dreva a pokryté lakom. Hojdacia sieť sa dá pripevniť na otvorené aj zatvorené stoly. Hojdacia sieť sa predáva v darčekovej krabici, takže nie je potrebné míňať ďalšie peniaze na novoročný balíček.

Darčeková sada Kniha The Science of Winning A. . Suvorov

Rebríček silvestrovských darčekov: 4.8

Suvorov Darčeková sada Kniha Nauka o víťazstve

Na druhom mieste hodnotenia je darček, ktorý je v súlade s tvrdením, že kniha je najlepší darček. Viete si predstaviť ten zmätený výraz na tvári vášho priateľa alebo spolupracovníka, keď dostane novoročné prekvapenie. V skutočnosti to nie je také jednoduché. Toto nie je kniha, ale jej napodobenina, a vo vnútri je „gentlemanská“ súprava, ktorú chce mať každý muž po ruke. Obsahuje 236 ml fľašu, tri náplne a lievik na jednoduché nalievanie tekutiny.

Na rodinnom alebo firemnom pikniku by ste si mohli získať ešte väčší rešpekt, keby ste mohli vytiahnuť knihu, kým ostatní pripravujú riad, jedlo a nápoje. Krabica je vyrobená z hrubej lepenky. Predmety dobre zapadajú do priehlbín, takže počas prepravy nevypadnú. Flakón, poháre na panáky a lievik sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Dobre sa vymývajú od nečistôt, na povrchu nezostávajú odtlačky prstov a iné škvrny.

Originálny nápad ocenia tí, ktorí oceňujú humor, a takýto darček ešte viac zblíži priateľov a známych. Mnoho zaujímavých informácií sa dozviete aj zo životopisu veľkého ruského veliteľa Alexandra Vasilieviča Suvorova, ktorý nájdete na vnútornej strane obálky.

Vyšívané valienky

Hodnotenie novoročného darčeka: 4.7

Vyšívané valienky

Na treťom mieste hodnotenia je darček, ktorý ocenia Rusi aj cudzinci, ktorí navštívia našu krajinu na novoročné sviatky. Tento pravý Slovenská atribút oblečenia je teraz na vrchole módy, takže valenky možno použiť nielen ako autentický suvenír, ale aj na nosenie na prechádzky alebo do práce. Prírodná ovčia vlna, z ktorej sa vyrábajú, sa vyznačuje liečivými vlastnosťami. Zmierňuje opuchy, bolesť a napätie pri rôznych ochoreniach, ako aj pri veľkej námahe.

Priedušná, netlaková obuv. Rôzne zaujímavé dekorácie robia valenki elegantnejším. Výšivky sa vytvárajú výhradne ručne. Používajú sa aj iné dekorácie. Originálne vianočné obrázky vám zdvihnú sviatočnú náladu a vaše nohy zostanú v teple aj v silných mrazoch.

Darujte darček jednej osobe alebo celej rodine s výberom odvážnych bielych, sivých alebo čiernych topánok pre mužov, ženy alebo deti. Bude to nielen originálne, ale aj veľmi praktické prekvapenie, vďaka ktorému si darca bude pamätať na nasledujúci rok.

Darčeková súprava na starostlivosť o obuv Authoritet

Hodnotenie nového roka predstavuje: 4.6

DARČEKOVÁ SÚPRAVA NA STAROSTLIVOSŤ O OBUV

Štvrté miesto v hodnotení zaslúžene obsadil nezvyčajný darček, ktorý môže byť na prvý pohľad vnímaný nejednoznačne. Krásne puzdro z kvalitnej imitácie kože vyzerá elegantne a draho a nie je hneď jasné, čo je vnútri. Ale človek, ktorý o seba vždy dbá a snaží sa vyzerať bezchybne v každej situácii, takýto darček ocení.

Elegancia cestovnej súpravy je zrejmá už z jej puzdra. Dokonalý vzhľad ukazuje, že tento výrobok je štýlový a drahý. Vnútorné obloženie je vyrobené z materiálu imitujúceho prírodný semiš, ktorý je tiež veľmi kvalitný. Balenie je kompaktné, takže sa zmestí do každej cestovnej tašky. Napriek malým rozmerom sa vo vnútri nachádza všetko, čo potrebujete na udržiavanie čistoty a starostlivosti o obuv.

Súčasťou balenia je krém, kefa, špongia a špeciálna leštiaca handrička. Vždy bude po ruke aj šnúra na topánky. Predmety sú upevnené gumičkami alebo umiestnené v drážkach, takže všetko vo vnútri zostáva v dokonalom poriadku. Na želanie je možné vygravírovať ľubovoľný nápis. Vďaka tomu je darčeková krabička personalizovaná a výrazne zvyšuje efekt. Takýto darček by mohol byť venovaný kolegovi, priateľovi alebo nadriadenému.

Najlepšie neobvyklé darčeky nad 3000 Euro

Darčeková sada Da Vinciho kód

Hodnotenie nového roka predstavuje: 4.9

Darčeková sada Da Vinciho kód

Prvé miesto v rebríčku v tejto kategórii zaujíma originálna súprava, ktorá bude jedným z najneobvyklejších darčekov a môže vyjadriť úctu k osobe, ktorej je prezentovaná. Autorská rakva je ručne vyrobená z vysokokvalitných materiálov a nepodobá sa na žiadnu inú z rovnakej série. Je to hádanka, takže aby ste zistili, čo je vnútri, musíte použiť svoju logiku. Keď uvediete ozubené kolesá do pohybu, objaví sa studňa, ale kľúč treba nájsť na telese škatule.

Vnútri je 16gb flash disk Cryptex s odolným kovovým puzdrom a externou batériou. A tu darcu čaká prekvapenie. Ak chcete pero používať, musíte zadať päťmiestny kód, ktorý vám umožní prístup k peru. Štítok s kódom sa nachádza na čelnej strane. Nosič uchová všetky dôležité informácie pred nepovolanými osobami, kým vlastník nezdieľa tajnú šifru. Flash disk je pre väčšie pohodlie vybavený krúžkom z umelej kože.

Darček pre milovníkov záhad, hádaniek a rébusov. Zároveň je to praktický darček, ktorý sa dá používať každý deň. Okrem toho môže táto exkluzívna drevená skrinka zdobiť vašu izbu alebo kanceláriu a upozorňovať na seba.

Pikniková súprava NightMan

Hodnotenie darčekov na Nový rok 4.8

Piknikový set NightMan

Na druhom mieste sa umiestnil zdanlivo netradičný darček, ktorý nie je celkom vhodný pre chladnejšie ročné obdobia. Hoci niektorí ľudia chodia na vidiek v zime a mimo sezóny, mnohí dávajú prednosť aktivitám v prírode v lete. Ale je to naozaj prekvapenie a bude vždy po ruke, keď budete cestovať na chatu, do lesa alebo na pobrežie. Jeho vybavenie vám umožní zabudnúť na nákup ďalšieho jednorazového riadu, pretože obsahuje všetko potrebné.

Prútený kôš vyzerá pekne a sofistikovane a dáva vám pocit, že trávite čas so svojou rodinou a priateľmi. K dispozícii sú 4 kovové lyžice, vidličky a nože s plastovými rukoväťami, rovnaký počet keramických tanierov a sklenených pohárov a otvárač na fľaše. Všetky položky sú pevne zaistené vo vnútri balenia a dajú sa ľahko vybrať. Rukoväť sa veľmi ľahko prenáša, je vyrobená zo syntetickej kože. Kôš sa uzatvára na popruhu, ktorý je k povrchu pripevnený pomocou nitov.

Špeciálna termostatická priehradka bola navrhnutá tak, aby udržiavala teplé jedlo. Interiér je zdobený červenou károvanou látkou. Všetko je dobre premyslené v dizajne, takže darček vyzerá štýlovo a slávnostne.

Stôl Galileo Globe Bar

Hodnotenie novoročného darčeka: 4.7

Stolový glóbus Galileo

Na treťom riadku hodnotenia je darček, ktorý sa hodí do každého interiéru a bude vhodný počas osláv nového roka. Poháre na šampanské a flauty môžete rozmiestniť v globe bare a po príchode hostí ho otvoriť a prekvapiť ich obsahom. Jeho priemer je 40 cm. Povrch nie je modernou mapou sveta, ale mapou z 18. storočia. Všetky materiály sú najvyššej kvality. Stojan z masívneho tvrdého dreva a vnútorné priečky sú vyrobené z ušľachtilého dreva.

Multifunkčný glóbus je vyrobený z MDF a plastu. Interiér a exteriér sú ručne vyrobené. Papier je najprv tónovaný, potom pozlátený, lakovaný a voskovaný. Môžete do nej uložiť všetky druhy nápojov. Sféra vám umožní vidieť staroveký pohľad na svet a porovnať ho so súčasnosťou.

Glóbus sa dodáva v krabici; ak chcete, môžete si dať vygravírovať tabuľku s ľubovoľným textom a želaním. Bol by skvelým prekvapením pre milovanú osobu, ako aj firemným darčekom pre všetkých spolupracovníkov. Elegantný vzhľad naznačuje vysokú hodnotu a úctu k darcovi. Taliansky výrobca ponúkol príležitosť vyniknúť a vytvoriť neobvyklý, exkluzívny darček.

Retro Music Centre Späť do ZSSR

Hodnotenie novoročného darčeka: 4.6

Retro Music Centre Späť do ZSSR

Hodnotenie zakončíme originálnym a netradičným darčekom, ktorý bude príjemným prekvapením pre ľudí narodených v ZSSR a stále nostalgicky spomínajúcich na tie vzdialené časy. Tento vzhľad nám pripomína prijímač, ktorý mala každá druhá rodina v 50. rokoch. Bol jedným z hlavných informačných zariadení, na ktorom sa ľudia dozvedali správy a počúvali hudobné vysielanie. Tento prijímač je veľmi ťažké nájsť a je to veľmi drahá starožitnosť.

Puzdro je vyrobené z MDF. Napriek dobovej výzdobe sa vo vnútri nachádza moderné hudobné centrum s vysokými technickými možnosťami a kvalitnou reprodukciou. Zariadenie „Späť do ZSSR“ bude ozdobou každého interiéru, zaujme v ňom ústredné miesto a bude môcť zaujať mladú generáciu, ktorá takéto zariadenia v skutočnosti nevidela.

Hudobné centrum je skvelým darčekom pre starých rodičov, rodičov, kolegov – skrátka pre každého, kto strávil šťastné detstvo a mladosť nielen v krajine zvanej Sovietsky zväz, ale aj pre fanúšikov retro štýlu. Pevný a originálny predmet bude ocenený a darca si určite bude pamätať tento novoročný darček po celý život.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: