14 najlepších domov s vodnou fajkou v Petrohrade

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. O výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Miestnosť s vodnou fajkou – miesto, kde sa môžete stretnúť v priateľskej skupine, fajčiť vodnú fajku a relaxovať. Takýto podnik však musí byť správne vybraný. Koniec koncov, vaše pohodlie bude závisieť od atmosféry okolo vás a od zručnosti výrobcu vodných fajok, ktorý pre vás pripraví zmes a nabije vodnú fajku. Preto vám odporúčame, aby ste sa spoľahli na svoje túžby, vkus a recenzie.

Tento problém nie je bez problémov v Petrohrade, kde je medzi tisíckami vodných fajok ťažké nájsť naozaj dobrú. Ale podarilo sa nám. Aby sme vám to uľahčili, zostavili sme rebríček najlepších vodných fajok v Petrohrade, ktorý zahŕňa 14 nezabudnuteľných a živých zariadení. Určite s nimi budete spokojní.

Ako si vybrať správny obchod s vodnými fajkami

Výber domu s vodnou fajkou by mal byť ako každé iné miesto opatrný. Na takomto mieste môžete nielen fajčiť, ale aj občerstviť sa, relaxovať a odpočívať. Aby sme vám to uľahčili, odporúčame nasledujúce faktory:

 1. Pozrite sa bližšie na sortiment vodných fajok. Preskúmajte, či vám vyhovuje miestne „menu“, aké chute a vône ponúka dané miesto a podobne. Je dôležité, aby ste si našli svoje obľúbené vodné fajky, inak nebude relaxácia úplná.
 2. Prečítajte si recenzie na internete. Takto môžete zistiť, ako dobre je vodná fajka vyrobená, či sa z nej príjemne fajčí, či dobre chutí atď. Je celkom možné, že za všetkým tým pozlátkom sa skrývajú nechutné náplne.
 3. Pozrite sa, kde sa nachádza salón s vodnými fajkami. Možno budete po relaxácii leniví ísť domov, ak je vodná fajka bar ďaleko. Čím výhodnejšia lokalita, tým lepšie pre vás.
 4. Zistite všetko o izbovej službe shisha. Dlhá a nezdvorilá obsluha môže spravidla pokaziť náladu na celý večer. Preto je lepšie preskúmať, ako je personál lojálny voči zákazníkom a ako rýchlo pracuje. Ušetrí vám to veľa nervových buniek.
 5. Ak je pre vás dôležitý interiér, prezrite si fotografie miesta. Všetky domy s vodnými fajkami spravidla poskytujú obrázky dizajnu miestnosti. Ak je pre vás dôležité fajčiť šišu v krásnom prostredí, ktoré vyhovuje vášmu vkusu, potom nebuďte leniví pozrieť sa, kam idete.
 6. Ak je v sieti viacero vodných fajok naraz, preskúmajte povesť značky všeobecne aj konkrétneho podniku. Každý bar s vodnou fajkou je jedinečný. A môžu sa líšiť aj v rámci jedného reťazca. Preto je dôležité zistiť si kvalitu miesta, kam chcete ísť.
 7. Preskúmajte ponuku zábavy. Mnohé domy s vodnou fajkou organizujú súťaže, organizujú hry, umiestňujú televízory a konzoly. Premyslite si, čo chcete na dovolenke robiť tentoraz, a vyberte si miesto, ktoré vám najviac vyhovuje.
 8. Rozdiel je aj v ponuke. Po dobrej vodnej fajke môže byť naozaj hladný. A potom prídu na pomoc jedlá, ktoré môže ponúknuť seriózny podnik. Zistite, či vám miestna kuchyňa vyhovuje.

Celkovo by tieto kritériá mali stačiť na to, aby ste si vybrali tú správnu a najúspešnejšiu vodnú fajku pre vašu dovolenku. Pomocou týchto obrázkov môžete nájsť najlepšie miesto v meste.

Hodnotenie najlepších obchodov s vodnými fajkami v Petrohrade

Nomináciamiestoobchod so šišouhodnotenie
Hodnotenie najlepších vodných fajok v Petrohrade1Bar Royal Smoke Lounge5.0
2Nuah
  e Dym
4.9
3Kancelária Nargi
 • salónik
 • 4.8
  4Laboratórium 314.7
  5Rubai4.6
  6

  ar

  4.5
  7Tymián4.4
  8Box na vodnú fajku Aviator4.3
  9Graf-In4.2
  10Jednota Sennaya4.1
  11Hra s mečmi4.0
  12Mundštúk3.9
  13Salónik3.8
  14Uzamknutie3.7

  Bar Royal Smoke Lounge

  Hodnotenie miestnosti s vodnou fajkou (SPb): 5.0

  Bar Royal Smoke Lounge

  Jedna z najlepších vodných fajok v meste, ktorá si vyslúžila desiatky pozitívnych recenzií od spokojných zákazníkov. Nachádzajú sa na dvoch miestach v rôznych častiach mesta. Je to neutrálne miesto pre všetkých, ktorí majú radi vodné fajky a pokojnú atmosféru. Interiér je ľahký a nenápadný, takže vizuálny zážitok nebude preťažený. V izbe je niekoľko priestorov s TV a pohodlnými pohovkami. Oddelený priestor s hernými konzolami, kde si hostia môžu oddýchnuť a relaxovať s priateľmi a hrami.

  Môžete tu osláviť narodeniny, usporiadať banket, sledovať športové prenosy alebo si s priateľmi zaspievať karaoke. Za osobitnú zmienku stojí rozmanitosť nápojov. Najmä čaje. V miestnosti s vodnými fajkami sa veľmi rád podáva čaj, takže tu nájdete veľa rôznych druhov a možností. Čakajú na vás aj ďalšie nápoje – autorské koktaily, pivo, silný alkohol a mnoho ďalších.

  Výhody

  • Najlepšie recenzie na domy s vodnou fajkou v meste Petrohrad.
  • Veľký výber nápojov.
  • Pekné zónovanie izieb.

  Chyby

  • Niekedy sú propagačné informácie zastarané.

  Nuah
   e Dym

  Hodnotenie salónikov s vodnou fajkou (Petrohrad): 4.9

  Nuah<ul></div><p>e Smoke“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/80016666197241-814.jpg“ height=“447″ title=“Nuah</p><ul>e Smoke“><p>Mládežnícky vodný bar, rozšírený reťazec po celej krajine, dnes viac ako 20 miest v Rusku a niekoľko v zahraničí. Toto miesto je zodpovedné za kvalitu služieb a vodných fajok a bez hanby označuje svoj sortiment tabaku za najlepší v meste. V salóniku s vodnou fajkou však nie je k dispozícii žiadna ponuka jedál ani nápojov. Ponuka je plná rôznych nápojov a sladkostí. Žiadny alkohol a len sladkosti, ale mäsové lupienky.</p><p>Dizajn izieb je svetlý a pútavý. V izbe je všetko pre dobrý odpočinok – pohodlné pohovky, vankúše, stoly, TV a dokonca aj herné konzoly s najnovšími hrami a obľúbenými klasikami. K dispozícii sú počítačové aj stolové hry, takže sa môžete zabaviť na všetky spôsoby. Športové podujatia sa pravidelne vysielajú a filmy sa premietajú na veľkom plátne. V areáli sa nachádza aj malý krb.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Skvelý výber tabaku a vodnej fajky.</li><li>výrazný dizajn.</li><li>Niekoľko druhov zábavy.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Možností stravovania je málo.</li><li>Žiadny alkohol.</li></ul><h3>Kancelária Nargi<li>salónik</h3><p>Hodnotenie vodných fajok (Petrohrad): 4.8</p><div style=The Office Nargi<li></div><p>a Lounge“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/5516666197241-8614.jpg“ height=“447″ title=“Kancelária Nargi</p><li>a Lounge“><p>Moderný a nezabudnuteľný vodný fajkový bar v Petrohrade, ktorý patrí k známej medzinárodnej sieti. Nie je to ani tak vodná fajka bar, ako skôr mini reštaurácia. Nájdete tu nielen veľký park vodných fajok a lahodného tabaku, ale aj vynikajúcu ponuku jedál – ázijskú, japonskú, americkú a iné kuchyne, ako aj desiatky alkoholických a nealkoholických nápojov. V ponuke sú dokonca aj takzvané „vapour shakes“, ktoré sa vyrábajú bez tabaku (čo znamená, že neobsahujú ani škodlivé dechty).</p><p>Tento vodný bar môže slúžiť nielen ako miesto na relaxáciu. Zásuvky sú zabudované v každom stole a v priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie. Môžete si tak zorganizovať pohodové obchodné stretnutia alebo len prísť pracovať do príjemnej atmosféry. Je to však aj dobré miesto na oddych, najmä počas víkendov, keď sa tu hrá živá moderná hudba.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Rozsiahle menu.</li><li>Široký sortiment tabaku a vodných fajok.</li><li>Koktaily bez tabaku.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Neónové osvetlenie môže byť nepríjemné.</li></ul><h3>Laboratórium 31</h3><p>Hodnotenie vodných fajok (Petrohrad): 4.7</p><div style=Laboratórium 31Laboratórium 31

  Ide skôr o tematický bar ako o štandardný vodný bar. Pri vstupe na toto miesto sa dostanete do skutočného laboratória šialeného génia. Tu sa podávajú nápoje v skúmavkách a kadičkách, študuje sa Mendelejevova tabuľka alkoholu v kyslom neónovom svetle, fajčí sa a relaxuje, ako sa len dá. Nechýba nabitý zábavný program – od tanca až do odpadnutia po súťaže a tematické večierky. A pre tých, ktorí majú radi pokojnejšiu zábavu, je tu herná konzola.

  „Laboratórium 31“ možno nazvať najobľúbenejšou inštitúciou v Petrohrade, tento vodný bar prekonáva všetky rekordy v návštevnosti a počte pozitívnych recenzií. Bar je naozaj atmosférický a veľmi nezabudnuteľný. Každý týždeň sa tiež konajú rôzne propagačné akcie a darčeky. Pozor: ak sa chystáte navštíviť laboratórium, pripravte si hotovosť – karty ani telefóny sa tu neakceptujú.

  Výhody

  • Originálny zábavný program.
  • Mnohé akcie a súťaže.
  • Skvelá atmosféra.

  Nevýhody

  • Žiadna bezhotovostná platba.

  Rubai

  Hodnotenie reštaurácií s vodnou fajkou (Petrohrad): 4.6

  Rubai

  „Rubai“ sa v skutočnosti podobá skôr kaviarni ako baru s vodnou fajkou. Tu je však možné nielen oduševnene posedieť pri šálke aromatického nápoja, ale aj vyleštiť ho vynikajúcou vodnou fajkou zhora. Dizajn miestnosti má orientálne korene. Tu sa môžete cítiť ako skutočný šach, relaxovať s kráľovskými poctami a živou hudbou.

  V ponuke nájdete nielen niekoľko celkom úspešných a kvalitných vodných fajok s rôznymi príchuťami, ale aj desiatky rôznych nápojov, jedál a dezertov. Je z čoho vyberať, jedlá sú chutné. Aj keď niekedy nie sú zriedkavé negatívne komentáre o nečerstvých orientálnych sladkostiach. Celkovo toto miesto úspešne kombinuje vodnú fajku, čajovňu a kaviareň. Môžete tak spojiť niekoľko túžob pod jednou strechou.

  Výhody

  • Dobré vodné fajky.
  • Pestrá ponuka.
  • Farebný orientálny dizajn.

  Nevýhody

  • Občas sú niektoré sladkosti zatuchnuté.

  ar

  Hodnotenie salónikov s vodnou fajkou (Petrohrad): 4.5

  Par

  Vodná fajka bar s chytľavým názvom, ktorý si z nejakého dôvodu vyslúžil miesto v rebríčku najlepších vodných fajok v Petrohrade. Je to reštaurácia s kokteilmi na pare, neobvyklými tabakovými a beztabakovými zmesami a mnohými ďalšími atrakciami. Rozmanitosť vodných fajok a rozsiahle menu. Pre tých, ktorí chcú mať súkromie, sú k dispozícii oddelené miestnosti a pre veselé spoločnosti – karaoke. Zaujímavosťou je, že v miestnosti s vodnou fajkou sa nachádza detská izba.

  Je to veselé miesto, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni, porozprávať sa s priateľmi alebo si len zapáliť naozaj dobrú a chutnú vodnú fajku. Spokojní s dizajnom, tu sa budete cítiť ako pred veselou partiou, aj keď pred vami – pracovný deň. Jedlá sa pripravujú v otvorenej kuchyni a ich príprava sa mení na šou: môžete sledovať, ako kuchári tancujú pri príprave rôznych dobrôt. Jedálny lístok je tiež výnimočný: každé jedlo je prepracované a ruské čaje sa podávajú dokonca v samovaroch.

  Výhody

  • K dispozícii je detská izba.
  • Otvorená kuchyňa a kuchárska šou.
  • Kvalitatívne a rôzne vodné fajky.

  Nevýhody

  • Platené parkovanie.

  Tymián

  Hodnotenie reštaurácií s vodnou fajkou (Petrohrad): 4.4

  Tymián

  „Chabrets“ je sieť šiestich reštaurácií s chaihanom roztrúsených po celom Petrohrade. Reštaurácia v orientálnom štýle poteší svojich hostí chutnými jedlami a delikátnymi vodnými fajkami. Po vstupe sa ocitnete v magickej atmosfére Východu, akoby ste sa ocitli v rozprávke alebo v sultánovom paláci. Personál čajovne je vždy na vrchole svojich síl, pretože pohostinnosť a čistota sú ich charakteristickými znakmi, rovnako ako v každej orientálnej domácnosti.

  Ponuka je pomerne rozsiahla. Na výber máte uzbeckú, japonskú a iné kuchyne, takže si môžete vybrať tú svoju obľúbenú. Ani vodné fajky nie sú jednorazovým artiklom a milovníci si budú môcť nájsť svoju vlastnú príchuť vrátane zmesí bez tabaku. Mimochodom, v „Thyme“ môžete často nájsť rôzne špeciálne ponuky pre tých, ktorí radi fajčia.

  Výhody

  • Úspešný vernostný program.
  • Lahodné vodné fajky so širokou škálou tabakov.
  • V meste je veľa miest, kde sa môžete najesť.

  Nevýhody

  • Problémy s obsluhou v niektorých čajovniach.

  Box na vodnú fajku Aviator

  Hodnotenie vodnej fajky Aviator Chabretz (St. Petersburg): 4.3

  Box na vodnú fajku Aviator

  Ďalší tematický dom s vodnou fajkou v Petrohrade, tentoraz v militaristickom štýle. Do systému je možné vstúpiť len s osobným kódom, ktorý by ste mali dostať vopred na stránke. Aby ste sa nestretávali s náhodnými ľuďmi a mohli sa v pokoji stretávať. Na tomto mieste sa často konajú majstrovské kurzy, prednášky, intelektuálne hry a iné podujatia. Takže tu máte možnosť nielen si oddýchnuť, ale aj naučiť sa niečo nové alebo sa zabaviť.

  K dispozícii sú stolové a videohry na konzolách, vína, čaje a pivá, široká ponuka jedál z rôznych kuchýň a mnoho ďalšieho. Nehovoriac o skutočne chutných a kvalitných vodných fajkách, ktoré sa tu vyrábajú na najvyššej úrovni. Výber tabaku je pomerne veľký, takže aj nároční hostia si prídu na svoje. A pre milovníkov čaju je tu ponuka vzácnych druhov a rôznych variácií.

  Výhody

  • Ponuka zábavy je široká.
  • Široký sortiment potravín a tabaku.

  Nevýhody

  • Niekedy kapota nefunguje správne.

  Graf-In

  Hodnotenie domu na šišu (Petrohrad): 4.2

  Graf-In

  Je to sofistikované, mierne aristokratické miesto, kde každý detail nesie niekoľko významov. V tomto dome s vodnými fajkami sa budete cítiť ako skutočný gróf, ktorý sa rozhodol fajčiť vysokokvalitný tabak. Ocitnete sa v reštaurácii, ktorá si zaslúži pozitívne komentáre od desiatok spokojných hostí. Vodné fajky v reštaurácii sa vyrábajú inteligentne a kvalitne, takže v tabaku alebo zmesi pocítite každý tón.

  Pri pohľade na jedálny lístok vás môže prekvapiť: je tu toľko originálnych jedál. V bare nájdete nealkoholické nápoje aj koktaily rôznej sily. A ak chcete, môžete si objednať vynikajúce dezerty. Výber jedál a nápojov je tu vo všeobecnosti obrovský. Na jedlo však musíte kvôli zložitosti prípravy dlho čakať, takže príliš hladní hostia nebudú spokojní.

  Výhody

  • Sofistikovaný dizajn pre znalcov noblesy.
  • Originálne menu s jedlami z rôznych kuchýň.
  • Vlastná cukráreň.

  Nevýhody

  • Dlhé čakacie doby na prípravu jedla.

  Jednota Sennaya

  Hodnotenie reštaurácie Shisha (Petrohrad): 4.1

  Jednota Sennaya

  Reštaurácia s úspešnou kombináciou interiéru, prostredia a služieb. Nájdete tu chutné jedlo, voňavé vodné fajky, príjemnú hudbu a radosť z dobrej zábavy. Vodné fajky na tomto mieste si zaslúžia samostatnú pochvalu – so širokým výberom rôznych tabakov a zmesí sa ideálne plnia a podávajú. Takže je bezpečné užívať.

  V podniku je možné viesť obchodné rokovania – na tento účel je k dispozícii VIP salónik pre dvadsať osôb. Zábavný program pre ostatných hostí je originálny. Môžete si zahrať „Mafiu“ s ostatnými hosťami, sledovať film alebo športové prenosy, počúvať živú hudbu a mnoho ďalšieho. Ak máte chuť, môžete si aj zaspievať – k dispozícii je karaoke. Jediná vec, ktorá nie je uspokojivá, je slabá ventilácia, ktorá sa nedokáže vyrovnať so zaťažením desiatok vodných fajok počas návalu návštevníkov.

  Výhody

  • Pekné a pohodlné priestory.
  • Pestrý zábavný program.

  Nevýhody

  • V miestnosti je slabé vetranie.

  Hra s mečmi

  Hodnotenie reštaurácie Shisha (SPb): 4.0

  Hra s mečmi

  Bongová hala v stredovekom štýle, ktorú si fanúšikovia Hry o tróny určite zamilujú. Všetko je tu pre vaše potešenie – zvieracie kože, rustikálne (ale veľmi pohodlné) kreslá a pohovky, pravé drevo a kameň, mreže a dokonca aj skutočné zbrane. Ak chcete, môžete si dokonca sadnúť na skutočný Železný trón. K ďalším detailom patria fascinujúce masky a rezby, mäkké osvetlenie, veľa zelene… Vo všeobecnosti je ľahké ponoriť sa do príslušnej atmosféry.

  Teraz to najhmatateľnejšie – nápoje, jedlo a vodovodné potrubie. Menu ponúka široký výber rôznych pochúťok. Nechýbajú ani nápoje vrátane alkoholických. Objednať si môžete aj koktaily a lahodné čaje. Jedlá sú vo všeobecnosti na vrchole, pričom sú za pomerne rozumnú cenu. Aj vodné fajky sú špičkové.

  Výhody

  • Dobrý pomer ceny a kvality.

  Nevýhoda

  • Špecifická atmosféra nie je pre každého.

  Mundštúk

  Hodnotenie vodných fajok (Petrohrad): 3.9

  Mundštúk

  Salón s vodnou fajkou v centre Petrohradu. Je to akýsi bohémsky salón, kde si môžete posedieť na starožitných pohovkách, fajčiť vodnú fajku a skutočne si oddýchnuť. Máte pocit, akoby ste vstúpili do bohato zdobeného paláca, kde vám nikto neukrojí hlavu za to, že ste sa vkradli do cisárskych komnát. Každý detail salónu s vodnou fajkou mu dodáva vlastné čaro a elitárstvo.

  Podávajú sa desiatky rôznych nápojov a jedál z najčerstvejších produktov. V ponuke je silný alkohol aj vitamínové koktaily a z jedla si môžete objednať čerstvé sushi alebo jemné koláče. Takže je z čoho vyberať. Vychutnať si môžete aj koktaily v pare a lahodné vodné fajky s rôznymi príchuťami. Hlavnou atrakciou v miestnosti s vodnou fajkou je autentický vyrezávaný backgammon, ktorý si môžete zahrať bez prekážok.

  Výhody

  • Jemný dizajn interiéru.

  Nevýhody

  • Miestnosti s vodnou fajkou nie je vždy ľahké nájsť vo dvoroch.

  Salónik

  Hodnotenie vodných fajok (Petrohrad): 3.8

  Salónik

  Útulný vodný bar v klasickom loftovom štýle v centre mesta. Uvoľnená atmosféra a pohodlné pohovky vám umožnia relaxovať a užiť si pobyt. Môžete hrať stolové hry, rozprávať sa, fajčiť skvelú šišu s obľúbenou príchuťou alebo len popíjať víno a pozorovať tlkot srdca pod stropom.

  Existuje veľa nápojov. Vybrať si môžete z koktailov s podpisom, ako aj z klasických liehovín a domácich tinktúr. Milovníci čaju tu nájdu rôzne druhy čajov zo vzdialených kútov sveta. Kuchyňa je naozaj rozsiahla – môžete si objednať šťavnatý hovädzí steak a hamburger, ako aj bežný plnený burger. Celkovo je ponuka vhodná pre všetky chute a rozpočty. Niektorí hostia sa však v recenziách sťažovali, že čašníci sú niekedy unavení a hrubí.

  Výhody

  • Rozmanitosť jedál a nápojov.
  • Lahodné a dymové vodné fajky.

  Chyby

  • Nie vždy priateľský personál.

  Uzamknutie

  Hodnotenie reštaurácií s vodnou fajkou (Petrohrad): 3.7

  Uzamknutie

  Atmosférický vodný bar v industriálnom štýle 60. rokov. Množstvo kovu a tehál, pohodlné polstrované pohovky, tlmené osvetlenie a možnosť odpojiť sa od vesmíru. K dispozícii sú dva salóniky naraz – prvý je kontaktnejší a hlučnejší, druhý je uvoľnený a tichý. Vodné fajky sú iné, môžete si objednať čokoľvek, čo sa vám páči, dokonca aj zmesi bez tabaku. V ponuke sú aj parné koktaily.

  Zaujímavosťou je, že v miestnosti s vodnou fajkou pracujú samotní majitelia, takže sa snažia obsluhovať hostí na najvyššej úrovni. Každý je v dome vítaný, jedlo je konzistentné. Môžete si dať aj vegetariánsky burger s plackou podľa vlastného výberu z kukurice, quinoy alebo fazule. Takže už žiadna skromná ponuka pre vegetariánov. Majitelia sú obzvlášť hrdí na svoj veľký výber rôznych liehovín, od značkových koktailov až po remeselné pivá. Ak máte chuť na niečo horúcejšie, môžete si dokonca skúsiť zapáliť nápoj.

  Výhody

  • Vegetariánske menu.
  • Množstvo rôznych druhov alkoholu.

  Nevýhody

  • Môže byť príliš hlučný a zadymený.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: