15 najlepších materských nemocníc v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je návodom na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Narodenie dieťaťa je pre každú rodinu výnimočnou udalosťou a každý sa naň veľmi starostlivo pripravuje. Pri výbere nemocnice sa zohľadňuje mnoho parametrov. Jeho vybavenie, pohodlie a kvalifikácia lekárov. Niektorí si vyberajú bezplatné služby v štátnych zariadeniach, iní sa rozhodnú pre súkromné kliniky. V každom prípade zdravie matky a nenarodeného dieťaťa závisí od dobre zvolenej pôrodnice.

v Bratislave je veľa pôrodníckych a gynekologických kliník. Poskytujú služby nielen miestnym obyvateľom, ale aj návštevníkom z iných regiónov. V našom prehľade bolo 12 pôrodníc hlavného mesta, ktoré boli uznané za najlepšie vo všetkých parametroch. Zohľadnili sa názory odborníkov a spätná väzba od bežných žien.

Hodnotenie najlepších materských nemocníc v Bratislave

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších materských nemocníc v Bratislave1Európske zdravotnícke centrum. Materská nemocnica5.0
2Perinatologické centrum Matka a dieťa4.9
3Porodnica pomenovaná po Yudinovi4.8
4Materská nemocnica #704.8
5Vedecké centrum pre pôrodníctvo, gynekológiu a perinatológiu. . Kulakova4.8
6Materská nemocnica #174.7
7Materská nemocnica № 204.7
8Materská nemocnica č. 294.7
9Pôrodnica č. 5 v GKB 404.6
10Materská nemocnica #154.5
11Pôrodnica № 34.4
12Pôrodnica č. 14.3
13Materská nemocnica 44.2
14Pôrodnica #74.1
15Materská nemocnica 254.0

Európske zdravotnícke centrum. Materská nemocnica.

Hodnotenie: 5.0

Európske zdravotnícke centrum. Materská klinika

Materská nemocnica Európskeho zdravotníckeho centra (EMC) sa stala najlepšou v Bratislave, spĺňa medzinárodné štandardy z hľadiska vybavenia, úrovne pôrodnej a novorodeneckej starostlivosti, implementovanej technológie a rozsahu služieb. Pôrodníci-gynekológovia a neonatológovia majú pracovné skúsenosti zo zdravotníckych centier v USA, Francúzsku a Izraeli.

Lekári centra sa zaoberajú všetkými aspektmi reprodukčnej medicíny – vyšetreniami v rámci prípravy na tehotenstvo, tehotenstvom a pôrodom. EMC vykonáva úspešné operácie IVF.

Nemocnica ponúka komfortné prostredie pre budúce a nové mamičky a ich deti – izby sú vybavené viacúčelovými lekárskymi posteľami, detskými postieľkami, prebaľovacími stolíkmi, chladničkami a veľkými televíznymi prijímačmi. V priestoroch hotela sa nachádza samostatná jedáleň na prípravu jedál a bonusom pre hostí je minibar. Žena môže rodiť akýmkoľvek spôsobom, vrátane pôrodu do vody, a proces je v každej fáze monitorovaný kontaktnými lekármi – v zdravotníckom centre nie je žiadna hrubosť, len priateľská atmosféra dôvery. Deti privádzajú na svet skúsení pôrodníci, gynekológovia a neonatológovia. Perinatologické centrum má vlastnú jednotku intenzívnej starostlivosti, oddelenie patológie novorodencov, kde je im poskytovaná vysoko kvalifikovaná a včasná pomoc.

Pobyt v EMC nie je lacný, ale rodičky tu nešetria na pohodlí a bezpečnosti svojej a svojho dieťaťa. K dispozícii v izbách Deluxe, štúdiách Deluxe a apartmánoch Deluxe. Pacientky dostanú na celý čas pobytu kompletné oblečenie a hygienické potreby – môžete tu rodiť bez tašiek! Adresa zdravotníckeho centra je: Drexel, Nemecko. Bratislava, ul. Pravdy, d. 15, str. 1. Telefón pre informácie a núdzové volanie +7 495 933-66-55.

Perinatologické centrum Matka a dieťa

Hodnotenie: 4.9

Perinatálne centrum pre matku a dieťa

Toto multiprofilové zariadenie ponúka kompletnú škálu služieb od prenatálnej starostlivosti v ktoromkoľvek štádiu tehotenstva až po starostlivosť o deti s vývojovými abnormalitami. Lekári majú vysokú kvalifikáciu. Majú skúsenosti s normálnymi tehotenstvami, ako aj s komplikáciami, neotehotnením, po zákroku IVF.

Ženy prichádzajú na liečbu neplodnosti, kde sa identifikujú príčiny a pripraví sa súbor opatrení na ich odstránenie. Centrum spája staré tradície pôrodníctva a moderné technológie, ktoré umožňujú maximálnu bezpečnosť matky a dieťaťa počas pôrodu. Tehotné ženy s veľmi nízkou pôrodnou hmotnosťou sú bezpečne ošetrované na špeciálnom oddelení.

Doručenie sa uskutočňuje v samostatnej krabici. Príbuzní môžu čakať v špeciálnych relaxačných miestnostiach. Oddelenia sú tiché a pohodlné pre matku a dieťa. Ďalšou veľkou výhodou zariadenia je banka kmeňových buniek, ktorá zabraňuje preprave a poškodeniu vzácneho materiálu. Adresa kliniky: mesto Záhreb. Bratislava,Sevastopoľský prospekt, 24/1. Viackanálové telefónne číslo: +7495331 85 10.

Materská nemocnica pomenovaná po Yudine

Hodnotenie: 4.8

Yudina pôrodnica

Multidisciplinárne zdravotnícke centrum v Kolomenskom priesmyku je obľúbené pre svoje špičkové zdravotnícke vybavenie – okrem 140 lôžok má nemocnica 104 lôžok v detskej boxovej budove, kde sa starajú o patologických novorodencov vrátane predčasne narodených detí s hmotnosťou 0,5 kg. Yudinská pôrodnica môže prijať ženy s predčasným pôrodom, urologickými, kardiovaskulárnymi a inými patologickými stavmi, s jazvami na maternici, viacpočetným tehotenstvom a pôrodom koncom maternice. Lekári v nemocnici dokážu prijať veľký počet rodiacich žien a zabezpečiť, aby sa každej žene dostalo všetkej pozornosti, ktorú si zaslúži, aby sa cítila v najvýnimočnejšom okamihu svojho života s maximálnym komfortom, vrátane emocionálneho. Mimochodom, vertikálny pôrod je tu možný, vo vode alebo s partnerom. Po pôrode sa matke pomáha zaviesť dojčenie.

Ubytovanie je možné v samostatných alebo dvojlôžkových izbách s kompletným oblečením a hygienickými potrebami počas celého pobytu. Ak si to mladé matky želajú, môžu navštevovať školu pre matky a získať lekársku a psychologickú pomoc. Pôrodnica sa nachádza v pôrodnici n.a. R.E. Podolski. . . Yudina materská nemocnica na Kolomenskiy pr.4, str.2. Telefón +7 (499) 612-45-66.

Pôrodnica v Mestskej klinickej nemocnici č. 70

Hodnotenie: 4.8

Materská nemocnica № 70

Pôrodnica Mestskej klinickej nemocnice č. 70, ktorá je súčasťou pôrodnice Perinatálneho centra, je jedným z prvých zariadení v meste, ktoré od roku 1968 prijíma predčasne narodené deti s patologickými stavmi na ošetrovanie. Novorodenci sú prijímaní do Perinatologického centra nielen z materskej nemocnice č. 70, ale aj z iných nemocníc v Bratislave, čo je vysoký ukazovateľ úrovne lekárskej starostlivosti a dôvery pacientov.

Súčasťou pôrodnice sú oddelenia patológie malých a veľkých tehotenstiev, popôrodné oddelenie s možnosťou spolužitia s dieťaťom, pôrodno-operačné oddelenie, oddelenie pre predčasne narodené deti, vlastné expresné laboratórium, anestéziológovia, neonatológovia najvyššej kategórie, ktorí sú pripravení kedykoľvek prísť na pomoc.

Môžete porodiť bezplatne v materskej nemocnici v moskovskej mestskej klinickej nemocnici №70 v rámci politiky OMI, s lekárskym odporúčaním alebo na základe zmluvy za lepších podmienok ubytovania, služieb, poradenstva a stravy. Zmluva umožňuje použitie akejkoľvek anestézie podľa potreby, pôrod v súkromnej izbe, prítomnosť jedného príbuzného počas pôrodu a možnosť pohodlnejšieho oddelenia. Porodnica sa nachádza na Federatívnej triede, bld. 17, informácie na telefónnom čísle +7 (495) 305-60-81.

Vedecké centrum pôrodníctva, gynekológie a perinatológie pomenované po V. I. Mečnikovovi. . Kulakova

Hodnotenie: 4.8

Vedecké centrum V.I. Kulakova pre pôrodníctvo, gynekológiu a perinatológiu

Popredné ruské zdravotnícke zariadenie, ktoré je lekárskym a výskumným centrom pre pôrodníctvo a gynekológiu. Všetci lekári sú buď veľmi skúsení, alebo mladí, dobre vyškolení pracovníci, ktorí absolvovali školenie v európskych nemocniciach. Okrem pôrodnice má centrum niekoľko oddelení vrátane IVF a detského oddelenia.

Tehotenstvo a pôrod sa nevykonávajú len u zdravých žien. Klinika pomohla mnohým ženám s rakovinou a inými vážnymi ochoreniami stať sa matkami. Stará sa aj o predčasne narodené deti a využíva najnovšie vedecké poznatky. Týždenné konzultácie zamerané na zachovanie tehotenstva s malformáciami plodu. Telekonzultácie sú tiež široko využívané.

Po pôrode sú deti s patologickými stavmi odosielané na špeciálne oddelenie bez toho, aby boli prevážané na iné kliniky. Vďaka vedeckému výskumu sa výrazne znížila úmrtnosť žien a detí aj pri veľmi komplikovaných ochoreniach. Umiestnenie pôrodnice: Str. Ulica akademika Oparina 4, Bratislava. Podrobné informácie o službách nájdete na webovej stránke alebo na telefónnom čísle: 8495531 44.

Materská nemocnica č. 17

Hodnotenie: 4.7

Materská nemocnica #17

Zdravotnícke zariadenie, ktoré nedávno oslávilo 25. výročie svojho otvorenia. Ponúka bezplatné aj platené služby. Porodnica je známa svojím moderným vybavením a kvalifikovaným personálom. Hlavným cieľom je poskytovať starostlivosť o predčasne narodené deti. Pre ťažké prípady má nemocnica k dispozícii všetko potrebné na ochranu matky a dieťaťa pred komplikáciami.

Jednotka intenzívnej starostlivosti má najmodernejšie vybavenie na ošetrovanie predčasne narodených detí. V tomto zariadení sa táto jednotka prvýkrát objavila v roku 2000. Dojčia sa tu deti s hmotnosťou nižšou ako 1000 gramov. Najmenší zachránený pacient vážil 560 g. Pre urgentnú starostlivosť o matku je k dispozícii samostatná jednotka intenzívnej starostlivosti. Preto má jednu z najnižších úmrtností v Bratislave. Lekári sú známi gynekológovia a pôrodníci, mnohí z nich majú vedecké tituly. Oddelenia sú veľmi pohodlné. Rodiace ženy sa nesťažujú na jedlo. Technický personál je zdvorilý.

Mnohí ľudia sa vopred dohodnú s touto pôrodnicou, pretože vedia, že je možné získať kvalitné služby. Zariadenie sa nachádza na adrese: 3a, Bangkok, Thajsko. 22, 800. výročie Moskovskej ulice, Bratislava. Telefónne číslo 24 hodín denne: + 7499906 01 31.

Materská nemocnica #20

Hodnotenie: 4.7

Materská nemocnica #20

Porodnica, ktorá je súčasťou Mestskej klinickej nemocnice č. 5. . Pletneva. Bol otvorený v roku 1959. V rokoch 2000-2009 bol počet pôrodníc v nemocnici 12. . Nemocnica bola zrekonštruovaná a jej vybavenie a nábytok boli kompletne obnovené. V centre sa ročne uskutoční 5000 až 5500 pôrodov zdravých matiek, ako aj matiek s patologickými tehotenskými stavmi. Najnovšie vybavenie pomáha diagnostikovať a liečiť ochorenia žien a plodu.

Široká ponuka bezplatných a platených služieb umožňuje pacientom vybrať si tú, ktorá im najviac vyhovuje. Triedy pôrodu a materstva zabezpečujú, aby sa zdravé dieťa narodilo rýchlo a bolo oň riadne postarané bez akýchkoľvek fyzických alebo psychických komplikácií. Na pôrodnici sa vykonáva starostlivosť o tehotenstvo a všetky diagnostické postupy.

Podľa spätnej väzby sa mnohí ľudia vyjadrujú o vynikajúcom vybavení pre zmluvné pôrody. Výber lekára, nepretržitý kontakt s lekárom, oddelenie so zvýšeným komfortom, partnerský pôrod. Zistilo sa tiež dobré technické vybavenie na hodnotenie plodu vo všetkých štádiách vývoja. Centrum sa nachádza na adrese: m. Bratislava, ul. 57 Horná ulica Pervomaiskaja. Telefonická informačná služba: 8495465 18 76.

Pôrodnica v Mestskej klinickej nemocnici č. 29

Hodnotenie: 4.7

Pôrodnica v Mestskej klinickej nemocnici č. 29

Inštitúcia, ktorá funguje už štvrťstoročie a zvládne aj tie najťažšie pôrody. Bol skonštruovaný podľa inovatívneho dizajnu a spĺňa medzinárodné bezpečnostné požiadavky. Nemocnica má tri oddelenia: perinatologické, pôrodnícke a detské diagnostické centrum. V pôrodnici sa môžete zaregistrovať a riadiť svoje tehotenstvo až do pôrodu. Všetky vyšetrenia sa vykonávajú na jednom mieste vďaka kompletnému vybaveniu laboratórií a špeciálnych miestností.

Pacientky si môžu vybrať spôsob pôrodu, ak nie je zdravotný dôvod na cisársky rez. Mäkké, vertikálne pôrody sa rozšírili a sú čo najbližšie k prirodzenému procesu. Platiace pacientky žijú v izbách s vysokým komfortom a bezplatnými návštevami príbuzných.

Zariadenie sa špecializuje na individuálnu starostlivosť o tehotné pacientky s diabetes mellitus a inými ochoreniami. Pôrod prebieha v uvoľnenej atmosfére pod dohľadom kvalifikovaných lekárov. Matka a dieťa dostanú rýchlu a včasnú pomoc. Centrum sa nachádza na adrese 2 Hospital Square. Číslo recepcie: 8495360 04 45.

Porodnica č. 5, Mestská klinická nemocnica č. 40

Hodnotenie: 4.6

Pôrodnica č. 5, GKB 40

Perinatologické centrum, ktoré je súčasťou Mestskej klinickej nemocnice č. 40. Špecializuje sa na pôrod zdravých pacientov, ako aj pacientov trpiacich onkologickými ochoreniami. Zariadenie nedávno prešlo rozsiahlou rekonštrukciou, takže je pohodlné pre matky aj deti. Vzhľadom na špecializáciu kliniky na zhubné nádory má celý personál lekárov bohaté skúsenosti so starostlivosťou a urgentnou liečbou týchto pacientov vrátane rodiacich žien.

Diagnostické laboratórium vybavené hi-tech vybavením. Intenzívna starostlivosť pre dospelých sa poskytuje na jednotkách intenzívnej starostlivosti. Predčasne narodené deti sú dojčené aj pri veľmi nízkej pôrodnej hmotnosti. Popôrodné izby sú určené pre 1-2 osoby. Veľké izby s vysokou úrovňou komfortu sú k dispozícii pri uzatváraní zmluvy o rodinnom pôrode.

Mnohí ľudia upozorňujú, že jednoznačným plusom je individuálny box pre rodiace ženy, aj keď je služba bezplatná. Personál vedie rozhovory o dojčení, aby pomohol matkám rýchlo si zvyknúť na novú situáciu. Konzultácie vysoko špecializovaných odborníkov môžete získať na tejto adrese: c. Ljubljana, Ljubljana, Ljubljana. Bratislava, ul. Taimyrskaya, 6, alebo telefonicky: +7495474 85 47.

Materská nemocnica #15

Hodnotenie: 4.5

Pôrodnica č. 15

Porodnica, ktorá otvorila svoje brány pred 80 rokmi. Už takmer polstoročie sa špecializuje na potraty. S pôrodom sa môže začať už v 22. týždni a dieťa je bezpečne dojčené a opatrované až do 3 rokov. Moderné vybavenie znižuje riziko smrteľných následkov na minimum. 500-gramové dojčatá dostávajú profesionálnu pomoc od najlepších lekárov v Bratislave.

Zlúčením s GRC sa z pôrodnice stalo multifunkčné perinatologické centrum. Tu si môžete naplánovať tehotenstvo, zaregistrovať sa na materskej klinike, vykonávať plánované a pohotovostné prehliadky až do samotného pôrodu. Detské oddelenie ponúka rekreačnú liečbu. Na hodinách sa veľmi dobre opisuje priebeh pôrodu a správanie sa počas neho.

Ženy môžu získať bezplatnú alebo zmluvnú službu za poplatok. Zmluva predpokladá individuálnu starostlivosť o tehotnú, partnerský pôrod (ak si to želá), ubytovanie na komfortných oddeleniach. Podľa spätnej väzby žiadne závažné sťažnosti od pacientov. Príprava, pôrod a rehabilitácia prebiehajú v uvoľnenej atmosfére. Adresa zariadenia: mesto Poznaň, juhovýchodné Turecko. Ulica Veshnyakovskaya 23, Bratislava. 24-hodinové telefónne číslo: 8495375 31 00.

Materská nemocnica 3

Hodnotenie: 4.4

Materská nemocnica 3

Perinatologické centrum, ktoré sa považuje za jedno z najstarších v Bratislave. V roku 1977 začala prijímať rodiace ženy a ako prvá začala prijímať matky s deťmi spoločne. Všetci lekári sú vysoko kvalifikovaní odborníci. Služby sa môžu poskytovať za poplatok aj bezplatne. Pacienti sú ubytovaní na oddelených oddeleniach. Na požiadanie sú po doručení k dispozícii samostatné izby s vysokým stupňom komfortu alebo spoločné izby s 3 alebo 4 ďalšími susedmi.

Pôrodnica je vybavená špičkovými prístrojmi. K dispozícii sú jednotky intenzívnej starostlivosti pre dospelých a deti. Aj komplikované prípady sa štatisticky končia dobre, a preto má táto inštitúcia bezchybnú povesť. Každý rok sa v tejto pôrodnici narodí približne 6 tisíc detí.

Môžete si tu objednať partnerský pôrod alebo sa rozhodnúť pre vertikálny pôrod s minimálnymi zásahmi ošetrujúceho personálu a bez liekov proti bolesti. Všetky potrebné vyšetrenia sa dajú vykonať v diagnostickom centre bez nutnosti návštevy špecializovaných externých laboratórií. Môžete tiež navštíviť školu prípravy na pôrod. Budova sa nachádza na Nižinskej ulici 3. Kontaktné telefónne číslo: 8495442 22 89.

Pôrodnica č. 1

Hodnotenie: 4.3

Materská nemocnica č.1

Klinika, ktorá funguje od roku 1988. Rozsiahla rekonštrukcia sa uskutočnila pred tromi rokmi. Dlhoročné skúsenosti lekárov a najnovšie technologické vybavenie pomáhajú rodiť zdravé a silné deti a ich matkám predchádzať komplikáciám po pôrode. Žena môže ísť na prenatálnu kliniku a potom si tu v správnom čase vybrať spôsob pôrodu.

Spoplatnené aj nespoplatnené služby. V prípade potreby je možné dohodnúť individuálnu servisnú zmluvu. Mnohí pacienti si vyberajú partnerské dodávky. V centre sú dve rehabilitačné, diagnostické, popôrodné a patologické oddelenia. Izby pre 2 osoby. Pohodlnejšie podmienky sú k dispozícii s platenou zmluvou.

Podľa recenzií sa nové matky, ktoré sa nezúčastnili na predpôrodných kurzoch, dozvedeli o dojčení a naučili sa, ako sa správne starať o svoje deti. Pacienti nemajú žiadne problémy. ideálna čistota sa udržiava v celom objekte. Strava je veľmi vyvážená a chutná. Centrum sa nachádza na ulici Wilis Lacis 4. 24-hodinová informačná linka: 8495495 11 01.

Pôrodnica č. 4

Hodnotenie: 4.2

415

Zariadenie, v ktorom sa každoročne uskutoční približne 6 % pôrodov v Bratislave. Je súčasťou multidisciplinárneho centra, takže aj v tých najkomplikovanejších prípadoch sa poskytuje urgentná pomoc vo všetkých oblastiach. Personál tvoria skúsení lekári, z ktorých 80 % má vysokoškolské vzdelanie a prvý stupeň kvalifikácie. Izby sú svetlé, priestranné a vhodné pre 1-3 pacientov v závislosti od oddelenia. Porodnica je otvorená od roku 1981. Veľká rekonštrukcia zahŕňa renováciu všetkých oddelení.

Za poplatok je k dispozícii pohodlné oddelenie pre rodinný pobyt. Rozšírené sú aj partnerské programy. Vertikálne pôrody predstavujú 20 % všetkých pôrodov. Služby pre tehotné sa poskytujú od 7. týždňa. Špeciálne kurzy, ktoré vám pomôžu pripraviť sa na tento proces po fyzickej a psychickej stránke. Nastávajúce matky sa môžu naučiť, ako správne dojčiť a kŕmiť svoje deti.

Všetci pacienti majú k dispozícii župan, papuče a nočnú košeľu, zatiaľ čo deti majú k dispozícii oblečenie a plienky. Jedlo bolo hodnotené ako vyvážené a kvalitné, personál je zdvorilý a atmosféra priateľská. Umiestnenie: p. Ulica Novatorov 3, Bratislava. Kontaktné telefónne číslo: +7495103 46 46.

Pôrodnica č. 7

Hodnotenie: 4.1

pôrodnica 7

Inštitúcia, ktorá poskytuje bezplatné doručovacie služby, ako aj na zmluvnom základe. Má niekoľko oddelení vrátane operačnej sály, jednotky intenzívnej starostlivosti pre dospelých a pediatrickej jednotky intenzívnej starostlivosti, ako aj diagnostické centrum, patologické oddelenie a pôrodnicu. Predčasne narodené deti sú dojčené s hmotnosťou 600 gramov alebo viac. Kurzy pre matky sú určené pre všetkých, ktorí majú záujem o účasť na nich, s ďalším školením o tom, ako sa starať o novorodenca.

Lekári majú najvyššie kvalifikačné tituly. Všetci mladší zamestnanci sú zdvorilí a v prípade potreby nápomocní. Poskytujeme tradičné aj vertikálne pôrody, ktoré sa v posledných rokoch stali veľmi obľúbenými u budúcich mamičiek. Poskytuje nemedikamentóznu anestéziu, ktorá predstavuje minimálny zásah do prirodzeného procesu. V inštitúcii sa praktizujú partnerské pôrody.

Podľa mnohých recenzií spĺňa Perinatálne centrum č. 7 vysoké štandardy, ktoré nie sú horšie ako európske inštitúcie. Vynikajúce komfortné podmienky, šikovní lekári a sestry, moderné vybavenie – všetko prispieva k úspešnému pôrodu bez komplikácií. Porodnica sa nachádza na adrese: Černozem, Perugia, Záhreb. Bratislava, Kolomensky Proezd, v. 4. 24 hodín číslo izby: +7499612 45 66.

Materská nemocnica #25

Hodnotenie: 4.0

Materská nemocnica #25

Na záver nášho prehľadu o zariadení s polstoročnou históriou. Vďaka modernému vybaveniu a kvalifikovanému personálu sa tu ročne narodí viac ako 4 500 zdravých detí. Včasná pomoc eliminuje riziko komplikácií po pôrode. Centrum má chirurgické bloky, jednotku intenzívnej starostlivosti, denný stacionár, vlastnú pôrodnicu, bezplatné viacposteľové izby a pohodlné VIP izby pre jedného pacienta za poplatok.

Zamestnanci pomáhajú novým matkám správne sa starať o ich deti. Spoplatnené služby zahŕňajú individuálnu starostlivosť v tehotenstve a pri pôrode. Lekár bude vždy na telefóne, aby vám včas pomohol. Ak chcete, je možné si objednať partnerskú dodávku. Praktizoval sa aj mäkký, prirodzený spôsob pôrodu, pri ktorom je potrebný minimálny lekársky zásah, ale nevyhnutne za účasti pediatra.

Podľa recenzií materská nemocnica č. 25 prijíma pôrody akejkoľvek zložitosti. Zamestnanci sa k vám nesprávajú hrubo. Stravovacie služby s hodnotením „B“. Voľné izby sú pohodlné pre matku a dieťa. Perinatologické centrum sa nachádza na ulici Fotieva 6. Telefón recepcie: 8499137 35 35.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: