6 týždenných dodávok potravín v Krasnodare

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a nie je určený ako návod na nákup. Pred nákupom by ste mali požiadať o odborné poradenstvo.

Týždenné donáškové služby umožňujú obyvateľom Krasnodaru nestrácať čas nákupom potravín a čakaním v radoch pri pokladni. Existujú jedlá, ktoré vyhovujú každej chuti klienta, navyše takéto jedlo pomáha schudnúť, udržať si postavu v kondícii. Objednajte si ho online alebo telefonicky a nechajte si ho doručiť priamo k vašim dverám, do bytu alebo kancelárie. Odborníci online magazínu hodnotili kvalitu služieb existujúcich servisov a podľa spätnej väzby používateľov zostavili rebríček, do ktorého zaradili 6 najlepších spoločností.

Hodnotenie najlepších týždenných dodávok jedla v Krasnodare

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších týždenných dodávok jedla v Krasnodare1Úroveň kuchyne5.0
2Growfood4.9
3Jedzte fit4.8
4Smart-Food4.7
5Je čas jesť4.6
6Eda234.5

Úroveň kuchyne

Hodnotenie: 5.0

Úroveň kuchyne

Spoločnosť ponúka obyvateľom Krasnodaru zdravé jedlá na každý deň. Jedlá sa pripravujú podľa receptov, ktoré kontrolujú odborníci na výživu. Vďaka vysokej kvalite nakupovaných produktov, moderným technológiám spracovania a skladovania majú všetky potraviny skvelú chuť. Na výber je 7 programov určených pre profesionálnych športovcov a ľudí, ktorí chcú schudnúť alebo si udržať postavu.

Medzi výhody patrí moderné zariadenie na prípravu potravín so systémom, ktorý monitoruje všetky procesy. Priestory filtrujú vzduch, čistia vodu. Personál pozná teplotu každej položky v porcii, čo zaručuje, že teplé jedlo bude zákazníkovi doručené vo zvolenom čase. Katalóg obsahuje viac ako 250 titulov jedál. 1 zo 4 dostupných programov na chudnutie. Detoxikačná diéta vám umožní schudnúť až 2 kg za 2 dni. Kalorický obsah ostatných programov sa pohybuje od 750 do 1500 kcal/deň, čo zaručuje zníženie hmotnosti o 5 až 30 kg. Strava obsahuje 4, 5 a 6 jedál.

Ak chcete zlepšiť svoj metabolizmus a udržať si hmotnosť, dobrou voľbou je diéta Balance 2000 kcal/deň. Kalorický obsah diét určených na naberanie svalovej hmoty je 2500 a 3500 kcal/deň a zahŕňa 7 jedál. Objednávka na 6 dní. Náklady na predložené stravovacie plány sa pohybujú od 900 do 1150 Euro. Pozrite si ceny na webovej stránke v časti „Cena“. Bezplatné doručenie v rámci mesta a predmestí (do 50 km). Vykonáva sa vo vybranom dvojhodinovom intervale od 6 do 12 h. – Pondelok, streda, piatok. Zákazníci môžu platiť v hotovosti alebo prostredníctvom webovej stránky kartou.

Growfood

Hodnotenie: 4.9

Growfood

Služba ponúka rozvoz zdravých jedál pre každodenných obyvateľov Krasnodaru. Domovská stránka webovej lokality ponúka 9 možností menu vrátane detoxikácie. Pre tých, ktorí chcú schudnúť, bola vyvinutá línia Fit, ktorá pozostáva zo 4 dávok. Špeciálny diétny program, ktorý pomáha mužom pohodlne schudnúť. Denný príjem kalórií sa pohybuje od 1500 do 1650 kcal. Ženy si môžu vybrať rýchle, aktívne alebo pohodlné možnosti chudnutia a líšia sa počtom jedál a kalorických porcií.

Línia Daily ponúka kompletné 4-chodové jedlo,
Balené raňajky. Prídel Balance je určený pre športovcov. Obsahuje jedlá s optimálnym pomerom bielkovín, tukov a sacharidov, ktoré vám pomôžu udržať sa vo forme počas intenzívneho tréningu. Na získanie svalovej hmoty sa odporúča zvoliť Power. Živé fotografie porcií s kalóriami a TLC sú v katalógu povinné. Objednávka prostredníctvom osobného kabinetu alebo telefonicky. Bezplatné doručenie v dopoludňajších hodinách (7:00-12:00).) alebo večer (20-13 hod.) čas. Presný čas dodania vám poskytne váš operátor.

Cena hotových jedál na týždeň sa pohybuje od 3 500 do 7 000 EUR. Euro. Zákazníci považujú za výhodu možnosť nahradiť porcie v strave, každodennú rozmanitosť a dobrú chuť potravín. Aby sa zabezpečilo, že akékoľvek zmeny v menu nepoškodia telo, odborníci na výživu vždy vypočítajú možné množstvo konzumácie nových jedál. Všetka spätná väzba používateľov sa zobrazuje vo forme príspevkov na Instagrame, čím sa zabezpečí ich realistickosť. Všetci majú k dispozícii bonusy v podobe bezplatného online školenia a podporujú sa časté zľavy.

Jedzte fit

Hodnotenie: 4.8

Jedzte fit

Ponuka hotových zdravých jedál zahŕňa 150 rôznych jedál mesačne. Pripravujú sa len z čerstvých surovín, mrazenie je prísne zakázané. Stravovacie plány zostavené odborníkom na výživu. Na výber je 6 plánov. Nízkokalorická rada „expresné chudnutie“ vám umožní dosiahnuť výsledky v čo najkratšom čase. Pozostáva z 5 jedál s celkovým príjmom najviac 1000 kcal.

„Rovnováha“, ktorá pomáha klientom udržať si postavu. Denný príjem kalórií 1400 kcal. Variant Balance+ sa od predchádzajúceho variantu líši zvýšeným množstvom bielkovín, a preto je vhodný pre aktívnych športovcov. Príjem kalórií sa zvýšil na 1700 kcal. Shape je ďalším sortimentom, ktorý pomáha udržiavať chudnutie alebo priberanie dievčat a športovkýň. Energetická hodnota stravy – 2000 kcal. Kvalitný prírastok hmotnosti bez tuku navyše a rýchlych sacharidov zaručuje receptúra „Massa“ s denným obsahom 2500 kcal.

Cena uvedených diét sa pohybuje od 5700 do 7400 Euro., Môžete si však objednať lacnejšiu verziu 3-kalorického plnohodnotného jedla s 1200 kcal. Doručenie v Krasnodare je bezplatné, cena za doručenie mimo mesta je 150 Euro. Používatelia môžu na webovej stránke použiť online kalkulačku kalórií, ktorá používa vzorec zohľadňujúci pohlavie, hmotnosť, výšku, vek, úroveň aktivity, cieľ. Výsledok vám umožní vybrať si správny plán stravovania. Spotrebitelia si všímajú rozmanitosť diét, nepretržitý proces podávania žiadostí, kombináciu vysokej kvality výrobkov a rozumnej ceny, bezplatné odborné poradenstvo a množstvo skvelých propagačných ponúk.

Smart-Food

Hodnotenie: 4.7

Smart-Food

Táto služba donášky jedla ponúka klientom 12 jedinečných programov. Kľúčovým znakom spoločnosti je rozdelenie dávok na mužské a ženské. Express figure menu, proteínová diéta, „

 • Jedlá sú určené na efektívne chudnutie. Na rýchle chudnutie odporúčame možnosť „plážová sezóna“. Jedinečné rady zahŕňajú Lent, Mama & Baby, Vegetarian, Smart-Bodybuild (výživový program od Dmitrija Jašankina na budovanie ideálneho tela v posilňovni).

  Odborníci na výživu pri zostavovaní individuálneho programu zohľadňujú krvnú skupinu, telesný typ a ďalšie špecifické podmienky. Strava sa pripravuje na základe zoznamu potravín dohodnutého s lekárom. Služba sa nedotýka ani kancelárskych pracovníkov. Pre nich je pripravený rad kompletných zdravých obedov (v katalógu je viac ako 300 jedál) „Smart Lunch“. Všetky jedlá sú dokonale vyvážené z hľadiska kalórií a živín a obsahujú 6 jedál. V priebehu mesiaca sa žiadne jedlá neopakujú.

  Objednávky sa vykonávajú telefonicky alebo online. Doručenie sa uskutočňuje denne až k dverám klienta v čase, ktorý mu vyhovuje. Bezplatná konzultácia s odborníkom na výživu je k dispozícii na webovej stránke. Výživoví špecialisti a fitnes tréneri monitorujú výsledky. Hotové jedlá sú úplne bez farbív, ochucovadiel a konzervačných látok. Zákazníci uvádzajú rýchle dodanie, širokú ponuku týždenných programov, vysokú kvalitu a dobrú chuť pripravovaných jedál. Jedinou nevýhodou je minimálny počet propagačných ponúk.

  Čas na jedlo

  Hodnotenie: 4.6

  Čas na jedlo.jpg

  Smart Lunch, bezplatná služba donášky zdravých a výživných jedál, ponúka jedálny lístok prispôsobený individuálnemu pohlaviu, hmotnosti, výške, veku, úrovni aktivity a cieľom zákazníka (udržať sa v dobrej kondícii, schudnúť alebo pribrať). Sortiment zahŕňa 5 verzií diét s rôznym kalorickým príjmom a počtom jedál. Cena týždenného menu sa pohybuje od 1400 do 1900 Euro./deň. Používatelia si môžu objednať 2-dňovú skúšobnú objednávku, ak si to želajú. Program šitý na mieru. Dietológovia ponúkajú bezplatnú online konzultáciu, ktorá vám pomôže naplánovať stravu vášho domáceho maznáčika.

  Spoločnosť využíva jemné technológie prípravy pokrmov – suché grilovanie bez priameho kontaktu s grilovacím povrchom, pečenie, sous-vide. Menu sa aktualizuje každý týždeň, neopakuje sa. Recepty neobsahujú zložky, ako sú mliečne výrobky, biela múka, konzervačné látky, zvýrazňovače chuti. Všetci kuriéri sú vybavení chladiacimi taškami, ktoré umožňujú udržiavať teplotu od 2 do 4 s prepravou jedál z kuchyne do domu zákazníka.

  Medzi plusy patrí 100 % záruka vrátenia peňazí za vopred zaplatené dni, ak sa zákazníkovi počas prvého týždňa stravovania niečo nepáči, vysokokvalifikovaný personál, časté špeciálne ponuky. Dodávky sa uskutočňujú v dvojhodinových intervaloch každý deň od 6.00 do 12.00 hod. Prijímame platby v hotovosti, online kartou alebo prostredníctvom terminálu či ApplePay. Všetky dávky sa dodávajú v hermeticky uzavretých obaloch, ktoré umožňujú zachovať čerstvosť hotového jedla a jeho nutričné vlastnosti do 48 hodín., ak je teplota skladovania v chladničke od 3 do 5 . Ak si objednáte na 21 dní, prvý týždeň je zadarmo.

  Eda23

  Hodnotenie: 4.5

  Eda23

  Spoločnosť ponúka dodávku chutných, domácich a lacných potravín. Zákazníci si môžu vybrať jedno-, dvoj- alebo veľké rodinné jedlo. K dispozícii sú aj pracovné obedy, slávnostné menu a menu a la carte. Doručenie je zadarmo v Krasnodar na druhý deň objednávky od 12 do 17 h., presný čas sa dohodne s manažérom telefonicky, minimálna suma je 2500 Euro. Platba je prijímaná na dobierku alebo online kartou Sberbank. Pre právnické osoby je možná bezhotovostná platba.

  Jedlá sú balené v praktických obedových boxoch. Spotrebiče. Párátka a obrúsky sú zahrnuté v cene objednávky. Všetky produkty používané na varenie sa vyznačujú dokonalou čerstvosťou, vysokou kvalitou a sú certifikované. Cena súpravy hotových jedál na týždeň pre rodinu je 7700 Euro., obsahuje 14 jedál s hmotnosťou 16-17 kg. Objednávka pre jednu osobu obsahuje 9 jedál za 2990 Euro.

  Na stránke si môžete prečítať spätnú väzbu od zákazníkov, ktorí si všimli jednoduchosť objednávania, rozmanitosť sortimentu, skvelé ponuky, možnosť bezplatného doručenia. Pre objednávky do 2500 RUR. Náklady na doručenie potravín v rámci mesta sú 250 Euro. Expresné doručenie v rozmedzí 40-90 min.

  Viac ako 95 % zákazníkov odporúča využiť služby uvedených týždenných donáškových služieb v Krasnodare. Každý z nich má svoje vlastné výhody. Spoločnosť Smart-Food je oceňovaná za rozmanitosť stravovacích programov, Level Kitchen za efektívne výsledky svojich diétnych menu, Time to Eat vyniká nízkymi cenami. Hlavnou výhodou všetkých služieb je bezplatné doručenie v rámci mesta.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: