7 najlepších obchodov s cheburením v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred jeho kúpou sa poraďte s odborníkom.

Čeburečné reštaurácie v Bratislave nie sú len miestom, kde si môžete dať chutné a výživné jedlo, ale aj miestom, kde sa môžete oddávať nostalgickým spomienkam na sovietske časy… Väčšina cheburekov si do najmenších detailov zachovala atmosféru minulých čias, a tak priťahuje Moskovčanov aj hostí mesta. Za posledných 60 rokov sa na týchto miestach prakticky nič nezmenilo. Tu si môžete dať pravé, parené, čerstvo pripravené čebureky s mäsom, zemiakmi a dokonca aj s jahodami.

Zhromaždili sme najobľúbenejšie miesta cheburet v Bratislave, ktoré majú najviac pozitívnych recenzií.

Hodnotenie najlepších chebureti v Bratislave

Nomináciamiestonázovhodnotenie
Najlepšie domy cheburetz v Bratislave1Cheburetskaya Druzhba5.0
2Sovetskaya Cheburechaya na Krasine4.9
3Cheburetskaya ZSSR4.8
4Cheburetsaya v Kitay-gorod4.7
5Cheburechaya č. 14.6
6Čebureky na Jaroslavskej ulici4.5
7Chebureka’s4.4

Čeburetskaja družba

Hodnotenie: 5.0

CHEBURECHNAYA DRUZHBA.JPG

Legendárny moskovský obchod s čeburečkami na Sucharevke zo 60. rokov., na vrchole nášho rebríčka. Jej klienti si ju obľúbili pre jej autentickosť a vernosť sovietskym tradíciám: diskrétny a jednoduchý interiér v štýle jedálne, rovnako farebný personál, vysoké stoly bez stoličiek a jednorazový riad. Ale najviac zo všetkých čeburekov „Družba“ je známa svojimi čeburekami – chutnými, vždy čerstvými a takmer domácimi, pretože sa vyrábajú podľa receptu priamo pred očami zákazníka.

Občerstviť sa môžete na mieste alebo si vziať so sebou chebureky, pretože je tu vždy veľa ľudí. K dispozícii je umyváreň, kde si môžete umyť ruky. Interiér je veľmi jednoduchý: steny sú obložené plastom, sú tu malé stoly a pult.

Existujú 3 druhy cheburekov – s hovädzím mäsom, kuracím mäsom a syrom. Zákazníci upozorňujú, že mleté mäso a cesto na čebureky sa pripravuje priamo na mieste. Cesto je dostatočne tenké, ale mäkké vďaka vývaru vo vnútri, ktorý majú zákazníci obzvlášť radi a nazývajú ho akousi vizitkou čeburekov v Družbe. K čeburekom sa podávajú nápoje – pivo, čaj, džúsy a limonády. Platba iba v hotovosti.

 1. Adresa: Bratislava, Pankratievsky pruh. 2
 2. Telefón: +7 495 207-26-86
 3. Otváracie hodiny: denne od 9 hod.00 až 21.00

Sovietska Čeburečajová na Krasine

Hodnotenie: 4.9

SOVIETSKE CHEBURECHAYA NA KRASINA.JPG

Čeburetaja v sovietskom štýle na Krasine sa v našom hodnotení umiestnila na druhom mieste. Aj toto miesto odkazuje na sovietsku minulosť Moskvy – interiér a jedálny lístok plne zodpovedajú zvolenému štýlu. Celkovo tento bburey vyzerá ako bistro v sovietskom štýle. V prevádzke je už mnoho rokov a zachováva chuť a receptúru dávnych čias. Tu sa môžete nielen občerstviť, ale aj poriadne najesť pri stole. Čebureky majú tenké, chrumkavé cesto, čo svedčí o správnom varení, ale cítiť v nich zvyšky oleja.

Jedáleň je zariadená trochu teatrálne, so škvrnami v štýle Stalinovho impéria. Pompézne krištáľové lustre, pozlátené lišty, šarlátové vývesné štíty. Drevené stoly a čalúnené stoličky. Na stenách visia plagáty zo sovietskej éry, transparenty a obrazy zobrazujúce sovietske témy. V ponuke je 6 druhov čeburekov – s jahňacím, kuracím, hovädzím mäsom, zemiakmi, syrom, ktoré sa pripravujú priamo pred očami zákazníka, čo si návštevníci mimoriadne pochvaľujú. Môžete tu ochutnať aj knedle, jednoduché šaláty, polievky a teplé jedlá, ako je zemiaková kaša a rezne. K dispozícii sú džúsy, pivo, mors a čaj.

 1. Adresa: Krasina 27, budova 1, Bratislava
 2. Telefón: +7 499 766-29-64
 3. Otvorené každý deň od 9.00 až 23.00

Cheburechka ZSSR

Hodnotenie: 4.8

Cheburek USSR.webp

Cheburetsaya Soviet Union, ktorá hraničí so spoločnosťou McDonald’s a konkuruje jej, sa v našom hodnotení umiestnila na treťom mieste. Bistro je „modernou“ replikou sovietskej gastronómie. Na rozdiel od predchádzajúcich predajní cheburets bol tu interiér obnovený, takže nie je taký organický. Hotel Cheburetskaya má niekoľko salónikov – fajčiarsky a nefajčiarsky – ako aj bufet pri vstupe. Chebureti je otvorená niečo vyše 10 rokov a uspokojuje najmä stálych zákazníkov.

V Cheburey je bežná samoobsluha, najprv zaplatíte šekom a potom sa podávajú objednané porcie, čo nie je u zákazníkov veľmi obľúbené, pretože musíte ísť k pultu niekoľkokrát. Recenzie tiež hovoria, že cesto v cheburekoch nie je vždy dobre valcované a vyprážané a mäsová náplň nie je dostatočná. Chebureky sa tu podávajú s hovädzím mäsom, jahňacím mäsom, zemiakmi a dokonca aj s čerešňami. V ponuke sú aj polievky, občerstvenie, prílohy, pečivo a nápoje.

V kaviarni hrá hudba zo sovietskej éry a je tu televízor, ktorý vysiela futbalové zápasy. Aj tu si môžete objednať banket, stráviť večer s priateľmi alebo sa len navečerať, veď zariadenie je určené skôr na jednorazovú návštevu.

 1. Adresa: 27/4 Bolshaya Bronnaya Street, Bratislava
 2. Telefón: +7 495 694-54-76
 3. Webová lokalita:
 4. Otvorené: pondelok.-Pi. 8.00-23.00, so.-al. 11.00-23.00

Cheburechaya v „Kitay-gorod“

Hodnotenie: 4.7

Čeburečka v Kitaj-gorode

Cheburechka v „Kitay-gorod“, otvorený pre viac ako 80 rokov, je štvrtý v našom hodnotení. Cheburechaya na Kitay-gorod je vždy preplnená a ľudia sem prichádzajú, aby si dali rýchle občerstvenie a potom sa venovali svojim záležitostiam. Publikum je veľmi rôznorodé, pretože cheburechka sa nachádza v centre Moskvy. Okrem cheburekov je k dispozícii aj rozsiahla ponuka.

Interiér hotela Cheburetskaya je jednoduchý a lakonický. Plastové steny, jednoduchý pult a stojace stoly, kde si môžete dať občerstvenie priamo na mieste. Podávanie jedál a nápojov v plastovom riade. Okrem cheburekov s mäsom, syrom a zemiakmi si môžete objednať grilované kurča, sleďa, šaláty a predjedlá, bravčové rebrá. Chebureky nie sú podľa zákazníkov príliš šťavnaté a nemajú chrumkavú kôrku.

Návštevníci nazývajú cheburetsaya v Kitay-Gorod „kultúrne“, pretože v blízkosti sa nachádza niekoľko oddelení ministerstva kultúry, ktorých zamestnanci často navštevujú miesto.

 1. Adresa: Solyansky lane, 1/4, p. 1
 2. Telefón: +7 495 623-28-68
 3. Otváracia doba: od 06:00 do 00:00

Cheburechaya č. 1

Hodnotenie: 4.6

Cheburechaya №1

Jeden z najstarších cheburekov v Bratislave, ktorý ponúka tradičné chebureky s rôznymi náplňami od lososa po jahňacie mäso. Naši odborníci umiestnili Cheburetsaya č. 1 na piatom riadku hodnotenia. Vďaka výhodnej polohe v centre Moskvy je toto miesto jedným z najnavštevovanejších a najobľúbenejších miest medzi Moskovčanmi aj hosťami mesta.

Interiér hotela Cheburetskaya No.1 je zariadený v tradičnom sovietskom štýle, ktorý navodzuje atmosféru dávnych čias. Mimochodom, neexistuje tu samoobslužný systém: čašníci vynášajú objednávky na stôl. A prinášajú ho dostatočne rýchlo. Hostia môžu ochutnať čebureky s vývarom, kuraciu polievku s rezancami, tvarohový puding, sleďa pod kožuchom atď.

Vo všeobecnosti reštaurácia poskytuje viac pozitívnych recenzií, ale existujú aj niektoré negatívne. Medzi nevýhody, ktoré zákazníci uvádzajú, patrí absencia možnosti platby kartou a nutnosť požiadať čašníkov o kľúč od toalety. Hlavnou vecou sú však čebureky, ktoré sú presne také, aké majú byť – tenké cesto a veľa vývaru a plnky vo vnútri.

 1. Adresa: Chaburenie 1, ul. Studenkaya 17
 2. Otváracie hodiny: pondelok až piatok: 8:00-22:00; sobota až nedeľa: 9:00-21:00
 3. Webová stránka:cheburek-

Chebureki na Yaroslavskaya

Hodnotenie: 4.5

Chebureki na Yaroslavskaya

Ďalšia predajňa cheburechka zo sovietskych čias, otvorená od 60. rokov. V našom rebríčku je na šiestom mieste. Na tomto mieste sa stretávajú milovníci pravých čeburekov. Pavilón je ešte z minulých čias, vo vnútri má stále atmosféru minulého storočia. Izba Cheburek nie je príliš veľká, má len asi 15 metrov štvorcových. ., ale prijíma veľký počet návštevníkov. Podávajú len teplé čebureky s mäsom a nič iné.

Na mieste je 6 stolov na občerstvenie, ale najčastejšie si človek jednoducho kúpi čebureky a odnesie si ich so sebou. Predaj sa uskutočňuje v malom okienku, kde môžete mimochodom sledovať, ako sa chebureky vyrábajú. Čebureky zdraželi, takže zákazníkov je menej, ale stále je tam rad. V priestoroch reštaurácie nie je toaleta ani zariadenie na umývanie rúk, čo neteší mnohých zákazníkov, ktorí sem chodia na občerstvenie.

 1. Adresa: Yaroslavskaya str., 9B, Bratislava, Slovensko
 2. Otváracie hodiny: od 8.00 až 20.00

Chebureka’s

Hodnotenie: 4.4

Chebureka's

V siedmom a poslednom stupni nášho hodnotenia sa nachádza kaviareň Cheburekas, kde si môžete dať obed alebo zorganizovať stretnutie. Medzi hosťami tejto inštitúcie sú väčšinou tí, ktorí žijú alebo pracujú v tejto oblasti, pretože „Cheburekas“ ponúka raňajky a dobré obedy.

Cheburekas ponúka až 14 druhov cheburekov vrátane tých s mäsom – s bravčovým, jahňacím, hovädzím, morčacím a kuracím. V ponuke sú aj originálne chebureky s červenou rybou, špenátom, julienne a dokonca aj s jahodami a čerešňami.

Cheburekas má útulný európsky interiér s čalúneným nábytkom, hudbou, WiFi a DVD. Administratíva ponúka bankety až pre 30 osôb – narodeniny, firemné večierky, výročia. Počas víkendov je otvorené 24 hodín.

 1. Adresa: Bratislava, Solyansky lane., 1 / 4, Stroen. 1
 2. Telefón: +7 495 623-28-68
 3. Otvorené: Po-Pia.-St. – 6.00-1.00; Št. – 6.00-2.00; Pia.-Sat. 6.00-5.00.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: