9 najlepších zubných kliník vo Volgograde

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Každý už od detstva vie, že je veľmi dôležité starať sa o ústnu dutinu, pretože zdravé zuby sú nielen krásnym úsmevom, ale aj starostlivosťou o telo. Odporúča sa navštíviť zubára raz za šesť mesiacov. Na to si musíte vybrať správnu kliniku a zubára, ktorý bude viesť klinickú anamnézu a sledovať zmeny.

Vo Volgograde, rovnako ako v každom inom veľkom meste, nie je nedostatok zubných kliník. Na trhu je veľa kliník, ktoré ponúkajú širokú škálu zákrokov od jednoduchého ošetrenia zubného kazu až po pokročilú protetiku.

Redakcia Expertology preskúmala všetky ponuky a vybrala 9 najlepších zubných kliník vo Volgograde, kde je najvyššia úroveň služieb, profesionálni vysokokvalifikovaní zubní lekári, osvedčené a inovatívne metódy liečby v rôznych oblastiach, moderné vybavenie.

Hodnotenie najlepších zubných kliník vo Volgograde

NomináciamiestoDENTOMATOLOGICKÁ KLINIKAhodnotenie
Hodnotenie najlepších zubných ordinácií vo Volgograde1„Bolinet“5.0
2„Azure“4.9
3„Olga“4.8
4„Perla4.7
5„MedDent+4.6
6„Medas“4.5
7„Julia“4.4
8„Denttoria4.3
9„Zdravie“4.2

„Bolinet“

Hodnotenie: 5.0

BOLINET

Klinika bola založená v roku 2011 a v priebehu rokov sa etablovala ako spoľahlivé liečebné zariadenie. pozorní a skúsení lekári tu pracujú s osvedčenými metódami. Zdravotné stredisko má moderné vybavenie od európskych výrobcov a ponúka kompletnú škálu stomatologických služieb. Osobitná pozornosť sa venuje bezpečnosti pacientov. Všetky kroky ošetrenia sa vykonávajú pod prísnou kontrolou infekcie, používa sa sterilizácia a jednorazové materiály, ako sú pištole vzduch-voda a trysky na vyhadzovanie slín.

Aby sa zákazníci zbavili nepríjemných pocitov spôsobených strachom, klinika vytvorila všetky podmienky: môžete čakať, kým na vás príde rad, v útulnej hale s pohodlnými kreslami a v terapeutickej miestnosti sú špeciálne intraorálne kamery, pomocou ktorých lekár ukazuje pacientovi stav jeho zubov pred a po, aby mohol posúdiť.

Ošetrenie zubného kazu, pulpitídy, parodontitídy, cýst, gingivitídy, parodontitídy akéhokoľvek stupňa závažnosti; ambulantná stomatologická chirurgia, protetika; korekcia skusu a vyrovnanie zubov, ak je to potrebné; bielenie a poradenstvo, ako bieliť zuby doma pomocou dodaných rovnátok a špeciálnych profesionálnych gélov.

 1. . Volgograd, Tkačeva 17.
 2. Telefón: 8 (8442) 25-01-25; +7 (903) 372-78-50.
 3. Pracovný rozvrh: Po.-pt.: 09:00 – 20:00; So.Od 9:00 do 15:00.
 4. Webová stránka: bo
 5. net-.

„Azure

Hodnotenie: 4.9

Azure

Zubná klinika pôsobí vo Volgograde už dvadsaťpäť rokov a patrí medzi sto najlepších kliník v Rusku a je zaradená do registra spoločností „Spoľahlivá povesť“. Staráme sa tu o zdravie a krásu zubov pacientov. Všetky služby sú poskytované na najvyššej úrovni.

Nemocnica sa nachádza v centre mesta, vo vlastnej modernej štvorposchodovej budove. Klinika prísne dodržiava tieto zásady: používanie moderných a časom overených metód a technológií, používanie špičkových materiálov pre efektívnejší výsledok, neustály odborný rozvoj lekárov, dodržiavanie férových podmienok, kde nie je miesto pre skryté poplatky a vnucovanie zbytočných procedúr pacientovi: pred uzavretím zmluvy je vypracovaná „cestovná mapa“, z ktorej klient vidí trvanie kurzu a jeho konečnú cenu.

Zubné lekárstvo zamestnáva jedných z najlepších odborníkov v meste bez práce na čiastočný úväzok na iných klinikách s výnimkou pohotovostných nemocníc a oddelení. Sú medzi nimi významní lekári najvyššej kategórie, doktori vied. Zamestnanci si každoročne zvyšujú kvalifikáciu absolvovaním kurzov odbornej prípravy v USA, Nemecku a Japonsku. Odtiaľ prinášajú nové technológie a skúsenosti na zlepšenie účinnosti liečby. Na klinike sa neustále vzdelávajú lekári z iných zubných kliník, čo svedčí o ich vysokej profesionalite.

Aby zákazníci získali skvelé výsledky a záruku, používajú sa moderné materiály a technológie: na zaistenie bezpečnosti sa vykonávajú tri úrovne kontroly infekcie; diagnostika sa vykonáva pomocou tomografie s vysokým rozlíšením; umiestňujú sa len certifikované implantáty od dôveryhodných výrobcov; na modelovanie zubných náhrad a skusov sa používa digitálna technológia; fazety a korunky sa vyrábajú v našom vlastnom zubnom laboratóriu s kompletným servisom.

Ponuka služieb zahŕňa: Terapeutická stomatológia – liečba pulpitíd, zubného kazu, ďasien, umelecká výplň, prevencia a bielenie; chirurgická stomatológia – implantácie, extrakcie, liečba recesie ďasien, parodontitídy; protetická stomatológia – umiestňovanie faziet, snímateľných a fixných konštrukcií, protetika na báze oxidu zirkónu, kovokeramika; laserová stomatológia – bezbolestné ošetrenie mäkkých tkanív a zubov; röntgenové vyšetrenie; detská stomatológia – oprava frenúl hornej a dolnej pery, jazyka, korekcia skusu, ošetrenie pulpitíd a zubného kazu, extrakcie mliečnych zubov; spánková stomatológia – aplikácia celkovej anestézie a oxidu dusného, anestéziologické oddelenie a komfortná pooperačná miestnosť.

 1. Možnosť splátok až na desať mesiacov.
 2. . Volgograd, Kommunisticheskaya, 10 A.
 3. Telefón: +7 (8442) 333-888.
 4. Otváracie hodiny: denne, 09:00 – 20:00.
 5. Webová lokalita: .

„Olga“

Hodnotenie: 4.8

Olga

Stomatologické centrum neustále sleduje všetky zmeny, každý rok sa nakupuje inovatívne vybavenie, dovážajú sa najnovšie liečebné systémy a techniky z celého sveta, zavádzajú sa moderné technológie, ale napriek tomu sa vždy spoliehame na časom overené metódy, aby sme pacientov nevystavili zbytočnému riziku. Odborníci, ktorí tu pracujú, sa pravidelne zúčastňujú na kongresoch, sympóziách a európskych kurzoch, aby si zvýšili svoju kvalifikáciu. Lekársky tím je pýchou kliniky.

Klientom sa ponúka široká škála služieb a holistický prístup: Navrhuje sa optimálny plán liečby. Zubní lekári v príbuzných špecializáciách sú zapojení. Napriek vysokej úrovni služieb a špičkovej kvalite ponúka klinika možnosť ušetriť približne dvadsať percent peňazí. Cenová politika je flexibilná, pre každého sa vyberá individuálny plán, ktorý zohľadňuje finančné možnosti klienta. Chodia sem nielen dospelí, ale aj rodiny s deťmi, pretože je tu oddelenie pre malých návštevníkov.

Diagnostika a liečba zubov, ďasien, ako aj protetika, implantáty, korekcia skusu, bielenie, chirurgia. Malí pacienti sú pripravení na terapeutické postupy na odstránenie strachu a v obzvlášť komplikovaných prípadoch sa používa liečba oxidom dusným.

V meste sa nachádzajú dve pobočky. Jedna sa nachádza v centrálnej štvrti a pozostáva z niekoľkých jednotiek: prémiovej, biznis triedy, detského centra, vzdelávacieho centra a predajne; druhá sa nachádza v štvrti Krasnoarmeisky a pozostáva zo stomatológie pre deti a dospelých.

 1. Ulica Komsomolská 6.
 2. . Volgograd, bulvár Engelsa 27 B.
 3. Telefón: +7 (8442) 29-70-29.
 4. Pracovný rozvrh: pondelok.-Pi.: od 08:00 do 20:00; pondelok.-Sobota.: 08:00 – 20:00; So.Od 08:00 do 17:00.
 5. Webová lokalita: .

„Perla

Hodnotenie: 4.7

Perla

Vedúcim kliniky je Petrov V. Stomatológia vo Volgograde. . Klinika ponúka liečbu ochorení zubov a ďasien v rámci politiky VMI. Príjemným bonusom je, že služby sú dostupné aj pre návštevníkov z iných miest.

Široká ponuka služieb zahŕňa: diagnostika; extrakcia a liečba zubov – pulpitída, zubný kaz, parodontitída a podobne; ortopantografia a zubná viziografia; bielenie (Opalescence, chrániče zubov, endobielenie); odstraňovanie zubného kameňa a povlaku pomocou AQUACAT; reštaurovanie, implantáty a protetika; reštaurovanie, implantácia a protetika; korekcia skusu (rovnátka); vkladanie faziet; ústna hygiena; parodontologické zákroky; dočasné a trvalé dlahy zo sklenených vlákien; gingivoplastika; odstraňovanie abscesov; uzavretá a otvorená kyretáž; laserová terapia a elektroforéza; ústna a čeľustná chirurgia; estetická stomatológia.

Klinika má moderné vybavenie. Bezpečnosti pacientov sa venuje osobitná pozornosť, pričom na klinike sú zavedené všetky potrebné opatrenia na kontrolu infekcií. Všetky používané materiály a lieky sú certifikované a vysoko kvalitné.

Zubné centrum má výhodnú polohu v blízkosti zastávok verejnej dopravy, takže sa sem ľahko dostanú aj ľudia, ktorí nemajú vlastné auto.

 1. . Volgograd, Prospekt Metallurgov, 30A.
 2. Telefón: +7 (8442) 43-99-77; +7 (8442) 43-99-78; +7 (962) 760-19-77.
 3. Otváracie hodiny: Po-Pia.-po celý čas.úradné hodiny: od 08:00 do 20:00.
 4. Webová lokalita: .

„MedDent+

Hodnotenie: 4.6

MedDent+

Stomatológia poskytuje kompletnú škálu služieb v oblasti stomatológie. Špičková klinika poskytuje vysokokvalitné zubné ošetrenie a estetické zákroky. Podľa pacientov ide o jedno z najkvalifikovanejších zdravotníckych zariadení v meste. Výhodou sú veľké skúsenosti získané za dvadsať rokov práce. V priebehu rokov sa vďaka úsiliu odborníkov podarilo niekoľkým tisícom pacientov získať šťastný a krásny úsmev.

medzi výhody zdravotníckeho zariadenia patrí podpora zdravotných poisťovní, tím certifikovaných lekárov, odborníkov vo svojom odbore, ktorí sa pravidelne zúčastňujú na konferenciách, aby sa podelili o svoje skúsenosti, inovatívne technológie, dôraz na prevenciu, kontrola infekcií, zabezpečenie kvality liečby, vysoké štandardy.

Sľubujú výsledky už po troch procedúrach – klinickom vyšetrení, ošetrení a individuálne vybraných produktoch dentálnej hygieny, ktoré zabezpečia domácu hygienu a dlhodobo udržia účinok.

Ponuka služieb zahŕňa: diagnostiku, ošetrenie ďasien a zubov, extrakciu, odstránenie zubného kameňa a plaku, bielenie, implantáciu a protetiku, inštaláciu rovnátok na korekciu skusu a vyrovnanie zubov u dospelých aj detí.

 1. . Ulica Krasnoznamenskaja 25, Volgograd.
 2. Telefón: +7 (902) 311-59-33; +7 (8442) 33-40-35.
 3. Otváracie hodiny: piatok.-pt.od 09:00 do 20:00; so., ocd.Otváracie hodiny: 09:00 – 15:00.
 4. Webová lokalita: .

„Medas

Hodnotenie: 4.5

Medas

Stomatológia funguje od začiatku deväťdesiatych rokov. Klinické skúsenosti, ktoré sme za roky svojej existencie nazbierali, a najlepšie tradície medzinárodnej praxe nám umožňujú poskytovať služby najvyššej kvality. Vedeniu sa podarilo vytvoriť pevný tím vysokokvalifikovaných odborníkov, z ktorých niektorí pracujú v zdravotníckom centre od jeho založenia.

Používa sa tu anestézia novej generácie, ktorá zaručuje stopercentne bezbolestné ošetrenie alebo extrakciu zuba. Lekári sústredia všetko svoje úsilie na zachovanie zuba klienta, aj keď sa to na prvý pohľad zdá beznádejné. Techniky privezené z Anglicka, USA a Izraela pomáhajú obnoviť najviac poškodené zuby alebo ich použiť ako oporu pri protetike.

Široká ponuka služieb zahŕňa chirurgia – ošetrenie parodontálnych tkanív, extrakcia zubov a všetky typy ambulantných zákrokov; terapia – liečba a prevencia pulpitíd, zubného kazu vrátane technológie ICON (bez vŕtania), fotodynamická metóda na ďasná a ústnu sliznicu, výplň koreňových kanálikov pomocou plastifikovaného gutaperče; onkoskopia; protetika – protetika s keramickými fazetami, polokorunkami, inlayami, bezkovovou keramikou na báze oxidu zirkónia, lisovanou keramikou; bielenie s Beyond Polus; rádiovíziografia.

Medzi výhody patrí vlastné zubné laboratórium, pretože nie každá klinika vo Volgograde má takéto zariadenie. To umožňuje lekárovi úzko spolupracovať s technikom, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky pri zhotovovaní protetickej náhrady. Zubný rádiovíziograf sa môže označovať aj ako plus, ktorý počas vyšetrenia vyžaruje malé množstvo žiarenia, takže nemá negatívny vplyv na organizmus pacienta. Je dôležité, aby boli všetky zubné snímky uložené v databáze po mnoho rokov, aby si ich klient mohol v prípade potreby kedykoľvek vyžiadať.

 1. . Volgograd, Kirova, 104.
 2. Tel: 8 (8442) 44-70-81.
 3. Otváracie hodiny: Po, Pi.-Pi.Od 09:00 do 19:00.
 4. Webová lokalita: .

„Julia“

Hodnotenie: 4.4

Julia

Sieť zubných kliník, populárna vo Volgograde, sa začala v polovici deväťdesiatych rokov, keď bola otvorená prvá kancelária vo Volžskom. Už vtedy personál pri prijímaní pacientov zodpovedne pristupoval k svojej práci a ubezpečoval o kvalite. Po viac ako dvadsiatich rokoch sa úroveň služieb ešte zvýšila a získané skúsenosti umožnili klinike dosiahnuť najlepšie možné výsledky pri riešení aj tých najzložitejších problémov. Zdravotnícke zariadenie teraz využíva inovatívne metódy, moderné vybavenie a ponúka flexibilný systém platieb, ktorý láka nových klientov.

Pracujú v nich certifikovaní lekári, ktorí vedia, čo robia. Nájdu prístup ku každému klientovi a pomôžu mu vybrať najlepší plán liečby, ktorý prinesie výsledky bez zaťaženia peňaženky. pozorná starostlivosť o pacienta, pretože nie každá, dokonca ani dobrá zubná klinika, ponúka ochotných a priateľských lekárov, ktorí sú ochotní skutočne pomôcť a hlbšie sa zaoberať problémami svojich klientov.

Ponuka služieb zahŕňa: liečba ochorení ďasien, pulpitíd, parodontitídy, zubného kazu u dospelých a detí; extrakcia, rekonštrukcia a bielenie zubov; odstraňovanie zubného povlaku AIR FLOW; plazmolifting; profesionálna ústna hygiena; fazety, kovokeramika a keramika z oxidu zirkónia, snímateľné zubné náhrady a nylonové protézy, čiastočné zubné náhrady a implantáty; klinové defekty; utesňovanie trhlín; chirurgická a estetická stomatológia; zdobenie zubov.

Medzi výhody patrí kompletná ponuka služieb pre celú rodinu, používanie kvalitných a osvedčených materiálov s potrebnými certifikátmi, moderné vybavenie na diagnostiku a liečbu, implantáty a protetiku. Viac ako osemdesiat percent klientov sa vracia na kliniku na druhú návštevu a plánovanú kontrolu; viac ako štyridsať percent sa vracia so svojimi deťmi, čo svedčí o vysokej miere dôvery; viac ako tridsaťpercentná úspora v porovnaní s inými zubnými lekármi rovnakej triedy v meste. Je obzvlášť výhodné byť aktívnym pacientom, pretože pri pravidelnej dochádzke sa poskytujú veľké zľavy.

 1. . 38, Rokossovskogo Street, Volgograd.
 2. Telefón: 8 (8442) 33-85-85.
 3. Pracovný rozvrh: pondelok.-Piatok.Od 09:00 do 19:00; So.: od 09:00 do 16:00.
 4. . Volgograd, N. Otrady, 6 rokov
 5. Telefón: 8 (8442) 77-00-77.
 6. Harmonogram otváracích hodín: pia.-Pi.Od 09:00 do 19:30; So.: 09:00 – 17:00; So.Od 09:00 do 15:00.
 7. Webová stránka: j
   ia-.

„Denttoria

Hodnotenie: 4.3

Dentoria

Stomatologická klinika disponuje najnovším kvalitným vybavením od popredných výrobcov a inovatívnou technológiou. Roky praxe, skúsenosti a prvotriedne vzdelanie lekárov umožňujú vyriešiť akýkoľvek, dokonca aj zložitý problém s minimom času a nákladov a bez nepríjemných pocitov a bolesti.

Lekári si pravidelne zvyšujú kvalifikáciu, každoročne absolvujú špeciálne školenia a sledujú novinky v oblasti svojej špecializácie, pričom používajú najmodernejšie metódy liečby, obnovy a bielenia zubov. Každý odborník je nielen profesionál, ale aj ochotný a pozorný človek, ktorý sa zaoberá všetkými problémami pacienta, odpovedá na všetky otázky a dáva odporúčania týkajúce sa domácej starostlivosti o zuby.

Lekárske centrum ponúka tieto služby: terapeutické ošetrenie pulpitíd, zubného kazu, parodontitídy, koreňových kanálikov, ďasien; protetika – fazety, kovokeramika, keramické korunky, mostíky, fixné a snímateľné konštrukcie, sponové, nylonové, platničkové protézy, stĺpiky a vložky, korekcia koruniek; estetická medicína a profesionálna ústna hygiena – bielenie, odstraňovanie zubného povlaku a kameňa. Klinika venuje veľkú pozornosť prevencii zubného kazu – pečateniu fisúr a fluoridácii povrchu zubov.

Estetické zubné lekárstvo je veľmi dobre rozvinuté a široko zastúpené na klinike. S jeho pomocou môžete vrátiť akýkoľvek zub do pôvodnej podoby, odstrániť medzery a nedokonalosti všetkého druhu a vykonať úplnú rekonštrukciu, aby bol váš úsmev krásny a očarujúci pre všetkých ľudí, čo vám dodá ďalšie sebavedomie. na tento účel sa používajú kvalitné moderné materiály a najnovšie vybavenie.

 1. . Volgograd, Kazašská ul. 1/5.
 2. Telefón: +7 (8442) 41-31-52.
 3. Pracovný rozvrh: pondelok.-Pi.: 08:00 – 20:00; So.09:00 až 15:00.
 4. Webová lokalita: .

„Zdorovie

Hodnotenie: 4.2

Zdravie

Zubné lekárstvo je medzi občanmi obľúbené. Tu poskytujú širokú škálu špecializovaných služieb, pracujú lekári s dlhoročnými skúsenosťami, skutoční profesionáli, schopní nájsť prístup k akémukoľvek, aj mimoriadne náročnému pacientovi. Každý z nich má úzku špecializáciu. V zdravotníckom centre je nainštalované inovatívne moderné vybavenie: na chirurgické a reštaurátorské zákroky sa používa operačný mikroskop, ktorý umožňuje špecialistovi vidieť aj tie najmenšie detaily a lepšie kontrolovať proces. Klinika venuje veľkú pozornosť dodržiavaniu hygienických a epidemiologických požiadaviek, takže všetky nástroje sú sterilizované a používa sa jednorazový spotrebný materiál.

Klinika bezbolestne odstraňuje zuby, pečatí zubné kazy, lieči zubný kaz, pulpitídu, parodontitídu a iné ochorenia ďasien rôzneho stupňa, poskytuje zubné náhrady so snímateľnými a fixnými aparátmi, implantáty, koriguje skus pomocou rovnátok, odstraňuje zubný kameň, bieli zuby, obnovuje estetiku úsmevu.

 1. . Volgograd, Univerzitná trieda, 89.
 2. Telefón: 8 (8442) 59-00-03; 8 (8442) 98-32-91.
 3. Otváracie hodiny: frn.-pt.Hodiny: 09:00 až 19:00; So.úradné hodiny: 09:00 – 15:00.
 4. Webová stránka: st-.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: