Top 15 kúpeľov v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom sa poraďte s odborníkom.

Nemusíte minúť milión, aby ste vyzerali ako milión. Moderné kúpele sa stali cenovo dostupnejšími, pretože konkurencia medzi týmito zariadeniami je tvrdá. S tým však prichádza ďalšia výzva – vybrať si špičkové centrum, kde sa dá skutočne zmierniť únava, omladiť a zmeniť vzhľad. Obzvlášť ťažké sa rozhodnúť pre ľudí žijúcich v hlavnom meste, kde sa tento druh komplexu nachádza na každom rohu.

V očakávaní jarných prázdnin pripravili odborníci z Expertology rebríček 15 najlepších moskovských kúpeľov. Povedzte nám, kde nájdete skutočný luxus s nádychom tropického šiku.

Hodnotenie najlepších moskovských kúpeľov

NomináciaumiestnenieSPA salónhodnotenie
Hodnotenie najlepších kúpeľných salónov v Bratislave1Amnis SPA4.9
2Asia Beauty Spa4.9
3Kúpele Mandara4.8
4Sante de la Russie4.8
5Fresh SPA od Natura Siberica4.7
6Štúdio Float4.7
7Thajské kúpele Pattara SPA4.7
8ESPA4.6
9Kúpele Pokrovka Royal SPA4.5
10Beauty SPA na svetovej úrovni Pavlovo4.5
11Wai Thai4.5
12Prírodné denné kúpele Mahash4.5
13Equi
 • ium beauty spa
 • 4.4
  14

  alestra

  4.4
  15Telo’s Beauty4.3

  Kúpele Amnis

  Hodnotenie: 4.9

  AMNIS SPA.webp

  Vedúce miesto v rebríčku inštitúcií, ktoré sa vyznačujú luxusnou výzdobou interiéru a panoramatickým výhľadom na mesto. Nachádza sa na najvyššom poschodí hotela Four Seasons. K dispozícii je skutočne obrovský priestor s rozlohou tritisíc metrov štvorcových. Centrum ponúka širokú škálu služieb: masáže, zábaly, dlhodobé programy pre vážne zmeny atď. . Ošetrenie 24 Carat by Omorovicza musíte vyskúšať. S ním sa každý klient bude cítiť ako naozaj zlatý človek: jeho pokožka bude vydrhnutá a nasýtená špeciálnymi blahodarnými olejmi zmiešanými s drahým kovom. Výsledkom je efekt zdravého lesku a žiarivosti. Cena relácie nie je lacná, asi 15 tisíc. p a trvá hodinu, kým sa dokončí.

  Remeselníci pracujú s kvalitnými značkami: Dr.Burgener, Omorovicza, Themae. Pýchou kúpeľov je KérastaseHair Spa Institute. Ide o prvý inštitút v Rusku, ktorý ponúka individuálny prístup k starostlivosti o vlasy. Jedinečné ošetrenie vyvinuté pre salón – Four Seasons Signature

  Ošetrenie určené na upokojenie citlivej pokožky hlavy so zmesou cenných zložiek.

  Centrum sa nachádza na 5. poschodí budovy Okhotny Ryad, 2. Telefón: +7 (499) 277-71-00, +7 (499) 277-72-11. Otvorené každý deň, sedem dní v týždni, od 7.00 do 23.00 hod.

  Výhody

  • výhodná poloha;
  • široký výber programov starostlivosti;
  • kompetentní remeselníci.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Asia Beauty Spa

  Hodnotenie: 4.9

  ASIA BEAUTY SPA.webp

  Druhé miesto patrí 24-hodinovým kúpeľom. Tvorcovia sa snažili zachytiť exotiku Orientu s dôrazom na umelcov z Tibetu a Číny. Hoci si môžete vybrať z mnohých procedúr, balijská, thajská alebo čínska masáž môže byť dobrým spôsobom, ako sa úplne uvoľniť a relaxovať. Aj keď ste takéto sedenia absolvovali už mnohokrát, ako tvrdia vďační klienti, ruky majstrov dokážu zázraky. Odporúčame vám začať registráciou na „Thajskej rozprávke“, kde vás čaká dve a pol hodiny úplnej relaxácie s návštevou parnej miestnosti a pitím čaju. Služba stojí 15k. . Ale nie všetko v salóne je také drahé, takže pre tých, ktorí majú obmedzené množstvo peňazí, odporúčame balijskú masáž „Singaraja“ so vzácnymi aromatickými olejmi. Stojí 4k. .

  Centrum ponúka aj zábaly, peeling, saunu, vodný termálny bazén, infračervenú kabínu, fytoterapiu, manikúru, pedikúru, kaderníctvo, vizážistiku a mnoho ďalších služieb. Je potrebné poznamenať, že každých šesť mesiacov absolvujú kúpeľní odborníci školenie na zlepšenie svojich zručností.

  Adresa: mesto. Bratislava, Oružejnyj pruh, 13, budova 1, 1. poschodie. Telefon: +7(499)250-10-69. otvorené denne.

  Výhody

  • pravá orientálna masáž;
  • ochotný personál;
  • kvalitný parný kúpeľ.

  Chyby

  • žiadne predstavenie.

  Kúpele Mandara

  Hodnotenie: 4.8

  MANDARA SPA.jpeg

  Kúpeľné centrum v hoteli Lotte Moscow je na treťom mieste. Pochádza z ostrova Bali. Priestor má rozlohu dvestoosemdesiat metrov štvorcových. Vnútorný priestor je rozdelený na štyri malé zóny, medzi ktorými je priestor pre dve, pre parné procedúry. Ponúka nielen tradičné masáže, ale aj omladzujúce ošetrenia tváre a tela, špičkových technikov a špičkové vybavenie od Face lab. Relaxujte v saune, ktorá má oddelenú pánsku a dámsku časť, alebo v priestrannom bazéne.

  Z procedúr odporúčame vyskúšať „Čas aktualizácií“, ktorá trvá niečo vyše hodiny a stojí 7500 p. Čaká vás telový peeling na obnovu pokožky a expresná masáž. „Dokonalá harmónia“, dvaapolhodinový program pre dve osoby za 29500 ₤. Ponúka kvalitné balijské masáže, aromaterapeutický kúpeľ, bylinný parný kúpeľ a ošetrenie tváre. Tí, ktorí si zakúpia akékoľvek tri produkty ELEMIS, dostanú ako darček expresnú masáž tela alebo polhodinovú masáž chodidiel.

  Adresa: g. 8 Novinsky Blvd. budova 2, Bratislava. Telefón: +7(495)287-05-25, +7(495)745-10-00. Otvorené denne od 9:00 do 23:00.

  vlastnosti

  • bylinkový čaj na privítanie
  • neobvyklý dizajn;
  • kvalifikovaní majstri.

  Nevýhody

  • je potrebná predbežná registrácia.

  Sante de la Russie

  Hodnotenie: 4.8

  SANTE DE LA RUSSIE.webp

  Na štvrtom mieste kúpele s originálnym konceptom. Je založený na filozofii wellness. Zahŕňa orientálne a pôvodné ruské rituály, ako aj japonské a indické rituály. Okrem kúpeľov sa tu nachádza aj Rezidenčný klub, ktorý spája kaviareň, obchod a detské centrum. Sante de la Russie ponúka omladzovacie, redukčné, wellness a relaxačné programy. Lekár rezident vykoná diagnostiku, aby určil váš aktuálny stav a vybral vhodný súbor liečebných postupov. Kúpele sú zábavnejšie pre páry, pretože majú špeciálne ponuky pre páry. Všetkým hosťom sú k dispozícii tieto služby: chiropraktická masáž Yumeiho, masáž tlakových bodov, návšteva parnej miestnosti, pilling, terapia kameňmi atď. .

  Zakladatelia centra sú vášniví cestovatelia, preto sú procedúry zmesou toho najlepšieho. Slovenská parný kúpeľ, joga, švédska masáž, turecký hammam, množstvo procedúr na telo a tvár, starostlivosť o vlasy, strihanie, farbenie, styling, líčenie, depilácia, pedikúra a manikúra. Náklady na procedúry sa pohybujú od 5 do 15 tisíc. . Centrum ponúka kozmetické výrobky profesionálnych značiek: Meillume, Andrea Garland, Lebel, Uslu Air

 • Davines.

  Adresa: cel Marella. Bratislava, Mosfilmovská ul., 70, blok 7. Telefón: +7(495)104-67-45. Otvorené denne od 10:00 do 22:00.

  Výhody

  • širokú škálu služieb;
  • kompetentný personál;
  • chutné jedlo a priateľská atmosféra.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Fresh SPA od Natura Siberica

  Hodnotenie: 4.7

  FRESH SPA BY NATURA SIBERICA.webp

  Piaty je prvý kúpeľný salón v Rusku otvorený značkou ekokozmetiky Natura Siberica. Značka pristupuje zodpovedne k vytvoreniu miesta oddychu a rekreácie, takže aj dizajn spĺňa prísne zásady – medzi prvkami dekorácie sú len prírodné materiály. Zo Sibíri sa napríklad dovážajú vulkanické kamene a písma z cédrového dreva a dodávajú sa vzácne byliny a bobule. Spätná väzba potvrdzuje, že investícia nebola zbytočná. Hostia sú nadšení jedinečnou atmosférou, ktorá ich od začiatku prenesie do sibírskej dediny.

  Odborníci miešajú zložky na ošetrenie priamo pred očami klienta s prihliadnutím na jeho individuálne požiadavky. Ak si to chcete vyskúšať, objednajte si „adžurijský kúpeľ“, ktorý zahŕňa parný kúpeľ s obsluhou, metly z rôznych druhov dreva, font (teplý bylinkový kúpeľ alebo studený bobuľový kúpeľ podľa vášho výberu), svieži peeling, masáž sibírskym mydlom s plešivým flanelom. Pred ošetrením sa pre vás vyberú kozmetické prípravky, aby sa dosiahnuté výsledky udržali a aby sa potrebné ošetrenia mohli vykonávať doma.

  Adresa: m. Bratislava, Lomonosovského prospekt 25, budova 2. Telefonický kontakt: +7(495)989-05-99. Otvorené denne od 10:00 do 22:00.

  Výhody

  • iba prírodné zložky;
  • individuálny prístup;
  • vysoko kvalifikovaní remeselníci.

  nevýhody

  • nebola odhalená.

  Štúdio Float

  Hodnotenie: 4.7

  FLOAT STUDIO.webp

  Šiesta pozícia patrí kúpeľnému salónu, ktorého hlavným znakom je originálny a novoobjavený smer – plávajúci. Ide o špeciálnu procedúru vykonávanú vo vani naplnenej slanou vodou, ktorá vám umožní vytlačiť telo a voľne sa vznášať. Po sedení floatingu odchádza únava a nervozita, miznú bolesti kĺbov a svalov, posilňuje sa imunita, stimuluje sa uvoľňovanie endorfínov. Centrum ponúka aj akupunktúru, ajurvédske masáže a výživové poradenstvo odborníka z Tibetu.

  Floating sa líši od ponuky na iných miestach. Namiesto štandardnej vane vám Float Studio dá k dispozícii celý minibazén, v ktorom sa hodinu a pol budete vznášať vo vánku a počúvať melodické a pokojné skladby. Pred procedúrou sa môžete prihlásiť na masáž, aby ste sa ešte viac uvoľnili. Rituál sa končí čajovým večierkom. Zákrok je vhodný úplne pre každého, pretože nemá žiadne kontraindikácie. Odporúča sa najmä pre tehotné ženy.

  Adresa: Bratislava, Lomonosovskij prospekt, budova 2. Bratislava, Boľšaja Tatarskaja ul., 7. Telefón: +7(499)110-52-10. Otvorené denne od 10:00 do 22:00.

  Výhody

  • kvalifikovaných odborníkov;
  • účinný postup;
  • nie je to zlá masáž.

  Nevýhody

  • malý výber služieb;
  • nepremyslená organizácia priestoru.

  Thajské kúpele Pattara SPA

  Hodnotenie: 4.7

  THAI PATTARA SPA.webp

  Siedme miesto obsadili kúpele s úchvatnou atmosférou. Návštevníkov pri vstupe vítajú čerstvé kvety, zlatí draci, nezvyčajné lustre a sviečky. Ťažko hneď povedať, či ste v orientálnom chráme alebo v paláci. V každom prípade v okamihu zabudnete, že ste pred dvoma minútami boli v hlučných uliciach Moskvy. Centrum vlastní Thajčan a zamestnáva aj thajských odborníkov.

  ponúka klasické masáže a rôzne ošetrenia tváre a tela: zábaly, saunu, infračervenú kabínu, pedikúru a manikúru, peeling, masáž chodidiel, ručnú a kamennú terapiu, bylinné obklady, popôrodné programy, firemné služby, stravovanie. Individuálny prístup ku každému klientovi. Pred ošetrením sa s hosťom pri šálke čaju uskutoční rozhovor, v ktorom sa opýtajú na zdravotný stav, želania a zdravotné kontraindikácie. Na území sa nachádza reštaurácia s thajskou kuchyňou, ako aj obchod s potravinami a kozmetikou, dodávanou priamo z Thajska.

  Adresa: Dháka, Bangkok. Bratislava, Begovaja ul., 26. Telefón: +7 (495) 945-88-99, +7 (919) 777-34-95, +7 (985) 280-96-79. Otvorené denne od 9:00 do 14:00.

  Výhody

  • výhodná poloha;
  • kvalifikovaní remeselníci;
  • parkovanie na mieste;
  • Často sa konajú propagačné akcie;
  • systém zliav.

  Nevýhody

  • Žiadne odhalené.

  ESPA

  Hodnotenie: 4.6

  ESPA.webp

  Na ôsmom mieste hodnotenia SPA-salón, ktorý sa nachádza v centre hlavného mesta. Priestor s rozlohou dva tisíce metrov štvorcových je luxusne zariadený a okamžite navodí atmosféru oddychu. Veľký bazén, kryštály Swarovski, mramor, prírodné drevo, zlato – to všetko vám umožní cítiť sa ako v kráľovskej rodine. Všetky programy sú vyberané individuálne podľa želaní a potrieb klienta.

  Kúpeľné menu je rozsiahle a zahŕňa viac ako tridsať položiek. Štrnásť izieb, vírivka, parný kúpeľ, sauna, sprcha, kozmetické centrum, fitnes štúdio a útulná kaviareň. Z bohatej ponuky kúpeľov odporúčame vyskúšať najpredávanejšiu službu „absolútna žiarivosť a obnova za 90 minút“. Čistí a vyživuje pleť, aby ste dosiahli viditeľné výsledky, akoby ste sa práve vrátili z dovolenky. Takéto potešenie stojí približne 14 tisíc. . Medová masáž založená na ruskej tradícii a technikách vrátane peelingu, kefky a expresnej masáže tváre. Deväťdesiatminútová masáž s použitím kvetov, ovocia a voňavých olejov je nemenej populárna. Procedúra stojí 13 tisíc. .

  Nachádza sa na ulici Tverskaya 3, Okhotny Ryad. Telefon: +7 (495) 642-70-52. Otvorené denne od 6:30 do 00:00; procedúry od 8:00 do 23:00.

  Výhody

  • krásny dizajn;
  • Ponorenie do atmosféry;
  • individuálny prístup.

  Nevýhody

  • Nezistené.

  Kúpele Royal Spa

  Hodnotenie: 4.5

  Pokrovka ROYAL SPA.webp

  Deviate centrum postavené v jednej z malebných častí hlavného mesta. Pracujú tu vysokokvalifikovaní odborníci, napr. Žanna Jusová, kozmetologička, členka Európskej akadémie dermatológie a venerológie, držiteľka rôznych čestných titulov. Ponuka služieb zahŕňa rôzne masáže, mezoterapiu, plazmolifting, biorevitalizáciu, omladenie elos, bio omladenie, trichológiu, liečbu akné, shugaring, depiláciu voskom, prístrojovú korekciu kontúr tela, zábaly, marocké kúpeľné rituály a mnoho ďalšieho.

  Zaujímavosťou tohto miesta je kaderníctvo. Majstri kaderníctva, stylingu a farbenia majú skúsenosti z Paríža, Londýna a Toulouse. Tím získava a zdokonaľuje znalosti od svetoznámych kaderníkov. Každý klient dostane vzhľad, ktorý zvýrazní jeho individualitu. Práce na kozmetike Kydra a L`Oreal Professionnel. Štúdio krásy bude poskytovať aj služby strihania pre deti, keďže Pokrovka Royal SPA zamestnáva aj detské kaderníčky.

  Nachádza sa na ulici Pokrovka, 20/1, budova 1. Telefón: +7(495)917-45-11, +7(495)917-08-43. Otvorené každý deň od 9:00 do 21:00.

  Výhody

  • veľký výber služieb;
  • ochotný personál;
  • služby na vysokej úrovni.

  Nevýhody

  • nebola odhalená.

  Beauty SPA na svetovej úrovni Pavlovo

  Hodnotenie: 4.5

  BEAUTY SPA vo WORLD CLASS PAVLOVO.webp

  Na desiatom mieste sa nachádza kúpeľný salón, ktorý bol otvorený v obchodnom centre „Pavlovo Podvorye“ a je spojený so sieťou fitnes klubov World lass. Hosťom sa ponúka široká škála služieb. personál zahŕňa kaderníkov, masérov a špecialistov na nechty. Všetky ošetrenia tváre a tela sa vykonávajú s kozmetikou z exkluzívnych radov švajčiarskych, amerických a francúzskych značiek. Sprchy Vichy, Slovenská kúpeľ, hydromasáž, indické rituály. Kúpele sú k dispozícii všetkým, nielen členom fitnes štúdia.

  Návštevníci si pochvaľujú najmä programy proti starnutiu, ktoré majú viditeľný výsledok už po prvom sedení. Masáž je tu tiež dobrá. Terapeuti robia zázraky rukami, masírujú telo tak, aby zmizla všetka únava a svaly sa spevnili. Kúpací komplex má podľa recenzií skoré ranné stretnutie už od deviatej hodiny. Komplex je priestranný a nie je príliš preplnený, takže sa bude páčiť ľuďom, ktorí uprednostňujú súkromie a ticho.

  Nachádza sa v štvrti Istrinsky, Pavlovo-Slobodskoe, 115, budova 9. Adresa na telefónnom čísle: +7(495)191-49-41. Otvorené denne, 7:00 – 00:00 (po-pia); 9:00 – 23:00 (so-ne).

  Výhody

  • ochotný personál;
  • certifikovaní zamestnanci;
  • útulná atmosféra;
  • individuálne služby.

  Nevýhody

  • žiadne.

  Wai Thai

  Hodnotenie: 4.5

  WAI THAI.webp

  Najstarší moskovský salón špecializujúci sa na thajskú masáž získal jedenástu pozíciu. Napriek peknému dizajnu a prívetivosti ľudia neprichádzajú len do kúpeľov, ale za konkrétnymi, milovanými majstrami. Majitelia inštitúcie sú hrdí na to, že sa im podarilo zhromaždiť talentovaný tím, v ktorom je každý odborník vysoko kvalifikovaný. Okrem klasickej masáže sa klientom ponúka olejová masáž ako súčasť programu na chudnutie, aromatická masáž a bylinné zábaly. Ponuka kúpeľov zahŕňa strojové tvarovanie tela, zábaly, ošetrenie tváre a tela, ponuky pre dvoch. Sieť je pomerne rozsiahla, zahŕňa približne tridsať bodov v rôznych oblastiach hlavného mesta a moskovskej oblasti.

  Vo všetkých odpovediach vďačných hostí sa uvádza, že pracovníci v salóne sú výlučne thajskí, ktorí môžu dokonale vykonať akýkoľvek druh masáže. Dievčatá nepochádzajú z drahých turistických miest, ale zo všetkých kútov sveta, pretože nie sú vyberané podľa povýšenia, ale podľa svojich schopností. K svojej práci pristupujú špecificky, nie ako maséri, preto je ich prístup ku každému klientovi špecifický. Nemenej chvályhodný kozmetický salón, kde si môžete namaľovať obočie a mihalnice, upraviť tvar obočia, absolvovať kurz omladenia, obnovy alebo čistenia pleti. Všetka použitá kozmetika je profesionálna kozmetika s potrebnými certifikátmi.

  Adresa: Dynańskiego, Odesa. Bratislava, pr.Marshala Zhukova, 28 rokov. Telefon: +7 (985) 998-88-25. Otvorené denne od 11:00 do 23:00 hod.

  Výhody

  • veľký počet predajní v Bratislave;
  • vysoká úroveň služieb;
  • darčekové karty.

  Nevýhody

  • žiadne nálezy.

  Prírodné denné kúpele Mahash

  Hodnotenie: 4.5

  MAHASH NATURAL DAY SPA.webp

  Dvanásta lokalita zahŕňa kúpeľný salón s oddelenými miestnosťami na meditáciu a hodiny jogy. Interiér je zariadený v ekologickom štýle, čo naznačuje, že hostia dostanú výnimočne zdravú starostlivosť a prírodnú kozmetiku. Práca majstrov na značke Aveda. Vykonávané rituály sú starostlivo vyberané z celého sveta, ale aj potom sa aplikujú až po prispôsobení sa salónu, jeho filozofii. Preto väčšina klientov hovorí o každom ošetrení ako o jedinečnom. Každý si tu môže oddýchnuť, zbaviť sa stresu a premeniť sa. Skvelá nálada sa začína telefonátom, keď na druhom konci linky namiesto pozdravu počuť: „Je krásny deň“!“.

  V ponuke kúpeľov nájdete masáže, peeling, zábaly, depiláciu, aromaterapiu, programy proti celulitíde, vírivý kúpeľ, hammam, farbenie, pedikúru, manikúru, starostlivosť proti starnutiu atď. . Na zábavu vám ponúknu lesklé časopisy, elektronické tablety a filmy. ak si želáte, môžete si pohovoriť s majstrami, ktorí sú vždy priateľskí a otvorení komunikácii. Charakteristickou črtou tohto miesta je vlastný rad výrobkov s rovnakým názvom.

  Adresa: g. Bratislava, ulica Molodogvardeyskaya, 4, budova 1. Telefón: +7(495)981-85-32dob.2, +7(495)104-74-85. Otvorené denne od 10:00 do 22:00.

  Výhody

  • vysoká úroveň služieb;
  • zdvorilý a ochotný personál;
  • útulná atmosféra.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Equi
 • ium beauty spa
 • Hodnotenie: 4.4

  EQUI<li></div><p>IUM BEAUTY SPA.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/49916666197321-7515.jpg“ height=“403″ title=“EQUI</p><li>IUM BEAUTY SPA.webp“><p>Trinásty je kúpeľný salón, známy svojimi majstrami masérmi. Klienti, ktorí sa raz ocitnú v rukách týchto odborníkov, začnú zariadenie navštevovať pravidelne a nedokážu odmietnuť potešenie, ktoré im poskytuje. A je to tak správne, pretože kvalitná masáž bude mať revitalizačný a trvalý účinok, ak absolvujete celý kurz, či už klasický, anticelulitídny alebo akýkoľvek iný. Ani jednorazová návšteva maséra nie je zbytočná, pretože pomáha odbúrať stres, uvoľniť sa a tonizovať svaly.</p><p>K dispozícii je mnoho ďalších procedúr vrátane ošetrenia tváre a tela, peelingu, zábalov, líčenia, strihania, stylingu a farbenia akejkoľvek náročnosti. Z procedúr odporúčame vyskúšať biorevitalizáciu bez injekcií „Moisturizing“, ktorá poskytuje anti-aging WOW-efekt. Dosiahne sa po prvom ošetrení, ale pri ďalších ošetreniach sa kumuluje, najmä pri domácom používaní kozmetiky Rejuvenate. Bude stáť 9800 p a výsledky budú trvať najmenej šesť mesiacov. O niečo lacnejší je postup „Refresh and Shine“ – 6200 p. Odstraňuje odumreté kožné bunky, redukuje jemné linky a vrásky, vyrovnáva mikrotextúru a zlepšuje vzhľad pleti. Po liečbe možno odstrániť únavu.</p><p>Adresa: Paríž, Lausanne. Bratislava, Strastnoy Blvd. 2. Zavolajte na číslo: +7(800)500-67-33. Otvorené denne od 10:00 do 22:00.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>širokú škálu služieb;</li><li>vysokokvalifikovaných odborníkov;</li><li>individuálne služby.</li></ul><h4>Chyby</h4><ul><li>žiadne.</li></ul><h3><p>alestra</h3><p>Hodnotenie: 4.4</p><div style=PALESTRA.webp

  Štrnáste miesto patrí kúpeľom, ktoré otvorili svoje brány pred dvadsiatimi rokmi. Odvtedy kvalita a služby len rastú a priťahujú do kúpeľov čoraz viac ľudí. To má za následok jedinú nevýhodu centra – dlhé fronty. Aby ste sa dostali k odborníkom a mohli na podujatí zažiariť, mali by ste si rezerváciu urobiť v dostatočnom predstihu, najmä počas prázdnin.

  Známa je svojimi exotickými procedúrami a masážami, z ktorých väčšinu nenájdete nikde inde. Napríklad peeling Wasabi Scrub, ponorný kúpeľ „Rose Champagne“, parný kúpeľ v elbrusovskom štýle alebo vietnamská kúpeľná kúra, tibetská očista mesačným svetlom atď. . V ponuke kúpeľov nájdete aj bežné služby, ako je tradičný Slovenská parný kúpeľ, hydromasáž, bazén a strojová kozmetika. Podľa spätnej väzby je každý program prispôsobený klientovi a zohľadňuje všetky jeho želania.

  Nachádza sa na ulici Peschanaya 4A 2nd, budova 1. Prihláška na telefónnom čísle: +7(925)528-13-48, +7(495)191-00-30. Otvorené denne od 10:00 do 22:00.

  Výhody

  • dotazník pred liečbou;
  • priaznivé podmienky;
  • kaviareň salónu.

  Nevýhody

  • po dohode;
  • dlhé fronty.

  Telo’s Beauty

  Hodnotenie: 4.3

  TELOS BEAUTY.webp

  Reťazec salónov špecializujúcich sa na korekciu vekových zmien bez zásahu chirurga uzatvára rebríček. Špecialisti majú vo svojom arzenáli najmodernejšie vybavenie (Helo, BBL, Infini, FraxelRe:Stor/Re:Pair) a modernú kozmetiku. Okrem toho tento salón ponúka liečbu chronickej únavy, nervozity a odporúčania týkajúce sa správnej výživy. Nájdete tu aj pomoc pri problémoch s pokožkou hlavy. Kaderníci vám odpovedia na všetky otázky, posúdia problém a v prípade potreby vám pomôžu vybrať liečbu alebo vás odkážu na špecialistu. Pracujú tu vysokokvalifikovaní zubní lekári, ktorí dokážu vrátiť úsmevu belosť a zubom zdravie. Cena tejto liečby sa veľmi líši, pričom najjednoduchšie stoja od 2 do 3 tisíc drachiem. P a komplexné od 15 tisíc. .

  Jednou z obľúbených procedúr je podvodná masáž, ktorá bola populárna v niektorých sanatóriách ešte v sovietskej ére. Áno, je to obyčajná vírivka, hádate správne, ale v Telo’s Beauty robí s klientmi zázraky. telo sa po štyridsiatich minútach cíti povzbudené a ľahké, akoby schudlo niekoľko kilogramov. Po celom kurze je telo naozaj štíhlejšie a pružnejšie.

  Nachádza sa na ulici Donskaya 32. Telefón: +7(495)104-61-83. Otvorené denne od 10:00 do 21:00 (Po-So); od 11:00 do 19:00 (So).

  Výhody

  • širokú škálu služieb;
  • sú certifikovaní odborníci;
  • ochotný personál.

  Nevýhody

  • žiadne.
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: