Top 5 záložní v Petrohrade

*Prehľad najlepších od redaktora. O výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa považovať za návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Na prvý pohľad je odovzdanie vecí v záložni a získanie peňazí veľmi jednoduché. Existuje však mnoho nástrah. Aby ste sa vyhli strate peňazí a šperkov, oplatí sa vopred zistiť viac informácií o záložni.

Pripravili sme pre vás rebríček najlepších záložní v Petrohrade. Dúfame, že vám pomôže určiť výber.

Najlepšie záložne v Petrohrade

NomináciaMiestoNázovHodnotenie
Najlepšie záložne v Petrohrade1Prvý zlatý salón5.0
2Ruské zlato4.9
3Omega4.8
4Doverie4.7
5Zastaváreň 5854.6

Prvé zlato

Hodnotenie: 5.0

Prvý zlatý salón

Vedúcim hodnotenia sa stal záložník „First Golden“. Salón vykupuje striebro, zlato, starožitnosti, šperky, ikony. Ak je tovar vo výbornom stave, zákazník môže očakávať maximálne hodnotenie. Pokiaľ ide o starožitnosti, ich hodnota závisí od celistvosti veci, jej pôvodu, prítomnosti renovovaných stôp.

Veľkoobchodným predajcom zlata sa ponúkajú osobitné podmienky. Ak vyplníte formulár na webovej stránke, manažér vykoná online hodnotenie. V prípade potreby môže prísť odborník a navštíviť nehnuteľnosť. „First Golden“ zaručuje anonymitu transakcií a úplnú bezpečnosť.

Cena 1 g zlata 585 je 2550-2750 Euro. Mení sa v závislosti od výmenného kurzu. Drahšie budú stáť 750 a 999 vzoriek. Všetky šperky ponúkané na predaj sa opäť roztavia. Takže ocenenie závisí od hmotnosti predmetu a skúšky, nie od počtu škrabancov. Adresa: Petrohrad, ul. Titanova 7. Otváracie hodiny: od 11:00 do 20:00.

Zlato Ruska

Hodnotenie: 4.9

Zlato Ruska

Zastaváreň v Petrohrade „Gold of Russia“ ponúka bezplatné online hodnotenie a zaručuje výkup ponúkaného predmetu. Môžete posielať fotografie položiek cez WhatsApp, Viber. Zavolajte znalcovi domov.

Salón prijíma obrazy, zlato, striebro, platinu, ikony, diamanty, elitné hodinky, mince. Vzácne kovy sa berú za rozumnú cenu. 1 g zlata 750 testov stojí od 4100 do 4300 Euro. Šperky sa prijímajú v akejkoľvek forme a množstve. Cín, farba, hmotnosť a farba kovu sú nepodstatné. Spoločnosť vykupuje rozbité výrobky a vraky, zubné zlato.

Súdiac podľa recenzií, záložňa „Gold of Russia „často ponúka najlepšie ceny v porovnaní s inými spoločnosťami v Petrohrade. Zákazníci oceňujú spoločnosť za rýchle a zdvorilé služby. Obchod sa nachádza v blízkosti metra. Adresa: Petrohrad, Bolshoy pr. .., 35B, lit. . Otváracie hodiny: denne od 11:00 do 20:00.

Omega

Hodnotenie: 4.8

Omega

Rýchle vybavenie pôžičky a spravodlivé podmienky zaručujú záložni „Omega. Ako zábezpeka sú akceptované domáce spotrebiče a elektronika, starožitnosti, zlaté šperky, kožuchy. Všetky položky sú vrátené v bezpečí a v poriadku. Ak si zákazník nevyzdvihne tovar včas, bude vystavený na predaj. Procedúra trvá 5 až 10 minút. Hodnotenie šperkov sa vykonáva okamžite pomocou špeciálneho zariadenia.

Ak potrebujete veľkú sumu peňazí, môžete nechať svoj byt alebo dom ako zálohu. Doba splatnosti úveru sa môže predĺžiť neobmedzený početkrát. K dispozícii je funkcia online platby úrokov. Spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom úplnú dôvernosť

Súdiac podľa recenzií, veci v „Omege“ sú hodnotené spravodlivo. Elektronický tovar na predaj je často chybný. Preto neodporúčame kupovať telefóny a iné zariadenia. Adresa: 35B, Bolshaya av. Utochkina, d. 2. Otváracie hodiny: 09:00 až 20:00 denne.

Doverie

Hodnotenie: 4.7

Trust

Na štvrtom riadku hodnotenia sa nachádza záložňa v Petrohrade „Doverie“, ktorá prijíma rôzne cenné. Ako zábezpeka sa berú nielen šperky, ale aj kožušiny, hodinky, zberateľské mince, technika a elektronika. Salón vykupuje zlaté výrobky a ponúka za ne dobrú cenu.

K dispozícii je depozit na auto. Počas celej doby výpožičky bude vozidlo na parkovisku. Vozidlá sú strážené 24 hodín denne. Schváliť možno až 80 % trhovej hodnoty vozidla. Podľa podmienok spoločnosti je maximálna výška úveru 20 miliónov Euro.

Diamanty a striebro si môžete požičať za 0,2 % mesačne až na 60 dní. Peniaze budete mať v rukách do 7-10 minút. Úver zabezpečený nehnuteľnosťou možno získať do 1 dňa. Na stránke je možné načítať fotografiu položky a získať predbežný odhad.

Zákazníci sa často stretávajú s negramotným hodnotením. V značkových a exkluzívnych veciach zamestnanci vedia zle. Existujú informácie o nevychovanom správaní niektorých hodnotiteľov. Z výhod: rýchla registrácia, výhodná poloha. Adresa: Petrohrad, ul. Babuškina 42. Otváracie hodiny: od 08:00 do 21:00 každý deň.

Zastaváreň 585

Hodnotenie: 4.6

Zastaváreň 585

Hlavné výhody posledného účastníka ratingu – rýchla registrácia úveru po predložení jedného pasu. Výplata hotovosti v kancelárii trvá 10-15 minút. Peniaze môžete získať na zabezpečenie zlatých a platinových šperkov, domácich spotrebičov a elektroniky. Prijíma zlato, mince, rozbité predmety. Strieborné šperky sa tu neprijímajú.

Pôžička sa poskytuje až na 60 dní. Záložňa má vlastnú mobilnú aplikáciu, ktorá je pre stálych zákazníkov veľmi užitočná. Pre ľudí v dôchodkovom veku sú k dispozícii výhodné podmienky (zvýhodnená úroková sadzba a platba 1-krát za 2 mesiace). Zákazníci si môžu kúpiť zlaté šperky tak, že časť nákupu zaplatia certifikátom „Vymeňte staré za nové“. Každý návštevník sa stáva členom vernostného programu.

Existuje niekoľko spätných väzieb o nekvalitných šperkoch, ktoré sú na predaj. Pred kúpou prsteňa alebo náušníc 585 zo záložne by ste ich mali dôkladne preskúmať. Bude veľmi ťažké získať výrobok späť. Adresa: Sankt Peterburg, Kondratievsky prospekt., 49. Pracovný čas: od 10:00 do 20:00, sedem dní v týždni.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: