Top 7 zubárov v Saratove

Každý človek, ktorý ide na kliniku, chce nielen získať jednorazové kvalitné služby, ale aj stať sa stálym zákazníkom a byť obsluhovaný tým istým lekárom na tom istom mieste. Niektorí ľudia majú veľké šťastie a dostanú sa k takémuto zubnému lekárovi hneď na prvýkrát. A niekto musí zmeniť kliniku kvôli nízkej kvalite služieb alebo nekompetentnosti lekárov. Našich 7 najlepších zubárov v Saratove, ktorých si vybrala väčšina obyvateľov Saratova. Podľa recenzií odporúčajú na liečbu a prevenciu zubných ochorení tieto prípravky.

Hodnotenie najlepších zubárov v Saratove

NomináciamiestoStomatológiahodnotenie
Hodnotenie najlepších zubných kliník v Saratove1Masterdent5.0
232 Pearl centrum pre zubnú implantáciu4.9
3Cedar4.8
4Praktik4.7
5

RESIDENT-S

4.6
6Doktor Belozubov4.5
7MED-OPTIMA4.4

Masterdent

Hodnotenie: 5.0

Masterdent

Na prvom mieste – stomatológia, ktorej pravidelnými pacientmi sa stali mnohí obyvatelia nielen Saratova, ale aj Engelsu a vzdialenejších oblastí regiónu. Všetko je vytvorené pre pohodlie a interakciu medzi lekárom a pacientom. Všetky manipulácie sa vykonávajú bez bolesti a psychického stresu. Príjemný a kompetentný personál má dlhoročné skúsenosti s riešením jednoduchých aj veľmi zložitých prípadov, takže každý pacient si môže byť istý kvalitnými službami.

Masterdent Dentistry je školiace zariadenie, v ktorom sa preškoľujú zubní lekári zo všetkých regiónov Ruska. Zdravotnícky personál kliniky sa tiež zúčastňuje na majstrovských kurzoch a zvyšuje si kvalifikáciu. Vlastné licencované laboratórium umožňuje úplnú kontrolu nad procesom zubnej náhrady a výrazne skracuje čas liečby.

Rozumné ceny. Ak chcete, môžete si vziať bezúročný splátkový kalendár. Prax je určená pre pacientov s dobrovoľným zdravotným poistením. Mnohí sa vyjadrili, že zubné lekárstvo sa stalo rodinným centrom pre deti aj dospelých. Adresa: Ulica Čapajeva 8/12 Saratov. Otvorené je denne od 9 do 21 hod.00. Sobota a nedeľa do 18 hod.00. Telefón pre dohodnutie termínu: 8 8452 29 61 61.

32 Pearl Dental Implant Center

Hodnotenie: 4.9

32 Pearl Dental Implant Centre

Druhé miesto patrí klinike, ktorá poskytuje všetky druhy zubného ošetrenia a prevencie. Veľký dôraz sa kladie na bezpečnosť pacientov. Pomocou súboru opatrení „Anti-AIDS“ a „Anti-Hepatitis“ je zaručená absolútna sterilita všetkých materiálov a zariadení. Vzduch sa čistí pomocou baktericídnej recirkulácie, ktorú možno zapnúť v prítomnosti pacientov a lekárov.

Vlastné laboratórium výrazne urýchľuje proces obnovy zubov. Najnovšia generácia CT prístrojov umožňuje stanoviť diagnózu na prvý pohľad. Široká ponuka vysokokvalitných implantátov v rôznych cenových kategóriách umožňuje pacientom všetkých finančných možností získať krásny úsmev. Hlavný lekár je docentom na Saratovskej lekárskej univerzite. Všetci zubní lekári sú certifikovaní.

Osoby so zníženou pohyblivosťou môžu ľahko navštíviť kliniku. Pri vchode je rampa. Bezbariérový prístup je možný vďaka širokým dverám. Otváracie hodiny sú veľmi výhodné: od 9.00 do 20.00, bez víkendov a sviatkov. Adresa:Saratov,144/146 Ogorodnaya street. Objednať sa môžete telefonicky na čísle 8 8452 764000.

Cedar

Hodnotenie: 4.8

Cedar

Zubná klinika, ktorá poskytuje služby už viac ako 10 rokov a zaujala popredné miesto medzi podobnými zariadeniami, si prevzala bronz. Odborníci najvyššej kategórie vysvetlia diagnózu v jazyku, ktorý je pre pacienta zrozumiteľný, a navrhnú najlepší spôsob odstránenia problému. Všetci zamestnanci sa aktívne zúčastňujú na seminároch a vedeckých konferenciách. Služby zahŕňajú: ošetrenie pod mikroskopom, všetky druhy ortopédie, transplantáciu kostí, extrakcie, ústnu hygienu.

Na diagnostiku sa používa multifunkčný tomograf s 3D zobrazovaním. Interiér je navrhnutý v jemných, pokojných tónoch. Pomáha pacientom so zvýšeným pocitom strachu psychicky sa pripraviť na zákroky. Lekári sa vyhnú akýmkoľvek bolestivým pocitom aj v komplikovaných, pokročilých prípadoch tým, že to vopred predvídajú. Centrum aktívne spolupracuje s poisťovňami a poskytuje služby ľuďom s dobrovoľným poistením.

Cedar má zariadenie na fotografovanie a nahrávanie videa. Všetky výsledky sa zadajú do počítača a uložia do histórie pacienta. Zubná ambulancia sa nachádza v centre Saratova, na ulici Bachmetovská 34/42. Otváracie hodiny: od 8.00 do 20.00 hod. Deň voľna – nedeľa. Telefónne číslo recepcie je 8 8452 33 80 04.

Praktický lekár

Hodnotenie: 4.7

Prax

Na štvrtom mieste v rebríčku sa umiestnila sieť zubných ambulancií, ktorá medzi prvými začala poskytovať služby spĺňajúce vysoké štandardy kvality. Vybavenie sa neustále modernizuje a lekári majú veľké skúsenosti aj v komplikovaných prípadoch. Zahŕňa 16 terapeutických, 3 röntgenové, 4 chirurgické, 2 ortodontické, 1 fyzioterapeutický apartmán, zubné laboratórium a operačnú sálu. samostatná detská klinika s pestrofarebným interiérom a vysokokvalifikovaným zdravotníckym personálom.

Spotrebný materiál dodávajú popredné európske značky. Pacienti môžu byť ošetrovaní pod mikroskopom, ktorý zväčšuje pracovné pole až 25-krát. Na protetické práce sa používajú implantáty vyrobené v Izraeli, Nemecku a Švajčiarsku. Panoramatické snímky sa robia pomocou 3D tomografu najnovšej generácie. Ceny za služby sú skromné. Vernostný program zahŕňa množstvo akcií a špeciálnych ponúk, ktoré možno využiť na zníženie záťaže rodinného rozpočtu.

Klinika je otvorená od 8:00 do 20:00.00. Zubný lekár je na telefóne 24 hodín denne, takže pacienti môžu byť kedykoľvek ošetrení v prípade akútnej bolesti. Stomatológia sa nachádza na adrese Vavilova 27/29. Telefónne číslo: 8 8452 222000.

RESIDENT-S

Hodnotenie: 4.6

PREZIDENT-S

Stomatológia, ktorá sa nachádza na piatom mieste v rebríčku, sa zaoberá liečbou a prevenciou zubných a ústnych chorôb, ako aj všetkými druhmi protetiky. V jej priestoroch bola otvorená detská poradňa, kde sa malým pacientom dostane odbornej starostlivosti a nebudú trpieť strachom a úzkosťou. Služby zahŕňajú laserovú chirurgiu mäkkých tkanív, liečbu parodontitídy, zubného kazu, obnovu zubov, extrakcie, augmentáciu kostí, umiestnenie faziet a mnoho ďalšieho. Zubné lekárstvo má zubné laboratórium.

Konzultácie pre všetkých sú bezplatné. Práce sa vykonávajú s použitím inovatívnej technológie a spotrebných materiálov len od osvedčených výrobcov. Ceny sú veľmi výhodné. Pre študentov a nerezidentov sú k dispozícii pravidelné zľavy. Výhodné ponuky sa objavujú pravidelne. Môžete platiť aj na splátky.

Pacienti uvádzajú, že zdravotnícky personál je priateľský a poskytuje úplné informácie o liečbe a následnej starostlivosti. Klinika sa nachádza v blízkosti zastávok verejnej dopravy a má vlastné parkovisko. „President-C“ je otvorený každý deň od 8:00 do 20:00. Adresa:Saratov, im. Adresa: Ulica Akademika Antonova 24. Telefón: 8 8452 323300.

Dr. Belozubov

Hodnotenie: 4.5

Doktor Belozubov

Šiesta zubná klinika s vysokou úrovňou služieb a tímom vysokokvalifikovaných odborníkov. 11 rokov skúseností zaručuje každému pacientovi vysoký výsledok. Všetky procedúry sa vykonávajú pomocou zariadení z Japonska, Nemecka, Fínska a Talianska. Vysoko presné diagnostické zariadenie umožňuje rýchle odhalenie zápalu.

Používajú sa výplňové materiály svetoznámych značiek. Na výplne sa používajú hybridné kompozity, ktoré sú odolné voči prasklinám, trieskam, sýtosti farieb a priehľadnosti. Komfort pacienta závisí nielen od kompetencií lekárov, ale aj od interiéru. Prostredie na klinike je relaxačné a tiché, takže pacient sa v zubárskom kresle cíti pohodlne a nechá zubára vykonávať potrebné úkony.

Záručná doba na všetky služby je 12 mesiacov. Ceny sú primerané. V starostlivosti o svojich pacientov neustále ponúkajú zaujímavé propagačné programy, ktoré potešia stálych aj nových návštevníkov. Stomatológia sa nachádza na ulici Orzhevskogo 7. Ak si chcete dohodnúť stretnutie alebo získať presnejšie informácie o nákladoch, zavolajte na číslo: 8 8452 49 22 77.

MED-OPTIMA

Hodnotenie: 4.4

MED-OPTIMA

Náš zoznam uzatvára zubná klinika, ktorá ponúka služby pre celú rodinu od hygieny až po implantáciu. Kancelárie sú vybavené drahým a kvalitným diagnostickým a terapeutickým vybavením. Používajú sa jednorazové materiály a pravidelne sa vykonáva dezinfekcia – sterilita je teda zaručená. Spotrebný materiál sa nakupuje od európskych výrobcov. Služby sú k dispozícii pre mnohé kategórie ľudí. Ceny začínajú od 80 Euro.

Každý mesiac sa konajú špeciálne ponuky a v tomto období si môžete nechať vybieliť zuby alebo vložiť výplň s 20 % zľavou. Pacienti sa cítia pohodlne počas liečby aj počas čakania. Televízory sú dostupné všade. Deti sledujú svoje obľúbené rozprávky. Dospelí si vyberajú vlastné kanály. Stretnutia vedú mladí lekári, ale s veľkými skúsenosťami. Zubní lekári sa neustále zdokonaľujú a zvyšujú si kvalifikáciu a rýchlo nadväzujú kontakty s veľkými aj malými pacientmi.

Podľa spätnej väzby sú všetky liečby na klinike vynikajúce. Implantáty sa rýchlo zakorenia, záručná doba je dlhá a odstránenie je bezbolestné. Klinika je otvorená od 8:00 do 20:00, v nedeľu je zatvorená. Zubná ambulancia sa nachádza na Tarchovej ulici 39. Kontaktné telefónne číslo: 8 8452 47 77 88.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: