10 najlepších aplikácií pre Apple iPhone

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento produkt je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa považovať za návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Gadgety Apple sú samy o sebe umeleckými dielami, to je isté. Platí to najmä pre iPhone, ktorého popularita sa už podobá kultu. Stále však musíme priznať, že bez ďalších aplikácií zostáva nahý iPhone pomerne málo funkčným smartfónom. Vďaka veľkému množstvu dostupných aplikácií pre iOS si každý môže do svojho smartfónu ľahko nainštalovať správnu sadu aplikácií.

Redakcia Expertology sa rozhodla pomôcť našim čitateľom pri výbere a pripravila pre vás zoznam TOP 10 najlepších aplikácií pre Apple iPhone podľa našich odborníkov. Do užšieho výberu sme zaradili dve kategórie – aplikácie pre životný štýl a zábavné aplikácie. Do tohto výberu sme zámerne nezahrnuli príliš zjavné a superpopulárne aplikácie, ako je Instagram, ale venovali sme pozornosť populárnym, obľúbeným, ale nie tak zjavným aplikáciám.

Poradie najlepších aplikácií pre Apple iPhone

Nomináciamiestonázov výrobkuhodnotenie
Najužitočnejšie aplikácie pre Apple iPhone1Wunder
 • st
 • 5.0
  2MoneyWiz 24.9
  3SravniTaxi4.8
  4Správca hesiel LastPass4.7
  5Vo vrecku4.6
  6Feedly4.5
  Najlepšie zábavné aplikácie pre Apple iPhone1Shazam5.0
  2Snapseed4.9
  3Zamračené4.8
  4Kiozk4.7

  Najlepšie aplikácie pre Apple iPhone

  Prvou nomináciou sú, ako už bolo povedané, aplikácie, ktoré môžu výrazne zjednodušiť život, zjednodušiť bežné činnosti, pomôcť v tej či onej situácii.

  Wunder
 • st
 • Hodnotenie: 5.0

  Wunder<li></div><p>st“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/83716666195871-8410.jpg“ height=“378″ title=“Wunder</p><li>st“><p>Číslo jedna v kategórii užitočných aplikácií – je to jeden z najlepších organizátorov pre Apple iPhone, ktorý vám umožňuje rozumne riadiť svoj čas, nastavovať úlohy, nastavovať pripomienky a organizovať inteligentnú samokontrolu.</p><p>Funkčný základ Wunder</p><li>Zoznamy úloh. Ihneď po registrácii aplikácia ponúkne používateľovi niekoľko typických zoznamov, ako napríklad „Práca“, „Rodina“, „Potraviny“ a ďalšie. Môžete ich samozrejme ľubovoľne upravovať a vytvárať nové. Používateľ môže otvoriť neobmedzený počet úloh v rámci vytvorených zoznamov. Po dokončení úlohy by ste mali zaškrtnúť políčko vedľa jej názvu a úloha sa presunie do kategórie „Dokončené“, skrytej kategórie, ktorú môžete v prípade potreby zobraziť a upraviť.<p>Každá úloha má niekoľko možností, ako napríklad dátum a čas, komentáre, pridané súbory atď. . Úlohy môžu mať podúlohy s veľkou hĺbkou – iba v bezplatnej verzii aplikácie Wunder</p><li>až 25 čiastkových úloh každej hlavnej úlohy.<p>Dôležitá súčasť funkčnosti aplikácie – schopnosť pracovať v tíme. Zoznamy a úlohy môžete zdieľať medzi kolegami v práci, rodinnými príslušníkmi alebo členmi akejkoľvek inej podmienenej skupiny alebo viacerými naraz. Každú úlohu možno priradiť vykonávateľovi. Prístup k rôznym úlohám a priečinkom majú rôzni používatelia. Komentáre k úlohám sa zobrazujú s menom používateľa, ktorý komentár vytvoril, a keď sa objaví nový komentár, odvysiela sa oznámenie.</p><p>Bezplatná verzia aplikácie Wunder</p><li>Takmer všetky funkcie tohto organizátora pre Apple iPhone sú k dispozícii. Plná verzia pridáva len niekoľko nepodstatných funkcií a poskytuje prístup k ďalším tapetám.<h4>Výhody</h4><ul><li>Jednoduchosť a dostupnosť;</li><li>užívateľsky prívetivé rozhranie;</li><li>Slovenská jazyk;</li><li>možnosť pracovať z viacerých zariadení a platforiem;</li><li>pohodlná tímová práca v rámci spoločného prístupu;</li><li>väčšia hĺbka vnorenia čiastkových úloh;</li><li>takmer všetky funkcie sú k dispozícii v bezplatnej verzii.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nie je možné určiť priority úloh a filtrovať ich podľa parametrov.</li></ul><h3>MoneyWiz 2</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=MoneyWiz 2

  Číslo dva v rebríčku najlepších aplikácií pre Apple iPhone od spoločnosti Expertology je tiež organizátor, ale tentoraz je to niečo, čo je striktne zamerané na sledovanie osobných financií. V súčasnosti je to jedna z najlepších aplikácií svojho druhu pre iPhone, a to tak z hľadiska objektívnych ukazovateľov, ako aj z hľadiska spätnej väzby od používateľov.

  Pri prvom spustení aplikácia vyzve používateľa, aby si otvoril účet a definoval preň menu. Ak máte viacero účtov, môžete ich mať v programe naraz alebo vtedy, keď sa vám to hodí, v príslušnej sekcii. Účty možno tiež zoskupiť. Ďalšia práca sa bude vykonávať v rámci štyroch hlavných sekcií – Účty, Rozpočty, Kalendár a Správy.

  V časti „Rozpočty“ definujeme plánované výdavky a časový rámec ich „čerpania“. Funkcia kontroly výdavkov programu pomáha používateľovi neprekročiť stanovené rozpočty. Kalendár vám umožňuje nielen pripomínať, ale aj nastavovať opakujúce sa operácie pre interakcie s rozpočtom. Sekcia zostáv je samozrejmosťou – tu môžete vykonávať komplexnú analýzu za ľubovoľné obdobie s úžasným prispôsobením.

  Každodenná práca s aplikáciou je veľmi jednoduchá – stačí, ak na príslušné účty zadáte príjmy alebo výdavky, a to buď okamžite, alebo až potom, čo si na to vyhradíte čas vo vhodnom dennom čase. V aplikácii je veľa ľahko použiteľných šablón, ktoré vám zjednodušia prácu. pravidelná správa sa generuje automaticky na konci každého vykazovaného obdobia.

  Druhá verzia aplikácie pridáva dôležitú funkciu – internetové bankovníctvo. Umožňuje vám pripojiť sa k vašim skutočným bankovým účtom a rýchlo synchronizovať vykonané transakcie. Táto funkcia navyše šetrí používateľa od manuálneho zadávania transakcií až po takmer úplnú automatizáciu procesu. Vývojári už spolupracujú s viac ako 2 tisíc bankami po celom svete a tento zoznam sa neustále rozširuje. Táto funkcia je však spoplatneným predplatným vo výške 4,99 USD mesačne alebo 49,99 USD ročne.

  Ďalšie užitočné nástroje pridané v druhej verzii sú Widgety a Rozloženie transakcií. Prvý nástroj umožňuje vytvárať špeciálne bloky s informáciami o čomkoľvek – zostatok, štatistiky, transakcie atď.; druhý nástroj je skupina nastavení, ktorá umožňuje uprednostniť polia, ktoré skutočne používate, a skryť nepotrebné a rušivé veci.

  MoneyWiz 2 – multiplatformová aplikácia pre Apple iPhone, iPad a Mac. Prostredníctvom služby SYNCbits sa údaje priebežne synchronizujú medzi zariadeniami.

  Výhody

  • širokú škálu nástrojov;
  • komfort pri používaní;
  • Optimálna rovnováha medzi jednoduchosťou a funkčnosťou;
  • multiplatformné;
  • Ruská lokalizácia;
  • Výkonná funkcia online bankovníctva, ktorá nemá obdoby;
  • prístup k rodine.

  Nevýhody

  • samotná aplikácia a online banking sú platené samostatne.

  SravniTaxi

  Hodnotenie: 4.8

  PorovnaťTaxi

  Tretia aplikácia v rebríčku najlepších užitočných aplikácií pre Apple iPhone od Expertology je elegantným a efektívnym riešením pre tých, ktorí aktívne alebo aspoň príležitostne využívajú taxi služby. Je to služba s chytľavým názvom SravniTaxi – program, ktorý vám poskytne najaktuálnejšiu, porovnávaciu analýzu cien taxíkov v danom čase.

  Aplikácia funguje celkom elementárne. Stačí zadať adresu začiatku cesty a cieľový bod a aplikácia sa automaticky spojí s podporovanými taxislužbami a vypočíta náklady na cestu podľa jednotlivých služieb. Výsledok sa zobrazí ako jednoduchý zoznam. Podporným prvkom je mapa, ktorú možno použiť aj na navigáciu po zložitej trase.

  Táto aplikácia zahŕňa služby taxislužby a zdieľania automobilov a pri porovnávaní cien taxíkov môžete zistiť, koľko zaplatíte za zdieľanie automobilov, a porovnať, čo je výhodnejšie. Taxíky si môžete rezervovať okamžite a väčšina veľkých agregátorov vám dokonca hneď ukáže čas vyzdvihnutia.

  Funkcionalita aplikácie zahŕňa aj ukladanie základných nastavení používateľa: adresy domova, práce a bydliska, zľavy, promo kódy, exkluzívne ponuky jednotlivých taxislužieb a ďalšie.

  Aplikácia SravniTaxi bola spustená s veľmi obmedzeným zoznamom podporovaných taxislužieb, ale rýchlo sa rozrástla na viac ako tri desiatky. Pracuje v stovkách miest v Rusku, Kazachstane a na Ukrajine. Bratislava a Petrohrad majú určitú prioritu. Takže napríklad v týchto dvoch mestách môžete porovnať ceny taxíkov v rôznych triedach. V ostatných mestách sa berie do úvahy len ekonomická trieda a podobné triedy.

  SravniTaxi vám umožní raz a navždy zabudnúť na desiatky aplikácií taxislužieb, ale na to, aby fungovala, musíte mať v telefóne Apple iPhone nainštalované značkové aplikácie. Počas inštalácie aplikácie SravniTaxi vám bude automaticky ponúknutá inštalácia potrebných doplnkov.

  Výhody

  • jednoduchosť používania;
  • Porovnanie cien taxíkov a zdieľania áut;
  • podporuje viac ako 30 taxislužieb;
  • Pracuje v mestách v Rusku, Kazachstane a na Ukrajine.

  Nevýhody

  • analýza len ekonomickej triedy (okrem Moskvy a Petrohradu).

  Správca hesiel LastPass

  Hodnotenie: 4.7

  Správca hesiel LastPass

  Teraz k dôležitej otázke informačnej bezpečnosti v našom rebríčku. Každý viac či menej aktívny používateľ internetu je registrovaný v desiatkach, ak nie stovkách služieb. Niektoré treba používať neustále, iné príležitostne, ale takmer neexistuje online služba s osobným účtom, ktorá by nevyžadovala vytvorenie hesla.

  V dnešnej dobe neustálych hackerských útokov, únikov a iných narušení súkromia je používanie jedného hesla pre všetky služby vrcholom nedbalosti a udržiavanie viacerých kombinácií v pamäti je veľkým problémom. Tento problém môže efektívne, elegantne a s množstvom ďalších „plusov“ vyriešiť aplikácia LastPass Password Manager pre Apple iPhone.

  Po nainštalovaní a spustení aplikácie sa používateľ okamžite vyzve, aby si vytvoril účet alebo sa prihlásil, ak už účet existuje. Po prihlásení beží na pozadí a sleduje okná s prihlasovacími menami a heslami. Po zadaní kombinácie si ju aplikácia zapamätá a pri ďalšom otvorení rovnakého okna s rovnakými políčkami pre prihlasovacie meno a heslo ich LastPass automaticky vyplní a používateľovi stačí stlačiť tlačidlo na prihlásenie. Okrem aplikácie pre Apple iPhone je k dispozícii aj verzia pre počítače a samostatné rozšírenie pre populárne prehliadače. V prehliadačoch funguje úplne rovnako.

  Existuje niekoľko funkcií služby LastPass, ktoré nie sú zrejmé pre každého. Aplikácia môže napríklad uložiť viac ako jednu kombináciu prihlasovacieho mena a hesla pre tú istú službu. Počas autorizácie si budete môcť priamo vybrať požadovanú možnosť.

  Okrem prihlasovacích mien/hesiel môže aplikácia ukladať aj množstvo ďalších informácií súvisiacich s autorizáciou a osobnými údajmi vrátane údajov o kreditnej karte. Samotný program je chránený hlavným heslom. To je vlastne jediná vec, ktorú si budete musieť zapamätať.

  Nakoniec aplikácia umožňuje ostatným používateľom prístup k úložisku hesiel. Z hľadiska bezpečnosti sa to môže zdať paradoxné, ale v rámci používania rovnakých aplikácií v rodine to má zmysel.

  Interné zabezpečenie v službe LastPass je na špičkovej úrovni. Všetky informácie sú bezpečne zašifrované a ani samotný LastPass nemá prístup k hlavnému heslu a dešifrovacím kľúčom.

  Výhody

  • Flexibilita používania v rámci služieb;
  • pohodlie a dostupnosť;
  • Ruská lokalizácia;
  • škálovateľnosť a multiplatformovosť;
  • automatické vypĺňanie formulárov;
  • ukladanie rôznych kombinácií pre tú istú službu;
  • Silné šifrovanie údajov;
  • zdieľateľnosť.

  Nevýhody

  • Niektorým používateľom sa nepáčia všetky údaje uložené v cloude.

  Vkarmana

  Hodnotenie: 4.6

  Vo vrecku

  Heslový softvér opísaný v hodnotení vyššie je dobrý pre každého, ale niekedy ani to nestačí. Nezriedka sa stáva, že nájdete dokument, ktorý nepotrebujete – zriedkavo používanú bankovú kartu, DIČ, SNILS, rodný list alebo čokoľvek iné. Je to dôležité najmä v období významnejšej preregistrácie alebo kúpy, keď treba obísť desiatky úradov a vyplniť hromady papierov. Tu je skutočným záchrancom populárna aplikácia pre Apple iPhone – Vkarmane. Je to pohodlný a všestranný správca dokumentov, ktorý dobre funguje a naďalej si zlepšuje svoju zaslúženú povesť.

  Aplikácia bola pôvodne navrhnutá pre ruského používateľa a obsahuje množstvo pripravených šablón na zadávanie osobných údajov z rôznych dokumentov. Samotné vstupné formuláre sú štylizované tak, aby vyzerali ako skutočné „papierové“ dokumenty, čo im dodáva realistickosť a intuitívnosť. Skevomorfizmus tu mimochodom pomáha neutralizovať zámerný minimalizmus posledných verzií iOS, ktorý v tomto konkrétnom kontexte očividne škodí použiteľnosti.

  Samotný proces pridávania nového dokumentu je intuitívny. V pravom hornom rohu musíte kliknúť na veľké „plus“ a vybrať typ údajov: pas, medzinárodný pas, daňové identifikačné číslo, bankový preukaz, zdravotné poistenie a mnoho ďalších možností. Počet dokumentov, ktoré môžete uložiť, nie je obmedzený, môžete dokonca zadať dokumenty celej rodiny.

  Ručné vypĺňanie údajov v textovom formáte. Rozpoznávanie fotografií funguje aj pri číslach bankových kariet, ale mali by ste starostlivo skontrolovať, či nedošlo k ich nesprávnej interpretácii. Dôležité je, že ku všetkým vyplneným textovým formulárom môžete priložiť skutočné fotografie alebo skeny originálov konkrétnych dokumentov.

  Otázka bezpečnosti a ochrany pred neoprávneným prístupom v službe Feedly je vyriešená výkonne a radikálne. Na rozdiel od vyššie uvedenej aplikácie LastPass aplikácia nemá úložný server. Namiesto toho sa všetky údaje ukladajú výlučne lokálne. Na šifrovanie sa používa náročný algoritmus AES-256, ktorý používajú vládne agentúry a bankový sektor. Počet pokusov o zadanie hesla je obmedzený na desať – po desiatom nesprávnom hesle sa údaje úplne zničia. Preto sa nemusíte obávať o bezpečnosť osobných údajov ani v prípade straty smartfónu alebo úmyselnej krádeže.

  Výhody

  • Intuitívne rozhranie;
  • skevomorfizmus;
  • Spolu s formulármi si uschovajte aj fotokópie dokumentov;
  • neobmedzený počet uložených dokumentov;
  • vysoká ochrana proti neoprávnenému prístupu.

  Nevýhody

  • žiadne jasné nevýhody.

  Feedly

  Hodnotenie: 4.5

  Feedly

  Nakoniec je konečným riešením v hodnotení najužitočnejších aplikácií pre Apple iPhone najlepší RSS-agregátor na svete, bez preháňania s názvom Feedly. Je to program, ktorý dokáže na jednom mieste zhromažďovať všetky informačné toky, ktoré používateľa zaujímajú: správy, predpovede počasia, publikácie populárnych blogerov, odbery YouTube a všetky ostatné zdroje, ktoré využívajú technológiu RSS. Feedly dokáže používateľa zbaviť nutnosti otvárať samostatne desiatky internetových služieb, ktoré čakajú na aktualizáciu informácií – všetky toky budú zhromaždené na jednom mieste s pohodlným rozhraním na správu.

  Technicky možno Feedly používať bez registrácie, ale v tomto prípade je prispôsobenie minimálne. Najlepšie je mať vlastné konto, potom budú všetky kanály RSS doručené v pohodlnom zozname a po zatvorení programu nezmiznú.

  Zainteresované kanály možno do aplikácie pridať zadaním priameho odkazu na kanál RSS. Softvér tiež umožňuje použiť formulár na vyhľadávanie kľúčových slov, takže používateľ môže nájsť a zaregistrovať kanál RSS, o ktorý má záujem, priamo v aplikácii. Samostatne môžete kanály triediť do priečinkov podľa vlastného uváženia – podľa témy, typu obsahu atď. .

  Feedly plne implementuje sociálne funkcie. Môžete napríklad ľahko zdieľať obľúbené položky na obľúbených sociálnych sieťach, využívať úzku integráciu so službou Twitter, posielať obsah e-mailom.

  Aplikácia umožňuje prispôsobiť prezentáciu kanálov RSS v používateľsky najprívetivejšom formáte – môžu to byť iba titulky, titulky s oznámeniami, celé príbehy, režim mozaiky atď. . Feedly vám umožňuje vidieť nielen samotný obsah, ale aj komentáre k nemu – posunutím prstom nadol ich uvidíte vo vstavanom prehliadači aplikácie.

  Výhody

  • použiteľnosť;
  • flexibilitu nastavení prezentácie;
  • Možnosť zobraziť komentáre k obsahu;
  • integrácia s populárnymi sociálnymi sieťami a službami;
  • správne vizuálne zobrazenie obsahu z rôznych platforiem.

  Nevýhody

  • žiadna ruská lokalizácia.

  Najlepšie zábavné aplikácie pre Apple iPhone

  Druhá nominácia v našom rebríčku sa zameriava na aplikácie pre Apple iPhone, ktoré majú skôr zábavný podtext, priamo alebo nepriamo. Samozrejme, pre zariadenia Apple existuje množstvo zábavných aplikácií, ale pri tejto nominácii sa naši odborníci riadili určitou symbiózou „zábavy“ a užitočnosti.

  Shazam

  Hodnotenie: 5.0

  Shazam

  Táto aplikácia je všeobecne známa a populárna, ale naši odborníci sa rozhodli zahrnúť ju do prehľadu, pretože nie každý o nej vie a jej užitočnosť je nepochybná. V prvom rade je Shazam dôležitý pre fanúšikov hudby bez ohľadu na žáner. Ale aj pre tých, ktorí počúvajú hudbu len príležitostne, môže byť Shazam v určitých situáciách skutočným darom z nebies.

  Shazam je aplikácia na vyhľadávanie hudby pre iPhone od spoločnosti Apple. Nevyhľadávame podľa interpreta, názvu skladby alebo dokonca slov skladby. Na to stačí aj jednoduché vyhľadávanie v službe Google. Ide o identifikáciu konkrétnej skladby „podľa sluchu“.

  Na ilustráciu týchto možností si môžete predstaviť situáciu, keď sedíte v kaviarni alebo cestujete taxíkom, počúvate rádio a zrazu počujete pieseň, ktorá sa vám veľmi páči. Nie je možné rozpoznať interpreta a názov skladby a pieseň sa chystá skončiť a potom sa všetky konce stratia. Stačí aktivovať aplikáciu Shazam v telefóne Apple iPhone v „počuteľnej zóne“ prehrávanej skladby a aplikácia s najväčšou pravdepodobnosťou identifikuje interpreta aj presný názov skladby.

  Používanie programu je veľmi jednoduché – vývojári sú si plne vedomí toho, že Shazam môžete potrebovať spustiť v najneočakávanejšom okamihu a urobíte to v okamihu. Ak chcete spustiť softvér, stačí kliknúť na jedno softvérové tlačidlo Shazam a identifikovať pôvod hudby, ktorá hrá niekde v okolí.

  Po dokončení skenovania a vyhľadaní zhody v databáze (obrovskej) sa v prípade nájdenia zhody na samostatnej stránke aplikácie otvoria všetky nájdené informácie – názov skladby, ilustrácia albumu atď. Používateľovi sa ponúka aj zoznam ďalších akcií: zdieľanie novinky na sociálnych sieťach, zobrazenie informácií o turné umelca, sledovanie príslušných videí na YouTube, vyhľadanie skladby v obchode iTunes Store.

  Výhody

  • Vysoká presnosť detekcie stopy;
  • obrovská databáza;
  • integrácia so sociálnymi sieťami;
  • použiteľnosť
  • individuálne nastavenia.

  Nevýhody

  • Žiadne objektívne nevýhody.

  Snapseed

  Hodnotenie: 4.9

  Snapseed

  Teraz v rebríčku najlepších aplikácií pre Apple iPhone prejdeme od zvuku k „vizuálom“ a zvážime jeden z najlepších editorov fotografií – Snapseed. Samotný iPhone je vynikajúci a výkonný prístroj na zachytávanie fotografií úžasnej kvality. Často sa však stáva, že pred odoslaním fotografie na Instagram alebo kamkoľvek inam ju potrebujete upraviť alebo štylizovať.

  Aplikácia sa používa pomerne jednoducho. Hneď po otvorení sa zobrazí výzva na výber fotografie z galérie. V oblasti úprav sa zobrazia tri karty: Nástroje, Štýly a Export.

  Väčšinu práce s úpravami obrázkov vykonávajú nástroje. Tu máte k dispozícii širokú sadu nástrojov na transformáciu, zarovnanie fotografií, zmenu farebnej škály, pridanie textu, vytvorenie dvojitej expozície atď. . Ak chcete zintenzívniť alebo naopak odstrániť akýkoľvek efekt na obrázku, môžete použiť nástroj „Prekryvná maska“. Funkcia pridávania textu má množstvo ďalších možností – text možno farebne upraviť, invertovať, pridať mu objem, transformovať ho a podobne.

  Snapseed má celú samostatnú skupinu nástrojov na spracovanie portrétov. Shazam má päť základných nástrojov, ktoré možno použiť na zmenu osvetlenia tváre, korekciu tieňov, zjemnenie pleti, rozjasnenie očí, zmenu polohy hlavy, zmenu veľkosti zreničiek a kútika úst, rozmazanie nežiaducich artefaktov, vytvorenie efektu bokeh, jemnú korekciu nedokonalostí.

  Štýly sú v podstate zbierkou filtrov, ktoré možno použiť na celú fotografiu na dosiahnutie rôznych efektov. Vstavané filtre sa nedajú prispôsobiť, ale môžete si vytvoriť vlastné bez obmedzení. Vytvorený štýl možno zdieľať prostredníctvom kódu QR.

  Karta Export na ukladanie spracovaných obrázkov. Ponuka vyzve používateľa, aby výsledok uložil do priečinka podľa vlastného výberu, a tiež mu umožní okamžite zdieľať obrázok prostredníctvom akejkoľvek sociálnej aplikácie nainštalovanej v zariadení Apple iPhone.

  Výhody

  • široká funkčnosť;
  • jednoduchosť používania;
  • možnosť efektívne a jednoducho upravovať portrétové fotografie;
  • jeden z najvýkonnejších fotoeditorov pre Apple iPhone spomedzi bezplatných;
  • zadarmo.

  Nevýhody

  • Nie je možné nastaviť vstavané filtre.

  Zamračené

  Hodnotenie: 4.8

  Zamračené

  Pokračovanie nášho rebríčka je jedným z najlepších manažérov podcastov pre Apple iPhone, ktorý je mimoriadne populárny a veľmi funkčný. Podľa recenzií používateľov je jeho používanie príjemné. A je zadarmo.

  Ak chcete začať používať službu Overcast, musíte si vytvoriť konto. nový používateľ získava akýsi „osobný oblak“, ktorý má najpozitívnejší vplyv na rýchlosť aplikácie. Je to aj prítomnosť účtu, ktorý umožňuje synchronizáciu databázy podcastov a vytváranie záloh.

  Okamžite po registrácii je používateľ presmerovaný na domovskú obrazovku. Od začiatku je prázdna, len v hornej časti je ikona „plus“, ktorá po kliknutí vedie k vyhľadávaniu podcastov. Alebo, najmä ak nemáte jasné preferencie, môžete začať sledovaním najpopulárnejších podcastov. Aplikácia má celkovo 10 tematických kategórií, podľa ktorých sú podcasty zoradené – zdravie, hry, knihy, IT, humor a iné. Kliknutím na ktorúkoľvek kategóriu sa používateľovi zobrazí zoznam podcastov, počnúc najpopulárnejšími. Môžete sa prihlásiť na odber jednotlivých alebo všetkých podcastov.

  Rozhranie služby Overcast je celkom elegantné, trochu sa podobá systému Windows Phone, ale celkovo nie je zlé a praktické. K dispozícii sú zaujímavé ďalšie funkcie: Smart Speed – odstránenie oblastí ticha; Voice Boost – zvýšenie hlasitosti hlasu. môžete tiež jednoducho zvýšiť rýchlosť prehrávania štandardnými prostriedkami.

  V časti nastavení aplikácie si môžete a mali by ste si zaregistrovať konto Twitter. Tu sa budú zobrazovať populárne podcasty. Tu môžete nastaviť aj krok prevíjania.

  Bezplatná verzia služby Overcast stačí na pohodlné používanie, ale zakúpením prémiového predplatného sa funkčnosť veľmi výrazne rozšíri: neobmedzený počet epizód v zozname skladieb, sťahovanie cez mobilnú sieť, časovač spánku a oveľa viac.

  Výhody

  • jednoduché a prístupné rozhranie;
  • rozdelenie do 10 tematických kategórií;
  • Funkčnosť bezplatnej verzie je uspokojivá;
  • užitočné doplnky.

  Nevýhody

  • neboli zaznamenané žiadne jasné nevýhody.

  Kiozk

  Hodnotenie: 4.7

  Kiozk

  A dokončenie hodnotenia najlepších aplikácií pre Apple iPhone absolútne nepostrádateľný program pre tých, ktorí si nevedia predstaviť bez lesklých časopisov, alebo ktorí pre prácu potrebujú čítať tony „lesklých“. Kiozk je v súčasnosti jedným z najlepších mobilných periodík pre iPhone. Nie je to len agregátor publikácií – je to celé informačné centrum vytvorené na najvyššej profesionálnej úrovni.

  Srdcom Kiozku je, samozrejme, agregátor obsahujúci stovky a stovky periodík. Nájdete tu najznámejšie a najprestížnejšie tituly – National Geographic, Glamour, Forbes a ďalšie – aj menej známe, ale tiež viac než dôstojné mená. Aktualizácie najčastejšie prinášajú najnovšie čísla rýchlejšie ako skutočné novinové stánky.

  Vydania sú k dispozícii v rôznych formátoch, väčšinou v tom najpohodlnejšom na čítanie a prezeranie vysokokvalitných obrázkov. Okrem toho je obrovské množstvo článkov nahovorených profesionálnymi hlasovými hercami a prichádza vo formáte podcastu. Počet aktuálnych článkov a zvukových materiálov presahuje 50 000. Najobľúbenejšie časopisy dostávajú plné zvukové verzie.

  Softvér má bezplatnú časť, ale je veľmi obmedzená. Používanie aplikácie Kiozk má zmysel len vtedy, ak si kúpite mesačné alebo ročné predplatné. Ale rozsah dostupnosti špičkových periodík s maximálnou bezprostrednosťou rozhodne stojí za toto predplatné.

  Výhody

  • stovky periodík;
  • viac ako 50 000. Príslušný zvukový materiál;
  • najobľúbenejšie časopisy sú nahovorené výhradne profesionálnymi hercami;
  • prehľadný formát;
  • najnovšie vydania sa dostanú do aplikácie skôr ako do reálnych novinových stánkov.

  Nevýhody

  • platené a relatívne lacné.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: