12 najlepších naparovacích žehličiek

*Súhrn toho najlepšieho podľa redakcie. Kritériá výberu. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa chápať ako odporúčanie na nákup. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Žehlička s parným generátorom je zariadenie pozostávajúce z dvoch častí spojených špeciálnou hadicou. Systém žehlenia sa zásadne líši od bežnej naparovacej žehličky. Z technického hľadiska ide o úplne odlišné konštrukcie, ktoré nemožno porovnávať, už len preto, že v žehličkách nie je kotol. Parný generátor je profesionálnejší spotrebič, ktorý vďaka vysokému tlaku pary poskytuje účinné žehlenie.

Nádržka na vodu zaisťuje optimálne podmienky na rýchle spracovanie veľkého množstva odevov aj bez použitia žehliacej dosky. Mnohé zariadenia dokážu naparovať nielen horizontálne, ale aj vertikálne. Vysokotlaková para zaisťuje rýchle a hladké žehlenie, dezinfikuje.

Upratovanie vrchného odevu nie je problém, niektoré modely sú vybavené funkciou čistenia čalúneného nábytku. Parné generátory môžu byť v prevádzke dlhý čas (20 minút až 2 hodiny bez doplnenia) v závislosti od kapacity vodnej nádrže. Mnohé z týchto spotrebičov sa dajú zahrievať bez toho, aby ste museli odpojiť napájací kábel.

Ako si vybrať žehličku s parným generátorom

Parné generátory sa delia na profesionálne, poloprofesionálne a domáce spotrebiče a majú množstvo rôznych technických vlastností a funkcií. Aby sme vám uľahčili výber, uviedli sme hlavné parametre, na ktoré si treba dať pri kúpe spotrebiča pozor.

 1. Napájanie.Má všetko, čo potrebujete, aby sa rýchlo zohrial, spotreboval menej energie a dobre vyzeral pri varení v pare. Čím výkonnejší spotrebič, tým viac toho zvládne, ale na domáce varenie stačí 1000 až 2500 W. Tento parný generátor si ľahko poradí s väčšími kusmi oblečenia, nábytkom alebo hromadami bielizne.
 2. Kapacita nádrže na vodu. Jeho kapacita ovplyvňuje, ako dlho môžete pracovať medzi zaťaženiami. Dostupné v rôznych objemoch od 0,8 l do 2 l vody.
 3. Tlak.Čím vyššie je, tým silnejší je prúd pary. Tlak 2-4 bary postačujúci na efektívne žehlenie v horizontálnej polohe. V prípade vertikálneho naparovania musí byť táto hodnota aspoň 5-8 barov.
 4. Funkcia parného kladiva.To zaručuje najlepšie možné výsledky žehlenia nadmerne vysušených a náročných tkanín. Keď je táto funkcia aktivovaná, spotreba pary sa môže pohybovať od 95 do 360 g/min. Možno ho použiť v situáciách, keď si režim konštantnej pary neporadí s náročnými záhybmi alebo hrubými a hustými tkaninami.
 5. Železná podrážka.K dispozícii sú rôzne materiály, hrúbky a povrchové úpravy. Nielen kvalita podošvy ovplyvňuje hladký sklz, ale aj to, ako rýchlo sa zahrieva a chladne. Najbežnejším kovom je hliník. Má však jednu nevýhodu – ľahko sa poškriabe. Moderné technologické nátery tento problém odstraňujú a zaručujú trvanlivosť.
 6. Automatické vypnutie.Táto funkcia zaručuje bezpečnosť parného generátora. Užitočné v prípadoch, keď zabudnete odpojiť spotrebič od elektrickej siete. Táto možnosť funguje bez ľudského zásahu, ak je spotrebič zapnutý dlhšie ako 10 minút. Výsledok: chráni vaše oblečenie pred poškodením a znižuje náklady na energiu.

Keďže technické aspekty sú pre bežného spotrebiteľa ťažko pochopiteľné, naši odborníci analyzovali všetky rôzne modely a vybrali pre vás tie najlepšie.

Naše najlepšie naparovacie žehličky s parným generátorom

NomináciaUmiestnenieNázovCena
Najlepšie žehličky s parným generátorom1LAURASTAR
 • ft
 • 44 900 €
  2Rowenta DG 8985 Silence Steam34 067 €
  3aun IS 7156 BK CareStyle 724 890 €
  4Morphy Richards 332100/33210223 450 €
  5Le
 • t PS 11N
 • 19 990 €
  6RUNZEL FOR-900 Utmarkt19 990 €
  7

  olaris PSS 7530K

  10 300 €
  8

  ahoj

 • ps GC7933/30 PerfectCare Compact Plus
 • 13 790 €
  9Grand Master GM-53010 199 €
  10BoschS 21105 490 €
  11Bort SteamCare Plus3 837 €
  12Kitfort KT-9223 390 €

  LAURASTAR
 • ft
 • Hodnotenie: 4.9

  LAURASTAR<li></div><p>ft“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/73116666197031-5512.jpg“ height=“403″ title=“LAURASTAR</p><li>ft“><p>Najdôležitejší je spotrebič typu „všetko v jednom“ s ohrievačom vody a ultraľahkou podošvou. Jeho suchá, jemná para dokáže úplne zbaviť tkaniny roztočov a nezanecháva žiadne oblečenie mokré. Jeho vysoká účinnosť skracuje čas žehlenia o viac ako polovicu. Parný generátor v kombinácii s ľahkou profesionálnou žehličkou na zabezpečenie konštantného výstupu pary s maximálnym tlakom 3,5 baru. Pomáha žehliť aj tie najodolnejšie záhyby a materiály.</p><p>Dodávanie pary je možné bez prerušenia alebo odpojenia zariadenia, čo šetrí váš čas a neodvádza vašu pozornosť od práce. 1100 ml zásobník umožňuje žehlenie veľkého množstva oblečenia. Ak je spotrebič zapnutý dlhšie ako 10 minút, automaticky sa vypne a zabráni plytvaniu energiou. Žehliaci systém má funkciu parného šoku a samočistenia a zaoblený profil hliníkovej žehliacej dosky zabraňuje zbytočnému pokrčeniu.</p><p>Jeho univerzálny dizajn umožňuje horizontálne aj vertikálne žehlenie s dvoma nastaveniami teploty. Obsahuje špeciálnu tepelne odolnú podložku, ochrannú podrážku pre jemné odevy a kazetový filter proti vodnému kameňu.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Na profesionálnu starostlivosť o textil;</li><li>Najmodernejší bezpečnostný systém;</li><li>100 % usmrtenie kliešťa;</li><li>exkluzívna zaoblená podrážka;</li><li>všetky režimy pary.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neboli odhalené.</li></ul><h3>Rowenta DG 8985 Silence Steam</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Rowenta DG 8985 Silence Steam

  Druhé miesto patrí jedinečnému filtračnému systému SilenceSteam, ktorý tlmí hluk aj pri silnej pare. Je navrhnutý so zátkou, ktorá udržuje žehličku bezpečne na mieste. Prístroj má 5 špeciálnych programov na žehlenie syntetiky, ľanu, vlny, bavlny a hodvábu. Môže sa používať nielen horizontálne, ale aj vertikálne.

  Vďaka technológii rýchleho zahrievania dosiahne prevádzkovú teplotu už za dve minúty. S výkonom 2400 W produkuje paru s tlakom 7,5 baru pri konštantnom prietoku 120 g/min. Keď je aktivovaná funkcia parného šoku, voda sa uvoľňuje rýchlosťou 500 g/min. To je kompenzované objemom bojlera 1400 ml – dostatočným na 1,5 hodiny nepretržitej prevádzky. Má integrovanú tyč na zachytávanie vodného kameňa.

  Podošva je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele odolnej proti poškriabaniu. Jeho technologicky vyspelý nanosklenený povlak zaisťuje vysokú odolnosť a ľahšiu kĺzavosť na tkaninách. Bezpečnostný systém automaticky vypne spotrebič v prípade výpadku.

  Výhody

  • Úplne tichá prevádzka;
  • Spoľahlivý zámok Carry Lock;
  • pohodlné a rýchle nastavenie;
  • vertikálne naparovanie;
  • Automatické navíjanie šnúry.

  Nevýhody

  • Neidentifikované.

  aun IS 7156 BK CareStyle 7

  Hodnotenie: 4.8

  </div><p>aun IS 7156 BK CareStyle 7″ src=“/wp-content/uploads/2023/11/3181666197031-1112.jpg“ height=“400″ title=“<br />aun IS 7156 BK CareStyle 7″></p><p>Inovatívny parný generátor so systémom 4X dekalciÀkácie uzatvára prvú trojicu. Jeho systém</p><ul>TIMATE FASTCLEAN je špeciálne navrhnutý na účinnejšie čistenie povrchu prvkov výmenníka tepla od pevných usadenín. Vychutnajte si výkonný výstup pary až 125 g/min., Zariadenie rýchlo odstraňuje aj tie najtvrdšie záhyby.<p>Vysoký tlak 7,5 baru s extra parou pomáha preniknúť hlboko do štruktúry tkaniny, čo uľahčuje a urýchľuje používanie. Žehliaca plocha s povrchovou úpravou Eloxal 3D Plus zabezpečuje rýchle a jednoduché kĺzanie vo všetkých smeroch bez prerušenia práce, aj keď sa stretnete s gombíkmi, zipsami alebo inými prekážkami. Turbo režim účinne vyhladzuje záhyby hrubých tkanín a zároveň odstraňuje až 99,9 % baktérií.</p><p>Vybavený 2000ml zásobníkom, ktorý vydrží viac ako 2 hodiny. Spoľahlivý systém ochrany proti prehriatiu sa aktivuje po 10 minútach. čas nečinnosti, čo zaručuje vysokú úroveň bezpečnosti a úspory energie. Užívateľsky prívetivý displej zobrazuje všetky dôležité informácie a robí parný generátor ešte efektívnejším.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Jemná suchá para;</li><li>patentovaná podrážka;</li><li>inteligentné režimy;</li><li>veľkokapacitná nádrž na vodu;</li><li>Vylepšený systém odstraňovania škálovania.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neboli identifikované žiadne chyby.</li></ul><h3>Morphy Richards 332100/332102</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Morphy Richards 332100/332102

  Štvrté miesto patrí parnému generátoru, ktorý pri skladaní do viacerých vrstiev preniká hlboko do vlákien tkaniny. To je možné vďaka pôsobivým technickým vlastnostiam zariadenia s maximálnym výkonom 3000 W a tlakom v kotle 7 barov. Funkcie parného kladiva, ochrana proti vodnému kameňu, samočistiaci systém a nepretržitý prietok pary.

  Podošva má nepriľnavý keramický povlak Speed-Steam Pro odolný voči nárazom, vďaka ktorému sa ľahko kĺže a šetrí čas. Zásobník s objemom 2 000 ml, ktorý dokáže nepretržite vytvárať paru najmenej 2 hodiny. Spotreba vody pri konštantnom prietoku pary 160 g/min., a parným kladivom 400 g/min. Spotrebič má automatické integrované vypnutie po 10 minútach nečinnosti, ktoré je sprevádzané zvukovým signálom.

  Samočistenie sa dosahuje pomocou integrovaného snímača, ktorý používateľa vyzve, aby odčerpal vodný kameň do špeciálnej nádrže bez akéhokoľvek ľudského zásahu. Výkonná vertikálna para vytvára účinné žehlenie viacvrstvových tkanín, čo výrazne skracuje čas prevádzky.

  Výhody

  • Vysoká kapacita;
  • ľahká kompaktná žehlička;
  • Zvuková signalizácia automatického vypnutia;
  • jedinečný systém odstraňovania vodného kameňa;
  • veľká nádrž na vodu.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Le
 • t PS 11N
 • Hodnotenie: 4.7

  Le<li></div><p>t PS 11N“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/50416666197031-6812.jpg“ height=“409″ title=“Le</p><li>t PS 11N“><p>Piaty na zozname je parný generátor, ktorý možno použiť v domácnosti a v malých štúdiách. Je to spôsobené schopnosťou efektívne využívať bežnú vodu z vodovodu. Kotol z nehrdzavejúcej ocele. Technologický náter výmenníka tepla zabraňuje tvorbe vodného kameňa. 32 tepelne uzavretých komôr v hliníkovej podkladovej doske zabraňuje tvorbe kondenzátu a rovnomerne rozvádza teplo po celej žehličke.</p><p>Úsporná spotreba vody z 1,2-litrovej nádrže zaručuje 90 minút nepretržitej prevádzky. Model má malé rozmery a dva indikátory pre žehličku a kotol. Bezpečnú prevádzku zariadenia zabezpečuje 4-stupňový bezpečnostný systém, ktorý zahŕňa termostat bez vody, tlakový spínač, bezpečnostný termostat a bezpečnostnú zátku s mechanickým ventilom.</p><p>Protišmyková rukoväť poskytuje isté ovládanie a tlačidlo pary možno prispôsobiť pre ľavákov. Parná hadica a kábel sú uzavreté v robustnom nylonovom plášti, ktorý zabraňuje odieraniu a zaručuje dlhú životnosť.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Talianska výroba;</li><li>Mäkký korkový kryt na rukoväti;</li><li>malé rozmery a hmotnosť;</li><li>ľahko sa prenáša;</li><li>Viacstupňový ochranný systém.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neboli identifikované.</li></ul><h3>RUNZEL FOR-900 Utmarkt</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=RUNZEL FOR-900 Utmarkt

  Na šiestom mieste je inovatívny parný generátor s klasickým, štýlovým dizajnom, ktorý je vhodný na doma aj na cesty. Funkcia Drip-Stopper dokáže udržať žehličku trvalo zahriatu pri všetkých teplotách. Funguje na princípe kvapkania pomocou rozprašovača RDA. Kvapalina uniká na vykurovací knôt a uvoľnené teplo zohrieva hliníkovú liatinovú dosku.

  Jednotka s výkonom 1950 W vytvára tlak 5 barov a umožňuje horizontálne aj vertikálne naparovanie. Možno ho použiť aj na suché žehlenie pomocou praktických tlačidiel na prepínanie režimov na rukoväti parného generátora. Vybavený nastaviteľnou parnou tryskou alebo v prípade potreby špeciálnou teflónovou parnou tryskou.

  Vďaka ohrievaciemu výkonu je pripravený na použitie do 3 minút. Prietok pary je 100 g/min., 1500 ml zásobník vydrží až 2 hodiny bez doplnenia. Váži len 5,4 kg, čo uľahčuje jeho presun na akúkoľvek vzdialenosť. Tento praktický spotrebič je k dispozícii v rôznych farbách, vďaka čomu si ho môžete prispôsobiť interiéru svojej izby.

  Výhody

  • ergonomický pohodlný dizajn;
  • vertikálne naparovanie;
  • keramický nepriľnavý povrch;
  • širokú škálu farieb;
  • Udržuje oblečenie suché.

  Nevýhody

  • sa nezistí.

  olaris PSS 7530K

  Hodnotenie: 4.5

  Polaris PSS 7530K

  Siedme miesto patrí vysokotlakovej parnej stanici Polaris. Žehliaca doska je vybavená 5-vrstvovým ultra odolným keramickým povlakom PRO 5 Ceramic. Ľahko sa oblieka a má vysokú odolnosť. Príkon 2400 W poskytuje maximálny tlak pary 7,5 baru s technológiou SMART HEAT. Odnímateľnú nádržku na vodu s objemom 1,4 l možno dopĺňať počas používania bez toho, aby ste museli odpojiť napájací kábel.

  Parný generátor má funkciu vertikálneho žehlenia, ktorá umožňuje rýchle žehlenie vrchného oblečenia, záclon a čalúneného nábytku. S časom nahrievania iba 2 minúty a nastaviteľným prívodom pary na optimálne žehlenie. Vybavené systémami automatického vypnutia pri prehriatí a chode nasucho. Má indikátory pripravenosti oblečenia na použitie, hladiny vody, doplnenia a odstránenia vodného kameňa.

  Dodáva sa so špeciálnym nástavcom na jemné tkaniny, ktoré možno zahrievať bez rizika poškodenia tkaniny. PSS 7530K má 5 prevádzkových režimov: suché žehlenie, konštantná para až do 120 g/min., Výkon pary až do 450 g/min., ECO do 60 g/min. a vertikálne sušenie v bubnovej sušičke.

  Výhody

  • Moderný a štýlový dizajn;
  • Viacúrovňový bezpečnostný systém;
  • trysku na jemné tkaniny;
  • Pohodlný tvar podrážky;
  • Odolný keramický povlak.

  Nevýhody

  • nezistené.

  ahoj

 • ps GC7933/30 PerfectCare Compact Plus
 • Hodnotenie: 4.5

  Philips GC7933/30 PerfectCare Compact Plus

  Číslo osem je jedinečný parný generátor, ktorý možno použiť na žehlenie bez rizika spálenia tkanín. Konštrukcia obsahuje technológiu OptimalTEMP, ktorá umožňuje ponechať žehličku zapnutú bez rizika roztavenia odevov. Ide o automatickú funkciu, ktorá nevyžaduje žiadne prednastavenie ani nastavenie teploty. Spotrebič môže vykonávať vertikálne aj horizontálne žehlenie.

  Kompaktný dizajn. Dĺžka 37,1 cm, šírka 20 cm, výška 23,3 cm. Váži len 2,8 kg a má odnímateľnú nádrž s objemom 1 500 ml. Vychutnajte si parný výkon 120 g/min v režime konštantnej pary., Približne 1,5 hodiny nepretržitej prevádzky v pare. Pôsobí až do 450 g/min na paru., Čo zaručuje vynikajúce výsledky aj pri tvrdých záhyboch. 2400 W parný výkon a tlak pary 6,5 bar.

  Počas žehlenia je možné pridávať vodu a v prípade automatického vypnutia vás výstražný systém upozorní svetelným signálom. Spotrebič má režim ECO pre jemné tkaniny. Technológia CompactProVelocity poskytuje konštantný prúd pary, ktorý preniká hlboko do vlákien tkaniny, a tak uľahčuje žehlenie záhybov.

  Výhody

  • zavedenie modernej technológie;
  • zvuková a svetelná indikácia;
  • Zosilnené prvky ochrany proti vodnému kameňu;
  • Nezničiteľná železná podrážka;
  • žiadne riziko popálenia látky.

  Nevýhody

  • žiadne znečistenie.

  Grand Master GM-530

  Hodnotenie: 4.4

  Grand Master GM-530

  Deviate miesto patrí poloprofesionálnemu parnému generátoru, ktorý má malé rozmery a inovatívnu žehliacu dosku. Nádržka na vodu udrží paru nepretržite 25 minút bez doplnenia. Nízky výkon do 2000 W s maximálnym tlakom 4 bary. Dokáže efektívne vytvárať paru v horizontálnej aj vertikálnej polohe.

  Silná žehliaca plocha vyrobená z kvalitného hliníka, ktorá po zahriatí poskytuje maximálne výsledky žehlenia a ľahké kĺzanie po tkaninách. Korkový materiál na rukoväti zaisťuje príjemné držanie bez rizika, že vám žehlička vykĺzne z rúk. V režime pary je prietok vody 100 g/min. Systém proti odkvapkávaniu zaisťuje, že sa na spodnej strane podstavca nezachytáva vlhkosť.

  Režimy sa ovládajú dvoma tlačidlami umiestnenými na žehličke. Jednoduchým stlačením jedného z týchto tlačidiel vytvoríte krátky alebo stály prúd pary. Nie je potrebné podržať tlačidlo. Kompaktné rozmery zariadenia umožňujú, aby sa pohodlne zmestilo aj do malých miestností.

  Výhody

  • pohodlné používanie po dlhú dobu;
  • Mäkká šnúra, ktorá nespôsobuje zbytočné zamotávanie;
  • pohodlné umiestnenie ovládacích prvkov;
  • ľahko sa prenáša a prepravuje.

  Nevýhody

  • nie sú zistené.

  BoschS 2110

  Hodnotenie: 4.4

  Bosch<td></div><p>S 2110″ src=“/wp-content/uploads/2023/11/4571666197031-9612.jpg“ height=“400″ title=“Bosch</p><td>S 2110″><p>Desiata poloha je spotrebič, ktorý sa rýchlo zahrieva a pomáha vám žehliť jemnejšie. Keramická doska má kanáliky na vedenie pary, ktoré prispievajú k rýchlemu a jednoduchému naparovaniu bielizne. Integrovaný softvér Calc’nClean odstraňuje usadeniny vodného kameňa v integrovanej nádobe Calc’nClean. Dizajn umožňuje vertikálne aj horizontálne sušenie v bubnovej sušičke.</p><p>Bojler s objemom 1500 ml poskytuje 2 hodiny prevádzky. Spotreba vody pri konštantnej rýchlosti pary 100 g/min., Režim pary 180 g/min. Môže sa vyplniť počas žehlenia. Technológia podošvy OptimalTemp udržiava optimálnu teplotu podošvy pre mimoriadne silný parný výkon vďaka zabudovanému mikroprocesoru.</p><p>Vďaka malým rozmerom zariadenia (35*20,8*23,5 cm) a nízkej hmotnosti (3 kg) sa dá neuveriteľne ľahko používať aj v stiesnených priestoroch v domácnosti. V záujme bezpečnosti a ochrany odevov má parný generátor zabudovaný systém automatického vypnutia, ktorý sa aktivuje po 30 sekundách v horizontálnej polohe a po 8 minútach vo vertikálnej polohe v prípade výpadku.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>inovatívna štruktúra podrážky;</li><li>automatický program pre všetky tkaniny;</li><li>rýchlo pripravené na použitie;</li><li>doplňovanie vody počas žehlenia;</li><li>Ekonomický režim ECO.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>Bort SteamCare Plus</h3><p>Hodnotenie: 4.3</p><div style=Bort SteamCare Plus

  Na jedenástom mieste je zariadenie, ktoré počas prevádzky nevytvára kvapky. Smerové prúdy suchej pary vďaka hlbokému prenikaniu do štruktúry tkaniny vyhladzujú bielizeň, odstraňujú nepríjemné pachy a ničia patogénne organizmy. Keramická žehliaca plocha je vybavená špeciálnou drážkou na gombíky na žehliacej ploche, takže môžete žehliť bez prerušenia procesu žehlenia. S výkonom 2350 wattov možno naparovať celé hromady.

  Objem nádrže na vodu je 1100 ml a jej prietok pri konštantnej pare 55 g/min. To stačí na 20 minút nepretržitého žehlenia. Maximálny tlak je 4 bary a para sa ohreje za 60 sekúnd. Systém ochrany proti vodnému kameňu a prehriatiu a svetelný indikátor hladiny vody.

  Ergonomické zariadenie má malé rozmery. Výška – 26 cm, dĺžka – 39 cm, šírka – 24,6 cm. Vďaka hmotnosti 2,4 kg možno spotrebič ľahko prenášať a inštalovať vo väčších miestnostiach. Výkonná suchá para ponúka vynikajúci dezinfekčný účinok napriek kompaktnému dizajnu, ktorý nedáva šancu mikroorganizmom zostať v ošetrených tkaninách.

  Výhody

  • rýchloupínacia nádrž na vodu;
  • duálny vykurovací systém;
  • jednoduché nastavenie žehličky a základne;
  • Inteligentný bezpečnostný systém.

  Nevýhody

  • nie sú identifikované.

  Kitfort KT-922

  Hodnotenie: 4.3

  Kitfort KT-922

  Dopĺňa našu recenziu kompaktná jednotka, ktorá dokáže naparovať nielen oblečenie, ale aj čalúnený nábytok. Jej technické vlastnosti umožňujú používať žehličku vertikálne alebo horizontálne. LOCK aktivuje funkciu parného zámku, ktorú možno zmeniť pomocou špeciálneho regulátora. Prispôsobí sa látkam, ako je ľan, bavlna, syntetika, vlna, hodváb. Svetelný indikátor signalizuje dosiahnutie teploty pary.

  Keramická podrážka s technológiou TITANIUM S

 • DE poskytuje pohodlný a ľahký sklz. Špicatý tvar hubice uľahčuje prístup do úzkych miest a hlbokých záhybov. Veľká nádrž na vodu (2 litre) na minimálne 2 hodiny nepretržitej prevádzky. Vstavaný regulátor reguluje prívod pary do žehličky a tlačidlo napájania zobrazuje režim, ktorý je znázornený na schéme.

  Prístroj má výkon 2400 W a maximálny tlak pary 4 bary. Konštantný prietok 50 g/min. Navrhnuté s ochranou proti vodnému kameňu, parným kladivom, konštantným prietokom pary a samočistiacim systémom. Rozpočtová cena modelu neovplyvňuje kvalitu, o čom svedčí mnoho zákazníkov.

  Výhody

  • ošetrenie čalúneného nábytku;
  • nerozbitná podrážka;
  • vertikálne naparovanie;
  • Objemná nádrž na vodu.

  Nevýhody

  • nezobrazené.
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: