14 najlepších tekutých pracích prostriedkov

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamu ani návod na nákup. Aplikácie, ktoré si vyžadujú odborné poradenstvo pred nákupom.

Moderný priemysel ponúka obrovský sortiment pracích prostriedkov. Okrem suchých práškov si teraz môžete kúpiť aj tekuté prášky, ktoré sú balené v plastových fľašiach alebo kapsuliach. Mnohí ľudia uprednostňujú klasické prostriedky, ktoré používali ich matky a babičky. Neprehliadajte však gélové výrobky, pretože majú veľa výhod:

 1. Rýchlo sa rozpúšťa vo vode, dobre sa oplachuje a nezanecháva šmuhy;
 2. Sú šetrné k tkanine, zmäkčujú ju, odstraňujú záhyby a pomáhajú ju ľahko vyhladiť;
 3. obsahuje dezodoračné a ošetrujúce zložky;
 4. sú pohodlne zabalené a ľahko sa nalievajú do priestoru stroja a dávkujú pomocou veka;
 5. Bezprašný, neznečisťujúci, vhodný pre alergikov.

Náš výber 14 najlepších tekutých pracích prostriedkov, ktoré odstraňujú všetky druhy nečistôt, sú bezpečné a boli hodnotené veľmi pozitívne.

Hodnotenie najlepších tekutých pracích prostriedkov

Nomináciaumiestnenienázov výrobkucena
Najlepšie tekuté prášky v pomere cena/výkon1Seventh Generation, svieži citrusový vánok 1,47 l1 289€
2Ecover Zero, 1,5 l920€
3Burti
 • libier, 3 l
 • 667€
  4Frosch Jablkový koncentrát 1,5 l840 €
  5

  Biele plátno Premium, pre bielu bielizeň, 1,836 l

  545€
  6
 • na Vôňa Top Fresh Camomile
 • 328€
  7Starostlivosť a sviežosť, 3 l385€
  8Losk Aromaterapia. Lotus, 1,46 l454€
  Najlepší tekutý detský púder1Synergetický,5 l1 050€
  2Wellery SOFT baby,5 l1 366€
  3Organický korológ pre detskú bielizeň 1,5 l559€
  4Frosch detský prací prostriedok, 1,5 l800€
  5Baby

 • ne BIO, 22 ks
 • 529€
  6Burti Baby, 1,5 l510€

  Najlepšie tekuté pracie prostriedky podľa pomeru ceny a kvality

  V tejto kategórii uvádzame prášky, ktoré sú účinné, s dobrým zložením, ekonomické pri používaní a cenovo vyhovujúce všetkým týmto vlastnostiam.

  Siedma generácia, 2-násobná koncentrácia, svieži citrusový vánok 1,47 l

  Hodnotenie: 4.9

  Siedma generácia

  Prvé miesto patrí americkej značke, ktorá je vhodná pre všetky typy tkanín. Účinne a šetrne odstraňuje všetky typy nečistôt, dokonca aj tie najodolnejšie. Bez agresívnych chemikálií, syntetických bielidiel, farbív a vôní. Siedma generácia neobsahuje živočíšne produkty, je PH neutrálna a odporúča sa pre citlivú pokožku.

  Prášok má príjemnú citrusovú vôňu, odstraňuje mastnotu a nečistoty v studenej vode. Detergenty sú vyrobené z rastlinných zložiek a bioenzýmov. Zmäkčujú tvrdú vodu, zachovávajú jasné farby a zabraňujú deformácii oblečenia. Vďaka koncentrovanému zloženiu vydrží balenie 2-krát dlhšie ako bežné pracie prostriedky. Jedna fľaša vystačí na 33 náplní ručných alebo automatických náplní.

  Podľa recenzií zákazníkov je tekutý prací prostriedok skvelý pri všetkých teplotách a vo všetkých práčkach. Nedráždi, odstraňuje odolné škvrny a zároveň je šetrný k štruktúre a farbe vášho oblečenia. Prírodné zloženie a dvojitá koncentrácia pracieho prostriedku plne odôvodňujú jeho cenu (približne 1300 Euro.), takže to nebolo považované za nevýhodu.

  Výhody

  • Prírodné čistiace prostriedky;
  • bez škodlivých chemikálií;
  • hypoalergénny výrobok;
  • koncentrované zloženie;
  • biologicky odbúrateľné;
  • svieža citrusová vôňa.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  EcoverZero, 1,5 l

  Hodnotenie: 4.8

  ECOVER EKOLOGICKÝ čistiaci prostriedok ZERO 15 L.jpeg

  Druhé miesto v rebríčku obsadil ekologický výrobok belgickej značky, ktorý poteší všetkých fanúšikov prírodných produktov. Je vhodný na pranie oblečenia pre dospelých a detí zo všetkých druhov materiálov. Neobsahuje ropné produkty, bielidlá, umelé vône ani farbivá. Tekutý prášok je ideálny pre ľudí náchylných na alergické reakcie. Je úplne biologicky odbúrateľný, nemá žiadny vplyv na flóru, faunu ani vodné zdroje a je medzinárodne certifikovaný ako ekologický.

  Tekutina na ručné pranie a pranie v práčke vo všetkých automatických práčkach. Účinne odstraňuje mastnotu, škvrny od potu, kávy, vína a iné škvrny už v studenej vode, pričom zachováva farbu bielizne a štruktúru tkaniny.

  Používatelia si pochvaľujú jeho bezpečné prírodné zloženie, vďaka ktorému je bezpečný pre celú rodinu. Vďaka svojej šetrnosti k životnému prostrediu sa voda po umytí môže použiť na zalievanie záhrady alebo zeleninovej záhrady, čo opäť potvrdzuje jej neškodnosť. Všetci spotrebitelia jednohlasne udelili spoločnosti ECOVER vysoké hodnotenie za výrobok z Belgicka.

  Výhody

  • ekologický výrobok;
  • neutralizuje ťažké kontaminanty;
  • Vhodné pre deti a alergikov;
  • je šetrný k životnému prostrediu;
  • minimálny prietok.

  Nevýhody

  • nebola identifikovaná.

  Burti
 • na farebné a jemné tkaniny, 3 litre
 • Hodnotenie: 4.7

  BURTI<li></div><p>LIBIER NA FAREBNÉ A JEMNÉ TKANINY 3 L.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/1816666195751-9814.jpg“ height=“410″ title=“BURTI</p><li>NA FAREBNÚ A JEMNÚ BIELIZEŇ 3 LITRE.webp“><p>Tretím najlepším v rebríčku v tejto kategórii je nemecký tekutý prací prostriedok. Je určený na pranie jemných, farebných a chúlostivých tkanín a je vhodný na starostlivosť o kompresné odevy. Neobsahuje fosfáty ani optické zjasňovače. Kvapalina si dobre poradí s mastnými a olejovými škvrnami. Používa sa na ručné a strojové pranie. Pri použití v spotrebičoch chráni vykurovacie telesá pred vodným kameňom, ktorý môže viesť k predčasným poruchám.</p><p>Rastlinné povrchovo aktívne látky dobre čistia a rozjasňujú oblečenie. Tekutina sa ľahko oplachuje, nepotrebuje žiadny kondicionér, pretože už má tieto vlastnosti. Kapacita 1 fľaše – 3 litre. Vystačí na 40 praní v ruke a 50 v práčke.</p><p>Podľa mnohých posudkov je tekutý prášok z Nemecka najlepším príkladom kombinácie ceny a kvality. Je účinný na všetky druhy nečistôt, vhodný pre všetky tkaniny a modely práčok, nespôsobuje podráždenie pokožky, má ľahkú relaxačnú vôňu a primeranú cenu za veľké balenie, má ošetrujúci účinok.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>je založený na rastlinných látkach;</li><li>účinné pri nízkych teplotách;</li><li>jemné čistenie jemných tkanín;</li><li>vlastnosti kondicionéra na oplachovanie;</li><li>Prevencia proti usadzovaniu vodného kameňa v jednotkách.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neboli identifikované.</li></ul><h3>Frosch Jablko, koncentrát 1,5 l</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=FROSCH YABLO KONCENTRÁT 15 L

  Štvrtý v poradí je ekologický prací prostriedok nemeckej značky, ktorý je schválený dermatológmi a vhodný pre citlivé osoby. Ako pracie prostriedky sa používajú rastlinné zložky, ktoré majú jemný a šetrný účinok na tkaniny, poradia si so všetkými druhmi nečistôt a zachovajú jas a tvar oblečenia aj po mnohých praniach.

  Môže sa používať na ručné čistenie alebo s automatickými čističmi. Už pri teplote 30° sú badateľné priaznivé účinky. Koncentrované zloženie znižuje spotrebu bežných tekutých pracích prostriedkov o polovicu. Príjemná nevtieravá jablková vôňa udržiava bielizeň sviežu bez toho, aby dráždila jemný čuch.

  Používatelia mohli ochutnať tekutý prášok Frosch s vylepšeným zložením. Je vhodný pre farebné a tmavé tkaniny, zabraňuje vyblednutiu farieb a zmene farby pri praní rôznych druhov oblečenia. Vďaka koncentrovanému zloženiu je jeho nákup ekonomický, čo je ďalšie nesporné plus ku všetkým vyššie uvedeným vlastnostiam.

  Výhody

  • pre farebné a tmavé oblečenie;
  • je hypoalergénny;
  • 100 % odolnosť voči plesniveniu a deformácii;
  • príjemná jablková vôňa;
  • koncentrovaný vzorec.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  ersil Premium pre bielych, 1,836 l

  Hodnotenie: 4.5

  PERSIL PREMIUM PRE BIELE OBLEČENIE 1836 L

  Aby ste si zachovali žiarivú bielu bielizeň a odstránili všetky odolné škvrny, spoločnosť Persil vytvorila tekutý prací prostriedok, ktorý účinne odvádza svoju prácu. neobsahuje agresívne chemické látky, ktoré môžu spôsobiť kožné reakcie. Odstraňovače škvŕn odstraňujú odolné stopy od mastnoty, potu, špiny, kávy, trávy, vína.

  Bielizeň vyzerá po použití mimoriadne bielo a dlhotrvajúcu sviežosť zaručuje exkluzívna vôňa, ktorá vydrží až 4 týždne. Jeho hustá gélová konzistencia zaručuje úsporné používanie a jedna fľaša vystačí na 27 ručných alebo strojových náplní.

  Ľudia sa vyjadrili, že sa im páči schopnosť tekutiny odstrániť všetky nečistoty bez predchádzajúceho namáčania alebo použitia chemických bielidiel. Koncentrované zloženie šetrí náklady na nákup nového pracieho prostriedku. Tí, ktorí dávajú prednosť sviežej dlhotrvajúcej vôni bielizne, ocenili Premium a zhodli sa, že naozaj nezvetráva, ale pretrváva až do ďalšieho prania.

  Výhody

  • bielenie tkanín;
  • odstraňuje všetky druhy odolných nečistôt;
  • Dlhotrvajúca vôňa až 4 týždne;
  • dlhodobé používanie jednej fľaše.

  Chyby

  • nevhodné pre osoby s citlivým čuchom, pretože vôňa je príliš silná.

 • Vôňa Top Fresh Camomile
 • Hodnotenie: 4.5

  <li></div><p>NA VRCHOLE VÔNE ČERSTVÝ HARMANČEK HARMANČEK.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/49716666195751-2014.jpg“ height=“400″ title=“</p><li>NA VRCHOLE VÔNE ČERSTVÝ HARMANČEK HARMANČEKOVÉ POLE.webp“><p>Ďalej sme vybrali tekutý prací prostriedok japonskej výroby, ktorý sa výborne hodí na pranie všetkých druhov tkanín ručne alebo v práčke. Okamžite sa rozpúšťa vo vode, preniká hlboko medzi vlákna a neutralizuje všetky škvrny. Trvalé pachy potu a tabaku zmiznú po prvom použití a sviežosť zostane zachovaná až do ďalšieho prania.</p><p>Tekutý prášok vhodný na biele, farebné a tmavé tkaniny. Je šetrný k textúre, zabraňuje deformácii. Zloženie obsahuje ošetrujúce zložky, ktoré zmäkčujú tkaninu, odstraňujú záhyby a pokrčenia, čím výrazne uľahčujú žehlenie. Konzistencia výrobku je pomerne hustá a nasýtená, preto je potrebné minimálne množstvo na jeden prací cyklus.</p><p>Spotrebitelia sa zhodujú, že prášok z Japonska spĺňa všetky požiadavky na účinnosť, bezpečnosť a nákladovú efektívnosť. Dodajú vašej bielizni ľahkú harmančekovú a jablkovo-zelenú vôňu, ale vôňa nie je preťažujúca ani dráždivá, naopak, pôsobí uvoľňujúco. Pozitívom je, že plastovú fľašu môžete použiť viackrát, ak si zakúpite náhradnú fľašu s tekutinou.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>pre všetky typy tkanín;</li><li>odstránenie odolných škvŕn a zápachu;</li><li>vôňa harmančeka a jablka;</li><li>má podmienenú vlastnosť;</li><li>hospodárne používanie;</li><li>ľahko sa oplachuje.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Zriedkavo dostupné v maloobchodných reťazcoch, najmä v internetových obchodoch.</li></ul><h3>Starostlivosť a sviežosť, 3 l</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=LASC Care & Freshness 3L.webp

  Nemohli sme do nášho hodnotenia zahrnúť tekutý prášok „Laska“, pretože je to jeden z obľúbených výrobkov medzi Slovenskámi ženami v domácnosti. Bol špeciálne vyvinutý na čistenie syntetických alebo zmiešaných tkanín. Nové zloženie umožňuje nielen účinne odstraňovať ťažké alebo zašlé škvrny, ale aj aktívne sa starať o oblečenie, eliminuje vymývanie farieb, obnovuje ho, zabraňuje deformácii.

  Obsahuje dezodoračné zložky, ktoré udržujú sviežosť a neutralizujú pachy z tabaku, potu a jedla až 24 hodín. Po vypraní sú odevy mäkké, hladké a jemnejšie. Stredná konzistencia. Rýchlo sa rozpúšťa a dobre sa oplachuje.

  Používatelia zdôraznili, že gél si poradí aj s veľmi silným zápachom, ktorý sa tvorí po fyzickej námahe. Nemusíte sa obávať, že sa počas dňa opäť objaví, a nemusíte ho maskovať parfumom, aby ste ho udržali svieži. Tekutinu možno použiť na ručné alebo strojové čistenie a je vhodná na použitie na všetky materiály okrem vlny a hodvábu.

  Výhody

  • Rýchlo odstraňuje všetky škvrny;
  • neutralizuje nepríjemné pachy;
  • 24-hodinový dezodoračný účinok;
  • uľahčuje žehlenie;
  • Nevtieravá, príjemná vôňa;
  • úsporná spotreba.

  Losk

  • obsah vône.

  Losk Aromaterapia. Lotus, 1,46 l

  Hodnotenie: 4.4

  LOSK AROMATERAPIA. LOTOS 146 L.webp

  Spoločnosť Losk vyvinula tekutý prášok najnovšej generácie, ktorý je účinný na všetky typy škvŕn, nevyžaduje žiadnu predbežnú úpravu tkaniny, odstraňuje mastnotu, pot, krv, škvrny od kávy a trávy jedným ťahom. Unikátna receptúra obsahuje kombináciu 6 enzýmov. Každý z nich je zodpovedný za odstraňovanie špecifických druhov nečistôt a komplexnú starostlivosť o vaše oblečenie, zachovanie jeho farby a tvaru.

  Tekutina sa okamžite rozpúšťa, rýchlo sa oplachuje. Koncentrované zloženie predlžuje životnosť jednej fľaše, vystačí na 20 praní. Prírodné esenciálne oleje z bielej ľalie a belgického lotosu vytvárajú sviežu kvetinovú vôňu, ktorá maskuje zápach potu a tabaku počas celého dňa.

  Recenzie používateľov potvrdzujú, že tekutý prášok skutočne funguje najlepšie a stal sa skvelým pomocníkom pre ženy v domácnosti. Jeho obal má praktický tvar. Rebrovaná rukoväť zabraňuje vykĺznutiu z mokrých rúk. Priehľadný plast umožňuje kontrolovať zostávajúce množstvo výrobku.

  Výhody

  • exkluzívne čistiace zloženie;
  • vôňa je naplnená esenciálnymi olejmi;
  • odstraňuje odolné a nepoddajné škvrny;
  • dlhotrvajúci dezodoračný účinok;
  • šetrná starostlivosť o tkaninu.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Najlepšie tekuté detské prášky

  Tekuté prášky, rovnako ako iné výrobky pre deti, musia byť úplne bezpečné, hypoalergénne a vhodné na odstránenie detskej stravy. Keďže detské oblečenie sa perie oveľa častejšie ako oblečenie pre dospelých, nemalo by vyblednúť a deformovať sa. Tieto prášky sme vybrali na hodnotenie.

  Synergetický prací prostriedok na detskú bielizeň, 5 l

  Hodnotenie: 4.9

  SYNERGETICKÝ KONCENTRÁT 5 L

  Prvé miesto patrí výrobku ECO určenému na pranie detskej bielizne od prvého dňa života. Je bezpečný, hypoalergénny, neobsahuje žiadne agresívne chemikálie, je vhodný pre celú rodinu, najmä pre ľudí s kožnými ochoreniami, a je schválený dermatológom. Používané čistiace prostriedky sú rastlinné tenzidy, ktoré účinne pôsobia proti detskému odpadu. Základom kvapaliny je štruktúrovaná voda s iónmi striebra.

  Tekutý prášok je koncentrovaný, čo znamená, že sa dá použiť hospodárne. Rýchlo sa rozpúšťa a počas pláchania sa z bielizne úplne odstráni. Výrobok od spoločnosti Synergetic je 100 % biologicky odbúrateľný a nemá žiadny vplyv na životné prostredie, vodné zdroje ani živé organizmy. Môže sa používať na ručné a strojové pranie všetkých druhov tkanín vrátane vlny a hodvábu pri teplotách od 20 do 60 °C.

  Rodičia, ktorí to už raz vyskúšali, si ho vždy vyberú. Je absolútne bezpečný pre deti a spĺňa všetky hygienické predpisy, poradí si aj so škvrnami na oblečení dospelých. Veľkoobjemové balenie má dlhú životnosť a rozumnú cenu.

  Výhody

  • bez chemických prísad;
  • na báze rastlinných látok;
  • odstraňuje odolné nečistoty;
  • pre akýkoľvek druh tkaniny, t. . džínsovina, vlna, hodváb;
  • 100 % biologická odbúrateľnosť.

  Nevýhody

  • nepozorované.

  Wellery SOFT baby5 L

  Hodnotenie: 4.8

  WELLERY SOFT BABY HIPOALLERGEN VYSOKOOBJEMOVÝ prací prostriedok 5 L

  Na druhom mieste v rebríčku najlepších detských tekutín je hypoalergénny výrobok, ktorý je vhodný pre všetky druhy tkanín okrem hodvábu a vlny. Čistí detskú bielizeň, nedráždi jemnú detskú pokožku a odporúča sa pre ľudí s dermatologickými problémami. Neobsahuje sulfáty, vonné látky ani farbivá. Čistiaci účinok sa dosahuje použitím rastlinných zložiek.

  Tekutý prášok preniká hlboko do vlákien tkaniny, rozpúšťa škvrny a ľahko sa oplachuje. Môže sa používať v práčke alebo ručne. Farebné oblečenie si zachováva svoju intenzitu a odtieň, nestráca svoj tvar a ľahko sa vyhladzuje. Výrobok je biologicky odbúrateľný, takže nemá žiadny vplyv na životné prostredie.

  Produkt ECO oceňujú mnohí vyznávači prirodzenosti a bezpečnosti. Vyzdvihli účinnosť odstraňovania nečistôt už pri prvom praní, možnosť používať ho pri teplotách 30-90° a jemnú bylinnú vôňu. Kanister má pohodlnú rukoväť na ľahšiu manipuláciu. Tekutina je tiež široko používaná vo verejných zariadeniach pre deti doma, pretože plne spĺňa požiadavky SanPiNa.

  Výhody

  • prírodné zloženie
  • pre biele, tmavé a farebné tkaniny;
  • ekologický výrobok;
  • biologická odbúrateľnosť;
  • na súkromné a profesionálne použitie;
  • praktické balenie.

  Nevýhody

  • neboli zistené.

  Organic People 1,5 l prací gél pre deti

  Hodnotenie: 4.8

  ORGANIC PEOPLE EKO GÉL NA OBLEČENIE PRE DETSKÝ ŽIVOT 15 L.webp

  Nasleduje ďalší ekologický tekutý prací prostriedok vyrábaný v Rusku. Jeho zloženie neobsahuje žiadne petrochemikálie, SLS, parabény ani parfumy. 99,8 % prírodných zložiek, odporúčané na pranie detských plienok a oblečenia dospelých alergikov.

  Zloženie obsahuje bylinné výťažky z harmančeka, aloe vera a bavlny. Má antiseptické a zmäkčujúce vlastnosti. Bielizeň je po vypraní mäkká, svieža a hygienická. Výrobok je certifikovaný podľa medzinárodných noriem, je šetrný k životnému prostrediu, biologicky odbúrateľný a patrí medzi ekologické výrobky.

  Podľa opýtaných matiek je gél ideálny na pranie detského a dospelého oblečenia. Hustá konzistencia pomáha minimalizovať spotrebu. Balenie má ergonomickú rukoväť a tesne sa uzatvárajúce veko. Tekutý prací prostriedok perie aj pri nízkych teplotách bez namáčania. Slovenská tekutý prací prostriedok si určite našiel svojich obdivovateľov medzi milovníkmi ekologických výrobkov.

  Výhody

  • prírodné bylinné zloženie;
  • účinný na všetky typy nečistôt;
  • antiseptický účinok;
  • jemná bylinná vôňa;
  • vysoká koncentrácia detergentných látok.

  Nevýhody

  • nebola zistená.

  Frosch detský prací prostriedok 1,5 l

  Hodnotenie: 4.7

  Prací prostriedok FROSCH pre deti 15 l

  Do nášho hodnotenia sme zaradili aj ďalší výrobok značky Frosch, ale špeciálne na detskú bielizeň. Vďaka pracím vlastnostiam rastlinných výťažkov odstraňuje škvrny spôsobené dieťaťom a odolné škvrny na oblečení dospelých. Prášok neobsahuje škodlivé chemikálie, nespôsobuje podráždenie u ľudí s kožnými ochoreniami. Gél sa okamžite rozpúšťa a dobre sa oplachuje.

  Koncentrát vystačí na 21 ručných alebo automatických praní. Môže sa používať na všetky tkaniny okrem hodvábu a vlny. Prípravok obsahuje výťažok z harmančeka s antiseptickými vlastnosťami, ktoré sú nevyhnutné v prvých mesiacoch života.

  Spotrebitelia uviedli, že výrobok bol dermatologicky skontrolovaný a odporúčaný na používanie. Hypoalergénne zloženie. Tekutina zmäkčuje tkaniny a pomáha vyhladiť záhyby a riasy. Farby zostávajú jasné aj po mnohých praniach, biela zostáva bez šmúh a bez žltnutia.

  Výhody

  • Na báze prírodných zložiek pracieho prostriedku;
  • bez drsných chemikálií;
  • pre deti od 0 rokov a alergikov;
  • pre biele, tmavé a farebné tkaniny;
  • koncentrovaný vzorec;
  • ľahká bylinná vôňa.

  Nevýhody

  • žiadne detergenty.

  rozpustné rozpustné kapsuly
 • ne BIO, 22 ks
 • Hodnotenie: 4.6

  BABY<li></div><p>BIOROZPUSTNÉ KAPSULY PRE DETI A PLIENKY 22 KS.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/98916666195751-7514.jpg“ height=“397″ title=“BABY</p><li>NE BIO ROZPUSTNÉ KAPSULY NA PRANIE DETÍ A PLIENOK 22 KS.webp“><p>Vďaka mnohým pozitívnym hodnoteniam v našom hodnotení sme vybrali produkt, ktorý má užívateľsky prívetivejšie balenie ako štandardná fľaša. Kapsula obsahuje optimálne množstvo gélu na jeden prací cyklus. Pohodlne sa vkladá do bubna a hodí sa do všetkých typov strojov. Kapsuly sú úplne rozpustné vo vode, nezanechávajú žiadne zvyšky a nemajú žiadny vplyv na životné prostredie. Neobsahujú žiadne škodlivé chemické zložky.</p><p>Zloženie gélu je dobre vyvážené. Čistí detské a dospelé oblečenie od všetkých druhov nečistôt už pri teplote 30 °C. Zmäkčovadlá dodávajú bielizni mäkkosť, hebkosť a uľahčujú jej žehlenie po vysušení.</p><p>Nový formát gélového balenia sa páči všetkým používateľom. Už nemusíte strácať čas dávkovaním produktu. Nedráždi ruky, pretože ide o hypoalergénny výrobok ECO. Plastový obal sa dá ľahko skladovať mimo dosahu detí. Do jedného boxu sa zmestí 22 náplní maximálneho zaťaženia stroja.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>biologicky rozložiteľné kapsuly;</li><li>Vhodné pre ľudí s alergickými ochoreniami;</li><li>pohodlné používanie;</li><li>rastlinné zložky;</li><li>Presné dávkovanie na jedno umývanie</li><li>Nedráždi ruky.</li></ul><h4>Chyby</h4><ul><li>žiadne zistiteľné zlúčeniny.</li></ul><h3>Burti Baby, 1,5 l</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=Burti Baby

  Tekutý prášok Burti Baby, ktorý si vybrali mnohé ruské matky vďaka jeho účinnosti a bezpečnosti, dopĺňa hodnotenie. Žiadne chemikálie škodlivé pre deti. Gél dobre odstraňuje detské škvrny, zmäkčuje tkaninu a podporuje lepšie žehlenie. Funguje aj pri nízkych teplotách a nevyžaduje si predbežné ošetrenie mydlom a namáčanie.

  Klinicky testované a odporúčané pediatrami a dermatológmi. Rýchlo sa rozpúšťa vo vode a po opláchnutí sa úplne odstráni. Ľahká nevtieravá vôňa dodáva svieži pocit a nespôsobuje žiadne negatívne reakcie v prípade obzvlášť citlivého čuchu.

  Všetci opýtaní rodičia potvrdili, že gél si poradí so všetkými druhmi nečistôt, má bezpečné, hypoalergénne zloženie, nemá žiadny vplyv na dieťa a na ruky matky. Vysoká koncentrácia zabezpečuje hospodárne používanie. Balenie má praktickú rukoväť a farebný, atraktívny dizajn.

  Výhody

  • zloženie bezpečné pre deti a alergikov;
  • odstraňuje škvrny pri nízkych teplotách;
  • zachováva jasnosť farby;
  • podmienený účinok;
  • jednoduché balenie.

  Nevýhody

  • neboli nájdené.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: