25 najlepších všestranných darčekov

*Najlepšie podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako nákupný sprievodca. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

V súčasnosti je ľahké vybrať si darček na akúkoľvek príležitosť. Je už ťažké nás niečím prekvapiť a potešiť. Ale napriek tomu je pomerne ľahké vybrať si naozaj kvalitný darček. Môže to byť drobný predmet do domácnosti alebo monumentálny interiérový prvok, fotoalbum alebo fotorámik, zaujímavý dizajnový riad, ikebana. Blíži sa Nový rok, vianočné ozdoby a ihličnany. Napriek tomu by sa pri výbere malo brať do úvahy, aké darčeky prijímateľ uprednostňuje: jedlé, humorné, praktické alebo esteticky atraktívne, schopné ozdobiť miestnosť a zlepšiť náladu.

Aby ste si nemuseli robiť starosti s darčekmi pre jednu osobu, veľkú rodinu, šéfa, rodiča, priateľa, kolegu – zostavili sme zoznam univerzálnych darčekov, ktoré sa vám určite budú páčiť. V ponuke je 25 nominácií s rôznymi cenami a rôznymi spôsobmi použitia, takže si každý môže vybrať položku podľa svojich preferencií a rozpočtu.

Hodnotenie najlepších všestranných darčekov

ee
Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie jedlé univerzálne darčeky1Súprava zrnkovej kávy Samba Cafe
asil + kávovar Samba gejzír
1 250€
2Dobrý včelár „Elegancia“2 300€
3

„Kolekcia 12 medových príchutí“

1 300€
4Super sibírsky dar Altaja1 250€
5Vitamínová súprava #101 800€
6Magnat Sweet Cherry, 123g570€
7Sada korenia Univerzálna paprika so škoricou590€
Najpraktickejšie všestranné darčeky1univerzálna nabíjačka (6000 mAh) Šťastné darčeky SEASHELL-2 set1 650€
2Ural Mineral USB flash disk (Flash disk so serpentínami) 32 GB2 400€
3GRUN GRAS 30302 Grilovacia súprava (12 kusov)4 650€
4Darčeková sada Ster1 850€
5GIFTBERRYAuto-3b1 800€
6Aroma-Garden „Na každú príležitosť“, 10 kusov350€
Najlepšie originálne viacúčelové darčeky1NeoGift Ognebar – originálny darček pre každého3 700€
2Kefa na pupok „Mužovi, ktorý má všetko“1 600€
3Krabica na straty a nálezy „Mad money“3 500€
4Hra Jenga s hromádkami 18+1 400€
5Univerzálna darčeková karta
6Darčeková sada konzervovaných ponožiek Baziator150€
Najlepšie interiérové univerzálne darčeky1Levitujúci glóbus Lemon

1 800€
2Stolné hodiny Ruské darčeky lokomotíva3 500€
3Stolová mini fontána s osvetlením Kaemingk8 200€
4Fotorámik Um
a Prisma
1 650€
5Darčeková sada „Dary Kaukazu“1 400€
6IsmatDecor STOLNÝ FABERGE vajíčko S-53011 450€

Najlepšie jedlé darčeky

Súprava zrnkovej kávy Samba Cafe
asilRico a Samba Cafe
Kávovar Vigoroso + gejzír Samba

Hodnotenie: 4.9

SAMBA CAFE</div><p>SADA ZRNKOVEJ KÁVY ASIL RICO A SAMBA CAFE <br />ASIL VIGOROSO + SAMBA GAISER TYP KÁVOVAR“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/45516666195641-5425.jpg“ height=“400″ title=“SAMBA CAFE <br />ASIL KÁVOVÉ ZRNÁ KIT RICO A SAMBA CAFE <br />SET „STER“ + SAMBA GEJZÍR KÁVOVAR</p><p>Prvá sada, ktorá obsahuje jedlé aj praktické predmety. K dvom druhom brazílskej kávy balenej v žiarivo tvarovaných vreckách s hmotnosťou 500 g výrobca pridal kávovar typu gejzír, s ktorým si môžete ľahko pripraviť lahodný, voňavý nápoj. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, takže je odolný voči korózii, mechanickým nárazom a agresívnym čistiacim prostriedkom. Použité suroviny boli zrná Arabica a Robusta.</p><p>Mäkká jemná karamelová chuť SAMBA RICO s miernou horkosťou sa hodí k mlieku, smotane. V SAMBA VIGOROSO dominuje čokoláda a korenie bez výraznej kyslosti. Jeho chuť sa najlepšie rozvinie sólo bez akýchkoľvek prísad. Oba druhy sú vhodné nielen na prípravu v priloženom gejzíre, ale aj na prípravu vo vedre a v kávovare.</p><p>Balenia sú vybavené zipsami, takže je zamedzený prístup vzduchu a vlhkosti a všetky jedinečné vlastnosti sú počas skladovania maximálne zachované. Súprava, ktorú ocenia muži aj ženy. Jeho univerzálnosť vám umožní darovať darček aj veľmi blízkej osobe, šéfovi alebo spolupracovníkovi. Darčeková krabička, farebná, akoby sa preniesla na karneval do Brazílie, kde je nádherná káva Samba Cafe <br />asil.</p><h3>Sada darčekových baleníDobrý včelár „Elegancia“</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Darčeková sada Good Beekeeper

Na druhom riadku je univerzálny set, ktorý s láskou zostavil výrobca. Jeho elegantná výzdoba s aristokratickou zdržanlivosťou dokonale zodpovedá obsahu. Takýto darček by radi dostali nielen príbuzní, ale aj kolegovia. Môžete ho darovať šéfovi, ktorý ocení vašu voľbu.

Obsahuje niekoľko jedál a štýlový čierny hrnček, ktorý môžete používať doma alebo v kancelárii. Pohánkový čaj je nielen chutný, ale aj zdravý. Pozitívne účinky na nervový systém, zvyšuje odolnosť voči stresu, úzkosti, depresii, zlepšuje mozgovú činnosť. Keď budete mať chuť na niečo chutné, ale neškodné, vždy budete mať po ruke nádobu s aromatickým a prírodným medom. Prírodná energetická guarana obnovuje vitalitu a zvyšuje výkonnosť.

Medová marmeláda je bezkalorický dezert, ktorý sa vyrába výlučne z bezpečných surovín bez pridaného cukru. Dekor je vkusný. Oslávenci tento dar veľmi ocenili. Chutný, praktický a pútavý dizajn, ktorý si obľúbia muži aj ženy.

Darčeková sadaProper Honey „Chuťová kolekcia 12 medov“

Hodnotenie: 4.7

PERONI MED DARČEKOVÁ SADA KOLEKCIA PRÍCHUTÍ 12 MEDOV

Tretie miesto patrí súprave, ktorá sa hodí ako darček nielen pre mlsné jazýčky, ale aj pre tých, ktorí si starostlivo strážia svoje zdravie. Obsahuje 12 dizajnových nádob s rôznymi druhmi prírodného medu. Chuť je vyhovujúca pre všetkých členov domácnosti. Kolekcia obsahuje: Amur Lime, White Cotton, Cedar Nut, Mojito s medovkou, Coriander, Milk Flower, Cosmopolitan s jahodou, Oleoresin, Ginger, Walnut, Margarita s jahodou, Paradise s jablkom.

Med nie je len gastronomické potešenie. Urýchľuje regeneráciu a slúži ako profylaktický prostriedok pri rôznych ochoreniach kardiovaskulárneho systému, gastrointestinálneho traktu, dýchacieho systému, je užitočný v onkológii, pri obezite. Prírodný produkt odstraňuje únavu a zlepšuje celkový stav organizmu. Každý druh sa prejavuje iným spôsobom. Deti aj dospelých poteší zázvorová, mätová, jahodová, ovocná, karamelová, krémová príchuť, ktoré sa dokonale hodia k akémukoľvek nápoju: čaju, káve, kakau, limonáde.

Prémiová sada vyzerá reprezentatívne. Cez priehľadné okienko škatule môžete vidieť celý obsah. Slovenská výrobok ocenia všetci milovníci medu.

Darčeková sada SuperSiberia „Darček z Altaja

Hodnotenie: 4.6

SUPERSIBÍRSKY DARČEKOVÝ SET DARČEK Z ALTAJA

Štvrtý menovaný je ideálnym darčekom pre jednu osobu alebo veľkú rodinu. Obsahuje najlepšie produkty, ktoré ponúka bohaté a pohostinné územie Altaj. Bylinný čaj je najužitočnejší v období vírusov a prechladnutia. Posilňuje váš metabolizmus a obranyschopnosť vášho tela, čím pomáha predchádzať infekciám. Čaj je aromatický, nesie bohatú arómu liečivých bylín.

Súprava obsahuje dva živé džemy, ktoré v čo najväčšej miere zachovávajú výhody použitých produktov. Jeho základom je čistá brezová šťava. Počas výrobného procesu nebol pridaný žiadny cukor, takže zloženie je pre vaše telo absolútne bezpečné. Rakytníkový džem má jasnú chuť a vôňu. Napriek absencii cukru má zvýšenú sladkosť. Rakytník zabraňuje avitaminóze, zlepšuje funkciu obehového systému a má pozitívny vplyv na tráviaci systém.

Brusnicové konzervy im svojimi gastronomickými vlastnosťami v ničom nezaostávajú. Pomáha v boji proti infekčným chorobám, stabilizuje emocionálny stav a zlepšuje náladu bez dodatočných kalórií. Darčeková krabička je vyrobená z ekologického dreva. Neskôr sa dá použiť na domáce účely na uskladnenie rôznych drobných predmetov. Interiér je zdobený kvetinovou výzdobou.

Darčeková sada vitamínových potravín10

Hodnotenie: 4.

DARČEKOVÁ SADA VITAMINFOODS #10

Piaty v poradí je užitočný darček, ktorý môžete darovať svojej rodine a priateľom na akúkoľvek dovolenku. Osloví každého, kto uprednostňuje chutnú a výživnú stravu. Ani dospelí, ani deti nezostanú ľahostajní. Výrobca zhromaždil najobľúbenejšie produkty, ktoré sú najzdravšie. Sú to čokoládové sušené marhule, kešu oriešky, slané pistácie, kráľovské datle, pražené mandle, figy. Každá pozícia obsahuje 250 gramov. Celková hmotnosť súpravy je 1,5 kg.

Všetky výrobky sú balené v priehľadných vreckách s nálepkami informujúcimi o výživovej hodnote a hmotnosti. Všeobecné kraftové obaly. Fanúšikovia ekoturistických produktov ho ocenia najmä preto, že je plne biologicky odbúrateľný. Neprítomnosť farbív zaručuje jeho šetrnosť k životnému prostrediu.

Všetko sušené ovocie a orechy sú vybrané, vysoko kvalitné, bez konzervačných látok. Môžu sa používať v nespracovanej forme, ako aj pridávať do rôznych jedál. Odborníci odporúčajú škatuľu ako univerzálny darček, za ktorý peniaze nebudú vynaložené zbytočne, ale s veľkým prínosom pre príjemcu a jeho rodinu. Poskytne vám zdravú desiatu doma, v škole, v práci, na dovolenke aj na cestách.

Sada cukríkov Magnat Sweet Cherry, 123 g

Hodnotenie: 4.

Magnat Sada sladkých čerešňových cukríkov, 123 g

Na šiestom mieste sa umiestnila univerzálna súprava, ktorá je vhodná ako darček pre muža alebo ženu na Nový rok, 8. marca, 23. februára, Valentína alebo iný sviatok. Vynikajúce balenie. Štýlová železná skrinka oválneho tvaru je vyrobená v čiernej a červenej farbe. Sladkosti s príchuťou čerešne sú vyrobené z horkej čokolády a obsahujú najmenej 49 % kakaa. Vyrobené z kvalitných surovín bez chemických náhrad, aróm a konzervačných látok.

Plnka je pralinková, chuť je jemná a príjemná. Prémiové cukrovinky vhodné ako dezert alebo ako doplnok k likérom, vínu, šampanskému a iným nízkoalkoholickým nápojom. Každá z nich je zabalená v jasne červenom obale, ktorý ladí s dekoráciou súpravy a odráža chuť a vôňu obsahu.

Poľský výrobca potešil zákazníkov vysokou kvalitou svojich výrobkov. Darčekové balenie je vyrobené v darčekovom štýle, takže ho nie je potrebné dodatočne zdobiť. Výrobok Cherry Sweet má originálny dizajn, jedinečnú chuť a nízku cenu, takže je vhodným darčekom aj pri skromných finančných prostriedkoch.

Univerzálna darčeková súprava Paprika so škoricou

Hodnotenie: 4.

DARČEKOVÁ SÚPRAVA KORENIA PAPRIKA-ŠKORICA

Siedma je sada, ktorú ocenia nielen ženy v domácnosti, ktoré trávia veľa času v kuchyni, ale aj všetci, ktorí radi a dobre varia. Korenie zhromaždené v tejto sade pomôže spestriť známe jedlá, prinesie nový gastronomický nádych a umožní celej rodine vychutnať si pôžitky. Výrobok je prírodný, bez konzervačných látok, umelých aróm a farbív. Jeho všestrannosť sa vzťahuje na všetky druhy jedál na raňajky, obed, večeru alebo slávnostný stôl.

Obsahuje zmes korenia na polievku vrátane kurkumy, papriky, bobkového listu, kôpru, zeleru, petržlenu, cibule, mrkvy. Hotový dresing dodá bohatú chuť, zvýrazní chuť a premení každé prvé jedlo na majstrovské dielo. Zmes korenia na mäso obsahuje koriander, muškátový oriešok, cesnak, červené, čierne korenie, nové korenie na ryby – petržlen, tymián, bazalku, nasekané suneli, cibuľu.

Zlepší chuť kuracieho mäsa horčica, cesnak, rozmarín, koriander, kurkuma. Pilaf by vyzeral orientálne, keby sa doň pridala zmes barberry, kari, sezamu, ziry a červenej papriky. Sada obsahuje aj švanskú soľ na mleté mäso, ktorá obsahuje bežné aj exotické koreniny.

Najlepšie praktické univerzálne darčeky

Univerzálna nabíjačka (6000 mAh) Veselé darčeky Sada SEASHELL-2 a pero v darčekovej krabičke

Hodnotenie: 4.

Veselé darčeky SEASHELL-2: univerzálna nabíjačka (6000 mAh) a pero v darčekovej krabičke

Súprava SEASHELL-2 je uznávaná odborníkmi a zákazníkmi ako najlepší univerzálny a praktický darček. Žiadny moderný človek sa nezaobíde bez mobilného telefónu. Nie je to len prostriedok komunikácie, ale pre mnohých aj nástroj na prácu a štúdium. Súpravu preto ocenia muži, ženy, tínedžeri, ľudia v strednom a staršom veku, priatelia, šéfovia, spolupracovníci, rodičia. Vhodné ako prekvapenie na akúkoľvek príležitosť alebo len tak pre zábavu.

Prenosnú nabíjačku možno použiť na rôzne modely smartfónov. Batéria s kapacitou 6000 mAh. Rýchlo sa plní prostredníctvom kábla micro USB. Elegantne navrhnutá rukoväť vyzerá reprezentatívne v kancelárii, kancelárii. Dizajn tovaru je moderný, štýlový. Všetky materiály sú vysoko kvalitné, bezpečné a odolné.

Laconic box s podnosom môže byť dodatočne zdobený. Na výber je niekoľko farieb: čierna, modrá, žltá, oranžová, červená, fialová, zelená, modrá, sivá. Produkt Happy gifts našiel u spotrebiteľov odozvu vďaka svojej funkčnosti. Často sa kupuje ako darček pre priateľov, rodinu, blízkych.

USB flash disk Ural Mineral (Flash disk s drakom) 32 Gb

Hodnotenie: 4.

USB flash disk Ural Mineral

Silver – jednotka na ukladanie informácií s exkluzívnym dizajnom. Možno ho darovať každému, kto ocení jednotlivé predmety. Flash disk je potrebný vždy a všade, takže darček sa vám bude vždy hodiť. Zdobí ho kameň s úžasnými vlastnosťami. Serpentín je druh serpentínu. Vďaka svojej nízkej tvrdosti sa dá ľahko leštiť a má smaragdový lesk pripomínajúci chryzolit.

Každý výrobok je jedinečný vďaka unikátnemu vzoru vytvorenému prírodou. Farba sa mení od žltozelenej až po sýty odtieň tmavých listov. Kameň má silnú energiu. Predtým ho mohli vlastniť len čarodejníci. Minerál lieči chronickú migrénu a pomáha zvládať rôzne bolestivé prejavy. Normalizuje krvný tlak, posilňuje cievy. Inými slovami, človek, ktorý dostane Ural Mineral ako darček, sa stane majiteľom nielen praktickej, ale aj terapeutickej pomôcky, ktorá pomáha organizmu zvládať každodenný stres.

Pre maximálne pohodlie používateľa je k puzdru pripojená kožená šnúrka. Elegantný, štýlový flash disk je vyrobený v univerzálnom dizajne, takže je vhodný ako darček pre mužov aj ženy.

Grilovacia súprava GRUN GRAS 30302 (12 predmetov)

Hodnotenie: 4.

Grilovacia súprava GRUN GRAS 30302 (12 kusov)

Na treťom mieste je praktická súprava, ktorá sa bude hodiť vo všetkých ročných obdobiach. Ruská mentalita je nastavená tak, že mnohé sviatky oslavujeme vonku, na chalupách, vo vidieckych domoch s povinným atribútom – chutným aromatickým grilom. Výrobcovia GRUN GRAS zohľadnili všetky nuansy a zahrnuli najpotrebnejšie veci, ktoré by mali byť počas gastronomickej sviatosti po ruke.

Sada obsahuje 4 špízy, špachtľu, kliešte, vidličku a nôž na mäso a 4 mini vidličky na kukuricu. Celková hmotnosť 1085 g. Prvky z nehrdzavejúcej ocele sú uložené v pevnom prezentačnom puzdre, ktoré nielen chráni obsah pred prachom a vodou, ale aj veľmi štýlovo vyzerá, takže darček nemusíte baliť. Všetky štruktúry sú vyvážené, užívateľsky prívetivé a nespôsobujú nepríjemné pocity počas dlhého grilovania pre veľkú spoločnosť. Nečistoty sú dokonale vyčistené, v priehlbinách neostávajú žiadne zvyšky jedla.

Dokonca aj keď darca nemá sumu 3000 Euro alebo plánuje urobiť menej drahý darček, nápad darovať sadu na grilovanie je istý. Tento typ výrobku je k dispozícii v obchodoch v rôznych cenových reláciách: cenovo výhodná, stredná a VIP verzia.

Darčeková sada Ster

Hodnotenie: 4.

DARČEKOVÁ SADA STER

Na štvrtom riadku – darček, ktorý pomáha pri akýchkoľvek nepredvídaných okolnostiach, ktoré sa môžu vyskytnúť na túre, na nedeľnom pikniku alebo jednoducho v živote. Názov súpravy odráža jej podstatu. Ster je skratka pre „woodsman“, čo znamená, že bude nevyhnutným nástrojom pre všetkých, ktorí preferujú trávenie voľného času v prírode. Jeho celková hmotnosť je len 271 g, pričom sada je rozšírená o množstvo užitočných predmetov.

Vrcholom sady je multifunkčný nôž s poistkou. Jeho ostré ostrenie je veľmi užitočné nielen počas plánovanej túry, ale aj v prípade núdze. Baterka, ktorá vám pomôže nájsť cestu v tme. Brúska je určená nielen na nože, ale aj na sekery. Skladá sa z karbidu volfrámu a keramických dosiek, výsuvného diamantového bloku pre rôzne typy čepelí.

Všetky tieto položky sú spojené do jedného dizajnu. Vďaka dvom kusom zaberá súprava v batohu len málo miesta. Darček pre všetkých milovníkov outdoorových aktivít. Nielenže vám uľahčí život počas turistiky, ale je aj zárukou bezpečného úniku zo všetkých nepríjemných situácií.

Darčeková súpravaGIFTBERRY Auto-3b

Skóre : 4.

DARČEKOVÁ SADA AUTO-3B

V súčasnosti jazdí autom väčšina ľudí starších ako 18 rokov. Motoristi si obľúbia túto sadu, ktorá obsahuje pre nich užitočné predmety. Auto-3b od spoločnosti GIFTBERRY je na piatom mieste. Multifunkčný kábel USB je vhodný na nabíjanie všetkých typov a modelov smartfónov, takže človek bude vždy online a nebude sa musieť obávať vybitej batérie. Súčasťou balenia je aj držiak na mobilný telefón, ktorý sa dá vložiť do mriežky na palubnej doske auta.

Položky sú vyrobené v štýlovom dizajne. Môžu byť nielen užitočné, ale aj ozdobou interiéru vozidla. Krabica je slávnostne zdobená, nie je potrebné ďalšie darčekové balenie a môže slúžiť ako miesto na uloženie príslušenstva. K dispozícii v troch farbách: čiernej, bielej alebo ich kombinácii.

Perfektná darčeková súprava na akúkoľvek príležitosť. Ocenia ju muži aj ženy, mladí ľudia, ľudia v strednom veku aj starší. Lacný produkt s dobrým spracovaním. Plast je odolný. Kábel si zachováva svoje pracovné vlastnosti aj po intenzívnom používaní. Predmety vám budú slúžiť dostatočne dlho a budú vám pripomínať darcu.

Darčeková súprava Aroma-Garden „Na každú príležitosť“, 10 kusov

Hodnotenie: 4.

DARČEKOVÁ SÚPRAVA ARÓMA-GARDEN NA VŠETKY PRÍLEŽITOSTI, 10 KUSOV

Šiesta je sada, ktorá nestojí veľa, ale všetky jej položky sú potrebné v každodennom živote. Sada obsahuje príslušenstvo na starostlivosť o obuv. Čistenie a upratovanie topánok a obuvi je vďaka nim hračka. Jeho kompaktné rozmery vám umožnia nosiť so sebou roh alebo hubku, aby ste mohli byť pohodlne v každej situácii a vždy mali dokonalý vzhľad. Dávkovač vône do auta je užitočná položka, ktorú často zabudnete kúpiť v obchode. Súprava sa dodáva s dvoma.

Výrobca do súpravy zaradil antistresovú hračku, ktorá je v dnešnom svete aktuálna. Pomáha rýchlo uvoľniť napätie, relaxovať a získať stabilný psycho-emocionálny stav. Veselý smajlík sa ľahko zmestí do tašky alebo odkladacej skrinky v aute a hodí sa vždy, keď je hladina podráždenia príliš vysoká. Kvalita jeho spracovania zaručuje, že sa môže pravidelne používať bez toho, aby stratil svoj tvar.

Originálne párové kľúčenky nezostanú bez povšimnutia ani u obdarovaného. Súprava sa nenazýva „Pre každú príležitosť“ len tak pre nič za nič. Súbor presne zodpovedá. Každý si môže dovoliť tento výrobok a urobiť radosť svojim príbuzným a priateľom praktickým darčekom.

Najlepšie originálne univerzálne darčeky

NeoGift Firebar je originálny darček pre každého

Hodnotenie: 4.

NEOGIFT FIREBAR - ORIGINÁLNY DARČEK PRE KAŽDÉHO

Prvé miesto patrí kreatívnemu darčeku, ktorý prekvapí a zaskočí mužov a ženy. Má tvar hasiaceho prístroja. Možno si to spočiatku myslíte, ale v skutočnosti je to skrytý bar, kde si môžete uložiť svoj obľúbený nápoj. Vnútro je pokryté plsťou. Špeciálny drevený úchyt upevňuje fľašu a zabraňuje vyliatiu obsahu. Dvere sa ľahko otvárajú a zatvárajú. Súprava je vybavená robustnými nohami.

Kov potiahnutý čiernou netoxickou farbou, takže skladovanie potravín je úplne bezpečné. Originálny nápad pochádza od tvorivého tímu spoločnosti NeoGift. Na workshope pracujú odborníci s netradičným spôsobom myslenia. Navrhujú personalizované a firemné produkty na rôzne príležitosti. Všetky konštrukcie sú robustné, dlho vydržia bez straty pôvodných vlastností. Značka už má armádu fanúšikov a mnohí neváhajú vybrať si jej ďalšie kreatívne dielo.

Zaujímavý držiak na fľaše sa môže hodiť do každej miestnosti. Vyzerá harmonicky v kuchyni, obývacej izbe. V dizajne štúdie sa skryje skutočný obsah, hoci mnohí ľudia v nej uchovávajú nielen alkohol, ale aj občerstvenie.

Darčeky vo veľkom Navel Brush „Pre muža, ktorý má všetko“

Hodnotenie: 4.

Darčeky vo veľkom Navel Brush

Vodca podľa popularity nezaostáva za darčekom, ktorý pomôže v situáciách, keď neviete, čo si vybrať pre darcu, a je ťažké ho prekvapiť niečím. Prémiové materiály hovoria o vysokej kvalite spracovania. Ľudia s dobrým zmyslom pre humor určite ocenia jeho kreativitu. Kefa z mäkkých prírodných vlasov. Hodí sa ako hygienické príslušenstvo a v prípade potreby naozaj dobre plní svoju úlohu.

Darčeková krabička je vyrobená z ekologicky čistého, starostlivo obrúseného dreva, ktoré je potiahnuté dekoratívnym lakom. Má elegantné pozlátené zámky. Vnútorný priestor je vybavený zásobníkom. Obe časti škatule sú potiahnuté bielym saténovým textilom. Nápisy na krabici a strapci zodpovedajú názvu súpravy.

Túto kreatívnu darčekovú súpravu možno prispôsobiť na rôzne príležitosti. Je vhodný k narodeninám, 23. februáru, výročiam, pracovným dňom. Darček môžete darovať manželskému páru na výročie svadby alebo urobiť prekvapenie pre priateľov 1. apríla.

Straty a nálezy Šialená pokladnička

Hodnotenie: 4.

KRABICA NA STRATY A NÁLEZY

Na treťom mieste je vtipný darček, ktorý rozosmeje darcu a zvýši náladu všetkých prítomných na večierku. Osloví slobodných aj rodiny, mužov aj ženy, ľudí rôzneho veku. Krabička sa dá použiť na uloženie peňazí, sporenie na dovolenku alebo veľký nákup. Stáva sa akýmsi motivátorom k šetreniu a umožňuje vám prehodnotiť neočakávané výdavky.

Asociatívne myslenie dalo tvorcom kreatívny nápad. Na škatuli hrdo sedia dve staré dámy a je na nej plagát s nápisom „Mad Money“. Zloženie je vyrobené z ekologicky bezpečných materiálov. Pri výrobe sa použilo drevo, akryl, plast a textil. Veľkosť výrobku: 19*14*10 cm, hmotnosť – 320 g. Vnútorný priestor je priestranný, takže si môžete našetriť dostatok peňazí, aby ste si v budúcnosti mohli splniť svoj vytúžený sen.

Ak hostia plánujú spoločne prezentovať veľkú sumu peňazí, krabica je dobrou alternatívou k bežnej obálke na peniaze. Kvalitný dizajn a praktickosť robia darček zábavným a užitočným. Všetky finančné problémy v rodine sa vyriešia bez konfliktov a s úsmevom, a čo je ešte potrebné na udržanie krbu a domova?

Hra Jenga s hromádkami 18+

Hodnotenie: 4.

Jenga s hromádkami 18+

Ďalším v revízii je darček, ktorý možno darovať plnoletým osobám. Skladá sa z kvádrov, ktoré sa počas hry jeden po druhom vyťahujú zo spodného poschodia a kladú na horné, pričom to môže robiť len jedna ruka. Ten, komu sa veža zrúti, prehrá. Jedinečnosť sady spočíva v tom, že obsahuje nielen komponenty „Jenga“, ale aj štyri sklenené komíny. Môžete si jednoducho vychutnať lahodné koktaily s priateľmi alebo si vytvoriť vlastné pravidlá, napríklad odmeniť víťaza nápojom alebo podporiť porazeného.

Počas rodinných stretnutí je zábavné zbierať vežu s celou rodinou. Dodá energiu každej zmiešanej spoločnosti cudzincov. Všetky použité materiály spĺňajú bezpečnostné predpisy. Bloky sú vyrobené z prírodného dreva. Tri možnosti: buk, dub, borovica. Povrchy sú starostlivo obrúsené, takže počas zábavného procesu nehrozí riziko drobných poranení.

Univerzálny darček, ktorý vám pomôže vyplniť voľný čas. To bude apelovať na hráčov, nebude nudiť na dlho, vďaka možnosti neustále meniť pravidlá. Hru môžu hrať dve alebo viac osôb.

Univerzálna „darčeková karta“

Hodnotenie: 4.

UNIVERZÁLNA

Keď chcete dať niečo kreatívne a nemáte čas na hľadanie a žiadne myšlienky, pôvodným riešením by bolo kúpiť kartu s inou nominálnou hodnotou. Univerzálny darček uspokojí každého: dospelých, deti, mužov, ženy, príbuzných, kolegov. Môže byť predložená ako poďakovanie učiteľovi a lekárovi, t. j. absolútne komukoľvek pri spoločenských a individuálnych špeciálnych príležitostiach.

Certifikát na darčekovú kartu vám umožní nakupovať rozšírený sortiment tovaru: potraviny, nápoje, vrchné oblečenie, spodnú bielizeň, šperky, elektroniku, športové vybavenie a muníciu, kozmetiku a parfumy. Môžete s ňou platiť za rôzne služby v online kinách, kozmetických salónoch, kníhkupectvách, kupovať vstupenky na koncerty a iné zábavné podujatia.

Naša piata cena platí 1 rok, čo znamená, že jej držiteľ nemusí urýchlene minúť celú nominálnu hodnotu, ale môže si postupne kúpiť potrebný tovar. Jediné obmedzenie: karta nie je určená na platby mobilných telefónov a na dobíjanie bankového účtu. V opačnom prípade je dôležité využiť svoju fantáziu a dopriať si nové nákupy.

Darčeková sada konzervovaných ponožiek v plechovke Baziator

Hodnotenie: 4.

Darčeková súprava ponožiek v plechovke Baziator

Šiesta je sada od spoločnosti Baziator, ktorá premení obyčajný kus šatníka na originálny darček, ktorý sa hodí ku každej dovolenke. Bavlnené ponožky balené v plechovke. Kolekcia obsahuje predmety na rôzne príležitosti, takže si môžete vybrať darček s najvhodnejším nápisom.

Pre ženy sú tu pozdravy pre 8. marca, vyhlásenia lásky pre matku, dcéru, sestru, manželku, milenku, prekvapenia pre motoristku, športovkyňu, študentku. Pre mužov si môžete vybrať aj vhodný nápis: manžel, otec, syn, dedko, šéf. Výrobca ponúka rôzne tituly na simuláciu: „Cool Pepper Socks“, „What’s the Power, Bro?“, „Ponožky do zásoby“, „
o“, „Nedotknuteľná zásoba čistých ponožiek“, „Ponožky štýlovej veci“.

Balenia sú pestro zdobené. Dóza má praktický krúžok na kľúče na rýchle a bezpečné otváranie. Tento kreatívny darček s nízkym rozpočtom vám vyčarí úsmev, zlepší náladu a dodá veľa pozitívnych emócií. Textilné výrobky sú vyrobené kvalitne, takže vydržia dostatočne dlho. „Ponožky z konzervy“ sú vždy relevantné. A ak takýto dar už raz bol, môžete ho pokojne zopakovať a zmeniť nápis na druhej strane.

Najlepšie univerzálne darčeky do interiéru

Levitujúca guľa Lemonee

Hodnotenie: 4.

LEMON<tr></div><p>EE LEFT GLOBE“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/72716666195641-7725.jpg“ height=“400″ title=“LEMON</p><tr>LEVITUJÚCI GLÓBUS“><p>Prvé miesto patrí výrobku, ktorý nielen ozdobí interiér, ale aj poskytne veľa pozitívnych emócií. Glóbus je dobrým darčekom pre deti a dospelých, páry, šéfov, rodičov, príbuzných. Všetky obrázky sú skutočné. Zdá sa, že zemeguľa sa vznáša vo vzduchu. Ľahký dotyk ho povzbudí, aby sa otáčal okolo svojej osi. Magické pohyby fascinujú. Zosilňuje dojem vďaka jemnému viacfarebnému svetlu stojana.</p><p>Priemer balóna je 8,5 cm, hmotnosť 550 g. Priestorovo úsporný dizajn sa zmestí na stoly, police a nočné stolíky. Napájanie zo siete 220 V, adaptér je súčasťou dodávky. Zabudované podsvietenie pozostáva zo 4 farebných LED diód. Magnetické pole vytvára magnet a cievka integrovaná do základne. K dispozícii sú dve verzie: glóbus v čiernej alebo modrej farbe, takže si môžete vybrať tú najvhodnejšiu pre váš interiér.</p><p>Reálny model Zeme upúta pozornosť vášho dieťaťa k učeniu. Pomôže mu v zemepise a fyzike, uspokojí jeho zvedavosť a zlepší jeho vedomosti. Glóbus bude skvelým darčekom pre aktívnych cestovateľov, ktorí si na ňom môžu zaznačiť všetky krajiny, ktoré už navštívili. Ocení to šéf alebo spolupracovník.</p><h3>Hodiny Steamboat stolové Ruské darčeky</h3><p>Hodnotenie: 4.</p><div style=Ruské darčeky Stolové hodiny s parným strojom

Strieborné hodiny sú exkluzívnym darčekom, ktorý možno darovať k výročiu, rodinným oslavám, narodeninám, ako poďakovanie. Je vyrobená v podobe parnej lokomotívy s dôkladným dôrazom na detail a maximálny realizmus. Kremenný pohyb. Arabské číslice sú veľké, dobre viditeľné z diaľky. Minerálne sklíčko chráni ciferník hodiniek, na ktorom je vyobrazený vzácny automobil, pred prachom a vlhkosťou. Uzavretý plášť. Kov odoláva mechanickým nárazom. Umelo zostarnutý povlak sa časom nezmatní a nepraská.

Darček v štýle vintage, ktorý sa dokonale hodí do klasického prostredia obývačiek, jedální a kancelárií. Stane sa nielen súčasťou výzdoby, ale poslúži aj ako praktická vec. Značka „Russian Gifts“ vyrába limitované kolekcie atraktívnych predmetov pre domácnosť. Ide o výzdobu interiéru, ktorú nie je hanba prezentovať nielen našim krajanom, ale aj zahraničným hosťom.

Batérie nie sú súčasťou balenia, takže si ich musíte kúpiť vopred, aby darček začal okamžite fungovať a dodal prezentovanému predmetu reprezentatívny vzhľad.

Mini stolová fontána s osvetlením Kaemingk, 17.5×20.5×24 cm, čl. 164394

Hodnotenie: 4.

STOLOVÁ MINI FONTÁNA SO SVETLOM, 17,5X20,5X24 CM, ART. 164394

Interiérový doplnok na treťom mieste sa harmonicky hodí do všetkých typov domácností a kancelárií. Dodá osobitý nádych, ozdobí miestnosť alebo pracovňu a poskytne estetické potešenie. Mini fontána je vyrobená v podobe malebných skál s vodopádom. Svojím jemným šumením a rozptýleným osvetlením vytvára upokojujúcu atmosféru. Vo vnútri námestia sa nachádzajú kamienky, ktoré pripomínajú morskú pláž.

Holandská značka Kaemingk pri výrobe použila inovatívny materiál, polystone, ktorý napodobňuje prírodný kameň a má dlhú životnosť. V zbierke sú dva typy modelov s rôznym usporiadaním blokov. Fontána je vyrobená v univerzálnom štýle, takže sa hodí do interiéru zariadeného v klasickom, modernom, high-tech, retro štýle.

Výrobok sa dodáva s 1,5 m dlhým káblom, ktorý uľahčuje umiestnenie súpravy mimo zásuviek. Nevyžaduje sa žiadna špeciálna starostlivosť. Tento darček sa bude páčiť všetkým milovníkom exkluzívneho dekoru. Stane sa ústredným bodom priestoru a bude priťahovať pohľady všetkých prítomných. Fontána vytvorí príjemnú atmosféru, v ktorej sa pohodlne pracuje aj odpočíva.

Rám obrazu Um
APrisma 13×18 cm

Hodnotenie: 4.

Um</div><p>fotorámik Prisma 13×18 cm“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/44616666195641-6925.jpg“ height=“400″ title=“Um<br />fotorámik Prisma 13×18 cm“></p><p>Štvrtú pozíciu obsadil univerzálny predmet, ktorý možno darovať úplne každému. Dizajnér Joel Yatscoff sa inšpiroval jedinečným tvarom brúsených diamantov a navrhol rám Prisma, ktorý s obrazom zaobchádza, akoby bol bez hmotnosti. Tento efekt je spôsobený tým, že obraz je vložený medzi dve sklá, ktoré sa dajú ľahko odstrániť odstránením silikónových spojovacích prvkov.</p><p>Je vyrobená z kovu. Výber z niekoľkých farieb: biela, mosadz, meď, chróm, čierna. Nájdete tu harmonický kúsok, ktorý sa hodí do každého interiéru. Veľkosť výrobku: šírka – 8 cm, výška – 24 cm. Značka Um<br />Renomovaný priekopník v oblasti interiérového dizajnu. Jej netradičné, výrazné výrobky sú ľahko rozpoznateľné a zákazníci ich vysoko oceňujú.</p><p>Ak chcete, môžete dať nielen originálny rám, ale aj vložiť fotografiu vytvorenú spoločne s hrdinom dňa alebo skupinovú fotografiu vo vtipe. Výrobok je zabalený v krásnej nástennej krabici. Môžete ho darovať svojim príbuzným a spolupracovníkom, šéfovi alebo priateľovi. Každý si nájde užitočný a praktický predmet na výzdobu miestnosti.</p><h3>Darčeková sada „Dary Kaukazu“ Najlepšie</h3><p>Hodnotenie: 4.</p><div style=DARČEKY Z KAUKAZU NAJLEPŠIA DARČEKOVÁ SADA

Ďalším na zozname je exkluzívna súprava, ktorá ozdobí interiér a zároveň plní praktické funkcie. Môžete ho darovať rodine, kolegom, šéfovi, priateľom pri akejkoľvek príležitosti a vždy bude vhodný. Súprava obsahuje nádobu a 6 komínov. Dá sa univerzálne použiť na servírovanie čerstvého ovocia, ovocných štiav, limonád a liehovín, čím dodá vášmu stolu príjemný šmrnc.

Predmety sú potiahnuté špeciálnou glazúrou, ktorá imituje historické predmety. Povrchy sú zdobené kaukazskými vzormi. Súprava vyzerá skvele v jedálňach, kanceláriách a obývačkách. Keď sa nepoužíva, ladí s výzdobou miestností. Celková hmotnosť všetkých položiek – 1676 g. Napriek zdanlivej hmotnosti je riad veľmi praktický.

„Darčeky z Kaukazu sú známou značkou, ktorú mnohí zákazníci poznajú vďaka jej kvalitnému spracovaniu a prijateľným cenám. Všetok riad a príslušenstvo sú odolné, majiteľ ich musí čistiť len veľmi málo a zachovávajú si svoj pôvodný vzhľad aj po mnohých rokoch používania. Nízka cena je ďalším argumentom pre výber „najlepšej“ sady.

SMATDecor CHAIRMAN CUP FABERGE Egg S-5301 BLACK

Hodnotenie: 4.

KAZETA ISMATDECOR FABERGE EGG SOUVENIR S-5301 ČIERNA

Šiestu pozíciu v tejto kategórii obsadil zaujímavý darček, ktorý ozdobí každý interiér. Táto suvenírová kazeta napodobňuje legendárne umelecké dielo vytvorené geniálnym klenotníkom na konci 19. storočia: Fabergého vajce. Je vyrobený zo studeného smaltovaného kovu a poteší precíznym spracovaním detailov. Veľkosť: 5*5*5*11 cm. Miniatúrna veľkosť umožňuje umiestnenie vajíčka na poličku, nočný stolík, stôl alebo toaletný stolík.

Krabicu možno použiť na uloženie drobných ozdôb alebo jednoducho ako originálnu dekoráciu. Figurína labute, ktorú možno pripevniť pomocou magnetu, je umiestnená vo vnútri. Dizajn balenia je nádherný a lakonický bez kričiacich akcentov. Na vnútornej strane je saténová podšívka.

Darček vysokej umeleckej hodnoty pre matky, babičky, dcéry, sestry, manželky. Poteší svojím krásnym dizajnom, je vyrobený z kvalitných materiálov, pričom cena je celkom primeraná. Farby časom nevyblednú, povlak nepraská, kamene nevypadávajú, veko sa voľne otvára a ticho zatvára. Túto škatuľu môžete predstaviť kolegom a kolegyniam na 8. marca, Nový rok alebo narodeniny. Bude sa páčiť priateľke, ktorá oslavuje výročie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: