Najlepší výrobcovia posteľnej bielizne podľa recenzií zákazníkov

Zdravý a kvalitný spánok je pre človeka dôležitý. Kvalitný odpočinok ovplyvňuje výkonnosť, náladu a duševnú kapacitu, preto sa s posteľnou bielizňou musí zaobchádzať oveľa opatrnejšie ako s iným nábytkom. V súčasnosti existuje obrovský výber výrobcov posteľnej bielizne. Prestieradlá, obliečky na prikrývky, obliečky na vankúše a ďalšie príslušenstvo sa líšia cenou, materiálmi, kvalitou šitia a ďalšími aspektmi.

výber posteľnej bielizne
Nomináciamiestovýrobca
Najlepšie luxusné posteľné súpravy1ESTIA
2Togas
Najlepšia lacná ruská posteľná bielizeň1Mona
 • 2Bavlnený raj
  3ArtPostel
  NAJLEPŠIE SATÉNOVÉ POSTEĽNÉ PRÁDLO1SAI
 • D
 • Najlepšia turecká posteľná bielizeň1TAC
  Najlepšia bieloruská posteľná bielizeň1Blakit

  Rebríček najlepších luxusných súprav posteľnej bielizne

  Pre tých, ktorí neradi robia kompromisy, pokiaľ ide o odpočinok, pozrite si najlepších výrobcov luxusnej posteľnej bielizne. Ich výrobky sa vyznačujú originálnym dizajnom a materiálmi. V tejto kategórii ponúkame súpravy z bambusového vlákna, saténového žakáru, hodvábu, egyptskej bavlny a iných podobných tkanín. Dizajnovo je vzhľad nápadný.

  Estia

  Hodnotenie: 4.9

  Estia

  Slovenská výrobca ponúka elitnú bielizeň pre milovníkov pohodlného a zdravého spánku, ktorá nie je horšia ako zahraničné náprotivky. Jeho elitnosť nie je spôsobená ani tak cenou, ako skôr kvalitou materiálov a strihu. Zákazníci si môžu vybrať z ponuky egyptskej bavlny a žakárových tkanín. Niektoré súpravy vás potešia ručnou výšivkou a čipkou.

  Ako pri každom elitnom výrobku je hlavným problémom vysoká cena. Ruská značka je tiež oveľa menej známa ako niektoré iné značky. Správna voľba pre tých, ktorí chcú produkt s vysokým statusom, ale nechcú preplácať.

  Výhody

  • Veľký výber rôznych farieb a štýlov;
  • dizajnérsky dizajn;
  • vysokokvalitné tkaniny;

  Nevýhody

  • vysoké náklady.

  Togas

  Hodnotenie: 4.8

  Togas

  Spoločnosť Togas má vedúce postavenie na trhu s elitnou bielizňou v Rusku. História značky sa začala písať pred 80 rokmi v Grécku a dnes majú výrobky tejto značky veľký úspech v Európe. Charakteristickým znakom je strih a jemná výšivka. V jej sortimente je viac ako 3 tisíc položiek.

  Výrobky značky Togas oslovia ľudí, ktorí sú ochotní zaplatiť najvyššiu cenu za špičkový výrobok. Je však nepravdepodobné, že by bol vhodný na každodenné používanie, pretože je príliš náročný na používanie. Posteľné prikrývky a deky sa pri nesprávnom praní rýchlo znehodnotia, preto si pozorne prečítajte pokyny výrobcu.

  Výhody

  • veľký sortiment výrobkov;
  • širokú škálu materiálov;
  • Kvalitné a príjemné materiály;

  Nevýhody

  • Náročné na používanie, umývanie a starostlivosť.

  Hodnotenie najlepších Slovenskách výrobcov lacnej posteľnej bielizne

  Lacné posteľné prádlo je medzi ľuďmi veľmi žiadané. Takéto súpravy sa pre rodinu berú na každý deň a nechávajú si rezervu pre prípad príchodu hostí. Pri výbere týchto produktov nezabúdajte na príslovie „lakomec platí dvakrát“. Je lepšie vybrať si lacné, ale kvalitné výrobky, ktoré vydržia viac ako rok. V tomto segmente je veľa zaujímavých značiek.

  Mona
 • za
 • Hodnotenie: 4.8

  Mona<li></div><p>za“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/23316666193651-78lu.jpg“ height=“428″ title=“Mona</p><li>za“><p>Značka Mona</p><li>za – dobre známe medzi šetrnými ženami v domácnosti. Ruská textilná továreň Monolit, ktorá vyrába pod touto značkou, sa objavila v roku 1994. Po prekonaní ťažkostí sa rozvinula a stala sa najväčšou v Rusku a SNŠ. Cenovo dostupné výrobky a kvalita strihu s ponukou cenovo výhodných lôžkovín pre široké spektrum zákazníkov.<p>Mona textil</p><li>Označovaný za najlepší v cenovo dostupnom segmente. Na výber sú jednoduché sady, ako aj 3D a voňavé sady. Zákazníci musia riešiť len typický problém lacných tkanín – chybné švy a farby, ktoré po niekoľkých praniach strácajú hĺbku.<h4>Výhody</h4><ul><li>Viac ako 10 zbierok;</li><li>prijateľná cena;</li><li>Kvalita, odolnosť a životnosť výrobkov;</li><li>Široká škála farieb a veľkostí;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>farby časom blednú.</li></ul><h3>Bavlnený raj</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Bavlnený raj

  Čeboksarská textilná továreň „Cotton Paradise“ ponúka širokú škálu lacnej posteľnej bielizne. Vydané vo výrobnej linke – „Classic“, „Childhood“, „3D Panorama“ a ďalšie. Líšia sa vzhľadom a materiálmi, takže výber nie je zlý. Prikrývky, prehozy a obliečky na vankúše, ktoré vďaka tejto značke ľahko nájdete pre celú rodinu.

  Výrobky „Cotton Paradise“ spĺňajú všetky požiadavky vrátane GOST. Jediným problémom zostávajú len nekvalitné švy, niekedy zákazníci zaznamenávajú rozdiely vo veľkosti.

  Výhody

  • Široká ponuka produktov pre rôzne kategórie ľudí – pre deti aj dospelých;
  • nízke ceny a pravidelné akcie;
  • kvalitné materiály a prísna kontrola;

  nevýhody

  • občasné chybné švy.

  ArtPostel

  Hodnotenie: 4.6

  ArtPostel

  ArtPostel láka na moderné dizajnové posteľné prádlo, ktoré je pomerne lacné. Satén sa vyznačuje potlačami so zvieratami, rastlinami, mestami a 3D ornamentmi, ktoré sú charakteristické pre túto značku. Tieto produkty pomôžu vytvoriť v spálni tú správnu atmosféru.

  Desiatky kolekcií a množstvo potlačí umožňujú nájsť vhodnú súpravu pre dospelých, tínedžerov alebo deti. Výrobky ArtPostel sú v súlade s GOST. Podobne ako iná farebná bielizeň v cenovo dostupnom segmente sa však môže ľahko odrieť a vyblednúť, ak sa nedodržia pokyny na pranie.

  Výhody

  • moderný dizajn a široký výber vzorov;
  • nízke ceny súprav;
  • rôzne materiály (satén, velúr, kaliko);

  Nevýhody

  • prísne požiadavky na používanie a starostlivosť.

  Najlepšia posteľná bielizeň v saténe

  Satén je jedným z obľúbených materiálov pri vytváraní súprav bielizne. Prírodné vlákna sú príjemné na telo a umožňujú pokožke dýchať. Má atraktívny vzhľad podobný hodvábu, ale za oveľa nižšiu cenu. Výrobcovia to využívajú a ponúkajú saténovú bielizeň, ale dôverujte len značkám.

  Sai
 • d
 • Hodnotenie: 4.8

  Sai<li></div><p>d“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/2216666193651-58lu.jpg“ height=“320″ title=“Sai</p><li>d“><p>Značka Sai</p><li>d je na Slovenskom trhu od roku 1992. Pod touto značkou sa predávajú výrobky čínskej továrne Textile Home Sai<li>d. K dispozícii je saténové plátno, súpravy s dekoratívnymi potlačami, prikrývky a vankúše z prírodného páperia atď.<p>Pod čínskou značkou Sai</p><li>Výrobky sú k dispozícii za atraktívne ceny, ale je lepšie vyhnúť sa súpravám s veľkými jasnými výtlačkami. Okrem toho výrobca niekedy mení satén za popelín, aby znížil náklady.<h4>Výhody</h4><ul><li>Široký modelový rad vrátane posteľnej bielizne pre deti;</li><li>nízke náklady;</li><li>kvalitné spracovanie;</li><li>moderný dizajn a dizajnérske kolekcie;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Blednúce farby;</li><li>Nahradenie saténu popelínom.</li></ul><h2>Najlepšia turecká posteľná bielizeň</h2><p>Turecko je dlhodobo jedným z dodávateľov textilných výrobkov v našej krajine. Z tejto krajiny pochádzajú vysokokvalitné látky za nízke ceny, čo vážne poškodzuje textilný priemysel v Rusku. Spotrebitelia si vyberajú tureckú posteľnú bielizeň, ktorá spĺňa väčšinu požiadaviek.</p><h3>TAC</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=TAC

  TAC je presvedčená o tom, že v segmente posteľnej bielizne rôznych kategórií. Vďaka rozmanitosti výrobkov si zákazník nájde výrobok podľa svojho vkusu. Sortiment zahŕňa aj detské súpravy s licencovanými obrázkami Walta Disneyho.

  Turecká spoločnosť TAC ponúka textil orientovaný na konečného používateľa, takže sortiment zahŕňa rôzne kolekcie. Egyptská bavlna a ďalšie obľúbené materiály spríjemňujú používanie týchto textílií.

  Výhody

  • Viac ako 10 základných kolekcií určených pre rôzne kategórie zákazníkov;
  • Kvalita výrobku je v súlade s normami EAC;
  • Veľký výber súprav do detských izieb;

  Nevýhody

  • Švy sú nekvalitné, preto je potrebné s nimi zaobchádzať opatrne.

  Najlepšia posteľná bielizeň BieloSlovensko

  Z Bieloruskej republiky sa do Ruska vyváža veľké množstvo textilných výrobkov vrátane lacnej spodnej bielizne. V súčasnosti nie je veľa tovární pripravených zamerať sa na takýto medzinárodný vývoz, ale stále existujú stabilní dodávatelia.

  Blakit

  Hodnotenie: 4.5

  Blakit

  Textilná spoločnosť z Baranoviči nie je najväčšou v Bielorusku, ale jednou z najväčších v Európe. Vyrobené zo 100 % bavlny a ekologických materiálov. Výrobky tejto značky získali množstvo certifikátov a významné ocenenia od odborníkov aj spotrebiteľov.

  Bieloruská posteľná bielizeň Blakit je skvelou voľbou pre mnohých. Továreň vyrába výrobky, ktoré spĺňajú všetky ruské a európske normy, ale za rozumnú cenu. Posteľná bielizeň so starostlivosťou vydrží dlho.

  Výhody

  • Odolné proti opotrebovaniu a s dlhou životnosťou;
  • atraktívna cena;
  • prírodné materiály;

  Nevýhody

  • Bavlna sa ľahko pokrčí;
  • Farby strácajú svoju hĺbku, ak sa nedodržia podmienky prania.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: