10 najlepších súprav na výrobu mydla

*Výbery redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Dnes môžete svoj voľný čas vyplniť rôznymi kreatívnymi koníčkami. Výroba mydla sa stala veľmi obľúbenou u detí aj dospelých. Rozvíja nielen váš umelecký potenciál. Ručne vyrobené mydlo by bolo skvelým darčekom pre priateľov a rodinu. Mnohí ľudia si radi vyrábajú vlastné mydlo od základu a pridávajú do receptu prísady podľa vlastného uváženia. Varené výrobky používa celá rodina a o bezpečnosti ich zloženia nemožno pochybovať. Hygienické výrobky v rôznych farbách a tvaroch sa stávajú ozdobou kúpeľní.

Psychológovia tvrdia, že výroba mydla vedie k vnútornej rovnováhe, zmierňuje stres a pomáha zvládať ťažké životné situácie. Začiatočníci sa dozvedia o výrobe mydla pomocou špeciálnych brožúr. Na internete je mnoho webových stránok a fór, kde môžete získať prvé vedomosti alebo si zlepšiť už nadobudnuté zručnosti…. Domáca výroba mydla nie je len pre seba, ale aj na vytvorenie podniku, ktorý generuje dobrý príjem.

Teraz sú k dispozícii nielen jednotlivé položky, ale aj kompletné súpravy na výrobu mydla. K dispozícii sú všetky potrebné nástroje a prísady, ako aj podrobný recept. Pre deti a začiatočníkov je to ideálny spôsob, ako rozvíjať svoje zručnosti a začať vytvárať svoje prvé majstrovské diela bez väčších ťažkostí.

Náš časopis vybral 10 súprav na výrobu mydla v rôznych cenových kategóriách, ktoré sú u spotrebiteľov mimoriadne obľúbené. Dostávajú vysoké známky a len pozitívnu spätnú väzbu.

Poradie najlepších súprav na výrobu mydla

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie lacné súpravy na výrobu mydla1Zázračné mydlo zo sveta zvierat (111)338 €
2Inovácie pre deti Mydlárska dielňa Cukríky (745)191 €
3Súprava na výrobu mydla Desiate kráľovstvo Militar186 €
4Súprava na výrobu mydla Fantasy 9 Zábavný čas152 €
5Mydlo LORI Magic Sunny Butterfly (Mydlo-017)117 €
Najlepšie súpravy na výrobu mydla pre stredný cenový segment1Sada na výrobu voňavého mydla SentoSphere2 790 €
2Súprava RANOK CREATIVE Mydláreň1 408 €
3Experimentálna súprava Intellectico My Dream Soap460 €
4Súprava na výrobu mydla BONDIBON Awesome Soap1 353 €
5Science4You Súprava na výrobu mydla My Soap Lab699 €

Najlepšie lacné súpravy na výrobu mydla

Mydlový svet zvierat (111)

Hodnotenie: 4.7

Zázračný svet zvierat Mydlo (111).jpeg

Prvé miesto patrí stavebnici, ktorá bude zábavnou aktivitou pre deti predškolského a mladšieho školského veku. Obsahuje všetky nástroje potrebné na prácu. A na experimentoch sa môžu aktívne zúčastniť nie jedna, ale dve osoby. Obsahuje 2 páry ochranných rukavíc, 2 drevené miešacie tyče a 3 plastové formy.

Mydlový základ, prírodné farbivá a vône sú zdravotne nezávadné. Hotové mydlo sa môže používať ako hygienický prostriedok bez obáv, že by mohlo ublížiť vášmu dieťaťu. Pokyny krok za krokom vysvetľujú postup. Výsledkom sú trojrozmerné zvieracie figúrky v jasných farbách a príjemnej vôni. Výrobca zohľadnil všetky nuansy a pridal hlinenú misku, ktorá sa umiestni do mikrovlnnej rúry na roztápanie základne.

Mladý mydlár môže presne postupovať podľa návodu alebo môže fantazírovať pridávaním rôznych dekorácií v podobe čipsov, trblietok, púčikov a tiež experimentovaním s odtieňmi, miešaním farieb. Rodičia hodnotili ruskú súpravu „päť“ za všetky jej funkcie a za vysoký záujem dieťaťa, ktorému boli vzdelávacie a učebné hry ľahostajné.

Výhody

 • „chutná“ jahodová príchuť;
 • jasné vysvetlenie postupov;
 • pôvodné, ostro tvarované postavy;
 • mydlo s dobrými penivými vlastnosťami.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Inovácie pre deti Mydlárska dielňa Sudy s cukrovinkami (745)

Hodnotenie: 4.6

INOVÁCIE PRE DETI SOFTVÉROVÁ VÝROBA (745).webp

Strieborná cena medzi cenovo výhodnými produktmi – sada s kompletnou sadou ingrediencií a pracovných nástrojov. Experimenty prinášajú „chutné“ mydlá, ktoré sú príjemné na čistenie rúk. Hodí sa aj ako dekorácia do kúpeľne a darček pre priateľov alebo rodičov. Inštrukcie so schémami a postupnými krokmi zabezpečia dobre navrhnutý pracovný postup.

Sada obsahuje 3 mydlové tyčinky, keramickú misku na tavenie, drevené tyčinky na miešanie, ochranné rukavice, vysoko presné objemné formy a prírodné potravinárske farby. Všetky materiály sú bezpečné pre ľudské zdravie a životné prostredie. Plast použitý v súprave bol dermatologicky testovaný.

Recenzie potvrdzujú vysokú kvalitu a bezpečnosť značky produktu „Inovácie pre deti“. Croissant, pestrofarebný koláčik a zmrzlina vyzerajú veľmi realisticky a motivujú dieťa k hygiene. Majú tiež dobrú penivosť. Experimenty sú jasné a jednoduché. Dokonca aj deti, ktoré sa nezaujímajú o chémiu, sa nechajú uniesť a ďalej vytvárajú zložitejšie remeslá.

Výhody

 • trojrozmerné cukríkové figúrky;
 • bezpečné komponenty;
 • svetlé sýte odtiene;
 • všetko príslušenstvo je súčasťou balenia.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Súprava na výrobu mydla Desiate kráľovstvo Militarie

Hodnotenie: 4.5

Súprava na výrobu vojenského mydla Desiate kráľovstvo.webp

Tretie miesto patrí súprave, ktorá je atraktívna pre chlapcov. Je veľkým potešením kupovať a dievčatá, ktoré vytvárajú vlastné darčeky pre silnejšie pohlavie a prezentujú ich 23. februára alebo na narodeniny. Sada obsahuje všetko, čo potrebujete na výrobu úhľadných a čistých tyčí v militaristickom štýle. Je to trojitá forma, mydlový základ, pohár a farbivo. Hotový výrobok je pripravený na používanie všetkými členmi rodiny vrátane detí.

Výrobca zaručuje neškodnosť všetkých predmetov a zložiek. Plast použitý na výrobu základov je netoxický a bez zápachu. Farbivo na potraviny, nealergénne. Pokyny krok za krokom s farebnými ilustráciami. Pochopí to aj školák.

Mladí chemici sú nadšení výsledkami. Tank, lietadlo a granátové jablko v sýtozelenej farbe nielenže zaujmú darcov, ale zároveň pomôžu naučiť dieťa pravidelným hygienickým návykom. Darčeková krabička vyvolá záujem a jej obsah vás prinúti odpútať sa od smartfónu alebo gadgetu a venovať sa vzdelávacej činnosti.

Výhody

 • Mydlo neobvyklého tvaru;
 • všetky nástroje pre experiment v súprave;
 • farebná brožúra s postupmi prác;
 • materiály šetrné k životnému prostrediu.

Nevýhody

 • žiadne zistené.

Súprava na výrobu mydla Fantasizer 9 na výrobu mydla

Hodnotenie: 4.4

Súprava na výrobu mydla FANTASER 9 TIMING TIME.webp

Na štvrtom riadku je kreatívna súprava na výrobu 3D mydla. Pomôže vášmu dieťaťu vlastnoručne vyrobiť pekný a praktický darček a darovať ho príbuzným alebo priateľom pri akejkoľvek špeciálnej príležitosti. Dodáva sa spolu s mydlovým základom, formou a návodom. Tlač na vodou rozpustný papier umožňuje trojrozmerné vytváranie a výsledky dieťa nepochybne potešia.

Pokyny napísané jednoduchým a zrozumiteľným jazykom. Dokonca aj začínajúci chemik pochopí pracovné kroky. Všetky materiály boli testované na prítomnosť škodlivých látok. Testy preukázali ich úplnú absenciu. Slovenská výrobca zaručuje bezpečnosť počas experimentov aj pri používaní konečného výrobku. Profesionálna podkladová šablóna vytvára vysokokvalitné, bezchybné tyče.

Recenzie na produkt sú mimoriadne pozitívne. Mydlo je originálne, s dobrou penivosťou. Obraz domácich zvierat je čistý a jasný. Rodičia odporúčajú sadu. S ich názorom súhlasia aj odborníci.

Výhody

 • mydlo so zaujímavými účinkami;
 • dokonalý tvar diela;
 • Leták s ilustráciami;
 • preukázaná bezpečnosť.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Mydlo LORI Magic Sunny Butterfly (Mydlo-017)

Hodnotenie: 4.3

LORI Mydlo Magic Sunny Butterfly (Mydlo-017).webp

Piata sada je súborom, ktorý vám poslúži ako prvý odrazový mostík k poznaniu a pomôže vám zamilovať si zaujímavú vedu chémie. Odporúča sa pre deti staršie ako 5 rokov. Spolu s rodičmi vytvoria úžasného motýľa, ktorého potom môžu použiť v rôznych aplikáciách alebo ho darovať členovi rodiny pri významnej príležitosti. Kompletné vybavenie: rukavice, lyžica, farebný podstavec, kvalitná plastová forma na odlievanie s presne vypracovanými detailmi.

Hotový kus je žiarivo oranžový, bezchybný a estetický. Vyhnite sa nepresnostiam počas procesu výroby mydla vďaka podrobnému návodu, ktorý krok za krokom opisuje celý technologický proces. Všetky komponenty sú šetrné k životnému prostrediu. Bezpečnosť bola testovaná a zdokumentovaná.

Mydlo sa môže použiť okamžite. Jeho veľkosť je ideálna pre detské ruky. Rodičia poukazujú na to, že dieťa je okamžite zaujaté a pri práci sa nenudí. Výsledok je zábavný a motivuje ich k ďalšiemu hraniu týchto náročných hier samostatne, s priateľmi alebo s dospelými.

Výhody

 • prvá chemická skúsenosť;
 • Netoxické materiály;
 • Svetlá a objemná figúrka;
 • kompletná sada.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Najlepšie súpravy na výrobu mydla pre stredný cenový segment

Sada na výrobu parfumovaného mydla SentoSphere

Hodnotenie: 4.9

SENTOSPHERE Súprava na výrobu mydla s vôňou.webp

Vedúcim súborom v tejto kategórii je súbor francúzskej výroby, ktorý sa kolektívne zaoberá tvorivou prácou a hotové diela sa používajú ako hygienický prostriedok alebo sa prezentujú ako darček. Vďaka nemu môže mladý chemik porozumieť mnohým procesom, ktoré ho zaujímajú, a neskôr si úlohy skomplikovať a podieľať sa na vážnejších projektoch.

Súprava obsahuje glycerín, 10 foriem, 5 pipiet, ružové, modré a žlté farbivá, parfumovú arómu „Ovocný koláč“ s tónmi horkých mandlí a červeného ovocia a „Lekno“ s vôňou vodných rastlín. Všetky prípravky sú bezpečné pre zdravie. Príslušenstvo je tiež neškodné a testované v dermatologických laboratóriách.

Vďaka podrobným pokynom je všetko jasné a jednoduché aj pre začiatočníkov. Výsledkom sú rovnomerné, bezchybné tyče, ktoré majú rovnaké zloženie a vzhľad ako pôvodné továrenské. Zákazníci sú spokojní s vysokou kvalitou výrobkov európskej značky. žiak je schopný samostatne zvládnuť zdanlivo zložitý proces.

Výhody

 • jasné farebné odtiene;
 • exkluzívne vône;
 • vysoko presné formy na lisovanie;
 • veľké množstvo mydla pripraveného na použitie;
 • darčekové balenie.

Chyby

 • neidentifikované.

Súprava na výrobu mydla RANOK CREATIVE

Hodnotenie: 4.8

RANOK CREATIVE SOAP FACTORY KIT.webp

Druhá je sada, s ktorou si môžete vytvoriť 27 mydiel rôznych tvarov a farieb. K dispozícii sú červené, oranžové, modré, zelené, žlté cukríky, srdiečka, obrázkové mydlo, torta, mince a mnoho ďalších zaujímavých predmetov. Presné formy pre bezchybný vzhľad. Celkovo ich je 10. Vďaka podrobným ilustrovaným návodom sa postup nezdá zložitý ani pre začiatočníkov vo výrobe mydla.

Obsahuje priehľadné a biele mydlo, odmerky a plastové poháre, šablóny, špajdle, lyžicu, pipetu, teplomer, utierky, esenciálny olej, farbivá, rukavice. Dve nádobky obsahujú vanilkovú a jahodovú arómu. Všetky použité suroviny sú starostlivo vybrané. je šetrný k životnému prostrediu. Prísady sa používajú v potravinárskom priemysle, takže nepoškodzujú vaše zdravie.

Kartónová škatuľa je pestro a slávnostne vyzdobená. Tento darček osloví všetkých mladých mydlárov, ktorí snívajú o tom, že si vyrobia vlastné krásne hygienické výrobky a potom ich budú používať v domácnosti alebo darovať svojim priateľom a rodine. Kupujúci udeľujú vysoké známky za vynikajúce spotrebiteľské vlastnosti.

Výhody

 • mnohých tvarov a odtieňov;
 • „chutné“ vône;
 • všetko príslušenstvo je súčasťou balenia;
 • zaručená bezpečnosť.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Experimentálna súprava Intellectico Soap My Dreams

Hodnotenie: 4.7

INTELLECTICO SOAP TOOL KITTING.webp

Na treťom mieste je sada, ktorá sa odporúča od 8 rokov. Vaše dieťa a jeho rodičia sa budú môcť naučiť umeniu výroby mydla. Pravdepodobne ho bude zaujímať samotný proces, ktorého výsledkom je hygienický výrobok, ktorý vytvorí vlastnými rukami. Súprava obsahuje všetky prísady a zásoby. Ide o biely a priehľadný základ, tri formy, miešadlo, morskú soľ, arómy, farbivá, rukavice.

Postupný návod vysvetľuje, ako súprava funguje. Mladí výrobcovia mydiel si budú môcť vytvoriť vlastné voňavé tyčinky rôznych tvarov a farieb. Výrobca zaistil bezpečnosť. Suroviny nemajú žiadny vplyv na zdravie. Rukavice chránia pred kontaktom s látkami.

Spotrebitelia tvrdia, že sa im súprava páči, a to nielen pre deti, ale aj pre dospelých. mydlo je voňavé a dobre pení. Ich ruky sú po čistení jemné a hladké. Krásne multifigurky možno použiť na výzdobu kúpeľne. Poslúžia aj ako pekný darček pre vašich blízkych.

Výhody

 • Netoxické zložky potravinárskej kvality;
 • Ilustrované pokyny;
 • príjemná, nevýrazná vôňa;
 • Rovnomerné tyče bez chýb.

Chyby

 • neidentifikované.

Súprava na výrobu mydla BONDIBON

Hodnotenie: 4.6

BONDIBON Sada na výrobu mydla Great Soap.webp

Štvrtú pozíciu obsadil súbor zo série vzdelávacích hier so známou postavičkou Bookey. Súprava na výrobu mydla je k dispozícii pre deti od 8 rokov. Celý proces je podrobne vysvetlený v pokynoch. Vaše dieťa si ľahko osvojí proces výroby mydla a bude môcť vytvoriť vlastné zábavné tvary rôznych odtieňov a vôní, ktoré budú nádherným darčekom pre jeho rodinu.

Výrobca dodal všetko potrebné príslušenstvo, takže nie sú potrebné žiadne dodatočné náklady ani príprava. Sú to polyetylénové rukavice, priehľadné mydlové kocky, tyčinka oxidu titaničitého, hlboká forma a formy s tematickými obrázkami, odmerka, 4 tyčinky na miešanie prísad, 4 malé kadičky.

Aromatické látky a potravinárske farbivá. Všetky materiály sú bezpečné pre ľudí a životné prostredie. Brožúra je ilustrovaná, takže všetko je jasné na prvý pohľad. Balenie je farebne zdobené. Mladým chemikom, ktorí robia svoje prvé pokusy a profitujú z výsledkov svojej práce, sa bude páčiť táto. Rodičia potvrdzujú dopyt po výrobku BONDIBON a odporúčajú ho na kúpu.

Výhody

 • vysoko presné šablóny;
 • Kompletná súprava na varenie;
 • kvalitné hotové mydlo;
 • Spĺňa bezpečnostné normy.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Súprava na výrobu mydla Science4YouMy Lab Výroba mydla

Hodnotenie: 4.6

SCIENCE4YOU MADE SOAP MIXING LABORATORY.webp

Piate miesto patrí súprave európskej značky, ktorá je známa svojimi inovatívnymi vzdelávacími produktmi. Je určený pre školákov, ale môže byť zaujímavý aj pre dospelých, ktorí sa práve učia vyrábať mydlo. 36-stranová farebná brožúra vysvetľuje nielen kroky obsluhy. Môže vás naučiť mnoho faktov o chémii. Obsahuje rukavice, Pasteurove pipety, drevené špachtle na miešanie, mydlový základ.

Vďaka silikónovým formám sú hotové kusy dokonale ploché, bez akýchkoľvek nedokonalostí. Sú na nerozoznanie od súprav zakúpených v obchode. Príchute a farbivá v súprave sú netoxické. Všetky ostatné materiály spĺňajú bezpečnostné požiadavky. Sú testované a schválené dermatológmi.

Podľa komentárov kupujúcich je mydlo svetlé, voňavé a bez chýb. Dobre pení a spĺňa všetky vlastnosti hygienického výrobku. Súprava bola uznaná ako skvelý darček na každé rande. Pomôže vám nielen vyplniť voľný čas, ale aj naučiť sa veľa nového a užitočného.

Výhody

 • kvalitné komponenty;
 • 3 experimenty v brožúre;
 • všetky nástroje v súprave;
 • zaručená bezpečnosť.

Nevýhody

 • neidentifikované.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: