Top 10 kočíkov Cybex

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nepredstavuje reklamný alebo nákupný návod. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Rovnako ako v iných kategóriách, aj v prípade výrobkov pre deti existujú cenovo dostupné značky, značky strednej triedy, prémiové a luxusné značky. Jedným z najpopulárnejších je dnes Cybex. Nemeckú spoločnosť založil Martin Pos. K založeniu firmy ho viedol domáci dôvod. Pos nebol spokojný s kvalitou výrobkov a uvedomil si, že ako otec malých detí. Jeho vynálezy spôsobili revolúciu v modernom priemysle. Mnohé z nich sú patentované.

Značka je založená na niekoľkých princípoch a vďaka kvalite a štýlu svojich výrobkov je vpredu. Bezpečné, funkčné, stručné a prispôsobiteľné skutočnému životu – to je to, čo značka zaručuje svojim zákazníkom. Dnes môžete nájsť širokú škálu kočíkov, nosičov, autosedačiek a ďalšieho príslušenstva. Vydanie nového modelu je netrpezlivo očakávané a rodičia nie sú sklamaní z niekedy nákladného, ale exkluzívneho nákupu.

Podľa spätnej väzby od Slovenskách matiek a otcov sú kočíky vhodné pre naše podmienky. Sú obratné, ľahko sa riadia. Off-roading pre nich nie je prekážkou. Dieťatko sa cíti pohodlne v každom ročnom období, pretože všetko je navrhnuté aj pre tie najtuhšie zimy a najhorúcejšie letá. Tento prístup ocenili rodičia na celom svete a je voľbou inovatívnych vozidiel, ktoré vynikajú odolnosťou a dizajnom.

Značka vyvíja rôzne sortimenty pre dostupnosť pre všetky kategórie občanov. Ale aj tie najlacnejšie modely spĺňajú medzinárodné normy kvality. V našom prehľade predstavujeme 10 najobľúbenejších kočíkov, ktoré boli zvolené za najlepšie a ktoré sú v súčasnosti najpredávanejšími značkami.

Hodnotenie najlepších kočíkov Cybex

Hodnoteniepriestornázov výrobkucena
Najlepšie kočíky Cybex1Cybex Ba
 • os M
 • 19 690€
  2Cybex Mios 2019 Fashion Edition49 000€
  3Cybex Onyx17 290€
  4Cybex Eesy S Plus Fashion25 100€
  5Cybex Topaz10 970€
  6Cybex Cal
 • sto
 • 18 990€
  Najlepšie všestranné vybavenie kočíka Cybex1Cybex Priam Lux (2v1)121 100€
  2Cybex Priam III Koi/Rebel
 • 2 kočík má podvozok s vysokou odolnosťou; – kočík má podvozok s vysokou odolnosťouCybex Mios of Paradise/JS (3v1)
 • 85 519€
  3Cybex Ba
 • os S Fashion Edition (2 v 1)
 • 38 310€
  4Cybex Ba
 • os M Rebel Red (3 v 1)
 • 47 670€

  Najlepšie kočíky Cybex

  Kočík Cybex Ba
 • os M
 • Hodnotenie: 4.9

   Cybex Ba<li></div><p>os M“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/41516666197471-310.jpg“ height=“450″ title=“Kočík Cybex Ba</p><li>M<p>Kočík, s ktorým sa ľahko manévruje jednou rukou. Cybex Ba Ba je obzvlášť užitočný, keď s dieťaťom chodí len jeden z rodičov. Veľmi obratný, ľahko manévruje okolo prekážok. Systém tlmenia nárazov zabraňuje nárazom na hrboľatých cestách, takže nič nenaruší odpočinok vášho dieťaťa. Vhodné pre všetky typy dlažby. Prípustné zaťaženie rámu – 17 kg.</p><p>Rôzne šírky náprav a priemery predných a zadných kolies zabezpečujú maximálnu stabilitu. Kočík je možné namontovať smerom k mame alebo dopredu. Nepodložené, keď sú zložené a zaistené visiacim zámkom. Ba</p><li>os M je univerzálny. V prípade potreby sa dá premeniť na prenosnú postieľku alebo autosedačku. Päťbodový popruh sa dá zatvárať po jednom namiesto skladania všetkých častí dokopy.<p>Kryt s UV ochranou sa zväčšuje. Má priehľadné okná. Podľa správ je určený pre vysokých rodičov, čo nie je prípad mnohých vysokých modelov v obchodoch. Brzda sa uvoľňuje jednoduchým stlačením nohy. Ľahko sa skladá bez akejkoľvek námahy mamy alebo otca.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>odolný, zosilnený podvozok;</li><li>Kapota sa dá sklopiť až k nárazníku;</li><li>Kolesá s veľkým priemerom (20 a 29 cm);</li><li>Slnečná clona s ochranou UV50+;</li><li>terénne schopnosti.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>Kočík Cybex Mios 2019 Fashion Edition</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Kočík Cybex Mios 2019 Fashion Edition

  Druhý v poradí je modelom, ktorý si vyberajú dnešné mamičky, ktoré dbajú na módu. Má exkluzívny vzhľad, vďaka ktorému sa dokonale hodí do mestského prostredia. Ľahko sa skladá, nezaberá veľa miesta. Veľký nákupný košík ideálny na nákupy. Odrážadlo je odnímateľné, takže nemusíte dieťa zakaždým vyťahovať – môže sa dostať von samo. Úzky podvozok umožňuje, aby sa kočík zmestil do všetkých dverí.

  Maximálne zaťaženie 17 kg. Pohodlné sedadlo. Dĺžka spacieho priestoru 88 cm. Aj keď sú kolesá malé, ľahko a jemne prekonávajú nerovnosti terénu. Pokročilý systém odpruženia. Viacero polôh naklápania dopredu a dozadu vrátane horizontálnej polohy. Je vetraný. Nastaviteľná rukoväť sa prispôsobí výške mamičky alebo otecka.

  Farba podvozku je k dispozícii v 2 farbách: chróm alebo čierna. Ochrana kapoty pred poveternostnými vplyvmi. Jeho povrchová úprava zaručuje ochranu pred UV žiarením. kolíska je voľbou najnáročnejších rodičov. Zohľadňuje všetky vaše želania, takže počas používania nevznikajú žiadne problémy ani nepríjemnosti.

  Výhody

  • Štýlovo mimoriadne módny dizajn;
  • Šírka rámu je 50 cm;
  • Súčasťou sú adaptéry na autosedačku;
  • Kukla veľkosti XXL s ochranou UV50+;
  • bezpečný kôš bez prehýbania.

  Nevýhody

  • vysoká cena.

  Kočík Cybex Onyx

  Hodnotenie: 4.8

  Kočík Cybex Onyx

  Tri najlepšie modely zahŕňajú kočík s 8 dvojitými kolesami. Váži len 6,9 kg. Po zložení pomocou dáždnikového systému je kompaktný a nevyžaduje veľa miesta na uskladnenie. Široké operadlo pre veľké dieťa. Nastaviteľná výška v 4 polohách. Lôžko je predĺžené. Mäkký nárazník odnímateľný na oboch stranách. Tkanina na sedadle je pevná, stálofarebná a odpudzuje nečistoty a vlhkosť.

  Veľká strieška sa dá predĺžiť až k nárazníku. Je vybavený pozorovacím okienkom so zabudovanou sieťkou na rozptýlenie slnečných lúčov. Materiál na vrchnej strane je potiahnutý špeciálnou vrstvou na ochranu pred UV žiarením. Výšku kapucne možno nastaviť tak, aby sa o ňu dieťa neopieralo hlavou. Hladký pohyb na kolieskach s priemerom 14 cm s gumovým povrchom odolným proti mrazu. Odpruženie tlmí nárazy pri náraze do prekážok.

  Veľký kôš obsahuje množstvo hračiek a detských doplnkov. Neprehýba sa pod váhou výrobkov. Obsahuje kryt proti dažďu. Výška rukovätí nie je nastaviteľná, ale podľa recenzií sú pohodlné pre priemerných aj vysokých rodičov.

  Výhody

  • pevná, odolná tkanina;
  • jednoduché upevnenie bezpečnostných pásov;
  • automatický skladací zámok;
  • pohodlné brzdy, ktoré neničia vašu obuv;
  • Ovládanie jednou rukou.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Kočík Cybex Eesy S Plus Fashion

  Hodnotenie: 4.7

  Kočík Cybex Eesy S Plus Fashion

  V štvrtom rade je viacúčelový model, ktorý je vhodný na jazdu po chodníkoch a nespevnených cestách. Určené pre deti od šiestich mesiacov do 4 rokov. Nosič sa dá ľahko prispôsobiť na používanie od narodenia. Montáž prispôsobená pre autosedačku. Hliníkový rám je ľahký a zároveň veľmi pevný. Šírka podvozku – 45 cm. Ľahko sa zmestí do úzkych dverí.

  Zadné a predné kolesá majú rôzne priemery: 22 a 17 cm. Odolnosť voči prepichnutiu. Kočík sa zloží jedným pohybom. Automatický zámok sa okamžite zacvakne a zaistí kočík na mieste. Stojí vzpriamene bez opory. Zmestí sa aj do malého kufra. Tkanina sedadla je veľmi odolná. Je odnímateľný a možno ho prať v práčke. Opierka na nohy je široká a pohodlná.

  Štýlový dizajn pre mamičky, ktoré kladú veľký dôraz nielen na praktickosť a funkčnosť, ale aj na módny dizajn. Pestré farby s nezvyčajnými potlačami, ktoré zaujmú nielen rodičov, ale aj bábätká.

  Výhody

  • viacpolohové operadlo;
  • manévrovateľnosť a mäkká jazda;
  • Materiál kapucne s UV ochranou;
  • Originálne pútavé vzory;
  • jednoduchá preprava a skladovanie.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Kočík Cybex Topaz

  Hodnotenie: 4.7

  Kočík Cybex Topaz

  Piate sedadlo je kočík, ktorý je vybavený jednoduchým skladacím mechanizmom a zároveň je ľahko ovládateľný a pohyblivý v akomkoľvek teréne. 8 gumených koliesok s veľkým priemerom 16,5 cm. Systém tlmenia nárazov vám umožní prekonávať prekážky bez toho, aby ste rušili spánok dieťaťa. Zosilnená konštrukcia unesie až 22 kg. Opierka chrbta má 4 polohy naklápania.

  Priestranná kapucňa s okienkom na sledovanie dieťaťa. Otvára sa až k nárazníku, aj keď je operadlo úplne sklopené. Poskytuje ochranu pred najnáročnejšími poveternostnými podmienkami. Päťbodové bezpečnostné pásy s polstrovanými ramennými popruhmi zabraňujú vypadnutiu dieťaťa z kočíka. Rebrovaná opierka nôh predlžuje plochu na spanie.

  Centrálna brzda na zadných kolesách nepoškodzuje obuv a udržiava kočík bezpečne na mieste. Čalúnenie je vyrobené z vysokokvalitnej hypoalergénnej tkaniny. Je dobre vetraný. Sedadlo obsahuje prídavné podložky pod hlavu a ramená pre väčšie pohodlie. Obsahuje silikónový kryt proti dažďu a tašku na múmiu.

  Výhody

  • ľahko sa s ním manévruje jednou rukou;
  • Prispôsobí sa autosedačke a prenosnej postieľke;
  • Veľkokapacitný kôš na potraviny;
  • Vrecko na kapucni;
  • Elegantný, štýlový dizajn.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Kočík Cybex Cal
 • sto
 • Hodnotenie: 4.6

   CYBEX CAL<li></div><p>STO“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/80916666197471-8510.jpg“ height=“450″ title=“CYBEX kočík CAL</p><li>STO“><p>Šiesty model v tomto prehľade je veľmi praktický a multifunkčný. Je kompatibilný s prenosnou postieľkou a autosedačkou. Opierka chrbta sa zdvíha a spúšťa v 4 polohách. Odporúčaný vek na cestovanie s kočíkom od 6 mesiacov. Keďže je však operadlo takmer úplne sklopené, môže sa používať aj pre mladšie deti. Šírka sedadla – 32 cm. To umožňuje pohodlné umiestnenie veľkého dieťaťa v zimných plavkách.</p><p>Opierka na nohy má dve polohy. Odnímateľný nárazník. Veľká zaťahovacia kapucňa a ochrana proti UV žiareniu. S rastom dieťaťa rastie aj do výšky. Veľké vrecko pojme veľa užitočných vecí na prechádzky. Pružinové odpruženie poskytuje plynulú jazdu. Predné otočné kolesá možno zablokovať v priamej polohe stlačením nožného pedálu.</p><p>Brzdový pedál nepoškriabe čeľuste. Kočík s dáždnikom má rukoväť po celej dĺžke s protišmykovou úpravou. Dá sa nastaviť do 2 polôh. Nákupný košík sa pri intenzívnom používaní neprehýba. Obsahuje kryt proti dažďu.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>veľké lôžko;</li><li>Kapota sa dá sklopiť až k nárazníku;</li><li>Vodotesná strieška s ochranou 50+;</li><li>automatická fixácia pri montáži;</li><li>Obaly možno prať v práčke.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h2>Najlepšie všestranné vybavenie kočíka Cybex</h2><h3>Kočík Cybex Priam Lux 2 v 1</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=VIACÚČELOVÝ KOČÍK CYBEX PRIAM LUX

  Jednoznačný líder v tejto kategórii, ktorý z hľadiska popularity predbehol ostatné univerzálne modely. Štýlový kočík vyniká elegantným a módnym dizajnom. Okrem prvotriedneho vzhľadu je aj veľmi univerzálny, praktický a vhodný pre dieťa aj rodiča. Pokročilý dizajn umožňuje jednoduché ovládanie jednou rukou. Vďaka svojej manévrovateľnosti v stiesnených priestoroch je ideálny pre život v meste.

  Nadrozmerné kolesá a pružinové odpruženie pre dobrú jazdu na akomkoľvek povrchu. Sú vyrobené z penovej gumy, takže sa nikdy nevyfúknu ani nepoškodia. Tichá jazda a plynulá jazda pre pokojný odpočinok. Rúrka Pipe a prenosná postieľka sa dajú namontovať smerom k mame alebo dopredu. Matrac má efekt pamäťovej peny pre deti.

  Všetky kryty a obaly sa dajú ľahko odstrániť. Možno ich prať v práčke aj v ruke. Výška sedadla vhodná pre štandardné jedálenské stoly. Opierka na nohy je nastaviteľná do 3 polôh.

  Výhody

  • pohon všetkých kolies pre akýkoľvek povrch;
  • XXL kapucňa s ochranou proti slnku UPF 50+;
  • kryt proti dažďu je súčasťou každej jednotky;
  • opierku chrbta je možné nastaviť do plného horizontu;
  • sa zloží za niekoľko sekúnd.

  Nevýhody

  • nie sú zistené.

  Viacúčelový kočík Cybex Priam III Koi/Rebel
 • Tento model prekoná akúkoľvek prekážkuViacúčelový kočík cybex priam lux pre Paradise/JS (3v1)
 • Hodnotenie: 4.8

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: