11 najlepších online kníhkupectiev

Nemusíte ísť na veľký knižný trh, aby ste si kúpili módny bestseller. Dnes si môžete kúpiť potrebné produkty prostredníctvom online obchodov bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Urobili sme rebríček najobľúbenejších stránok, ktoré predávajú tlačoviny.

Čomu venovať pozornosť

Pri hodnotení internetového kníhkupectva je potrebné zohľadniť nasledujúce faktory:

  1. Recenzie zákazníkov. Overené obchody majú veľa pozitívnych ohlasov.
  2. Sortiment.Je dôležité venovať pozornosť počtu literárnych žánrov, metodických publikácií a súvisiacich produktov.
  3. Dodávka. Niektoré obchody ponúkajú niekoľko možností prijímania objednávok.
  4. Spôsob platby. Uistite sa, že stránka má správny typ platby.
  5. Popis produktu. Venujte pozornosť tomu, ako sú knihy prezentované.
  6. Akcie a ponuky. Niekedy e-shop ponúka darčeky za prvý nákup, zľavy a ďalšie lákavé triky.

Na základe týchto parametrov sme vykonali celkové hodnotenie internetových kníhkupectiev, ktoré určilo pozíciu jednotlivých stránok.

Hodnotenie najlepších online kníhkupectiev

Nomináciamiestonázov výrobkuhodnotenie
Hodnotenie najlepších kníhkupectiev1Ozon5.0
2Labyrint4.9
3LitRes4.8
4Bukvoed4.8
5Prečítajte si mesto4.7
6Book244.7
7Republika4.6
8Biblio-Globus4.5
9Peter4.5
10Devar4.4
11Moskovské knihy4.3

Ozon

Hodnotenie: 5.0

Ozon

Otvoril hodnotiaci internetový obchod „Ozon“, ktorý predstavuje viac ako päťsto tisíc kusov kníh na rôzne témy – od starožitností až po populárne bestsellery. Stránka je v prevádzke od roku 1998. Okrem polygrafických výrobkov má mnoho ďalších produktov. Školská a detská literatúra sa pravidelne aktualizuje. Často kupujte učebnice, encyklopédie a klasické diela o ozóne.

Okrem zliav v predajniach sú k dispozícii aj propagačné akcie od konkrétnych vydavateľov. Darčeky pre niektoré knihy. Zákazníci si vyberajú spoločnosť Ozon pre jej široký sortiment, darčekové poukážky. Zákazníci si obľúbili mobilnú aplikáciu, ktorá umožňuje nájsť akýkoľvek výrobok podľa čiarového kódu. Dodávka je možná nielen v Rusku, ale aj v zahraničí.

Labyrint

Hodnotenie: 4.9

Labyrint

Internetový obchod Labyrint predáva knihy od roku 2005 a má silné postavenie v rôznych hodnoteniach obchodov s tlačovinami. Je to vďaka obrovskému sortimentu produktov, flexibilnému systému zliav, veľkému počtu platobných metód, užívateľsky prívetivému rozhraniu. Každý zákazník si môže ľahko nájsť knihu, o ktorú má záujem. „Labyrinth ponúka svojim zákazníkom nepretržitý zákaznícky servis, filmy, hudbu a hračky.

Distribúcia sa vykonáva v regiónoch Ruskej federácie. Možnosť vlastného vyzdvihnutia a doručenia kuriérom do bytu. Pri objednávke nad 1600 Euro nemusíte za balík platiť. Na stránke je k dispozícii sedem možností platby. Samotný zdroj obsahuje časť so spätnou väzbou od skutočných zákazníkov.

LitRes

Hodnotenie: 4.8

LitRes

Internetový obchod LitRes bol založený v roku 2006. V ponuke má viac ako 750 tisíc kníh v rôznych jazykoch. Značka získala ocenenie Runet v oblasti „Oddych a rekreácia“. E-shop sa zaoberá len predajom kníh. Na stránke nájdete knihy v elektronickej podobe, zvukové nahrávky. Z výhod „LitRes“ vyčleniť možnosť čítať knihy zadarmo v online čase, desať bestsellerov ako darček pri registrácii, existencia aplikácie pre mobilný telefón s obrovským katalógom kníh v ruštine.

Používatelia internetového obchodu si obľúbili prehľadné a pohodlné rozdelenie do kategórií. Pravidelne sa vyberajú tematické knihy. Obchod tak pomáha čitateľom rýchlo nájsť dielo, ktoré vyhovuje ich nálade.

Bookvoed

Hodnotenie: 4.8

Bookmobile

Po otvorení stránky Bookvoed vás zaujme jasné a prívetivé rozhranie, ktoré vám umožní rýchlo nájsť knihu, ktorú hľadáte. Na jeho stránkach komunikujú skutoční zákazníci a zdieľajú svoje recenzie. Zákazníci sú nadšení z rozsiahleho filtra vyhľadávania, ktorý zahŕňa meno spisovateľa, typ väzby a rok vydania. Zásielku si môžete prevziať sami v obchodoch, ktoré spolupracujú s „Books“, a tiež si ju objednať domov prostredníctvom kuriéra.

Na stránke je ziskový bonusový program, konkrétne systém akumulácie zliav a bonusových bodov za recenzie. Každá knižná kategória má svoj vlastný TOP autorov, ktorý sa aktualizuje pri príchode nových titulov a uľahčuje vyhľadávanie obľúbených produktov. Súdiac podľa recenzií zákazníkov, niektoré knihy je možné zakúpiť na objednávku, ale doručenie bude v tomto prípade trvať dlho.

Prečítajte si mesto

Hodnotenie: 4.7

Chitai-Gorod

Predajne značky Chitai-Gorod sú takmer v každom regióne našej krajiny. Súbežne s obchodovaním prostredníctvom trhov firma aktívne predáva tovar na vlastnej webovej stránke, ktorú spustila pred viac ako piatimi rokmi. Medzitým sa znásobila ponuka kníh v rôznych jazykoch, písacích potrieb, kancelárskych potrieb, hier pre rozvoj detí, suvenírov a tovaru pre kreativitu.

Medzi výhody stránky zákazníci zaraďujú jej nepretržitú prevádzku, vlastnú kuriérsku službu, náhľady pripravovaných noviniek, neustále akcie a zľavy. Na položkách môžete ušetriť až 40 % z ceny. Ak si objednáte za 2 tisíc alebo viac – doručenie zdarma. Je príjemné, že na stránke funguje poradenská podpora, ktorá v čo najväčšej miere uspokojuje otázky klientov.

Book24

Hodnotenie: 4.7

Book24

Book24″ knižný online zdroj je zameraný na znalcov ľahkej literatúry. Na stránke nájdete široký výber románov, detských kníh, beletrie a záhad, práva a právnych tém. Spoločnosť rozdáva päťsto bonusov pri registrácii ako zľavu na budúce produkty.

Súdiac podľa recenzií zákazníkov, internetový obchod ponúka lacné a rýchle dodanie, kvalitné balenie, okamžitú pomoc od zamestnancov, ktorí sú odborníkmi na knihu. V ojedinelých prípadoch sa zákazníci stretli s oneskorením dodávky výrobku. Ďalšou nevýhodou Book24 je, že jej sortiment sa zriedka aktualizuje. Potreba sledovať aktuálne propagačné akcie, ktoré sa často menia. Kniha tak dostáva ako darček pestrofarebné odznaky, zľavu na ruskú klasiku k 200. výročiu Turgeneva atď..

Republika

Hodnotenie: 4.6

Republika

Ďalším účastníkom rebríčka je internetový obchod s originálnymi a vzácnymi vydaniami. Sieť kníhkupectiev „Respublika“ sa vyznačuje inovatívnym prístupom k predaju tlačených výrobkov. Zdroj sa vyznačuje vysokou kvalitou služieb, pozornosťou ku každému zákazníkovi, širokou ponukou neobvyklých kníh, ktoré sa v iných obchodoch ťažko hľadajú. V predaji sú papierové časopisy a noviny, zaujímavé suveníry a ozdoby.

Užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré pomáha v priebehu niekoľkých sekúnd nájsť správnu edíciu. Ak si objednáte viac ako 3 tisíc Euro, nebudete platiť za doručenie. Zľavy na vybrané knihy. Väčšina zákazníkov hodnotí stránku pozitívne. S výsledkami sú spokojní. Niektorí si všimli aj príliš vysoké ceny kníh.

Biblio-Globus

Hodnotenie: 4.5

Biblio-Globus

Online knižný trh s názvom Biblio-Globus, prepojený so známym maloobchodným reťazcom. Obchodný dom s týmto názvom bol otvorený v roku 1957, nachádza sa v historickom centre hlavného mesta a je považovaný za úctyhodný objekt svojej kategórie. V obchode sa predávajú suveníry, starožitnosti, kreatívny tovar, knihy a papiernictvo. Stránka je veľmi farebná a má prehľadné rozhranie. Každá kategória má komplexný popis a stručný prehľad. Dokonca aj hmotnosť publikácie v gramoch je uvedená.

Rozlišuje online obchod širokú škálu vzdelávacej literatúry. Školáci tu nájdu knihy pre každý ročník. Na stránke sa nachádzajú najzaujímavejšie a najvýznamnejšie umelecké udalosti. Edície sa predávajú za rozumné ceny, ale všetky špeciálne zľavy a akcie „Biblio-Globus.

Peter

Hodnotenie: 4.5

Kníhkupectvo Peter

Online kníhkupectvo ponúka veľké zľavy pri výročiach vydavateľov, sviatkoch a novinkách. Obsahuje knihy, ktoré nie je možné nájsť na iných stránkach. Výber školských učebníc však nie je veľký. Po registrácii na stránke môžete dostávať pravidelné upozornenia na zľavy a nové produkty. To je veľmi výhodné pre tých, ktorí často kupujú knihy.

Na stránkach e-shopu sú veľmi staré vydania. Ceny sú pomerne prijateľné. Jediná vec, ktorá sa im nepáči, je nedostatok bezplatného doručenia. Vyskytli sa prípady, keď namiesto objednaných vydaní poslali úplne iné.

Devar

Hodnotenie: 4.4

Devar

Ďalším členom rebríčka je inovatívna značka, ktorá pôsobí vo viacerých oblastiach. Produkty Devar zahŕňajú dve hlavné kategórie – knihy AR a mobilné aplikácie. Obzvlášť obľúbené sú detské edície. DEVAR kids je zábavný a vzdelávací obsah pre mladých čitateľov, ktorý oživuje knihy. Edície dodávané bezplatne po celom Rusku pri objednávkach v hodnote 1500 Euro a viac.

Internetový obchod ponúka rôzne produkty, ktoré rozvíjajú predstavivosť, pozornosť, logiku, rozhľad a mnohé ďalšie schopnosti. Produkty sú rozdelené podľa veku, nájdete tu omaľovánky pre dojčatá a batoľatá, ako aj pre tínedžerov. Príbehy ožívajú na stránkach vďaka aplikácii DEVAR kids z Google Play.

Moskovské knihy

Hodnotenie: 4.3

Moskovské knihy

Zoznam dopĺňa internetový obchod moscowbooks, ktorý okrem kníh ponúka aj širokú škálu hračiek. Zákazníci tvrdia, že tovar prichádza rýchlo, ale tlačené vydania sa posielajú v ošúchanom stave. Tieto knihy nie sú vhodné ako darček.

Hodnoty objednávok od 2500 Euro a viac, doručenie je bezplatné. V prípade doručenia domov bude cena o niečo vyššia. Obe náklady si môžete pozrieť pri pokladni. Pri doručení môžete zaplatiť kartou. Zákazníci si všímajú primerané ceny kníh, široký sortiment, rýchly a pohotový servis, dostupnosť rôznych možností doručenia.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: