8 najlepších online obchodov s rybárskymi produktmi

Online obchodovanie u nás naďalej naberá na sile. Trh s rybárskymi výrobkami nie je výnimkou. Čoraz viac rybárov, ako aj športových rybárov si vyberá prúty, navijaky, nástrahy a návnady z pohodlia svojho kresla alebo pohovky. Tuzemské spoločnosti zaviedli rýchle dodanie, ktoré vám umožní kúpiť si kompletný zoznam príslušenstva tesne pred rybolovom. Internetové obchody ponúkajú obrovský sortiment výrobkov. Pri výbere správneho rybárskeho vybavenia vám odporúčame počúvať našich odborníkov.

Poradenstvo pri výbere

Typ rybolovu. Rybár by sa mal najprv rozhodnúť pre spôsob rekreačného rybolovu. V súčasnosti sa za najobľúbenejšie považujú tieto trendy.

 1. Rybársky prút alebo udica umožňuje loviť pokojné ryby z pohodlnej pozície na brehu. Tento typ rybolovu si vyžaduje rybársky prút, pevný navijak, silný vlasec (pletenú šnúru), feedrový prút a špeciálnu návnadu. Stačí, ak si zdokonalíte svoje rybárske zručnosti na rybníku.
 2. Niektorí odborníci považujú lov kaprov za druh feederu. Návnada na lov trofejných kaprov. Preto musia byť všetky prvky rybárskeho prúta pevné a spoľahlivé.
 3. Pri prívlačovom rybolove je potrebný neustály pohyb. Rybárske náčinie pozostáva z krátkeho prúta, kompaktného navijaka, vlasca alebo pletenky a veľkého výberu umelých nástrah. Rybári loviaci na prívlač lovia najmä ostrieže, šťuky, zubáče, boleňov a iné dravé ryby.
 4. Rybári majú čoraz väčší záujem o muškárenie. Priťahuje ich estetika tohto typu rybolovu. Na zostavenie náčinia budete potrebovať špecializovaný prút, šnúru, zotrvačník a sadu umelých mušiek. Najťažšie bude naučiť sa nahadzovať ľahkú návnadu.
 5. V rybníkoch sa začalo chovať veľa pstruhov. Chytiť túto rýchlu rybu je skutočným potešením. Mnohé internetové obchody majú celé sekcie venované lovu pstruhov.

Vybavenie, výstroj a príslušenstvo. V závislosti od typu rybolovu a dĺžky pobytu pri vode budú rybári potrebovať rôzne vybavenie. Väčšina internetových obchodov ponúka kompletný sortiment vybavenia, oblečenia, obuvi a doplnkov pre všetky druhy rybolovu.

 1. Ak sa rybár na rotačke rozhodne stráviť hodinu na móle, nie je potrebné míňať peniaze na špeciálne oblečenie a obuv.
 2. Keď však plánujete 2-3-dňovú dovolenku v prírode, bez ďalšieho oblečenia sa nezaobídete.
 3. Fanúšikovia zimného rybolovu by sa mali vážne zamyslieť aj nad výberom obuvi, oblečenia, doplnkov.

Dodávka. Mnohí rybári začali nakupovať online na amerických a čínskych trhoch. Ich hlavnou nevýhodou je dlhý čas dodania. V tomto ohľade ruské internetové obchody víťazia nad zahraničnými konkurentmi. Existujú však určité jemnosti.

 1. Doručenie poštou trvá niekoľko dní, je možné, že sa zásielka stratí. Preto by ste si mali rybárske výrobky objednať v dostatočnom predstihu.
 2. Mnohé online obchody ponúkajú vyzdvihnutie z odberných miest. Ak rybár žije v blízkosti takejto lokality, môžete svoju objednávku dostať už nasledujúci deň po zadaní objednávky.
 3. Niektoré väčšie predmety (člny, motory, debny, vrtáky na ľad) dodávajú prepravné spoločnosti. V závislosti od regiónu a predajne môže byť táto služba spoplatnená alebo bezplatná. Je dôležité, aby ste si tento bod vyjasnili s manažérom.

Preskúmame 8 najlepších online obchodov s rybárskymi produktmi. Majú široký sortiment príslušenstva, ponúkajú rôzne možnosti dodania a zaručujú kvalitu svojich výrobkov. Pri umiestňovaní pozícií redakcia časopisu Expertology vychádzala z názorov odborníkov, pričom zohľadnila spätnú väzbu od Slovenskách rybárov.

Hodnotenie najlepších online obchodov s rybárskymi produktmi

NomináciaspotnázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších online obchodov s rybárskymi výrobkami1Fmagazin5.0
2Spinning
 • ne
 • 4.9
  3Kiwi-Market4.8
  4Rybár4.7
  5Adrena
 • 4.6
  6Športovec Rybár4.5
  7X-rybárčenie4.4
  8Kaida-4.3

  Fmagazin

  Hodnotenie: 5.0

  Fmagazin

  Kombinácia širokej ponuky produktov a konkurenčných cien zaradila spoločnosť Fmagazin na prvé miesto v našom prehľade. Milovníci rybolovu si môžu kúpiť rybárske prúty, navijaky, vlasce, návnady a rôzne príslušenstvo. Pre fanúšikov lovu. Navštívte stránku Fmagazin by mali aj turisti. Nájdete tu stany, karimatky, člny a dokonca aj rádiové zariadenia. V katalógu je zastúpená väčšina známych značiek (Mepps, Shimano, Ryobi, Daiwa, Zip Baits, Kosadaka). Odborníci venovali pozornosť premyslenému algoritmu doručovania. Ponuka bezplatného doručenia pri objednávkach nad 4k. trieť a vážiť najviac 5 kg.

  Domáci rybári sú spokojní s prácou predajne, kvalitou výrobkov. Recenzie skutočných zákazníkov pomáhajú správne sa rozhodnúť.

  Výhody

  • rozmanitosť modelov;
  • demokratické ceny;
  • šikovné doručenie;
  • Spätná väzba.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Spinning
 • ne
 • Hodnotenie: 4.9

  Spinning<li></div><p>ne“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/24216666193681-288-.jpg“ height=“256″ title=“Spinning</p><li>ne“><p>Zaujímavé rozvrhnutie použitých produktov v internetovom obchode Spinning</p><li>ne. Rybárske príslušenstvo zoskupené podľa spôsobu rybolovu (prívlač, prívlač, muškárenie, skalný rybolov, zimný rybolov). Vstupom do tejto sekcie môžete okamžite zostaviť vysoko špecializované náradie s optimálnym súborom funkcií. K dispozícii je bežný katalóg, v ktorom sú výrobky zoskupené podľa typu výrobku (prúty, navijaky, nástrahy, vybavenie atď.), a bežný katalóg..). Ak nemôžete ľahko nájsť to, čo hľadáte, môžete využiť online poradenskú službu. Odborníkom sa páči propagačný a zľavový systém, ako aj možnosť vzájomnej komunikácie návštevníkov.<p>Rybárom lichotí bohatý sortiment, možnosť aktívnej komunikácie. Hlavnými nevýhodami sú dlhé dodacie lehoty.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>bohatý sortiment;</li><li>praktický katalóg;</li><li>online expert;</li><li>schopnosť komunikovať.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Dlhý čas na odoslanie objednávky.</li></ul><h3>Kiwi-Market</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Kiwi-Market

  Najmodernejšie rybárske a cestovné príslušenstvo sa predáva v internetovom obchode Kiwi-Market. Spoločnosť ponúka široký sortiment výrobkov, môžete si dohodnúť doručenie objednávky bez platby vopred. Odborníci majú radi bezplatnú spätnú väzbu od potenciálnych zákazníkov; môžu klásť otázky konzultantovi telefonicky a online. V súkromnej kancelárii poskytuje možnosť sledovania nákupov, internetový obchod informuje o stave objednávky prostredníctvom SMS správ alebo e-mailov. Odvolanie tiež vyzerá ako jednomesačná záruka na zakúpený tovar. Internetový obchod uzatvára prvú trojku nášho prehľadu.

  Mladá spoločnosť stále zaostáva za lídrami revízie v popularite, sláve, obrate. Spotrebiteľom chýbajú odberné miesta.

  Výhody

  • prijateľné ceny;
  • moderné výrobky;
  • starostlivosť o zákazníkov;
  • jednomesačná záruka.

  Nevýhody

  • nedostatok odberných miest.

  Kiwi-Market

  Hodnotenie: 4.7

  Rybár

  Internetový obchod Rybachok vznikol na základe rovnomenného maloobchodného reťazca, ktorý má široký sortiment tovaru pre rybolov a rekreáciu. Katalóg má klasický vzhľad, od prútov, navijakov, vlascov až po špecializované oblečenie a obuv. Potenciálnym kupujúcim sú ponúkané výrobky známych značiek, v predaji sú výrobky aj domácich výrobcov. Odborníci upozornili na pôvodnú sekciu „Nápady na darčeky pre rybárov a poľovníkov. Voľba môže padnúť na minnow na váženie koristi alebo multifunkčný nástroj.

  Používatelia sú spokojní s komunikatívnosťou personálu, veľkým množstvom kvalitných výrobkov, rýchlym dodaním. Niektorí zákazníci sa však sťažujú, že musia zavolať do internetového obchodu, aby urýchlili dokončenie objednávky.

  Výhody

  • široký sortiment;
  • kvalitné výrobky;
  • prijateľné ceny;
  • pozorný personál.

  Nevýhody

  • nepohodlná navigácia na stránke.

  Adrena
 • Hodnotenie: 4.6

  Adrena<li></div><p>“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/34616666193681-268-.jpg“ height=“154″ title=“Adrena</p><li>„><p>Adrena je sieť rybárskych hypermarketov</p><li> predáva široký sortiment produktov pre rybolov a rekreáciu. Katalóg predstavuje výrobky renomovaných značiek, spoločnosť si zakladá na kvalite. Ceny pritom zostávajú prijateľné. Okrem toho zákazníci dostanú zľavovú kartu, k dispozícii sú darčekové certifikáty, ktoré môžu darovať svojim priateľom. Efektívne doručenie kdekoľvek v Rusku kuriérom alebo prepravnou spoločnosťou. Odborníci oceňujú krásnu stránku, kde môžete ľahko nájsť požadované rybárske príslušenstvo, vybavenie alebo elektroniku.<p>Spoločnosť má však pred sebou ešte veľa práce. V recenziách je veľa kritických slov adresovaných kvalite služieb, nedostatku spätnej väzby. Zákazníci sa stretávajú aj s chybnými výrobkami.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>rýchle dodanie;</li><li>krásnu webovú stránku;</li><li>zľavy a darčeky;</li><li>široký sortiment.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neexistuje žiadna spätná väzba;</li><li>bezohľadný personál.</li></ul><h3>Fisherman-Sportman</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=Rybár-športovec

  Obrovská ponuka produktov pre rybolov a rekreáciu na stránke e-shopu. Spoločnosť predáva produkty pre sladkovodný aj morský rybolov. V katalógu je dnes viac ako 3 000 produktov. Spoločnosť sa môže pochváliť veľkým počtom spracovaných objednávok (viac ako 84 000). Odborníci si všímajú demokratickú cenovú politiku, vernostný program a systém zliav. Na mnohé produkty sa poskytuje 1 rok záruky. Výrobky sa dodávajú do všetkých regiónov Ruska, ako aj do Bieloruska a Kazachstanu. Internetový obchod Fishing Sportman uzatvára top 6 nášho prehľadu.

  Domáci používatelia si pochvaľujú široký výber, atraktívne ceny a dlhú záruku. Dokončenie a odoslanie objednávky však trvá dlho.

  Výhody

  • obrovský sortiment;
  • prijateľné ceny;
  • systém zliav;
  • dlhá záruka.

  Nevýhody

  • Dlhý čas balenia a prepravy.

  X-rybárčenie

  Hodnotenie: 4.4

  X-rybárčenie

  Internetový obchod X-fishing pôsobí v Rusku od roku 2005. Spoločnosti sa podarilo nadviazať spoluprácu s veľkým počtom výrobcov tovaru pre rybolov a rekreáciu. Odborníci si všimli jednu vlastnosť. Na sviatky sa konajú výpredaje s výhodnými zľavami. Nie je neobvyklé, že ceny určitej značky klesajú. K dispozícii je bezplatná horúca linka, na ktorej sa zákazníci môžu obrátiť na manažérov. potenciálny kupujúci si môže vybrať najvhodnejší spôsob doručenia. E-shopu treba pripísať užívateľsky prívetivé rozhranie, jednoduchú navigáciu a prijateľné ceny.

  Spotrebitelia sú spokojní s demokratickými cenami a pohodlným doručením, jednoduchým výberom produktov. Ako nevýhodu uvádzajú nedostatok konzultácií a potvrdenia objednávky v pracovných dňoch.

  Výhody

  • prázdninový predaj;
  • bezplatná horúca linka;
  • flexibilné dodacie podmienky;
  • prijateľné ceny.

  Nevýhody

  • Neexistujú žiadni konzultanti;
  • objednávka sa potvrdzuje v pracovných dňoch.

  Kaida-

  Hodnotenie: 4.3

  Kaida -

  Kaida online predaj sa špecializuje na výrobky značky Kaida. Výrobky sú dodávané priamo zo skladu výrobcu, čo nám umožňuje udržať prijateľnú cenovú úroveň. Odborníci poukazujú na európsku kvalitu výrobkov. Kaida vyrába široký sortiment prútov, navijakov, vlascov, háčikov, nástrah a príslušenstva. Katalóg obsahuje špecializované sekcie venované lovu pstruhov, kaprov a feederu, ktoré predstavujú všetky potrebné prvky na zostavenie lovného náčinia.

  Pokiaľ ide o domácich rybárov, sú spokojní s primeranými cenami, zdvorilými manažérmi a rýchlym dodaním. Nevýhodou je dlhý čas spracovania objednávky a veľmi často je zákazníkovi dodaný iný výrobok.

  Výhody

  • kvalitné výrobky;
  • praktický katalóg;
  • rýchle dodanie
  • prijateľná cena.

  Nevýhody

  • spracovanie objednávky trvá dlho;
  • dochádza k určitému pretriedeniu.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: