Hodnotenie najspoľahlivejších trimérov benzínu

Teraz v plnom prúde, letná sezóna, a preto sú témy trávnikovej starostlivosti populárne. V článku Budeme diskutovať orezávače benzín, presnejšie, doplňte túto techniku.

Ak chcete začať, prejdeme na výrobcov, budeme analyzovať svoje výhody a nevýhody a zvážiť najlepšie modely.

Aby bolo možné toto hodnotenie jasnejšie, zdieľame ho s takýmito parametrami ako cena (zvážte rozpočtové možnosti), podľa pomeru kvality ceny (zistíme to najlepšie z stredného segmentu) a podľa všeobecnej kvality ( drahšia a vysoko kvalitná).

Možnosti rozpočtu

Lacná Benzokosa si vyberiete jednoduché, často majú o rovnakej funkčnosti, ale ukázalo sa, že si vyberiete niektoré z najlepších v ich malej kategórii.

3. miesto

BBT-230 – Kompletná sada tohto modelu je vyrobená z trvanlivých materiálov, čo znižuje pravdepodobnosť poškodenia prípadu a rôznych blokávok. Vďaka vysoko kvalitnému reznému prvku sa práca stane jednoduchým. Dvojtaktný motor. Vďaka distribúcii zaťaženia na oboch ramenách má tento zastrihávač inú výhodu – pohodlie.

Môžete použiť rybársku čiaru, ktorej hrúbka môže byť až 3 mm. Hriadeľ sa pohybuje na ložiskách, ktoré môžu pracovať dlhšie ako rukávy. Veľmi veľkým plusom je, že tento pomocník je možné zhromažďovať nezávisle bez problémov.

Minusy si môžete poznamenať, že nie je celkom pochopiteľné pokyny. Niektoré funkcie budú musieť vedieť iným spôsobom.

2. miesto

Huter GGT-1000T – Skvelé na čistenie ťažko dostupných pozemkov. Tam je chladenie motora, umožňuje vám priebežne pracovať niekoľko hodín. Rukoväť sa vyrába v štýle rukoväte bicyklov, ktorá dáva pohodlie pri práci na tomto zariadení. Šírka kosenia môže dosiahnuť až 26 cm. Dobre chránené nože budú dlhodobo slúžiť, ak sa čistí trávou.

Prečítajte si viac  Petunia Machrovka: Rastúca trieda a tipy

Prevádzka je jednoduchá ako palivo, je najlepšie využiť značku benzínu AI-92. Výrobca konštatuje, že je žiaduce čistiť zastrihávač bezprostredne po práci, ktorý bude mať prospech na výkonnosť.

Existujú nevýhody a medzi nimi, ako napríklad slabá cievka pre rybársku čiaru a nie dosť vysoko kvalitné pokyny.

1 miesto

Patriot PT 555 – Rodí sa dobrý objem plynovej nádrže, trvanlivého a spoľahlivého ramenného popruhu. A tiež poskytuje blokátor z nepredvídaného spustenia. Veľmi ľahko ovládateľný, pretože väčšina funkcií je priamo na rukoväti. Systém splácania vibrácií znižuje pravdepodobnosť porušenia rôznych náhradných dielov.

Nuance je, že je žiaduce použiť špeciálny druh oleja, ktorý vyrába tú istú spoločnosť ako výrobca tohto zastrihávania.

Nevýhody sú prítomné, napríklad, uvoľňujúce skrutky a spojovací materiál, napriek hernému systému. Vysoká spotreba paliva a nie najsilnejšia hmotnosť (7.7 kg).

Pomer kvality ceny

Takéto modely sú vynikajúcou možnosťou pre miestne použitie. Dobré ochranné vlastnosti vám umožňujú pracovať dlho. Pre trávu stredných veľkostí sú tieto triméry vhodné nádherné. Väčšina z nich má pohodlnú prevádzku, ale musia ich starostlivo monitorovať prácu na dlhú dobu a efektívne.

 3. miesto

STIHL FS 55 – veľmi znepokojujúci model v každom zmysle tohto slova. Vysoká pevnosť a dostupnosť špeciálneho povlaku umožňujú pracovať veľmi dlho a bez problémov s výmenou náhradných dielov a komponentov. Dobrý spaľovací motor poskytuje malú spotrebu paliva. Vo všeobecnosti je tento model dobrý vo všetkých ohľadoch. Nie všetky druhy sa môžu pochváliť takú spoľahlivosťou.

Ak hovoríme o vlastnostiach, hmotnosť je len 5 kg, ktorá umožní použitie tohto zariadenia na dlhú dobu, a nízka hladina hluku a husté utesnenie štruktúry zabezpečí pohodlie pre ostatných.

Pravdepodobne jediný mínus môžete volať, čo je vzduchový filter často upchatý. Budeme musieť byť schopní si ho často prečítať alebo zmeniť na nový.

Prečítajte si viac  Vyberte tlačový výber pre MINI TRAKTOR

2. miesto

HUSQVARNA 128R – vynikajúci asistent v malých oblastiach v dôsledku vysokej kvality, nízkej hmotnosti, dobrej pevnosti komponentov. To všetko znamená, že tento zastrihávač je vysoká kvalita. Vynikajúce prevádzkové podmienky a prítomnosť väčšiny funkcií na manipuláciu manipuláciu poskytnú osobitné pohodlie pri práci.

Olej ponúka výrobca a je potrebné ho oddelene zmiešať. Tento model je obľúbený s veľkým počtom užívateľov, pretože jeho dlhovekosť, jednoduché podmienky uchovávania a dobrého motora motora.

Minusy – veľký objem práce, malá palivová nádrž a nie celkom pohodlné nastavenie ramenného popruhu.

1 miesto

Kruger GTK 52-7 – Vynikajúce vysoké strihanie trávy. Výkonný motor vám umožňuje pracovať na dlhú dobu a chladiaci systém motora môže zabrániť prehriatiu. Vysoký počet otáčok (až 9000 za minútu) bude fungovať rýchlo a efektívne.

Zahrnuté sú ostré nože v množstve 5 kusov a 2 cievky s rybárskou čiarou, ktorá je určitá plus pre tento model. Vynikajúce ukazuje, že pri práci so strednými kríkmi a druhou nie je najjednoduchšou vegetáciou. Nízka spotreba paliva a dobrá úroveň prevádzky a pohodlie robia Kruger veľmi vysoko kvalitný asistent po mnoho rokov.

Vzhľadom k tomu, motor je silný, potom mínus tu je len jeden – silný hluk pri práci.

Vysoká kvalita

Najspoľahlivejšie, najkvalitnejšie a dlhodobé verzie. Vyberte si jeden z takýchto segmentu nie je ľahké, stále je cena značná. Existujú otázky týkajúce sa ceny, najmä, je to odôvodnené. Ale pre profesionálny inventár nestojí za to, že je to vytvorené pre vysoké zaťaženia.

3. miesto

MAKITA EBH341U – veľmi silný a zároveň ergonomický. Medzi výhody bezprostredne zarážajúce malé výfuku benzínu, pohodlnú pogumovanú rukoväť vo forme písmena U, rýchly štart zariadenia, vysoký počet otáčok za minútu (asi 8800).

Vyrobené v Číne, takže môžeme povedať, že čínski zástupcovia môžu byť tiež vysokou kvalitou. Zaujímavou funkciou je štvortaktný motor, ktorý poskytuje dodatočnú energiu tohto zariadenia. Jednoduché prevádzkové podmienky a spoľahlivosť vložili tento model do zoznamu najlepších.

Prečítajte si viac  Všetko o purpurových a lilacových pivovinách

Tento model v nečinnosti môže niekedy zakopnúť, neexistujú žiadne iné hmatateľné minesy.

2. miesto

ECHO SRM-350ES – Motokosa z kategórie profesionála, hoci môže byť úspešne prevádzkovaná na obvyklých letnej chate. Má dvojtaktný motor. Vynikajúca kvalita zostavenia, vysoký výkon, prítomnosť rýchlych systémov. Tam je odroda na rezný prvok. Môže to byť nôž pre hustú a vysokú trávu alebo rybársku čiaru na úhľadné rezanie trávnika.

Ekonomická spotreba paliva, vynikajúca manévrovateľnosť a manipulácia robí túto techniku, najviac skutočnú baňu pre úkryt. Existuje možnosť spracovať niektoré kríky v dôsledku vysokej pevnosti a ostrosti rezných komponentov. Veľmi pohodlný operačný systém, nastaviteľný pás pre pohodlnú prevádzku. Okrem toho je veľmi jednoduché zmeniť alebo vyvolať vzduchový filter.

Keďže tento model je pomerne silný, pri práci s týmto zariadením je silný hluk.

1 miesto

STIHL FS 130 – veľmi komplikovaný, ale multifunkčný stroj. Skvelé pre veľké úseky. Vďaka enormnej vytrvalosti a výkonu to môže pracovať už dlho. Kvôli kvalitným komponentom, pokojne narovnať s kríkmi, mokrou, vysokou trávou. Vysoké otáčky (až 7500 za minútu) poskytuje vysokú prácu.

Veľmi malá spotreba paliva, systém tlmenia vibrácií, nastavenie rukoväte, zvýšené technické špecifikácie – toto všetko dáva tento zastrihávač na prvé miesto. Ľahká, vysoká manévrovateľnosť a schopnosť rezať trávu v rôznych uhloch sú tiež pozoruhodné, aj vo veľmi ťažko dostupných miestach.

Neexistujú žiadne zvláštne chyby, ale v porovnaní s inou technikou predraženej ceny. Kvalita musí stáť dobré peniaze, ale pre jednoduchú prácu môžete nájsť motocos a lacnejšie.

Ako správne konfigurovať Trimmer, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: