Jemné usporiadanie lokality

Jemné usporiadanie lokality

Takto koncipovaná prírodou, že povrch našej planéty má inú úľavu v celej svojej oblasti. Osoba v túžbe po pohodlie na zabudnutia území sa snaží vytvoriť podmienky pre maximálne pohodlie ich pobytu. Je potrebné riadne naplánovať svoje stránky.

Geodesic Shooting

Vertikálny plán rozloženia zahŕňa okamžité vykonávanie geodetického streľby, zúčtovania pre rozvoj a začiatok samotnej práce.

Ak máte v úmysle vyrovnať sa s týmto vlastným, musíte vziať do úvahy niekoľko faktorov:

  • Typ a stav pôdy;
  • stupeň podzemnej vody;
  • Možnosť spustenia pôdy pri nízkych teplotách.

Jemné usporiadanie lokality

Tieto údaje, ktoré potrebujete vedieť o ďalšej výstavbe nadácie, ako aj pri plánovaní studní a pivnice. Pre túto prácu si vyžaduje špeciálne zariadenia (napríklad hydraulickú úroveň).

Konštrukcia štruktúry

Pri budovaní objektu je potrebné si vybrať svoju polohu, presne určiť výšku podlahovej krytiny spodnej podlahy, aby ste zistili stupeň triedenia pôdy. Použitie plánovania sa vyriešia množstvo otázok. Nadácia by mala byť napríklad vyššia ako úroveň podzemnej vody. Budovy nad základom by mali byť umiestnené mierne nad úrovňou snehových zrážok (v súlade s klimatickými podmienkami). Počas výstavby bývania je lepšie vybrať si graf na vyššej úrovni (zo všetkých prístupných území). Konštrukcia objektu začína po starostlivom vybranej oblasti vo výstavbe. Často sa bod začať prácu slúži ako stojaci dom alebo cesta.

Jemné usporiadanie lokality

Jemné usporiadanie lokality

Po stanovení požadovaného bodu sa spracováva na výpočet hĺbky objektu. Na stránke je niekoľko druhov domových stavbov v uhle. Zvyčajne sa vyskytuje zmena krajiny, v ktorej všetky nerovnosti na povrchu vyhladzuje. Tento projekt znamená, že výstavba bude vykonaná na plochom mieste. Dom, ktorý je postavený na teréne s konvenčnými zaujatosťmi, musí recyklovať zemnú stranu. V tomto prípade bude mať byt nejaké vlastnosti a hladko pripojiť k krajine.

Jemné usporiadanie lokality

Rozdeľte krajinu podľa nasledujúcich označení:

  • Plain Bias – nie viac ako 3%;
  • Malý sklon – až 8%;
  • Stredná zaujatosť – až 20%;
  • Cool Bias – viac ako 20%.

Jemné usporiadanie lokality

Zmeniť úľavu

Počas vertikálneho usporiadania plochy sa objavuje množstvo výhod (napríklad vytvorenie drenážneho systému, množstvo stôp na prechádzku, ktoré sú umiestnené v uhle). Je možné vytvoriť drenážny systém dážď v určitom svahu do spodnej časti stránky. Takmer vždy vlastníci nerovných pozemkov sú dosť ťažké plánovať. Ak chcete vyriešiť takéto úlohy, existujú špecialisti, ktorí plánujú a menia krajinu pôdy s vertikálnymi sklonmi.

Jemné usporiadanie lokality

Jemné usporiadanie lokality

Merač

V takejto situácii musí byť vypracovaný suterén. Na suteréne (v stenách spodnej podlahy) potrebujete nainštalovať drenáž. Príklady prestavby takejto oblasti existuje mnoho, ale nie každý majiteľ vďaka svojim silám a príležitostiam môže s veľkou dôverou zaberať realizáciu výstavby bývania v takýchto neštandardných podmienkach. Preto sa odporúča obrátiť na špecialistov na presnú diagnózu terénu, zloženie jeho pôdy, hĺbku podzemných a pôdnych štruktúr. Profesionáli ich podnikania urobia systém pevnej linky.

Jemné usporiadanie lokality

Jemné usporiadanie lokality

Model vertikálne plánovanie

Pri posudzovaní štruktúry s zaujatosťou na južnej strane sa odporúča umiestniť dom na východnú stranu čo najbližšie. Nižšia časť slúži na budovanie budov pre domácnosť (vďaka svojej nízkej vhodnosti pre usporiadanie vo forme pohodlnej rekreačnej oblasti). Je to žiaduce na vrchole námestia, aby sa umiestnenie lokality, uvedenie niekoľko pruhov kvetinových lôžok, pošlite niekoľko dekoratívnych stromov okolo obvodu celej rekreačnej oblasti, posunie ich na južnú stranu.

Plánovanie drenážnej siete by malo primerane súhlasiť s úľavou tejto lokality a majú pokles dolnej časti stránky. Ak ste záväzok voči východnej filozofii Feng Shui, musíte sa postarať o to, aby sa dvere nachádzali na severe, alebo sa pozreli na východ.

Jemné usporiadanie lokality

Jemné usporiadanie lokality

Plánovanie doma

Hlavná štruktúra by mala byť umiestnená asi 10 metrov od hraníc vašej stránky. Z domu susedov by ste mali oddeliť najmenej 3 metre. Budovy by mali stáť v pravom uhle vo vzťahu k sebe navzájom. Všetky merania môžu byť vykonané nezávisle (bez majetku akýchkoľvek zručností v stavebníctve alebo skúsenostiach v dizajne). Na meranie merania dostatok rulety.

Jemné usporiadanie lokality

Ekonomické štruktúry

Hospodárske budovy sú postavené súčasne s bývaním, hoci je najlepšie to urobiť po skončení hlavnej budovy. Hospodárske budovy by mali byť postavené v určitej vzdialenosti od budov susedov. Odborníci poskytujú odporúčania, ktoré najlepšie stodoly, prístrešky a toalety stavia v 3 metroch zo susedov budov.

Počas výstavby sa musia dodržiavať rovnaké pravidlá ako počas výstavby domu. V nadväznosti na odporúčania špecialistov a dodržiavania pravidiel pre výstavbu zariadení na Zemi s veľkou zaujatosťou, trvanlivosť, trvanlivosť bývania a iných budov (tromov, skleníky, stodoly, pivnica pivnica, domáce rybníky na zdobenie pozemku, kúpele, sauny).

Jemné usporiadanie lokality

Jemné usporiadanie lokality

Na námestí až 5 akrov je nemožné vykonávať veľkolepé projekty. V takomto pozemku je možné postaviť dom, toaletu a kúpeľ. Na námestí 10-11 akrov, môžete pridať altánok, rybník a niekoľko klubov. Na námestí z 15 akrov a nad všetkým bude všetko obmedzené len na vašu fantáziu.

Obrovský priestor bude pre vývojára veľkú motiváciu. Je dôležité si uvedomiť, že všetky plány na výstavbu veľkých budov by mali zapadnúť do GOST.

Jemné usporiadanie lokality

Všetko by malo byť naplánované vopred, dokumenty sú zdobené, materiál bol zakúpený, špecialisti by sa mali najatí. Iba potom s uvoľnenou dušou, ktorú si môžete vziať na podnikanie a vybaviť svoju obľúbenú oblasť vo vašom vkusu a názoroch.

Záver

Správne usporiadanie vám poskytne dobré, teplé a spoľahlivé bývanie. Počas výstavby sa odporúča obrátiť sa na špecialistov. Zmerajte ich, skontrolujte všetky jemnosti staveniska: To bude poskytovať vašu domácu životnosť, a bude tiež ušetriť z problémov v budúcnosti. Zmena tvrdého úľavy, stojí za to zapamätať si, že niekedy taký stav môže hrať vašu ruku.

Jemné usporiadanie lokality

Jemné usporiadanie lokality

Každá situácia by mala mať individuálny prístup k riešeniu úlohy, pretože akýkoľvek povrch pridáva z rôznych lietadiel. To ovplyvňuje rôzne zloženie pôdy na pomerne malých oblastiach, uloženie rôznych vrstiev Zeme spôsobuje obvodovú krivkovú armatúru. To všetko je ťažké pracovať na tom, aby ste našli túto časť. Špecialisti na výstavbu zariadení v takýchto oblastiach študujú dôkladne zmiernenie povrchu, meteorologických údajov regiónu, rozpoznať hĺbku hnožstva podzemnej vody, pravdepodobnosť ticha pod závažnosťou stavby a mnoho ďalších kľúčových faktorov.

Jemné usporiadanie lokality

Častejšie sa konštrukcia na takomto povrchu vyskytuje v rekreačných oblastiach alebo strediskách. Pohľad z okna štruktúry neopustí nikoho ľahostajným, ale hlavným faktorom zostáva zlepšenie terénu, čo ho vybavuje všetkými výhodami civilizácie, bez ktorého je ťažké predložiť náš každodenný život. Nevýhodou takéhoto terénu možno pripísať skutočnosti, že vady rozpočtu na zlepšenie budú výrazne vyššie ako pre graf s rovnakým terénom. Preto implementovať vaše nápady bude musieť vidličku na kruhovej sume. Pozitívna strana vyplýva z jej nedostatku – nerovnomerný povrch vytvára pocit exotického, ktorý nemôže pritiahnuť pozornosť. So správnym prístupom k plánovaniu neštandardného povrchu, pozemok s malým priestorom môže byť zmenený na rajový roh.

Jemné usporiadanie lokality

Jemné usporiadanie lokality

Informácie o jemných usporiadaní lokality nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár