Krajina Dizajn grafu 12 akrov

Majitelia svojich vlastných stránok musia často premýšľať o tom, ako sa vysporiadať s usporiadaním, pretože by sa mali používať na maximálnu a veľmi kompetentnú. Premýšľajte o dizajne krajiny v oblasti 12 akrov, musíte sa postarať o kompiláciu podrobného plánu, kde sú uvedené najdôležitejšie zóny. Niektoré sa však týkajú špecialistov, ktorí ponúkajú hotové systémy alebo jednotlivé projekty.

Zvláštnosť

Správne plánovanie oblasti krajiny 12 akrov, môžete urobiť prácu a odpočívať čo najkonfektívnejšie, vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru. V takejto oblasti je ľahké umiestniť altánok, domáce štruktúry, kúpele a akékoľvek iné budovy. Môžete urobiť rezervoár (napríklad rybník), rozbiť záhradu.

Premýšľajte o schéme, musíte vziať do úvahy určité faktory. To je tvar pozemného pozemku, svetlej strane, osvetlenie, pohľad a stav zeme, smer vetra. Treba tiež zvážiť, čo je podzemná voda vo výške.

Členenie zón

Začíname urobiť plán plánu, venovať osobitnú pozornosť územnému územiu. Malo by sa zvýrazniť niekoľko hlavných zón. Toto je miesto, kde budete vy a vaši členovia rodiny odpočinúť, záhradníctvo, ekonomické, obytné zóny. Zretím územia v určitých oblastiach so zameraním na vlastné potreby.

Ak sa chystáte urobiť akýmkoľvek nádrž, altánok, platforma určená pre hry, miesto na odpočinok by malo byť veľa. Ak plánujete prevažne zapojené do zvierat, práca súvisí s ekonomikou, vyzdvihnúť významnú zónu pre tieto prípady. Chcú stráviť veľa času v záhrade a v záhrade – vezmite si viac priestoru.

Odborníci odporúčajú rozdeliť územie takhle:

 • Pre zónu, kde sa ľudia odpočívajú – až 25% z celkovej plochy pozemku.
 • Miesto, kde sa nachádzajú úžitkové izby, haly, by mali obsadiť až 15%.
 • Pre záhradu a záhradu zdôrazňuje asi 65%.
 • Pre verandu, garáže, penzióny, veranda, doma, rôzne útoky majú dosť 10% z celkovej plochy.

Plánovanie sprisahania, najprv rozhodnúť o tom, kde bude umiestnená obytná budova. Zvyčajne je severná časť odstránená. V mieste, že cudzinci nemôžu vidieť, alebo v najvzdialenejšej časti stránky, usporiadať zónu, kde budete odpočívať. Nie je potrebné zariadiť všetko na jednom mieste: môžete to urobiť napríklad altánok v jednej časti zóny, bazén – v inom mieste. Detské ihrisko na hry, na ktorých deti strávia veľa času, je lepšie umiestniť bližšie k domu, aby rodičia mohli sledovať deti a nebojte sa.

Optimálne miesto pre záhradu a záhradu – centrálna zóna. Pamätajte, že je potrebné vziať do úvahy stupeň osvetlenia a smer vetra. Najlepšie strany pre takéto zóny – juhovýchod, juh. Hospodárska zóna by mala byť usporiadaná v mieste, že je ťažké si všimnúť, alebo na zadnej strane dvore.

Skladby by nemali byť príliš veľa. Snažte sa tak urobiť, aby boli príliš nithewy a dlhé. Venujte osobitnú pozornosť plotom, osvetleniu pozemku.

Odporúča sa vytvoriť plot nielen okolo neho, ale aj okolo miest, kde ľudia, kvetinové postele.

Ako by sa mali objekty nachádzajú?

Premýšľate o umiestnení objektov na stránke, musíte zohľadniť tieto odporúčania:

 • Ak sa doma v susedných miestach postavili z materiálov, ktoré sú ľahko zapálené, vzdialenosť medzi nimi by nemala byť nižšia ako pätnásť metrov. Ak materiály nie sú zozbierané, môžete znížiť medzeru dvakrát.
 • Umiestnite kompost yam vo vzdialenosti 7 m od domu. Ak chcete skryť, môžete použiť kríky, rôzne plantáže.
 • Rozdiel medzi WC a obytným domom – od 20 m.
 • Budova pre zvieratá by mala byť umiestnená najmenej 15 m od domu.
 • Interval od domu na hranice územia je najmenej 3 m.

Je potrebné vybudovať dom na najvyššom mieste, na severnej strane územia. Treba mať na pamäti, že vstup alebo prístup k nemu by mal byť čo najpohodlnejší. Ak sa dom nachádza vedľa ploty, môžete umiestniť malé krásne stromy medzi nimi, záhradu, záhradu.

Záhrada

Pre všetky záhradné plodiny by mali byť priradené určité miesta. Záhrada by mala byť umiestnená na južnej strane z rezidenčnej budovy. Aby bolo ľahšie oddeliť územie na pozemkoch, vyberte si geometriu – každá posteľ musí byť obdĺžniková. Všetky skladby musia byť pohodlné. Obzvlášť starostlivo by ste mali premýšľať o systéme na zalievanie.

Na severnej strane záhrady sa odporúča umiestniť vysoké rastliny. KRUBY POZNÁMKA UPLOŽKU STRÁNKA. Na južnej strane zóny s dostatočným osvetlením, papriky sa cítia dobre, paradajky.

Miesto na odpočinok

Ak chcete poskytnúť maximálny komfort a ochranu pred slnkom, ozdobte zónu kučeravých rastlín – napríklad pohľad, hrozno. Premýšľajte o tom, aby ste urobili altánok. V ňom sa môžete skryť pred spaľovaním slnka az silného dažďa. Neďaleko sa nachádza grilovanie, manga.

Stopy

Premýšľajte o tom, ako pripraviť skladby, zamerať sa na aký prístup je potrebný. Trasa môže byť „exkurzia“ – v tomto prípade, prechádza najkrajšími miestami. Trať, ktorá je hlavnou, by sa mala vyznačovať nedostatkom náhlych otáčok, hladkosťou. Medzi farby, cesty dráhy môžu byť viac vinutia, pretože v podstate je určený pre pokojné prechádzky.

Miesta by mali byť dosť veľa, takže na ceste boli umiestnené dvaja ľudia. Najlepšia možnosť je šírka od jedného do jedného a pol metrov. Urobte si malé zaujatie na oboch stranách, v takom prípade nebude na trati. Materiály by sa mali líšiť estetickou, trvanlivosťou, odporom vysokou a nízkou teplotou.

Zvyčajne cesta robí kameň, betón. Populárna a taká možnosť ako dekoratívna dlaždica. Mnohí zvoliť kamienky, štrk, piesok.

Osvetlenie

O tom, ako by sme mali byť osvetlenie na mieste, ľudia si myslia ďaleko, a veľmi zbytočne. S pomocou svetla, môžete to urobiť tak, že večer v deň, keď územie bude vyzerať ešte zaujímavejšie ako v deň. Ľudia získavajú funkčné lampy, ale zabudli na dekoratívne. Zvýrazniť územie, dostatočne mäkké rozptýlené svetlo.

Vstavané lampy – veľmi dobrá možnosť pre funkčné osvetlenie. Môžu byť umiestnené v blízkosti zábradlia, na krokoch, pozdĺž skladieb. Tieto „vodiace svetlá“ nebudú obťažovať a oslnivé. Môžete si vybrať a stĺpce – ak nie ste nepríjemní, že tieto položky sú počas dňa veľmi jasne viditeľné.

Dekoratívne osvetlenie vám umožní prospetovať všetky krásne miesta: kvetinové postele, zaujímavé stromy. Najčastejšie pre toto zvolené mini reflektory. Keďže filtre môžu byť použité na okuliaroch takýchto žiaroviek, farba svetla môžete urobiť nejaké.

Výber lampy pre stránku, musíte zvážiť určité pravidlá:

 • Izolujte napájací kábel, inak to bude možné ublížiť počas práce v záhrade.
 • Je lepšie zastaviť výber na energeticky úsporných svietidlách.
 • Zariadenia nesmú byť také silné ako nástroje pre mesto.

Čísla

Obyvatelia západných krajín milujú získať rôzne zaujímavé postavy pre svoje stránky. Môže to byť napríklad mýtické znaky, zástupcovia fauny, škriatkov. Hlavným pravidlom je, že čísla dobre zapadajú do celkového dizajnu, nevyzerali ako „cudzie orgány“. V stromoch môžete dať lesné víly, v kríkoch – trpaslíkov.

Užitočné odporúčania

Venujte pozornosť nasledujúcim odborným odporúčaniam:

 • Nemusí nevyhnutne urobiť rovnaké pokrytie všetkých ciest. Ak je prevádzka dráhy pomerne intenzívna, stojí za to zvoliť pevné kamene. V prípadoch, keď sú trasy menšie, neexistujú žiadne prísne požiadavky.
 • Odporúča sa vybaviť na území aspoň malej nádrže. Takže ekosystém na mieste bude dostatočne vyvážený (v kombinácii so stromami rôznych plemien).

 • Použite dekoratívne ihličnaté a listnaté stromy – takže vaše stránky budú rozlíšené odrodou a estetickou.
 • Zastavenie voľby na ovocných stromoch, pamätajte, že z nich padne plody. Vyzerajú natiahnuté, kazia dizajnu, a preto musíte tráviť čas na ich vyčistenie. Ovocné stromy by sa mali odolné voči nízkym teplotám.

 • Zvážte, ako vietor fúka – musíte chrániť rastliny pred zbytočnými záťažmi.
 • Priestor, na ktorom sa nachádzajú lôžka, by mali byť otvorené – v tomto prípade, slnečné lúče padnú na rastliny po celý deň.
 • Z dvore môže byť záhrada oddelená pomocou rôznych metód. Môže to byť napríklad živý plot. Ďalšou populárnou možnosťou je kamenná stena, ktorá uvidí divoké hrozno alebo brečtan.

 • Je žiaduce, aby slnečné lúče spadali do okien domov, ktoré idú na západ a na východ.
 • Veľmi zaujímavá možnosť – Alpine Slide. Nie sú to len kvety a romantika kameňov, vytvoriť taký dekor je dosť ťažký. Alpské diapozitívy sa skladajú zo zelených oblastí, hladkých miest, útesov a vrcholov. Ak chcete vytvoriť krásnu zloženie, môžete sa obrátiť na skúseného dizajnéra. Zvyčajne výška takýchto diapozitívov – asi 1 m.

Možnosti dizajnu

Krásna rezervoár na stránke poskytne veľmi príjemnú atmosféru a poteší oko.

Záhradné postavy spôsobí združenia s rozprávkou a zvýšia náladu.

Príklad nenápadného osvetlenia, ktorý vytvára veľmi tajomnú atmosféru.

Alpine Slide môže byť dobrý prízvukový prvok, skutočná pýcha majiteľa pozemku.

Ako si vybrať návrh stránky, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: