Krajinný dizajn oblasti krajiny: Ako sa urobiť

Mnohí majitelia krajiny domu snov o nezvyčajnej forme svojho záhradného pozemku. Môžete vytvoriť dizajn krajiny s vlastnými rukami, bez toho, aby ste sa uchýli k pomoci profesionálom. Na to potrebujete len túžbu, dobrý vkus a nejaký voľný čas. Vzhľadom na základné pravidlá môžete obvyklú záhradu premeniť do umeleckého diela.

Príprava na prácu

Zvyčajne je chata graf určená na výsadbu zeleniny a bobule. Niektorí ľudia si ho naplánujú ovocnými stromami, aby sa pripravili z pestovaných ovocných kompómov a džemov. Ale kvetinové kompozície najčastejšie možno nájsť pred domom alebo pozdĺž trate, ktorá vedie k záhrade.

V posledných desaťročiach, mnohé dachans používajú pôdu, ktorá nie je pre pestovanie poľnohospodárskej kultúry, ale na výsadbu kvetinových lôžok. Takže zdobia svoje majetok, ktoré nemožno všimnúť.

Tvrdosť k krásnym viedli k tomu, že krajinný dizajn začal používať všade. Každý majiteľ krajiny sníva o odľahlom mieste pre rekreáciu, za to zdôrazňuje pozemok, ktorý chce zariadiť rôzne rastliny a nádrže. Ale nie každý sa môže rozhodnúť o nezávislej zmene, pretože na prvý pohľad sa zdá, že je to nereálne.

Rozhodovanie o praktickej záhrade, musíte začať rozhodnúť, kde sa bude nachádzať. Potom musíte spadnúť na trávnik a vyzdvihnúť krásne kvety a rastliny. Môžete postaviť rybník alebo mini-vodopád, dať altánok alebo gril. Dodatočné dekorácie závisia od veľkosti stránky, takže musíte vopred distribuovať zóny.

Použitie ihličnatých stromov

V tomto prípade, metóda dizajnu krajiny bude potrebovať niekoľko ihličnatých stromov. Môže to byť akékoľvek plemeno, od jalovec a končiace. Navyše, tieto plemená spočíva v tom, že rastú nie sú veľmi vysoké a dávajú sa na poskytovanie krásnej formy s nožnicami. Stromy môžu byť živé výške, ktoré vyzdobí akúkoľvek záhradu.

Uvedenie stálegreen stromov na jeho stránke, musíte vedieť, ako sa o ne starať. Po prvé, zasadili ich buď na jeseň alebo včas. V rovnakej dobe, pôda sa musí pripraviť vopred, podporuje ho rašeliny, piesok a obliekanie. Vzdialenosť medzi semenáčikmi by mala byť približne 2 metre a aby sa zakorenili, počas prvých 5 rokov musia byť ukradnuté.

Mladé stromy potrebujú často napojené, inak môžu loď. Je dôležité zvládnuť kmene so špeciálnymi prostriedkami, ktoré ich chránia pred škodcami.

Dizajn pomocou sveter

Mimochodom, keď môže byť záhradné zlepšenie staré a zbytočné veci. To napríklad opotrebovaný nábytok, ktorý môže mať nový život. Akýkoľvek odpad môže byť dekorácia interiéru, ak ju prinesieme na správny vzhľad. Ak novým majstrom nemá zaujímavé nápady, môžete hľadať pomoc pre výzvy a fotografie skúsených remeselníkov.

V príspevku môžete bezpečne používať plastové fľaše všetkých veľkostí a foriem, nevhodné jedlá, vyhladené pneumatiky, detské plastové hračky a ďalšie. A robiť staré veci zaujímavé a jasné, musíte sa uchýliť k maľbe.

At ARRIR, môžete použiť niekoľko spôsobov:

  • Rabatka – Toto je kvetinový pás, rámovanie trávnika. Môžete ho urobiť z farieb rovnakého typu alebo niekoľkých, jednej výšky alebo iného, ​​takže progresia je.
  • Hranica – Táto rastlina pristála pozdĺž trate. Môžu byť z akéhokoľvek tvaru a farby, najlepšie hodinky hodinky.
  • Mixboror – To sú niekoľko skupín farieb umiestnených na jednej stránke. Zároveň môžu byť rastliny nielen rôzne typy a farby, ale s rôznym časom kvitnutia. Takže kvetinový záhon bude skrútený svetlými farbami celé leto.

Najťažším spôsobom je mixtore, ktorý zahŕňa obrovské množstvo času a sily. Konečný výsledok však prekročí všetky očakávania.

Purifikované pristátie pre trávnik

Trávnik je základom záhrady, takže jeho správne pristátie je veľmi dôležité. Najviac nenáročný je univerzálny trávnik, ktorý vyzerá krásne, ale nevyžaduje starostlivú starostlivosť. Samozrejme si môžete vybrať zložitejšiu triedu, ale je potrebné študovať svoje vlastnosti vopred.

Pred nástupom na palubu, musíte čistiť Zem, presnosť, zarovnať a potom na to zasiať semená. A aby neboli jesť vtáky alebo neobťažovali vietor, musia naliať suché zem.

Ak sa trávnik používa na usporiadanie pôdy, sušené burinami, potom je potrebné uchýliť sa k chemikáliám, ktoré ich zničia. Po tom, všetky rastliny burín vykopali a dali pôdu odpočívať 10 dní. A len potom sú siatie trávnik.

Pre mladého trávnika, musíte sa pravidelne starať a odstrániť buriny rastúce medzi ním. Niektoré miesta budú musieť obťažovať. Z času na čas sa trávnik musí kŕmiť a vodu.

Krajinný dizajn Môžete usporiadať akúkoľvek záhradu oblasti krajiny. Dokonca aj ten najmenší kúsok pozemku môže vyzerať veľkolepé, hlavná vec je pripojiť k tomuto maximálnemu úsiliu.

Pre graf 5 akrov nemôžete použiť vysoký plot a vysoké ihličnaté stromy. Je teda možné vizuálne zvýšiť priestor, a na vyhladenie rohov, ktoré potrebujete zasadiť živý plot s tkaním rastlín. Na 5 akrov môžete urobiť materskú školu s malými kríky a skupiny rôznych farieb.

Zeme Area 10 akrov má dobré príležitosti na prispôsobenie sa rôznym objektom. Voľné miesto môžete urobiť miniatúrny bazén a malý altánok. Je tiež možné pristáť ovocné stromy a robiť postele na výsadbu zeleniny.

Na 12 akrov, okrem chaty dom, môžete dať hojdačku alebo hojdačku. Pre rodiny s dospelými deťmi by bolo pekné nainštalovať tenisový stôl alebo alpské diapozitívy. Ak chcete ušetriť viac voľného miesta, môžete si vybrať malú glade pomocou kríkov vysadených okolo obvodu.

Hovoriť o 20 akrov, musíte pochopiť, že takýto veľký pozemok musí byť čerpaný vopred. Aby ste predišli chybám a nedodávate nepríjemnosti, musíte distribuovať zóny ich funkciou. S jasným plánom pre usporiadanie bude ľahké.

Takáto veľká plocha umožňuje urobiť ovocnú mini-záhradu, uvedenie stromov pozdĺž plotu. A na oddelenie zón môžete použiť kvetinové cesty alebo kríky. Na jednom z zón môžete vybaviť bazén a na druhej – altánok.

Chodníky v záhrade môžu byť odložené kameňom alebo barmi. Pre väčšiu krásu pozdĺž skladieb musíte vyložiť pouličné lampy.

Vytvorenie dizajnu krajiny je individuálny proces, ktorý používa materiály majstrov. Ukazuje trochu vytrvalosť a využitie jeho fantázie, môžete vytvoriť jedinečnú oblasť krajiny.

Usporiadanie celého záhradného námestia

Existuje mnoho metód pre transformáciu kvetinových lôžok alebo záhradu. Prázdna zem môže byť vysadená kvetmi alebo nainštalovať alpský snímku na to. Mnohí ľudia postavia mini-rybník, ktorý v ňom spustí živé ryby. Zdobia to dekoratívnymi postavami a živizzovými rastlinami. Niektorí si sadnú po pite a oživili ich rybník.

V blízkosti nádrže môžete umiestniť hojdacej siete, v ktorej budú nájomníci umiestnené pre súkromie s prírodou. A môžete organizovať miesto pre kebabu. Ak z nejakého dôvodu neinštaluje altánok, potom môžete vytiahnuť markízu a už pod ním organizovať sviatok.

Trať je najlepšie zdobená kvetinovým obrubníkom a nájde miesto pre MIXOBOOSTER. Všetky pozemky môžu byť umiestnené na Evergreen rastliny. Pomôžu vytvoriť jedinečný štýl záhrady a vyplniť prázdne miesta.

V blízkosti mangala v žiadnom prípade nemôže byť živé rastliny, pretože zomrú z ohňa. Ale môžete ozdobiť plot s tkaningovými rastlinami, napríklad hrachom alebo blackberry.

O tom, ako samostatne urobiť krajinný dizajn oblasti krajiny, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: