Kultivátory SunGrarden: Model Review

Na modernom trhu nájdete obrovské množstvo rôznych jednotiek na prácu so zemou od rôznych výrobcov. Najobľúbenejšie sú Daewoo, Hyundai, Husqvarna a iné motora. Ide o spoločnosti, ktoré boli vo veľkom dopyte a v súčasnosti overený trh. Ale každý rok na trhu kultivujúcich nájdete viac a viac nových výrobcov, ktorí poskytujú slušnú súťaž už zavedených značiek. Sungarden začal vyrábať kultivátory relatívne nedávno. Už niekoľko rokov, tovar pevne posilnil na trhu, výrobky ovplyvňujú ich výkon.

O spoločnosti

Ústredie značky sa nachádza v Nemecku. V krátkom časovom období sa v Rusku otvorilo viac ako 250 servisných centier. Sungarden je nemecká značka, ale všetky komponenty sa vyrábajú v rôznych častiach sveta. Výrobca monitoruje kvalitu každej jednotky tovaru, vďaka tomu je takmer nemožné splniť chybný model na trhu. Dnes v Rusku sa nachádza široká škála výrobkov vyrobených v rámci tohto loga: stroje na odstraňovanie snehu, elektrické šoky, reťazové píly, záhradnícke nástroje a mnoho ďalších. Motorizované kultivátory, ktoré môžu preukázať celý rad možností pre spoločnosť, obzvlášť populárne.

Populárne modely

Sungarden T35 E

Toto je elektrické zariadenie na základe pomerne produktívneho motora s kapacitou 1,5 kW. Zariadenie je vybavené špeciálnym systémom, ktorý bude chrániť tento motor-kultivátor z preťaženia. Tieto výrobky sú určené pre domáce použitie v chatách alebo vidieckych domoch a je sotva vhodné pre profesionálne aktivity. Jednotka je malá a môže pracovať s pôdou v ťažkostných miestach.

V jednotke nainštalovaný spojku na opasok a redukčný reťazec. Kultivátor nemá žiadny rýchlostný prepínač. Rýchlosť otáčania rezného prvku – 20 otáčok za sekundu. Hmotnosť zariadenia – 30 kg. Nástroj je šetrný k životnému prostrediu a pracuje z elektrických vedení, takže budete výrazne ušetriť na nákup benzínu. Zariadenie nezverejňuje hlasné zvuky pri práci.

V základnej konfigurácii sa dodáva 4 prvky rezania kovov, vďaka čomu môžete vymazať územie z burín a iných rastlín. Maximálna hĺbka kopania – 24 cm a Šírka spracovania pôdy – 46 cm. Vďaka malým rozmerom prístroja a skladacieho ergonomického držiaka môžete zariadenie ľahko prepravovať v kufri vozidla. Pre pohodlie manuálnej dopravy je pár kolies.

Sungarden T35 M

Motor tejto jednotky má kapacitu 2,4 koní. Je to štvorkolka a schopný odhaliť všetky dizajnové funkcie. Hmotnosť zariadenia je 33 kg, preto môže byť použitá mužmi a zástupcami slabej podlahy. Hĺbka kopania Zeme je 20 cm a šírka je 60. Taký kultivátor môžete odstrániť všetky zbytočné rastliny priamo pod koreňom, alebo jednoducho miešať hnojivá s pôdou.

Rezačky sú veľmi ostré a pomerne trvanlivé, kvôli ktoré sa nestanú hlúpi ani po dlhej dobe práce. Tu je motor s objemom 80 cm3 a s kapacitou 1,7 kW. Produkt nemá funkciu spínania rýchlosti. Výrobca poskytuje manuálny štartér, takže môžete aktívne používať nástroj aj v chladnom časoch. Mechanizmus je odolný voči tepelne a nebojí sa žiadne kvapky teploty.

Objem plynovej nádrže je 900 ml. Nie je to tak, takže neustále skontrolujte zostatok paliva. Motor-kultivátor je schopný vyrábať vysoký výkon aj s najväčšími zaťaženiami. Keď to zlyhá, možno ľahko nájsť na modernom trhu. V základnej konfigurácii je intuitívna inštrukcia v angličtine, kvôli tomu, že aj nováčik záhradník bude môcť zistiť jednotku.

Sungarden T340

Táto možnosť zariadenia pracuje na palivách benzínu a je poloprofesionálny. Silné puzdro je tu predinštalované, motor s kapacitou 7 konských síl, vďaka ktorej môže byť zariadenie prevádzkované aj na veľkých územiach. V základnej konfigurácii sú k dispozícii pár kolies pre pohodlnú prepravu a ergonomickú rukoväť, ktorú môže každý človek nastaviť pod jeho výškou. Vnútorné frézy sú nainštalované tu, vďaka ktorému bude operátor chránený pred kameňmi a ílom.

Manuálny štartér vám umožňuje vyriešiť kultivátor do pôsobenia jedným pohybom. Na základe „plnenia“ leží štvortaktný motor s objemom 205 cm3. Maximálna šírka kopania – 43 cm a hĺbka – 30. Zariadenie váži 51 kg. Objem plynárenskej nádrže – 3,3 litrov. Táto kapacita vám umožní používať zariadenie bez dodatočného paliva v priebehu niekoľkých hodín. Inovatívne technológie umožnili vytvoriť špeciálny výfukový systém, ktorý výrazne znižuje uvoľňovanie škodlivých látok do atmosféry. Krabica prichádza do krabice, ale ak je to pre vás dosť, potom oficiálne webové stránky výrobcu musí podrobnejšie študovať špecifiká prevádzky.

Sungarden T250 F

Tento model je ďalším svetlým zástupcom kultivujúcich palivových buniek. Môže sa použiť na vykonanie najťažších úloh. Zariadenie ľahko zvládne spracovaním suchej a pevnej pôdy. Motor je odnímateľný a môže sa priblížiť k iným kultivátorom Sungrarden Line. Jednotka má veľký počet pozitívnych spätnej väzby od milovníkov a profesionálov. Nástroj je vhodný na prácu na územiach až 30 akrov. Plnenie sa skladá z kovovej prevodovky, manuálneho štartéra a výkonného motora. Ten, zase, je štvortaktný a vyrobený z liatiny. Objem plynovej nádrže – 1 L a olejová nádrž – 0,6 l. K dispozícii sú rezačky s polomerom 16 cm. Celková hmotnosť dizajnu – 42 kg.

Funkcia agregátu je funkcia ochrany prachu a vlhkosti. Úloha tmelu tu vykonáva pogumovanú vložku. Podľa recenzií zákazníka, motor-kultivátor prakticky neurobí zvuky. Zahŕňa kovové rezačky a pár kolies na vhodnú dopravu. Držiak môže byť nastavený pod vašou výškou.

Sungarden T240 OHV 600

Tento model vo väčšine prípadov získavajú majitelia veľkých oblastí určených na sadenice. Jednotka je vylepšenou verziou zvyčajného Sungarden T240S. V tomto uskutočnení sú všetky nedostatky posledného modelu opravené. Rukoväť, ako vo všetkých ostatných zariadeniach, je možné upraviť v závislosti od rastu zamestnanca. Kultivátor má funkciu absorpcie vibrácií, vďaka čomu nie sú ruky unavené veľmi dlho. Tu Motor Sumec Thorx 55 OHV, obdarený kapacitou 5,5 koní. Jeho výkon je viac ako dosť pre všetky domáce a priemyselné práce. Palivová nádrž pojmy 1.4 litrov benzínu.

Zahŕňa rezy, polomer 15 cm. Celková hmotnosť jednotky – 40 kg. Vďaka veľkým množstvom mlynov môžete zvládnuť zem až 22 cm. To bude stačiť na odstránenie nepotrebných rastlín a vysoko kvalitné uvoľnenie pôdy. Žiadny režim prepínania rýchlosti. Na oficiálnych stránkach výrobcu existuje mnoho pozitívnej spätnej väzby na tento model kultivujúceho motora. Kupujúci si poznamenal, že náklady plne zodpovedajú cene.

Tipy na výber

Vyberte si tieto potreby podľa svojich potrieb. Ak ste majiteľom malého územia, ktorých oblasť nie je viac ako 15 akrov, potom si môžete kúpiť malý a rozpočtový model vlnovania motora. Ak plánujete spracovať veľké polia s plochou blízko hektára, potom s takýmto územím sa nízka napájacia jednotka jednoducho nedá vyrovnať. Venujte pozornosť výkonu motora. Čas prevádzky zariadenia je priamo úmerný výkonom motora. Neskúsení záhradníci často kupujú malé zariadenia na to, aby sa trochu zachránili a pokúsili sa pracovať so suchou pôdou. Z toho vyplýva, že jednotka „stláča“ od seba všetky výkony, čo negatívne ovplyvňuje čas nepretržitej prevádzky zariadenia.

V základnej konfigurácii mnohých modelov, páru kolies a držiaka. Neexistujú žiadne prerušenia, keď sa po chvíli po nákupe objaví, DACNIK je potrebné pripojiť akúkoľvek montážnu inštaláciu. Preto vždy skontrolujte dostupnosť pripojenia dodatočných komponentov. Univerzálne štruktúry sú schopné nielen uvoľniť Zem, ale tiež pôsobia ako elektrická kosačka alebo zemiaky.

Možné poruchy

Ak sa na tovar použije záruka, možno ho pripísať servisnému stredisku, kde bude opravená zadarmo. V niektorých situáciách však môžete odmietnuť.

  • Ak sa zariadenie stalo nepoužiteľným v dôsledku zásahu operátora.
  • Dizajn bol poškodený touto poruchou: pokles, neprístupné použitie, používanie nízko kvalitného paliva.
  • Kultivátor motora otvoril. Nezávislý demontáž zariadenia sa neodporúča, ak je stále v záruke a na ňom bolo nainštalované špeciálne tesnenie.

Najobľúbenejšie problémy.

  • Jednotka prestala začať alebo pravidelne zastaviť. S najväčšou pravdepodobnosťou je problém v štartéri, karburátore alebo svietniku.
  • Motor publikuje nezrozumiteľné zvuky. Je potrebné skontrolovať vnútornosti motora. Oprava nemôže robiť, potrebujú výmenu náhradných dielov, tesnení alebo komponentov.
  • Zariadenie funguje stabilne, ale po nejakom čase začne zaklopať. Skúste nahradiť benzín na drahšie.
  • Počas pohybu, motor-kultivátor publikuje píšťalku. Potrebujete skontrolovať pohár spojky, vymeňte hnací pás.
  • Rezačky sa zastaví. Toto je najbežnejší problém. Najčastejšie vyriešil inšpekciu nástrojov. Vo väčšine prípadov, malý kameň padá dovnútra, ktorý bráni normálnemu fungovaniu.

Ak žiadny z týchto položiek nie je váš prípad, musíte sa obrátiť na servisné stredisko na diagnostiku problému.

Ako si vybrať kultivovateľa Sungarden, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: